Nejlepší poskytovatelé hostingu pro rok 2020 (číslo 2 je můj oblíbený)

Nejlepší poskytovatelé hostingu pro rok 2020 (číslo 2 je můj oblíbený)

Nejlepší poskytovatelé hostingu pro rok 2020 (číslo 2 je můj oblíbený)

Hosting hostitelů je něco, co některé hostingové platformy nabízejí. Ne všechny hostingové platformy však nabízejí možnost hostování distributora.


Takže jste se rozhodli zahájit vlastní webhostingové řešení? Pak je zde možnost, která vám to umožní.

Ano, mluvím o hostování Resellerů.

Reseller hosting se koncepčně velmi liší od běžného webhostingu. To vám umožní být webovým hostitelem s účinně nízkými náklady na údržbu a umožní vám vychutnat si zisky, které sklízíte.

Takže v zásadě s použitím hostingu distributora můžete představovat jako poskytovatele webhostingu. I když se jedná o velmi stručnou definici hostingu pro distributory, dovolte mi uvést více podrobností o tom, co je hostování pro distributory a kdo z toho má prospěch.

Co je to hosting hosta a pro koho je určen?

Jak jsem již zmínil výše, hosting hosta vám umožní vystupovat jako webhosting. Jako kupující prodejce tedy vystupujete jako prostředník mezi poskytovatelem distribuce a konečným zákazníkem.

Zde můžete poskytnout požadovanou šířku pásma, prostor, cPanel koncovému zákazníkovi. Někteří prodejci vám také umožní přidat vaši značku. Je to jednodušší způsob, jak poskytovat webhostingové služby v případě, že nemáte požadovanou infrastrukturu.

Možnosti hostingu distributora můžete zkontrolovat v případě, že si přejete poskytovat hostingové služby, ale nemáte následující

 • Dostatek rozpočtu na nastavení kompletní infrastruktury
 • Dostatek technických znalostí pro řešení aktualizací hardwaru / softwaru nebo technických problémů
 • Dostatek geografického rozložení umístění nebo datových center
 • Nelze poskytovat nepřetržitě nepřetržitou podporu webhostingu

V případě, že máte některý z výše uvedených problémů, pak je hosting hostitele bezpečná sázka. Reseller hosting vám nabízí all-in-one řešení balíčku pro případ, že chcete začít svůj vlastní webhostingové podnikání.

Mnoho hostingových platforem prodejců poskytuje další služby, jako například:

 • Podpora koncových uživatelů
 • cPanel
 • SSL
 • Portál pro správu všech účtů – fakturační software WHMCS, software Helpdesk
 • Přizpůsobení

Hostitelské funkce prodejce se liší mezi různými možnostmi dostupnými na trhu.

Jak se stát distributorem hostingu?

Hostující prodejce funguje jako přidružená osoba ke skutečnému poskytovateli webhostingu a může nechat hostujícímu distributorovi vydělat nějaké další peníze.

Chcete-li se stát hostitelským distributorem, musíte:

 • Nejprve proveďte dostatečný průzkum trhu, abyste si vybrali zkušenou a spolehlivou hostingovou službu
 • Pro tohoto distributora vyberte nejvhodnější balíček na základě vašeho požadavku a rozpočtu
 • Vyberte požadované možnosti platební brány, pomocí kterých můžete přijímat platby od zákazníků.
 • Vyplňte požadované údaje a zaplaťte podle plánu
 • Spusťte web a usnadněte prodej hostingových služeb
 • Propagujte své webové stránky a zlepšete tak prodej

Začít být hostujícím prodejcem je jednoduché a nevyžaduje příliš mnoho odborných znalostí.

Zdá se to vzrušující, že? Je to sen pro jednotlivce, kteří se těší na zahájení vlastního podnikání v oblasti webhostingu, ale nevědí, kde začít nebo mít jiná omezení..

S tímto, dovolte mi mluvit více o nejlepší prodejce hosting na trhu k dispozici.

hostitelská tabletkaNejlepší poskytovatelé hostingu pro distributory

 1. ResellerClub
 2. GreenGeeks (Moje oblíbené)
 3. MilesWeb
 4. SiteGround
 5. InMotion Hosting
 6. Pojď tati

1. ResellerClub:

ResellerClub

ResellerClub poskytuje lepší výběr produktu, protože platforma podporuje vícenásobné hostování, které zahrnuje – sdílený hosting, dedikovaný hosting, VPS, cloudový hosting. ResellerClub poskytuje 30denní záruku vrácení peněz.

ResellerClub, který je zcela oddaný hostování distributorů, přichází s komunitní podporou. Podporována je také možnost prodejce domény. Jedná se o všestranné možnosti hostování prodejců, které se zdají být jedním z jeho nejsilnějších bodů.

Zde získáte bezplatný účet distributora, zdarma cPanel, WHM zdarma, Softaculous installer, migraci hostitele zdarma, optimalizaci výkonu, upgrady, podporu během hovoru. I když jste webovým hostitelem, můžete využít těchto funkcí poskytovaných společností ResellerClub.

Síť je podporována CloudFlare CDN, aby poskytovala vysoký výkon a rychlost. To má podporu pro hosting Windows a Linux. Hostingové plány pro distributory Linuxu jsou uvedeny níže.

Bluehost plánujte Linux

Všechny plány podporují neomezený cPanel, mají však omezení místa na disku. Podobně máte také hostitele distribuce Windows, který má plány hostitele, jak je uvedeno níže:

Bluehost Windows

Celkově jsou plány dostupné pro Windows i Linux.

Klady

 • Všestranné plány s podporou pro prodejce Windows a Linux
 • Zahrnuje základní bezpečnostní funkce
 • Zahrnuje neomezené účty cPanel a Plesk

Nevýhody

 • Průměrná podpora
 • Obnova je vysoká

Navštivte ResellerClub

2. GreenGeeks:

Greengeeks banner

GreenGeeks populární hostingová platforma pro svůj zelený hosting má také možnost hostování pro distributory. To na rozdíl od ResellerClub neobsahuje žádné konkrétní omezení místa na disku ani omezení šířky pásma.

GreenGeeks má však omezení počtu cPanel pro každý plán. Plán navíc zahrnuje také WHMCS. Níže jsou uvedeny všechny hostingové plány prodejců GreenGeeks.

Plán GreenGeeks

Svým způsobem rozšiřujete své služby, GreenGeeks tak bude cenově dostupný. Můžete využít jejich velkoobchodní účet, který začíná již od $ 2 / měsíc.

GreenGeeks podporuje registraci domény, migraci domény, okamžitou škálovatelnost zdrojů, migraci účtu zdarma. GreenGeeks poskytuje rychlý výkon s RAID-10, SSD, Caching, CDN a optimalizací.

S GreenGeeks je možné soukromé přizpůsobení bílého štítku, aby se zobrazilo logo vaší značky a název domény. Služby zahrnují pokročilé bezpečnostní funkce spolu s nepřetržitým monitorováním a kompletní zákaznickou podporu.

To vše souvisí s podporou elektronického obchodování a dalšími funkcemi pro vývojáře. Jako platforma webhostingu byste svým zákazníkům mohli poskytnout níže uvedené funkce.

Funkce GreenGeeks

Celkově GreenGeeks poskytuje cenově dostupné a více funkcí ve svém hostování Reseller.

Klady

 • Podporuje bílý štítek
 • Dobrý výkon, spolehlivá služba s pokročilými bezpečnostními funkcemi.
 • Neomezené místo na disku a šířku pásma
 • Cenově dostupné a snadno škálovatelné
 • Dobrá podpora

Nevýhody

 • Omezuje počet cPanel

Navštivte GreenGeeks

3. MilesWeb:

hosting hosta pro milionáře
MilesWeb nabízí Reseller Hosting začínajícím freelancerům, kteří chtějí spravovat více webových stránek nebo projektů najednou, aniž by bylo nutné pro každý z nich nastavovat samostatný hosting..

A stejně jako všechny ostatní plány i ceny za hostování distributorů byly udržovány na nízké úrovni & cenově dostupné, ale chybějící funkce.

MilesWeb však má omezení týkající se počtu účtů cPanel a úložného prostoru, které jsou k dispozici v každém plánu. Ale všechny plány jsou předinstalovány s WHMCS, což je skvělý doplněk. Níže uvedené plány jsou nabídky, které společnost MilesWeb nabízí v rámci hostování distributorů.

webhosting na webhosting

Jak vidíte, MilesWeb se stává více & cenově dostupnější, jak může rozšířit váš podnik. Můžete začít s 10 účty cPanel & Úložiště 20 GB při 290 Kč / měsíc hned jako nejdostupnější plán.

Neomezené domény, šířka pásma, databáze MySQL & e-mailové účty jsou k dispozici ve všech prodejních plánech. Součástí je také bezplatný certifikát SSL, prodejce domény a / c, cPanel & Softaculous.

MilesWeb podporuje registraci domény, migraci, škálovatelnost zdrojů & bezplatná migrace účtu. Poskytuje rychlý výkon s RAID-10, SSD, Web Builder, WHM, Malware & Ochrana skenování.

Funkce hostování prodejce mwwweb

Všechny výše uvedené funkce přicházejí s 30denní zárukou vrácení peněz společnosti MilesWeb, nepřetržitou zákaznickou podporou & 99,95% dostupnosti.

Klady

 • Zahrnuje WHMCS
 • Dobrý výkon a spolehlivé zabezpečení
 • Cenově dostupné & snadno škálovatelné
 • Dostatečná podpora zákazníků

Nevýhody

 • Omezené úložiště & cPanel

Navštivte MilesWeb

4. SiteGround:

SiteGround Banner

SiteGround podporuje hostování distributora na základě vybraných kreditů. Jeden kredit distributora bude odpovídat jednoleté hostitelské službě. Za aktivaci získáte 1 kredit. Holé minimum, abyste mohli vstoupit do prodejního programu, potřebujete 5 kreditů.

Zde je graf cen založený na vymezení úvěru.

Kredity SiteGround

SiteGround poskytuje pouze jeden jediný plán, který dokáže zpracovat přibližně 10 000 měsíčních návštěv. Při používání hostingu prodejce SiteGround získáte základní možnosti hostování SiteGround, které poskytují značnou rychlost, zabezpečení a spolehlivé služby.

SiteGround poskytoval spolehlivé služby a poskytuje 99,99% dostupnosti. Podporována je také možnost bílého štítku. Získáte neměřený přenos dat s 10 GB webového prostoru. Zahrnuje cPanel a softaculous instalace.

Funkce SiteGround

Na základní úrovni má SiteGround více datových center, SSD úložiště, CDN zdarma, SuperCacher, HTTP / 2 podporu. To vše se automaticky stane dostupným, když vyberete hosting prodejce SiteGround.

SiteGround má vestavěnou podporu elektronického obchodování spolu s pokročilými bezpečnostními funkcemi a zálohovacími službami.

Funkce zabezpečení SiteGround

Součástí je také několik specifických funkcí pro vývojáře, které jsou k dispozici také v případě, že se rozhodnete pro hostování distributora.

Klady

 • Podporuje pokročilé bezpečnostní funkce
 • Podpora bílých štítků
 • Spolehlivá služba s dobrou dostupností (odkaz na recenzi)

Nevýhody

 • Plán je komplexní pro začátečníky
 • Chybí podpora

Navštivte SiteGround

5. InMotion Hosting:

INmotion banner

Inmotion Hosting je dobře známý pro své univerzální možnosti hostování. To také nezůstane pozadu, pokud jde o možnost hostování distributora.

Chtěl bych zmínit, že Inmotion Hosting má univerzální možnost hostování pro distributory, ačkoli je čistě omezen na Linux.

Plán zahrnuje zdarma cPanel, WHMCS, SSL, vyhrazenou IP, eNom a spoustu vestavěných bezpečnostních funkcí. Inmotion Hosting poskytuje bezplatné cPanel převody. eNom, který je prodejcem domény zdarma, je také poskytován v rámci plánu hostování Inmotion.

Inmotion Hosting poskytuje 90denní záruku vrácení peněz, softaculous instalátor, řešení bílé štítky, SSD úložiště a bezplatné zálohy. Plány zahrnují e-mailový hosting spolu s ochranou DDoS a odstraňováním malwaru.

Plány jsou stejně dostupné. I když to omezuje šířku pásma a místo na disku, cPanel je neomezený.

Níže je uvedeno 6 plánů:

Inmotion plán

Inmotion plán

Inmotion Hosting umožňuje úplné zálohování serveru a má značnou podporu elektronického obchodování. Všechny plány obsahují několik základních, ale základních funkcí.

Inmotion features

Celkově mají všechny plány podporu pro spoustu funkcí. Níže jsou uvedeny podrobné funkce dostupné v každém plánu.

INmotion plány

Díky tomu všemu můžete využít podporu odborníka na hostování prodejce. Opět to nemusím zmiňovat, ale je to zahrnuto do plánu.

Klady

 • Všestranné plány s více vestavěnými funkcemi
 • Podporuje bílý štítek
 • Cenově dostupné ceny
 • Dobré bezpečnostní funkce se spolehlivými službami
 • Podporuje neomezený cPanel

Nevýhody

 • Omezuje šířku pásma a místo na disku
 • Obnovení jsou ve srovnání s první dobou ceny vysoké

Navštivte InMotion Hosting

6. GoDaddy:

GoDaddy banner

Další obrovská hostingová platforma nezůstává pozadu v závodě, pokud jde o hosting hostitelů.

Hostingový prodejce GoDaddy poskytuje WHMCS licenci, cPanel, řešení pro bílé štítky. To může podporovat až 250 účtů. Všechny plány zahrnují neomezenou šířku pásma, databázi a webové stránky.

To také zahrnuje možnost distributora pro domény GoDaddy. Za první rok získáte zdarma SSL. Můžete škálovat kdykoli a můžete použít až 32 GB RAM. Výhodou GoDaddy je, že umožňuje hostování i prodej domén.

GoDaddy poskytuje nepřetržitou podporu hostování distributorů. Pomocí tohoto plánu můžete svým zákazníkům poskytnout podporu.

GoDaddy také poskytuje program Basic / Pro Reseller, který se liší od hostování Resellerů. Uživatelé to často mylně považují za hosting hostitele.

U prodejního programu Basic / Pro je však zpracování plateb prováděno GoDaddy, zatímco můžete mít vlastní výkladní skříň. Na rozdíl od toho poskytuje hosting hostům více kontroly uživatelům, kteří nesete odpovědnost za platby.

Reseller hosting poskytuje 4 různé plány.

Plán GoDaddy

Klady

 • Podporuje bílý štítek
 • Poskytuje neomezenou šířku pásma
 • Dobrá zákaznická podpora umožňující hostování distributorů
 • Poskytuje možnost prodejce domény

Nevýhody

 • Omezený webový prostor pro každý plán
 • Poskytuje pouze základní bezpečnostní funkce bez řešení zálohování
 • Musíte zcela zvládnout zákaznickou podporu svých zákazníků

Navštivte GoDaddy

Závěr:

Hosting pro distributory je dobrou volbou pro podnikatele nebo agentury zabývající se webovým designem, kteří se těší na poskytování řešení webhostingu, ale nemají rozpočet ani infrastrukturu, aby mohli dělat totéž..

Všechny výše uvedené možnosti hostování prodejců se liší v mnoha aspektech. Zde bych však rád zdůraznil jednu takovou možnost, která vyniká.

GreenGeeks poskytuje více funkcí a je dobré jít na možnost hostování prodejce. Přestože jsou všechny dobré, GreenGeeks vyniká mezi ostatními nejlepšími.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector