Recenze CyberGhost VPN Review 2020 (naše myšlenky po testování)

Pokud jste se podívali na seznamy špičkových sítí VPN, určitě jste se s CyberGhostem setkali.


CyberGhost není největší nebo nejoblíbenější VPN, ale je to určitě jeden z nejuznávanějších.

CyberGhost byl překvapivě teprve od roku 2011. CyberGhost si udržuje silný pocit identity jako propagátora soukromí a svobody internetu.

Ano, všechny VPN to říkají, já vím. CyberGhost byl první společností VPN, která zveřejnila zprávu o transparentnosti, a celá společnost je mladší než deset let.
Může to tedy být více než jen ukázat s CyberGhostem.

A přestože nejde o nejoblíbenější VPN na světě, podporuje více než 20 milionů uživatelů, takže se určitě něco děje v pořádku.

Ale hej, nemůžete posoudit, co o sobě CyberGhost říká. Naštěstí používám CyberGhost už nějakou chvíli a mohu vám dát plný přehled o dobrém, špatném a úžasném. Začněme.

Klady

Začnu dobrou zprávou. Upřímně řečeno, je toho spousta, takže se to pokusím udržet krátký.

Za prvé, CyberGhost má rozumnou cenu. Někteří lidé najdou lepší obchody s jinými společnostmi, ale pro ty, kteří chtějí plně funkční a výkonnou VPN, je CyberGhost jednou z nejlepších nabídek.

Za druhé, CyberGhost má mnoho funkcí.

Funkce CyberGhost VPN

Zejména má CyberGhost spoustu silných stránek, pokud jde o jeho servery, a mnoho nástrojů, které uživatelům poskytují kontrolu nad jejich vlastní zkušeností.

Jednou z působivých věcí na tom je, že CyberGhost to zvládne a přitom se snadno používá. Uživatelské rozhraní je velmi přátelské a úplný začátečník může optimalizovat svá nastavení CyberGhost (nebo je nechat na pokoji, pokud si to přejí).

Nakonec má CyberGhost obecně solidní výkon. Podle mých zkušeností byl CyberGhost jednou z nejrychlejších sítí VPN v okolí, ale tady a tam jsou škytavky (a nejsem si jistý, do jaké míry je to jen můj internet)..

Přesto je CyberGhost velmi výkonný.

Celkově vzato CyberGhost funguje ve většině aspektů velmi dobře a díky tomu se stal jednou z nejatraktivnějších VPN na trhu.

Nevýhody

Toto je jeden z nejkratších seznamů „nevýhod“, které jsem za chvíli udělal. Nejjasnější slabinou je podpora zákazníků.

Přestože má CyberGhost živý chatovací a prodejní systém, chybí jim telefonická podpora. Nejedná se o závažný problém a mnoho sítí VPN nemá telefonickou podporu, ale přesto by bylo hezké.

Navíc, zatímco zástupci jsou v pořádku, znalostní báze / informační materiál je trochu nevýrazný.

cyberghost obsah pro nevýhody

S tím samo o sobě není nic špatného, ​​ale mohl by použít nějaký další obsah.

Kromě toho bych si přál, aby tam byl více odkaz v aplikaci na zákaznickou podporu. Můžete si nastavit vyskakovací dialog nebo hlášení o chybách, ale to není stejné.

Nyní, kromě toho, musím říct, že si nemyslím, že CyberGhost má příliš mnoho nedostatků, které stojí za to vzít na vědomí.

Řeknu však, že i když jsou ceny dobré pro to, co se nabízí, balíčky CyberGhost budou pro některé lidi stále příliš velké.

Pro ty, kteří nevadí opustit některé funkce a servery, můžete rozhodně jít levněji než CyberGhost.

Zejména pokud potřebujete pouze jednoduchou VPN, CyberGhost by pro vás mohl být tím, co nabízí.

Pokud ale chcete plně funkční VPN, nemyslím si, že se CyberGhostem příliš pokazí. Ale hej, pojďme se nejprve dostat do specifik.

Ceny a funkce

Než skočíme do všeho, co CyberGhost nabízí, podívejme se stručně na cenu.

Za prvé, mnoho slavných sítí VPN nabízí bezplatné služby spolu s placenými možnostmi. Je mi líto, že CyberGhost není jedním z nich. CyberGhost nabízí pouze placené plány – ale to není úplně špatná věc.

Je tomu tak proto, že bezplatné sítě VPN někdy riskují pochybné postupy ochrany osobních údajů. Pokud je vaším cílem internetová anonymita, není to riziko. V jistém smyslu je CyberGhost poctivý vůči svým uživatelům: pokud chcete soukromí na nejvyšší úrovni, musíte zaplatit.

Každopádně je pro mě zklamáním, že CyberGhost nenabízí delší zkušební období. CyberGhost nabízí pouze 24hodinovou bezplatnou zkušební verzi a pak si musíte vybrat.

Je to lepší než nic, ale není dost času na to, aby se rozhodl plně informovaný. Plány však mají 45denní záruku vrácení peněz, takže nemusíte dělat velké riziko.

peníze cyberghost zpět

Pokud jde o samotné ceny, CyberGhost je jako většina sítí VPN v nabídce nižších cen za delší závazky. Řekl bych, že ceny CyberGhost jsou u plánů VPN docela normální, i když mírně na vyšší straně.

Důraz na mírně. Chápu, že mnoho uživatelů VPN není podniky, ale jednotlivci ze všech oblastí života, kteří by mohli mít zájem chránit svou anonymitu za nižší cenu.

Je to fér, ale podle mého názoru jsou ceny CyberGhostu velmi dobré pro kvalitu funkcí, které CyberGhost nabízí.

V každém případě jsou některé z propagačních možností CyberGhostu docela dostupné i podle standardů VPN.

Pokud jde o platby, CyberGhost je docela typický v přijímání karet, PayPal nebo bitcoinů (žádné další mince, promiňte!).

Nyní, aby tyto ceny fungovaly: CyberGhost může pracovat až na 7 zařízeních současně. Některé VPN nabízejí více, ale 5-10 je docela typický a myslím, že 7 zařízení je docela solidní, zejména za tyto ceny.

připojit 7 zařízení cyberghost

Jakmile jej použijete na jednom z těchto zařízení, zjistíte, že servery CyberGhost jsou jednou z jeho silných stránek. Pokud se obáváte, že by CyberGhost, provozovaný především ve střední Evropě, chyběl server ve vaší oblasti, pravděpodobně se mýlíte.

CyberGhost má více než 3000 serverů v 60 zemích. Některé země samozřejmě mají větší podíl těchto serverů než jiné, ale stále je to opravdu dobré množství serverů v každé zemi, takže získáte obrovskou úroveň výběru.

Zde je jedna z mých oblíbených věcí o CyberGhostu: CyberGhost usnadňuje přechod na nejlepší servery.

Je běžné, že VPN zvýrazní několik serverů, ale CyberGhost pro vás provede spoustu práce výběrem dlouhého seznamu nejlepších serverů pro torrentování a streamování.

Pokud jde o streamování, CyberGhost vám dokonce řekne, které servery jsou nejlepší pro streamování, ze kterých služeb. Servery můžete také zaregistrovat a dokonce je spravovat v kategoriích. Je to velmi rozsáhlé.

cyberghost vpn streamování

Kromě možnosti přepínání mezi servery můžete přepínat mezi protokoly VPN. Stejně jako u většiny VPN je výchozí OpenVPN, ale můžete také přejít na protokoly L2TP-IPsec nebo IKEv2..

Některé VPN nabízejí kromě základních technologií VPN další nástroje. CyberGhost je jedním z nich. Nejvýznamněji,

CyberGhost má zabudovaný reklamní blok, ochranu před malwarem a ochranu proti úniku DNS / IP.

malware blokátor cyberghost

Kromě toho má CyberGhost automatický přepínač zabíjení. To není přítomno v každé VPN a já bych lhal, kdybych řekl, že je musím opravdu využít, ale stále je to šikovný rys.

V podstatě to znamená, že pokud vaše připojení přeruší, některé aplikace budou automaticky zablokovány v přístupu k vašemu zařízení. Je to rychlý štít.

Pro ty základní věci, které mě téměř nenapadají zmínit, protože je můžete tak nějak předpokládat u většiny placených možností: CyberGhost má politiku bez protokolů a neomezenou šířku pásma.

Zajistím výkon a zabezpečení brzy, ale stručně řečeno: ano, je to rychlé a ano, je to bezpečné.

Teď celkově musím říci – CyberGhost je stejně dobře vybavený jako nejlepší VPN a má na zavedení velmi rozumné ceny. Získáte spoustu nástrojů a nejlepší ze všech, úplnou kontrolu nad těmito nástroji. Sakra, polovina nástrojů je o tom, jak vám dát kontrolu nad svými zkušenostmi.

Z tohoto důvodu bych tvrdil, že CyberGhost je v současné době jednou z nejlepších sítí VPN a navíc má některé z nejlepších cen.

Snadnost použití

Dobře, to všechno zní skvěle – spousta přizpůsobitelnosti a funkcí. Woohoo! Ale to nemůže být trochu přehnané?
Pro prvního uživatele to může být trochu. Myslím si však, že většina lidí, dokonce i nováčků, by mohla být na palubě za hodinu (maximum)..

Zřízení účtu je docela jednoduché. Setkal jsem se s některými staršími recenzemi, které uváděly, že CyberGhost byl ve svém registračním procesu trochu matoucí, ale myslím, že to už není problém, protože v současné době to lze udělat během několika minut..

V minutách mám na mysli celý proces stahování softwaru, registrace účtu, placení a zahájení používání VPN. A jakmile začnete používat VPN, je design velmi uživatelsky příjemný.

Dovolte mi ukázat, co tím myslím. Takto CyberGhost normálně vypadá na PC.

cyberghost vypadá na ploše

Pokud kliknete na tuto malou šipku vedle rozbalovací nabídky serveru, objeví se toto.

rozhraní cyberghost

Toto je působivá správa serverů, o které jsem vám říkal dříve. Odtud ji můžete trochu rozšířit. A tady to máte, to je vaše plnohodnotné okno:

připojení k serveru cyberghost

A pak znovu kliknete na tuto šipku a vrátí se na původní velikost, kde stačí přepnout jedno nebo dvě tlačítka. A jak jsem řekl, CyberGhost je velmi nápomocný při určování, které servery jsou ideální.

Správa účtů a přepínání dalších nastavení je asi stejně použitelné jako vše ostatní, co se dosud ukázalo.

Mám pouze jednu stížnost: někdy, když otevřu své okno CyberGhost, je to příliš velké pro mou obrazovku. Musím změnit velikost obrazovky ručně, abych ji přizpůsobil pokaždé, což je nepříjemné, ale ne obrovské.

Celkově vzato, CyberGhost je docela snadný. Rozdíl mezi CyberGhost a nejjednoduššími VPN je opravdu jen pár kliknutí.

Takže pravda, CyberGhost není technicky nejjednodušší VPN v okolí, ale je to proto, že nejde o nejjednodušší VPN v okolí.

A nedokážu si představit, že by si na to stěžoval, vzhledem k tomu, že CyberGhost usnadňuje mít takový přizpůsobený VPN zážitek,.

Zákaznická podpora

Ah – ale co zákaznický servis? Věci se vždy mohou pokazit, a proto je nezbytná dobrá zákaznická podpora.

CyberGhost nabízí trochu znalostní základny. Na její stránce podpory je především několik příruček, některé články o řešení problémů a některé články o nejčastějších dotazech. Není to nic obrovského, ale je to velmi vhodné pro rozsah VPN.

stránka podpory cyberghost

Pokud jde o přímo kontaktující zástupce, můžete se na ně obrátit prostřednictvím systému prodeje vstupenek nebo prostřednictvím živého chatu.

Jo, žádná telefonická podpora, ale alespoň stále můžete kontaktovat zástupce přímo s live chatem.

Zjistil jsem, že opakování je docela užitečné, ale také jsem neměl hluboké problémy s CyberGhostem, takže nemohu říci, že jsem plně testoval zástupce s náročnější otázkou. Nicméně živý chatovací a prodejní systém CyberGhostu dokáže tento trik.

O zákaznické podpoře tedy není co říci. Je to docela jednoduché – není to špatné, ale ne úplně hvězdné.

Zároveň si myslím, že CyberGhost funguje dostatečně dobře, aby se potřeba pevné podpory zákazníků poněkud snížila. Což mě vede k mému dalšímu bodu …

Zabezpečení a spolehlivost

Zde leží odpověď, na kterou jste čekali – jak skutečně funguje VPN?

Dámy a pánové, poslední zprávu jsem uložil. Protože CyberGhost funguje skvěle. Některé VPN nabízejí ve svých cenových úrovních různé rychlosti, ale s CyberGhost vám každá smlouva zajistí dobrou rychlost.

Teď to budu muset splnit: můj rychlostní test s CyberGhostem nebyl příliš horký.

Zde je test rychlosti s CyberGhostem VYPNUTÝ.

cyberghost test rychlosti

A tady je test rychlosti s CyberGhostem ON.

cyberghost na

Tak to máš. Samozřejmě, věci byly mnohem pomalejší pro rychlost stahování. Abych byl upřímný, necítil se příliš přesně. Můj internet může být někdy skvrnitý, takže jsem se pokusil podruhé po několika minutách.

rychlost daná cyberghostem vpn

Možná je to jen já a můj špinavý internet, nebo je CyberGhost prostě nestabilní. Podle mých zkušeností (a zkušeností většiny uživatelů) tomu tak není.

Každopádně bych řekl, že celkově má ​​CyberGhost velmi solidní výkon, pokud jde o stabilitu a celkově dobré rychlosti.

Jak vidíte, ve druhém testu byla rychlost stahování velmi blízko mé rychlosti stahování bez CyberGhost. Nemohu říci, že je to takhle pořád, ale obvykle se cítí stejně rychle.

Pokud jde o zabezpečení, CyberGhost nabízí standardní 256bitové šifrování AES. CyberGhost také nabízí možnost přepínání mezi VPN protokoly a má možnost ochrany proti úniku DNS, jak jsem zmínil. A samozřejmě, to je všechno vedle reklamního bloku a blokování škodlivého softwaru.

Můžete také zablokovat sledování webových stránek a automaticky přesměrovat na připojení HTTP. Tyto nástroje jsou vynikajícími doplňky zabezpečení, zejména proto, že můžete ovládat míru, do jaké chcete zabezpečit používání internetu.

Stručně řečeno, řekl bych, že CyberGhost je jednou z nejlépe fungujících sítí VPN. Její bezpečnostní nástroje vám nabízejí nějakou příjemnou zvláštní ochranu, pokud chcete, a bezpečnostní protokoly CyberGhost jsou solidní. Navíc obecně zjišťuji, že rychlosti CyberGhost jsou docela solidní, a většinou je to jedna z nejrychlejších sítí VPN v okolí.

Doporučuji CyberGhost VPN?

Jsem si jist, že můžete uhádnout odpověď, ale jaký je výrok o CyberGhost?

Jednoduše řečeno, jedná se o dobře dostupnou VPN, která je dobře funkční a má solidní výkon. Uživatelé získají vynikající kontrolu nad svými zkušenostmi s VPN, přičemž servery a doplňky zabezpečení jsou dvě hlavní oblasti, ve kterých mohou uživatelé dělat, co chtějí.

A co víc, vše je velmi snadné se naučit a spravovat. Jo, zákaznická podpora by mohla být o něco lepší, ale stačí a v každém případě pochybuji, že ji budete potřebovat.

Ještě jednou vám nemohu přesvědčivě říci, jak dobré jsou rychlosti CyberGhost. Cítí se mi dobře, a když je vyzkouším, dostávám různé odpovědi, což je pravděpodobně kvůli mé vlastní funky WiFi.

Řekl bych, že CyberGhost je přinejmenším na lepší straně rychlostí, aby byl bezpečný, ale nejčastěji je jednou z nejrychlejších VPN.

Celkově vzato, není to pro každého. Lidé, kteří chtějí jednoduché a levné VPN, by se měli zabývat dalšími možnostmi. Ale všichni ostatní by měli silně zvážit CyberGhost – je to jedna z nejlepších VPN v okolí.

Získejte CyberGhost nyní

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map