10 nejlepších webhostingových společností, které jste dosud neslyšeli

Ať už jste vlastníkem firmy, který chce nastavit svou online přítomnost, nebo jste jednotlivec, který hledá osobní blog, ať už z nějakého důvodu, musíte provést svůj výzkum, abyste našli ty správné společnosti, které webhostingují..


A opravdu jste si mysleli, že výběr webhostingu je událost bez potíží? Přemýšlejte! Existují různé případy, kdy si malé a střední skupiny zachovávají svůj vlastní webový server.

Výsledek?

Většina z nich prostě selže, protože udržování a údržba webového serveru se ukazuje jako velmi nákladná a časově velmi náročná.

Řešení? Hledejte správné webhostingové společnosti.

Ostatní se postarají o další důležité úkoly.

hostitelská tabletka10 nejlepších neznámých webhostingových společností

 1. WebHostFace
 2. Rychlý webový hostitel
 3. Cloud SSD
 4. Sky Net Hosting
 5. Hostimul
 6. Yourlasthost.com
 7. Host IT Smart
 8. Malý pomeranč
 9. 34sp
 10. LCN

Podívejte se za hranice BlueHost a HostGator, protože vám přinášíme dobře prozkoumaný seznam 10 nejlepších společností poskytujících webhosting, o kterých jste dosud neslyšeli.!

1. WebHostFace

WebHostFace byl spuštěn v prvním čtvrtletí roku 2013 a nabízí míru spokojenosti přibližně 98%. S více než 4 roky v podnikání nabízí webhosting svým zákazníkům nesmírně spolehlivé a bohaté služby a služby hostování webů..

Jsou schopni nabídnout služby, které mnoho jiných webhostingových společností nedokáže poskytnout; výjimečná spokojenost zákazníka podporovaná bezproblémovou manipulací, bez připojených řetězců 30denní záruka vrácení peněz.

Na webu WebHostFace se domnívají, že každý jeho klient získá právo na poskytování špičkových služeb bez jakýchkoli potíží nebo závazků.

Poskytují sdílené a prodejní servisní balíčky webhostingu na serverech se SSD, dedikovaných serverech, virtuálních soukromých serverech, registraci doménového jména a správy a prvotřídních služeb SSL.

Je také známo, že nabízejí bezplatné služby, jako jsou prověřování malwaru McAfee a denní zálohy R1Soft.

WebHostFace

Navštivte domovskou stránku

2. Rychlý webový hostitel

Fast Web Host nabízí webhostingová řešení řadě podniků a soukromých webů od roku 2008.

Fast Web Host je zařazen mezi nejrychleji rostoucí webhostingovou společnost, která má asi 200 000 domén, solidní systém podpory a vysoce ceněná síťová infrastruktura.

Jejich webhostingové balíčky pomáhají podnikům a lidem získat špičkové služby, a to i za zlomek nákladů.

Jejich síť webhostingu je zcela založena na rychlém a spolehlivém webovém serveru Apache, který je kombinován s dominantním databázovým serverem MySQL a poštovním serverem Horde..

Server je pod dohledem 24 po 7 na jakoukoli neobvyklou aktivitu a referenční hodnoty jsou prováděny nepřetržitě. To jim umožňuje okamžitě reagovat na jakýkoli druh krátkodobého problému s webem, a to optimálním růstem jejich systému, tj. Udržováním a udržováním širokopásmového připojení, nákladově efektivní a plně funkční..

To, co je činí odděleně od zbytku bloku, je jejich úžasná dostupnost – jsou plně odhodláni nabídnout bezpečné a konzistentní nastavení hostingu.

Jejich zákaznické webové stránky jsou přímo hostovány na vysoce kvalitních a aktuálních čtyřjádrových procesorových serverech a jejich datové centrum je plně vybaveno 24 * 7 záložním generátorem UPS, který také nabízí 99,9% provozuschopnost serveru a 30 dní kdykoli záruku vrácení peněz.

FastWebHost.com

Navštivte domovskou stránku

3. SSD Cloud

SSD Cloud je poskytovatel cloudových služeb a nabízí více cloudových služeb. Nachází se v Orlandu na Floridě. S cloudovými službami pomáhá cloud SSD spravovat základní infrastrukturu a poskytovat technickou podporu.

Cloud SSD je navržen tak, aby podporoval vysoké rychlosti, okolo 10 koncertů na každém serveru. S rychlostí SSD cloud také poskytuje spolehlivé služby s nepřetržitým monitorováním infrastruktury. Kompletní síť má redundantní servery, SAN, které poskytují vysokou dobu provozuschopnosti se samoléčitelnou infrastrukturou.

V rámci hostování máte prémiový hosting, který zaručuje 99,99% dostupnosti. Plány jsou podporovány nepřetržitou podporou, dobrou šířkou pásma, e-mailovým hostingem, bezplatným přenosem a podporou FTP. Prémiový hosting začíná již od 3,9 $ / měsíc.

Mezi další dostupné možnosti hostingu patří cloudový hosting, samosprávný VPS, spravovaný VPS, dedikované servery spravované samostatně, spravované vyhrazené servery, hosting pro distributory a hosting SEO. V každém z nich a jeho rozpočtu je mnohostranný plán. Každý plán navíc poskytuje dobrou šířku pásma, úložiště a záruku dostupnosti.

Existuje několik způsobů, jak dosáhnout zákaznické podpory cloudu SSD. Toho lze dosáhnout prostřednictvím e-mailu, lístků a živého chatu. Podpora nápovědy obsahuje několik průvodců a návodů k různým tématům hostování.

Hostitelské služby jsou doprovázeny bezplatnou migrací, bezplatným převodem, certifikáty SSL, bezplatnou vyhrazenou IP, tvůrcem stránek zdarma se šablonami a nákupními vozíky s elektronickým obchodem zdarma..

Cloud SSD

Navštivte domovskou stránku

(Použijte tento kupónový kód „HOSTINGPILL“, který poskytuje 25% opakujících se slev na všechny sdílené / prodejní hostingové plány)

4. Sky Net Hosting

Sky Net Hosting byl založen v roce 2004 s myšlenkou nabídnout svým zákazníkům špičkové webhostingové služby.

Integrita, se kterou jednají, se svými klienty je to, co je odlišuje. Na rozdíl od jiných společností se domnívají, že jejich zákazníci mají právo vědět, jak a kde je jejich web hostován a obsluhován a kam směřují investované peníze..

Každý hostingový účet, ať už je to z jejich webhostingových plánů nebo z resellerů, webhostingu nebo virtuálních serverů, je zcela a 24 x 7 podporován neomezeným počtem nejlepších procesů v datovém centru, která jsou k dispozici.

Mají asi 9 let zkušeností v oblasti vícenásobného hostování IP třídy C. Poskytují také zajištěnou 99,9% SLA a dostupnost serveru Stime s kompletní 30denní zárukou vrácení peněz.

Nabízejí záruku, že všechny dotazy, které klienti předloží svému technickému oddělení, budou vyřízeny a vyřešeny do jedné hodiny od přijetí dotazu..

Nebuďte překvapeni, pokud společnost odpoví a vyřeší za méně než 15 minut. Poskytují také a provádějí denní a týdenní kompletní záložní služby pro každý hostingový účet na svém serveru.

skynethosting

Navštivte domovskou stránku

5. Hostimul

Další nová hostitelská platforma je Hostimul, která byla spuštěna v roce 2017. Jako hostitelská platforma vám přináší několik funkcí. Na základní úrovni poskytuje Hostimul sdílený hosting, dedikovaný hosting a Cloud VPS řešení. Součástí služeb je 30denní záruka vrácení peněz.

Hostimul poskytuje 99,9% záruku dostupnosti. Servery využívají architekturu pokročilé infrastruktury k udržení dobré doby odezvy a poskytnutí značného výkonu.

VPS a dedikované servery používají CloudLinux, což je operační systém navržený tak, aby poskytoval stabilnější hosting.

Hostimul používá webové servery Litespeed, které poskytují dobrý výkon, rychlost a zabezpečení.

Pro SSL je k dispozici několik plánů spolu s filtrem proti spamu, každodenním prověřováním virů a ochranou DDoS. Hostimul poskytuje automatické denní zálohování dat. To má spolehlivé a zabezpečené funkce.

Plány jsou cenově dostupné a dávají hodnotu penězům. Sdílený hosting začíná již od 1,76 USD / měsíc pro 12měsíční plán. Hostimul podporuje Linux i Windows VPS. S úložištěm SSD je to kompletně konfigurovatelné. To má také podporu pro kontejnery VPS, Storage VPS a Cloud VPS.

Hostimul má dobrou sadu možností pro vyhrazený hosting s více CPU a úložištěm. To je opět plně konfigurovatelné.

Hostimul má dobré možnosti zákaznické podpory s živým chatem, e-mailovou podporou, instruktážními videi, častými dotazy a vyhrazenými konzultacemi.

hostimul banner

Navštivte domovskou stránku

6. Yourlasthost.com

Yourlasthost je relativně nová hostitelská platforma a byla poprvé spuštěna v lednu 2016. Mají více serverů umístěných na různých místech a do dnešní doby mají více než 7000 serverů podporujících více než 50000 hostovaných webů.

Yourlasthost poskytuje webhosting, VPS, dedikované servery, reseller hosting a hybridní servery. Poskytují téměř 100% provozuschopnost. Yourlasthost podporuje jejich hostování na platformě Windows i Linux.

Poskytují podporu 24/7/365 a sledování zabezpečení. Infrastruktura je navržena tak, aby udržovala redundanci a okamžité zálohování, což také zajišťuje udržování 100% síťové dostupnosti SLA.

Yourlasthost udržuje denní online zálohu a poskytuje služby migrace stránek zdarma. Poskytují 90denní záruku vrácení peněz.

Hostitelské služby využívají servery LiteSpeed ​​k zajištění vysoké rychlosti a jsou doprovázeny dobrými databázovými funkcemi, PHP a e-mailovým hostingem.

V průměru trvá Yourlasthost 30 minut na vyřešení jakéhokoli dotazu. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně a je k dispozici telefonicky, prostřednictvím přímého chatu nebo prostřednictvím vstupenek.

Díky těmto funkcím podporuje Yourlasthost instalaci jedním kliknutím pomocí Softaculous, který poskytuje přístup k více než 100 aplikacím. Mají několik funkcí umožňujících zabezpečení se systémem detekce narušení síťové vrstvy, zpevněním serveru a inteligentním směrováním šířky pásma.
yourlasthost

Navštivte domovskou stránku

7. Host IT IT

Tuto hostingovou společnost založil v roce 2012 pan Kartik Mehta a má více než 100 000 klientů po celém světě.

Nabízejí webhostingové služby, jako je Linux Hosting, WordPress Hosting, Java Hosting, Windows Hosting atd., S nepřetržitým chatem a telefonickou podporou. Spolu s tím také nabízejí 99,9% záruku dostupnosti.

Mají levné plány webhostingu, protože ceny jsou cenově dostupné a poskytují 30denní záruku vrácení peněz. To vám umožní požádat o vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Neomezili využití místa na disku, počet domén a počet e-mailových účtů. To znamená, že můžete ukládat jakoukoli formu obsahu bez obav o spotřebu místa na disku.

Host IT Smart nabízí bezpečnostní nástroje, jako je šifrování e-mailů, certifikáty SSL, zabezpečené servery SSL, ochrana brány firewall atd. Jejich webové stránky se skládají z části blogu a části FAQ..

Host IT Smart

8. Malý pomeranč

Small Orange byl vždy považován za přední odbornou webhostingovou společnost od roku 2003 a byl založen v Atlantě. Je známo, že tato společnost vytváří něco magického; mají nezveřejněný, tajný recept na vývoj citlivého hostování webových stránek.

Netřeba dodávat, že si jsou plně vědomi toho, co to znamená být odborným webhostingem.

Doplňkové služby, které nabízejí, jsou – sdílený hosting, obchodní hosting, cloud VPS, webdesignové služby, tvůrce webových stránek a clementine.

To, co staví společnost nad ostatní sloty, je její víra. Small Orange nevěří a neposkytuje žádné „neomezené plány“, protože cítí, že splňuje očekávání a požadavky klientů, ve skutečnosti vyžaduje nákladné aktualizace.

Domnívají se, že klient by měl platit za službu, kterou si přeje a potřebuje. Je to logické!

malá oranžová

9. 34sp

34SP.com je britský poskytovatel webhostingových služeb založený v roce 2000. Byl založen s ohledem na myšlenku zaplnění mezery mezi špičkovými hostingovými službami a rozumnými cenami..

Od cenově dostupných plánů hostování webových stránek po webhosting VPS, registraci doménového jména a specializované hostingové služby, 34sp vám nabízí každou věc a to i za kapesné ceny.

Nabízejí také produkty přizpůsobené všem potřebám hostování webových stránek.

Nabízejí rozmanité možnosti, ze kterých si můžete vybrat, když hledáte profesionální webhostingové služby. Na 34sp objevíte možnosti služeb od vyhrazených webových serverů po sdílené hostingové balíčky.

Jejich špičkový tým technické podpory je výsledkem dokonalého sloučení technických znalostí s citlivými zaměstnanci a spolehlivým řízením.

Jejich ústředí a datová centra sídlí v centrálním Manchesteru (Anglie) a centrálním Londýně (Anglie)..

Jejich datová střediska jsou zaseknutá s technickým personálem, aby bylo zajištěno, že inženýrství na místě, mechanismy, funkce a akce údržby budou udržovány na vysoké úrovni..

34SP

10. LCN

Společnost byla založena v únoru 2000 a má více než 180 000 spokojených zákazníků ve Velké Británii. Mají také datové centrum ve Velké Británii.

Jejich závazek poskytovat služby je výjimečný, na rozdíl od jiných webhostingových společností, které prodávají místo na disku, e-mailové schránky a šířku pásma.

Na Icn.com je známo, že prodávají své služby. Oddělení služeb na Icn.com se skládá z vyškolených a kvalifikovaných zaměstnanců, kteří jsou plně vyškoleni samotnou společností a mají hluboké odborné znalosti ve všech částech webhostingu klienta. účet.

Dávají službě svou první prioritu, a to je to, o čem jsou známy. Je známo, že členové výkonného týmu Icn.com přímo reagují na volání zákaznických služeb.

To odráží kvalitu a rychlost jejich reakcí na služby.

LCN.com

To, co je činí stranou, je jejich vůle nabízet osobní podporu každému ze svých zákazníků a jsou více než ochotni pomoci někomu, kdo hledá projekt, nebo komukoli, kdo chce rozvojovou radu.

Toto je jejich vedoucí koncept, kterému mnoho velkých webhostingových společností chybí.

Poskytují také registrační kupony pro čtenáře hostingu Pill. Každý nový uživatel, který se přihlásí, získá 60% slevu, pokud v době platby použije propagační kód „HostingPill“..

Porovnání webhostingových společností

Webhostingové společnosti
Místo na disku
Šířka pásma
Doména zdarma
Cena
WebHostFace
Sdílený hosting
30 GBNeomezenýANO0,69 $ / měsíc
Rychlý webový hostitel
Hodnotový plán
50 GBNeomezenýANO2,95 $ / měsíc
Cloud SSD
Prémiové hostování
3 GB30 GBANO3,9 $ / mo
Skynet Hosting
USA Hosting
2 GB100 GBNE1,95 $ / měsíc
Hostimul
Sdílený hosting
5 GBNeomezený2,07 $ / měsíc
Yourlasthost
Sdílený hosting
50 GB1500 GB PlatinaANO7,95 $ / měsíc
Host IT Smart
Sdílený hosting
NeomezenýNeomezenýNeomezený1,5 $ / měsíc
Malý pomeranč
Plán spuštění
40 GB600 GBNE20,00 $ / měsíc
34sp
Profesionální hosting
5 GBNeomezenýNE5,95 £ / mo
LCN
Start-up plán
5 GBNeomezenýNE2,92 $ / měsíc

Závěr:

Takže až příště přemýšlíte o hostování vašich webových stránek nebo přechodu na nového poskytovatele, výše uvedené hostingové společnosti si zaslouží šanci dostat své podnikání. Dejte mi vědět, pod kterým z nich půjdete.

Hodně štěstí a šťastný hosting!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map