10 nejlepších (+1 speciálních) registrátorů domén roku 2020

Myslete na web. Víte, proč si myslíte o webových stránkách? Protože má název, jméno. Tento název není jen něco, co jde na samotnou webovou stránku, ale něco, co jde do adresy URL nebo adresy webu. Pokud chcete web, budete jej chtít pojmenovat. Ať už je to pro vaši firmu, potenciální firmu, osobní blog, nebo i když investujete do hromadných nákupů domén, každý má zájem na nalezení dobrých jmen pro své webové stránky.


Jak to děláš? Jdete do společnosti s názvem registrátor doménového jména a platíte jim, abyste se ujistili, že je u vás zaregistrováno konkrétní jméno. Stáváte se vlastníkem této domény, pokud za ni platíte, podmínky smlouvy však fungují.

Registrátor doménových jmen je přesně takový, jak to vypadá: je to organizace, která řídí registraci doménových jmen. Aby byl registrátor oficiální, musí být akreditován obecným registrem domény nejvyšší úrovně – nezaměňujte je dva – a registrátor bude pracovat v souladu s registrem.

Rejstříky jsou článkem na jinou dobu, ale stručně: registry jsou databáze doménových jmen a veškeré informace o osobách, které je registrovaly. Registry jsou spravovány organizací s názvem ICANN (Internet Corporation pro přiřazená jména a čísla), což je obrovská dohoda o registraci domén..

V zásadě se můžete registrovat pouze od společností, které byly akreditovány společností ICANN. To pro vás nebude úzké, protože stále existuje spousta možností akreditovaných ICANN.

Takže nyní víme, co je registrátor doménových jmen.

hostitelská tabletka10 nejlepších registrátorů domén

 1. NameCheap
 2. Domény Bluehost
 3. Pojď tati
 4. Vznášet se
 5. Domény Google
 6. 1&1 IONOS
 7. Register.com
 8. Hostinger
 9. HostGator
 10. Domain.com
Co dělá registrátora dobrým? Co z toho dělá špatného? Na co byste měli dávat pozor?

Určitě můžete hádat, že tato otázka není tak jednoduchá, jak zní. Každý má jiné potřeby. Někteří lidé mají zájem o hromadný nákup domén a jiní lidé chtějí pro svůj blog koupit pouze jednu doménu.

Uprostřed mohou být i jiní, možná malé firmy, které se chtějí ujistit, že žádné jiné podnikání si nemůže vzít jméno. A samozřejmě, existuje mezi nimi mnoho variací.

I když cena bude samozřejmě jednou z hlavních věcí, na kterou se podíváte (a také se podíváme), není to všechno. Zejména u menších kupujících jsou ceny ve všech společnostech poměrně konzistentní a pravděpodobně budete ušetřit nebo ztratit pár babek ročně v závislosti na vašem výběru. I přesto byste měli finančně dělat to, co je pro vás nejlepší, ale je nepravděpodobné, že by vás bankrotoval.

Když se podíváte na registrátory doménových jmen, záleží na několika dalších věcech:

Jednou z velmi důležitých věcí, kterou je třeba mít na paměti, je rozlišení mezi hostingem a doménami. To může být matoucí, protože mnoho registrátorů domén je také hostitelskými společnostmi. Stručně řečeno, hosting je samotný dům (dodání vašeho internetového prostoru / zdrojů) a domény jsou adresa (název vašeho internetového domu).

Mnoho společností nabízí balíčky, které zahrnují jak hosting, tak registraci domény, a existuje mezi nimi mnoho rozdílů.

Podívám se na tyto možnosti v tomto seznamu a na jednoduché možnosti registrace pouze domény.

I když jde pouze o registraci domén, ne všichni registrátoři jsou oprávněni prodávat všechna rozšíření názvů domén. Například si budete moci koupit .com kdekoli, ale možná ne .uk. A samozřejmě ceny se liší – podíváme se, jak dobré společnosti nabízejí tyto možnosti.

Další důležitou věcí, na kterou je třeba dát pozor, je soukromí Whois. Součástí práce ICANN je v zásadě udržování seznamu žadatelů o registraci.

Tento seznam se nazývá Whois a jeho veřejně dostupný – což znamená, že kdokoli může prohledat doménu a najít informace o žadateli o registraci.

Pro mnoho zákazníků to může být děsivá vyhlídka. Téměř každý registrátor doménových jmen nabízí nástroje pro blokování vašich konkrétních podrobností ze seznamu (obvykle je nahrazuje údaji společnosti).

Klíčovou otázkou je, zda to společnosti zahrnují zdarma, nebo ne-li, cenu, za kterou prodávají tuto často žádoucí službu. Budu to také pečlivě brát na vědomí.

Budete také chtít dávat pozor na konkrétní zásady vypršení platnosti domény společnosti. Pokud platnost vaší domény vyprší a vy ji nedokážete obnovit, může ji vzít někdo jiný, což je nepříjemné pro malé uživatele, kteří našli dobré jméno pro svůj blog poezie a ohrožují podniky.

Dalších pár položek, na které se podívám, a na které byste se také měli zaměřit, pokud provádíte vlastní výzkum: doplňkové služby, zákaznická podpora a obnovovací ceny.

Mnoho společností nabízí některé doplňkové služby zdarma a / nebo další služby za příplatek. Každá společnost má sklon mít svou vlastní kombinaci. A ano, často se jedná o hostingové služby a ochranu soukromí Whois, které jsem zmínil dříve.

Zákaznická podpora je samozřejmá a já se k ní vyjádřím pouze v případě, že je zvláště dobrá nebo chybí.

Pokud jde o obnovovací ceny, mnoho společností nabízí nízké ceny za první rok, a pak obnovení domény pro další roky uvidí cenový skok.

Je to spousta informací, ale nebojte se – tyto nápady uvedeme do praxe tak, že se podíváme na tento seznam registrátorů domén. Jako vždy, existuje určitá subjektivita a směrem k hornímu konci seznamu musíte udělat nějaké kopání sami.

Nicméně podle mých zkušeností to byli nejlepší registrátoři doménových jmen.

10: Domain.com

doména.com

Tady je společnost, na kterou je překvapivě snadné zapomenout. Neúčinkují špatně, ale název lze snadno zaměnit s mnoha dalšími registrátory domén … mezi nimi hlavní, domény.com.

Doména.com je (předpokládám) menší registrátor, protože o ní nemůžete najít tunu. Domain.com, stejně jako mnoho jmen zde, nabízí hostingové služby. Na rozdíl od mnoha jmen zde je nejprve známa pro domény (nakonec je to v názvu).

Budu upřímný – ještě jsem netestoval doménu doména.com pro hostování, takže nemohu říci, zda je solidní sázka dostat doménu prostřednictvím hostovacího balíčku (možnost, kterou nabízí doména.com).

Domain.com není obvykle jméno, které přijde, když někdo zváží hosting – na druhé straně nechci být zaujatý vůči menší společnosti.

Nechme to tak trochu neznámo: pouze pro registraci domény je však doména.com v pořádku. Poplatek za ochranu soukromí Whois je nepříjemný, ale běžný, a doména Domain.com také nabízí mnoho rozšíření domén nejvyšší úrovně a celkově slušné ceny s některými úhlednými výchozími doplňky..

ceny domény.com

Klady

 • Doména.com má široký výběr jedinečných domén nejvyšší úrovně za slušné ceny. HostGator (také na tomto seznamu) ve skutečnosti používá doménu.com, aby svým uživatelům umožnil koupit takové domény, pokud je HostGator přímo nenabízí..
 • Ceny jsou průměrné, ale trochu na spodní straně. Například jeden .com je 9,99 $.
 • Každá registrace názvu domény přichází s šifrováním SSL zdarma, přeposíláním e-mailů, správou DNS (celkem běžné) a zámkem přenosu (který vás chrání před neoprávněnými přenosy). Podle mého názoru tyto bezplatné doplňky zvyšují cenu, i když to nebylo příliš vysoké, aby začalo s.

Nevýhody

 • Jejich soukromí je 8,99 $ ročně navíc, což může v závislosti na množství a typu domén, které kupujete, zdvojnásobit nebo ztrojnásobit vaši cenovku.
 • Ačkoli doména Domain.com není technicky horší než server Hostinger, pokud jde o rozšiřování, další produkty se zobrazují ve větší míře a jsou méně integrální k registraci vašeho jména. Řekl bych tedy, že doména.com může mít mírně nepříjemný pokladní proces.
 • Vzhledem k jeho velikosti a nedostatku síly se značkou je možné, že budete mít trochu větší potíže najít komunitu uživatelů online a konzultovat v případě problémů. Doména.com má podporu (včetně telefonické podpory), která by snad měla být v pořádku, ale někteří lidé rádi mají jako zdroj velkou komunitu ostatních zákazníků..

Navštivte doménu.com

9: HostGator

hostgator banner

HostGator je další společnost zvláště známá pro hosting. HostGator přirozeně také nabízí domény, zejména proto, že s nimi přichází i řada jeho hostingových produktů. Poslední součet je další zábavný fakt: Mateřskou společností HostGator je EIG (Endurance International Group), která také vlastní Bluehost.

Přestože HostGator je méně masivní síly v hostování, stále obsluhuje stovky tisíc zákazníků a spravuje 9 milionů domén.

Jednoduše řečeno, místo HostGator je zde mnohem dražší a možná by mohlo použít některé další výchozí funkce. Kvalita služeb HostGator je však velmi dobrá a uživatelé mají dobrou kontrolu nad svými doménami.

Klady

 • Stejně jako u některých dalších uvedených možností je HostGator schopen integrovat registraci domény s hostingem. To není překvapivé, protože HostGator je primárně hostitelskou společností.
 • Každá registrace domény přichází s uzamykáním domény (zabraňuje neoprávněnému přenosu jména) a automatickým obnovením. Tento poslední bod může být pro některé slabou stránkou, ale lze ji vypnout. Pamatujte si, že pokud máte obavy, že jméno přijme někdo jiný, je to obecně dobrá funkce.
 • Komplexní ovládací panel a možnosti pro správu doménového jména. Uživatelské rozhraní by se však mohlo zdát trochu neohrabané.

Nevýhody

 • Whois soukromí je navíc 14,95 dolarů ročně, jeden z dražších přírůstků. Ceny samotné jsou navíc o něco vyšší než průměr. Nebude to prolomení banky, ale pro ty, kteří hledají jednoduchou a levnou registraci domény, nemusí být HostGator nejlepší.

hostgator cena

 • HostGator je o něco omezenější ve svém přímo dostupném výběru rozšíření domén nejvyšší úrovně, ale spolupracují s doménou doména.com na prodeji více jedinečných rozšíření.
 • HostGator může mít občas zákaznickou podporu; Osobně mi chybí jejich podpůrné stránky a znalostní báze. Alespoň by mohli použít nějakou aktualizaci a přepracování. Zástupci jsou však v pořádku.

Navštivte hostGator

8: Hostinger

hostinger nápis

Hostinger je, stejně jako mnoho jmen na tomto seznamu, primárně známá jako hostitelská společnost.

Hostinger je však jednou z více jedinečných hostingových společností, a to ze dvou hlavních důvodů: za prvé, Hostinger je vlastníkem zaměstnanců a za druhé vlastní bezplatnou hostingovou službu s názvem 000webhost.

Jedinečnost nezastavila Hostingera, aby se stal jedním z populárnějších jmen v hostování, s aktuálním počtem 29 milionů uživatelů (i když poctivě, jsem si jistý, že mnoho z nich používá 000webhost).

Hostinger nicméně poskytuje dobrou službu registrace domén. Podstata: celkově solidní registrátor s nižší než průměrnou cenou a obecně přímou pokladnou.

Klady

 • Ceny hostingera jsou na levnější straně. Jeden .com je například 8,99 $ a následující roky jsou 10,99 $ (což se blíží průměrnému odvětví).

cena hostinger

 • Mnoho hostingových společností na tomto seznamu má dobrou integraci s hostingovými balíčky pro ty, kteří o ně chtějí. Hostinger je jednou z nejlepších možností: jejich společné balíčky webhostingu začínají na 0,80 USD měsíčně (pro první rok). Pro lidi, kteří hledají jednoduché a dostupné webové stránky, je Hostinger skvělou volbou pro balení domén a hosting společně.
 • Hostinger vezme spoustu platebních metod při pokladně. Mnoho registrátorů přijímá pouze kartu nebo nanejvýš kartu nebo PayPal. Hostinger je přijímá, stejně jako množství populárních kryptoměn.
 • Nemohu říci, že Hostinger nemá vzestup, ale to, co mají, není příliš špatné. Pokusí se prodat pouze několik doplňků, které jsou pro lidi stejně normální, a některé z nich by vás mohly skutečně zajímat. Samotný proces platby je velmi rychlý a snadný.

Nevýhody

 • Whois ochrana soukromí je navíc 5 dolarů ročně. To není příliš špatné, protože některé společnosti účtují dvakrát tolik poplatků, ale současně to jiné společnosti sotva účtují..
 • Hostinger nezabaluje při registraci domény mnoho výchozích funkcí / služeb. Když si doménu koupíte, jde v podstatě pouze o doménu a všechno ostatní je navíc. Ochrana osobních údajů je jen jedním z pozoruhodných příkladů. Hostinger vyniká v mnoha ohledech, a jako hostitelská společnost se mi líbí Hostinger, takže si přeji, aby mohli spolu s nákupem domény zdarma hodit více.

Navštivte Hostinger

7: Register.com

register.com

Register.com může být trochu méně známý a je to jeden z těch registrátorů domén, které si často nepamatuji (ironicky) kvůli svému názvu domény. Register.com, name.com, domain.com, domain.com… a spousta dalších v tomto směru může být trochu obtížná.

Překvapilo mě, když jsem se dozvěděl, že Register.com spravuje více než 2,5 milionu domén. Kopat do toho, našel jsem Register.com Má mnohem pověst, než bych očekával.

Hlavním lákadlem Register.com jsou nízké ceny. Jejich webové stránky však nejsou příliš dobré: je obtížné najít ceny a některé stránky se zdají zastaralé. Doporučil bych nejprve kontaktovat zástupce zákaznického servisu, aby provedl dvojí kontrolu namísto pouhého nákupu z webu.

Klady

 • Register.com má některé z nejnižších cen, které jsem viděl. Ceny se pohybují, ale mnoho jednoduchých registrací .com by činilo pouze 5 $ ročně. Ceny mohou v závislosti na vašich doplňcích klesnout až na 2,95 $ ročně. Register.com má také jeden z nejlevnějších hostingových a doménových balíčků, s počáteční cenou 1,95 $ měsíčně.

cena registrace

 • Register.com je také velmi dobrý při zpracování hromadných nákupů domén.
 • Register.com má spoustu dobrých doplňků. Bohužel, mnoho z nich není ve výchozím nastavení zahrnuto do nákupu doménového jména.

Nevýhody

 • Web Register.com je trochu zastaralý a ceny / funkce jsou na webu obtížné najít. Pokud to není jen moje štěstí, na stránce s jejich doménami se zobrazí prominentní seznam domén nejvyšší úrovně, pro které se „předběžná registrace (brzy) končí“. Rozšíření (.forsale, .delivery atd.) Říkají, že předběžná registrace se na začátku roku 2015 „uzavře“. Pokud se to nepodaří aktualizovat, je možné, že ostatní položky na jejich webových stránkách mohou být zastaralé a pravděpodobně budete muset mluvit se zástupcem, aby byl v bezpečí.
 • Whois ochrana soukromí je navíc 11 dolarů ročně, takže pokud chcete, Register.com není nejlevnější možnost.

Navštivte Register.com

6: 1&1 IONOS

1 & 1.com

1&1 IONOS je populární hostitelská společnost a registrátor domén – zvláště populární v Evropě. To je spravedlivé: 1&1 IONOS je jednou z nejstarších hostingových společností a registrátorů domén, která existovala přibližně od roku 1988. Ve skutečnosti 1&1 IONOS je největší hostingová společnost v Evropě a spravuje více než 12 milionů domén, což z něj dělá rozhodně hlavní sílu při registraci doménových jmen.

1&1 Hostující produkty IONOS jsou známé tím, že jsou levné a nabité funkcemi. Totéž platí pro registraci domény? Poněkud. Počáteční ceny jsou nízké, ale obnovovací ceny jsou bohužel dražší. 1&1 IONOS stále vyniká tím, co obsahuje zdarma.

Klady

 • 1&1 jsou ceny levnější než průměr za první rok a někdy jsou prostě levné. Obnovovací ceny jsou statné (viz níže), ale pro omezené použití, 1&1 IONOS nabízí velmi dobré ceny.

Ceny 1 a 1

 • Při registraci domény jsou výchozí nastavení: Jeden certifikát SSL Wildcard, profesionální e-mailová adresa s 2 GB místa a až 10 000 subdomén.
 • Zákaznická podpora je 24/7, ale není dokonalá.

Nevýhody

 • Zatímco 1&1 ceny za první rok jsou na levnější straně, obnovovací ceny jsou výrazně vyšší. Například: a .com je 9 $ za první rok, poté 15 $. Ame je $ 5 za první rok, ale 20 $ za rok a tak dále. Pokud tedy používáte 1&1 po dobu delší než dva roky, možná se vám zdá méně nákladově efektivní.
 • Týká se to trochu vzestupu. Nic příliš vážného, ​​ale mohlo by to být trochu frustrující. Stejně jako v případě GoDaddy to souvisí s 1&1 jako hostitelská společnost.
 • Zákaznická podpora může být někdy frustrující, zejména při navigaci na vašem účtu / webu může být obtížné najít určité věci.

Navštivte 1&1 IONOS

5: Domény Google

google-domain-banner

Ah, tady je jméno, o kterém nikdo neslyšel: Google. I když musíme přiznat, Domény Google jsou méně známé. Google Domains je novější podnik, který existuje zhruba od června 2014. Ve skutečnosti je Google Domains stále ve fázi beta.

Je to určitě zvědavost. Google má pověst vstoupit do všech možných typů internetových služeb. Kromě toho je známo, že obecně uspějí, ale mají také několik selhání, na která se nikdy nedostali.

Domény Google jsou překvapivě solidní. Je to velmi jednoduché a přímočaré, ale mnoho ocení uživatelské rozhraní Google, které se používá při registraci a správě domén.

Klady

 • Stejně jako u většiny věcí Google se domény Google používají velmi snadno. Představte si, jak jednoduchá je většina nástrojů Google, které používáte, a poté je aplikujte na nákup a správu doménového jména. Dalším bonusem je to, že na vás téměř nevznikají žádné obtěžování, ani speciální nabídky, kupóny nebo něco podobného.
 • Doplněk G Suite: zatímco e-mail je někdy zdarma u registrátorů a hostingových společností, G Suite je navíc 5 $ měsíčně. Zpočátku to zní špatně, ale G Suite je víc než e-mail: zahrnuje Dokumenty / Disk Google, Kalendář, videokonference a další. Někteří to považují za zbytečné – nemůžete použít svůj bezplatný účet Google k používání Disku Google se spolupracovníky? Možná ano, ale pro ty, kteří chtějí v rámci své obchodní platformy obsahovat věci, je to užitečný doplněk. Navíc je to 30 GB úložného prostoru, nikoli 10 GB.

ceny domén google

 • Integruje se dobře s dalšími tvůrci webových stránek, jako je Wix, Squarespace, WordPress atd.
 • Omezená ochrana soukromí Whois zdarma, a to nejen v prvním roce (omezeno, protože závisí na zakoupených doménách).

Nevýhody

 • Zatímco zákaznická podpora je obecně dobrá (dostanete chat, telefon a e-mailovou podporu), dny jsou omezeny na pondělí až pátek a hodiny jsou omezeny na 6:00 až 21:00 PST.
 • Nepovažoval bych to za zásadní chybu, ale cena je asi normální (12 $ ročně za jeden .com). Očekávám trochu více od produktu Google, ale to je v pořádku.
 • Výhodou jednoduchosti je, že služba je celkově lehká. Opět je to stále ve fázi beta, takže ještě musíme vidět, jak by vypadalo plné zavedení. Jednou z nevýhod prozatím je, že nástroje pro správu domén mohou být pro menší uživatele trochu základní.
 • Některé speciální domény nemusí být k dispozici. To se změní, takže budete muset zkontrolovat – domény Google určitě v průběhu let nabízejí stále více domén.

Navštivte domény Google

4: Hover

vznášet se nápis

Hover je bezpochyby jednou z mladších společností na seznamu: Hover, založený v roce 2008, není nejslavnějším registrátorem, ale neustále si buduje své jméno. Ačkoli to může být novější jako společnost, byla vytvořena společností Tucows Inc., která je druhým největším registrátorem doménových jmen na světě. Pokud jste o tom nikdy neslyšeli, můžete se cítit trochu klidněji.

Jednoduše řečeno, Hover je společnost, která se drží toho, co ví. Poskytuje jednoduchost a vysokou kvalitu služeb za průměrné nebo mírně nadprůměrné ceny.

Klady

 • Počáteční registrační ceny nemusí být příliš špatné, ale záleží to.
 • Zdarma soukromí Whois, pokud používáte Hover ke správě domény.

vznášet se ceny

 • Hover přináší jednu z výhod, která je často jedinečná pro menší společnosti: osobnost, v tomto případě společensky progresivní. Hover sponzoruje mnoho projektů, které kladou důraz na posílení postavení marginalizovaných skupin, a podporuje také Nadaci Electronic Frontier Foundation, která byla hlavní aktivitou v pro-internetovém aktivismu.
 • Omezený vzestup, takže proces placení je velmi jednoduchý.
 • Obnovovací ceny jsou nižší, pokud si koupíte více domén. To není neobvyklé, ale Hover v tom dělá obzvláště dobrou práci.
 • Dobrá podpora zákazníků, i když telefonní hodiny jsou bohužel omezené. Hover se však snaží využít skutečných lidí a ne automatizovaných systémů k jejich podpoře – což pravděpodobně dělá kompromis (v hodinách) za to.

Nevýhody

 • Obecné ceny jsou na vyšší straně průměru. Například jeden .com je 12,99 $.
 • Navíc k tomu mohou být e-mailové doplňky na dražší straně. Předávání e-mailů je 5 USD ročně a 10GB e-mailový účet je 20 USD. To je celkově docela slušné ceny, ale někteří registrátoři zahrnují zasílání zdarma.

Kromě e-mailových doplňků Hover nenabízí nic jiného. Pro některé lidi je to vlastně výhoda – stačí si koupit doménu a udělat s tím proces. Ostatní, kteří si přejí párovat domény a hosting, najdou Hover není ideální.

Navštivte Hover

3: GoDaddy

prapor domény godaddy

Stejně jako NameCheap by umístění GoDaddy na tomto seznamu nemělo být překvapením. GoDaddy je nesporným obrem ve světě hostingu a registrace domén. Je to už nějakou dobu – od roku 1997, abych byl přesný, a udělal si pro sebe velké jméno.

GoDaddy je ve skutečnosti největším registrátorem doménových jmen na světě a spravuje neuvěřitelných 77 milionů doménových jmen. Velké hráče jsou pro některé přitažlivé a pro jiné zase zase – vše, co mohu říci, je, že zatímco se GoDaddy zdá být hitem nebo chybou u většiny lidí, se kterými mluvím, nemůžete získat 77 milionů doménových jmen, aniž byste něco udělali správně.

Klady

 • Ačkoli to není tak levné jako NameCheap, GoDaddy je stále obecně levný. První rok cena jednoho .com je pouze 0,99 $. I když cena za obnovení potom vyskočí na téměř 18 $, pokud vás zajímá pouze doménové jméno po dobu jednoho roku (nebo dvou), může být GoDaddy jednou z nejlevnějších možností.

godaddy doména .com

 • Celkově silná služba. Nedovolte, aby vás počet kladů / záporů vyhodil: zápory jsou relativně malé a většina výzvy GoDaddy je v tom, že dělá svou práci dobře, což je celkově pozitivní těžké vyjmenovat. Kromě těchto levných nákladů za první rok má GoDaddy
 • GoDaddy se daří s nabídkou populárních doplňků / doplňků, jako je úložný prostor nebo omezený hosting. Zatímco NameCheap má podle mého názoru lepší doplňky a výchozí funkce, GoDaddy je lepší, pokud si chcete zachovat svůj hosting a doménové jméno na stejné platformě.

Nevýhody

 • Zatímco počáteční ceny mohou být lepší, obnovovací ceny mohou být o něco dražší.
 • Proces platby GoDaddy je frustrující. Dokončení je stále snadné, ale v každém okamžiku budete muset nakupovat doplňky. To není překvapivé, protože GoDaddy je znám jako jedna z největších hostingových společností a registrátorů doménových jmen.
 • Ochrana WhoIsPrivacy je nejméně 9,99 $ ročně, zatímco je zdarma s NameCheap.
 • Zákaznická podpora je zasažena nebo chybí. S zákaznickou podporou GoDaddy jsem neměl špatné zkušenosti, ale jiní ano.
 • Nástroj pro správu domény může být někdy pomalý a v závislosti na uživateli komplikovaný.

Navštivte GoDaddy

2: Domény Bluehost

banner domén bluhost

Bluehost by měl být dalším známým jménem mnoha, zejména těch, kteří se podívali na hostování. Je to možná střední bratr, který se pohyboval od roku 2003. O Bluehostově čísle není velké množství informací, ale hostují přes 2 miliony webových stránek..

Zatímco Bluehost je slavnější pro hostování (je to ve jménu, abychom byli spravedliví), zabývá se také názvy domén. Shrnutí jejich místa na tomto seznamu:

Bluehost je vhodný pro ty, kteří chtějí mít hosting a doménové jméno na stejné platformě. Je to cenově dostupné a dobře se daří v hostitelské části. Pokud hledáte pouze registrátora, Bluehost je v pořádku, ale není to nejlepší.

Klady

 • Ceny jsou přibližně normální, za 11,99 USD ročně za jednu doménu .com. Avšak s řízením kvality společnosti Bluehost je to hodně.

ceny Bluehost

 • Bluehost má jednu z nejlepších znalostních bází, jaké jsem kdy viděl. Zástupci společnosti Bluehost jsou navíc k dispozici prostřednictvím telefonu, lístku a chatu.
 • Stejně jako u mnoha možností na tomto seznamu je i Bluehost velmi dobrou volbou pro ty, kteří si chtějí udržet svou doménu a hostovat pod stejnou střechou: Hosting Bluehostingu je jednou z nejlepších možností a jejich plány často zahrnují bezplatné domény..
 • Přímý proces pokladny.

Nevýhody

 • Ochrana soukromí je dalších 0,99 $ měsíčně. Pro některé je tato částka celkem zanedbatelná, ale pro ty, kteří hledají jedinou doménu za nejlevnější cenu, nemusí být Bluehost nejlepší výběr.
 • Samostatný registrátor doménových jmen je Bluehost v pořádku, ale ne hvězdný – není toho moc, aby se oddělil od jiných známých registrátorů. Jeho přitažlivost spočívá hlavně v těch, kteří si přejí propojit svůj hosting a doménová jména v rámci jedné platformy.

Navštivte Bluehost

1: NameCheap

namecheap banner

NameCheap bude téměř vždy v seznamu nejlepších registrátorů doménových jmen. Jedná se o vysoce renomovanou společnost, která existuje již od roku 2000 a v současné době spravuje více než 10 milionů domén.

NameCheap nemusí být nejlepší volbou pro každého, ale je to můj osobní favorit, protože je velmi cenově dostupný. Jednotlivci i malé firmy mohou s NameCheap hodně ušetřit, ať už kupujete jednu doménu pro sebe nebo hromadně. NameCheap rozhodně žije až do svého jména.

Klady

 • Ceny se budou lišit, ale jako příklad pro jednu doménu pro jednotlivce: .com ceny začínají na 8,88 $ ročně, .net ceny jsou obvykle 12,98 $. Jsou velmi nízká a jsou cenově dostupné pro každého.

namecheap-price

 • Po dobrých cenách jsou obnovovací ceny také velmi dobré a pro menší zákazníky bude obnovovací cena maximálně několik dolarů. Pokud si doménu koupíte na dobu delší než jeden rok, můžete si ji dokonce uložit.
 • Ochranný software Whois je zdarma pro první rok.

vyloučení odpovědnosti ze společnosti namecheap

 • Velmi dobrá zákaznická podpora, včetně živého chatu a komplexní znalostní báze. Zástupci jsou obvykle nápomocní.
 • Stránka Správce domény se velmi snadno používá, a to i pro někoho, kdo nemá velké zkušenosti.
 • Velmi dobré doplňky / doplňkové služby, jako je sdílený hosting. Zdarma získáte také vlastní DNS.

Nevýhody

 • Jedinou možností podpory jsou lístek a živý chat, takže žádná telefonická podpora.

Navštivte NameCheap

Speciální: Uniregistry

uniregistry banner

Uniregistry může být tím nejlepším registrátorem doménových jmen, o kterém jste dosud neslyšeli. Uniregistry byla založena v roce 2012 a v roce 2013 získala akreditaci ICANN – docela nedávná hra pro registraci domén.

Přestože Uniregistry existuje jen několik let, již pod její správou počítá více než milion domén a má na výběr 423 rozšíření..

Nyní jsem důvod, proč jsem Uniregistry na tomto seznamu oddělil, je ten, že je trochu jedinečný. Zatímco všechna ostatní uvedená jména umožňují hromadný nákup domén a Uniregistry umožňují nákup malého počtu domén … Uniregistry je zaměřena zejména na lidi, kteří investují do hromadných nákupů obecných rozšíření domén nejvyšší úrovně (gTLD).

Nebudu tu moc času zabírat specifika, ale moc se mi líbí Uniregistry, a to až do té míry, že mám samostatnou recenzi, abyste si ji mohli prohlédnout..

Klady

 • Ochrana osobních údajů při nákupu je zdarma.
 • Uniregistry má navíc k dispozici dvoufaktorové ověření bez dalších nákladů.
 • Zákaznická podpora je obzvláště dobrá: všichni uživatelé obdrží specializovaného správce účtu, který na ně bude reagovat. To je kromě běžných možností telefonické podpory, živého chatu a prodeje vstupenek.
 • Ceny jsou pro větší zákazníky obvyklé. Budete s nimi mluvit o svých potřebách a získáte vlastní cenu. Podle mých zkušeností s Uniregistry to bylo rozhodně nižší než současné tržní ceny. Za tímto účelem byste se obrátili na svého správce účtu.
 • Nástroj pro správu domén je dobrý. Mnoho jmen zde má dobré nástroje pro správu domén, ale uděluji Uniregistry zvláštní kredit, protože pomáhá lidem, kteří spravují velké portfolio domén, velmi dobře..

Nevýhody

 • Soustředění Uniregistry na doménová jména znamená, že nenabízí mnoho doplňků. Pro některé je to v pořádku – možná si jen chcete koupit domény a udělat s nimi, zejména pokud právě investujete do hromadných nákupů. Na druhou stranu,
 • To je pravděpodobně jedna z vážnějších nevýhod Uniregistiky. Jak jsem již řekl, Uniregistry je zaměřena na ty, kteří nakupují gTLD, ale na rozdíl od mnoha jiných registrátorů Uniregistry nenabízí možnosti předobjednávky u rozšíření, která budou brzy k dispozici. Než zadáte objednávku, musíte počkat, než bude rozšíření aktivní, což může způsobit, že věci budou riskantní (zejména proto, že někdo jiný si mohl koupit vaše preferovaná jména u jiného registrátora, který umožňuje předobjednat).
 • Pokud máte zájem pouze o nákup jedné domény nebo jinak malého počtu domén, nejsou ceny Uniregistry o mnoho lepší než konkurenti. Existují lepší registrátory pro ty, kteří potřebují menší domény.

Navštivte Uniregistry

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map