5 nejlepších generátorů podcastů pro rok 2020 (s tipy pro pojmenování)

Věděli jste, že 23% Američanů pravidelně poslouchá podcasty. Podcasty začínají slavit každý den.


Rozhodl se zahájit podcast a stále se zmást s kroky nastavení a není si jistý, zda bude trvat nebo ne?

Nebojte se, tyto problémy jsou běžné.

Jednou z nejdůležitějších částí podcastu je rozhodování o názvu kanálu, který chcete spustit.

Generátory podcastů

To je pravda, tyto webové stránky vám pomohou. Generátory jmen vám usnadní práci tím, že vám podají několik návrhů pro názvy podcastů.

Jedná se o weby, které vás požádají o zadání některých informací, jako je vaše jméno, příjmení, žánr vašeho podcastu atd. Tato zadaná data jsou poté zpracována a generátory jmen je použita k navrhování jmen pro podcast..

hostitelská tabletka5 nejlepších generátorů názvů podcastů

 1. Crowdspring
 2. Kopywriting Kourse
 3. BizNameWiz
 4. BNG
 5. Předzvěst

Pojďme se podívat na některé z nejlepších generátorů názvů podcastů:

1. Crowdspring

crowdspring

Crowdspring zajišťuje všechny druhy branding potřeb. Můžete vytvořit pojmenovací projekt a přimět profesionální spolupracovníky, aby s vámi spolupracovali. Doba trvání projektu obvykle trvá jeden týden, ale může skončit i za jeden den.

Tento web se snaží porozumět vašim požadavkům prostřednictvím interaktivní kontroly kvality. A co víc, každý dokončený projekt je součástí zákonných smluv. Neexistují tedy žádné šance na spory o autorská práva.

Ano, chci použít Crowdspring

2. Kopywriting Kourse

KopywritingKourse

Kopywriting Kourse je agentura pro copywriting a také vzdělávací agentura pro podnikatele, spisovatele obsahu atd., Která je školí v copywritingu. Vyvinuli tento nástroj pro generování názvů podcastů, který vám pomůže navrhováním názvů pro podcast.

příklad kopywriting kourse

Zde na jejich stránce budete vyzváni k zadání několika podrobností, jako je vaše téma, vaše jméno a město. Po zadání vygeneruje během několika sekund 100 a více nápadů na jméno. Tyto názvy podcastů budou kreativní a budou v nich používat vaše jméno, město nebo téma.

3. BizNameWiz

BizNameWiz

Toto je web vytvořený některými specialisty na názvy značek, které vám pomohou generovat názvy pro vaši firmu. Zde vás vyzve k zadání náhodných slov, která chcete zachovat ve jménu podcastu.

Příklad BizNameWiz

Jakmile je zadáte, vygeneruje tento web několik návrhů a poté se dostanete na web GoDaddy, pokud si také chcete zakoupit doménové jméno. Můžete použít název pořadu a také vytvořit web pro svůj podcast.

Odborníci na branding na tomto webu sdíleli své názory na to, jak by měla být obchodní firma, aby přilákala velké publikum.

4. BNG

BNG

BNG – web, který pomáhá při generování jmen pro vaši firmu, vyvinul nástroj pro generování jmen pro podcast a kontrolu jeho dostupnosti. Nejprve je třeba zadat slova, která chcete mít, pod názvem podcastu a poté kliknout na vygenerovat.

Příklad BNG

Tento nástroj vás přesměruje na stránku, kde je třeba odfiltrovat typ odvětví a počet znaků v názvu podcastu.

Název podcastu můžete ponechat kratší nebo dlouhý, podle toho, co se nejlépe hodí. Vyberte ten, který je pro váš podcast nejlepší, a poté pokračujte v nákupu názvu domény pro web podcast.

5. Portent

Předzvěst

Portent je v podstatě generátor titulů nebo jinými slovy generátor obsahu. Přesto jej lze použít pro generování nápadů pro název vašeho podcastu.

příklad

Vše, co musíte udělat, je zadat slova, která potřebujete, do svého názvu a tento nástroj vygeneruje jméno vysvětlující vám strategii slov použitých v navrhovaném názvu. Portent je služba digitálního marketingu, která pomáhá při vytváření nápadů na obsah.

Zde je několik tipů, jak se rozhodnout, jaký by měl být název vašeho podcastu.

1. Použijte slova podobná vašemu tématu

Podobná slova

To znamená, že si vyberete jméno, které odpovídá tématu, o kterém mluvíte. Název vašeho podcastu by měl být takový, že souvisí s výklenkem vašeho podcastu.

To nedává smysl, pokud se váš podcast týká vědy a říkáte tomu „Umění hudby“. Pro uživatele by mělo být snadné odhadnout výklenek vašeho podcastu pouhým pohledem na název podcastu.

2. V názvu použijte své jméno

Použijte své jméno

Název můžete také přidat do názvu podcastu. Svůj název můžete kreativně přizpůsobit názvu: Scott Hanselman udělal ve svém podcastu Hanselminutes.

Mohlo by vám to pomoci rychle se rozhodnout pro název vašeho podcastu a nemusíte se starat o to, na jaké téma hovoříte.

3. Použijte Interjekci nebo položte otázky v názvu

Questionin Podcast

Jedná se o velmi odlišný a kreativní přístup k tomu, abyste dali název vaší podcastové show. Použití vykřičníků nebo otázek, protože váš titul vyvolává zvědavost vašich posluchačů podcastů.

Druhy žánrů podcastů

Ano, dokonce i podcast má různé žánry. Podcasters hovoří o různých věcech své show a o tématech, která pokrývají, rozhoduje o žánru jejich pod-show.

Někdy se může stát, že se rozhodnete zahájit podcast show a také si vyberete jméno, ale nevíte, co by mělo zahrnovat a jak byste měli postupovat. Zde jsou některé žánry, které vám pomohou zmatit váš zmatek a pomohou vám začít s podcastovou show:

1. Podcast vyprávění příběhů

Vyprávění příběhů

Může to znít nudně, ale ano, je to žánr. Zde v tomto typu podcastu vypráví hostitel příběh. Zní to tak jednoduše, správně?

Ale není to tak jednoduché, jak si myslíte. Vyžaduje vhodnou hudbu na pozadí, schopnost změnit tón vašeho hlasu, kdykoli je to potřeba, pauzy a přestávky ve větách a schopnost přimět vaše posluchače, aby si představili, co poslouchají.

Takže nejen skvělý příběh (fikce nebo fikce), ale způsob, jakým vyprávíte, rozhoduje o tom, jak úspěšný bude váš podcast vyprávěný podcast..

Příklady – Snap Judgment, Risk !, Radiolab atd.

2. Solo Podcast

Solo Podcast

Zde hostujete show sami a vy jste jediný, kdo mluví a dělá komentář. To vám pomůže vytvořit si vlastní značku, protože přímo mluvíte s publikem.

Například – komik, odborník atd. Může hostit sólový podcast. Příklad – 99% neviditelné.

3. Rozhovor Podcast

Rozhovor Podcast

Když někomu zavoláte na svou show a pohovoříte s nimi, spadá to do tohoto žánru. Zde je třeba provést mnoho výzkumů ohledně osoby, která bude mít rozhovor na vašem podcastu.

Je pro vás dobré oslovit nejrůznější publikum, ale na druhou stranu bude těžké rezervovat hosty na pohovor a budete muset naplánovat pohovor podle jejich pohodlí.

Příklady – WTF s Marcem Maronem, Tim Ferris Show atd.

4. Panel Zobrazit

Panelová show podcast

Jedná se o informativní typ show podcast, kde vedete diskuse nebo voláte odborníka na přednášku na konkrétní téma. Někdy diskuse skončí dobře, zatímco někdy se může proměnit v prudký argument a může to jít trochu mimo téma.

Nejlepší je, že diskuse mohou probíhat v místnosti tak, že zavoláte každého nebo dokonce na skype nebo na jakoukoli jinou komunikační platformu.

Příklad – Beancast.

A tudíž…

Podcasting je mnohem víc, než jen mluvit. Je to jeden ze způsobů, jak vám pomůže vydělat peníze online. Nejde jen o zábavu. Podcasting zahrnuje různá témata jako Talk show, vzdělávací show, příběhy, technické diskuse atd.

I když rozhodnutí o jménu není všechno, potřebujete pro své podcasty správné vybavení a platformy, kde můžete podcast publikovat..

Důležitý je nejen nejlepší zvukový a zvukový software, ale efektivní a jedinečný název vám pomůže získat publikum.

Který z těchto generátorů si tedy vyberete pro vytvoření značky pro svůj podcast? Podělte se o své myšlenky a klidně zanechte komentář níže …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map