5 nejlepších HideMyAss Alternativ 2020 (číslo 3 je prostě úžasné)

Pokud vás zajímá perspektiva technologie VPN, nebo pokud jste VPN sami použili, možná jste narazili na HideMyAss!


HideMyAss! je nesmírně populární VPN, která byla založena v roce 2005 šestnáctiletým pokoušejícím se obejít internetová omezení své školy a je vlastněna společností Avast několik let (Avast je jedním z největších konglomerátů kybernetické bezpečnosti na světě).

Pokud jste použili HideMyAss! pravděpodobně se vám to líbilo. Je to populární, protože to nakonec funguje dobře, ale nic není dokonalé. A hej, je to také možné HMA! nesplňoval vaše očekávání.

Trh VPN prosperuje a existuje spousta možností, takže není třeba se omezovat na HideMyAss! Zde se podívám na některé skvělé alternativy k HMA!

Abychom tyto alternativy nastavili ve správném kontextu, stručně se budu zabývat tím, co by se vám na HideMyAss mohlo líbit! a co by se vám nelíbilo.

Pravděpodobně největší bod HMA! má jít o to je jméno moc. HMA! je již dlouho a je jednou z nejpopulárnějších sítí VPN v okolí. Pomocí HideMyAss! znamená použití služby, kterou využilo nespočet dalších, což je velká míra spolehlivosti.

Popularita samozřejmě není všechno. HideMyAss! má to také spoustu věcí: jediný účet může pracovat až s 5 zařízeními, získáte přístup k 900 serverům ve více než 190 zemích (takže téměř v každé zemi), zákaznická podpora je pevná a celkově dobře funguje.

Páni, to zní perfektně – proč se znovu zajímáme o alternativy? Jo, jo …

Některé z negativů se dostaly do těsné blízkosti technologie VPN. HideMyAss! může být trochu útěk za to, že britské vládě poskytneme informace o uživateli zapojeném do hackingu Sony 2012, který použil HMA!

To zpochybňuje, zda HMA! může být skutečně důvěryhodné pomocí politiky bez protokolů. Jistě, většina z vás, kteří to čtete, neplánuje hackování hlavní korporace nebo vlády, ale důsledky toho, že VPN bude mít informace o uživatelských aktivitách, které mají předat – v prvé řadě, to určitě stačí k tomu, aby porazil bod VPN pro mnoho lidí.

Dalším méně důležitým bodem je to HideMyAss! náklady na minimálně 4,99 $ měsíčně, a to je, pokud se zavazujete k 2 rokům. Tyto ceny nejsou samy o sobě vysoké – jsou docela normální, všechny se berou v úvahu – ale stále můžete najít levnější možnosti, které fungují dobře.

Stručná poznámka: Nebudu zvýrazňovat základní funkce. Například neomezená šířka pásma je standardem placených sítí VPN – výjimka by měla být u těch s omezením šířky pásma, které nejsou zdarma..

hostitelská tabletka5 nejlepších HideMyAss Alternatives

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. PureVPN
 4. CyberGhost
 5. IPVanish

Nyní se důkladně podívejte na Top 5 alternativ HideMyAss:

Alternativa č. 5: IPVanish

ip-vanish banner

Tento seznam je bitvou titánů. Všechna jména jsou zde populární řešení VPN a IPVanish je určitě jedním z nich. IPVanish je skvělé řešení typu pick-it-up-and-go.

Pokud nyní potřebujete skutečně spolehlivou službu VPN, IPVanish je skvělá volba. Její ceny jsou v pořádku a fungují velmi dobře (snad proto, že vlastní a přímo provozuje drtivou většinu svých serverů, spíše než je ponechává třetím stranám)..

I když IPVanish je z velké části spolehlivá volba, má docela několik nevýhod, které snižují její hodnocení v mé knize.

Klady

 • Spousta možností serverů a IP: 1 100+ serverů a více než 40 000 IP. Přibližně 90% datových center a serverů vlastní IPVanish, nikoli třetí strany, což je velký příslib spolehlivosti.
 • Použití IPVanish je neuvěřitelně snadné a na více zařízeních. Ano, všechny VPN v tomto seznamu jsou snadno použitelné a nainstalovatelné, ale IPVanish je skutečně obzvláště jednoduchý. Myslete na cíl IPVanish jako na super přímočarý proces: instalaci a použití ihned. Je to dobré pro okamžité řešení potřeb soukromí.

 • více než obvykle 5 nebo 7.

Nevýhody

 • V roce 2016 společnost IPVanish předala uživatelská data americkému ministerstvu vnitřní bezpečnosti. Nyní, podle všech účtů, byl dotyčným uživatelem absolutní spodina. To je však mimo bod; IPVanish v té době neměla stanovenou politiku bez protokolů, ale předávání uživatelských protokolů by se zdálo být jasným ukazatelem Politiky států IPVanish nelze přijmout za nominální hodnotu. Na druhou stranu IPVanish stáhla své operace v Rusku kvůli konfliktům s místním právem a politikou nulového záznamu – tak kdo ví? Stále si myslím, že je lepší být v bezpečí a být skeptický ohledně zásady protokolu IPVanish osobně.
 • Servery IPVanish se rozšiřují pouze do 60 zemí. To je pro většinu lidí víc než dost, ale je daleko za HideMyAss! Jak jsem již zmínil, IPVanish přímo provozuje drtivou většinu svých serverů, což je jeden z důvodů, proč se jim lidé tolik líbí. Možná můžu snížit IPVanish trochu uvolněně.
 • Omezený počet platebních možností, většinou karet.
 • IPVanish není tak nabitý funkcemi jako některé další možnosti v tomto seznamu.
 • IPVanish má docela standardní ceny, ale není to nejlevnější. Určitě existují cenově dostupnější možnosti se stejně dobrými nebo lepšími službami a funkcemi (pokračujte ve čtení!)

ipvanish-vpn-price

Navštivte IPVanish1 uživatelé si toto koupili

Alternativa č. 4: CyberGhost VPN

cyberghost-banner

CyberGhost VPN je, stejně jako mnoho dalších v tomto seznamu, jednou z nejpopulárnějších a dobře přijímaných služeb VPN v okolí. Od svého založení v roce 2011 si CyberGhost vybudoval reputaci: jako první VPN publikoval zprávu o transparentnosti a poskytuje služby více než 20 milionům uživatelů.

Klíč pro CyberGhost: je skvělý pro streamování a funguje velmi dobře a má slušné ceny. Nemá to moc špatný dopad, ale protože ostatní VPN na tomto seznamu mají spoustu skvělých věcí, CyberGhost přichází na 4. místě. Přesto je to fantastická VPN a důrazně doporučuji každému, kdo má zájem to vyzkoušet zdarma.

Klady

 • Společnost CyberGhost má centrálu v Rumunsku, která nemá zákony o uchovávání dat.
 • Ceny CyberGhost jsou na spodním konci (za delší závazky, jako vždy) a jsou úměrné kvalitě CyberGhost, což z něj dělá fantastickou hodnotu VPN. CyberGhost má navíc 45denní záruku vrácení peněz, nikoli týdenní nebo 30denní záruku.

cyberghost-plan

 • CyberGhost je opravdu skvělý pro streamování. Ano, všechny nejlepší VPN jsou dobré pro odemykání obsahu, ale CyberGhost jde z cesty, aby identifikoval nejlepší servery pro streamování nebo torrentování.

streamování cyberghost

 • V poznámce o serverech vám CyberGhost poskytuje přístup k více než 3 000. Je to jen 60 zemí, ale hej, stále nemáte dostatek možností.
 • Pokud jde o další funkce, CyberGhost přichází s několika VPN protokoly, blokátory reklam, malwarovými blokátory, prevencí úniku DNS / IP a automatickým přepínačem zabíjení.
 • Nakonec má CyberGhost jedinečně užitečné uživatelské rozhraní. Desktopový software CyberGhost může být velmi malý pouze pomocí tlačítka „on“ nebo rozbalen na celou obrazovku, která obsahuje mnohem více nástrojů a možností.

menu cyberghost

Nevýhody

 • Zákaznická podpora CyberGhostu může být trochu nevýrazná: neexistuje telefonická podpora a znalostní základna není všechno. Většina sítí VPN nemá fantastické znalosti, ale co mohu říct? S CyberGhostem není nic jiného, ​​pokud dáváte přednost skutečně přímým VPN, které mají pouze přepínač „zapnuto“.
 • Pokud porovnáme s HMA !, bylo by lepší více zemí.

Navštivte CyberGhost

Alternativa č. 3: PureVPN

purevpn-banner

PureVPN je jednou z nejlepších možností v okolí. Má skvělé funkce, včetně přístupu k velkému počtu serverů, přepínače zabíjení na internetu a schopnosti skrýt používání VPN. Nevýhoda? To může být o něco dražší, jak VPN fungují.

Klady

 • Jedna z nejuznávanějších VPN. PureVPN byl schválen New York Times, Cnet, Mashable, a dobře přijato Huffington Post a Wired stejně, a bezpočet dalších.
 • Masivní sortiment platebních možností.

purevpn-platba

 • Velmi cenově dostupné, pokud máte slevu.
 • Řada funkcí / nástrojů: více bezpečnostních protokolů, ochrana proti únikům IP a DNS, přepínač zabíjení internetu a hlavně …

purevpn-internet-kill

 • Nástroj, díky němuž je vaše VPN neviditelná pro vašeho ISP! To není neslýchané, ale zdaleka běžné i mezi placenými VPN. Někteří poskytovatelé internetového připojení mohou omezit rychlost internetu, pokud zjistí, že vaše internetové připojení je šifrováno prostřednictvím sítě VPN – PureVPN vám může pomoci vyhnout se riziku omezení a skrýt skutečnost, že používáte VPN na prvním místě.

Nevýhody

 • Drahé bez slevy, i když se zavazujete delší dobu.

purevpn-plán

Navštivte PureVPN

Alternativa č. 2: NordVPN

nordvpn-banner

I když se všechny sítě VPN starají o soukromí, můžete si trochu uvědomit různé aspekty hodnoty VPN v soukromí. Všechny VPN tlačí na schopnost odemknout zábavu, ale některé se zdají mnohem více zaměřeny na streamování než jiné.

Společnost NordVPN byla založena a působí ve velké reakci na vládní zásahy do soukromí na internetu. NordVPN má svůj vlastní manifest (byť krátký) a vynakládá energii na vynucení svého image jako nástroje na ochranu soukromí (který vám také umožní streamovat, pokud chcete).

Co je pro NordVPN? Je to skvělá VPN, ale mnohem levnější.

Klady

 • NordVPN je jednou z cenově dostupnějších možností VPN za předpokladu, že jste ochotni zavázat se na dva a více let.

nordvpn-plan

 • NordVPN má nástroje, které jsou dobré pro další vrstvy soukromí. Například nástroj dvojitého VPN vám umožní šifrování připojení dvakrát, CyberSec vám umožní blokovat reklamy a Onion-over-VPN vám umožní připojení k síti Onion Network v aplikaci NordVPN. To je velmi užitečné a poskytuje výhody VPN i Tor pro skutečně soukromé připojení.
 • Společnost NordVPN má na výběr obrovské množství serverů. Kromě toho, že máte více než 5 000 serverů ve 62 zemích, vám NordVPN umožní zakoupit dedikovaný server, pokud máte zájem a má různé servery optimalizované pro různé stupně ochrany soukromí. Můžete například použít standardní server VPN nebo servery Cibule přes VPN (uvedené výše).

nordvpn-servery

 • Společnost NordVPN má skvělou politiku ochrany osobních údajů, bezpečnostní infrastrukturu a transparentnost. Podívejte se na toto prohlášení a porovnejte jej s výše uvedenými problémy HMA s uživatelskými daty.

nordvpn-warrant-canary

Nevýhody

 • Zatímco NordVPN je rozhodně jednou z nejlepších VPN v okolí, ve srovnání s HideMyAss! nemá servery geograficky rozložené. I když má NordVPN mnohem více serverů, soustředí se mezi 62 ​​zeměmi. To je dost dobré pro většinu uživatelů, ale není to nic ve srovnání s 190 zeměmi HMA! působí v.

Navštivte NordVPN 1 uživatelé si toto koupili

Alternativa č. 1: ExpressVPN

express-vpn-banner

Tady je to o nejlepších VPN: všichni říkají, že jsou nejlepší. Vždy říkají „RYCHLEJŠÍ VPN VE SVĚTĚ“, „NEJVYŠŠÍ VPN ve SVĚTĚ“ nebo „SVĚTOVĚ NEJLEPŠÍ POPULÁRNÍ VPN“.

Takové věci jsou samozřejmě subjektivní a není jasný vítěz. Ale pokud existuje, ExpressVPN může být právě to.

expres-vpn-poskytovatel

… Dalo by se říci, že ExpressVPN byl dobře přijat.

Klady

 • ExpressVPN má 148 serverových umístění v 94 zemích, takže je k dispozici celkem 2 000 serverových připojení. Několik VPN kromě HideMyAss! nabízejí přístup do více než stovky zemí.
 • Součástí balíčku ExpressVPN jsou některé solidní nástroje, včetně několika protokolů, DNS s nulovými znalostmi (přidaná vrstva ochrany v případě, že VPN nedůvěřujete, že budete udržovat zásadu bez protokolování), a tunelové propojení VPN, které vám umožní dát pouze část vašeho internetového provozu přes VPN (podle potřeby).

express-vpn-features

 • Nejunikátnější věcí na ExpressVPN je jeho umístění: Britské Panenské ostrovy. Ano, offshore daňový ráj, kde miliardáři skrývají své peníze – dobře, je to také místo, kde ExpressVPN skrývá vaše informace. Nebo ještě lépe, kde Express sotva něco zaznamenává: je to proto, že na Britských Panenských ostrovech neexistují žádné zákony o uchovávání údajů. U většiny sítí VPN musíte věřit, že si nebudou protokoly uchovávat – u ExpressVPN je mnohem pravděpodobnější, že si budou udržovat své slovo.
 • Předpokládejme, že nejste zajištěni umístěním VPN. Koncem roku 2017 turečtí vyšetřovatelé, kteří se snažili najít informace o politické atentátu, nebyli schopni najít žádné záznamy, které by jim pomohly při jejich vyšetřování. Zní to jako divná věc, abychom mohli volat dobré zprávy – ve skutečnosti to není pro rodinu oběti – ale pro zákazníky ExpressVPN je to skvělé znamení, že ExpressVPN dodržuje svou politiku bez protokolování.

Nevýhody

 • ExpressVPN bohužel umožňuje pouze 3 současná připojení. Toto není obrovská dohoda, ale je to zvláště nešťastné, protože ExpressVPN je známá špičková VPN a standard je 5.

 • Pokud jde o stanovení ceny, ExpressVPN není nejlevnější, i když kupujete delší dobu. Neřekl bych to drahé a rozhodně bych tvrdil, že ceny ExpressVPN za to stojí. Pro někoho, kdo chce uložit, však nemusí být ExpressVPN tou nejlepší volbou.

expresní-vpn-plán

Navštivte ExpressVPN

Závěr: která alternativa k HideMyAss! doporučuji?

Jak si může někdo se všemi těmito možnostmi vybrat alternativu? Kromě IPVanish, zde uvedená jména mají jen velmi málo, co dělají špatně. Dokonce i IPVanish je v pořádku pro rychlou většinu uživatelů, kteří chtějí rychlé a snadné řešení VPN!

Možná jste si také všimli, že jsem moc nemluvil o rychlosti nebo výkonu. Jak zvláštní, že? Zde je věc: všechny položky v tomto seznamu jsou zde, protože je dán vysoký výkon. Jistě, některé mohou být rychlejší než jiné, ale testování rychlosti internetu není složitá věda a přestože mohu říci, že výkon zhruba odpovídá umístění VPN na tomto seznamu, měli byste to vzít s trochou soli.

I když nemůžu zaručit konkrétní výsledky pro nikoho z vás, je vysoce pravděpodobné, že některý z nich bude mezi nejrychlejšími VPN, které zkusíte.

V každém případě, i když všechny tyto možnosti jsou dobrými alternativami k HideMyAss !, některé z nich jsou lepší v různých věcech. Zjistil jsem, že IPVanish a CyberGhost jsou lepší pro rychlá a snadná řešení potřeb VPN, která jsou méně závažná – tj. Streamování a torrentování.

Samozřejmě, PureVPN, NordVPN a ExpressVPN všichni pracují skvěle pro streamování. Ale přicházejí s tunou funkcí a jsou skvělé pro lidi, kteří se vážně zajímají o ochranu jejich soukromí.

Z těchto tří je NordVPN vždy tou nejlepší volbou pro ty, kteří mají zájem o úsporu peněz, a ExpressVPN je nejbezpečnější z hlediska vašeho soukromí.

Pokud opravdu chcete uložit, můžete se podívat na bezplatné možnosti VPN (i když pouze dočasně). Samozřejmě můžete vyzkoušet všechny tyto možnosti zdarma – takže si zjistěte, která z nich pro vás pracuje, protože za VPN často stojí za to.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map