Nejlepší webhostingové společnosti pro rok 2020 (číslo 1 je moje nejoblíbenější)

Chcete vědět hned odpověď? Na základě našich zkušeností a nejvýhodnějších lidí je nejlepším webhostingem absolutně GreenGeeks.


Takže jsme tady: velký, webhosting, je po ruce. Web hosting je nejoblíbenější typ hostingu pro zákazníky, kteří nejsou významnými společnostmi nebo velkými podniky.

Webhosting obecně poskytuje kombinaci cenové dostupnosti a výkonu, díky kterému je nesmírně atraktivní pro všechny druhy.

Od jednotlivců, kteří chtějí malý blog pro své koníčky, po malé podniky s potřebami elektronického obchodování, web hosting je dostatečně flexibilní, aby poskytoval spoustu řešení.

Testovali jsme více než 50+ webhostingů zdaleka.

Na základě našich zkušeností jsme rozebrali 5 nejlepších společností poskytujících webhosting.

Nejlepší webhosting pro rok 2020:

Cena
Doba odezvy
Uptime
Použitelnost
Zákaznická podpora

GreenGeeks2,95 $ / měsícNejlepšíDobrý
Bluehost2,95 $ / měsícDobrýDobrý
FastComet2,95 $ / měsícDobrýSkvělý
SiteGround3,95 $ / měsícDobrýDobrý
A2 Hosting3,92 $ / moDobrýOK

Bez dalšího povyku se pusťte do podrobného přezkumu každého webového hostingu.

1. GreenGeeks (Můj oblíbený)

greengeeksV první řadě máme kolem sebe jednoho z nejunikátnějších hostitelů. Jak název napovídá, GreenGeeks je hostitel s jedinečným zaměřením na šetrnost k životnímu prostředí. Datová centra mohou být nesmírně zbytečná, něco málo z nás zvažuje tváří v tvář všemu, co je nepřátelské k životnímu prostředí.

Servery GreenGeeks jsou navrženy tak, aby byly velmi energeticky efektivní. Kromě toho investují do každé jednotky energie, kterou používají, trojnásobnou částku ve formě obnovitelné energie prostřednictvím environmentální nadace. To znamená, že používání GreenGeeks nejen neškodí životnímu prostředí, ale také pomáhá!

GreekGeeks dělá vaše svědomí víc než jen uvolněním. Cena společnosti GreenGeeks je v rámci průměrného průmyslového odvětví a někdy může být na spodní straně – takže za etičtější volbu nebudete platit navíc. Sdílené plány GreenGeeks jsou navíc vybaveny funkcemi.

Greengeeksův plánÚčet na základní úrovni vás zahajuje s neomezeným diskovým prostorem – což je skvělé, ale působivé, protože je to neomezené místo na disku SSD. To je vyšší kvalita než prostor na tradičních pevných discích a obvykle se vyskytuje v omezeném množství na jiných hostitelích.

Kromě toho získáte neomezené e-mailové účty, šířku pásma a domény. Tento poslední bod je jedinečný: většina plánů vstupní úrovně vám poskytuje jednu bezplatnou doménu, ale hostuje pouze jednu doménu. GreenGeeks vám poskytuje bezplatnou doménu, ale umožňuje hostit tolik, kolik si můžete dovolit, což je vynikající.

Kromě toho získáte zdarma neomezené databáze MySQL (což je skvělé), základní SSL (které můžete upgradovat), noční zálohy a Cloudflare CDN zdarma. To, s čím začnete, je velmi působivé, i když cena za obnovení je trochu vysoká.

To znamená, že jejich vstupní plán může být dost dobrý pro malé a střední podniky, nejen pro jednotlivce – nehovořit nic o jejich vyšších úrovních, které jsou samozřejmě ještě lepší.

Pokud to nestačilo, GreenGeeks má skvělou zákaznickou podporu a snadné použití. V těchto oblastech to není výjimečné, ale na tom nezáleží: stačí to, že si opravdu nemůžete stěžovat.

Nejlepší ze všech je však jejich skvělá doba bezporuchovosti a doba odezvy.

greengeeks uptimeAno. Čtyři měsíce v řadě měli naši GreenGeekovi perfektní provozuschopnost. Chcete-li dát třešnička na vrcholu, doba odezvy je trvale nízká, což je nejen jeden z nejlepších hostitelů jsme použili, pokud jde o uptime, ale jeden z nejvíce reagujících.

Stručně řečeno, GreenGeeks má vše. Cenové plány jsou při obnově o něco vyšší než obvykle, ale v souhrnu jsou ceny pro sdílený hosting stále v dost běžném rozmezí. Na oplátku získáte spoustu funkcí a neuvěřitelný výkon. A je to docela šetrné k životnímu prostředí – snadné první místo. Můžete si přečíst podrobnější recenzi GreenGeeks zde.

Klady

 • Vynikající výkon: perfektní provozuschopnost a velmi nízká doba odezvy.
 • Spousta funkcí a velkorysé rozdělení zdrojů, od první úrovně.
 • Jedinečně šetrné k životnímu prostředí!

Nevýhody

 • Některé z lepších funkcí vyžadují placené doplňky. Nejedná se o závažnou chybu a plány GreenGeeks jsou lépe vybavené než plány ostatních hostitelů, ale může to být nepříjemné.
 • Obnovovací ceny jsou vyšší než obvykle, i když počáteční ceny jsou nižší nebo standardní.

Navštivte GreenGeeks

2. Bluehost

Bluehost nápisZe všech jmen na tomto seznamu je Bluehost pravděpodobně nejoblíbenější. Je to jeden z nejpopulárnějších hostitelů v celé Velké Británii – kolem roku 2003, Bluehost ovládá více než 2 miliony webových stránek a má stovky podpůrných pracovníků připravených jít.

Hlavní výzvu společnosti Bluehost považuji za celkově skvělého webového hostitele, který je uživatelsky přívětivý. Funguje dobře, jeho cena je celkově standardní a má velmi snadné použití a zákaznickou podporu.

bluehost sdílený web hostingPřestože úložný prostor není neomezený, jako je tomu u GreenGeeks, rád bych vám připomněl výše uvedenou analogii bytu: pokud se všichni na sdíleném hostitelském účtu rozhodli využít tolik úložného prostoru, kolik jen mohli, protože je to „neomezené“ , “Celá sdílená hostitelská platforma by nefungovala.

Takže jo, Bluehost vás technicky omezuje, ale prakticky jsou úložné povolenky docela velkorysé, zejména pro účet vstupní úrovně. Navíc je to úložiště SSD, nikoli úložiště HD.

Kromě toho získáte neměřenou šířku pásma, základní SSL, zahrnutou doménu, některé zaparkované domény a jeden web. Vyšší úrovně získají více ze všeho, plus marketingové nabídky a zálohu některých stránek.

Tyto funkce jsou pro většinu uživatelů dostatečně velkorysé, i když na papíře nevypadají tak působivě. Po tom, co jsem řekl, si myslím, že by Bluehost mohl být trochu velkorysejší, aby držel krok s některými svými menšími konkurenty, jako jsou GreenGeeks nebo FastComet (který se chystá příští!). Například zahrnutí záloh nebo více webů pro účty na úrovni vstupu by bylo hezké.

Něco, co Bluehost dělá zvlášť dobře, je uživatelská přívětivost. Přestože se všichni hostitelé na tomto seznamu v zásadě snadno používají, Bluehost je zde obzvláště silný. Tvůrce webových stránek je intuitivní a Bluehost je s ním dostatečně přesvědčený, že si jej můžete zdarma vyzkoušet na svých webových stránkách.

Celkové rozvržení a správa účtů je velmi efektivní a snadno použitelné. Kromě toho je podpora zákazníků vynikající: zástupci jsou velmi nápomocní a znalostní báze je rozsáhlá.

zdroje podpory BluehostPokud jde o provozuschopnost, Bluehost není číslo jedna. Bluehost se však vždy podařilo zůstat nad 99,9% provozuschopnosti i v nejhorším případě a obvykle je lepší.

Bluehost uptimeI když je pravda, že doba provozu není vždy dokonalá, doba odezvy je neustále vysoká. Dokonce i vyšší čísla jsou stále na lepší straně průměru průmyslu.

Za to, že byl celkově skvělým hostitelem se slušnými cenami, dobrým výkonem, solidními funkcemi a velkou snadností použití a podpory, získal Bluehost druhé místo. Stále vás zajímá Bluehost? Máme vás zakryté.

Klady

 • Ačkoli první úroveň je dražší než obvykle pro první funkční období, druhá a třetí úroveň jsou dostupné pro první období a mají standardní cenu pro následující období..
 • Uptime je celkově celkem dobrý a doba odezvy je vynikající.
 • Obecně dobré rozdělení zdrojů.
 • Bluehost se velmi snadno používá a je skvělý pro začátečníky. Dokonce i pro středně pokročilé nebo zkušené zákazníky Bluehost věci zefektivňuje.
 • Jedinečně dobrá zákaznická podpora.

Nevýhody

 • Ceny jsou celkově dobré, ale první úroveň je na první straně na dražší straně. Cena za obnovení je však celkem standardní.
 • Provozní doba je obvykle dobrá, ale občas může být o něco nižší než standard.
 • Ano, funkce a zdroje jsou celkově dobré, ale některé věci by mohly být přidány do druhé nebo třetí úrovně, podle mého názoru, aby udržely krok s konkurenčními konkurenty.

Navštivte Bluehost

3. FastComet

rychlý bannerFastComet je jednou z mých oblíbených možností pro webhosting. Proč? Protože FastComet je jedinou hlavní hostingovou společností, která nemá výrazně vyšší ceny za obnovení. Obvykle u webhostingu bude váš první rok služby několik babek za měsíc, ale druhý rok dále výrazně zvýší měsíční cenu, někdy ji dokonce zdvojnásobí.

To je nešťastné, ale tak univerzální je toho málo, co s tím můžete udělat … pokud nepoužíváte FastComet, který jednoduše udržuje vaši cenu za obnovení stejně jako původní nákupní cena! Ano, i když později změní standardní cenu.

Pravděpodobně to znamená, že jejich počáteční měsíční cena je vyšší než průměr, že? Ne, opravdu ne. FastComet začíná na 2,95 $, což je na spodním konci průměru, a prodlužuje se podél tří úrovní na 5,95 $.

rychlý plánDostanete téměř každou funkci, která je běžná u jiných hostitelů, a také u některých na vstupní úrovni, které jsou obvykle vyhrazeny pro dražší účty u jiných společností. Například FastCloud
má neomezený počet e-mailových účtů, neomezený počet databází, neomezený počet FTP účtů, zabezpečení BitNinja serveru, bezplatný CloudFlare CDN, SSL a denní zálohy.

Vyšší úrovně mají soukromé možnosti DNS, správce obnovení jedním kliknutím, zdvojnásobení nebo ztrojnásobení CPU a RAM, lepší SSL a mnohem více. Vyšší úrovně mají vše, co potřebujete, ale skutečnost, že počáteční cena je cena za obnovení, všechno dělá mnohem lepší.

Navíc, podle mých zkušeností, FastComet se snadno používá, má skvělou zákaznickou podporu a dobré zabezpečení. Tak co je za problém? Pro lidi, kteří chtějí možnosti sdíleného hostingu, není FastComet vrcholem? Koneckonců, je to jednoduše nejlepší obchod, pokud jde o vlastnosti a cenu.

Zatímco FastComet je hodně, nestačí na nejdůležitější položce v hostování: skutečný hosting! FastComet je celkově v pořádku, ale podle mých zkušeností byl provozuschopnost o něco horší než u některých ostatních a doba odezvy byla podstatně a trvale pomalejší než u jiných nejlepších možností.

rychlé uptimeDobrá věc je, že FastComet udržoval věci na 99,9% hranici, i když znovu, tato skóre nejsou tak vynikající jako některá ostatní. I když doba odezvy a doba provozu není konec světa, nutí mě myslet si, že FastComet není nejlepší pro ty, kteří mají výkonnostní priority.

Ale pro kohokoli, kdo je ochoten riskovat tato čísla a hledat nákladově efektivní řešení, bude FastComet pravděpodobně vaším výběrem číslo jedna. Pokud se chcete dozvědět více, naše recenze FastComet obsahuje více informací a ještě delší záznam o dostupnosti, abyste se mohli podívat.

Klady

 • Vynikající varianta rozpočtu pro ty, kteří chtějí neustále utrácet malé množství peněz bez obětování funkcí.
 • Velmi stabilní cena a balení produktu.
 • Silná sada funkcí, zejména za cenu. Zejména možnost na úrovni vstupu je jedním z nejoblíbenějších balíčků webhostingu první úrovně, které jsem viděl.

Nevýhody

 • Doba provozuschopnosti a doba odezvy nejsou tak dobré jako některé další možnosti zde.
 • Některé limity úložiště dokonce i na vyšších úrovních.

Navštivte FastComet

4. SiteGround


Ze všech možností zde si myslím, že SiteGround je jednou z nejváženějších. Má skutečnou dobrou pověst a zdá se, že se to všem majitelům webových stránek líbí.

Část toho, proč je respektována, je skutečnost, že i když je obrovská, je nezávisle vlastněna:siteground o společnosti

To znamená, na rozdíl od Bluehostu (například), není nahoře žádný konglomerát.

A jak vidíte, manipulace s více než 2 miliony domén je poměrně velké množství. Určitě musí SiteGround dělat něco v pořádku, správně?
No, řekla bych to.

Ale vím, co si o tom myslíš – je SiteGround drahý nebo příliš drahý? Pojďme se nejprve podívat:plán lokality

Mám hodně dobrých věcí, které mohu říci o SiteGround, ale nejdřív bych s tebou měl být upřímný: ceny nejsou úplně „levné“.

Než se do toho dostanu, dovolte mi to objasnit: získáte spoustu věcí s SiteGround, a proto není cena tak špatná. Ve schématu věcí podniky nebudou držet pár babek za měsíc, pokud to stojí za to.

Ale pro lidi, kteří potřebují nejlevnější hostitele, který má k dispozici – obvykle znamená jednotlivce a fandy – SiteGround to asi není. Počáteční ceny plánů jsou o něco vyšší než průměr.

Ceny za obnovení jsou však také na vyšším konci průměru – dokonce i nejlevnější plán SiteGround může být o něco drahý ve srovnání s některými dalšími rozpočtovými hostiteli.

Ale cena je opravdu jen část obrázku. Jedním z skvělých výhod webu SiteGround je sada funkcí, která je součástí dodávky:
základní funkce webu
Jak vidíte, „základní funkce“ – které se každý plán dostane – jsou docela dobré. Provoz není měřen, existuje neomezená databáze MySQL, SSL zdarma, e-mailové účty zdarma a tvůrce stránek zdarma.

I když si myslíte, že je to základní, bezplatná služba CloudFlare CDN je působivá. CloudFlare CDN může skutečně zvýšit výkon a dobu načítání pro návštěvníky z celého světa.

A denní zálohy jsou úžasné, zvláště když si uvědomíte, že tolik hostitelů má pouze týdenní nebo měsíční zálohy pro plány vstupní úrovně.

Teď jsou to jen základy. Další dvě úrovně mají prémiové funkce:
funkce webu
Což především usnadňuje nastavení vašich stránek a zvyšuje výkon. Podivínské funkce jsou podobné, protože zvyšují výkon a také zajišťují shodu s PCI (což vám umožňuje bezpečné zpracování online transakcí).

Nevýhodou toho všeho jsou samozřejmě skladovací limity. Realisticky sdílený webhosting má omezené úložiště, i když váš hostingový plán říká, že máte neomezené úložiště.

Takže pro společnost SiteGround stanovit limit na 10 GB není tak špatné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Ve skutečnosti je to docela realistické – většina lidí podle plánů vstupní úrovně nepoužívá více než 10 GB. Ale pořád si myslím, že je příliš špatné, že tam mají limit. Z jasného hlediska je to úložiště SSD (které funguje lépe)!

Důležitá poznámka o SiteGround: je to opravdu skvělé pro WordPress. Ve skutečnosti WordPress.org doporučuje SiteGround spolu s dalšími dvěma hostiteli jako nejlepší pro hosting WordPress.

Důvodem je, že SiteGround, kromě spolehlivosti a uživatelsky přívětivého, má spoustu funkcí, které usnadňují nastavení nebo přenos webů WordPress. To je zvláštní síla SiteGround.

Kromě toho je SiteGround snadno použitelný (i když nepoužíváte WordPress) a má skvělou zákaznickou podporu. SiteGround se tedy obecně daří ve většině oblastí, včetně funkcí – jedinými dosud problémy jsou cenové a skladovací limity.

Je tu ještě něco, na co se musíme podívat: samozřejmě, provozuschopnost. Protože SiteGround může být dobře přijat, ale sdílený hosting všude je náchylný k výpadkům a špatnému výkonu. Takto mi SiteGround udělal:
siteground test site
Podle mých měření provedl SiteGround výborně. Ne dokonale, ale je to docela blízko. A nejen že je doba provozu obecně velmi vysoká, doba odezvy je slušná.
Samozřejmě ne tak nízko, jak bych chtěl – ale ne na vyšší úrovni, jakou jsem viděl u jiných hostitelů. Vezmu si, co můžu.

Celkově je tedy SiteGround opravdu solidní webhosting a je snadno jedním z nejlepších v oboru. Funkce jsou celkem dobré, skvělé pro WordPress a výkon je solidní.

Jedinou skutečnou nevýhodou je, že SiteGround může být přílišný a příliš drahý pro lidi, kteří potřebují levné hostitele a méně náročné webové stránky..

Pokud se chcete dozvědět více o SiteGround – uhodli jste to! Podívejte se na naši úplnou recenzi SiteGround.

Klady

 • Celkově dobré vlastnosti. Denní zálohy a CloudFlare CDN jsou zahrnuty pro VŠECHNY úrovně a druhá a třetí úroveň mají ještě pokročilejší funkce.
 • SiteGround je zvláště vhodný pro weby WordPress.
 • SiteGround byl trvale jedním z nejlépe fungujících hostitelů, které jsem testoval, pokud jde o provozuschopnost.

Nevýhody

 • Vyšší než průměrné počáteční ceny a vyšší než průměrné obnovovací ceny.
 • Přechod na vyšší úroveň není z hlediska ceny zanedbatelný.
 • Limity úložiště se zdají být trochu lakomé.

Navštivte SiteGround

5. A2 Hosting

Dosud byl tento seznam směsicí smolařů a masivních jmen. A2 Hosting je dalším podvodníkem: neznáme jeho velikost přesně, ale je docela zřejmé, že to není na stejné úrovni (ve velikosti) s Bluehost nebo SiteGround.

Co přináší A2 Hosting ke stolu? Přesto, že jde o relativně malé jméno, A2 Hosting srazí, pokud jde o funkce, a jejich ceny jsou rozumné – a navíc nabízejí více možností než většina společností.

hostingový plán a2A2 Hosting nabízí plány Linux i Windows.

a2 hosting oken plánCenové rozdíly nejsou příliš významné a je příjemné vidět tyto možnosti pro ty, kteří mají zájem. Rozdíl mezi servery Linux a Windows je téma pro jiný den, ale stručně: pro většinu uživatelů, kteří mají zájem o sdílený hosting, mohou být servery Windows lepší pro weby / aplikace .net. Pokročilejší uživatelé s těžšími potřebami mohou preferovat okna z pokročilejších důvodů, ale pro většinu z vás bych doporučil Linux.

Každopádně není rozdělení funkcí špatné. Začínáte s jedním webem, neomezeným úložištěm a přenosem, plus bezplatným SSL, ale bohužel pouze s pěti databázemi. Druhá úroveň je velmi cenově dostupná, a to i včetně ceny za obnovení, a neomezuje žádné zdroje.

Na papíře to nezní příliš působivě, ale hosting A2 má mnoho dalších protokolů a bezpečnostních funkcí pro webhosting, které jsou standardně zahrnuty. Plus, hosting A2 má spoustu dostupných doplňků a upgradů.

Největší z nich je aktualizace „Turbo“ (viz výše uvedený seznam funkcí), která ohromně zvyšuje výkon. I přes to jsou k dispozici různé a menší možnosti upgradu.

a2 hostingové funkcePokud jde o snadné použití nebo zákaznickou podporu, můžete si myslet, že A2 Hosting trpí kvůli své malé velikosti. Naštěstí to tak není. I když pro mě není hosting A2 super uživatelsky přívětivý, není těžké jej používat ani se učit.

Zástupci jsou obecně dobří a reagují včas, ale není to nic, co bych považoval za vynikající. Znalostní základna je dosti nevšední, ale stále užitečná. To je v pořádku – podpora A2 je stále dost dobrá na to, aby svou práci dokončila.

Druhou stránkou je, že A2 Hosting je o něco lepší pro pokročilejší uživatele. Je to přátelské pro vývojáře a je dobré pro lidi s velmi specifickými představami o jejich potřebách hostování. Je to řečeno, vstřícné a velmi přizpůsobitelné.

A2 Hosting má mnoho možností pro upgrade výkonu. Pokud máte zájem, jsou cenově dostupné a mohou váš web vylepšit. Zajímalo mě však více o výkon na základní úrovni bez upgradu.

a2 hosting uptimeAha … jo, trochu nešťastné tady. Světlá stránka? A2 Hosting se do značné míry podařilo zůstat nad 99,9% dostupností. Nevýhoda? Je velmi nekonzistentní, pokud jde o udržení se nad 99,95% známkou, a jeden měsíc dokonce klesl na nejnižší hranici 99,8%.

Kromě toho jsou doby odezvy stále dost vysoké. To znamená, že A2 Hosting je pro ty, kteří skutečně počítají s kvalitou uptime a dobou odezvy, trochu riskantní. Pokud tyto věci nejsou pro vás prioritou, pak by hostování A2 mohlo být skvělou volbou – ale pokud hledáte řešení elektronického obchodu, nemusí to být skvělý nápad, pokud nemáte zájem o přidávání upgradů..

Upgrady by však neměly být povinnou součástí fungování vaší služby, a proto je A2, přestože je celkově solidní a dobré, pokud používáte vše, co nabízí, na posledním místě. Nenechte se zmást, je to stále dobré pro webhosting (a další typy hostingu, pokud jste zvědaví).

Kromě toho má kdykoli záruku vrácení peněz, pokud se vám vaše služby nelíbí!

Klady

 • Skvělé pro uživatele, kteří chtějí možnosti: existuje výběr mezi plány Linux a Windows a mnoha dostupnými upgrady.
 • A2 Hosting může fungovat dobře, pokud plně využijete jeho infrastrukturu a upgrade. Navíc jsou aktualizace často cenově dostupné.
 • Pokud jde o poslední dva body, A2 hosting je zvláště dobrý pro ty, kteří očekávají potřebu škálování, ale přesto chtějí zůstat v rámci dostupné struktury webhostingu..
 • A2 Hosting je vstřícný pro vývojáře: podporuje mnoho skriptů a dokonce usnadňuje vývojářům dostat se přímo do práce.

Nevýhody

 • Ceny třetí úrovně jsou při obnově o něco dražší, i když to není nic šíleného.
 • Průměrná podpora zákazníků a snadné použití. Dost dobrý, ale nic výjimečného.
 • Výkon není na základní úrovni skvělý (bez upgradů, s výchozími funkcemi).

Navštivte A2 Hosting

Závěr

Wow! Ačkoli nalezení nejlepšího webhostingu mohlo být zpočátku skličující, doufejme, že tento seznam pomohl zjednodušit věci. Abychom se ujistili, že jsme na stejné trati a ujistili se, že dokážete najít to nejlepší hostování, zmíním několik věcí..

Nejprve se podívejme na všechny věci, na které jsme se podívali. Pokud jde o cenu a funkce, nezapomeňte dávat pozor na obnovovací ceny; jaké funkce jsou navždy zahrnuty zdarma a jaké jsou poplatky po prvním roce; plus jaké funkce jsou realisticky nezbytné. Kolik úložiště opravdu potřebujete?

Kromě upřednostňování těchto aspektů tvorby cen a funkcí je opravdu důležité věnovat pozornost výkonu. I když nejste podnikání nebo nechcete vydělat peníze z vašeho webu, pravděpodobně máte zájem o web, který funguje a funguje, správně?

Zde na hostitelské pilulce nabízíme několik bezplatných nástrojů, které by pro tuto oblast mohly být užitečné. Místo toho, abyste platili za kalkulačku dostupnosti, vyzkoušejte naši a vyzkoušejte různé webové hostitele.

Můžete také použít naši kontrolu nad webovými stránkami. Je to tak jednoduché, jak zní název: stačí zadat adresu URL vašeho webu a zkontrolovat, zda je web nefunkční jen pro vás nebo pro všechny!

Testování hostitelů, které vás zajímají, může být příliš mnoho práce, takže si zde můžete také prohlédnout naše měření dostupnosti. Všichni hostitelé, které měříme, jsou tady – nejen ti v tomto seznamu!

Když tento seznam nyní stojí, myslím, že je to docela dobrý začátek. Všichni tito hostitelé jsou skvělými možnostmi webhostingu, ale každý má své silné stránky.

GreenGeeks je cenově dostupný pro první rok a trochu dražší poté, ale nabízí spoustu funkcí, má skvělý výkon a je šetrný k životnímu prostředí.

Bluehost je pravděpodobně nejlepší všestranný hráč: ceny a funkce jsou v pořádku, výkon je velmi dobrý a vyniká díky uživatelské přívětivosti a zákaznické podpoře.

FastComet má také dobrou zákaznickou podporu, ale jeho hlavní síla je fenomenální výhoda, kterou představuje: tuny funkcí za nízké ceny, které se při obnově nezvyšují. Jediný problém? Jeho výkon není tak dobrý jako Bluehost a GreenGeeks.

SiteGround poskytuje hostům velkou hodnotu za první období a poté má standardní ceny. Nejde o vynikající funkce, ale má opravdu dobrý výkon pro svou cenu a jednoduchost, plus funkci osobního asistenta, která je příjemná.

Za páté místo je A2 Hosting skvělý pro podniky, které jsou ochotny provádět upgrady pro skvělý výkon, a pro ty, kteří jsou více technicky zaměřeni na potřeby webového hostingu, ale není tak skvělý pro ty, kteří hledají pouze možnosti rozpočtu (jako jsou jednotlivci a fandové). ).

To vše můžete vyzkoušet alespoň třicet dní a v některých případech i déle – tak nečekejte. Šťastný hosting!

nejlepší web hosting infographic

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map