Nejlepší poskytovatelé hostingu na světě WordPress pro rok 2020 (číslo 1 je úžasné)

Nejlepší poskytovatelé hostingu na světě WordPress pro rok 2020 (číslo 1 je úžasné)

Nejlepší poskytovatelé hostingu na světě WordPress pro rok 2020 (číslo 1 je úžasné)

WordPress je snadno jedním z nejlepších systémů pro správu obsahu – podle mnoha metrik je to systém pro správu obsahu. Téměř všichni slyšeli o WordPress – i když mnoho spotřebitelů může znát WordPress.com lépe než WordPress.org.


WordPress.org je neuvěřitelný nástroj, který lze používat zdarma, ale nepřichází s hostingem. Pokud se můžete postarat o svůj vlastní hosting (a pravděpodobně o svou vlastní doménu), můžete pomocí WordPress upravit samotný web.

WordPress je tak populární, že mnoho hostingových společností nabízí plány speciálně zaměřené na WordPress. Nyní je třeba vysvětlit několik věcí.

Za prvé, některé z nich jsou trochu přehnané. K připojení k WordPressu byste se mohli většinou připojit pomocí běžných plánů sdíleného webového hostování – společnosti, které nabízejí sdílený / webový hosting WordPress, tedy v podstatě nabízejí upravený webový hosting. Je to něco, na co si dát pozor.

Zároveň však některé z těchto možností mají zvláštní funkce nebo slušné ceny, které stojí za prozkoumání. Navíc, některé společnosti nabízejí spravovaná řešení WordPress, která jsou na dražší straně, ale také poskytují kvalitnější služby orientované na WordPress..

Teď je toho hodně co vyřešit. Většina jednotlivců může nainstalovat WordPress na běžný účet webového hostingu a bude to fungovat dobře – takže některé položky v tomto seznamu jsou zde, protože nabízejí ceny webhostingů pro hosting orientovaný na WordPress..

Další položky zde nabízejí spravovaná řešení WordPress, která jsou pro podniky lepší. A samozřejmě, některé společnosti zde dělají obojí.

Další rychlá poznámka k tomuto seznamu: existují některé věci, které jsou pro produkty WordPress Hosting velmi běžné.

Pokud zde něco vytváří seznam kladů a záporů, pravděpodobně to znamená, že je to speciální – například mnoho hostingových produktů WordPress přichází s nějakou formou zákaznické podpory, ale uvedu poznámku, když společnosti poskytují zvláště dobré zástupce zákaznické podpory vyškolené pomocí WordPress..

K tomuto seznamu bych rád řekl ještě jednu věc: všechny možnosti jsou solidní. Ano, jsou hodnoceni z nějakého důvodu, ale pravdou je, že společnosti se dnes staly hostitelem WordPress hostování.

To však neznamená, že žádná z těchto možností je dokonalým řešením hostování WordPress … jen to, že se jim nějak podařilo udělat skvělou práci. Zejména poslední tři možnosti jsou blízko a budete se muset důkladně dívat na to, co chcete, dříve než začnete vylučovat jména.

Zde jsme dali pořadí na základě našich zkušeností.

Nejlepší WordPress Hosting do roku 2020:

Hosting
Cena
Rychlost
Uptime
Použitelnost
Moje hodnocení
Bluehost2,95 $ / měsíc346 ms100%NEJLEPŠÍ★★★★★
DreamHost2,59 $ / měsíc1103 ms100%DOBRÝ★★★★
SiteGround3,95 $ / měsíc586 ms100%DOBRÝ★★★★
HostGator5,95 $ / měsíc1166 ms99,99%DOBRÝ★★★★
A2 Hosting2,96 $ / měsíc1328 ms99,96%DOBRÝ★★★★
V pohybu4,99 $ / měsíc326,29ms99,98%DOBRÝ★★★★
Tekutý web49 $ / měsíc576,32 ms99,92%DOBRÝ★★★★

Bez dalšího povyku, pojďme se pustit do podrobné kontroly každého hostování WordPress.

1: Bluehost

bluehost sdílené hostování wordpress

Ah, Bluehost – pravděpodobně jedna z nejslavnějších hostingových společností. Bluehost je také silně spojen s hostingem WordPress. Stejně jako předchozí dvě možnosti, Bluehost je doporučován WordPress a v kombinaci s jeho masivním názvem, Bluehost je skvělá volba.

Co je to Bluehost? S tím se moc nedělá, a přestože to není nejlevnější poskytovatel, plány sdíleného hostování WordPress jsou stále velmi dobré nabídky.

Klady

 • Bezplatná registrace doménového jména a některé úrovně zahrnují soukromí domény zdarma.
 • Zdarma certifikát SSL a bezplatná doména (na 1 rok) pro úrovně základní úrovně nahoru. Vyšší úrovně umožňují neomezené množství stránek a úložiště.
 • Volba spravovaných i sdílených plánů WordPress v širokém cenovém rozmezí.
 • Zdarma CDN (pro určité úrovně).
 • Celkově lze říci, že velmi solidní doba provozu (i když jeden měsíc pro mě nebyla skvělá) a rychlé doby odezvy.

bh uptime

 • Obnovovací ceny nejsou příliš vysoké a někdy může být první rok výrazně levnější.
 • Stejně jako SiteGround, podpora Bluehost zahrnuje odborníky na WordPress. Jak jsem zde již několikrát řekl, dobrým znakem je předběžný nákup v kvalitě chatu.

bh chat

bh chat

Nevýhody

 • Některé ze spravovaných hostingových plánů WordPress by mohly být trochu dražší, ale pro malé podniky to pravděpodobně nebude hlavní překážka..

Vzhledem k tomu, že je Bluehost jednou z nejlepších všestranných hostingových společností, stále dokáže vynikat ve WordPressu. Vezmu úvěr tam, kde je to splatné: Bluehost samozřejmě dostane moje doporučení, a to skoro pro každého.

2: DreamHost

dreamhost banner

DreamHost, stejně jako SiteGround, je jedním ze tří poskytovatelů hostingu doporučených samotným WordPress. DreamHost je veteránem v komunitě hostitelských společností: existuje už od roku 1996.

V posledních dvou desetiletích se DreamHost rozrostl na významnou hostingovou společnost. Tvrdí, že obsluhovalo více než 400 000 zákazníků a 1,5 milionu webových stránek. Nejpůsobivější je, že DreamHost napájel přes 750 000 instalací WordPress – mnoho zákazníků používá DreamHost pro WordPress..

Co je to pokles? DreamHost je určitě jednou z nejlepších hostingových společností pro WordPress s opravdu bezproblémovým procesem instalace a správy, jakož i solidními funkcemi za slušné ceny..

Klady

 • Bezproblémový instalační proces.
 • DreamHost má také CDN.
 • Díky nízké vstupní úrovni je DreamHost dobrou volbou pro jednotlivce, kteří chtějí ušetřit, a pro ty, kteří potřebují lehčí hosting.
 • Velmi dobrá dostupnost (alespoň nedávno), i když doba odezvy může být o něco lepší.

dh uptime

 • Pro první vrstvu jsou k dispozici úložiště SSD, neomezený přenos, předinstalovaný certifikát SSL a denní zálohy.

Nevýhody

 • Jak je vidět, doba odezvy může být o něco lepší.
 • I když je vstupní cena o něco nižší, máte skutečně pouze dvě úrovně a druhá je výrazně vyšší. Jde v podstatě o základní možnost WordPress nebo o úplnou možnost WordPress, bez jakéhokoli prostředního terénu.
 • DreamHost byl zasažen útokem DDoS v létě 2017, což zkrátilo dobu provozu. To některé vedlo k závěru, že zabezpečení DreamHost není příliš velké, když je skutečně testováno.
 • E-mail není zahrnut zdarma a vyžaduje upgrade.

Stejně jako u aplikace SiteGround, ano, DreamHost má moje doporučení. Je těžké to nezískat, když to WordPress doporučuje! Moje opatrnost je cenový skok – někteří lidé by mohli být chyceni uprostřed a některé malé nebo středně velké podniky mohou chtít větší škálu možností.

Navštivte DreamHost

3: SiteGround

banner stránky

SiteGround je další z velkých jmen hostingu. Díky čemuž vyniká SiteGround, je to, že WordPress ve skutečnosti doporučuje SiteGround (spolu s dalšími dvěma možnostmi, proto jsou zařazeny tímto způsobem).

Tady je hlavní myšlenka pro SiteGround: služba je celkově vysoká kvalita za velmi standardní ceny. Navíc i úrovně základní úrovně získají vysoce kvalitní zákaznickou podporu a funkce.

Klady

 • Podle mých zkušeností, SiteGround měl některé z nejlepších uptime.

sg uptime

 • Bezplatná denní záloha je zahrnuta od nejlevnější úrovně nahoru. Vyšší úrovně získávají bezplatné denní restaurování.
 • Proces instalace je neuvěřitelně snadný.
 • Neomezené databáze MySQL od nejlevnější úrovně nahoru.
 • Zákaznická podpora je fenomenální, zejména proto, že SiteGround má specializovanou podporu WordPress. Ještě lepší je tato pokročilá podpora dostupná také uživatelům první úrovně. Stejně jako někteří tady, i jejich běžná podpora zákazníků je dobrá.

sg chat

 • SiteGround obsahuje CDN pro mnoho balíčků.

Nevýhody

 • Přestože je podle mého názoru doba provozu systému SiteGround vynikající, doba odezvy může být o něco vyšší než ideální. Přesto jsou stále menší než mnoho jiných společností na tomto seznamu.
 • Přestože je první rok hostování běžně / za přijatelnou cenu, obnovovací ceny mohou být výrazně vyšší.
 • Úložiště není neomezené, bez ohledu na úroveň. To není nejhorší věc, ale jiní poskytovatelé mají neomezené úložiště za podobné nebo nižší ceny.

Protože SiteGround je v prvních třech a doporučil WordPress, můžete pravděpodobně hádat, že ano, má také moje doporučení. Měl bys pravdu. Chtěl bych jen zopakovat své slovo s obezřetností jednotlivcům, kteří hledají cenově dostupný hosting WordPress: pozor na obnovovací ceny!

Navštivte SiteGround

4: HostGator

hostgator banner

HostGator je jedním z největších jmen v oblasti hostingu a je to dobře vydělané jméno: HostGator obsluhoval přes 8 milionů webů, což je docela zatraceně působivé.

Jaký je tedy problém s možnostmi hostování WordPress? Jejich web je trochu matoucí, ale HostGator nabízí dva typy hostování WordPress: první je webový hosting WordPress a druhý je Managed Cloud Hosting. Oba jsou dobré, ale HostGator je obzvláště silnou možností pro cloudové plány – fungují velmi dobře.

Klady

 • Neměřená šířka pásma, místo na disku, bezplatný certifikát SSL a neomezené databáze MySQL pro všechny sdílené účty hostingu, včetně sdíleného / webového WordPress hostingu.

zdarma ssl certifikát

 • 45denní záruka vrácení peněz (na rozdíl od 30 dnů).
 • Bezplatný e-mailový marketingový nástroj je u účtů vstupní úrovně vyšší.
 • Používáte-li hostované produkty hostovaného hostingu pro WordPress, ceny jsou přirozeně nižší. Avšak nabídky WordPress, které spravuje HostGator, nejsou příliš špatné, a to v rozmezí 6–10 $ (alespoň pro první termíny).
 • HostGator má odborníky WordPress k dispozici pro podporu. HostGator má obecně velmi dobrou zákaznickou podporu (jako důkaz, toto je ukázka živého chatu, kterou jsem udělal, když jsem se odhlásil, jako „potenciální zákazník“).

hg chat

hg chat

Nevýhody

 • Přestože byl můj provozuschopný program HostGator dobrý, doba odezvy byla pro mě v průběhu několika měsíců vyšší než průměrná. Ale to je na webhostingu WordPress: používání hostingu WordPress Cloud je mnohem lepší.

hg uptime

 • Spravované plány WordPress společnosti HostGator neumožňují uživatelům mnoho webů – maximálně tři. To je běžné u spravovaných produktů WordPress, ale někteří lidé mohou být ochotni zaplatit za více než 3 weby… promiňte, žádné kostky!

Dostává HostGator moje doporučení?

Ano. Je to bezpochyby jeden z nejlepších hostitelů v dnešní době a dělá to velmi dobrou práci s hostingem WordPress – jen si přeji, aby se pár drobných věcí zlepšilo.

Navštivte hostGator

5: A2 Hosting

hostovací banner a2

A2 je název, kterému se podařilo udržet si poměrně silnou pověst, aniž by na hostitelském trhu působilo neúnosně. A2 je už nějakou dobu kolem – byla poprvé založena v roce 2001 a od té doby je samostatně vlastněna, což je trochu jedinečné.

Pokud jde o hosting WordPress, A2 nabízí spravované i webové možnosti. Má slušnou cenu a slušně vybavený, a přestože to není vůbec nejlepší, nemá ani moc stěžovat.

Klady

 • Docela několik webových a spravovaných možností, s hrubým cenovým rozpětím od 4 do 40 $. První úroveň řízených plánů je relativně cenově dostupná. Navíc si můžete vybrat mezi Linuxem nebo Windows hostingem pro tyto možnosti.
 • Druhá možnost sdíleného hostování WordPress není o mnoho vyšší než první, ale má přiděleno podstatně více funkcí a zdrojů.

a2 hosting sdílených funkcí

 • Možnost vstupní úrovně má 5 databází, neomezené úložiště, certifikát SSL, 25 e-mailových adres,
 • A2 má některé možnosti zvýšení rychlosti. Jednou z nich je tzv. Railgun Optimizer, což je další dolar za měsíc pro plány na základní úrovni a výrazně zvyšuje časy načítání HTML, a pak další věci, jako je CloudFlare a A2 Optimized, mohou výrazně zvýšit výkon (ale obvykle jsou vyhrazeny pro vyšší úrovně).
 • CPanel A2 je jedinečně efektivní a výkonný, i když musím přiznat, že estetika není můj vkus.
 • Live chat je celkově dobrý, i když služba nemá o čem psát.

a2 chat 2

a2 chat 3

 • Uptime je skvělé. (Nejnovější provozuschopnost A2 můžete vidět zde)

a2 uptime

Nevýhody

 • Přál bych si, aby doba odezvy byla o něco vyšší, ale nepochybně jsem plně nevyužil dostupné aktualizace výkonu A2.
 • Není to tak, že A2 je obtížné používat, ale ostatní služby zde mohou být trochu uživatelsky přívětivější (pokud jde o sdílený hosting WordPress).

Doporučuji tedy hosting A2?

Jednoznačně ano. A2 má dostatek síly a flexibility, aby vyhovoval větším klientům s většími potřebami, stejně jako jednotlivcům, a jeho výkon je trvale vysoký.

Navštivte A2 Hosting

6: InMotion

Inmotion banner

InMotion je uznávané jméno v oblasti hostování. Není to nutně největší poskytovatel, i když je to stále docela síla, ale má jen dobrou pověst. Tato pověst byla dobře vydělána – myslím, že hosting WordPress je jednou ze silných stránek InMotion a ukazuje některé z jedinečnějších přístupů InMotionu..

InMotion nabízí poměrně málo plánů WordPress, takže s největší pravděpodobností najdete ten, který vyhoví vašim potřebám. Všechny tyto plány jsou velmi dobře zásobené a fungují velmi dobře, ale pro jednotlivce začínají na dražší straně.

Klady

 • Doména zdarma
 • Široká škála možností stanovení cen, od zhruba 4,99 do 114.99 $ (pro první termíny).
 • Poměrně velkorysé povolenky pro spouštění nebo balíčky druhé úrovně: 20 000–50 000 návštěvníků měsíčně, více než 40 GB úložiště SSD, neomezená šířka pásma a neomezené e-mailové účty. Je pravda, že někteří poskytovatelé mají neomezené úložiště, ale jen málo lidí bude skutečně potřebovat „neomezené“ úložiště – 40 GB je pro většinu možností základní úrovně více než dost.

inmotion wordpress hosting
inmotion wordpresshosting

 • BoldGrid je zahrnut zdarma se všemi balíčky WordPress. BoldGrid je v podstatě plugin, díky němuž je WordPress ještě uživatelsky přívětivější (pokud již nestačí). Díky tomu je správa obsahu o něco estetičtější. Není to pro každého, ale je to v pořádku – je to volitelné.
 • Až na pár výjimek není většina obnovovacích cen výrazně vyšší než ceny v prvním období.
 • Záruka vrácení peněz je 90 dní, ne 30.

Nevýhody

 • Levnější možnosti jsou na dražší straně – pár babek oproti normálnímu, a to i za první rok (i když ceny za obnovení jsou docela normální). Malé podniky pravděpodobně nebudou ovlivněny, ale někteří jednotlivci mohou ušetřit peníze tím, že půjdou k jiným poskytovatelům.
 • Zatímco podpora zákazníků je celkově solidní, s živým chatem jsem měl nějaké drobné problémy. Jsou docela menší, ale v podstatě jsem našel osobu, se kterou jsem mluvil, obtížně srozumitelný, a čekací doba byla asi 2 minuty na skutečnou odpověď, ne 1. Přestože jsem to řekl, je to docela malý problém, protože celkově Na otázku jsem dostal odpověď během několika minut.

im chat

Doporučil bych InMotion?

Ano pro většinu lidí, ale moje hlavní kvalifikace je tato: ne, pro jednotlivce s lehčími potřebami, kteří chtějí ušetřit peníze. Existují levnější varianty s podobnou kvalitou.

Navštivte InMotion

7: Liquid Web

tekutý web banner

Liquid Web je jednou z více jedinečných hostingových společností zde na tomto seznamu.

Zatímco ostatní jména zde vytvářejí kombinaci sdíleného hostingu a spravovaného hostingu pro malé a střední potřeby, Liquid Web se specializuje na spravovaný hosting. Je speciálně určen pro webové profesionály a agentury – lidi s náročnějšími potřebami, kteří však nejsou ani velkými společnostmi.

Takže je tu podstata pro Liquid Web: je to docela solidní, ale pravděpodobně ne pro jednotlivce provozující osobní stránky. Je to celkově dobrá volba pro podniky (včetně menších).

Klady

 • Podnikové plány jsou k dispozici pro správu více než 100 webů.

100 webů

 • iThemes Sync je součástí všech balíčků. iThemes Sync je nástroj, který umožňuje spravovat mnoho webů WordPress najednou, z jednoho dashboardu – to ohromně zefektivňuje věci.
 • Neomezený provoz a zaručuje, že vám nebudou účtovány poplatky za nadměrné náklady.
 • Pracovní weby obsažené ve všech balíčcích (umožňuje provést rozsáhlejší testování před uvedením webu do provozu).
 • Nástroje pro vývojáře a plný přístup k serveru poskytují vám / vašemu týmu větší kontrolu nad hostováním.
 • Zákaznická podpora Liquid Web je velmi dobrá. Dá se to očekávat, protože součástí nabídky dobře spravovaného hostingového produktu je opravdu nápomocný personál a zástupci, ale stále to Liquid Web vyniká. V příkladu chatu trvalo mi asi 30 sekund, než jsem odpověděl na otázku.

chat 2

Nevýhody

 • Pokud jste jednotlivec nebo provozujete malý web a neočekáváte velký provoz, Liquid Web není cenově nejdostupnější. Ceny začínají u 100 stránek měsíčně na 100 USD.
 • Nejedná se o zásadní chybu, ale úložiště je pro cenové rozpětí trochu omezené (udělené, je to úložiště SSD). Počáteční možnost vám poskytne 50 GB úložiště SSD na 10 webů: to bude stačit pro většinu webů, ale pokud byste použili každý web, měli byste v průměru pouze 5 GB.

Doporučuji tedy Liquid Web?

Řekl bych ano, ale s několika kvalifikacemi. Nedoporučuji Liquid Web pro kohokoli, kdo je fandou nebo malým živnostníkem. Ani to nedoporučuji každé malé firmě – doporučuji pouze těm malým nebo středním podnikům (SMB), které mají velmi přísné požadavky na hosting a chtějí opravdu kvalitní správu.

Pokud nejste v tomto výklenku, můžete najít levnější spravované produkty nebo nespravované produkty, které jsou výrazně levnější a stále dokážou dokončit práci dobře.

Navštivte Liquid Web

Závěr

Jaký je tedy nejlepší hosting WordPress? Samozřejmě nic z toho nemůže udělat každého čtenáře šťastným. Pro malé a střední podniky má Liquid Web nejlepší specializaci, ale HostGator, hosting A2, nebo dokonce Bluehost jsou také schopni vyhovět vyšším potřebám WordPress..

Pro jednotlivce, kteří chtějí provozovat vlastní blogy nebo osobní weby, bude většina možností dostatečně slušná, ale DreamHost je zvláště dobrý pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze (a zejména pro první rok)..

Bluehost je jedním z nejlepších všestranců.

Samozřejmě byste měli zvážit, jaké jsou vaše vlastní priority, ale to jsou některá z nejlepších jmen v hostování a rozhodně vedoucí v oblasti hostování WordPress. A hej – to vše má záruku vrácení peněz.

Takže pokud si nejste jisti … vyzkoušejte je!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector