Kontrolní seznam 8 kroků k dosažení doby načítání do 1 sekundy

V tomto článku vám ukážu, jak můžete zlepšit rychlost svých webových stránek pomocí 8 praktických tipů pro lepší výkon webových stránek. Takže jdeme:


Přemýšleli jste nad tím, co může pro vaši webovou stránku a vaši firmu znamenat pomalá rychlost stránky (aka Výkon webu)? Rychlost stránky ovlivňuje dvě nejdůležitější věci na vašem webu:

1. Hodnocení vyhledávače

Od té doby, co Google v roce 2010 oznámil, že rychlost stránky bude považována za faktor pro hodnocení stránek, hledají majitelé webových stránek způsoby, jak zvýšit rychlost stránky.

Přečtěte si: Používání rychlosti webu v hodnocení webového vyhledávání

Podívejte se na tuto zprávu o trendech, která jasně ukazuje významné zvýšení zájmu o rychlost stránky:
provoz

Podívejte se také na mozkové děkanovo video o tom, jak rychlost webu ovlivňuje hodnocení.

Spuštění bezplatného auditu SEO na vašem webu je důležité, protože poskytne cenné informace o tom, zda váš web dodržuje doporučené postupy společnosti Google pro ekologické hodnocení..

Pokud nemůžete optimalizovat svůj web pro hodnocení na Googlu, měli byste si najmout odborníka na SEO nebo absolvovat online školení.

2. Návštěvníci

Nikdo nechce čekat na stránce, která trvá příliš dlouho, než se načte. To platí i pro vaše návštěvníky. Pokud načítání stránky trvá příliš dlouho, opustí váš web, což má za následek ztrátu podnikání.

Co to znamená mít dobrý výkon na webu?

Výkon webových stránek a rychlost stránky jsou rozhodujícími faktory, pokud jde o optimalizaci vyhledávače. Nejviditelnějším důvodem dobré rychlosti stránky je lepší hodnocení vyhledávačů. Koneckonců, to je to, co všichni majitelé webových stránek usilují.

Díky dobrému hodnocení vyhledávače získáte více návštěvníků. Více návštěvníků znamená více šancí na jejich přeměnu na zákazníky a na růst vašeho podnikání.

rychlost webových stránek

Chcete-li zvýšit počet návštěvníků a hodnocení vašeho vyhledávače, je nutné optimalizovat dobu načítání. Za tímto účelem můžete také vyzkoušet služby optimalizace rychlosti od WP Buffs.

Chcete to sdílet na svém webu? Stačí zkopírovat níže uvedený kód!

Jak zrychlit výkon vašich webových stránek (Infographic) týmem na Hostingpill.com

’How

Zdroj: Jak zrychlit výkon vašich webových stránek (Infographic)

Tipy pro výkon webových stránek

1. Získejte dobrý hosting server

Získejte dobrý hostingový server

Netřeba dodávat, že pokud nemáte dobrý hostingový server, žádný z níže uvedených kroků nebude znamenat nic. Takže první věc, kterou uděláte, je – ZÍSKEJTE RYCHLEJŠÍ SERVER!

A rychlým serverem myslím ten, který používá SSD disky – protože nemají pohyblivé části, mohou reagovat na požadavek na stránku mnohem rychleji než tradiční diskové jednotky.

Některé z hostujících společností, které používají jednotky SSD, jsou: InMotionHosting, BlueHost & DreamHost.

2. Analyzujte své webové stránky

Analyzujte svůj web

Tím získáte výchozí bod pro zvýšení rychlosti vaší stránky. To vám také pomůže identifikovat problémové oblasti, na které byste se měli nejprve zaměřit.

K analýze vašeho webu je k dispozici řada bezplatných nástrojů, níže jsou nejoblíbenější:

Statistiky PageSpeed: Stačí připojit adresu URL svého webu a umožnit Googlu prohledat váš web a navrhnout oblasti pro zlepšení. Začněte skenovat svůj web na stránce PageSpeed ​​Insights.

WebPageTest: Nástroj, který vám poskytuje komplexní informace o vašem webu, jako je čas potřebný k zahájení žádosti, vyhledávání DNS, první bajt atd. Obsahuje také graf vodopádu, který ukazuje různé fáze požadavku HTTP na váš web. Chcete-li naskenovat svůj web pomocí WebPageTest, přejděte na www.webpagetest.org/.

Rychlostní test webu Pingdom: Pingdom prohledá váš web z více testovacích míst. Poskytuje podrobné informace, jako je doba načítání, informace o výkonu a návrhy na zlepšení rychlosti vaší stránky. Přejděte na adresu https://tools.pingdom.com/, připojte adresu URL a vyzkoušejte umístění a začněte skenovat svůj web.

Požadované úsilí: | Celkový dopad – nízký

3. Povolte kompresi GZIP

Komprese GZIP umožňuje komprimovat stránky před jejich vykreslením návštěvníkům. Komprimovaná stránka má menší velikost a rychlejší doručení. Pokud si nejste jisti, zda je na vašem webu povolena komprese GZIP, zkontrolujte ji pomocí jednoduchého nástroje, jako je https://varvy.com/tools/gzip/

Požadované úsilí: | Celkový dopad – vysoký

4. Optimalizace obrazu

Optimalizace obrazu

Obrázky jsou skvělé pro váš web – pomáhají návštěvníkovi vizualizovat váš obsah. Avšak obrázky, které nejsou optimalizovány, by mohly negativně ovlivnit rychlost stránky vašeho webu.

Chcete-li zvýšit rychlost své stránky, ujistěte se, že používáte pouze požadovaný počet obrázků a správný formát obrázku. Pokud je to možné, použijte JPEG, jinak použijte PNG.

Snižte také velikost obrázku pomocí nástrojů, jako je Photoshop, aniž byste příliš snížili kvalitu. Menší velikost obrázku znamená rychlejší stahování, což má za následek vyšší rychlost stránky.

Úplný kontrolní seznam pro optimalizaci obrázků naleznete na stránce Optimalizace obrazu.

Požadované úsilí: | Celkový dopad – vysoký

5. Minimalizujte a minifikujte

Části vašeho webu, jako jsou obrázky, skripty a CSS, zvyšují počet požadavků HTTP potřebných k jejich stažení. Více požadavků HTTP znamená delší dobu načítání stránky.

Minimalizujte počet požadavků HTTP snížením počtu skriptů a prvků CSS na své stránce.

Pomocí nástroje, jako je YUI Compressor (http://yui.github.io/yuicompressor/), minimalizujte kód CSS a Javascript. Použijte PageSpeed ​​Insights k minimalizaci HTML kódu.

Požadované úsilí: | Celkový dopad – střední

6. Použijte CDN

Použijte CDN

Síť pro doručování obsahu je snadný způsob, jak doručit váš webový obsah. Použití CDN znamená, že váš obsah je distribuován na více serverů po celém světě.

Když přijde požadavek HTTP pro váš web, je obsah doručen ze serveru, který je uživateli nejblíže, což má za následek vyšší rychlost stránky.

Nejlepší síť CDN, kterou používám, je KeyCDN.

Jakmile budete mít web nakonfigurovaný pomocí CDN, určitě uvidíte zlepšení rychlosti webu.

Požadované úsilí: | Celkový dopad – vysoký

7. Eliminujte přesměrování

Při každém přesměrování stránky musí váš prohlížeč přejít na nové místo a hledat zdroj. To znamená, že každé přesměrování přidává čekací dobu na požadavek a odpověď. To může výrazně prodloužit dobu načítání stránky.

Odstraňte co nejvíce přesměrování. Pomocí nástroje, jako je https://varvy.com/tools/redirects/, můžete zkontrolovat, zda váš web nemá přesměrování.

Požadované úsilí: | Celkový dopad – střední

8. Umístěte JavaScript dole

JavaScripty mohou způsobit odložení vykreslení stránky. Umístění JavaScriptu na začátek znamená, že se tyto skripty načtou nejdříve a poté se doručí obsah vaší stránky. To může výrazně prodloužit dobu načítání stránky.

Chcete-li tomu zabránit, nezapomeňte umístit JavaScript do spodní části obsahu stránky. To umožní, aby se stránka stala viditelnou pro návštěvníka před analýzou JavaScriptu.

Pomocí nástroje jako Gtmetrix zkontrolujte, zda nemáte nějaký JavaScript, který blokuje vykreslení stránky.

Požadované úsilí: | Celkový dopad – střední

Závěr

Dobrý obsah s lepším výkonem webových stránek je to, co potřebujete pro hodnocení vyhledávačů, návštěvníky a firmu. Zlepšení rychlosti stránky a výkonu vašeho webu není jednorázovou aktivitou.

Při přidávání novějších stránek na svůj web musíte pokračovat ve svém úsilí o optimalizaci.

Sedm výše uvedených tipů není jediných, ale jsou dobrým výchozím bodem pro to, abyste mohli začít zlepšovat výkon svých webových stránek.

Související zdroje:

Zrychlete svůj web WordPress pomocí těchto 6 tipů

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map