Recenze Hostinger: Awesome Uptime (100%), co funkce?

Co je Hostinger?

Je na čase, abychom dostali aktualizovanou recenzi Hostingera. Hostinger byl koneckonců hlavní hostitelskou silou na internetu plném různých hostitelských platforem.


Pokud jste o Hostingerovi ještě neslyšeli, můžete být překvapeni, když se dozvíte, že se jedná o rozlehlé poskytovatele hostingu. Myslím to: Hostinger má více než 29 milionů uživatelů a dceřiných společností ve 178 zemích.

Začalo to v roce 2004, ale od svých malých začátků se stala fantastickou možností hostování.

V této recenzi budeme mluvit hodně – ale abych vám dal rychlou odpověď, Hostinger je dobrý. Není dokonalý, ale celkově levný vzhledem k tomu, co dostanete za babku.

Ale hej, to je přílišné zjednodušení. Na co tedy čekáme?

Pojďme se ponořit.

Celkově: Nevýhody

Dobře, nejprve špatné zprávy: co Hostinger dělá špatně?

Hostingerův plán jednotného sdíleného hostingu přichází s nízkými náklady, ale z toho nebudete mít spoustu funkcí.

To neznamená, že hostinger celkově chybí v oddělení funkcí (není to!) Jen to, že nejnižší cenový plán je holý.

nízké náklady na hostinger

Protože mnoho z vás může mít zájem o nejlevnější plán, zejména pokud nemáte silné potřeby, je to určitá důležitá nevýhoda.

Možná budete chtít zvážit přechod na Premium nebo prozkoumání jiné služby, která vám poskytne více funkcí pro menší potřeby.

Tady je další věc: Slyšel jsem, že někdo ztratil nějaký čas bez použití Hostinger. Nebylo to moje zkušenost, abych to vyjasnil – ale od rychlé společnosti Google zažil alespoň jeden recenzent nějaké prostoje.

Upřímně řečeno, neočekávám, že to bude problém. Když používám Hostinger, nebyl to pro mě problém a Hostinger v současné době zaručuje 99,9% dostupnosti – kontrola může být zastaralá.

Kromě toho je cena hostingera dobrá … pokud jste v pořádku s platením za dva roky.

Jo, pokud chcete využít jejich nejnižší ceny, chystáte se na dvouletý závazek – něco, co mnoho lidí (pochopitelně) nemusí být ochotno udělat.

Jedna závěrečná poznámka k ceně: pro váš hostingový balíček platí 30denní pravidla pro vrácení peněz.

Dobrý!

Tato 30denní zásada se však nevztahuje na zakoupená doménová jména; za ty dostanete vrácení peněz 4 dny.

vrácení peněz hostinger

Myslím, že to přebírá většinu hostingerových nedostatků. Hlavními body jsou zavádějící struktura cen a slabý vstupní balíček.

Ostatní obavy jsou menší; lekce zde je řádně prozkoumat smluvní podmínky před vypořádáním.

Nenechte se příliš zkroutit!

Těšíme se také na spoustu dobrých zpráv.

Celkově: Pros

Teď, když jsme skončili se špatnými zprávami, co pro to Hostinger udělal?

Jsem rád, že jste se zeptal, protože odpověď zní: hodně.

Za prvé, jak bude brzy zřejmé, je cena.

Hostinger má skvělé „tržby“ (mám podezření, že se mohou jednat o polotrvalé ceny, nikoli o časově omezené prodeje).

Při jejich aktuální prodejní ceně, která je o 80% nižší než jejich nejlevnější plán, je docela těžké porazit.80% sleva na HostingerPokud jde o dvouletý závazek – dobře, to saje, ale je to pořádné řešení, pokud jste v pořádku s usazováním po dlouhou dobu. V této poznámce je jejich 30denní zásada vrácení peněz dost dobrá na to, aby se zjistilo, zda se chcete nebo nechcete zavázat.

Za druhé, funkce: Nejedná se o to, že Hostinger má nejlepší funkce nebo největší sadu nástrojů ze všech hostitelských platforem. Nemusí to však být nejlepší, protože stále obsahuje spoustu punčů a opět za pěkně výhodný balíček.

Většinou to platí pro balíčky sdíleného hostování druhé a třetí úrovně. Přesto je to dobrá sada nástrojů za cenu.

Jednou z nejlepších věcí na serveru Hostinger je jeho uživatelská přívětivost. Myslím, že někteří lidé mohou dokonce chtít platformu, která je o něco robustnější, ale zjistil jsem, že je to dobrá kombinace uživatelského ovládání a snadného uživatelského prostředí.

To zahrnuje jejich tvůrce webových stránek. Ano, většina tvůrců webových stránek se snadno používá (to je jejich účel koneckonců), ale je hezké vidět konzistenci v celé sadě nástrojů, zejména u nástroje, který často používáte.

Tvůrce hostitelských webových stránek

Po linii snadného použití je podpora zákazníků a chlapec má pevnou zákaznickou podporu. Jejich živý chat je jednou z nejcitlivějších věcí, se kterou jsem se zabýval, a jejich dokumentace na místě není příliš špatná..

A konečně, jejich bezpečnost je dost solidní. Ještě jednou s nimi nemám problémy s provozuschopností a jejich web se může pochlubit dobrou řadou bezpečnostních protokolů / infrastruktury.

Celkově má ​​Hostinger na to spoustu, navzdory několika problémům, které tu a tam jsou.

Ceny

Nyní, když jsou naše celkové výhody a nevýhody mimo dosah, pojďme se podívat na jeden z největších bodů zájmu: cena.

V době psaní tohoto textu má společnost Hostinger bohatý letní výprodej, který v závislosti na vašem plánu sbírá 80–34% z ceny.

Když jsem to začal psát, na konci prodeje došlo k odpočtu 4 hodiny; kontrola o den později, prodej je stále tam.

Další den? Stále tam.

Jen v případě, že se vypařuje, je zde rozpis běžných cen: 3,99 $ měsíčně za jejich první úroveň, Single Shared Hosting. Prémiový sdílený hosting, druhá úroveň, přichází za 8,84 $ měsíčně a Business Shared Hosting, jejich nejvyšší úroveň, přichází za 11,99 $ měsíčně.

Při prodeji je první úroveň 0,80 $ měsíčně. Ano, to je pravda: méně než dolar. Prémiový sdílený hosting získává s prodejem 2,15 $ měsíčně a sdílený podnikový hosting 3,45 $ měsíčně.

levný hosting hostingerem

Proč se soustředit na prodej? Věřte tomu nebo ne, není to, abyste si otírali tvář o to, co jste právě zmeškali.

Skutečnost, že se hostinger projevil ochotu snížit své ceny tak výrazně, vyjadřuje objemy a zdá se, že tento prodej chvíli trvá.

Ve skutečnosti je na jejich webu celá stránka s názvem „Levný webhosting“, což jsou v podstatě plány sdíleného hostingu, které jsem právě popsal výše – s prodejními cenami – takže tyto nízké ceny nemusí být brzy k dispozici.

V každém případě, pokud to zní jako docela základní struktura cen, měli byste pravdu. Toto jsou hlavní možnosti, ale existuje mnohem více pro přizpůsobenější balíček.

V tomto článku mluvíme hlavně o možnostech sdíleného hostování, ale samostatné stanovení cen platí také pro hosting virtuálního soukromého serveru (který má šest úrovní), cloud hosting (který má tři úrovně), hosting WordPress (který má tři úrovně současně) ceny jako sdílené možnosti hostování) a plány obchodního hostování (které mají tři úrovně).

Ve skutečnosti používáme jeden z plánů Business Hosting, ale protože Hostinger inzeruje hlavně své plány sdíleného hostingu – a protože na to se pravděpodobně mnozí z vás pravděpodobně dívají – na to se budeme stále zaměřovat.

Celkově má ​​Hostinger solidní ceny. Byl jsem ohromen prodejem, a pokud si nejste jisti nákupem plánu s nimi, doporučil bych zkontrolovat zpět na webu každou chvíli a pak zjistit, zda prodej, nebo jiný jako to, je stále tam.

Navíc všechny úrovně mají 30denní záruku vrácení peněz.hostingerova 30denní zkušební verze

Slevy a vrácení peněz, Business Hosting je konkurenceschopný a plány sdíleného hostování jsou celkově hodně – pokud tomu tak není, stačí vrátit peníze zpět v prvním měsíci.

Přehled funkcí

Nyní, když jste slyšeli všechny důležité ceny, je na čase zjistit, zda nabízené funkce stojí za to.

Pokud získáte jednotný sdílený hosting, získáte jeden web, e-mailový účet, který s ním půjde, 10 GB místa na disku a 100 GB šířky pásma.

K dispozici je snadný tvůrce webových stránek, „výkonný“ ovládací panel a správce přístupu.

To jsou hlavní vlastnosti, ale mezi menší patří povolenka 1 subdomény, 50 skriptů automatické instalace, týdenní zálohy a další.

Nejúčinněji získáte 99,9% záruku dostupnosti, i když předpokládám, že je to základní pro hostování služeb.

Dokonce i Hostinger ví, že první úroveň je trochu základní: koneckonců ji nazývají „plánem přežití“.

Pokud se chcete zvětšit, můžete získat prémiový sdílený hosting za 2,15 $ / měsíc.

hostingerův prvotřídní hosting

Tato aktualizace několika babek vám poskytne neomezený počet webů, neomezený prostor na disku, neomezenou šířku pásma a bezplatné doménové jméno (pokud máte roční plán). Sekundární funkce zahrnují neomezené subdomény, více než 90 skriptů pro automatické instalace a neomezené parkování domén.

Pro poslední úroveň – pro ty, kteří mají náročné obchodní potřeby – můžete získat téměř všechno, co nabízí z předchozí úrovně (snadní tvůrci webů, neomezená šířka pásma, neomezený prostor na disku, neomezené weby) a také bezplatný certifikát SSL, denní zálohy, vysoká Optimalizované rychlosti WordPress, speciální podpora živě a dvojnásobek výkonu procesu.

Sekundární funkce jsou do značné míry podobné prémiovým plánům.

Pokud chcete vidět úplný seznam funkcí na úrovni, můžete se podívat na jejich cenovou tabulku zde.

Hostinger funkce

To vše zní skvěle, ale jak fungují nástroje?

Podle mých zkušeností jsou dost robustní. Nepochybně jsem nevyužíval možnosti sdíleného hostování, ale pracovní nástroje jsou v podstatě stejné (tvůrce webových stránek, záruky dostupnosti, atd.).

Jsou solidní a moje hlavní hlášení je, že nemám mnoho stížností.

Celkově chválím sadu funkcí Hostingera: nemusí mít všechno, ale má spoustu – řekla bych však hlavně Premium a Business

Plány sdíleného hostingu nabízejí uspokojivé množství funkcí za cenu.

Pokud chcete o svém hostování myslet vážněji a přejít od sdíleného hostingu, je to v pořádku – hostinger vám to poskytne – jen se ujistěte, že jste ochotni vykašlat trochu více peněz.

Podívejte se na další část a podívejte se na moje zkušenosti s používáním těchto nástrojů!

Snadné použití a kontrola uživatelů

Snadnost použití a uživatelská přívětivost jsou dnes velmi žádané, a to z dobrého důvodu: ne každý je odborník a chcete, aby bylo řízení vaší online přítomnosti co nejefektivnější.

Naštěstí se hostinger nepodaří naskládat. Ve chvíli, kdy se přihlásíte, vás přivítají vaše hostitelské účty a snadná tlačítka pro správu a také několik rychlých nastavení, takže můžete začít pracovat.Hostinger cpanel 1

Pokud se snažíte dostat se do podstaty svých funkcí, není to příliš obtížné: stačí kliknout na „spravovat“, jak je uvedeno výše, nebo se vydat na kartu hostování a najít vhodný hostingový účet.hostinger hPanel nový

Uživatelská přívětivost: snadná tlačítka, jednoduchá a racionální rozvržení, intuitivní kategorizace atd.

Nemyslím si, že byste svými možnostmi byli příliš zmateni: všechno je do značné míry vysvětlující a pokud potřebujete pomoc, můžete se vždy zeptat.

Dokud se chystáte na Premium nebo Business, je nepravděpodobné, že vám dojde možnosti pro správu hostingu a vašich stránek; I když nejde o nejjednodušší hostingovou službu, která je sama o sobě k dispozici, je to asi tak snadné, jak se to dá, bez obětování funkcí.

Zákaznická podpora

Součástí toho, co usnadňuje používání služby zákazníkům, je solidní podpora zákazníků. Očekává se, že hostingové společnosti, jak obvykle zpřístupňují internetový hosting pro velké množství lidí, budou mít robustní zákaznickou podporu.

Hostinger zde nezklame.

Za prvé, jsou zde dokumentace Hostingers a vzdělávací zdroje. Například jejich webová stránka s návody, která obsahuje návody na širokou škálu předmětů. Hostinger má také znalostní základnu, která je docela běžná pro možnosti Software-as-a-Service, ale přesto užitečné.

Výukové programy se více zaměřují na to, aby vám pomohly naučit se nebo vylepšit své webové dovednosti, abyste mohli co nejlépe využít své nástroje. Znalostní báze vám pomůže více s otázkami, které můžete mít; Nejčastější dotazy a často kladené dotazy, které musíte znát.

Kromě informací na místě, které vám mohou okamžitě pomoci, je tu ještě důležitější část zákaznické podpory: zástupci, kteří mohou okamžitě odpovědět na vaše otázky..

Ve skutečnosti jsem zjistil, že Hostinger je o něco méně přístupný. Mnoho služeb má při vstupu na web snadno k dispozici alespoň živý chat nebo dokonce e-mailovou podporu, ale na stránkách Hostingera nic podobného nenajdu..

Chcete-li získat přístup k podpoře živého chatu, musíte se přihlásit. Jakmile se ale přihlásíte, vždy bude v pravém dolním rohu obrazovky vždy malá možnost chatu, takže je to docela užitečné.

Podle mých zkušeností je live chat vynikající. Zeptal jsem se jednoduchou otázku (hned jeden z jejich článků nápovědy) a dostal odpověď, než jsem si mohl udělat snímek obrazovky své otázky.Hostinger chat 1Hostinger chat 2

Tady máš. Asi minutu poté, co jsem napsal otázku, jsem dostal užitečnou odpověď. Obecně to byla moje zkušenost, ale tady je nějaký důkaz … jejich live chat je jedním z nejlepších v okolí (nebo mám jen štěstí).

Celkově si myslím, že mají silný faktor podpory zákazníků. Je nešťastné, že pro přístup k většině z nich musíte být přihlášeni; pro zájemce, ale nejste si jisti závazkem, může být zákaznická podpora skvělým způsobem, jak získat smysl pro produkt.

I když to vezmu v úvahu, těžko se tím cítím skleslý. Znalostní základna je užitečná a měla by se starat o většinu věcí, které můžete dělat prostřednictvím livechatu, ale stále existuje livechat a spousta tutoriálů, které vám pomohou pochopit věci.

Bezpečnostní

V neposlední řadě, jak je bezpečnost? Jak jsme již zmínili, Hostinger s hrdostí uvádí, že má 99,9% záruku dostupnosti bez ohledu na váš sdílený cenový plán hostingu.Hostinger's Uptime

Zde je průměrná doba provozu:
hostinger-uptime-2019

 • Květen 2019: 99,43%
 • Duben 2019: 99,67%
 • 2019: 99,84%
 • 2019: 99,93%
 • 2019: 99,91%

hostinger-uptime-2018

 • Prosinec 2018: 99,92%
 • 2018: 99,98%
 • Říjen 2018: 99,96%
 • Září 2018: 100%
 • 2018: 99,99%

Průměrná doba odezvy:

 • Květen 2019: 1145 ms
 • Duben 2019: 1 278 ms
 • 2019: 1 238 ms
 • Únor 2019: 1 315 ms
 • 2019: 948 ms
 • 2018: 482 ms
 • 2018: 636 ms
 • Říjen 2018: 706 ms
 • Září 2018: 620 ms
 • 2018: 711 ms

Je zřejmé, že naše doba provozu v srpnu byla celkem dobrá, zatím je 100% provozuschopnost.

Stále by mohl přijít špatný měsíc, ale na základě důkazů bych řekl, že Hostinger dodržuje svůj příslib uptime.

Poznámka: Prozatím jsme přestali měřit dobu provozu tohoto hostingu. Ale cokoli jsme zaznamenali, jsme uvedli výše.

Kromě uptime jsou také důležité zálohy.

Váš cenový plán ovlivňuje frekvenci záloh: Osobní i prémiové plány získávají týdenní zálohy, zatímco plány Business Shared Hosting je získávají každý den.

Obchodní sdílený hosting a obchodní hosting plány získávají bezplatný certifikát SSL, který vám umožní bezpečně zpracovávat platby a zajistit, aby vám zákazníci věřili.

Kromě toho si můžete zakoupit certifikát SSL od společnosti Hostinger, abyste svůj web chránili, pokud váš plán nepřijde s bezplatným.

Kromě věcí, které můžete na svém konci udělat, servery Hostinger přicházejí s vlastní ochranou. To není výjimečné, ale je dobré to vědět.

Jejich stránky obsahují spravedlivou řadu ochranných opatření: více zabezpečených proti selhání pro serverová data, RAID-10, opatření proti útokům DDoS, firewally a silné zotavení po katastrofě, abyste mohli rychle zálohovat svůj účet v případě vážné havárie.

Je to docela komplexní sada štítů, které mají, a není divu. Hostinger má takovou rozlehlou základnu uživatelů, že je nepravděpodobné, že by dokázali vydržet tolik provozu a podnikání, aniž by byli docela bezpeční..

Aspoň z našeho konce se hostinger prokázal bezpečně a spolehlivě. Když to z cesty uděláme, přejdeme k našemu závěrečnému hodnocení Hostingera!

Doporučuji Hostinger?

Fajn! Jaký je rozsudek na konci dne??

Pokud jste to četli tak daleko, pravděpodobně si můžete myslet, že Hostinger je vinen… za to, že je dobrý.

Líbí se mi Hostinger tak moc, že ​​… je hostitelem webu, na kterém se právě teď nacházíte! Bylo mi potěšením používat Hostingera.

Nebudu předstírat, že je ideální pro každého, a nevím, jestli bych dokonce doporučil jeho první možnost cenové úrovně (pro sdílený hosting)..

Pro ty, kteří zvažují plány sdíleného hostování druhé nebo třetí úrovně, řekl bych, že to pravděpodobně stojí za peníze, a pokud se chcete přesunout nad rámec sdíleného

Hostování něčeho vážnějšího, stále získáte solidní obchod.

Hlavní nevýhodou je, že si musíte přečíst drobný tisk; Hostinger je skvělý, pokud víte, jak jej používat.

Jakmile se nacházíte, jste připraveni na spolehlivou dostupnost, zákaznickou podporu, zabezpečení a funkce za nízkou cenu. Vřele doporučuji Hostinger.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map