Nejlepší webhosting pro rok 2020 pro malé firmy

Malý podnik má v porovnání s poměrně velkými podniky v oblasti elektronického obchodování různé výzvy.


Trh je naplněn webhostingovými platformami, z nichž většina podporuje elektronické obchodování.

Ale jsou všechny tyto vhodné pro vaši malou firmu?

Malé podniky mají svá vlastní omezení a netřeba dodávat, že to vyžaduje plán, který je cenově dostupný a zároveň poskytuje poměrně dobrý hostingový servis.

Nikdo vám neřekne, která hostingová platforma by byla vhodná pro malé firmy. V důsledku toho nakonec zaplatíte za funkce, pravděpodobně nebudete nikdy potřebovat.

Rozhodně nikdo nechce být v takové situaci. Nejlepší je tedy dostat se k jádru toho, co je nejlepší webhostingová platforma vhodná pro malé firmy.

To je přesně to, o čem zde budu diskutovat, ale předtím mi dovolím poskytnout podrobnosti o tom, na co se musíte podívat při výběru hostitelské platformy..

Které věci bych měl hledat před výběrem hostingu pro mé malé firmy?

Parametry, které je třeba zvážit při výběru hostitelské platformy, se často jeví jako černá skříňka.

Mnohokrát začátečníci i zkušení uživatelé nakonec vyberou hostingovou platformu, která nemusí splňovat očekávání.

V takových případech je uživatelům ponechána jiná možnost, než nést hostitelské služby.

Takže zde jsou věci, na které byste měli dávat pozor před výběrem jakékoli hostitelské platformy.

Uptime

Uptime definuje, jak dlouho zůstane vaše hostitelská platforma v provozu. Toto je rozhodně důležitý parametr, který je třeba hledat při výběru jakékoli hostitelské platformy.

Rozhodně si nepřejete, aby vaše firma praskla kvůli výpadkům poskytovatele hostingu. Takže pokud je provozuschopnost nekonzistentní nebo vidíte, že klesá pod 99,9%, pak musíte přehodnotit svůj výběr.

Spolehlivost a bezpečnost

Poskytovatel hostingu je považován za spolehlivého, pokud poskytuje spolehlivý provozuschopnost, zabezpečení a dobu odezvy. Aby byl poskytovatel hostingu spolehlivý, musí mít k poskytování těchto funkcí podstatnou infrastrukturu.

To zahrnuje funkce jako SSD, zálohování a obnovení, 24/7 monitorování, CloudFlare CDN, distribuovaná architektura a podobné technologie. Díky takto zabudovaným funkcím je hostitelská platforma spolehlivá.

Spolehlivost je velmi úzce spojena s bezpečností. Netřeba dodávat, že malá bezpečnostní chyba ve vaší hostitelské platformě by vás mohla stát velkou cenu.

Bezpečnostní funkce se mohou pohybovat od základních bezpečnostních prvků, jako je SSL, až po další sofistikovanější bezpečnostní funkce.

Záložní služba

Jakmile si vytvoříte svůj web, rozhodně nechcete riskovat. První, co potřebujete, je záloha vašeho webu a databáze.

Pokud vám vaše hostitelská platforma nedává záložní službu, můžete také přehodnotit svůj výběr.

Podobně málo hostitelských platforem umožňuje zálohování za samostatnou cenu. Nejlepší je zkontrolovat, zda je to cenově dostupné. Při výběru jakékoli hostitelské platformy hrají klíčovou roli služby zálohování a obnovy.

Plán obnovy

Obnovovací cena je cena, kterou byste museli zaplatit v delším časovém horizontu. Takže zatímco ve většině případů vypadá první cena atraktivní a cenově dostupnou, je nejlepší zkontrolovat také míru obnovení.

Musíte to zkontrolovat pro plán, který si vyberete, stejně jako pro doménu. Několik hostingových platforem má vyšší ceny za obnovení ve srovnání s jejich prvním stanovováním cen.

I když to zní fér, určitě nechcete být na poslední chvíli překvapení. Pokud je cena za obnovení přehnaná, pak vám zůstane jiná možnost, než se zavázat k určité hostitelské platformě, s vysokou mírou obnovy..

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora zahrnuje vše, co hostitelská platforma poskytuje, aby byla vaše webhostingová cesta jednodušší a bezproblémová.

To zahrnuje dosažitelnost zákaznické podpory, například dostupnost zákaznické podpory 24/7. Mezi další základní funkce patří – live chat, dostupnost e-mailu, telefonní služby, vstupenky.

Kromě toho je třeba zvážit i další funkce, jako jsou videonávody, časté dotazy, blogy, podpora Společenství, fórum, vyhrazené zdroje a podobné funkce, které mohou zjednodušit používání hostitelské platformy..

Cílem je pomoci zkušeným i začínajícím uživatelům vyvinout web, získat více informací a vyřešit problémy v co nejkratší době. A to lze provést pouze v případě, že hostitelská platforma má silnou zákaznickou podporu.

Nyní, když jsem při výběru hostingové platformy uvedl podrobnosti o tom, co přesně musíte hledat, dovolte mi dostat se dále a projít nejlepší hostingové platformy pro malé firmy.

Zde je rychlý pohled na nejlepší web hosting pro malé firmy 2020:

HodnostHostingová společnostUptimeFunkceCena
1BlueHost100%5/52,95 $ / měsíc.
2FastComet99,97%5/52,95 $ / měsíc.
3SiteGround99,99%5/53,95 $ / měsíc.
4iPage99,99%4.5 / 51,99 $ / měsíc.
3GreenGeeks100%4/53,95 $ / měsíc.

Nejlepší webhostingové společnosti

1. Bluehost

Bluehost nápisBlueHost je jednou z nejlepších možností dostupných pro vaši malou firmu. Je to jedna z populárních hostingových platforem a je součástí skupiny Endurance International.

To se stane jednou z 20 největších platforem webhostingu.

BlueHost byl poprvé spuštěn v roce 2003 a sídlí v Provo v Utahu v USA. Na celém světě ovládá více než 2 miliony webových stránek.

Nyní mi dovolte poskytnout více podrobností o tom, jak BlueHost hraje pro vaši malou firmu.

Uptime:

Začal jsem sledovat metriky uptime Bluehostingu placením za jejich hostingový plán sám. Níže je snímek toho, co jsem zaznamenal.BlueHost Uptime září 2018

Úplné podrobné údaje naleznete zde.

Ve většině případů společnost BlueHost poskytla konzistentní dobu bezporuchovosti přibližně 100%. Tím je zajištěno, že vaše firma bude mít nejméně dopad z důvodu případných prostojů.

Spolehlivost a bezpečnost:

BlueHost podporuje úložiště SSD pro každý plán. Zajišťuje dobrou rychlost i se základním plánem.

BlueHost má technologii, která identifikuje webové stránky, které používají nadměrné zdroje, a přiřadí je k izolovanému systému. Tímto způsobem si mohou všechny weby udržovat konzistentní výkon a dobu odezvy.

Jeho vlastní technologie vám umožní upgradovat s tím, jak se budete rozšiřovat.

Díky pokročilejšímu plánu získáte podporu CloudFlare CDN pro zvýšení výkonu vašich webových stránek.

Se všemi jeho plány získáte zdarma SSL.

bluehost zdarma ssl

S více předem plánů dostanete spam odborníky, soukromí domény, zálohování stránek.

Mezi další volitelné funkce zabezpečení patří – SiteLock, CodeGuard, Ochrana proti spamu, izolace účtu.

Záložní služba:

Ano, BlueHost poskytuje záložní služby. U plánů na nižší úrovni je zálohování volitelné a je dodáváno se samostatnou cenou.

Získáte CodeGuard za 2,99 $ / měsíc. Se záložními službami poskytuje BlueHost denní zálohování, monitorování a obnovu jedním kliknutím.

Další plán předem zahrnuje CodeGuard.

Plán obnovy:

S BlueHost se neobnovujete za stejnou cenu. Každý plán má jiné počáteční a obnovovací ceny.

Základní plán začíná na 2,95 $ / měsíc a obnova je 7,99 $ / měsíc. Podobně plán Plus a Choice Plus začínají stanovovat cenu 5,95 $ / měsíc a obnova je na 10,99 $ / měsíc, respektive 14,99 / měsíc. Pro plán začíná na 13,95 $ / měsíc a obnova je 23,99 $ / měsíc.

Zákaznická podpora:

Podporu BlueHost můžete dosáhnout různými způsoby. To zahrnuje e-mail, live chat, vstupenky nebo telefon.

BlueHost-zákaznická podpora

Kromě toho má BlueHost samostatnou sekci Knowledgebase, která zajišťuje dotazy na různá témata.

Podpora je k dispozici 24/7. Součástí je také vyhrazená sekce blogu a FAQ, které jsou stejně užitečné.

BlueHost poskytuje rozmanitou možnost zákaznické podpory, která se stejně stará jak o nové, tak o začínající uživatele.

Začínáme s Bluehost

2. FastComet

rychlý banner
Další na mém seznamu je FastComet. FastComet je na trhu posledních 9 let. V roce 2013 FastComet spustil svou veřejnou cloudovou hostingovou službu.

Má více než 45 000 zákazníků rozšířených do 83 zemí. Jejich služby s přidanou hodnotou a výkon jsou jedním z klíčových ukazatelů.

FastComet poskytuje řadu možností hostování, mezi které patří i Joomla, OpenCart, WordPress.

Dovolte mi dostat se do podrobností o tom, jak funguje FastComet.

Uptime:

Nejprve mi dovolte mluvit o jejich metrikách dostupnosti. To je to, co jsem zaznamenal:Rychlý provoz Uptime září 2018

Můžete vidět zde historii upgradu FastCometu.

Opravdu řečeno, jejich metriky dostupnosti jsou docela působivé.

Za zmínku stojí jejich důslednost při udržování provozuschopnosti, která je ve většině případů 100%.

Spolehlivost a bezpečnost:

Pokud jde o spolehlivost a bezpečnost, FastComet přijímá všechna preventivní opatření, aby zajistila, že jsou spolehlivá i bezpečná.

Co přesně tedy získáte pro malou firmu?

FastComet poskytuje cloudové SSD v konfiguraci RAID 10. Zajistíte tak pro svůj web správný výkon bez ztráty dat.fastcomet ssd

Základní plán zahrnuje denní zálohy, CloudFlare CDN, SSL, BitNinja Server Security, firewall webových aplikací.

Kromě toho plán také zahrnuje Spam Expert, Malware odstranění a raketový posilovač, který poskytuje 3krát více zdrojů na účet.

Záložní služba:

FastComet poskytuje služby zálohování s každým plánem. Poskytuje denní zálohu.rychlé zálohování

Poskytuje zálohu za posledních 7 až 30 dní.

Pro přístup k těmto zálohám neexistují žádná omezení ani samostatné ceny. Pomocí nástroje pro obnovení FastCometu můžete obnovit na jedno kliknutí.

Kromě toho získáte 24/7 podporu pro jakýkoli druh obnovy bez dodatečných nákladů.

Zákaznická podpora:

FastComet má několik způsobů, jak se s nimi můžete spojit. Má live chat, telefon a možnosti e-mailu. Okamžitý chat se objeví okamžitě ve chvíli, kdy procházíte jejich webové stránky.rychlé chatování

Kromě toho byste na svých webových stránkách získali také samostatnou specializovanou sekci tutoriálů. Výukový program se skládá z velkého množství všestranných témat.

Sekce elektronického obchodu je samostatná. Všechny výukové programy mají možnost zobrazit je jako text nebo jako video. Spolu s tím existují specializované blogy na různá témata.

Podpora FastComet je k dispozici 24/7/365. Celkově má ​​FastComet dostatečně velké rezervy na podporu svých zákazníků.

Začínáme s FastCometem

3. SiteGround

Banner webu

Moje další možnost pro hosting malých podniků by byla SiteGround. Společnost byla založena v roce 2004 a sídlí v bulharské Sofii a hostuje více než 2 000 000 domén.

SiteGround poskytuje všestranné možnosti hostování, a proto je dobrou volbou pro hostování malých podniků.

Plány mají 30denní záruku vrácení peněz a ke každému plánu přidávají několik intuitivních funkcí.

Uptime:

SiteGround zajišťuje údržbu téměř 99,99% dostupnosti, zatímco pro to neexistuje žádná specifická SLA. SiteGround spojuje správnou technologii a poskytuje konzistentní dobu bezporuchovosti.

Infrastruktura je postavena na proaktivní monitorování serveru. SiteGround používá Linux Container, který zajišťuje udržení vysokého výkonu, efektivity a poskytuje dobrou propustnost.

Více plánů předem má SuperCacher, zatímco základní plán zahrnuje CloudFlare CDN pro zajištění optimalizované rychlosti.

Používal jsem SiteGround a sledoval jsem také provozuschopnost. To jistě udržuje trvale dobrou dostupnost i pro sdílený hosting.

uptime webu

Celkově jsou metriky dostupnosti v zásadě v rámci očekávaných standardů hostování.

Spolehlivost a bezpečnost:

Na základní úrovni poskytuje SiteGround SSL zahrnuté v plánu. Proaktivní monitorování serveru pomáhá zajistit, aby weby byly odolné proti hackerům.

Infrastruktura pro SiteGround je postavena na WAF, proaktivních aktualizacích, opravách, izolaci účtů, SPAM expertech. SiteGround má jedinečnou anti-bot AI, která dokáže detekovat a předcházet útokům BruteForce.

Zabezpečení webu

Servery jsou zcela kompatibilní s PCI. SiteGround poskytuje spolehlivé služby a zajišťuje redundanci hardwaru.

Záložní služby:

SiteGround má značné služby zálohování. Plány zahrnují denní zálohu. Pokročilejší plány zahrnují zálohování na vyžádání.

Můžete zálohovat svůj web i databázi. Zároveň SiteGround podporuje také obnovu. Dostatečnou technickou pomoc získáte také od zákaznické podpory.

Plán obnovy:

SiteGround pro svůj sdílený hosting poskytuje 3 různé plány. Plány začínají na 3,95 $ / měsíc. Můžete si ji koupit maximálně 36 měsíců.

Zaúčtování se však obnovuje za vyšší cenu. U základního plánu dochází k obnově za 11,95 $ / měsíc.

Plány pozemků

Zákaznická podpora:

SiteGround má nepřetržitou zákaznickou podporu a je k dispozici prostřednictvím živého chatu, vstupenek nebo telefonu.

Zákaznická podpora webu

Více plánů předem má také prioritní podporu. Zákaznická podpora SiteGround poskytuje pomoc při přenosu webových stránek.

SiteGround má dobrou sbírku znalostní báze, blogů a FAQ. Pokrývá různá základní i pokročilá témata a zahrnuje několik tutoriálů.

Začínáme s SiteGround

4. iPage

iPage banner
iPage je další možnost dostupná pro hostování malých podniků. iPage je webhostingová platforma a je součástí Endurance International Group.

iPage byl poprvé spuštěn v roce 1998 a je jednou z nejstarších webhostingových platforem dostupných na trhu. Sídlí v Burlingtonu, MA, USA.

Je to platforma, která je známá svými snadno použitelnými funkcemi drag and drop a pomáhá začátečníkům vytvořit web s nulovým kódováním.

Dovolte mi nyní zkontrolovat všechny tyto parametry pro iPage.

Uptime:

Aplikace iPage má vyrovnávač zatížení založený na výkonu, který zajišťuje, že můžete zůstat nahoře, i když jeden ze serverů klesne.

Má také záložní napájení a generátory UPS, aby byl zajištěn co nejmenší dopad na váš web.

Níže jsou uvedeny metriky dostupnosti, které jsem zaznamenal pro iPage:
iPage Uptime září 2018

Podívejte se na plný provozuschopnost iPage zde.

Spolehlivost a bezpečnost:

iPage poskytuje nepřetržité sledování zabezpečení. Můžete si vybrat jejich rozšířenou sadu zabezpečení za cenu 100 $.

Poskytuje výkonově vyvážený server založený na zatížení, který zajišťuje, že výkon vašich webových stránek zůstává bez ohledu na provoz konzistentní.

iPage používá směrovače Cisco s povoleným protokolem BGP4 pro vyšší zabezpečení. Součástí je také bezplatný certifikát SSL.Funkce iPage pro zabezpečení

Můžete si také vybrat zabezpečení webových stránek a soukromí domény za samostatnou cenu. E-mail hosting poskytuje filtr nevyžádané pošty, který lze přizpůsobit a má také antivirovou kontrolu.

Záložní služba:

Aplikace iPage má služby zálohování a obnovy, ačkoli to není součástí plánu. To je třeba zvolit samostatně.

Poskytuje denní automatické zálohování. V průměru to stojí 1 $ / měsíc nebo 35,98 $ po dobu 36 měsíců.

Plán obnovy: iPage neposkytuje vícenásobné plány, má však odlišné ceny podle délky zvoleného plánu.

V případě, že si vyberete plán na 1 rok, což je nejméně, musíte si vybrat, počáteční cena by byla 2,99 $ / měsíc. Zveřejněte tentýž plán znovu za 9,99 $ / měsíc.

V případě, že si vyberete dvouletý plán, bude počáteční cena 2,49 $ / měsíc a následné obnovení pro tento plán je 8,99 $ / měsíc.

Dalším je tříletý plán, který začíná na $ 1,99 / měsíc. Toto je plán s nejnižší cenou. Obnovení plánu probíhá za 7,99 $ / měsíc.

Zákaznická podpora:

Na iPage se dostanete telefonicky, e-mailem nebo živým chatem. Má nepřetržitou zákaznickou podporu.iPage chat

Kromě toho máte na svých webových stránkách k dispozici databázi znalostí nápovědy. Zde můžete hledat různá témata.

Zde je jen málo témat – pokročilý hosting, e-mailový hosting, tvůrce webových stránek, domény, skriptování CGI, databáze, zabezpečení, abychom jmenovali alespoň některé.

Začínáme s aplikací iPage

5. GreenGeeks

greengeeks banner
Dále na mém seznamu je GreenGeeks, který je známý jako ekologická webhostingová platforma.

GreenGeeks existuje již více než 10 let a zajišťuje více než 35 000 zákazníků a hostil více než 3000000 webů.

Sídlí v Kalifornii v USA. GreenGeeks nabízí řadu možností hostování a je oblíbený pro svou technologii a ekologický hosting.

Dále mi dovolte poskytnout více podrobností o GreenGeeks.

Uptime:

GreenGeeks zaručuje 99,99% dostupnosti. Poskytuje snadno škálovatelné možnosti hostování s proaktivním monitorováním serveru.

Nahrál jsem provozuschopnost GreenGeeks prostřednictvím Uptime Robot:
greengeeks uptime august 2018

Ve většině případů poskytuje GreenGeeks neuvěřitelných 100% dostupnosti, mnohem lepší než to, co zaručují.

Spolehlivost a bezpečnost:

Každý z plánů používá SSD a poskytuje neomezené úložiště. Pojďme šifrovat zástupné SSL je součástí všech plánů.

greengeeks startovací plán

Má noční zálohy, CloudFlare CDN, které poskytuje zvýšený výkon. Když přecházíte na vyšší ceny, výpočetní cena se u každého plánu zdvojnásobí.

Používá technologii založenou na kontejnerech, která poskytuje maximální zabezpečení a je snadno škálovatelná. Zahrnuty jsou také izolace účtu, proaktivní monitorování serveru, kontrola zabezpečení v reálném čase, automatické aktualizace aplikací a vylepšená ochrana proti SPAMu.

Kromě toho zajišťuje GreenGeeks redundanci hardwaru a napájení. Podporuje protokol HTTP / 2.

Záložní služba:

Když už mluvíme o záložních službách, GreenGeeks dělá vše pro to, aby vaše data byla bezpečně zálohována.

Vyžaduje denní zálohování vašeho webu. To si GreenGeeks ponechá po dobu 24 hodin za účelem obnovy po havárii.

Kromě toho můžete kdykoli zálohovat soubory svých webových stránek, databázi a e-maily. To nevyžaduje žádné doplňkové služby ani zvláštní cenu.

Plán obnovy:

GreenGeeks poskytuje 3 různé plány – Lite, Pro, Premium. Plány s delším trváním jsou levnější.

Lite plán začíná na $ 2,95 / měsíc. To je po dobu 36 měsíců, což je nejnižší cena. Stejný plán se obnovuje na 9,95 $ / měsíc.

Plán Pro začíná na 5,95 $ / měsíc a obnovuje se na 14,95 $ / měsíc. Zatímco prémiový plán začíná na 11,95 $ / měsíc a obnovuje se na 24,95 / měsíc.

Zákaznická podpora:

Na zákaznickou podporu GreenGeek se můžete obrátit prostřednictvím e-mailu, telefonu a přímého chatu.

greengeeks-customer-support1greengeeks-customer-support2

Má nepřetržitou zákaznickou podporu.

Kromě toho má web vyhrazenou sekci podpory s vyčerpávající znalostí. Znalostní základna pokrývá různá témata a často kladené dotazy.

Spolu s tím existuje několik webových tutoriálů a blog, který se zabývá tématy hostování zájmu.

Exkluzivní pro čtenáře HostingPill

GreenGeeks nyní nabízí ZDARMA migraci stránek na všechny přechodu na Greengeeks z jakékoli hostingové společnosti.

Pro více informací klikněte zde

Začínáme s GreenGeeks

ZÁVĚR:

Prostřednictvím tohoto příspěvku jsem vám poskytl nejlepší dostupné možnosti hostování webových stránek pro malé firmy. Poskytl jsem podrobnosti pro 5 poskytovatelů hostingu – BlueHost, FastComet, SiteGround, iPage a GreenGeeks.

U každého z nich byste zjistili, že provozuschopnost je konzistentní nebo spíše odpovídá očekávanému průmyslovému standardu.

Když mluvíme o BlueHostu, iPage nebo SiteGroundu, jsou to dobré možnosti k prozkoumání.

Poté, co jsem to řekl, bych rád zdůraznil, že u každé z nich jsou obnovy vyšší než ceny stanovené pro první čas. Toto jsou populární hostingové platformy.

U iPage a BlueHost není záloha součástí plánu. Určitě tedy vyberete tyto platformy, záleží na tom, co přesně hledáte.

Zbývající další možnosti jsou GreenGeeks a FastComet. Oba jsou stejně dobré možnosti a poskytují celou řadu bezpečnostních funkcí. Opět zdůrazníme, že GreenGeeks obnovujete za vyšší cenu.

S FastComet získáte řadu bezpečnostních funkcí. Využívá pokročilé technologie k zajištění spolehlivosti svých služeb. Nejen to je doba provozu ve většině případů 100%. Má dobrou zákaznickou podporu.

FastComet zahrnuje služby zálohování jako součást svého základního plánu.

FastComet poskytuje hosting Joomla, hosting WordPress, hosting WooCommerce, hosting OpenCart, hosting delfínů, hosting ZenCart.

Nakonec, moje převzetí tady bude FastComet ze zřejmých důvodů. Přestože jsou všechny platformy dobré, FastComet je bohatý na funkce a rozhodně dostupnou možnost.

web hosting pro malé firmy infographic

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map