FatCow Review (2020): Funkce jsou dobré, co „zabezpečení“?

Co je FatCow Hosting?

FatCow je jméno, které jste na své cestě nenarazili, abyste našli tu správnou webhostingovou službu.


Je to docela malá společnost – ačkoli byla založena v roce 1998, a proto existuje asi tak dlouho, dokud jsou jedny z nejlepších v oboru, název FatCow nevyvíjel tolik tahu jako ostatní větší konkurenti..

A přesto se FatCow po dvě desetiletí podařilo zůstat ve velmi konkurenční oblasti online obchodu – takže to není zjevně příliš ošuntělé i přes svou velikost.

A to nás vede k údivu – co se děje s FatCow?

Zůstává naživu štěstí nebo je to skrytý klenot v hostitelském světě?

V této recenzi se podívám na FatCow a prodiskutuji své zkušenosti s jeho používáním.

Jsem rád, že mohu oznámit, že tento smolař je solidní hostingová společnost, ale je tu několik upozornění, na které si musíte dát pozor.

Takže – pojďme k tomu!

Celkově: Nevýhody

FatCow je jednou z více kvalitních hostingových společností, které jsem zkontroloval.

Líbí se mi, nebo alespoň chci, zejména proto, že je to relativně malý uchazeč ve velké skupině hostitelských společností.

Existuje však několik věcí, které FatCow nedělá nejkonkurenceschopnější, a je mou prací tyto nedostatky upozornit..

Pojďme to rychle zvládnout.

Za prvé, cena: FatCow se zaměřuje na jednoduchost, ale výsledkem je, že jeho sdílený webhostingový balíček je trochu drahý.

Je to levné pro první funkční období, vzhledem k funkcím, které získáte, ale jakmile se obnoví, je to docela nákladné.plány obnovy Fatcow

plány obnovy příjmů

Navíc je to jen jeden balíček – nemůžete si vybrat levnější balíček s menším počtem funkcí, pouze ten balíček, který může být nad vaší ideální cenou.

Ostatní konkurenti jistě nabízejí sdílené balíčky webhostingu za nižší ceny a podobné množství funkcí, což z toho činí nešťastné.

Další nevýhodou je zákaznická podpora FatCow: Zjistil jsem, že jejich znalostní báze je trochu ošuntělá.

Zde je nadbytečný odkaz, článek s návodem, který používá video jiné hostitelské společnosti a tak dále … všechny zvažované věci, jejich zákaznická podpora není hrozná, ale daleko od nejrobustnějších, které jsem viděl.

Dobrou zprávou je, že jde o nedostatky FatCow.

Struktura cen je pro sdílený webhosting příliš jednoduchá a pro sdílený webhosting trochu drahá v závislosti na tom, co jste po.

Jeho dokumentace na místě mohla být přepracována.

Kromě toho je to slušné – pojďme se tedy dostat do této zábavné části!

Celkově: Pros

Naštěstí FatCow pro to má dobré věci. První věc, na kterou se chci podívat, je jednoduchost struktury cen.

Ano, pokud chcete získat sdílený webhosting, možná by se vám cena FatCowu zdála příliš omezující, než aby se něco přizpůsobilo vašim potřebám, zejména pokud se snažíte ušetřit peníze.

Pokud však chcete používat WordPress, VPS nebo specializovaný hosting – dobře, struktura FatCow ve skutečnosti věci velmi usnadňuje.

Hosting WordPress má dvě úrovně, které jsou dobře funkční a nejsou výrazně ceněny.

Dedikovaný a VPS hosting mají stejné funkce a získání jiného balíčku opravdu znamená získat více serverových ubytování než nástrojů.

Je velmi efektivní a umožňuje bezproblémové získání těchto možností.

Druhá věc souvisí také s balíčkem sdíleného webhostingu: pokud chcete levnou možnost, která nemusí mít všechny funkce, FatCow pro vás není místo.

Ale pokud byste dostali nejvyšší úroveň sdíleného hostování pro těžší sadu nástrojů na jiné platformě, pak cena FatCow ve skutečnosti není tak levná.

Sdílené nástroje hostování pro fatcow

Pokud chcete všechny tyto nástroje a ubytování, není to předražené.

Je to celkově dobře vybavená platforma, takže jim za to děkuji.

Navíc je jejich bezpečnost docela solidní. Není to nejlepší – myslím si, že by mohli použít tvrdší bezpečnostní infrastrukturu a více kybernetických obran – ale oceňuji jejich průhlednost na místě.

Konečně, jejich jednoduchost je může přetáhnout dolů se sdílenými cenami za hostování a zákaznickou podporou, ale celkově se jedná o velmi snadno použitelnou službu. Je to zjednodušené: jak již bylo zmíněno, cena je jednoduchá, ale stejně tak i samotný skutečný software.

Má jistě snadnou křivku učení a příjemné uživatelské rozhraní.

Kombinace toho s dobrým souborem funkcí je hodným úspěchem, který musí každá hostitelská společnost zasáhnout, a já oceňuji úspěch společnosti FatCow..

Nyní se podívejme na ceny o něco více.

Ceny

Něco, co se mi na Fatcowovi moc líbí, je jednoduchost jeho tvorby cen.

Všechno je velmi jednoduché; nemusíte se kopat příliš dlouho, abyste zjistili, kolik služeb si můžete koupit.

Pojďme tedy tuto jednoduchost pokračovat, eh?

Nejprve máme možnost, kterou se většina z vás bude dívat na: sdílený web hosting, který FatCow nazývá „původní plán FatCow.“

Fatcow plány

Původní FatCow začíná na 49 USD ročně – jedná se o speciální úvodní sazbu, která se zvýší po vašem prvním období – což je zhruba 4,08 USD měsíčně.

Obnovovací ceny činí 14,95 USD měsíčně po dobu jednoho roku, 13,95 USD za období dvou let a 12,95 USD za období tří let. Upřímně řečeno, jsou velmi drahé – musel jsem dvakrát zkontrolovat, zda se nejedná o jiný hostingový balíček.

Ale ne, to je pro jeho standardní, sdílenou webhostingovou službu. Z toho mimochodem existuje pouze jedna možnost – nejde o odstupňovaný produkt, ze kterého si můžete vybrat balíčky s menším počtem funkcí za nižší cenu.

Hosting WordPress, základní produkt hostování většiny služeb, začíná na 3,75 $ měsíčně a končí na 6,95 $ měsíčně.

fatcow wprdpress hosting

Ano, existují pouze dvě úrovně, WordPress Starter a WordPress Essential – ale hej, jsou to slušné ceny a zdá se, že WordPress Essential je plně funkční.

Virtuální soukromé servery začínají základním plánem, za 19,99 $ měsíčně za první funkční období (24,99 $ poté) a končící Optimem na 79,99 $ (pravidelně 99,99 $).

fatcow vps plány

Pro ty, kteří hledají možnosti pro náročné aplikace, vyhrazený hosting s FatCow začíná na $ 119,99 za měsíc a končí na $ 191.99.FatCow Vyhrazený hostingový plán

Samozřejmě, že jsou zlevněny za první podmínky; jakmile toto období skončí, zaplatíte 149.99 USD za balíček Startup (první vrstva) a 239,99 USD za balíček Enterprise (třetí vrstva).

Celkově lze říci, že hosting WordPress je na FatCow docela levný a hosting VPS a dedikovaného serveru s FatCowem je také cenově výhodný.

Jediným problémem je sdílený webhosting: 49 dolarů za první rok není příliš předraženo, ale stále je mnohem dražší za 4 USD měsíčně, než nabízí mnoho předních poskytovatelů – což je více v rozmezí 2–3 $.

Když ji však obnovíte, cena dramaticky vzroste. Pokud se zavazujete po dobu tří let, stále platíte 12,95 $ měsíčně. Abych to viděl v perspektivě: GoDaddy a Bluehost obnovují 7,99 $ měsíčně, a to je za celoroční balíček.

Takže celkově bych řekl, že možnost sdílení webhostingu FatCow je předražená, ale její další možnosti jsou velmi spravedlivé a stále stojí za zvážení.

Pojďme tedy hovořit o funkcích – věc, která skutečně určí, jak je balíček cenově výhodný!

Přehled funkcí

Obvykle se zaměřujeme na funkce sdíleného webhostingu, protože je to obvykle nejvyhledávanější možnost hostování.

Vzhledem k tomu, že sdílený webový hosting společnosti FatCow je předražený, pokusíme se o každé další službě, kterou nabízejí, hovořit trochu víc..

Sdílený hosting má slušnou sadu funkcí – slušnou, pokud by mohla cenu trochu zprostředkovat.

Samozřejmě, že existuje skutečný hosting sám, stejně jako snadný tvůrce webových stránek, průvodci instalací aplikací a nástroje internetového obchodu, e-mail, SEO a marketingové nástroje a podpora zákazníků..

Součástí je také 30denní záruka vrácení peněz, bezplatné doménové jméno, neomezené poštovní schránky, neomezené místo na disku a žádná omezení šířky pásma.

sdílené hostingové funkce v Fatcow

Je snadné je považovat za velkorysé – tyto funkce byste však také mohli získat, abyste jednoduše upgradovali na druhý nebo třetí stupeň sdíleného hostovacího balíčku na jiné platformě..

To opravdu stojí za to za první termín použití; po obnovení způsobí zvýšení ceny, můžete také jít jinam.

Hostingové balíčky WordPress nabízejí bezplatnou registraci domény, neomezený prostor na disku a neomezenou šířku pásma. Zajímavější je, že nabízejí bezplatné marketingové kredity pro vyhledávače, což je docela příjemné pro nízkou cenu balíčku Starter.

Funkce hostování VPS jsou mezi vrstvami víceméně stejné: zvýšení ceny v zásadě znamená zvýšený počet jader, RAM, úložiště a šířku pásma. Zde si můžete spočítat cenu sami.

Totéž platí pro specializované hostingové plány: to, co skutečně zvyšuje, je kapacita, nikoli nástroje, mezi cenovými body.

Celkově bych řekl, že specializované a VPS hostingové plány s Fatcowem jsou asi tak plnohodnotné jako na jakékoli jiné platformě a za konkurenceschopné ceny (nebo alespoň za normálních okolností)..

Zdá se, že hosting WordPress je docela dobrý obchod s FatCow, bez ohledu na to, jakou úroveň dostanete, i když to není nutně nejlepší řešení pro hosting WordPress venku.

Fatcow wp funkce

Sdílený web hosting má docela dobrou sadu funkcí – jediný problém je, že je to trochu drahý.

Možná se vám v prvním roce daří hodně, platíte přibližně 4 $ měsíčně za to, co by mohlo být dvakrát více než na jiné platformě, ale po prvním období je cena za obnovení tak významná, že si nejsem jistý, že to stojí za to.

Jak již bylo řečeno, zní to, jako by FatCow opravdu bojoval se správným množstvím nástrojů nebo s dobrým množstvím správných nástrojů – jen cena.

Jak se dokáže tyto funkce žonglovat pro uživatele?

Pojďme to zjistit.

Podívejte se na kompletní plány hostování FatCow zde …

Snadné použití a kontrola uživatelů

Je velmi důležité mít kombinaci snadnosti použití a flexibility. FatCow se prodává jako platforma pro malé a střední podniky.

ovládací panel Fatcow

Dalo by se tedy očekávat, že FatCow nabídne dostatek energie k uspokojení obchodních potřeb, ale služba, která je efektivní a jednoduchá, aby věci usnadnila a zvýšila.

To je to, jak každá populární hostitelská společnost prodává sama sebe, ale FatCow konkrétně pojmenovává jednoduchost jako jedno ze zakládacích prostor společnosti.

Dobrou zprávou je, že FatCow v tomto ohledu skutečně uspěje. Možná jste to trochu viděli v sekci cen a funkcí: i když se díváte na to, co koupit, ve skutečnosti není velké množství možností.

Sdílený hosting má jeden balíček s každou funkcí. Hosting WordPress obsahuje pouze dva balíčky. V případě hostování VPS a dedikovaného serveru jsou nástroje, které získáte, stejné – jedinou věcí, za kterou zaplatíte více, jsou zvláštní ubytování a prostor.

I když jste navštívili jejich web, vše je velmi jednoduché a snadno se v něm naviguje. Totéž platí pro web, jakmile se přihlásíte. Nebudete muset nic kopat.

Všichni tvůrci webových stránek se snadno používají – to je konec konců jejich cíl -, ale FatCow není výjimkou. Toto video je z jejich stránky nápovědy dobrou ukázkou.

Správa účtu, e-mailu, domén atd. Je asi tak snadná jako tvůrce webových stránek. Tvůrce webových stránek je ve skutečnosti pravděpodobně jednou z komplikovanějších věcí, se kterými se budete muset vypořádat.

Všechny zvážené věci, FatCow se skvěle hodí pro snadné použití, aniž by obětovaly svou schopnost ovládat svůj účet nebo web.

Zákaznická podpora

Něco, co přidává k faktoru snadnosti použití FatCow, je jeho pevná zákaznická podpora. Stejně jako u většiny platforem nabízí FatCow na webu vzdělávací a věcné materiály pro vyhledávání, procházení nebo palubu.

Kromě toho má zástupci zákaznického servisu k dispozici odpovědi na otázky živým chatem, telefonem nebo lístkem / e-mailem. Jako host jsem vyzkoušel jejich live chat, abych viděl, co by mohl získat jakýkoli anonymní návštěvník.

Poznámka: Časy v levém dolním rohu obrazovky jsou přesné do minuty od odeslání poslední zprávy.fatcow chat1

Trvalo to pár minut, ale dostal jsem odpověď.

fatcow chat2

To rozhodně není typ otázky, kterou obvykle dostává zástupce zákaznického servisu. Stále jsem dostal odpověď – i když by to mohlo být lépe formulováno.

fatcow chat 3

Musel jsem to objasnit, ale celkově to bylo užitečné. Zástupce říká, že video na stránce nápovědy je „téměř“ stejné jako tvůrce webových stránek.

fatcow chat 4

Ve své zprávě jsem se však zeptal, zda je tvůrce webových stránek ve videu / který iPage používá stejný jako FatCow – ne podobný, ale stejný.

Zástupce FatCow pak potvrdil mou odpověď, což mě nechává přemýšlet – je to stejný tvůrce nebo podobně?

Teď chápu, že jsem docela anální ohledně velmi triviální a neortodoxní záležitosti. Zástupce byl celkově nápomocný, porozuměl otázce a pokusil se co nejlépe odpovědět.

A než se zeptáte: ano, tvůrce webových stránek, který používají, je téměř stejný jako u iPage.

Větší otázka je o jejich znalostní bázi.

Proč nemohli použít video svého vlastního tvůrce a dát jej na kanál FatCow YouTube?

Jsou tak napjatí zdroji, že musí použít screengraby jiné hostitelské platformy a předat je jako své vlastní?

Nyní kromě toho je znalostní báze dobrá. Je to jednoduché a přímo k věci.

Jednou poslední stížností je jejich kontaktní stránka, která má dva odkazy: jeden na jejich znalostní bázi a druhý na jejich uživatelské příručky. Oba odkazy přesměrovávají na stejnou stránku nápovědy / znalostní báze.

Zdá se mi, že to vypadá samo o sobě jako drobné věci, ale když se to všechno spojí, jejich dokumentace na místě vypadá trochu ošuntěle; ukvapeně, přinejmenším.

Nedokážu číst každý článek, který mají na místě, a ani vy – takže kolik z toho je skutečně užitečné a specifické pro platformu FatCow?

Je něco z toho zavádějící, zastaralé nebo zkopírované z jiných platforem?

Těžko říci, ale jsem z těchto důvodů poněkud skeptický vůči zákaznické podpoře FatCow.

FatCow je malá společnost a možná jim můžeme trochu odpustit.

Celkově se jejich znalostní základna jeví jako komplexní a jejich zástupci reagují včas. To, že nabízejí nepřetržitou telefonickou podporu ve své velikosti, je dalším bonusem.

Jen si nemyslím, že je to nejlepší zákaznická podpora, jakou jsem kdy viděl.

Pokud je však zabezpečení dobré, nebudete se muset příliš starat o zákaznickou podporu – podívejme se na to!

Bezpečnostní

Nepotřebujete, abych vám řekl, že bezpečnost je nezbytná. Vzhledem k tomu, že FatCow je menší služba, je snadné se ptát, zda možná štípne hůlky na bezpečnost, nebo není transparentní.

Toto není ten případ. FatCow je o své bezpečnosti transparentnější než mnoho jiných velkých jmen v hostitelském světě, což je docela uklidňující.

Tato stránka je ve skutečnosti věnována popisu serverů FatCow a jejich zabezpečení. Mají pouze dva servery a oba v oblasti Bostonu – důkaz, že jsou opravdu malí uchazeči – ale tyto servery se zdají dobře střežené.

Obzvláště zajímavé nabízejí „sdružené serverové prostředí“. Jedná se o netradiční strukturu, která v podstatě umožňuje prvnímu dostupnému stroji zobrazovat stránky zákazníka, což umožňuje rychlejší načítání.

fatcow security

Dojde-li k havárii jednoho stroje, bude v blízkosti seskupena další jednotka, která bude okamžitě převzata.

Dosud to dělá FatCow bezpečnost vypadat docela dobře.

Nyní si stále myslím, že by mohli mít trochu více infrastruktury na ochranu před hackery a kybernetickými útoky, ale vzhledem k tomu, že mají pouze dva servery ve stejné oblasti, je to pochopitelnější.

Podle mých zkušeností je doba provozu docela dobrá. Až na pár minut v tomto volném měsíci tady nebo tam – nic neobvyklého i pro větší platformy – měl jsem spolehlivý provozuschopnost.

Neřekl bych, že FatCow má nejlepší zabezpečení, jaké jsem kdy viděl, ale jeho velikost je velmi pevná. Jsem si jist, že FatCow je dostatečně spolehlivý pro každého, kdo se obává o svůj provoz nebo informace.

Doporučuji FatCow?

Závěrem lze říci, že FatCow přináší několik nedostatků a několik výhod – z nichž všechny pravděpodobně pramení z jeho malé velikosti a / nebo zaměření na zjednodušení..

Na jedné straně je tvorba cen jednoduchá, takže nákup plánu od FatCow je bezbolestný. Pro některé typy hostingu, jednoduchost znamená, že dostanete opravdu hodně.

Na druhou stranu, pro sdílený webhosting je to jen první obchod. Poté může jednoduchost omezit vaši schopnost získat balíček přesně přizpůsobený vašim potřebám.

Funkce jsou dobré, služba je velmi snadno použitelná a zabezpečení se zdá být docela solidní, i když by to bylo možné udělat s trochu víc.

Zákaznická podpora je v pořádku – nic zásadního, ale pár věcí sem a tam mi dává pocit, že jejich znalostní základna mohla mít zastaralé nebo ošuntělé články.

Celkově bych FatCow doporučil pro malé a střední firmy, které chtějí VPS, WordPress nebo specializovaná hostingová řešení.

Nedoporučoval bych FatCow pro kohokoli, kdo by chtěl vytvořit levný osobní web – pokud chcete sdílet sdílený hosting, ale s plnými funkcemi, bylo by dobré buď FatCow, nebo vysoce sdílený balíček hostování s jinou společností..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map