4 nejlepší alternativy SiteGround (číslo 1 je prostě úžasné)

4 nejlepší alternativy SiteGround (číslo 1 je prostě úžasné)

4 nejlepší alternativy SiteGround (číslo 1 je prostě úžasné)

Jsem si jistý, že SiteGround není pro vaše uši něco nového, určitě byste to hodně slyšeli dříve. Ale víte, že pozdě mnoho uživatelů hledá alternativy SiteGround.


Použil jsem SiteGround k hostování několika webů, a ano, občas je frustrující, když nedostanete očekávaný výsledek.

Když je program SiteGround zaplaven tolika hostiteli webových stránek, proč uživatelé přesně hledají alternativy SiteGround?

S SiteGround začnete za nízkou cenu a postupně nakonec zaplatíte více než trojnásobek původní ceny za následnou obnovu. Není to trochu nespravedlivé?

To není vše. SiteGround tvrdí, že poskytuje neměřený provoz, ale každý plán má omezenou měsíční návštěvu. Není to škrtící? To je určitě hrozné, pokud máte v plánu zvýšit svůj provoz.

SiteGround nemá ve svém plánu tolik bezpečnostních funkcí a měli byste si vybrat minimální 12měsíční plán. Jen nízká flexibilita plánu.

Takže, tam to jde, stížnost uživatelů SiteGround. Pokud jste jedním z těchto uživatelů a horečně hledáte alternativy SiteGround, zůstaňte na nich.

To je přesně to, co zde pokryju, a poskytnu vám dobré 4 alternativy k SiteGround.

hostitelská tabletka4 Nejlepší alternativy SiteGround

  1. GreenGeeks (Moje oblíbené)
  2. Bluehost
  3. FastComet
  4. A2 Hosting

Alternativa č. 1: GreenGeeks

GreenGeeks BannerZačal bych to GreenGeeks. Dobrá ekologická hostingová platforma, GreenGeeks může být vhodnou alternativou k SiteGround.

GreenGeeks existuje již téměř 10 let. Přestože nejznámější hostingové platformy nejsou, GreenGeeks se jeví jako slibný několika způsoby.

Důvod 1 – Záruka dostupnosti:

greengeeks uptimeGreenGeeks poskytuje dobrý a konzistentní provozuschopnost. Ve většině případů udržuje konstantní 100% provozuschopnost.

GreenGeeks poskytuje 99,9% záruku dostupnosti za sdílený hosting. Tímto způsobem uklidňuje provozuschopnost. Je smutné, že SiteGround neposkytuje takovou záruku pro sdílený hosting.

Důvod 2 – Cena:

GreenGeeks vám dává 3 plány na sdílený hosting. Nejzákladnější plán obsahuje řadu užitečných funkcí a stále stojí jen 2,95 $ / měsíc, pokud si vyberete tříletý plán.

Zejména GreenGeeks poskytuje flexibilitu, pokud jde o plány a ceny. Můžete si vybrat holý minimální měsíční plán nebo maximální tříletý plán.

Plány GreenGeeksGreenGeeks zahrnuje v plánu instalační poplatek a registrační poplatek. Ve skutečnosti nemusíte za většinu služeb platit navíc.

Naproti tomu k tomuto webuGround, jak víte, taková cenová flexibilita nemá a je dražší.

Důvod 3 – Bezpečnostní funkce:

Zabezpečení je především důležité, pokud jde o hosting webových stránek.

GreenGeeks nejlépe rozumí vašim bezpečnostním obavám. Všechny plány pokrývají holé minimum Pojďme šifrovat Wildcard SSL.

Navíc si můžete vybrat Premium SSL. Infrastruktura GreenGeeks používá technologii založenou na kontejnerech, která poskytuje maximální bezpečnost a škálovatelnost.

Poskytuje izolaci hostitelského účtu, proaktivní nepřetržité monitorování serveru, bezpečnostní skenování virů a malwaru v reálném čase, automatické aktualizace bezpečnostních oprav, vylepšenou ochranu SPAM s plánovanými nočními zálohami.

GreenGeeks poskytuje některé pokročilé bezpečnostní funkce, které v SiteGround zcela chybí.

Důvod 4 – doplňky:

GreenGeeks zahrnuje zálohování a obnovu jako součást každého plánu. Spolu s migrací webových stránek získáte zdarma doménové jméno.

Všechny plány zahrnují technickou podporu 24/7. GreenGeeks je přátelský pro vývojáře a podporuje širokou škálu technologií. V případě, že si vyberete e-commerce hosting, získáte bezplatnou instalaci nákupního košíku.

Plány zahrnují bezplatný tvůrce drag and drop, bezplatné e-mailové účty, neomezenou databázi, cPanel a softaculous.

Důvod 5 – Žádné omezení:

GreenGeeks poskytuje škálovatelné výpočetní prostředky. Má více datových center a obsahuje úložiště SSD-RAID 10.

Databáze a servery jsou optimalizovány a zahrnují bezplatnou integraci CDN, která poskytuje dobrou rychlost pomocí ukládání do mezipaměti.

GreenGeeks PerformanceMůžete si také zvolit jejich cacher výkonu. Redundantní infrastruktura vám poskytuje neomezenou šířku pásma s nejmenším škrtením.

Ano, chci GreenGeeks

Alternativa č. 2: Bluehost:

BlueHost BannerDále bych navrhl Bluehost jako dobrou alternativu SiteGround. Toto je opět populární hostitelská platforma a oficiálně se doporučuje pro WordPress.

Bluehost ovládá více než 2 miliony webových stránek po celém světě. Je dodáván s všestrannými službami a odlišnými funkcemi, které usnadňují hostování webových stránek.

Důvod 1 – Žádné zkrácení:

Toto je můj první důvod, Bluehost je dobrá alternativa SiteGround. Všechny plány mají standardní výkon. Základní plán poskytuje úložiště SSD 50 GB.

Všechny plány podporují neměřenou šířku pásma. Plány sice mohou mít omezení zdrojů, které lze kdykoli změnit, nicméně to nijak neomezuje váš růst.

Je podporován úložištěm SSD spolu s cloudem CloudFlare CDN, aby poskytoval značný výkon.

Důvod 2 – Cena:

Bluehost poskytuje 4 plány se základními plány začínající na 2,95 $ / měsíc. To postačuje pro jeden web. Plán se obnovuje na 7,99 $ / měsíc, což je v porovnání s programem SiteGround stále příznivé pro rozpočet.

Plány BluehostVšechny plány zahrnují domény, zálohy, základní bezpečnostní funkce, zákaznickou podporu, certifikáty SSL a umožňují nepřetržité škálování zdrojů.

Důvod 3 – Vlastnosti:

Bluehost podporuje sdílený, oddaný, VPS, hosting WordPress. Registrace domény je zahrnuta po dobu 1 roku, když se zaregistrujete do služby Bluehost.

Bluehost poskytuje funkce pro vytváření webových stránek pomocí vestavěného tvůrce webových stránek pomocí Weebly. Alternativně můžete použít WordPress nebo jiné dostupné možnosti třetích stran.

Jako doplněk můžete získat další funkce, jako je SiteLock, jedinečná IP, CodeGuard, ochrana soukromí domény, ochrana proti spamu, kontrola přístupu, spamový expert.

Důvod 4 – Zákaznická podpora:

Zákaznickou podporu společnosti Bluehost můžete získat prostřednictvím vstupenek, chatů, e-mailů, telefonem. Používání chatu a telefonu vám poskytne okamžitou odpověď.

Má odborné znalosti WordPress a poskytuje nepřetržitou zákaznickou podporu pro technické i obchodní dotazy. Bluehost poskytuje bezplatné konzultace s webovými experty.

Weboví odborníci pomáhají uživatelům s blogy, weby, generováním provozu, SEO, webovým zabezpečením, rychlostí, návrhem. Zahrnuta je také jejich marketingová služba, která funguje přes webdesign, SEO a tvorbu obsahu.

Důvod 5 – hosting WordPress:

Bluehost je doporučeným hostitelským partnerem pro weby WordPress. Tento hostitel více než 8,50 000 webových stránek WordPress.

Díky tomu Bluehost podporuje hosting WordPress s plány začínajícími na 2,95 $ / měsíc. To zahrnuje instalaci WordPress, aktualizace a poskytuje pracovní prostředí.

Je postaven s více tématy a v případě, že chcete více pokročilých funkcí, pak si můžete vybrat plán WP Pro. Bluehost také podporuje elektronický obchod svými plány WooCommerce, které začínají na 6,95 $ / měsíc.

Ano, chci Bluehosta

Alternativa č. 3: FastComet:

rychlý bannerFastComet je další dobrá alternativa pro SiteGround. Poskytuje tolik, jako SiteGround a mnohem více. FastComet, který nezmeškáte hostingovou platformu, v posledních letech výrazně vzrostl.

Má bezkonkurenční seznam funkcí s konkurenční cenou a jako součást plánu obdržíte spoustu dobrot. FastComet překonává všechna měřítka, pokud jde o hosting a vytváření webových stránek.

Důvod 1 – Cena:

FastComet má 3 různé plány, pokud jde o sdílený hosting. Teď je tu něco neuvěřitelného. FastComet má nejnižší plánovanou cenu na 2,95 $ / měsíc.

Při nejvyšším plánu byste utratili pouze 5,95 $ / měsíc. To je po obnovení mnohem nižší než základní plán SiteGround.

rychlá běžná a prodejní cena

Je zřejmé, že se jedná o cenově dostupnou možnost hostování. Většina funkcí je zahrnuta v plánu.

Důvod 2 – výhody a výhody:

Jak již bylo zmíněno, v plánu je zahrnuto mnoho funkcí. Začněte tím, že získáte bezplatný převod domény, bezplatný přenos webových stránek.

Funkce FastComet

Součástí plánu je také bezplatná správa DNS, soukromý DNS, cPanel, 300+ bezplatných aplikací, softaculous, FTP a e-mail hosting.

Pokud zvolíte plán FastComet, dostanete také několik výhod. Zopim LiveChat zdarma, Attracta SEO. Navíc získáte 20% slevy na WP Rocket a SiteCake, které lze použít pro tvorbu webových stránek.

Důvod 3 – Optimalizace rychlosti a výkon:

FastComet má dobrou základnu, pokud jde o optimalizaci rychlosti a výkon. Na základní úrovni je FastComet tvořen vlastními optimalizovanými servery.

FastComet má více mezipaměti a optimalizaci. Mezi ně patří například Varnish, Memcached, APC pro PHP cache, OPCache pro PHP moduly, CloudFlare CDN Caching, bezeztrátová komprese dat.

funkce rychlé vyrovnávací paměti a optimalizace rychlosti

Funkce jako asynchronní načítání zdrojů, automatické miniminování souborů js / CSS / HTML, agresivní gzip, sdružování JavaScriptu, optimalizace prohlížeče zajišťují rychlejší načítání stránky.

Důvod 4 – Zabezpečení:

FastComet obsahuje dobré bezpečnostní funkce a to vše je součástí každého plánu, což je další výhoda. Kromě SSL má několik dalších funkcí.

FastComet poskytuje zabezpečení pomocí síťového firewallu, webového aplikačního firewallu, malwaru, brute-force, detekce malwaru s odstraněním, hotlink a ochrana heslem.

Součástí každého plánu jsou také některé pokročilé úrovně zabezpečení. To zahrnuje zabezpečení serveru BitNinja, izolaci účtu, dvoufaktorové ověření, zabezpečení CageFS.

FastComet jako základní kontrolu poskytuje nepřetržité monitorování serveru a denní zálohy.

Důvod 5 – Funkce pro vývojáře:

Zatímco FastComet je dobrý, pokud jde o výkon, stabilitu, dobu načítání, zabezpečení, a zároveň je vybaven funkcemi výhradně pro vývojáře.

Jejich podpora se týká několika technologií bez omezení. Mezi některé vývojářské funkce FastComet patří podpora Bash, podpora Python, podpora Perl, podpora PHP, MySQL, SSH.

Toto jsou základní funkce, které byste získali na většině platforem.

Ale počkej. Jsou zde další přidané funkce.

FastComet také podporuje Node.js, GIT, WP-CLI pro WordPress, Drush pro Drupal, Ray media server (RMS), Laravel, genezi, Phalcon, Symfony a nenechte si ujít integraci aplikací Google.

Ano, chci, aby to uživatelé FastComet68 koupili

Alternativa č. 4: A2 Hosting

Hosting banneru A2
Moje čtvrtá alternativa k SiteGround je A2 Hosting. Hosting A2 nabízí řadu možností hostování a podporuje hostování Windows i Linux.

S dobrým závazkem pro provozuschopnost a spoustou funkcí má hosting A2 co nabídnout. Hosting A2 je cenově výhodná varianta a funguje jako dobrá alternativa SiteGround.

Důvod 1 – Uptime a výkon:

Pokud jde o sdílený hosting, většina hostitelských platforem neposkytuje záruku dostupnosti. Naproti tomu poskytuje hosting A2 záruku dostupnosti 99,9%.

Hosting A2 využívá úložiště SSD a poskytuje neomezený prostor a neomezenou šířku pásma. Plány vyššího konce poskytují servery Turbo, které poskytují 20krát vyšší rychlost.

A2 Hosting Uptime

Po sledování rychlosti a dostupnosti hostitele A2 mohu jasně říci, že hosting A2 poskytuje v průměru 99,98% dostupnosti. U sdíleného hostování je to značná doba provozu.

a2 hosting uptime

Takže tady je ten rozdíl, SiteGround ve vzpřímené poloze neposkytuje žádnou záruku dostupnosti s jeho sdílený hosting.

Důvod 2 – Plány a ceny:

Hosting A2 na vyšší úrovni podporuje více typů hostování. To zahrnuje sdílený hosting, hosting WordPress, hosting VPS a vyhrazený hosting.

Hostingové plány A2

Když už mluvíme o jejich nejoblíbenějších plánech sdíleného hostingu, začíná to na $ 3,92 / měsíc. To poskytuje 3 různé plány.

A2 Hosting Sdílené plány

Díky mnoha všestranným plánům poskytuje hosting A2 lepší výběr plánů a je stejně cenově dostupný. Plány mají kdykoli záruku vrácení peněz.

Plány jsou tedy téměř stejné za cenu SiteGround. Nicméně, v případě, že se blíže podíváte, zjistili byste, že obnovení jsou levnější s A2 hostingem ve srovnání s SiteGround.

Důvod 3 – Bezpečnost a spolehlivost:

Hosting A2 nabízí dobré vestavěné bezpečnostní funkce. Chcete-li začít s hostingem A2, poskytujme šifrování certifikátů SSL.

V případě, že máte konkrétní požadavek na SSL, pak určitě najdete dobrou volbu při používání hostingu A2. Můžete mít SSL pro jeden web nebo mít zástupný SSL pro více webů. Podporováno je také prémiové a zálohové SSL.

Aby byl váš web chráněn, hosting A2 poskytuje ochranu HackScan, která je součástí plánu.

Hostitelské skenování A2

K zabezpečení jsou přidány jejich duální firewall, obrana Brute Force, aktualizace jádra KernelCare a další intuitivní bezpečnostní funkce.

Hosting A2 poskytuje také ochranu DDoS. I když to má spoustu bezpečnostních funkcí, je to také spolehlivé. Neustálá záloha a infrastruktura zajišťují konzistentní provozuschopnost.

Důvod 4 – Další funkce:

Mluvil jsem o hostingových plánech A2, dostupnosti, výkonu, rychlosti, zabezpečení a spolehlivosti. Hosting A2 se však neomezuje pouze na tyto parametry.

Hosting A2 nabízí kdykoli záruku peněz. Plány zahrnují bezplatný přenos webových stránek a jsou podporovány zákaznickou podporou hostování A2.
cPanel je součástí plánu. A2 Hosting je platforma, která je čistě pro vývojáře. Poskytuje několik specifických funkcí pro vývojáře.

Mezi ně patří podpora PHP pro všechny verze, MariaDB, MySQL, PERL, Python, PostgreSQL, FTP / SFTP, Node.js, SSH, Apache 2.4. To funguje perfektně pro hostování Java, PHP, Asp.net, Node.js.

Důvod 5 – Zákaznická podpora:

Během používání hostingu A2 je snadné najít informace. Máte k dispozici nepřetržitě otevřenou podporu.

Zákaznickou podporu můžete získat prostřednictvím vstupenek nebo živého chatu. V případě, že hledáte technickou pomoc při nastavování SSL nebo přenosu webových stránek, měli byste dostatek pomoci zde.

K dispozici je přehledná znalostní báze, která zahrnuje nejčastější dotazy, blogy a podobné výukové programy. Začátečníci i pokročilí uživatelé by při používání hostingu A2 našli dostatek pomoci.

Začínáme s A2 Hosting24 uživatelé si toto zakoupili

Závěrečné myšlenky:

Web hosting
Úložný prostor
Snadnost použití
Uptime
Náklady (měsíčně)
Naše hodnocení
GreenGeeksNeomezený★★★★★★★★★★2,95 $ / měsíc.★★★★★
Bluehost50 GB SSD★★★★★★★★★★2,95 $ / měsíc.★★★★★
FastComet15 GB SSD★★★★★★★★2,95 $ / měsíc.★★★★
A2 HostingNeomezený★★★★★★★3,92 $ / mo.★★★★

Díky tomu jsem vám poskytl dobrou sadu alternativ SiteGround. I když jsou všechny dobré, jeden z nich vyniká.

Kdybych měl vybrat jednu alternativu, pak bych šel napřed s GreenGeeks. Jedná se o platformu, která vám poskytuje hodnotu za peníze se sadou komplexních funkcí.

Dobře smíchaná nejnovější architektura založená na technologii vám poskytuje dobrou rychlost a výkon spolu se zaručenou dobou provozu.

I když můžete vyzkoušet některou z těchto možností, GreenGeeks je jednou z takových možností, kterou lze prozkoumat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector