Recenze Atlantic.net (2020): Je to nejlepší volba? Pojďme to zjistit…

S tolika hostitelskými platformami na trhu se někdy zdá být matoucí určit, na kterých by nejlépe vyhovovalo vašemu požadavku.


Atlantic.net je jedna taková hostitelská platforma, která má smíšenou popularitu. Zahájeno v roce 1994, to je na trhu již nějakou dobu.

Pokud jste přemýšleli o Atlantiku jako o obrovském oceánu, pak je Alantic.net oceánem hostujících řešení.

Nabízejí dobře vyřezávané funkce a jsou navrženy tak, aby poskytovaly hostovací řešení kompatibilní s HIPAA, která mohou bezpečně ukládat lékařské informace.

Atlantic.net je oblíbený díky svým cloudovým řešením a hostování virtuálního soukromého serveru (VPS). S mnoha stávajícími funkcemi je toto recenze, kterou jsem čekal na sdílení.

To má více než 15 tisíc zákazníků a má několik populárních značek, jako jsou Kia, Puma, Samsung, kteří využívají jejich služeb.

Atlantic.net se trochu liší od většiny konvenčních hostingových platforem.

Proč je to jiné??

Vyčkejte, zatímco vylímu fazole o jejich službách a mnohem více.

Prostřednictvím tohoto přezkumu budu mluvit více o tom, co jsem prozkoumal v Atlantic.net.

Uptime

Atlantic.net je hostingová platforma založená na cloudu. Má více datových center na různých místech. To zajišťuje stabilní a konzistentní služby s nejmenšími prostoji.

Atlantic.net je jednou z mála hostitelských platforem, které nabízejí téměř 100% provozuschopnost. Poskytuje 100% dostupnost SLA.

Tady je to, co jejich SLA definuje. Atlantic.net poskytne 100% SLA na všechny kritické komponenty a ponechá stranou veškerou plánovanou údržbu.

Cloudové servery umožňují Atlantic.net nabízet konzistentní výkon. Spravovaný a specializovaný hosting poskytuje 100% dostupnosti SLA.

SLA

Celkově společnost Atlantic.net poskytuje spolehlivé služby s dobrým výkonem a stabilní provozuschopností. Dosud Atlantic.net držel krok s očekáváním.

Dovolte mi dostat se dopředu a představit další parametry pro Atlantic.net.

Plány

Atlantic.net poskytuje HIPAA specifické cloudové hostingové služby. Udržují transparentnost ve svých cenách.

Atlantic.net má několik cloudových plánů, což je téměř 20 typů cloudových hostingových řešení. Různé plány vyhovují různým požadavkům.

Atlantic.net podporuje hosting WordPress, spravovaný hosting, nespravovaný hosting, dedikovaný hosting, Linux a Windows založený hosting. Dobrá kombinace hostingových plánů poskytuje řadu možností.

Každý plán je optimalizován pro konkrétní požadavek, jako je úložiště, výpočetní technika, paměť atd. Domnívám se, že Atlantic.net má širokou nabídku, pokud jde o plány. Málo poskytovatelů hostingu má tak dobrou kombinaci plánů.

Možnosti hostování

Účtujeme vám pouze prostředky, které používáte. Nejen to, ale také můžete kdykoli přidat zdroje.

Funkce

Jak jsem již zmínil, každý plán v Atlantic.net je jiný a vyhovuje specifickým požadavkům. Má řadu flexibilních funkcí. Služby zálohování přicházejí s vyššími náklady.

Plány nemají žádnou konkrétní záruku vrácení peněz, ačkoli poskytují záruku SLA služeb.

Hipaa funkce

Servery můžete kdykoli rozšířit. Pro zálohy je k dispozici denní záloha ve výši minimálně 1 $. Plány poskytují adresu IPv4. IP adresy jsou navíc k dispozici za samostatnou cenu 2,19 $ / měsíc.

cPanel a WHM jsou k dispozici za samostatné ceny. Architektura je postavena tak, aby poskytovala vysoký výkon. Úložiště Raid-10 zajistí, že vaše webové stránky budou vždy spuštěny.

Pokud ne přes cPanel, můžete také využít jejich vestavěných Restful API pro správu serverů.

API

Úložiště SSD na každém serveru zaručuje dobrou rychlost. Spravované servery vám umožňují nainstalovat vlastní licencovaný software, čímž se sníží další ceny.

Atlantic.net podporuje instalaci různého softwaru jedním kliknutím, včetně WordPress.

Cloudová funkce

Atlantic.net je jednou z mála hostitelských platforem, které podporují FreeBSD.

Při používání Atlantic.net neočekávejte, že byste se svými plány dostali příliš mnoho bezplatných reklam. Většina funkcí, jako je cPanel, zálohy mají samostatné ceny.

Protože však platíte pouze za to, co používáte, Atlantic.net se stále nezdá být příliš drahý. Skvělé místo pro začátek v případě, že hledáte dobrou kombinaci řešení hostingu.

Možná si budete muset vybrat plán, který nejlépe vyhovuje vašemu požadavku. Výběr vhodného plánu se nemusí zdát jednoduchý, jejich zákaznická podpora však k tomu poskytuje pokyny.

To je přesně to, co bude můj další bod. Dovolte mi mluvit více o jejich zákaznické podpoře.

Zákaznická podpora

Opět platí, že zde se Atlantic.net liší ve srovnání s většinou konvenčních hostingových platforem. Každé z hostitelských řešení má jinou podporu.

Zákaznická podpora

Atlantic.net, na rozdíl od většiny platforem, nezahrnuje možnost živého chatu pro uživatele, kteří nejsou uživateli. Během konkrétního načasování je však můžete oslovit během hovoru. Kromě toho má živou technickou chatovou podporu pro uživatele.

Podpora e-mailu je k dispozici 24/7/365. Má několik sekcí FAQ o různých službách.

E-mailem

V případě, že nenajdete vhodný plán, můžete dokonce vyplnit jeho formulář podpory. Zástupce zákaznické podpory vám pomůže přizpůsobit nejvhodnější plány na základě vašich požadavků.

Formulář podpory

Co se mi na jejich podpoře líbí, je to, že rozumí požadavkům zákazníků a poskytují řešení vašich dotazů.

Hovory i e-maily jsou vždy přesměrovány na konkrétní podpůrné kanály. Například existuje samostatná podpora vyhrazeného hostování a kolokace.

Taková segregace služeb zajišťuje, že získáte rychlou pomoc a řešení jsou relevantní pro váš požadavek na hostování.

Bezpečnostní

Zmínil jsem se o tom dříve; nicméně se budu opakovat. Altantic.net poskytuje přizpůsobené plány hostování, které jsou zvláště kompatibilní s HIPAA.

Atlantic.net bere zabezpečení a spolehlivost velmi vážně. To je zřejmé z rozsahu dodržování předpisů

jeho datová centra mají.

Je úžasné znát úroveň bezpečnosti, kterou Atlantic.net udržuje.

Dodržování

Přestože je Atlantic.net známá převážně pro svou shodu s HIPAA, existuje několik dalších, které jsou začleněny.Hipaa kompatibilní funkce

Infrastruktura je vysoce bezpečná a zahrnuje ochranu DDoS, detekci narušení, spravované brány firewall a dvoufaktorové ověření.

PCI

Ve všech plánech poskytnutých společností Atlantic.net jsou zcela pokryty různé aspekty zabezpečení.

Další bezpečnostní funkce

Atlantic.net obsahuje základní i několik pokročilých bezpečnostních funkcí. Jeho dobrý seznam shody jistě ukazuje úroveň bezpečnosti, kterou udržují pro své cloudové služby.

Klady

Atlantic.net má mnoho dobrých funkcí, které nemusíte získat na jiných hostingových platformách.

I když jsem hodně hovořil o různých aspektech Atlantic.net, dovolte mi jen shrnout a předložit to, co mi opravdu připadalo přitažlivé..

 • Když mluvíme o Atlatnic.net, rozhodně to nebude chybět. Jeho 100% dostupnost SLA stojí za zmínku. Jako vlastník webu se nemusíte bát žádných bezprecedentních prostojů nebo výpadků. Jeho vysoce výkonné servery poskytují plynulý a robustní zážitek. Zde můžete využít dokonalou kombinaci výkonu a spolehlivosti.
 • Zákaznická podpora je dalším aspektem, který je dobře zabudovaný v Atlantic.net. Má dobrou technickou podporu. Podpora, která je dobře segregovaná, je jedním z klíčových vrcholů zde. No, nejen to, ale také jejich podpora prostřednictvím e-mailu, živého chatu a telefonu stojí za zmínku.
 • Všestrannost plánu je v rámci Atlantic.net dobře vytvořena. Najdete několik plánů pro splnění různých požadavků. S úplným řešením založeným na cloudu může Atlantic.net nabídnout mnoho. Flexibilita plánu je jedním z klíčových kladů, které jsem zde našla. Ne mnoho platforem není postaveno, aby poskytovalo takovou úroveň flexibility. Kromě toho se zde můžete rozhodnout pro hostování na platformě Windows i Linux.
 • Dalším nepropásnutým profesionálem je jejich bezpečnost. Již jsem zdůraznil úroveň souladu, kterou Atlantic.net dodržuje pro svá datová centra a infrastrukturu. Nejen, že jsou kompatibilní, ale také poskytují další bezpečnostní funkce.

Na rozdíl od některých hostingových platforem jsou tyto zcela zahrnuty do plánu. Zabezpečení je něco, co Atlantic.net je pravděpodobně nejlepší mezi většinou hostingových platforem. Je třeba zmínit jejich dobrou kombinaci bezpečnostních prvků.

Nevýhody

Atlantic.net nabízí mnoho věcí a zdá se, že jde o univerzální řešení, které funguje na jednom místě.

Přesto to není dokonalé ideální řešení. Atlantic.net má několik nedostatků, kterým nelze zabránit.

Zatímco jsem mluvil o jejich výhodách, dovolte mi také vyzdvihnout některé nevýhody, které mají.

 • Atlantic.net vám účtuje poplatky pouze za služby, které používáte, což je dobré. CPanel nebo dokonce záloha se však účtují zvlášť. I když existuje několik hostingových platforem, které je poskytují jako freebies, určitě si je sem zdarma nedostanete.
 • Atlantic.net je rozmanitý, pokud jde o plány. Pokud nemáte cPanel, můžete stále používat jejich zabudovaná API. To je pro uživatele snadné s technickou podporou. To je však stejně složité pro uživatele, kteří nejsou technicky nakloněni nebo právě začínají zkoumat hostingové platformy.

Závěr: Doporučuji Atlantic.net?

A konečně, čas na verdikt, takže opravdu doporučím Atlantic.net? Jak jsem již několikrát zmínil, Atlantic.net poskytuje obrovskou škálu služeb.

Atlantic.net je perfektním řešením pro požadavky na hostování na podnikové úrovni, lékařská centra a podobné organizace.

Díky tomu se nemusíte starat o provozuschopnost, výkon, spolehlivost, zabezpečení. Toto jsou klíčové funkce pro jakoukoli hostitelskou platformu a společnost Atalntic.net zajišťuje to nejlepší z řešení standardních v oboru.

Co však může být náročné, je skutečnost, že noví uživatelé to mohou považovat za příliš složité. I když získáte technickou pomoc od zákaznické podpory, můžete tento komplex najít, pokud nemáte mnoho technických znalostí.

Poté, co jsem to řekl, bych také zdůraznil, že společnost Atlantic.net je dobrá volba, pokud máte potřebné technické znalosti. Určitě bych doporučil Atlantic.net.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map