G Suite Sucks: 5 nejlepších alternativ G Suite k přepnutí z toho! (2020)

G Suite je ta, která se sama balí s cloud computingem, nástroji pro spolupráci, softwarem a produkty, které byly vyvinuty společností Google Cloud poprvé dne 28. srpna 2006. Jedná se o sadu webových aplikací, která byla navržena společností Google pro obchodní účely..


Je to sbírka firemních produktů, jako je Gmail, dokumenty, listy, kalendář, jednotka, fotografie atd .; na základě předplatného poskytovaného společností Google.

Jednoduše řečeno, pokud pracujete v obchodní společnosti, musíte mít všichni své e-mailové identifikátory této společnosti. To je to, co G Suite dělá; poskytuje vám e-mailové adresy, které mohou obsahovat název vaší vyhrávané firemní domény.

Je to jedna z funkcí, která byla dodána společností G Suite. Stále existuje mnoho funkcí a aplikací, které jsou k dispozici a které také používáme.

Přestože G Suite poskytuje přes Google více funkcí a služeb, není ještě dokonalý. I když je to užitečné, neposkytuje vám stolní aplikace, které lze v počítači použít, i když jste offline.

Pokud jste uvízli v místě, kde je méně připojení k internetu, G Suite vám moc nepomůže. Pro váš e-mail také neexistují žádné vestavěné formuláře; musíte k tomu použít aplikaci třetí strany.

Existuje mnoho dalších takových nedostatků G Suite, které se ptají, zda by mělo pokračovat, pokud pracujete pro firmu. Zde jsou některé alternativy sady G Suite, které lze považovat za jednu z možností.

1. Rackspace

Rackspace

Stejně jako Google je Rackspace také globálním podnikem, který působí v přibližně 150 zemích. Hledáte-li jednoduchou e-mailovou aplikaci, měli byste s ní jít. Cena uživatele je asi 2,99 $ měsíčně, je to nejlevnější a ve srovnání s G Suite je to jen poloviční cena.

Poskytuje vám funkce, jako jsou poštovní schránky s kapacitou 25 GB, obnova e-mailu, podpora 24 × 7 pro zákazníky, a co je nejdůležitější, zahrnuje e-mailové přílohy o velikosti až 50 MB, což pro sadu G Suite je pouhých 25 MB.

I když existuje situace, že nemůžete sdílet kalendáře ani spolupracovat na dokumentech, které byly možné prostřednictvím sady G Suite. Přesto to lze považovat za skvělou možnost.

Rackspace má mnoho výhod, které jsou následující:

 • Rackspace poskytuje svým zákazníkům 24 × 7 zákaznickou podporu.
 • Rackspace může být prospěšný pro provozování malých podniků s relativně levnějšími službami.

Rackspace má několik nedostatků, které jsou následující:

 • S Rackspace není spojeno žádné cloudové úložiště OneCloud. Chcete-li využívat cloudové úložiště OneCloud, musíte si koupit srovnatelné drahé předplatné OneDrive.

2. Zoho

Zoho

Jednou z nejvíce doporučovaných alternativ G Suite je Zoho. Pokud váš podnik docházejí rozpočet a potřebujete levnější řešení než G Suite, pak je Zoho vynikající volbou. Stojí jen dolar za měsíc, Zoho vám poskytuje veškerý přístup k firemním e-mailům.

Je považován za šetrný k vývojářům a také vám dává nevyužitou, nejpoužívanější aplikaci ve společnostech dnes v ceně. Rovněž získáte další kreativní funkci některých za stejnou cenu jako Zoho Cliq.

Zoho Cliq pomáhá zvyšovat produktivitu a také udržuje všechny vaše zaměstnance ve smyčce. Mezi jeho funkce patří úložiště 5 GB, přílohy 25 MB pro e-mail, podpora chatu, podpora cloudového úložiště 30 GB atd.

Zoho je skvělé jméno s několika užitečnými službami, jako například:

 • Zoho má samostatný chatovací systém, takže uživatelé mohou odpovídat na dotazy. Také existuje sdílení souborů a plánování kalendářů pro uživatele Zoho.
 • Je to jedna z nejbezpečnějších alternativ se stěnami odolnými vůči kulkám, která chrání soukromí jejích uživatelů.

Zoho má některé drobné nedostatky, které jsou následující:

 • Zoho poskytuje vynikající služby, ale cena spojená s každou službou je o něco dražší. Za využití 100 GB úložného prostoru musíte zakoupit profesionální plán, což je docela nákladné.

3. GoDaddy

Pojď tati

Všichni jsme slyšeli název GoDaddy jako webhostingové společnosti a nyní jsme se posunuli směrem ke službám produktivity. Společnost nyní začala poskytovat služby pro výrobu.

GoDaddy také spolupracoval se společností Microsoft a ve svém programu nabízí 365 aplikací sady Microsoft Office. Jedinou nevýhodou je, že neposkytuje žádnou funkci pro zasílání zpráv. Musíte se proto spoléhat na jiné aplikace.

Poskytuje vám 1 TB cloudového úložiště pro ukládání vašich souborů a dalších věcí. Protože GoDaddy byl vždy přesný, pokud jde o jeho zabezpečení, bude to stejné jako v e-mailech. Stane se tak vynikající volbou pro G Suite, protože nabízí neomezené množství e-mailů, zařízení a podporu společnosti Microsoft.

GoDaddy má několik výhod, které jsou následující:

 • Uživatelé mohou využít podporu 24 × 7 hovorů, pokud jsou svědky jakýchkoli problémů týkajících se poskytovaných služeb.
 • Jako partner GoDaddy s Microsoft Office je to mnohem lepší alternativa, pokud jde o poskytování neomezené e-mailové personalizace.

GoDaddy selže v některých parametrech, které jsou následující:

 • GoDaddy nemá svou aplikaci pro rychlé zasílání zpráv. V případě, že jste uvízli v zoufalé situaci, budete muset hledat Outlook jako možnost.

Začínáme s Godaddy

4. Stejná stránka

SamePage

SamePage je poněkud podobná G Suite, pokud jde o vytváření obsahu a sdílení, ale nepodporuje hostování e-mailů. Pokud tedy k řešení tohoto problému již používáte aplikaci jiného výrobce, SamePage je skvělou možností spolupráce.

Poskytuje vám sadu kancelářských aplikací, jako je kalendář, textový editor atd., A také vám umožňuje kombinovat tým lidí do jednoho dokumentu a nutit je, aby na tom pracovali. Ve svých kancelářských aplikacích jsou také k dispozici komentáře, videohovory a chat.

SamePage vám umožňuje synchronizovat se s cloudem, a proto nemusíte přetahovat svou schránku, musíte ji propojit a to je vše. Jedná se o místo, které umožňuje interakci se všemi aplikacemi třetích stran na jedné stránce.

SamePage poskytuje bezproblémové služby s několika výhodami, které jsou následující:

 • SamePage umožňuje více lidem na stejné stránce dokumentu za účelem jakýchkoli změn. Stejně tak nemá server SamePage problémy s havárií systému.
 • Pokud používáte SamePage, můžete také pracovat s aplikacemi třetích stran.
 • SamePage se stane sjednoceným portálem, pokud používáte více služeb současně.

SamePage obsahuje jeden přidružený problém:

 • SamePage svým uživatelům nenabízí hostování e-mailů.

5. Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

Hledáte všestranný stroj, který obsahuje všechny funkce jako u G Suite? Tak tady je ten. Office 365 od společnosti Microsoft je banda všech nástrojů a služeb, které jsou potřebné pro vaše podnikání.

Umožňuje vám vytvořit si osobní e-mail s oficiálním jménem domény jako ostatní pro komunikaci po celém světě s uznáním vaší firmy..

Hlavní nevýhoda, že G Suite není k dispozici offline, byla touto aplikací vyřešena, protože poskytuje přístup online i offline.

Stejně jako G Suite vám také umožňuje otevírat dokumenty v prohlížeči bez použití aplikací třetích stran. Poskytuje vám funkce, jako je skype, chatování a volání a poskytuje vám také výhled na e-maily.

Ve svém obchodním plánu také poskytuje 1 TB jednotky pro cloudové úložiště. Dodává se také s nejlepší špičkovou bezpečnostní funkcí ochrany před hrozbami, jako je funkce Google. Díky tomu, že se podíváme na všechny výše uvedené prvky, které jsou stejné jako u Googlu, může být Office 365 skvělou alternativou k sadě G Suite..

Klady

 • Uživatelé mohou kdykoli přistupovat k libovolným aplikacím Microsoft Office s menším počtem krádeží dat.
 • S Microsoft Office 365 můžete spolupracovat s více klienty i kolegy.
 • K vašemu Microsoft Office 365 můžete přistupovat ve webovém prohlížeči.

Nevýhody

 • Microsoft Office je skvělá platforma, ale má problémy s kompatibilitou s aplikacemi třetích stran, což uživatelům ztěžuje správu práce.

Závěr

Abych byl přesný, G Suite je nejlepší volbou mezi některými z těchto aplikací, pro společnosti, které pracují na malé platformě nebo nemají dostatečné příjmy, se stává trochu nákladnější.

V takových případech tedy můžete použít výše uvedené alternativy, které mohou pracovat pro vaše podnikání a být dostatečně užitečné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map