14 nejlepších webů realitních kanceláří pro inspiraci (kolekce Handpicked)

Přemýšlíte začít svou kariéru jako realitní agent? To je skvělé. Ale za tímto účelem budete muset opravdu tvrdě pracovat a budovat identitu od nuly, správně?


Ve skutečnosti nemáme představu, zda bychom v tomto závodě agentur přežili nebo ne. Přesto, pokud jste se rozhodli, pokračujte s tím.

Ale,

musíte vědět, proč potřebujete web jako realitní agent.

A také musíte mít na paměti několik tipů pro marketing, které vám mohou pomoci jako realitní agent.

Náš tým přihlásil několik nejlepších webů realitních kanceláří, které by vás mohly inspirovat.

Podívej se:

1. Joyce Rey

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Realitní makléř

Joyce Rey působí v oblasti nemovitostí více než 40 let svého života. Specializuje se na pohodlí a luxusní nemovitosti, které její webové stránky zobrazují ve formě prezentace.

To znamená, že váš web by měl vaši práci zobrazovat snadno. To vám umožní hladce sklouznout přes web. Navíc, když kliknete na další stránku, logo její jméno zůstane uvádějící, že se stránka načítá, a poté se při zobrazení stránky ztmavne..

2. Avantgardské vlastnosti

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Realitní makléř

Tuto nemovitost zahájili Ernst a Sophie Karoly v roce 2013, která uvádí na trh kvalitní rezidenční nemovitosti a luxusní nemovitosti. Spolupracovali s Christie’s International Real Estate a prezentovali nemovitosti ve Vídni a okolních oblastech.

Obrázky a videa z jejich práce zaměřené na luxusní zboží jsou zobrazeny na jejich webových stránkách a to také přichází s prezentací, která ukazuje jak jejich interiér, tak exteriérový design.

3. Humbert & Poyet

Realitní makléř

Zahájeno v roce 2007, Humbert & Poyet jsou partnery v tomto oboru a jejich projekty se zaměřují na pohodlí a vizuální obsah. Zabývali se hotely, restauracemi, maloobchody a rezidenčními apartmány.

Na jejich webových stránkách se zobrazuje název jejich projektu a obrázek za ním. Když ji posunete nahoru nebo dolů, obrázek se posune nahoru a je nahrazen jiným obrázkem projektu a název projektu se posune doprava a je nahrazen druhým..

Když přesunete ukazatel myši na aktuálně zobrazený projekt, obrázek se přiblíží a mezery mezi písmeny názvu projektu.

4. Berdan Real Estate

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Realitní makléř

Tým Berdan Real Estate, který se stal realitním podnikem v roce 2013, prodal v oblasti nemovitostí přes 100 milionů dolarů. Zaměřují se na správné poradenství a přimějí své klienty, aby rozuměli reálné hodnotě nemovitostí.

Při posouvání stránky dolů najdete seznam jejich zobrazených vlastností. Nezáleží na tom, kde jste na stránce, jakmile přesunete kurzor nahoru blízko horní karty, zobrazí se sekce, které zůstanou skryté v pruhu.

5. Jemimah Barnett

Realitní makléř

Je to docela působivé, když právě přistáváte na stránce a vše se posune na správné místo. Když navštívíte tento web, uvidíte pozadí a obsah se spojují.

Jemimah Barnett jako realitní poradkyně vede své klienty při nákupu a investování do nemovitostí.

6. LOFTEC

Realitní makléř

Tento web obsahuje písmena LOFTEC, která se objevují na domovské stránce. Nasměruje vás k vybranému dopisu, nebo se můžete jen posunout dolů a vidět. Těchto šest písmen je zkrácenou formou – životní styl, příležitosti, fúze, technologie, rozbalení a Coldy.

Web obsahuje pouze dvě barvy písma pro obsah, ale přesto vypadá skvěle. Navigace je plynulá a ikona kontaktu stále svítí ve spodní části.

7. Caever

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Realitní makléř

Hlavním účelem této realitní kanceláře je nabídnout služby v oblasti prodejní agentury pro rezidenční projekty. Domovská stránka zobrazuje, co dělají, spolu s videem na pozadí, které lze také přehrávat samostatně.

Když přejdete dolů, zobrazí se stručný přehled všech sekcí, které pokrývají na jejich webových stránkách, včetně – projektů, o nich, blogů a kontaktních údajů.

8. Villagio Estate

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

villagio

Domovská stránka této realitní stránky zobrazuje 4 obrázky rozložení nemovitosti, které se každých 5 sekund promíchává. Při posouvání dolů zobrazuje každá z jeho částí buď sadu obrázků, nebo video v souladu s kontextem.

9. Altman Brothers

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

The Altman Brothers

Toto duo realitních agentů bylo uváděno v MAXIM, FOX, TMZ, billboardech, NBC, Forbes atd. Pro jejich práci v realitním průmyslu..

Když navštívíte jejich webové stránky, přehrává se video za portrétem Altman Brothers, díky kterému se chcete více posunout dolů. Při pohybu dolů se spustí prezentace vlastností, které lze vodorovně posouvat. Toto duo učinilo pozoruhodný krok na seznamu milionů dolarů.

10. Skupina Habibi

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Realitní makléř

Roh Habibi je zakladatelem této realitní kanceláře s názvem „Skupina Habibi“. Specializují se na prodej bohatých nemovitostí napříč oblastí San Francisco Bay Area, Wine Country, Lake Tahoe, Orange County, Manhattan a Havaj..

Roh Habibi poskytuje svým klientům poradenství v oblasti investic do nemovitostí, protože má zkušenosti s finančním managementem. Na domovské stránce se na pozadí hraje krátké video, které zobrazuje vlastnosti a Roh Habibi.

A když sklouznete dolů, bude existovat seznam oblastí, kde tato skupina slouží, jakož i seznam pořadů a časopisů, kde byly uvedeny..

11. Jonathan Radford

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Realitní makléř

Jonathan Radford je realitní profesionál s více než 28 lety zkušeností s prodejem a nákupem nemovitostí. S mezinárodními klienty se umístil na 1. místě v obchodním oddělení Coldwell Banker v Anglii.

Stejně jako většina ostatních webů realitních agentů má tato webová stránka také přehrávání videa na pozadí. Tento web obsahuje fotografie zde uváděných webů a je podporován krátkými videi těchto stránek.

12. Carman přítel

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Realitní makléř

Tato nezávislá realitní skupina se zabývá nákupem a prodejem rezidenčních nemovitostí v Chesteru ve Velké Británii. Domovská stránka obsahuje kritéria pro vyhledávání adres a možnost pokročilého vyhledávání, která zobrazuje kritéria pro stanovení cen pro další specifikace. Jejich web zobrazí seznam vlastností, když přejdete dolů pomocí animace „Klepnutím prozkoumat“.

13. Josh Flagg

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Josh Flagg

Josh Flagg je americký luxusní realitní agent, který také pracoval s celebritami a pomáhá jim najít luxusní rezidenční nemovitosti. S více než 2 miliardami dolarů v prodeji nemovitostí za poslední desetiletí je Josh Flagg v televizi Bravo TV hvězdou „Milion Dollar Listing – LA“..

14. Serhant tým

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Realitní makléř

Tento tým realitních agentů založil Ryan Serhant s více než 60 agenty ve čtyřech městech ve Spojených státech. Byly uváděny v médiích, jako jsou Business Insider, Forbes, The Wall Street Journal atd., A také zahrnuty do Million Dollar Club of Bravo TV.

Obrazy jejich agentů se posouvají po domovské stránce a při rolování dolů se zobrazují různé sekce o Ryanovi Serhantovi, vlastnostech vyprodaných nedávno a jejich sociálních zmínkách.

Závěr

Zde se dostáváme na konec seznamu nejpopulárnějších realitních webů přes internet, který vám pomůže udělat představu o tom, jak by se měl váš web objevit. Nezapomeňte však, že můžete mít nejlepší design webových stránek s nemovitostmi, ale o tom, jak vytvoříte obsah svých webových stránek, bude rozhodovat také provoz na vaší stránce.

Na co čekáš?

Dej tomu šanci!

Zahajte svůj realitní obchod vytvořením kreativní webové stránky a kdo ví, že byste někdy mohli být na seznamu nejlepších webů s nemovitostmi.

Dejte nám vědět, které návrhy webových stránek vás nejvíce inspirovaly bez ohledu na seznam, který jsme uvedli. Prosím zanechte komentář níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map