7 nejlepších témat Shopify z roku 2020 (ručně vybraná kolekce)

Začít převzít kontrolu nad online obchodem je vždy se spoustou chaosu. A pokud se jedná o web elektronického obchodu, jeho design hraje zásadní roli při prodeji, který stoupá na vrchol hory nebo padá jako skok na zem..


Vzhledem k tomu, že jste právě přišli s novým nápadem a jste nadšeni, že jdete s tokem a dostanete ho nahoru, je nejprve nutné být dostatečně přesní při výběru platformy elektronického obchodování a toho správného tématu, s nímž budete pracovat..

Myšlenka na to, co se rozhodnete, je to, co musíte zobrazovat světu, a proto je nezbytné zvolit správné téma správným směrem toho, o čem je váš web..

Také, pokud jste čerstvější, musíte svůj obchod spravovat, udržovat a mít funkční stav. To vše se stává příšerným, pokud pracujete jako jednotlivec.

Služba Shopify se tak stává platformou, která vám poskytuje celou řadu témat, která také obsahují specifické.

Přestože služba Shopify nepřichází s určitými věcmi, které musíte udělat sami, jako je vytváření popisů produktů, správa a práce se vzhledem stránek atd .; je to stále skvělá platforma pro práci.

Přestože jsou ve Shopify ve srovnání s WordPress nebo duchem k dispozici velmi minimální témata zdarma, zde jsou některá taková odpočítávání bezplatných online témat na Shopify..

1. Gecko

gecko

Toto je prominentní téma Shopify, které je skvělé pro odesílání všech vašich produktů online. Pokud chcete začít ihned, je to nejlepší nástroj, pro který byste se měli rozhodnout. V tomto najdete spoustu různých možností, které pokrývají téměř všechny typy průmyslových odvětví.

Přestože je již k dispozici kolem dvaceti témat, můžete na gecko také čekat mnohem víc. Poskytuje vám spoustu funkcí, jako je možnost přetahování, nabídka mega, vysoce kvalitní vyhledávání produktů, které jsou velmi rychlé a načítají se.

Zobrazit ukázku

2. Wokiee

Wokiee

Pokud hledáte univerzální téma, měli byste jít na toto téma. Obsahuje 16 skinů a je to nové aktualizované téma.

Nejlepší částí tohoto tématu jsou různé druhy povrchů, které se hodí pro různá témata pro něčí web. Můžete jít na tento, pokud chcete všestranný a téma hrát s.

Zobrazit ukázku

3. Lezada

Lezada

Lezada je jednoúčelové téma, které je velmi uživatelsky přívětivé a snadno použitelné. Toto téma přichází s obrovskou volbou pro 210+ ukázek pro vaši domovskou stránku, s nimiž je hodně práce.

Ať už hledáte alternativy, jako je móda, káva, hodinky, oblečení, děti, rostliny atd. Lezada má vše připraveno pro vás. Musíte být dostatečně selektivní pro domovskou stránku svého produktu.

Existuje mnoho funkcí, jako je posuvník, oznamovací panel, možnost Instagram nebo rychlé zobrazení. Ať už hledáte cokoli, Lezada vám ji zpřístupní v co nejkratší době a následuje všechny možné způsoby, aby váš produkt zářil.

Zobrazit ukázku

4. Bez omezení

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Bez hranic

Pokud cílíte na módní produkt, měli byste jít na to. Boundless se zaměřuje na položky související s módou, kde je kladen důraz na každý detail produktu.

Funkce, i když jsou minimální, toto téma poskytuje vyvážený pohled na mobilní telefon a stolní počítač. Nejkrásnější věc na tomto webu je prezentace na domovské stránce g =, která uživatelům pomáhá přilákat hledat produkt více.

Také je třeba hledat sbírku fotografií. Chcete-li vypadat stejně jako u ukázky, je nutné, abyste měli paušální částku obsahu nebo aby vaše produkty byly ve velkém množství.

Zobrazit ukázku

5 hvězd

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Hvězdné téma

Pokud hledáte téma, které je zdarma a je k dispozici na Shopify, máte to. Ačkoli je to možné zdarma, stále má některé skvělé funkce, jako u některých prémiových témat.

Pokud máte rádi fantastický a jedinečný vzhled a vybalení z krabice, toto téma vám poskytne přesný vzhled. Mezi funkce tohoto tématu patří google mapy, mobilní zobrazení, políčka, recenze produktů atd.

Hvězda také přichází s poskytováním všech odkazů na sociální média a vysokých vyhledávání, pokud chcete mít univerzální téma, které je zdarma, to nejlepší pro.

6. Krása

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

zjednodušeně

Dalším volným tématem v řadě je krása. Velmi jednoduché, ale efektivní téma, krása přichází s tématem pro prodej produktů, které souvisejí s krásou. Takže pokud se chystáte na nějaký make-up nebo kosmetický produkt, toto téma má vše, co můžete dobýt.

Vzhled přátelský k mobilu poskytuje ten správný způsob, jak propagovat váš produkt. Protože se jedná o atraktivní prvek tématu, protože vám poskytuje ohromné ​​množství podrobného pohledu.

Existuje spousta widgetů, jako je ozdobná krabička, které lze použít, pokud jste ochotni mít více ozdobných věcí. Možnost stahování pro sociální média je ostrým rysem tématu.

7. Shella

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Shella-demo

Pokud plánujete pracovat na motivu založeném na výkonu, Shella je právě pro vás připravena. Jeho název se počítá jako jedno z nejlepších témat Shopify, které obsahuje několik pozoruhodných funkcí, jako je stavitel bannerů, pokročilé filtry a stavitel MegaMenu..

Shella je téma, kde uživatelé mohou změnit internetový obchod podle svých potřeb a nepochybně vynikající téma pro nastartování online platformy elektronického obchodu.

Zobrazit ukázku

Závěr

Jak je již zřejmé, že tato ohromující témata přijmou váš obchod a pomohou vám dosáhnout kvality vašich produktů vycházející z vašeho webu.

Existuje mnoho takových témat, které si můžete prohlédnout v Shopify a můžete získat řadu možností, které mohou obohatit pohled na váš produkt..

Také se těšíme na další nová témata, se kterými Shopify přijde v blízkém čase, je to bezpochyby skvělá platforma elektronického obchodování a navrhovaná možnost volby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map