000WebHost Recenze: Moje klady a zápory pomocí 000Webhost

Tento přehled 000WebHost byl revidován a aktualizován 10. června 2019.


Získání hostitele zdarma je vždy vzrušující řešení, zejména když máte nízký rozpočet. Pokud jste hledali bezplatný hosting, pak byste si uvědomili, že možnosti pro známý a bezplatný hosting jsou poněkud omezené.

Tady bych mluvil o jedné takové známé možnosti hostování, která je známá svými bezplatnými hostingovými službami. Toto není nikdo jiný než 000webhost.

000webhost je součástí Hostinger. S 000webhostem můžete využít celoživotní bezplatnou službu, což je důvod, proč je jedinečnější.

Vážnější alternativa k 000Webhost ›

Protože je webhostingová služba zcela zdarma, má 000webhost několik omezení, poskytuje však řadu výhod, které byste při bezplatném hostování pravděpodobně nikdy neočekávali..

Takže, až se dostaneme k jádru věci, 000webhost má několik výhod a nevýhod, o kterých budu podrobněji diskutovat prostřednictvím mé recenze.

Pokračujte a užijte si čtení více o 000webhost!!

Výhody 000webhost:

000webhost poskytuje více výhod. Můžete snadno vytvořit plně funkční web. Než budu mluvit o něčem jiném, dovolte mi poskytnout více podrobností o jejich dostupnosti, což je jeden z nejdůležitějších parametrů.

Provozní doba a výkon:

Co by mohlo být lepší než výběr hostingové platformy, která se vejde do vaší kapsy, a která poskytuje přiměřeně dobrou dostupnost?

Jo, uhodli jste to správně, 000webhost poskytuje dobré metriky dostupnosti. Zaručuje to 99% dostupnosti, která v několika případech zasáhne neuvěřitelných 99,9% dostupnosti.

Jeho provozuschopnost nemusí být nejlepší v oboru, nicméně jen velmi málo bezplatných hostingových služeb má konzistentní provozuschopnost.

Jejich záruka za provozuschopnost zvyšuje důvěryhodnost jejich služeb a zajišťuje uživatelům, kteří jsou skeptičtí ohledně vyzkoušení bezplatného hostingu.

Už nějakou dobu jsem používal 000webhost a sledoval jsem jejich provozuschopnost. Níže jsou uvedeny jejich poslední doby provozu.

000webhost recenze

Zatím to bylo dobré, 000webhost dává lákavé údaje o dostupnosti a výkonu.

Zabezpečení a spolehlivost:

Jdeme-li dále, podívejme se, jak dobrá je bezpečnost pomocí 000webhost. 000webhost má před pár lety svůj podíl na hackech a bezpečnostních problémech.

000webhost však tyto problémy překonal a začlenil funkce zabezpečení mandátu i pro jejich bezplatný hosting.

000webhost používá pokročilý firewall a zahrnuje ochranu DDoS. Poskytuje pravidelné aktualizace a má nepřetržité sledování.

Bezpečnostní

Podporuje okamžité zálohování, aby bylo zajištěno, že vaše data budou vždy zálohována. Přestože nemá příliš mnoho bezpečnostních funkcí, stále dostatečně kvalitní zabezpečení.

Funkce:

Většina uživatelů obvykle neočekává, že bezplatná hostingová služba bude mít příliš mnoho funkcí. Na rozdíl od tohoto předpokladu má 000webhost dobrý seznam funkcí.

Podporuje PHP a MySQL s jeho cPanel. Získáte bezplatný tvůrce webových stránek. 000webhost podporuje Curl, Zend, XML, fopen (), sokety PHP, GD2, zavaděč Ioncube, .htaccess a několik dalších funkcí PHP.

000webhost poskytuje uživateli automatický instalační program na jedno kliknutí, který lze použít k instalaci dalších aplikací, jako jsou WordPress, Drupal a přibližně 50 dalších skriptů.

Díky bezplatnému hostování získáte šířku pásma 10 GB, 1 GB místa na disku, bezplatný hosting doménového jména, bezplatný cPanel, bezplatný webový tvůrce, 2 webové stránky, automatický instalační program WordPress a okamžitou aktivaci účtu bez dodatečných nákladů.

000webhost hosting zdarma

Jeho cPanel poskytuje přes 100 bezplatných šablon, vícejazyčnou podporu, ochranu HotLink, IP Deny Manager, adresáře chráněné heslem, abychom jmenovali alespoň některé.

Snadné použití:

Bezplatná hostingová služba by určitě zaujala hodně pozornosti. Vzhledem k tomu, že by k tomu mělo přístup více uživatelů, je důležité, aby se hostitelská služba snadno používala.

No, 000webhost je všechno velmi jednoduché.

Dostupné možnosti jsou dobře ilustrované a segregované, takže se nemusíte trávit čas zkoušením, jak věci fungují.

snadné použití 000webhost

Správce souborů je jednoduchý a můžete rychle nahrávat soubory.

správce souborů 000webhost

Správa databáze je snadná a databázi můžete přidat / odstranit velmi rychle. Možnosti jsou samy vysvětlující a ke správě databází nemusíte vyžadovat odbornou pomoc.

spravovat databázi

S 000webhostem můžete vytvořit až 5 přesměrovačů e-mailů. Nyní je to opět snadné.

spravovat e-maily

Celý web lze spravovat pomocí dostupných možností nastavení.

nastavení '

Celkově je tedy 000webhost velmi snadno použitelný a pro začínající uživatele je to hodně.

Zákaznická podpora:

Nejjednodušší způsob, jak dosáhnout 000webhost pro jakoukoli pomoc, je prostřednictvím jejich fóra. Má znalostní základnu a podporuje FAQ.

Na webu najdete několik dalších tutoriálů založených na různých tématech. Má také sekci blogu.

000webhost je svázán s jiným partnerem pro učení BitDegree, což je další způsob, jak se dozvědět více o hostování.

000webhost nepodporuje live chat. Jeho prémiový plán však poskytuje prvotřídní zákaznickou podporu.

Tvůrce webových stránek:

Dobrou zprávou je, že s bezplatným hostingem můžete také využít bezplatného tvůrce webových stránek. Zatímco několik dalších placených hostingových platforem účtuje uživatelům stavitele webových stránek, 000webhost to udržuje zdarma.

Můžete buď vytvořit web od nuly, nebo nahrát existující web. Tvůrce webových stránek také podporuje vytváření webových stránek WordPress.

Chcete-li začít používat jejich tvůrce webových stránek, potřebujete odbornost v oblasti nulového kódování. Získáte přístup k řadě šablon na základě různých požadavků na doménu.

tvůrce webových stránek

Má dobrou kolekci 198 šablon, což je velmi dobrý počet šablon, zejména pokud jste na bezplatném hostování.

Úpravy jakékoli části stránky a přizpůsobení jsou jednoduché. Dostupné možnosti jsou hlasité a jasné.

šablona

Je multidimenzionální, podporuje více map, dobrou podporu elektronického obchodování a poskytuje vícejazyčnou podporu. To vše je spojeno s dobrou podporou sociálních médií, která zahrnuje populární platformy sociálních médií, jako je Instagram, Facebook Twitter a mnoho dalších.

Další plány:

000webhost má co nabídnout, což nabízí jen velmi málo hostingových platforem. Kromě toho není hosting zdarma jedinou možností, která je k dispozici.

000webhost nabízí více se svými prémiovými plány Hostinger. 000webhost je součástí Hostinger. Další dostupné plány jsou Single a Premium.

Oba plány nabízejí 30denní bezrizikovou zkušební verzi. Jednotný plán začíná na 0,80 $ / měsíc a obnovuje se na 7,99 $ / měsíc. Zatímco prémiový plán začíná na 2,15 $ / měsíc a obnovuje se na 11,95 $ / měsíc.

000webhost plán

Prémiové plány poskytují zákaznickou podporu 24/7/365. Získáte větší šířku pásma, prostor, e-mailové účty, databáze a prostředky serveru.

Certifikát SSL, denní zálohy a ochrana CloudFlare lze zakoupit za samostatnou cenu.

Nevýhody 000webhost:

000webhost poskytuje solidní a slibnou hostingovou službu. Stejně jako každá jiná platforma však i 000webhost přichází s několika nevýhodami.
Jsou to tedy vážní blokátory?

Pokračujte ve čtení, abyste pochopili, co by mohlo být nevýhodou při používání 000webhost.

Zjednodušující vytváření webových stránek: Takže jsem se zmínil o tom, že 000webhost má velmi snadno použitelný webový tvůrce? To je pravda!!

Toto je dobré místo pro vytvoření jednoduchého webu. Vydržte, v případě, že potřebujete vizuálně přitažlivé a velmi kreativní webové stránky, pak by to mohlo být pro 000webhost náročné.

Ne, že 000webhost nemůže vytvářet webové stránky bohaté na uživatelské rozhraní. Ale to má svá vlastní omezení. Má velmi minimalistickou graficky bohatou podporu tvorby webových stránek.

Omezení: Je zdarma a ano, i 000webhost má svá vlastní omezení a omezení. Takže v podstatě, ať už jde o šířku pásma nebo zákaznickou podporu nebo využití procesoru, neměli byste mít podobné privilegium jako prémiový zákazník.

No, nemusí to být nutně podvodník pro 000webhost.

Při používání 000webhost však musíte jako uživatel vědět, jaká jsou omezení.

Zabezpečení: Teď se to tady objevuje spolu s výhodami 000webhostů. Zabezpečení je něco, o co se 000webhost stará.

Jednou z těchto skutečností je, že jako bezplatná hostingová služba by byl 000webhost více vystaven bezpečnostním hrozbám kvůli velkému počtu uživatelů, kteří jej používají..

Přestože 000webhost poskytuje základní základní bezpečnostní funkce, zmiňuje to také na svých webových stránkách.

zabezpečený 000webhost

Rozhodně tedy není určující, zda jste v bezpečí.

ZÁVĚR:

000webhost poskytuje většinu základních služeb a poskytuje mnohem více, než nabízejí jiní poskytovatelé bezplatného hostingu.

Poskytuje značné hostovací služby a snadno se používá. Je to ideální volba pro studenty a technické nadšence, kteří se snaží prozkoumat hostingové platformy.

To přichází zdarma na celý život a nemá žádné další skryté náklady, což je opět výhoda.

Takže, pokud hledáte seriózní obchod s množstvím špičkových funkcí, zabezpečení, zákaznické podpory, pak to pravděpodobně nebude ta správná volba.

Proto byste se měli určitě podívat na Hostingera.

A pokud se někdy rozhodnete vyzkoušet Hostinger, nezapomeňte se podívat na našeho průvodce, jak získat 15% slevu na jejich hosting balíčky:

Získejte 15% slevu na hostinger

Pokud však začínáte s novou webovou stránkou a máte nízký rozpočet, můžete si vybrat 000webhost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map