10 nejlepších tvůrců webových stránek zdarma (Ano, zcela zdarma – bez platby)

Zajímají vás tedy tvůrci webových stránek zdarma. A proč ne? Koneckonců je na internetu spousta věcí zdarma. Bohužel, kvalitní bezplatní tvůrci webových stránek jsou o něco těžší najít.


Existuje mnoho bezplatných tvůrců webových stránek. Pravda však je, že pokud budete chtít tvůrce webových stránek zdarma, musíte být připraveni udělat ústupky – protože většina bezplatných tvůrců webových stránek je součástí modelů „freemium“.

Jak název napovídá, struktury cen freemia nabízejí bezplatné i prémiové možnosti. Přirozeným výsledkem je, že bezplatné možnosti jsou méně dobře vybavené, nebo přinášejí pozoruhodné nevýhody.

Ale hej – stavitel webových stránek, který stojí za to se ještě vyplatí prozkoumat. Možná jen chcete experimentovat se softwarem, než za něj začnete platit. Možná budete chtít vytvořit web pro nápad, který máte, a potřebujete pouze okamžitý odbyt.

Nebo možná obvyklé nevýhody bezplatných plánů nezavedou vás.

Dost spravedlivé. Mnoho zkušeností s budováním webových stránek a bezplatnými tvůrci webových stránek mě vedlo k vytvoření tohoto seznamu nejlepších bezplatných tvůrců webových stránek.

Zde je několik věcí, které byste měli vědět o tomto seznamu … Nejprve doufám, že doménovým jménům věnuji velkou váhu. Mnoho lidí bude zobrazovat web, který navštěvují, pokud je na subdoméně, a to spravedlivě. Vypadá to méně legitimně.

A téměř každý bezplatný tvůrce webových stránek vás bude stavět web pod subdoménou, pokud upgradujete na placený plán. Takže pokud vám web umožňuje připojení doménového jména zdarma (mějte na paměti, že za doménové jméno stále musíte platit), nebo pokud je jeho subdoména menší problém, pak tomu věnuji velkou váhu.

A ano, i když jsou obětovány některé další věci – například přizpůsobitelnost.

Další věc: nevěnujte příliš mnoho pozornosti počtu kladů a záporů na tomto seznamu. Místo toho věnujte pozornost tomu, co říkají. Například něco může mít mnoho nevýhod z technického hlediska, ale pozitiva jsou tak důležitá, že výrazně převažují nad negativy.

Téměř každý bezplatný tvůrce webových stránek přijde s reklamami na společnost, subdoménu a jen pár funkcí.

Ale vždy existují výjimky. Takže bez dalšího povyku, tady je můj seznam nejlepších tvůrců webových stránek zdarma.

hostitelská tabletka
Nejlepší tvůrci webových stránek zdarma

 1. WordPress.com
 2. Wix
 3. WebStarts
 4. Weebly
 5. Blogger
 6. Weby Google
 7. Jimdo
 8. UCraft
 9. Site123

Položka 1: WordPress.com

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Wordpress

WordPress je nesmírně populární – natolik, že je těžké ho podceňovat. Bylo to od roku 2005 a od té doby se rozrostla na podporu nespočet milionů webů.

Jeden odhad připisuje WordPressu servis 30% internetových bloggerů a WordPress je 50. nejoblíbenější web na světě. Ještě působivější je, že CNN, CBS, BBC, Reuters a Fortune používají WordPress.

Takže jo, je to docela úspěšná platforma. A samozřejmě, velký důvod pro jeho popularitu je jeho volná volba.

Moje umístění WordPress.com jako číslo jedna nepřichází lehce ani snadno. Wix a Weebly mají mnohem více funkcí a přizpůsobení než WordPress.

Jako celkoví tvůrci webových stránek to berou. WordPress je však nesmírně populární, že mít subdoménu s WordPress může ovlivnit váš blog mnohem méně, než kdybyste použili jiný web.

Navíc, účast v komunitě WordPress přináší několik vlastních výhod. Určitě záleží na tom, co chcete od svého tvůrce webových stránek, ale pokud se jedná o blog, WordPress je pravděpodobně nejlepší bezplatná volba.

Náhled WordPress (Snadné použití: 3/5)

Klady

 • U bezplatného produktu existuje celkem dobrý výběr témat / šablon. Přestože je editace průměrná, stále můžete provést velké množství přizpůsobení.
 • Import a export obsahu je velmi snadný, a to i mezi blogem WordPress a blogem s jinou platformou (např. Medium nebo Wix)..
  Importovat do WordPress
 • Pevné nástroje pro blogování (samozřejmě), jakož i základní nástroje pro nahlédnutí a funkce osvědčení a kontaktních stránek.
 • Popularita WordPress znamená, že najdete mnohem více rad ohledně používání WordPress než s téměř jakoukoli jinou platformou.
 • Také kvůli jeho popularitě nemusí mít subdoména na WordPress tak špatnou újmu. Mnoho bloggerů používá subdoménu WordPress, takže by tato subdoména nutně neublížila vzhledu vašeho webu (přinejmenším ne tolik jako u jiných bezplatných stavitelů)..
 • Z toho také vyplývá – WordPress.com podporuje sociální komunitu, jako je Blogger. Je velmi snadné sledovat a komunikovat s ostatními blogy v komunitě WordPress a umožnit jim interagovat s vámi – dobrý způsob, jak zvýšit provoz a získat popularitu.

Nevýhody

 • I když jsou nástroje pro přizpůsobení v pořádku, jste opravdu omezeni na menší položky (například barvy). V podstatě byste se měli procházet tématy, abyste získali rozložení, které dáváte přednost.
 • Aplikace (známé jako WordPress jako pluginy) nejsou k dispozici pro bezplatné plány.
 • Pro základní plány nejsou k dispozici ani základní nástroje SEO.
 • Žádný živý chat.

Vytvořte si můj bezplatný web WordPress

Položka 2: Wix

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Wix

Wix je bezpochyby jedním z nejpopulárnějších tvůrců webových stránek zdarma. Ve skutečnosti je to prostě jeden z nejpopulárnějších tvůrců webových stránek.

Stejně jako Weebly byla založena v roce 2006. Nicméně Wix má více než dvakrát tolik uživatelů než Weebly, na 110 milionů.

Wix je známý tím, že je fantastickým a flexibilním editorem, a proto jej používá celá řada lidí, od běžných bloggerů až po špičkové podniky..

Hlavní myšlenkou Wixu je, že dostanete velmi funkční editor a spoustu funkcí – ale samozřejmě musíte stále platit za nejdůležitější věci, doménu a odstranění reklam Wix.

Náhled Wix (Snadné použití: 4/5)

Klady

 • Wix má velmi rozsáhlou komunitu uživatelů, která by mohla být užitečným zdrojem, pokud máte nějaké dotazy nebo obavy.
 • Velmi robustní editační nástroj. Není to jen snadné, ale výkonné a dokonce i bezplatná verze umožňuje velkou míru přizpůsobení. Wix se řadí vysoko, protože tento editor je skutečně jedním z nejlepších dostupných zdarma.
  editor wix
 • V této poznámce má Wix široký výběr kvalitních šablon.
 • Wix má základní SEO, správu kontaktů, marketing, statistiky a dokonce i blogovací nástroje. Nástroj pro blogování je obzvláště působivý. U bezplatného stavitele je Wix téměř stejně plně funkční jako stavitel – klíčové bity samozřejmě stále chybí.

Nevýhody

 • Wix reklamy jsou součástí bezplatného plánu.
 • Jednou takovou položkou, kterou Wix postrádá, je kontaktní formulář, který zahrnuje mnoho bezplatných stavitelů.
 • Cenový model společnosti Wix byl donedávna cenově dostupnější. Konkrétně první prémiová úroveň byla pouze 5 $ měsíčně a umožnila vám připojit doménu. To bylo odstraněno a nyní je první úroveň 11 $, což znamená, že bezplatný tvůrce webových stránek je z prémiových plánů ještě více odstraněn. Znamená to také, že chcete-li používat tvůrce stránek zdarma a pouze platit za doménu, nemáte štěstí.
 • Žádný živý chat. Platí to však i pro zákazníky platící Wix, takže to nemá nic společného s bezplatným účtem.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Bod 3: WebStarts

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

WebStarts

WebStarts je společnost často zmiňovaná na seznamech nejlepších tvůrců webových stránek. Když jsem poprvé navštívil jejich web, byl jsem docela skeptický. Proč? Protože jejich domovská stránka zobrazuje toto: „Jak je vidět na… Facebook, Bing, Google, Yahoo.“ Opravdu?! Být viděn ve vyhledávači se výrazně liší od vidění v časopise.

Ale hej, má volnou možnost, tak jsem to zkusil. Ukázalo se, že je to docela podceňovaný, robustní tvůrce webových stránek zdarma. Většina společností na svých webových stránkách dohlíží na sebe – WebStarts je opak.

Některé věci na oficiální stránce cen webových stránek jsou zastaralé a výsledkem je, že skutečný produkt je ještě lepší, než byste si mysleli. Řekl bych, že WebStarts má s Weeblym a Wixem co do svých schopností, ale má mnohem méně rozpoznávání jmen a je ještě rychlejší začít než s většími soupeři.

Klady

 • Základní funkce elektronického obchodu / obchodu.
 • WebStarts má nástroj pro správu kontaktů, který není super robustní, ale přesto docela užitečný, protože je zdarma.
 • WebStarts má slušný blogovací nástroj, který funguje dobře v rámci tvůrce.
 • Reklamy WebStarts nejsou ohromující.
 • Celkově lze říci, že nástroj pro tvorbu / editor je snadno použitelný a funkční, a navíc slušně vybavený (na stejné úrovni jako Weebly a Wix)..

klady webstarts

 • Jednodušší řízení než Weebly nebo Wix, které se občas cítí přeplněné.

Nevýhody

 • Jak je běžné u bezplatných stavitelů, omezené úložiště.
 • Rozhraní stavitele je celkově dobré, ale občas může být trochu neohrabané nebo neintuitivní. Navíc nejsem fanouškem estetiky, ale to je jen můj názor a nejedná se o vážnou chybu.

Začněte s WebStarts zdarma

Bod 4: Weebly

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

divný

Společnost Weebly byla založena v roce 2006 a stala se jedním z nejoblíbenějších stavitelů stránek s více než 50 miliony zákazníků po celém světě.

Weeblyho často považuji za alternativu k Wixovi. Oba jsou velmi podobní v mnoha ohledech v tom, že běží na freemiových modelech, je známo, že jsou některými z nejlepších tvůrců webových stránek v okolí, a kultivovali popularitu svých bezplatných produktů..

Tady je moje shrnutí: Weebly je jedním z nejlepších tvůrců webových stránek zdarma, ale chybí mu plnohodnotný výkon jako Wix. Poté, co to řekl, má to věc nebo dva Wix nemá, takže vás vyzývám, abyste vyzkoušeli i tak.

Weebly Preview (Snadné použití: 3/5)

Klady

 • Editor je velmi robustní a blízký nebo srovnatelný s editorem Wix.
  Weebly editor
 • Weebly má základní SEO, blogování a dokonce i elektronický obchod / produktové nástroje. To je pro produkty zdarma jedinečné. Každý, kdo se skutečně zajímá o elektronický obchod, by samozřejmě neměl hledat bezplatného tvůrce stránek, ale přesto je to působivé nastavení..
 • Weebly má několik aplikací dostupných pro instalaci i bezplatnými uživateli. Nejedná se ani o slabé aplikace, ale o užitečné věci, jako jsou cenové grafy, Eventbrite, časté dotazy atd.

Nevýhody

 • I když jste přihlášeni, Weebly má tunu vzestupu. Můžete očekávat vzestup téměř u jakéhokoli tvůrce webových stránek zdarma, na Weebly je to navíc nepříjemné, protože Weebly je jedním z nejlepších tvůrců webových stránek zdarma.
 • Zákaznická podpora není tak dobrá jako podpora Wix. Weebly však má živý chat.
 • Weeblyho editor je velmi dobrý, ale jste trochu zúženější než u Wixe.

Bod 5: Blogger

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Blogger

Blogger mi dává nostalgii. Poprvé jsem začal používat službu Blogger jako mladý muž, nadšený testováním jednoduchých nástrojů pro vytváření webových stránek. Když jsem se vrátil do Bloggeru, abych to vyzkoušel, byl jsem překvapen, když jsem zjistil, že hodně je stále stejné.

Pokud vyhledáte seznam bezplatných tvůrců webových stránek, obvykle na nich nenajdete službu Blogger. Je to pravděpodobně proto, že se služba Blogger zaměřuje spíše na vytváření blogů (duh) než na obecnější typy webových stránek.

Přesto je služba Blogger zdarma mnohem více než většina tvůrců webových stránek a na konci dne stále vytváříte web, i když jste omezeni na formát blogu..

Náhled služby Blogger (Snadné použití: 2,5 / 5)

Klady

 • Upgradování je zcela volitelné a existuje silná komunita bezplatných uživatelů. Jedním z důvodů, proč jsem to velmi ohodnotil, je to, že je velmi běžné, že lidé mají blogy v doméně __.blogspot.com. Je pravděpodobné, že návštěvník na vašem webu nebude mít nadšení kvůli subdoméně se službou Blogger.
 • Uživatelé si mohou vytvořit 100 blogů na účet.
 • Přestože jsou možnosti přizpůsobení omezené, je možné změnit uspořádání určitých prvků stránky a vybrat barvy, písma atd. K dispozici je úprava HTML, ale většina lidí nechce tvůrce stránek, aby mohli upravovat HTML.
 • Uživatelé se mohou připojit k doméně, aniž by museli upgradovat. To samo o sobě je pravděpodobně jedna z nejlepších věcí, které pro ni služba Blogger udělala: osoba, která chce pouze přímočarý formát blogů, ale přesto chce svou vlastní doménu, může pomocí služby Blogger kompromitovat a zachovat tak bezplatnou skutečnou platformu pro úpravy..Bolgger pro bezplatnou doménu

Nevýhody

 • Jak již bylo řečeno, jedná se pouze o formát blogu.
 • Témata jsou velmi omezená, stejně jako možnosti přizpůsobení. Menší detaily (barvy, písma) jsou přizpůsobitelné, ale větší kontrola stránek a celkový web v podstatě počítá s výběrem motivu a přepínáním barev.
 • Žádný živý chat ani komplexní systém prodeje vstupenek – Blogger je příliš velký a založený na bezplatných uživatelích. Velká komunita uživatelů však může druh problému vyplnit.

Položka 6: Weby Google

Tvůrce webových stránek Google

Google má skutečně software pro všechno. Webové stránky Google jsou podobně jako Dokumenty Google o vytváření webových stránek. Snadno se používá, je dobrá pro spolupráci a navíc je zcela zdarma.

Jediný problém? Je to příliš jednoduché.

Google Sites je nejlepší pro vytváření velmi jednoduchých webových stránek, nic příliš dynamického nebo dokonce důležitého. Vzhledem ke své spolupráci je dobré vytvářet informační stránky nebo stránky ve stylu wiki.

Náhled stránek Google (snadné použití: 3/5)

Klady

 • Extrémně zdarma: Weby Google jsou vytvořeny jako bezplatný nástroj. Pro některé to může být nevýhoda – Weby Google nemají ani možnost upgradovat na další funkce. Pokud jde o stavitele bezplatných webů, je těžké najít platformu, která má být zdarma.
 • Webové stránky Google spolupracují velmi dobře, jako jeho bratranec, Dokumenty Google.
 • Velmi snadné použití. Mnoho tvůrců stránek je, ale weby Google jsou jedním z nejjednodušších a nejjednodušších.
  Rozhraní webů Google

Nevýhody

 • Velmi základní. Webové stránky Google mají pouze nejzákladnější nástroje a někdy to vypadá, jako byste upravovali PowerPoint nebo Google Slide více než web. Nástroje přizpůsobení jsou zvláště omezené. Z tohoto důvodu jsou weby Google opravdu dobré pouze pro vytváření jednoduše vypadajících webů.
 • Jak již bylo zmíněno, weby Google nemají ani možnost upgradovat ani přidávat prémiové funkce. K dispozici je pouze bezplatná verze. Někteří by mohli najít, že se jim líbí Google Sites, ale potřebují trochu více schopnosti přizpůsobit se. Promiň, žádné kostky.
 • Ačkoli většina bezplatných tvůrců webových stránek má nízkou kapacitu úložiště, číslo stránek Google je zvláště nízké na 100 MB.
 • To by pravděpodobně mělo být samozřejmé, ale weby Google jsou tak jednoduché, že nemají téměř žádnou zákaznickou podporu.

Bod 7: Jimdo

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Jimdo

Jimdo je ve srovnání s Bloggerem, WordPressem nebo dokonce Wixem méně názvem domácnosti, ale stále je známo, že patří mezi silnější tvůrce webových stránek zdarma..

Přestože byl Jimdo svým jménem na menší straně, stále pomohl vytvořit přes 20 milionů webových stránek.

Jimdo je, stejně jako mnozí na tomto seznamu, založen na modelu freemium. Jedna věc, která se mi líbí zejména na Jimdo, je to, že velmi podporuje svůj bezplatný produkt, na rozdíl od jiných webů, které nabízejí bezplatný produkt, ale zdá se, že je téměř nenávidí současně ve prospěch jejich prémiových verzí..

Jimdo je v podstatě solidní tvůrce webových stránek s obvyklými omezeními.

Náhled Jimdo (Snadné použití: 3,5 / 5)

Klady

 • Možnost Tvůrce vám umožňuje okamžitě začít vytvářet stránky. Je to typický nástroj pro vytváření webových stránek, na který jste zvyklí.
 • Poměrně široký výběr šablon (přes 100) pro bezplatného stavitele.Jimdo šablony
 • Aplikace Jimdo je k dispozici pro Android a iOS
 • Velmi základní nástroje SEO a nástroje internetového obchodu (také žádné transakční poplatky!)
 • 500 MB úložiště. Pro tvůrce webových stránek není nic obrovského, ale není to špatné.
 • LogoMaker, který vám pomůže vytvořit / upravit svůj vlastní obrázek loga značky.

Nevýhody

 • Chcete-li používat doménu, musíte provést upgrade.
 • Přestože je jejich editor v pořádku, někdy to může být neohrabané. Lidé o tom mají smíšené pocity.
 • Jimdo vylepšil svůj editor webů, ale občas to může být trochu neintuitivní.
 • Žádný živý chat možnost, ale existuje systém prodeje vstupenek.

Bod 8: UCraft

tvůrce webových stránek ucraft

UCraft je další společnost, která není známá mimo ty, které mají zájem o společnosti zabývající se budováním webových stránek.

UCraft má také malou reputaci pro svou bezplatnou úroveň vytváření webových stránek.

Podle mého názoru je UCraft podceňován. Není to tak, že si bezplatný produkt UCraft zaslouží, aby byl přesně hodnocen, ale zaslouží si více kreditu. Jak je běžné, UCraft běží na modelu freemium.

Bezplatný produkt je však pouze vstupní stránkou. Takže to není úplně úplný tvůrce webových stránek zdarma. Nicméně tento tvůrce vstupní stránky je docela schopný, a co je nejdůležitější, můžete připojit doménu zdarma.

UCraft Preview (Snadné použití: 3/5)

Klady

 • Uživatelé mohou připojit doménu i na bezplatném plánu. To samo o sobě dělá, podle mého názoru, jednu z lepších možností tvorby webových stránek zdarma.
  Ucraft připojit doménu
 • Docela dobré možnosti přizpůsobení, i když spravedlivě, hlavně kvůli skutečnosti, že upravujete jednu stránku, nikoli celý web.
 • Základní nástroje SEO, Google Analytics a SSL. Ne ohromně působivé, ale stále pevné.

Nevýhody

 • Funkčnost elektronického obchodu vyžaduje upgrade.
 • Živý chat 24/7 může někdy nereagovat, ale celkově funguje dobře.
 • Tvůrce webových stránek je opravdu pouze tvůrcem vstupní stránky. Může to být užitečné, zejména proto, že můžete připojit doménu, ale stále jste omezeni na jednu velkou stránku.

Začněte s UCraft zdarma

Položka 9: Site123

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Stránka 123

Site123 není zrovna nejlepší volbou pro budování webových stránek zdarma, ale je to určitě možnost. Site123 se silně prodává jako bezplatný tvůrce webových stránek (vážně, prostě to Google a uvidíte, co tím myslím).

Site123 samozřejmě běží na modelu freemium, ale na rozdíl od mnoha jiných má pouze jednu prémiovou úroveň namísto několika.

Kromě toho to také spadá do obecných výhod a nevýhod, které byste očekávali od polo slušného tvůrce webu: je zdarma, tvůrce funguje, ale nedostanete doménu a budete mít reklamy.

Náhled Site123 (Snadné použití: 3,5 / 5)

Klady

 • Základní funkce elektronického obchodu (včetně nástroje pro e-mailový marketing) a nástroje SEO. Zajímavé je, že platby offline můžete přijímat pouze s bezplatnou verzí (vezmete telefonní číslo zákazníka nebo podrobnosti o bankovním převodu).
 • Přístup do obchodu s aplikacemi, který zahrnuje aplikace dostupné pro bezplatné uživatele. To je důležité, protože některé z toho, co ve výchozím nastavení Site123 postrádá (a mějte na paměti, že Site123 nedává tolik nástrojů, které jsou k dispozici od začátku, jako jména s vyšším hodnocením), můžete získat v obchodě s aplikacemi..Aplikace Site123
 • Podpora přímého chatu 24/7 – to nenabízejí ani Wix a WordPress (zdarma).
 • Slušný editor: o čem psát domů, ale určitě funkční.Rozhraní Site123
 • Překvapivě malý tlak na převod na placený plán.

Nevýhody

 • Pozoruhodný banner Site123, i když je malý. Ale hej, to je docela běžné.
 • Omezené z hlediska šablon, a zatímco editor funguje dobře, jste stále trochu omezeni v tom, kolik můžete upravovat.
 • Obecně řečeno, web123 nemá k dispozici spoustu funkcí po vybalení z krabice.

Vyzkoušejte Site123 Toda

Zvláštní položka: 000Webhost

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

000webhost

000Webhost je hostingová služba, proto jsem ji oddělil od ostatních možností v tomto seznamu. Ale hej, jestli je to hosting, proč to vůbec vychovávat?

Za prvé, protože 000Webhost je jednou z mála bezplatných hostingových služeb, z nichž je pravděpodobně nejznámější. Za druhé, 000Webhost nabízí možnosti vytváření webových stránek.

Jednoduše řečeno, jeden by mohl vytvořit účet zdarma a začít používat tyto funkce pro vytváření webových stránek zdarma. 000Webhost je zamýšlen jako bezplatná hostingová platforma, ale vedlejším důsledkem je, že je to také bezplatný tvůrce webových stránek.

000Webhost Preview (Snadné použití: 3,5 / 5)

Klady

 • Protože se o hostování postará, můžete si jednoduše koupit doménu a poté ji zdarma připojit. Zatímco Weebly, Wix, WordPress a další byste museli platit za připojení domény, kterou již vlastníte, 000Webhost by vám umožnil začít s placením pouze za doménu.
 • Navíc, protože 000Webhost je primárně hostitelská platforma, můžete si vybrat mezi použitím tvůrce webu 000webhost, nebo si můžete nainstalovat WordPress.org a použít jej k vytvoření blogu. Tvůrce stránek je velmi dobře vybavený a zvládne vysoký stupeň přizpůsobení.
  000webhost stavět stránky
 • Pro připojení k WordPress.org: WordPress.org se liší od WordPress (zmíněné výše), konkrétně tím, že WordPress.org je bezplatná služba. zcela zdarma. Chcete-li však používat WordPress.org, musíte se postarat o hostování … a pokud používáte 000Webhost, můžete to dokonce udělat zdarma. Význam připojení k WordPress.org na 000 Webhostingu vám poskytuje nejvíce plně vybavený software pro vytváření blogů, který můžete získat zdarma.

Nevýhody

 • Editor může být trochu komplikovaný a někdy nepříjemný používat. Křivka učení není úžasná, ale je stále mnohem méně uživatelsky přívětivá než ostatní možnosti zde. Přestože k vytváření blogu používáte WordPress.org, bude to opět snazší.
  Hlavní panel 000webhost
 • Pro orientaci v nastavení účtu budete muset být důvtipnější. K dispozici je spousta zdrojů, ale stále to může být bolest, protože určité věci musíte nakonfigurovat ručně (např. Připojení domény).
 • Vzhledem k místům přiděleným na váš bezplatný účet pravděpodobně nebudete moci vytvořit více než jeden nebo dva weby.
 • Pokud neprovedete upgrade na jeden z placených plánů společnosti Hostinger (Hostinger provozuje 000Webhost), můžete trpět špatnou dobou provozu.

Navštivte 000webhost

Srovnání stavitelů webových stránek zdarma:

Tvůrce webových stránek
Úložný prostor
Šířka pásma
Použitelnost
Podpěra, podpora
Naše hodnocení
Úplně zdarma?
Cena placeného plánu
WordPress3 GB1 GB★★★★★★★★★★★★★★★Ano, s subdoménou4 až 45 dolarů
Wix500 MB500 MB★★★★★★★★★★★★★★★Ano, s subdoménou13 až 39 dolarů
WebStarts1 GB1 GB★★★★★★★★★★★★★★★Ano, s subdoménou7,16 až 19,99 USD
Weebly500 MB250 MB★★★★★★★★★★★★Ano, s subdoménou6 až 26 USD
BloggerNeomezenýNeomezený★★★★★★★★Ano, s subdoménouÚplně zdarma
Weby GoogleNeomezenýNeomezený★★★★★★★★Ano, s subdoménouÚplně zdarma
Jimdo500 MB2 GB★★★★★★★★★★Ano, s subdoménou4 až 39 dolarů
UCraft100 MBNeomezený★★★★★★★★★★Ano, s subdoménou10 až 39 dolarů
Site123500 MB1 GB★★★★★★★★★★Ano, s subdoménou5,80 $ / měsíc.

Nejlepší tvůrci webových stránek zdarma: Závěr

Závěrem tedy, jaké jsou nejlepší tvůrce webových stránek zdarma?

Pokud máte zájem vytvořit přímou Wiki nebo jednoduchou informativní stránku (a možná i s dalšími lidmi), navrhuji Google Sites.

Pokud chcete vytvořit solidní blog, navrhl bych WordPress. Blogger také není špatný – dostává druhé místo pro ty, kteří chtějí vytvořit bezplatný blog (i když Weebly a Wix mají také slušné blogovací nástroje).

A pokud si jen chcete vytvořit celkový plně funkční web (a jste v pořádku, pokud máte pouze subdoménu), navrhl bych Wix nejprve a WebStarts a Weebly co nejblíže.

Ale hej, všechny tyto stránky stojí za to vyzkoušet – a protože jsou zdarma, není v tom mnoho překážek..

Šťastný lov!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map