7 tipů pro doménové jméno pro váš web

Zde je 7 tipů pro název domény, když se rozhodujete pro doménové jméno vašeho webu.


Výběr názvu domény není o nic méně komplikovaný než výběr názvu pro vaši společnost nebo dítě; musíte být relevantní, ohleduplní a ohleduplní.

Vaše doménové jméno je vaše identita na internetu, která je obrovská a nekonečná jako vesmír. Je to vaše doménová jména, která lidem pomohou identifikovat vás a vaši firmu. Při zahájení online podnikání není nic důležitější než doménové jméno.

Musíte to napravit, jinak to způsobí hodně škody.

Pomůžu vám najít perfektní doménové jméno pro vaši firmu.

Těchto 7 tipů pro doménové jméno vám pomůže pochopit paradigma lidí; podívejte se a začněte hledáním dokonalé domény:

Tipy pro doménové jméno

Tip 1. Unikátní a snadno zadatelné doménové jméno:
Název domény budete muset zachovat jedinečný jako vaše organizace, jinak ztratí důvěryhodnost. I když hledáte jedinečné doménové jméno, je nesmírně důležité, abyste si ho udrželi jednoduchý.

Například www.example.com je zajímavé doménové jméno, ale www.xample.com je jedinečné. Toto je dilema, budete zde muset použít malou inovaci a učinit z ní www.examplestore.com, protože lidé obvykle říkají příklad jako „příklad“ a ne jako „xample“..

Přidáním dalšího slova do své domény můžete učinit relevantnější a jedinečnější.

Tip 2. Použijte nástroj Domain Domain:
Zažíváte spisovatelský blok? Žádné obavy, na internetu jsou nástroje, které vám poskytnou ty nejlepší návrhy. Můžete vložit relevantní návrhy a odstranit vynikající název domény. Většina těchto doménových nástrojů je k dispozici zdarma.

Zkontroloval jsem různé nástroje, abych vytvořil nápady na názvy domén, které vám pomohou vybrat ten pravý.

pilulka na doménu
Tip 3. Uveďte klíčové slovo ve vaší doméně:
doména obchodu

Budujete výklenek? Přidání klíčového slova do názvu domény bude dobrý nápad. Klíčové slovo v doméně přináší v očích vyhledávačů větší důvěryhodnost a jejich propagace je snazší. Lidé si tato jména mohou velmi snadno pamatovat.

Například hostsecrets.com, tento název domény říká návštěvníkovi hodně o webu. Zahrnutí klíčového slova do názvu domény bude vždy jedním z nejlepších postupů SEO a pomůže vám hodně získat hodnocení ve všech vyhledávačích..

Tip 4. Vyhněte se porušování autorských práv a používání čísla nebo spojovníků
Nedopusťte se problémů s autorskými právy pomocí názvů značek nebo jiných společností ve vaší doméně, protože by to značně poškodilo vaši firmu. Nikdy nepoužívejte domény chráněné autorskými právy, prostě to nedělejte. Před provedením vyrovnání s požadovaným názvem domény můžete provést kontrolu. Proveďte kontrolu zde http://www.copyright.gov/records/ a buďte na bezpečné straně.

Použití čísel a spojovníků v názvu domény je další metodou, která je uvedena na černé listině. Pokud v názvu domény používáte čísla a spojovníky, komplikujete to návštěvníkům. Existuje velká pravděpodobnost, že si zamění číslo „6“ se slovy „šest“ a nakonec ztratíte veškerý provoz.

Použití spojovníků v názvu domény je jednou z nejhorších věcí, které můžete s vaší firmou udělat. Mnoho lidí zaměňuje Hyphens (-) s podtržítkem (_). Tomu je třeba se všemi prostředky vyhnout.

Tip 5. Pochopte důležitost rozšíření domény
význam rozšíření domény

Mezi nejoblíbenější přípony domén patří .com, .org, .net a .biz; zatímco nákup .net rozšíření vám pomůže ušetřit nějaké peníze, ale toto spoření nebude z dlouhodobého hlediska k ničemu. Nákup .biz přinese vašemu podnikání spoustu výhod a zásluh.

Každé rozšíření domény má svou zvláštní hodnotu a výhody. Rozviňte stejné chápání a vyberte tu, která nejvíce vyhovuje vám a vašemu podnikání.

Další tip: Používáte-li jako standardní adresu URL pro svůj web www.xyz.net, bude výhodné, pokud si zakoupíte podobné domény jako www.xyz.com a www.xyz.biz a přesměrujete je na www.xyz. net, tímto způsobem si budete moci zachovat špatně směrovaný nebo zmatený provoz.

Významy různých doménových rozšíření:

.co: Stojany pro společnost, komunitu, obchod

.info: informační stránka

.net: technické stránky

.org: neziskové organizace

.biz: obchodní weby většinou weby elektronického obchodování

.mě: osobní webové stránky

Tip 6. Být přímý:
Zavádějící název domény vám přinese pravidelný provoz, ale poté se zvýší míra okamžitého opuštění vašeho webu, což z dlouhodobého hlediska nepomůže. Kromě toho, že vysoká míra okamžitého opuštění není dobrá pro SEO vašeho webu.

Vyberte název domény, který je přímým výzvou pro návštěvníka o vaší firmě a je relevantní pro vaši firmu.

Tip 7. Zaměřte svou oblast:
zacílit na své zákazníky

Vybudování specializovaného obchodu nebo obchodu specifického pro oblast vyžaduje odlišný přístup k výběru názvu domény. Při výběru názvu domény budete muset mít na paměti cílené oblasti. Pokud vaše firma bude sloužit místním zákazníkům, zkuste uvést město nebo název města.

Nyní, když víte, jaké faktory byste měli při výběru doménového jména pro své podnikání zvážit, je důležité, abyste ACT FAST. Je důležité jednat rychle, protože doménová jména jsou levná a rychle se prodávají.

Pokud máte stále problémy s výběrem názvu domény, navštivte hostGator nebo BlueHost, vyplňte příslušné klíčové slovo a budete mít spoustu návrhů, ze kterých si můžete vybrat.

Doufám, že vám tyto tipy pro název domény byly užitečné při hledání dokonalého názvu domény.

Pokud máte návrhy nebo lepší tipy, sdílejte je komentováním níže.

Hodně štěstí s online obchodem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map