9 krásných příkladů webových stránek pro vaši inspiraci (2020)

Když vstoupíte do světa budování svého obchodu nebo vytváření vlastního podnikání, je snazší přijít s počátečním nápadem a začít věci. Ale s tím je ještě mnohem více, aby se tento nápad rozrostl s novými experimenty a byl lepší než vaše konkurence.


I když tyto věci musí hrát zásadní roli, nejzákladnějším pravidlem bude vytvořit skvělý nápad. A pro jeho rozšíření potřebujete dobrou platformu; co by mohlo být lepší, než začít online?

Abychom se dostali do tohoto technického světa, odrazovým můstkem k dosažení hor je získání vašich webových stránek. Lidé dnes plánují vytvořit své webové stránky pro mnoho účelů, jako jsou potraviny, květinářství, služby péče o zvířata, potraviny a co ne!

Při vytváření webových stránek je nejdůležitější najít nejlepší platformu pro to samé. Nedělejte si starosti některé skvělé šablony Wix, které vám pomohou nastavit váš web.

1. Sonja van Duelmen

Sonja van Dülmen

Pokud projevíte zájem o kombinaci umění i designu, pak Sonja van Duelman je nejlepším příkladem.

Tento web Wix je sám o sobě dokonalým příkladem toho, jak spojit umění s designem webových stránek, protože jeho jedinečná chuť je viditelná při posouvání jejich webové stránky. S některými vzrušujícími šablonami je tento web ideální pro zahájení vaší činnosti.

2. Grilovaná sýrová továrna

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

thegrilledcheesefactory

Samotné jméno je tak kýčovité. Vaše ústa se naplní vodou a to, co by mohlo být lepší než webová stránka, která vám poskytne nejlepší grilovaný sýr. Jeho webové stránky vám poskytují čerstvý chléb, čerstvé suroviny atd. A to, co může být pro váš žaludek více než sýr.

Stránka obsahuje funkce jako menu, videa související s místem, odkazy na Instagram, objednávky objednávek atd.

3. Ahoj sousede

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Ahoj sousede

Skvělý web vytvořený tématem Wix. Pokud máte zájem o hraní her a máte velký zájem o hrůzu, tento web vám dává nejlepší zážitek, abyste měli chuť obou dohromady. Hello Neighbor je hra založená na tématu hrůzy.

Tato hra byla původně spuštěna na youtube a nyní je k dispozici také na různých herních místech.

4. Jezte živý spánek

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Jezte živý spánek

Web, jehož jméno zní dokonce jako životní mantra. Stejně jako jídlo je nejdůležitější součástí života, která vás udržuje jinak, než dýchání, tento web hovoří o klasických francouzských receptech.

Web je skvělý web se spravovanou domovskou stránkou plnou mnoha krásných, poutavých fotografií. K dispozici je také galerie, která obsahuje obrázky různých receptů a plný informační obsah o nich.

5. Cuts and Bruises

Cuts & Bruises Barbershop

Řezy a modřiny jsou holičství, které použilo Wix k vytvoření svých webových stránek s tématem, které odpovídá jejich obchodu.

Nejlepší část webu je, že obsahuje všechny informace na jedné stránce, které by uživatelé chtěli vědět. Stránka také poskytuje funkce, jako jsou živé rozhovory a zařízení nákupního košíku.

6. Sedm gramů Caffe

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Sedm gramů Caffe

Tato webová stránka je určitě zajímavá, protože díky prvnímu pohledu diváci pochopí, o čem je celý web. Poskytuje vám přesné informace uživatelsky přívětivým způsobem pomocí obrázků a pomáhá tak uživatelům rychle koupit jejich výrobky.

Také si mohou zarezervovat stravování a mohou dokonce vyhledat všechny odkazy na webové stránky.

7. Zboží s dobrým pocitem

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

goodfeelinggoods

S některými ohromujícími efekty a sekcemi je tento příklad webové stránky Wix ideální pro plánování vašeho webu. Tato webová stránka se zabývá konkrétním produktem pro chlapce, tj. Antialergickým balzámem na rty.

Při přechodu na jiné stránky skrz sekci navbar narazíte na několik poutavých bannerů a sekcí.

8. French Knot Studios

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

frenchknotstudios

Krásný způsob použití Wix, tento web má vše o obrázcích. Díky tomu, že je web velmi elegantní, ale elegantní, obsahuje spoustu barev a elegance smíchanou se vzpomínkami. Stránka obsahuje obrázky s krátkými slogany, které je odrážejí, a prezentaci pro všechny.

Nahoře jsou odkazy na sociální média a informace jsou navrženy tak, aby popis obrázku byl přímo pod miniaturou.

9. Živočišná hudba

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

animalmusic

Jeden z nejuznávanějších a nejpůsobivějších způsobů, jak se zastupovat, je tento web na domovské stránce vysvětlen vše o sobě. Na domovské stránce jsou miniatury, které nabízejí další možnosti než portfolio společnosti, jako jsou fotografie, videa, hudba atd.

Nejlepší na tom je, že vzhledem k tomu, že možnosti sociálních médií směřují do levého rohu, uživatelé k nim mohou kdykoli snadno přejít.

Skvělé způsoby, jak posílit vaše podnikání a prodávat produkty zákazníkům, jsou webové stránky online skvělou platformou, protože poskytují takovou aktivitu nejen platformou, kterou lze reprezentovat, ale také sami prezentovat a vydělávat více.

Závěr

Wix určitě představil skvělou platformu, která by mohla využívat jeho funkce a implementovat je do vytváření barevných, atraktivních a upoutávajících se webových stránek. Existuje mnoho z nich jako příklady, z nichž některé byly ukázány výše. Doufám, že v budoucnu bude více skvělých výtvorů prostřednictvím Wix.

Přestože se tvorba webových stránek jeví jako snadná práce, není. Web není jen o prezentacích; je to také o obsahu a o tom, jak dobře se vám podařilo všechno na místo. Ikony, posuvníky, umístění, vzhled, každý bit se počítá na webové stránce. Nemůžete si nechat ujít jedinečnou funkci, protože bude vypadat neúplně.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map