Bandzoogle Recenze: 8 věcí, které byste měli vědět, než začnete používat!

Bandzoogle Recenze: 8 věcí, které byste měli vědět, než začnete používat!

Bandzoogle Recenze: 8 věcí, které byste měli vědět, než začnete používat!

Tento článek byl revidován a aktualizován 29. dubna 2020.


Ach ano, dnes je na trhu tolik hostingových platforem. Většina z nich jsou však hostitelské platformy pro všeobecné účely. Obecně to znamená, že byste mohli hostit jakoukoli doménu.

Nebylo by skvělé, kdybyste mohli získat veškerou exkluzivní hostitelskou platformu, kterou lze použít pro konkrétní doménu, kterou hledáte?

A co hostingová platforma věnovaná hudebníkům?

Tady máš.

Bandzoogle je skutečně hostitelská platforma věnovaná hudebníkům.

Web věnovaný hudebníkům vyžaduje více kreativity a více nástrojů. To je přesně to, co Bandzoogle zahrnuje.

Co je Bandzoogle?

Chcete-li zobrazit náhled, umístěte ukazatel myši

Bandzoogle

Bandzoogle je webhostingová platforma určená výhradně pro hudebníky. Poskytuje nástroje pro hudebníky k vytváření profesionálních webových stránek, propagaci hudby a prodej přímým fanouškům.

Poskytuje nástroje pro podporu integrace se sociálními médii, jako jsou Twitter, Facebook, Instagram, SoundCloud a Bandcamp.

Bandzoogle také obsahuje vestavěný obchod, nástroje pro seznam adres a funkce pro vytváření přehledů spolu s desítkami motivů a šablon.

Poprvé byl uveden v roce 2003 hudebníkem Chrisem Vinsonem, který také vytvořil webovou stránku pro svou rockovou skupinu Rubberman.

Bandzoogle má své sídlo v Montrealu v Quebecu v Kanadě. Toto je populární mezi hudebníky a používá ho více než 30 000 hudebníků a kapel.

Výhody Bandzoogle:

Znalost nejlepších bodů o hostitelské platformě, kterou vyberete, je nesmírně důležitá. Jako každá jiná hostitelská platforma má i Bandzoogle svou vlastní sadu kladů a záporů.

Dovolte mi mluvit více o výhodách používání Bandzoogle.

 • Výkon a rychlost: Bandzoogle má cloudovou infrastrukturu a je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon webům se silným designem. Má schopnost rychle vykreslit video a grafiku.

  Protože je to věnováno hudebníkům, věnuje se zvláštní pozornost zajištění dostatečné šířky pásma bez udusení. Omezuje uživatele pouze na základě stránek, skladeb a fotografií. Kromě toho neexistují žádná další omezení. Hostitelská platforma podporuje škálovatelné a rychle rostoucí webové stránky.

  Níže je výkon webových stránek, což je vynikající.
  bandzoogle uptimeChcete-li zkontrolovat nejnovější statistiky dostupnosti služby Bandzoogle, klikněte sem

  Podobný test pro první bajt je uveden níže. To je také stejně rychlé.

rychlost webové stránky bandzoogle

Netřeba dodávat, že Bandzoogle je bohatý na funkce a je tvorba webových stránek velmi jednoduchá. Má některé snadno použitelné možnosti drag and drop, které mohou snadno využít i začínající uživatelé.

 • E-Commerce Ready: Základní plán podporuje většinu základních funkcí požadovaných pro hudební web. Všechny plány mají podporu pro elektronický obchod. Pomocí tohoto můžete snadno stahovat stahování hudby.
  Bandzoogle připravený pro elektronický obchod
 • Vestavěný seznam e-mailů: Podporován je také seznam e-mailů s minimálně 100 odběrateli fanoušků pro základní plán. Můžete se rychle spojit s fanoušky pomocí funkce jejich seznamu adresátů.

  Tato funkce umožňuje profesionální e-maily, plánování e-mailů a analytiku spolu s e-mailovými zprávami.
  Bz mailing list

  Mezi další funkce patří kalendář prohlídek a nástroje SEO. To je několik funkcí, které nejsou snadno dostupné v jiných hostingových platformách.

 • Stiskněte Kity & Více: Každý plán podporuje elektronické tiskové sady a má zabezpečení SSL. Pokročilejší plán má spoustu dalších funkcí.
 • Pokročilé funkce: Jen málo z těchto funkcí zahrnuje záhlaví videa, sledování inventáře, hlášení zvukového skenování, předobjednávky alba a mnoho dalších. Můžete prodávat vstupenky, zboží, video soubory a mediální soubory.
 • Vestavěné nástroje pro webový design: Bandzoogle podporuje výkonné nástroje pro webový design s funkcemi, jako je správce obrázků, integrace Instagramu, knihovna písem a mnoho dalších. Celkově je funkce bohatá na vývoj webových stránek hudebníka.
 • Zkušební období: U každého plánu získáte 30denní bezplatnou zkušební verzi. Většina hostitelských platforem takové funkce nepodporuje. Ano, ve skutečnosti je to situace oboustranně výhodná.Zkouška Bz 30 dní
  Po uplynutí zkušební doby můžete snadno upgradovat na některý z jejich placených plánů. Plán zahrnuje bezplatné doménové jméno.
 • Slevy: Bandzoogle poskytuje atraktivní slevy. Pokud se rozhodnete platit ročně, získáte slevu ve výši dvou volných měsíců. Pokud máte bezplatnou doménu, můžete se po 60 dnech členství rozhodnout přesunout jinam.

  Bandzoogle poskytuje neziskovou slevu. Nabízí bezplatné účty pro registrované charitativní organizace zaměřené plně na hudbu.

  Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se do bezplatného účtu a odeslat e-mail Bandzoogle s informacemi o vaší organizaci.

  Přeskočte vše a získejte nyní nárok na slevu…

Bandzoogle poskytuje mnoho datových informací implementací efektivního reportingu, které může poskytnout interaktivní analýzu dat.

Bandzoogle má jedinečnou funkci zajišťující geografické cílení. Pomocí této funkce můžete cílit na fanoušky na konkrétních místech pomocí přizpůsobeného e-mailu.

Nevýhody Bandzoogle:

Nyní pojďme mluvit o několika věcech, které se podle mého názoru Bandzoogle mohou zlepšit.

Abych byl upřímný, použití Bandzoogle nemá příliš mnoho nevýhod. Tvrdí, že jsou hostitelskou platformou hudebníků, a to je něco, v čem jsou dobří.

Málo nevýhod je-

 • Doplňky: Pokud jde o vlastní e-mailovou schránku, není to součástí plánu. E-mail hosting má tedy samostatnou cenu 14,95 $ / rok.

Žádný z plánů upřímně nepodporuje více webových stránek. Více stránek má samostatnou cenu, za kterou se musíte obrátit na svého specialistu na účet.

Funkce Bandzoogle:

Snadnost použití:

CPanel dostupný v Bandzoogle se snadno používá i pro začínající uživatele.

Podívejte se na demo Bandzoogle níže:

Po přihlášení můžete snadno upravovat a přidávat základní funkce.

Bandzoogle cPanelTo také poskytuje více podpory elektronického obchodování. Odtud můžete přidávat nejnovější zprávy, nejnovější skladby a podrobnosti o vašich nadcházejících show.

Úpravy šablon je snadné a stránky můžete snadno přidávat. CPanel také umožňuje upravovat šablony, generovat různé sestavy a přidávat e-mailové kampaně pomocí funkce seznamu adresátů.

Mailing list Bandzoogle

Šablony:

Váš hudební web by byl neúplný bez použití nejlepších šablon. Šablony musí být poutavé a právě o to se Bandzoogle stará.

To vše skutečně reaguje na mobily. Šablony jsou dobře segregovány na základě hudebního žánru. Podporuje velké množství témat a můžete také přidat své vlastní téma.Šablony Bandzoogle

Můžete snadno zobrazit náhled výběru motivu. To také poskytuje zobrazení založené na mobilních zařízeních.Šablony Bandzoogle 2

To vše se snadno přizpůsobuje a používá přizpůsobení.

Přetahovací funkce:

Ve většině případů mají hudební webové stránky těžké uživatelské rozhraní a do značné míry závisí na nahrávání médií a videa. Chcete-li používat všechny tyto funkce, je třeba na většině hostitelských platforem provést určité změny kódování.

Na rozdíl od toho poskytuje Bandzoogle interaktivní a inovativní design uživatelského rozhraní, který je ideální pro vaše hudební webové stránky. Současně to nevyžaduje žádné zkušenosti s kódováním.

Kompletní návrh webových stránek používá snadno použitelný webový tvůrce s možnostmi přetažení.

Nabídka Bandzoogle

Jakákoli úprava pomocí těchto funkcí přetažení je velmi plynulá. Spolu s těmito funkcemi přetažení je k dispozici několik demonstračních videí.

Po provedení těchto změn se můžete rychle podívat na náhled svého webu pro stolní počítače, tablety a mobilní telefony.

Zákaznická podpora:

Pokud jde o zákaznickou podporu, můžete tým Bandzoogle oslovit pomocí e-mailu nebo živého chatu. E-mail můžete použít kdykoli. Živý chat není k dispozici 24/7.

V případě, že možnost přímého chatu není k dispozici, dostanete vyskakovací okno, jak je ukázáno níže.Bandzoogle nás kontaktujte

Bandzoogle neposkytuje možnost živého chatu za všech okolností, pravděpodobně důvodem je jejich extrémně jednoduché použití cPanelu.

Na jejich cPanelu najdete několik demonstračních videí, která lze použít jako referenční průvodce.

Dále jsem také vyzkoušel jejich možnost live chatu. Bylo to extrémně rychlé a bez čekání.

Živý chat Bandzoogle

Bandzoogle livechat 2

Zástupce živého chatu byl dostatečně rychlý, aby poskytl dostatečné informace a relevantní odkazy, aby poskytl více informací o různých funkcích.

Kromě toho má Bandzoogle sekci blogů, která obsahuje různý zajímavý obsah napříč různými tématy. Můžete se zde také zaregistrovat a získat pravidelné aktualizace.

Ceny:

Bandzoogle má 3 různé plány. Tři plány jsou-

Funkce
LITE
STANDARD
PRO
Stránky1020Neomezený
Fotky100500Neomezený
Název domény zdarmaAnoAnoAno
Cena8,29 $ / měsíc12,46 $ / měsíc16,63 $ / měsíc

Začněte 30denní bezplatnou zkušební verzi

(30denní zkušební verze zdarma, není nutná žádná kreditní karta.)

E-mailový hosting lze zvolit za samostatnou cenu 14,95 $ / rok. Celkově Bandzoogle nabízí dostupné plány. Základní plán obsahuje řadu funkcí.

Bandzoogle vs Wix

Nyní, když jsem se seznámil s Bandzoogle, dovolte mi to porovnat s jinou populární hostitelskou platformou „Wix“.

Bandgoogle vs wix

Wix je také cloudová hostingová platforma podobná Bandzoogle. Bylo poprvé spuštěno v roce 2006 a má sídlo v izraelském Tel Avivu.

Wix je univerzální hostingová platforma ve srovnání s Bandzoogle, která se čistě zaměřuje na webové stránky hudebníků.

Pokud však jde o vytvoření hudebního webu, dovolte mi, abych vám poskytl srovnání mezi Wix a Bandzoogle.

A. Šablony
 • Když hovoříme o šablonách, Bandzoogle poskytuje více šablon souvisejících s hudbou ve srovnání s Wixem.
 • S Wix nemůžete vybrat různé šablony založené na hudebním žánru. Protože se jedná o univerzálnější hostingovou platformu, je výběr šablon omezený.
b. Snadnost přizpůsobení webových stránek

Wix i Bandzoogle vám umožňují zdarma vyzkoušet jejich služby, což je dobrá část.

 • S Wix nemůžete přizpůsobit více částí webu. V jistém smyslu je výběr písma a barev velmi omezený.
 • Toto je snadno dostupné v Bandzoogle.
C. Poštovní seznam
 • Hlášení, výpis pošty není u Wix k dispozici.
 • Opět se jedná o některé z funkcí zahrnutých i jako součást základního plánu v Bandzoogle.
d. elektronický obchod
 • V případě, že chcete nastavit e-commerce, s Wixem byste si museli vybrat nejlépe placený tarif.
 • U společnosti Bandzoogle je to však snadno dostupné v základním plánu.
E. Hudebně přívětivé funkce
 • Elektronické tiskové soupravy, nástroje SEO, kalendář prohlídek, hlášení SoundScan a mnoho dalších funkcí potřebných pro webové stránky hudebníka jsou snadno dostupné v Bandzoogle..
 • To je něco, co ve Wixu chybí.

Závěr:

Dal jsem podrobný průchod Bandzoogle. Také poskytlo srovnání s Wixem, což je náhodou volba druhého stupně pro vytvoření webové stránky hudebníka.

Bandzoogle se věnuje uspokojování potřeb hudebníků a to je přesně to, co tvrdí. Ve skutečnosti je to perfektní volba, pokud hledáte hudební webový hosting.

Má dobrý výkon, rychlost a je škálovatelný. Toto jsou některé z funkcí, na které byste si dali pozor, protože vytvoření hudebního webu je na uživatelské rozhraní těžké. Bandzoogle poskytuje nejpřesnější nástroje, které vám pomohou vytvořit profesionální web.

Bandzoogle má nejen atraktivní sbírku šablon, ale také intuitivní cPanel, který se snadno používá a má funkce drag and drop. Váš web může být spuštěn během několika minut.

To není vše. Bandzoogle podporuje snadnou editaci vašeho webu a navíc poskytuje analytiku pomocí nástrojů pro vytváření přehledů.

Celkově je Bandzoogle skutečně doporučenou volbou pro webové stránky hudebníků.

Tak jděte do toho a získejte svůj hosting Bandzoogle ještě dnes!

Začněte 30denní bezplatnou zkušební verzi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector