Recenze Host-Tracker: Na základě našich zkušeností (2020)

Celkové hodnocení:

Host-Tracker poskytuje nejen služby monitorování webových stránek, ale je vybaven několika dalšími službami a může poskytnout podrobnou zprávu o těchto parametrech. Toto je speciálně navrženo tak, aby váš web byl vždy spolehlivý a bezpečný.


Výhody hostitele:

 • Poskytuje všestrannou funkci pro monitorování a monitorování zaměřené na zabezpečení
 • Dobrý počet umístění serveru pro sledování služeb
 • Podrobné funkce hlášení
 • Podporuje API, blacklisting domén / IP
 • Dobrá podpora pro výstrahy zajištěním pro výstrahy prostřednictvím různých médií
 • Nastavitelné trvání monitorování, chybové zprávy, formát hlášení

Nevýhody Host-Tracker:

 • Podpora nemá zařízení pro vstupenky nebo chaty. I když to rozhodně není podvod, ale je dobré mít funkci

Přehled Host-Tracker:

Sledování dostupnosti je velmi důležité pro všechny webové stránky, které poskytují spolehlivé služby. Nejen pro udržení nepřetržitého provozu, ale také pro zajištění bezpečnosti webu.

Host-Tracker poskytuje nepřetržité sledování vašeho webu. Může poskytovat zprávy specifikující dobu provozu a dobu odezvy pro váš web.

Host-Tracker může zasílat okamžitá upozornění v případě výpadku webové stránky nebo pokud zjistí jakékoli problémy s vaší webovou stránkou. Může to být technický problém nebo problém způsobený škodlivým úmyslem.

Host-Tracker navíc poskytuje řadu dalších služeb. Na vysoké úrovni může být Host-Tracker považován za víceúčelové řešení typu one-stop pro různé monitorovací úkoly.

Snadnost použití:

Host-Tracker poskytuje jednoduchý panel pro spuštění a použití. Metriky dostupnosti byste našli přímo na domovskou stránku řídicího panelu.

Jeho použití je zcela bez námahy tam, kde lze přidat webové stránky pro monitorování dostupnosti. Současně můžete upravit svou konfiguraci na základě požadavku.

Sledování webových stránek

Tým Host-Tracker nejprve podporuje počáteční nastavení a konfiguraci. K tomu lze přistupovat z několika míst. V současné době existuje 142 monitorovacích míst.

Řídicí panel poskytuje přehledy metrik uptime, které lze vybrat pro libovolné konkrétní trvání.

Snadná zpráva o použití

Zde můžete nakonfigurovat kontaktní osoby a médium upozornění.
Snadné použití Kontakt

Nabídka dashboardu je zobrazena níže:
Nabídka řídicího panelu

Možnost Správa reklam Google vám umožňuje spustit nebo zastavit reklamy Google na základě stavu vašeho webu.

Chcete-li veřejně zobrazit stav uptime svého webu, můžete použít uptime informátory. Můžete si to přizpůsobit.

Uptime informátoři

Váš web může mít naplánovanou údržbu a rozhodně nechcete, aby to ovlivnilo vaše skutečné metriky dostupnosti. To lze velmi dobře vyloučit stanovením plánovaného harmonogramu údržby.

Údržba řídicího panelu

V daném okamžiku můžete zkontrolovat přesná umístění serverů z řídicího panelu. Je rozšířený, distribuovaný a odtud můžete vědět, kde přesně je místo.
Umístění serveru řídicího panelu

Celkově se Host-Tracker snadno používá a je nepravděpodobné, že byste potřebovali hodně pomoci bez ohledu na to, zda jste technicky nakloněni nebo ne.

Funkce:

Host-Tracker poskytuje svým uživatelům seznam funkcí v každém plánu. To poskytuje bezplatnou i 30denní bezplatnou zkušební verzi. Bezplatná služba provádí základní monitorování provozuschopnosti v intervalu 30 minut a navíc poskytuje zprávy.

Plány jsou kryty 30denní zárukou vrácení peněz. V případě, že zkontrolujete bezplatnou zkušební verzi, dovolte mi vás ujistit, toto i řadu služeb.

Většina plánů zahrnuje sledování doby odezvy, sledování obsahu, vlastní sledování chyby / odezvy, sledování databáze, plánování údržby, monitorování SNMP / Https.

Pokud potřebujete více, můžete si velmi dobře vybrat lepší plán, ve kterém byste také měli sledovat vypršení platnosti domény, sledování vypršení platnosti certifikátu. Plány mohou také sledovat využití infrastruktury, jako je CPU, paměť a další.

Denní zprávy jsou podrobné a také jsou v pravidelných intervalech poskytovány zprávy s konsolidovanými výsledky.

U každého plánu se interval monitorování liší a také počet kontaktních osob, které lze konfigurovat, se liší.

Několik dalších funkcí zahrnutých do pokročilejších plánů je – DNSBL monitorování domény na černé listině nebo IP, plánování úloh cron, sledování transakcí, přístup k API a podpora víceuživatelského účtu.

Funkce a oznámení
Celkově vám Host-Tracker umožňuje sledovat ping, https, trasování, rychlost stránky, DNSBL. Upozornění můžete přijímat prostřednictvím e-mailu, SMS, Skype, Hangoutu nebo hlasového hovoru.

Pomoc a podpora:

Je nepravděpodobné, že byste jako uživatele považovali Host-Trackera za příliš složitého. Má slušně dostatečné pomocníky, které se zabývají klíčovými tématy.

Na podporu hostitele se můžete dostat e-mailem. Web vysvětluje základní využití monitorování dostupnosti.

Web je dobře pokrytý blogy a FAQ, které jsou stejně užitečné.
Host Tracker FAQPoskytovaní průvodci jsou soběstační a poskytují přehled služeb.

Ceny:

Jak jsem již zmínil dříve, pokud máte velmi základní požadavek, Host-Tracker poskytuje bezplatný plán. Kromě toho získáte 30denní bezplatnou zkušební verzi, která vám umožní zavěsit většinu inherentních služeb Host-Tracker.

Nejzákladnější plán začíná na $ 5 / měsíc. Celkově existují 4 placené plány.
Plány
Plány rostou a zlepšují se, jak trendujete vzhůru. Pokud zvolíte roční plán, určitě byste hodně ušetřili.

Interval monitorování je také dostačující, kde maximálně činí 10minutový interval monitorování pro nejzákladnější plán.

Výhodou těchto plánů je, že základní plán splňuje nejběžnější požadavek na monitorování dostupnosti. Plány vyhovují jak základním, tak i pokročilým požadavkům na monitorování.

Výrok:

Host-Tracker nakonec dopadne. Jeho monitorovací služby jsou jistě rozmanité a přicházejí s několika doplňkovými funkcemi.

Má 30denní bezplatnou zkušební verzi, což je velká výhoda a základní bezplatný plán. Plány jsou opět univerzální a cenově dostupné.

Bezpečnostní prvky jsou dalším pozitivním aspektem produktu Host-Tracker. Úroveň přizpůsobení, kterou Host-Tracker umožňuje, určitě stojí za vyzkoušení.

Host-Tracker je výběr, který stojí za vyzkoušení a je jedním kloboukem, který by vyhovoval všem.

Navštivte Host-Tracker

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map