4 Nejlepší alternativy Shopify

4 Nejlepší alternativy Shopify

4 Nejlepší alternativy Shopify

Postupem času je elektronický obchod stále důležitější.


Bez ohledu na to, jak se na Shopify cítíte, je docela nepopiratelné, že se jedná o vládnoucí software pro elektronický obchod. Je to vydělaný titul, protože Shopify ve své platformě obsahuje velmi výkonnou sadu služeb.

Avšak to, že je to nejpopulárnější, neznamená, že je to pro každého. Možná vás Breitbartovy vazby na Shopify vypínají, nebo možná Shopify prostě nedělá jednu věc, kterou opravdu potřebujete. Možná ten pocit není v pořádku.

No nebojte se, existuje celá řada alternativ k Shopify. Jejich ceny se liší a můžete je snadno vyhledat, takže zde nebudu příliš podrobný, ale všichni to mohou stát za to, co chcete.

Každá z nich poskytuje všechny základy, které potřebujete, abyste měli dobrý obchod s obchodem, ale přinášejí některé výhody, které pro vás mohou být mnohem vhodnější, věci, které služba Shopify prostě také neudělá. A samozřejmě, někteří z nich mohou jen kliknout s vámi více.

hostitelská tabletka4 Nejlepší alternativy Shopify

 1. Volúze
 2. BigCommerce
 3. Selz
 4. 3dcart

Stručný přehled porovnání alternativ

Podrobnosti
Nakupujte
Volúze
BigCommerce
Selz
3dcart
Účty zaměstnanců2NeomezenýNeomezený12
Trans. poplatky2,0%Bez poplatkuBez poplatku2%Bez poplatku
Úložný prostorNeomezenýNeomezenýNeomezenýNeomezenýNeomezený
FunkceBAA+BA
Cena29 $ / měsíc.$ 15 / mo.29,95 $ / měsíc.17 $ / měsíc.29,00 $ / měsíc.
Zkus toZkus to

Nyní se důkladně podívejte na Top 4 alternativy Shopify:

alternativy pro nákup

Obsah

 1. Volúze
 2. BigCommerce
 3. Selz
 4. 3dcart
 5. Vítěz

Varianta č. 1: Volúze

volus banner 2

Další dobrou alternativou pro Shopify je Volusion. Stojí za zmínku, že Volusion má cenu, která je ideální pro každého. Nejnižší plán začíná na $ 15 / měsíc.

To podporuje až 100 produktů. Hodně pro menší obchod s elektronickým obchodem. Na druhou stranu Shopify začíná na 29 $ / měsíc. Takže pokud máte pocit, že Shopify je drahá, pak je zde mnohem levnější varianta – Volusion.

Nejvyšší plán ve společnosti Volusion- Premium, který podporuje neomezené produkty, stojí 135 $ měsíčně.

Volusion neúčtuje transakční poplatek, ale omezuje vaši šířku pásma.

Což znamená, že v případě, že vám dojde šířka pásma, budete si muset zakoupit vyšší tarif nebo zaplatit za další šířku pásma. Takže přesně řečeno; volba mezi Shopify a Volusion je založena na šířce pásma a kompromisu v tvorbě cen.

Při pohledu na témata Volusion má skvělou kombinaci placených a bezplatných témat. Placená témata se pohybují kolem 180 $, což je téměř stejná cena jako u Shopify.

Obě tyto platformy poskytují mimořádně profesionální témata. Jediným problémem s Volusion je omezená kolekce témat ve srovnání s Shopify. V případě, že nehledáte velmi těžký designový obchod s elektronickým obchodem, provede Volusion totéž; účinně.

Při pohledu na palubní službu Volusion má několik relevantních videí, průvodců a blogů.

Volusion_Resources To je užitečné zejména pro začátečníky a docela snadno procházet a hledat obsah velmi podobný tomu, co nabízí Shopify.

Shopify nabízí odborné služby, kde však můžete outsourcing vývoje elektronického obchodu zadávat externě; s Volusion můžete získat specializované odborníky pracovat pro budování vašich webových stránek. Díky službě Volusion získáte interní služby, které vám umožní pokračovat ve vývoji.

Volusion má stejně dobrou zákaznickou podporu jako Shopify, což je opět 24/7. Můžete je kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo telefonu.

Volusion_SupportShopify má diskusní fórum, něco, co ve Volusion chybí.

S účinným zákaznickým servisem společnosti Volusion však nemá diskusní fórum jen malý rozdíl.

Služba Shopify podporuje více než 1500 aplikací, zatímco Volusion v současné době podporuje přibližně 60 aplikací. To je mnohem méně než Shopify. Přestože Volusion má menší aplikace, integroval do své platformy elektronického obchodování několik funkcí.

Což znamená, že tolik dalších aplikací nepotřebujete. Volusion podporuje vestavěné funkce pro několik funkcí, které zahrnují také marketingové služby, e-mailový zpravodaj, zákaznickou podporu a mnoho dalších. Celkově jsem zjistil, že Volusion poskytuje rovnocenné služby, jako je Shopify.

Nakonec se podíváme na obě tyto zákaznické základny těchto platforem. Shopify podporuje více než 5,00 000 a Volusion podporuje více než 1,80 000 obchodů. Volusion má významné výsledky prokazující jeho důvěryhodnost.

Porovnání funkcí: Volusion vs. Shopify

Volúze
Nakupujte

PlánMinZákladní
Cena / měsíc.$ 15 / mo.29 $ / měsíc.
Účty zaměstnancůNeomezený2
Počet prof100Neomezený
Ukládání souborůNeomezenýNeomezený
Transakční poplatkyBez poplatku2,0%
Web a blogAnoAno
Zkušební verze zdarma14 dní14 dní

Start for Free102 uživatelé si toto zakoupili

(Zdarma po dobu 14 dní. Žádná kreditní karta. Žádné riziko.)

Pokud chcete změnit svůj web z Shopify na Volusion, můžete si najmout našeho experta na migraci stránek kliknutím zde.

Varianta č. 2: BigCommerce

alternativní-Bigcommerce

Ah, BigCommerce. Možná jste nedávno slyšeli zprávu, že generální ředitel řekl, že společnost bude zveřejněna. Je to určitě skvělá služba, která si v průběhu let získala popularitu, aby se stala pravděpodobně nejlepším uchazečem o Shopify.

Abych byl upřímný, charakterizoval bych v tomto kontextu BigCommerce podle jeho velikosti. Je to velká služba za vyšší počáteční cenu, než by někteří lidé chtěli, ale je nesporně komplexní v tom, co nabízí svým uživatelům..

Hlavním koncem BigCommerce jsou náklady. Pokud zjistíte, že je služba Shopify příliš drahá, pravděpodobně najdete také příliš velký obchod BigCommerce.

Cenové plány se pohybují od 29,95 dolaru za měsíc na nejnižší (standardní) do 249,95 dolaru za měsíc (pro), přičemž čtvrtá úroveň, Enterprise, je zakázková.

Je pravda, že ceny se neliší: od Basic Shopify nahoru je to prakticky totožné s cenovým plánem BigCommerce, s výjimkou třetí úrovně BigCommerce je ve skutečnosti levnější než Shopify’s.

Kromě toho je pro každý cenový plán stanoven roční výnos z prodeje – pokud v rámci standardního cenového plánu vyděláte více než 50 000 $ v on-line prodeji, budete muset upgradovat na Plus, kde váš limit bude 150 000 $.

Otázky a odpovědi týkající se plánů, účtů a nastavení obchodu BigCommerce

Není to konec světa, ale může to být trochu zbytečné. Není však neobvyklé, že to hlavní softwarové služby eCommerce dělají, aby odpovídaly za zvýšené využití šířky pásma.

Kromě celkové ceny bych však řekl, že další nedostatky jsou menší. Existuje omezený počet bezplatných témat, zejména ve srovnání s Shopify – ve skutečnosti pouze 7. Existuje mnohem více možností, ale budou vás to stát a dokonce i témata zdarma se budou zdát docela podobná.

A konečně, zákaznický servis je 24/7, ale mohl by používat více komunikace mezi lidmi a neexistuje žádná oficiální mobilní aplikace (ale některé aplikace třetích stran se zdají být slušné).

Zákaznická podpora - BIGCOMMERCE

Skvělé, příjemné věci! BigCommerce plusy jsou v podstatě… všechno ostatní.

Pokud chcete platit pouze méně, BigCommerce vám nemusí úplně pomoci, pokud se nedíváte na účet třetí úrovně. Pokud však chcete získat více ze stejné částky, BigCommerce je dobrá.

Ve skutečnosti, když upgradujete účet, nemáte mnoho dalších funkcí – některé dostanete, ale většina z nich je k dispozici od standardního účtu – pouze vyšší prodejní strop.

Z několika dalších funkcí, které získáte, když upgradujete, jsou však docela sladké – jako například Abandoned Cart Saver, který automaticky odesílá e-maily uživatelům, kteří se dostali na stránku pokladny, ale nedokončili jejich nákup, ani zákaznické recenze Google..

Opuštěný spořič košíku

Další pozitiva: neexistují žádné transakční poplatky, zabezpečení zabíjí a poskytuje se zde mnoho zdrojů nejen na pomoc s na palubou, ale také na to, abyste zůstali dobře informovaní a konkurenceschopní, i když jste dobře orientovaní..

Důležité je, že BigCommerce se velmi dobře integruje s jinými kanály, jako jsou Amazon, eBay, Google Shopping atd., Dokonce i ze standardního účtu.

Snadno se používá také s velmi úhledným rozhraním, které se vlastně podobá Shopify – takže pokud přecházíte z Shopify, bude snadné pracovat s BigCommerce.

Podívejte, hlavní nevýhody BigCommerce jsou zhruba podobné jako u Shopify. Limity prodeje na jeden cenový plán stále existují a ceny jsou velmi podobné. Společnost BigCommerce však nemá transakční poplatky.

Rozdíl je v tom, že BigCommerce je celkově nabitý funkcemi a svým uživatelům poskytuje více zdrojů. Pokud máte pocit, že za Shopify platíte příliš mnoho, je nepravděpodobné, že se tak u BigCommerce budete cítit.

Přečtěte si celou recenzi BigCommerce.

Porovnání funkcí: BigCommerce vs. Shopify

BigCommerce
Nakupujte

PlánStandardZákladní
Cena / měsíc.29,95 $ / měsíc.29 $ / měsíc.
Účty zaměstnancůNeomezený2
Počet produktůNeomezenýNeomezený
Ukládání souborůNeomezenýNeomezený
Transakční poplatkyBez poplatku2,0%
Web a blogAnoAno
Zkušební verze zdarma15 dní14 dní

Začněte používat své bezplatné zkušební verze71

(Vyzkoušejte to zdarma, není vyžadována žádná kreditní karta)

Pokud chcete změnit svůj web z Shopify na BigCommerce, můžete si najmout našeho experta na migraci stránek kliknutím zde.

Varianta č. 3: Selz

selz

Selz je překvapivý balíček, pokud jde o rozvoj elektronického obchodu. Je to zcela přizpůsobitelné a funguje jako kouzelná hůlka pro vybudování internetového obchodu.

To vám tedy naznačuje, proč je Selz pro Shopify potenciální alternativou.

Ve srovnání s Shopify můžete začít pracovat se Selzem, i když nemáte žádné znalosti kódování. Něco podobného mezi Selzem a Shopify jsou transakční poplatky, kterým nelze zabránit.

Selz však poskytuje úlevu tím, že poskytuje skutečně dostupné plány. Takže v podstatě můžete začít na $ 17 / month. Naštěstí Selz poskytuje také 14denní bezplatnou zkušební verzi. Můžete tedy prozkoumat všechny funkce, než se rozhodnete pro jakýkoli plán.

Selz poskytuje nepřeberné množství funkcí specifických pro elektronický obchod. Ačkoli ne všechny jsou k dispozici v základním plánu.

I když jsem již zmínil, Selz se snadno používá k jádru, jedna věc, kterou stojí za zmínku, je, že podporuje úplné přizpůsobení.

Selz Dashboard

To jasně platí jako nejlepší volba pro začátečníky. Většinu prvků můžete přizpůsobit pouhým přetažením. Věci, které by se začátečníkům při používání Shopify mohly zdát těžkopádné, jsou pomocí Selze poměrně zjednodušené.

V každém plánu společnosti Selz získáte maximum funkcí elektronického obchodování.

Funkce Selz

Nenechte si ujít, jejich zákaznická podpora je stejně kompetentní a na stejné úrovni jako Shopify. S mnoha dostupnými průvodci Selz nechybí na živém chatu, e-mailové podpoře a na mnoha videích, která uživatelům pomohou.

Selz přichází s dobrou podporou pro software třetích stran. Aby Selz měl lepší kontrolu nad vývojem svého obchodu a snadným životním cyklem vývoje, má Selz dobrou šanci být alternativou k Shopify.

Porovnání funkcí: Selz vs. Shopify

Selz
Nakupujte

PlánLiteZákladní
Cena / měsíc.17 $ / měsíc.29 $ / měsíc.
Účty zaměstnancůNeomezený2
Počet produktůNeomezenýNeomezený
Ukládání souborůNeomezenýNeomezený
Transakční poplatky2%2,0%
Web a blogAnoAno
Zkušební verze zdarma14 dní14 dní

Začínáme s Selzem nyní 12 uživatelů si toto zakoupilo

Pokud chcete změnit svůj web z Shopify na Selz, můžete si najmout našeho odborníka na migraci stránek kliknutím zde.

Varianta č. 4: 3dcart

alternativní-3dcart

3dcart může být méně známý než Selz, BigCommerce a Shopify, ale v žádném případě není horší než kterýkoli z nich. Jako vždy, pojďme s nevýhodami první ačkoli.

Bohužel 3dcart měl levnější variantu na základní úrovni, která do něj mnohem víc zabalila za téměř stejnou cenu jako Shopify Lite. Celková struktura cen byla ve skutečnosti složitější, ale všechno bylo zjednodušeno a nyní existují čtyři úrovně, které jsou v podstatě totožné s Shopify a BigCommerce.

Na rozdíl od Shopify a BigCommerce existují limity na počet zaměstnaneckých účtů a pouze čtvrtá cenová úroveň Enterprise umožňuje neomezené zaměstnanecké účty (stejně jako u BigCommerce je cena čtvrté úrovně obchodovatelná v závislosti na vašich obchodních potřebách).

Navzdory bezplatným šablonám jsou údajně většinou docela nevýrazní a přizpůsobení je něco, do čeho budete muset investovat. Osobně si myslím, že bezplatné šablony jsou, pokud ne hvězdné, stále v pořádku.

Téma 3dcart

Zákaznický servis byl kritizován za to, že je pomalý a někdy nereaguje, ale zdálo se mi to slušné. Budou vám však hodně účtovat za živou pomoc na palubě.

Dobré věci? Stále dostanete balíček bohatý na funkce a existuje spousta bezplatných témat. Všechny dobré věci, které chcete provozovat v e-shopu, budou k dispozici pro vás. Navíc se 3dcart integruje s mnohem více platebními branami než Shopify nebo BigCommerce.

V podstatě každá funkce je k dispozici pro každý cenový plán a zvýšená šířka pásma je hlavním důvodem, proč upgradujete účet (v tomto smyslu je to podobné jako BigCommerce).

Proč zmiňuji 3dcart jako alternativu Shopify? 3dcart už není výrazně levnější, ale první vrstva obsahuje mnohem více funkcí než Shopify a možná i BigCommerce. Má jiný pocit, což může být to, co potřebujete.

Porovnání funkcí: 3dcart vs. Shopify

3DCart
Nakupujte

PlánZákladníZákladní
Cena / měsíc.29,95 $ / měsíc.29 $ / měsíc.
Účty zaměstnancůNeomezený2
Počet produktůNeomezenýNeomezený
Ukládání souborůNeomezenýNeomezený
Transakční poplatkyBez poplatku2,0%
Web a blogAnoAno
Zkušební verze zdarma15 dní14 dní

Začínáme s 3DCART nyní 17 uživatelů si toto zakoupilo

Pokud chcete změnit svůj web z Shopify na 3dcart, můžete si najmout našeho experta na migraci stránek kliknutím zde.

Vítěz:

VítězBigcommerce

BigCommerce jsem použil v mnoha svých dalších projektech a zjistil jsem, že jsou docela dobré.

Jejich servery jsou poměrně rychlé & jejich zákaznická podpora je velmi citlivá.

BigCommerce by měla být vaše volba č. 1., pokud hledáte dobrou „hodnotu za peníze“

Navštivte BigCommerce

Závěr:

Nakonec všechny tyto služby nabízejí něco, co Shopify ne. Všichni mají své silné a slabé stránky a nabídnou více podnikatelům než jiným.

BigCommerce jako alternativa:

BigCommerce je alternativa, kterou považuji za celkově velmi silnou, s několika definujícími slabostmi. Nic není dokonalé, ale jeho hlavní nedostatky – omezená bezplatná témata, žádná oficiální aplikace, prodejní limity a ceny, které jsou sotva levnější než Shopify -, jsou nakonec menší.

Výměnou získáte spoustu funkcí pro všechny plány účtů, dobrou bezpečnost, žádné transakční poplatky, přímé uživatelské rozhraní a spolehlivou zákaznickou podporu, se spoustou zdrojů, které vás informují, i když jste zkušený uživatel..

Hodně štěstí!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector