8 Amazing PHP Hosting Providers (No.1 is my Favorite)

8 Amazing PHP Hosting Providers (No.1 is my Favorite)

8 Amazing PHP Hosting Providers (No.1 is my Favorite)

Bez jakýchkoli sekundových myšlenek byste souhlasili s tím, že PHP je výkonný skriptovací jazyk, který lze použít k návrhu některých nejpřitažlivějších webů.


Populární webové stránky jako Facebook, Yahoo, Wikipedia a některé další používají PHP. To je jeden z důvodů, proč PHP hosting získal v posledních několika letech obrovskou popularitu.

Výběr správného poskytovatele hostingu PHP je stejně důležitý, aby vaše webové stránky založené na PHP mohly běžet hladce bez škytavek.

Technické možnosti, výkon, podpora skriptování, snadné použití a určitě cena hostitelského plánu platí klíčovou roli při rozhodování, zda je hostitelská platforma PHP vhodná pro váš požadavek..

Tady poskytnu podrobnou recenzi pro několik nejlepších PHP hostingových platforem. Ale předtím mi dovolte vysvětlit, proč přesně potřebujete PHP hosting.

Pokud spěcháte, můžete si prohlédnout seznam nejlepších poskytovatelů hostingu v PHP 2020:

PHP hosting
Úložný prostor
Uptime
Cena
Hodnocení
BlueHost50 GB99,98%2,95 $ / měsíc.★★★★★
GreenGeeksNeomezený100%3,95 $ / měsíc.★★★★
FastComet15 GB100%2,95 $ / měsíc.★★★★
Amezmo2 GBVolný, uvolnit★★★★
SiteGround10 GB99,99%3,99 $ / měsíc.★★★★
MochahostNeomezený1,95 $ / měsíc.★★★
V pohybuNeomezený99,97%3,99 $ / měsíc.★★★
Hostpapa100 GB99,97%3,95 $ / měsíc.★★★

Proč byste měli používat PHP hosting?

PHP je vhodný jazyk pro vytváření webových stránek a blogů. I když je PHP flexibilní, stále byste vyžadovali hostitelskou platformu PHP, která dokáže bezproblémově vytvořit váš web. Některé z důvodů, proč byste měli používat hosting PHP, jsou zvýrazněny níže:

 • Škálovatelný: Platformy hostování PHP poskytují několik plánů včetně několika hostitelů založených na cloudu, které vám rychle umožní rozšířit zdroje. Takže zatímco váš webový provoz roste, nemusíte se obávat výkonu webových stránek.
 • Správa: PHP hosting vám umožní snadno spravovat všechny vaše požadavky na PHP pomocí jediného řídicího panelu nebo konzoly. V zásadě jsou navrženy tak, aby usnadňovaly správu PHP pro webové stránky
 • Flexibilní: PHP vyžaduje další zdroje, které mohou být součástí různých hybridních technologií, jako je LAMP. Pomocí hostovacího plánu PHP můžete tyto závislosti nainstalovat s méně technickými problémy.
 • Nákladově efektivní: Zatímco technologie PHP a závislé technologie jsou většinou open source, přesto k integraci těchto komponent budete možná potřebovat webového vývojáře. Na druhé straně PHP hostingové platformy poskytují přístup pro kutily, který je šetrný k rozpočtu.
 • Optimalizace: Když zvolíte hostingovou platformu PHP, nemusíte se starat o rychlost, výkon, spolehlivost a hlavně optimalizaci webových stránek. Poskytovatelé hostingu PHP mají tyto funkce vestavěné.

Použití PHP hostingu má jistě spoustu výhod, kde můžete rychle vytvářet a spouštět vizuálně atraktivní webové stránky.

V dalším kroku se dostanu k detailům, které jsou nejlepší hostingové platformy PHP.

1. Bluehost

Bluehost Banner

Bluehost není nové jméno, když mluvíme o hostitelských platformách. Tato popularita také poskytuje PHP hosting a je hostitelskou platformou, kterou si z tohoto seznamu nemůžete nechat ujít.

Bluehost je známý svými všestrannými službami. Plány přicházejí s 30denní bezplatnou zkušební verzí a zahrnují bezplatné doménové jméno na 1 rok.

Bluehost PHP hosting má 4 plány.

Bluehost ceny

Bluehost PHP Vlastnosti:

 1. Výkon a rychlost: Bluehost podporuje PHP hosting na svém sdíleném plánu. Plány poskytují neomezenou šířku pásma. Bluehost poskytuje úložiště založené na SSD pro zajištění vysoké rychlosti. Plány poskytují standardní výkon. CloudFlare CDN zajišťuje optimalizovaný výkon webu. Plán Pro podporuje vysoký výkon a poskytuje lepší správu zdrojů pro sdílený plán.
 1. Zabezpečení a spolehlivost: Bluehost je stejně dobrý, pokud jde o zabezpečení webových stránek. K dispozici je ochrana účtu a ochrana heslem pro cPanel.Bluehost poskytuje úplné soukromí domény, aby bylo zajištěno odcizení nulové identity, spam a phishing. To má navíc k dispozici SiteLock.Bluehost SecurityCodeGuard se používá pro pravidelné zálohování webových stránek. Kromě toho Bluehost také zahrnuje bezplatný SSL certifikát.
 1. Zákaznická podpora: Bluehost je jedním z nejpopulárnějších řešení hostování a má dobrou zákaznickou podporu. Můžete je kontaktovat prostřednictvím hovoru, e-mailových lístků nebo živého chatu. Existuje velké množství zdrojů, které jsou snadno dostupné online i na jejich oficiálních webových stránkách. Další pomoc můžete získat také v častých dotazech a blogech.
 1. Podpora PHP: Bluehost přichází s dobrou vestavěnou podporou pro PHP hosting. Podporuje všechny hlavní verze PHP.Získáte technickou pomoc pro konfigurace založené na PHP a pro upgrade na PHP. V jejich znalostní základně byste také našli příslušné příručky podpory PHP.
 1. Doplňky: Bluehost ve svých vyšších plánech podporuje neomezené úložiště. To je kombinováno s neměřenou šířkou pásma. Kromě základního plánu poskytuje Bluehost Spam Experts, CodeGuard Basic, soukromí domény u všech ostatních plánů.Bluehost addony

Získejte BlueHost PHP Hosting

2. GreenGeeks

Greengeeks Banner

GreenGeeks se svým ekologickým hostingem poskytuje dobré funkce, pokud jde o hosting PHP.

I když je to rychlé, je také bezpečné a zajišťuje snadnou správu PHP. Díky nepřetržitému sledování serverů GreenGeeks je zajištěna dobrá dostupnost.

GreenGeeks PHP hosting poskytuje 3 různé hostingové plány.

Plány GreenGeeks

GreenGeeks PHP Vlastnosti:

 1. Rychlost a doba provozu: GreenGeeks poskytuje úložiště RAID-10 založené na SSD ve všech svých plánech, aby byla zajištěna dobrá rychlost. Jak se váš požadavek zvyšuje, můžete rozšířit zdroje. Všechny plány zahrnují bezplatnou integraci CDN. Servery jsou optimalizovány tak, aby poskytovaly vysoký výkon a udržovaly konzistentní provozuschopnost. GreenGeeks zajišťuje udržování 99,9% dostupnosti. (Viz zaznamenaná doba upgradu GreenGeeks)Greengeekův výkon
 1. Zabezpečení a spolehlivost: GreenGeeks má redundantní zdroje. Díky velkému počtu datových center zajišťuje GreenGeeks špičkové bezpečnostní funkce. GreenGeeks využívá technologii založenou na kontejnerech, izolaci účet hostingu, nepřetržité monitorování serveru, sledování bezpečnosti v reálném čase, automatické aktualizace, aby poskytoval nejvyšší standardní bezpečnostní funkce. I když existují redundantní zdroje, každý plán zahrnuje také noční zálohování. Technologie cacher pro rychlé načítání poskytuje rychlejší načítání stránky.

Greengeekova bezpečnost

 1. Doplňky: Když vyberete hosting PHP v GreenGeeks, není to omezeno pouze na poskytování základních funkcí. Získáte také nějaké doplňky. Plány GreenGeeks mají 30denní záruku vrácení peněz. V plánu je zahrnuta jedna bezplatná doména. Navíc získáte bezplatný webový tvůrce a bezplatný webový transfer.cPanel a Softaculous installer umožňují instalaci různých doplňků. To je opět zahrnuto do plánu. Součástí plánu je také e-mailový hosting.
 1. Podpora PHP: S více než 35 000 zákazníky poskytuje GreenGeeks značnou podporu hostování PHP. To podporuje starší i nejnovější verze PHP.GreenGeeks umožňuje instalaci PHP 7.1, 7.0 a 5.5. Ve výchozím nastavení je PHP povoleno, takže jej nemusíte instalovat samostatně. Díky podpoře různých verzí poskytuje GreenGeeks předem optimalizaci PHP, bezpečné kódování PHP a rychlejší provádění PHP.
 1. Zákaznická podpora: Dalším nepřehlédnutelným prvkem je zákaznická podpora GreenGeeks. Jejich podporu můžete dosáhnout prostřednictvím živého chatu, telefonu, lístků nebo e-mailů. GreenGeeks poskytuje nepřetržitou podporu. Kromě toho má GreenGeeks vyhrazené zdroje a znalostní základnu, která obsahuje základní i pokročilá témata.Když existuje nepřetržitá podpora, je k dispozici také technická pomoc, která řídí migraci webových stránek.

Exkluzivní pro čtenáře HostingPill

GreenGeeks nyní nabízí ZDARMA migraci stránek na všechny přechodu na Greengeeks z jakékoli hostingové společnosti.

Pro více informací klikněte zde

Získejte GreenGeeks PHP Hosting

3. FastComet

Fastcomet banner

FastComet je jméno, které dobře rezonuje při svém hostování PHP.

Existuje několik intuitivních funkcí, díky nimž je FastComet vhodnou volbou pro hosting PHP. Bez dodatečných nákladů lze PHP instalovat a upgradovat.

K dispozici jsou 3 plány FastComet PHP:

Funkce rychlého hostování PHP

Více plánů předem obsahuje 5vrstvé ukládání do mezipaměti a optimalizaci. To zahrnuje několik kompresí pro uživatelské rozhraní, optimalizaci prohlížeče, auto minify a podobné funkce.

Funkce FastComet PHP:

 1. Zabezpečení a spolehlivost: FastComet poskytuje dobrou kombinaci bezpečnostních funkcí, které jsou součástí plánu. To obsahuje základní bezpečnostní funkce, zabudované s několika pokročilými bezpečnostními funkcemi.FastComet poskytuje úplnou izolaci účtu, ochranu BruteForce, SSL obsažené v plánu, detekci a odstranění škodlivého softwaru, ochranu DDoS.Rychlé zabezpečeníFastComet poskytuje neustálé monitorování serveru, dvoufaktorové ověřování, firewall webových aplikací, zabezpečení serveru BitNinja a několik dalších pokročilých funkcí. Plány zahrnují denní zálohy, které jsou uchovány až 30 dní.
 1. Podpora PHP: FastComet přichází s předinstalovaným PHP, které lze upgradovat kdykoli. Další funkce PHP jsou také předinstalovány a nakonfigurovány. FastComet zahrnuje také bezplatnou instalaci šablony PHP. Podporováno je více verzí PHP, jako jsou 7.3, 7.2, 7.1, 7.0, 5.6. Také zahrnuje zákaznickou podporu PHP.ini a má phpMyAdmin, který je poskytován pro snadnou správu databází.
 1. Další funkce: FastComet PHP obsahuje řadu doplňků. Všechny funkce jsou zahrnuty v plánu. Souhlasíte s tím, že plány jsou cenově dostupné. Mezi další funkce patří – obnova hacknutého webu, nejnovější cPanel, Softaculous instalátor, správce obnovení jedním kliknutím, e-mail hosting, adresáře chráněné heslem. Celkově má ​​FastComet několik intuitivních funkcí, které jsou velmi dobře začleněny do plány. Funguje to také jako dokonalé řešení pro rozvoj elektronického obchodu.
 1. Zákaznická podpora: S FastCometem byste nikdy neměli dostatek pomoci. Zákaznická podpora je snadno dostupná 24/7. Zákaznickou podporu můžete získat prostřednictvím e-mailu, telefonu, přímého chatu a vstupenek. Při procházení jejich webových stránek byste našli podporu live chatu. Od této chvíle má FastComet skvělý tutoriál a znalostní základnu. FastComet pokrývá více témat a poskytuje významnou technickou pomoc při hostování PHP.

Získejte FastComet PHP Hosting

4. Amezmo

amezmo
Amezmo zpřístupňuje hosting PHP všem. Ušetří vám čas zjednodušením procesu nastavení serverů. Skvělá věc je, že to není sdílený hosting, takže získáte zcela izolovanou nádobu s vyhrazenou pamětí, CPU a úložištěm.

S Amezmo můžete spouštět libovolnou verzi PHP podle vašich preferencí od 5,6 do 7,4 s rozšířením, která vám ušetří problémy s konfigurací sami.

K dispozici jsou 3 Amezmo PHP plány:
amezmo ceny
Jak vidíte, koncepční plán nabízí soukromou doménu, nasazení s nulovými prostoji s Git, inteligentní správce balíčků, oznámení o nasazení atd. Zatímco standardní a pokročilé plány zdvojnásobují funkce ještě více s neomezeným úložištěm, 2xCPU, rollbacky, SSH přístup atd.

Amezmo PHP Vlastnosti:

 1. Zabezpečení: Amezmo poskytuje nejnovější aktualizace zabezpečení tím, že drží krok s nejnovějšími verzemi PHP. Amezmo sleduje nejnovější cykly vydání PHP a informuje vás o všech nových nebo připravovaných verzích. Můžete si vybrat mezi automatickou nebo ruční aktualizací.
  Existují také automatické obnovení SSL certifikátů, o které se Amezmo stará zdarma, a navíc podporuje také zástupné domény.
 2. Výkon: Amezmo není sdílený hosting a pracuje na zcela izolovaných a vyhrazených zdrojích, aby poskytoval nejlepší zážitek za cenu. Získáte zcela čistý prostor s výběrem verze PHP a dostatkem paměti, procesoru a úložiště.
  Skvělá věc na dedikovaných serverech je, že vaše servery nejsou sdíleny s žádnými jinými weby. To znamená, že váš výkon není ohrožen, a proto je zcela oddaný vám.
 3. Další vlastnosti: Amezmo má v každém plánu spoustu funkcí. Díky funkcím, jako jsou neomezené fronty, soukromé sítě, 1denní záloha zálohování, pokročilé metriky serveru, automatické aktualizace zabezpečení, automatický firewall, atd. Víte, že vaše peníze budou mít hodnotu.
  Pokročilé plány úrovní zahrnují základní funkce plánu a další funkce, jako jsou metriky vzdálené MySQL, háčky nasazení, 6 vlastních domén s automatickým SSL, sdílení instancí, Wildcard SSL certifikáty a mnoho dalšího.
 4. Zákaznická podpora: Amezmo nabízí zákaznickou podporu ve formě prioritních možností e-mailu a chatu pro řešení jakýchkoli okamžitých problémů. E-mailovou podporu lze použít k hlášení chyb runtime nebo chyb kódu za účelem získání technické pomoci.
  Plán „Advanced“ má navíc 15minutovou dobu odezvy na podporu, která vám pomůže v rozmarech nebo v době, kdy máte po ruce více úkolů.

Získejte Amezmo PHP Hosting

5. SiteGround

SiteGround Banner

SiteGround hostí více než 2 000 000 domén. Zatímco SiteGround je populární, má také stejně dobrou podporu hostování PHP.

Díky vynikajícímu výkonu má SiteGround ve svém seznamu funkcí co nabídnout. Nabízí určité funkce specifické pro PHP, které vám umožní vytvářet lepší webové stránky.

SiteGround má 3 různé PHP hostingové plány.

SiteGround plány

Funkce SiteGround PHP:

 1. Výkon a rychlost: SiteGround poskytuje infrastrukturu, která umožňuje rychlé a snadné načítání webových stránek. S dobrým rozšířením umístění serveru poskytuje SiteGround významný výkon. Úložiště SSD s nastavitelným nastavením zdrojů umožňuje optimalizaci rychlosti webových stránek. To spolu s CDN zvyšuje celkovou rychlost. FunkceiteGround také poskytuje SuperCacher pro různé plány. To dále zvyšuje výkon webových stránek. Správná směs komponent infrastruktury poskytuje dobrou rychlost.

Výkonnost SiteGround

 1. Podpora PHP: Pokud hledáte podporu více verzí, pak to SiteGround určitě poskytne. To podporuje PHP 7.3, 7.2, 7.1, 7.0 a 5.6.SiteGround PHPZde můžete snadno přepínat verze PHP. To je doprovázeno optimalizací založenou na PHP. Kromě toho je podporována široká škála modulů PHP a jsou snadno dostupné. Chcete-li nastavit jakýkoli konkrétní modul, měli byste také získat nějakou technickou pomoc od SiteGround.
 1. Zabezpečení a spolehlivost: SiteGround na vyšší úrovni obsahuje dobré bezpečnostní funkce. Servery jsou průběžně monitorovány. SoftwareiteGround poskytuje izolaci účtu a má anti-hack systém. Plány zahrnují automatické aktualizace a opravy serverů.Zabezpečení webuS aplikací SiteGround máte automatické zálohy a také zálohy na vyžádání. Systémy mají redundanci hardwaru a napájení pro zajištění plynulých a spolehlivých služeb.
 1. Další funkce: SiteGround má dobrý seznam vestavěných funkcí. Některé z nich zahrnují samostatné pracovní prostředí, ve kterém můžete testovat změny před přesunutím live.SiteGround také poskytuje bezplatný webový tvůrce, cPanel, Softaculous installer, e-mail hosting. Díky těmto funkcím máte také podporovány různé technické funkce. SoftwareiteGround podporuje bezproblémový vývoj webových stránek a poskytuje podporu pro různé knihovny, jako jsou CURL, Zend Optimizer, Zlib a několik dalších.
 1. Zákaznická podpora: SiteGround poskytuje telefonickou podporu, což je nejrychlejší způsob, jak dosáhnout jejich zákaznické podpory. Od této chvíle můžete také přihlásit lístek nebo zahájit prodej živého chatu. Oficiální web je plný několika tutoriálů, blogů, často kladených otázek, které jsou stejně užitečné. Celkově má ​​SiteGround přiměřeně dobrou zákaznickou podporu.

Získejte SiteGround PHP Hosting

6. Mochahost

Mochahost Banner

Mochahost byl spuštěn v roce 2002 a je jednou z mála hostitelských platforem, které poskytují 100% záruku dostupnosti sítě.

Protože je Mochahost zcela založen na cloudové technologii, zahrnuje do každého ze svých plánů několik intuitivních funkcí. I když to podporuje vícenásobný hosting, má také stejnou podporu pro PHP hosting.

Mochahost PHP hosting má 3 plány.

Mochahost plánuje

Plány začínají již od 1,95 $ / měsíc a obnovují se při stejné počáteční ceně.

Vlastnosti PHP Mochahost:

 1. Uptime: Mochahost vyžaduje zvláštní zmínku o jeho uptime. Infrastruktura Mochahost poskytuje 100% záruku dostupnosti sítě. S výjimkou plánované údržby a několika dalších, které jsou uvedeny v jejich SLA, vše ostatní zaručuje 100% dostupnost sítě.Mochahost SLAA co víc, i základní plán má 100% záruku dostupnosti.
 1. Výkon a rychlost: Každý plán Mochahostu je jedinečný a poskytuje dostatečný výkon serveru. Existuje také samostatný plán, který je nejvhodnější pro webové stránky elektronického obchodu. Plány podporují neomezený měsíční provoz a poskytují neomezený prostor na disku. Technologie založená na cloudu zajišťuje vysokou redundanci, stabilitu a výkonnost. Pokročilejší plány poskytují bleskovou záruku blesku a optimalizují odezvu webových stránek PHP.

Výkon Mochahostu

 1. Další vlastnosti: Mochahost má univerzální ceny po celý život. To znamená, že se při obnově nemusíte starat o cenu svého plánu. Plány Mochahost poskytují bezplatný SSL na celý život, bezplatné doménové jméno, tvůrce webových stránek a přístup k více než 450 aplikacím třetích stran. Podporuje všechny hlavní verze PHP a řadu dalších závislých knihoven.Doplňky MochahostuJejich zelený server je úložiště založené na SSD a plány poskytují neomezený prostor na disku. Plány zahrnují cPanel, umožňuje podporu šifrování, 180 dní bezrizikového využití, posilovač mezipaměti, nástroje SEO a další podobné funkce. Vše zahrnuto v plánu.
 1. Zákaznická podpora: Mochahost má vyhrazenou sekci podpory. Na zákaznickou podporu se dostanete prostřednictvím hovorů, vstupenek a živého chatu. V případě, že hledáte vyhrazené zdroje, pak Mochahost má řadu témat, která se vztahují k hostování. Správně definovaný průvodce a znalostní báze je řešením pro většinu technických problémů na jednom místě. Mochahost má také videonávody, blogy a můžete získat vstupenky, abyste získali technickou pomoc ad hoc. Určitě mají zákaznickou podporu catering pro pokročilé i začátečníky uživatelů.
 1. Zabezpečení a spolehlivost: Mochahost je založen na cloudu a zajišťuje, že jejich servery jsou zcela bezpečné. Servery jsou vždy aktuální. Mochahost servery nerestartuje a neposkytuje NIKDY ochranu pro restartování. I když existují pravidelné aktualizace oprav, nemusíte trpět žádnými prostoji. Služby jsou 100% GDPR kompatibilní se zvýšenou bezpečností nad cloudovou architekturou. To také zahrnuje podporu převzetí služeb při selhání. Plány vyššího konce podporují automatické zálohování.

Získejte Mochahost PHP Hosting

7. InMotion Hosting

Inmotion banner

InMotion spolu s mnoha dalšími hostingovými řešeními také podporuje PHP hosting. PHP hosting podporuje řadu přidaných funkcí.

Plány zahrnují bezplatné doménové jméno. InMotion nabízí flexibilní PHP hosting, který umí vytvořit zcela přizpůsobitelné webové stránky.

InMotion poskytuje 3 hostování PHP.

Inmotion plány

Funkce InMotion PHP:

 1. Uptime a výkon: InMotion poskytuje dobrý čas pro sdílené hostování. PHP je podporováno také v dedikovaném hostování, VPS hosting.Dedicated PHP hosting má 99,999%. SSD na sdíleném hostování poskytuje vysoký výkon. InMotion podporuje PHP 7.0 a poskytuje optimalizaci webových stránek pro zvýšení rychlosti načítání stránky.
 1. Zabezpečení a spolehlivost: Plány InMotion zahrnují bezplatnou ochranu SSL a malware. E-mail hosting podporuje ochranu proti spamu. V plánu je zahrnuto zálohování a obnova webového serveru. I když neexistují žádné pokročilé funkce zabezpečení, InMotion velmi dobře poskytuje základní zabezpečení.
 1. Vývoj webových stránek: S InMotion můžete přenášet webové stránky s nulovými prostoji. Plány zahrnují bezplatný tvůrce webových stránek. Tvůrce webových stránek se snadno používá a přizpůsobuje. Plán zahrnuje bezplatná témata a má editor přetahování. InMotion navíc poskytuje podporu pro vývoj webových stránek.
 1. Další funkce: InMotion se všemi svými plány zahrnuje bezplatnou doménu, tvůrce webových stránek, hosting e-mailů, zálohování webových stránek a obnovu.Doplňky motivůNajdete zde plány, které jsou dobré pro rozvoj elektronického obchodu. InMotion je dodáván s několika předinstalovanými aplikacemi a podporuje více než 400 aplikací. Plány InMotion mají 90denní záruku vrácení peněz.
 1. Zákaznická podpora: InMotion má nepřetržitou zákaznickou podporu. Zákaznickou podporu můžete získat prostřednictvím přímého chatu, telefonu nebo přes Skype. Jejich středisko podpory zahrnuje několik průvodců, výukových programů a nejčastějších dotazů. To vše je stejně výhodné, když se snažíte nastavit web založený na PHP.

Získejte InMotion PHP Hosting

8. Hostpapa

Hostpapa banner

Hostpapa je jednou z nejlepších hostingových platforem a hostuje přes 500 000 webových stránek. Pomocí Hostpapa můžete snadno vytvářet vizuálně atraktivní webové stránky.

Hostpapa má servery, které jsou optimalizovány pro rychlost a poskytují hladký hosting PHP. Díky dobré sadě funkcí je Hostpapa stejně dobrá hostingová platforma pro váš web PHP.

Hostpapa má 3 plány hostování PHP.

Hostpapa plány

Hostpapa PHP Vlastnosti:

 1. Rychlost a výkon: Hostpapa poskytuje 99,9% záruku dostupnosti. Servery jsou zkonstruovány tak, aby poskytovaly optimalizovanou rychlost. Hostpapa používá disky SSD, které poskytují trvale dobrý výkon a vysokou rychlost. Pro mezipaměť SSD se používá LSI CacheCade Pro 2.0. To je navíc podporováno CloudFlare CDN.Hostpapa rychlostPlány vyšší úrovně mají servery navržené pro vyšší výkon. U sdíleného hostování je pro každý server vyhrazeno méně účtů.
 1. Zabezpečení a spolehlivost: Existuje mnoho bezpečnostních funkcí, které poskytuje Hostpapa. Toto je řízeno neustálým monitorováním, firewally a systémy detekce narušení.Hostpapa má prevenci DDoS, zabezpečení příchozí / odchozí komunikace, monitorování sítě, detekci síly brutto, O / S ochranu CloudLinux, automatické opravy, šifrování SSL, ochranu soukromí domény, detekci SiteLock , a ModSecurity.Hostpapa poskytuje redundanci RAID-10 s redundantní sítí. Plány zahrnují automatické zálohování. V každém z těchto plánů je zahrnuto mnoho pokročilých bezpečnostních funkcí.
 1. Zákaznická podpora: Hostpapa rozhodně nezůstává pozadu, pokud jde o podporu zákazníků. Na jejich podporu se můžete obrátit telefonicky, live chatem a lístky. Podpora je k dispozici 24/7 a nabízí vícejazyčnou podporu. Migrace webových stránek je plně podporována. Můžete také využít jejich 30minutových školení zdarma. Hostpapa má soběstačnou znalostní základnu, která pokrývá většinu témat.
 1. Další funkce: Se 3 plány pro PHP nabízí Hostpapa celou řadu dalších funkcí. Plány mají 30denní záruku vrácení peněz. Plány mají neměřenou šířku pásma a zahrnují bezplatnou registraci domény. Vestavěné jsou také další funkce, jako je e-mail hosting, skenování e-mailových virů, SpamExperts, podpora instalace více než 400 aplikací. Hostpapa má uživatelsky přívětivý cPanel, analytickou podporu webových stránek, přístup k nespracovaným souborům, Softaculous installer. Plány jsou rovněž vhodné k vytváření webových stránek pro elektronický obchod.
 1. Vytváření webových stránek: Hostpapa je jednou z hostitelských platforem, která má dostatečnou podporu pro vytváření webových stránek bohatých na uživatelské rozhraní. Pomocí PHP můžete efektivně začlenit vestavěné šablony poskytované serverem Hostpapa. Tvůrce webových stránek je součástí plánu a snadno se používá a přizpůsobuje návrhy webových stránek. To podporuje pokročilé úpravy HTML.HOstpapa webMůžete si vybrat návrhy z více než 120 šablon.

Získejte Hostpapa PHP Hosting

Které PHP Hosting doporučujeme?

Je dobré vědět, že pro svůj web PHP máte na výběr širokou škálu možností. Vzhledem k tomu, že PHP je tak mocným jazykem, je stejně důležité zvolit vhodné hostingové řešení.

Všechny výše uvedené možnosti jsou perfektní hostingové platformy PHP. Každý z nich má jedinečnou schopnost a rozumí požadavkům uživatele.

Avšak v případě, že bych si musel vybrat, byl by to BlueHost a existuje mnoho důvodů.

BlueHost poskytuje vysoký výkon, dobrou dostupnost, podporu PHP, širokou škálu bezpečnostních funkcí a umožňuje snadný vývoj webových stránek. Navíc, toto je jedna z nejvíce dostupných možností rozpočtu, když mluvíme o hostování PHP.

Pokud se chystáte učinit první krok směrem k PHP hostování, pak BlueHost stojí za vyzkoušení.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector