Recenze hostování InMotion – Strávili jsme 36 a více měsíců testováním InMotion.

Tento článek byl revidován a aktualizován dne 3. dubna 2020.


Pokud jste jako já, máte rádi smolaři.

Mluvím o postavách v knihách a filmech, které jsou nějak znevýhodněné ve srovnání s velkým, mocným „špičkovým psem“.

Ale i přes své nevýhody a dominanci soupeře tvrdohlaví tvrdě pracují a dokáží si vytvořit jméno pro sebe, někdy dokonce soupeřit nebo porazit tradičního vítěze..

Miluji ty příběhy, takže ti teď řeknu jednu pravdu. Přivítejme našeho underdoga:

InMotion Hosting byl založen v roce 2001, což pro internetovou společnost staví na starší stranu.

Ve srovnání s Bluehost, HostGator, GoDaddy, Hostinger, 1&1 IONOS atd. – hlavní poskytovatelé hostingu s miliony uživatelů, webů nebo domén – InMotion je smolař s podporou více než 300 000 domén.

Teď to není malé číslo, ale ve srovnání s miliony a desítkami milionů, které tvrdí jeho soupeři … dobře, získáte představu.

Otázka je tedy prosena: jak přežila InMotion?

Jsou všichni jeho zákazníci nepoznaní ohledně hostování? Jsou velmi znalí a je to výklenek, který vyplňuje InMotion ?! Je InMotion dobrý pro mě?

To je to, pro co jsem tady. InMotion jsem použil neformálně a formálně a chci se podělit o své zkušenosti s InMotion po formálním testování po dobu tří měsíců.

Jste připraveni? Skvělý. Začněme tím, že se podíváme na jeden z nejdůležitějších faktorů, které byste měli zvážit:

Uptime

Když se dostanete na hostování, je tu něco SUPER důležitého na pohled –

KVALITA AKTUÁLNÍHO HOSTINGU!

Vím, že to zní jednoduše, ale pokud jde o hostování, je důležité si pamatovat základy. Zeptejte se sami sebe: pokud dostanu hosting se společností X, bude můj web většinou nahoru?

Nyní má každý jiný standard pro přijatelné množství provozuschopnosti. Některé firmy mohou potřebovat NEJLEPŠÍ uptime, který mohou získat. A další? Někteří lidé nevadí hodinu prostojů za měsíc.

Ale s tolika možnostmi v hostitelském světě byste se neměli spokojit. Stále to musí být jedna z nejdůležitějších věcí, kterou hledáte, i když si nemyslíte, že vám na tom záleží.

A InMotion? Je to dobré, ale mám smíšené pocity. Zde je proč:

bezstarostnost

Uptime
99,87%
Doba odezvy
618 ms

Zde je průměrná doba provozu:
 • 2020: 99,83%
 • Únor 2020: 99,83%
 • Leden 2020: 99,96%
 • 2019: 99,90%
 • 2019: 99,45%
 • Říjen 2019: 99,40%
 • Září 2019: 99,57%
 • 2019: 99,77%
 • 2019: 99,99%
 • 2019: 99,78%
 • Květen 2019: 99,91%
 • 2019: 99,59%
 • 2019: 99,80%
 • Únor 2019: 99,80%
 • 2019: 99,59%
 • Prosinec 2018: 100%
 • 2018: 100%
 • Říjen 2018: 99,99%
 • Září 2018: 100%
 • 2018: 99,98%
 • 2018: 99,94%
 • Červen 2018: 100%
 • Květen 2018: 100%
 • Duben 2018: 100%
 • 2018: 100%
 • Únor 2018: 100%
 • 2018: 99,82%
 • Prosinec 2017: 99,97%
 • Listopad 2017: 98,55%
 • Říjen 2017: 99,76%
 • Září 2017: 99,98%
 • 8. srpna 2017: 99,98%
 • Červenec 2017: 99,98%
 • Červen 2017: 100%
 • Květen 2017: 99,98%

Podrobné skóre dostupnosti můžete zkontrolovat zde.

Všimněte si, že první tři měsíce letošního roku nepřinesly 100% nebo dokonce 99,99%.

Tento trend je nešťastný, ale porota je stále mimo, zda to bude pokračovat.

Proto jsem optimistický:

Všimněte si, jak skóre pro většinu měsíců VAST byla 99,95% nebo vyšší.

… Ale tady jsem frustrovaný:

Přes OVERALL solidní skóre dostupnosti byly TOO MNOHO měsíce s podprůměrným skóre.

Minulý rok v lednu měl 99,82%, říjen 2017 měl 99,76%, listopad 2017 měl 98,55%… a tak dále, a tak dále.

Nevýhodou je, že nemůžu COUNT na InMotion, což mi dává 100% uptime v kterémkoli daném měsíci.

Mnoho dalších hostitelů, které jsem testoval, však bude mít skvělou dostupnost po měsíci (například 100%) a poté příští měsíc klesne na špatné skóre (99,9%).

VÝHODY mého skóre InMotion spočívá v tom, že existuje menší riziko opravdu špatné dostupnosti.

Navíc, i když doba odezvy není super nízká, jsou alespoň pod průměrem, který považuji za průměrný. A jsou trvale pod průměrem, což znamená, že můj web je obecně rychlejší než weby mnoha konkurentů.

Přiznám se tedy, že se jedná o smíšený sáček, ale celkově si myslím, že InMotion má dobrou dobu pohotovosti a dobrou dobu odezvy. Nebojte se – InMotion vám však může nabídnout víc…

Zobrazit úplné plány InMotion zde …

Snadnost použití

Jo, snadné použití. Uživatelská přívětivost. Onboarding, instalace atd. Největší hostitelé, nejlepší psi, mají tendenci vynikat v těchto věcech, což je součástí jejich popularity.

Vzhledem k tomu, že je mnohem menší konkurent, lze důvodně očekávat, že použití InMotion není snadné. Ale dobrá zpráva je…

Není tomu tak VŠE.

Ukážu vám příklad. Toto je portál pro správu účtu (AMP):

inmotion ampToto je jedno z rozhraní, které hodně používáte, pokud jste zákazník.

Nech mě být předem. Nelíbí se mi design nebo uživatelské rozhraní. Ale i já musím přiznat, že je to užitečné a nejlepší ze všech, SNADNÉ.

Připadá mi to příliš zastaralé pro můj vkus, ale to je takový menší problém. Hodně to preferuji před moderně vypadajícími portály, které v podstatě nemají žádné ovládací prvky nebo ztěžují nalezení různých nástrojů, které jsou pro vás k dispozici.

Všimněte si, že spodní část je v podstatě mini-cPanel pro rychlý přístup k pokročilým možnostem správy webu, zatímco horní část vám umožní postarat se o většinu základů správy účtů..

Toto je opravdu efektivní portál. Vše, co potřebujete, je na jedné stránce a za polovinu času se ani nemusíte věnovat více času, abyste se dostali ke svému cPanelu.

Ale samozřejmě, pokud potřebujete přístup k pokročilejším možnostem, můžete se rychle dostat k plnému cPanelu rychle:

inmotion cpanelObzvláště se mi líbí, že vás neudržíte hlavou. Nahoře nahoře na panelu nástrojů je více tahů za upgrade a bonusy, ale je to většinou mimo dosah.

To je mnohem lepší než většina hosting portálů / oblastí účtu, které někdy vypadají hezčí, ale jsou plné upells a reklam na tento nebo ten add-on.

Celkově se tedy domnívám, že se InMotion snadno používá. Pro začátečníky to není tak snadné ve srovnání s některými platformami, které cílí zejména na začátečníky.

To znamená, že onboarding a začátek s InMotion může být trochu náročnější, pokud je to vaše první hostování.

Ale pokud jste se dříve hostili, InMotion by měl být v pořádku. Není to vůbec těžké, jen méně zaměřené na začátečníky. Navíc je tento portál pro správu účtů jedním z nejlepších, které jsem kdy viděl.

To není všechno. InMotion má také různé funkce sem a tam s určitými plány, které usnadňují život zákazníka. Jaké funkce? Jsem rád, že jste se zeptali:

Ceny a funkce

Něco, co se mi na InMotion líbí, je, že je komplexní. Má spoustu různých funkcí a nejlepší ze všeho, spoustu různých možností hostování.

Začněme s nejběžnějším – sdíleným webovým hostingem, který InMotion popisuje jako „firemní hosting“:

sdílené podnikání inmotionNyní se podívejme, že plán vstupní úrovně (Launch) začíná dražší než obvykle na pouhých 6 USD měsíčně. Ale druhá úroveň je na první pohled docela přijatelná a třetí úroveň je také docela rozumná.

Pokud se zaregistrujete pomocí našeho odkazu, získáte až 50% slevu na plány Business Hosting. (Zvýhodněná cena viz níže screenshot)

sleva na cenu motivace

Ale co je lepší je, že obnovovací ceny:

Ve skutečnosti jsou o něco nižší než obvykle. Když je vezmete společně, vypadá InMotion Hosting trochu dražší předem, ale v dlouhodobém horizontu je cena normálně normálně.

A jakmile vezmete v úvahu to, co za tyto ceny získáte, opravdu si nemůžu stěžovat.

Bezplatná doména, která je normální, ale také žádná formální omezení místa na disku, šířka pásma nebo e-mail, plus některé další marketingové a bezpečnostní nástroje vyvolávané.

Také se mi líbí, že první úroveň získá 2 weby: je to docela neobvyklé, protože plán vstupní úrovně obvykle pouze 1. Ale myslím, že je to dobrá věc.

Nyní je něco trochu nešťastného. Počet databází, které můžete vytvořit, je omezenější, než je obvyklé:

inmotion sdílené podnikání mysqlLimit je pochopitelný, protože pracujete pouze se dvěma weby webových stránek pro vstupní úroveň a 50 databází je dost pro společný plán druhé úrovně.

Jen si myslím, že první úroveň by měla umožnit trochu víc. Není to však konec světa, zvláště protože přesný počet databází není vždy tak důležitý, jak to zní (v jediné databázi můžete udělat hodně, i když na pomoc můžete potřebovat technicky zdatného spolupracovníka).

A jak jsem poznamenal, všechny ostatní zdroje jsou opravdu dobré. Jsou to také praktické věci: úložiště e-mailů a účty, místo na disku, množství dat, která můžete každý měsíc přenášet.

Jsem také ohromen bezplatnými nástroji zabezpečení dostupnými pro všechny sdílené plány:

sdílená bezpečnostní sada inmotionTakže sdílené plány webhostingu (známé také jako plány „obchodního hostingu“), jsou podle mého názoru všechny skvělé možnosti, se skutečně solidními funkcemi, zdroji a slušným stanovováním cen.

další,

Důkladně jsme zkontrolovali hostování WordPress, VPS hosting, Dedikovaný hosting a Reseller hosting, takže pokud chcete tyto informace přeskočit, můžete přejít do sekce Zákaznická podpora..

To je FAR od všech, které nabízí InMotion. InMotion má také k dispozici dva typy hostování VPS:

inmotion vpsMožnosti VPS, které spravuje InMotion, jsou sice trochu drahé, ale sbírají ránu:

Inmotion vps zvládlJsou bezpečné a vysoce výkonné. Navíc mají dobré zdroje, zvažují, že začnete s 4 GB RAM a 4TB šířky pásma.

Nelíbí se mi poplatky za obnovení, ale je to řízené řešení, takže kombinujete snadnost použití / údržby s výkonem a výkonem. Pokud potřebujete spravovanou možnost VPS, jsou tyto možnosti stejně dobré.

Pokud jste pokročilejší, myslím, že najdete cloudové plány VPS společnosti InMotion také docela dobré:

oblak inmotion vpsOpět se mi opravdu nelíbí jejich vysoké poplatky za obnovení na již kvalitnějším hostingu, ale ceny za první období jsou docela skvělé.

Navíc platí, že platba za půl roku nebo za měsíc je podle mého názoru docela cenově dostupná, takže je to dobré pro lidi, kteří mají explicitně krátkodobé projekty.

Je to v zásadě podobné spravovaným možnostem VPS: dobré specifikace, dobré zdroje a dobré funkce.

Upřímně řečeno, možnosti cloudového VPS jsou stále velmi snadno spravovatelné, protože stále provozujete věci z portálu pro správu účtu, který jsem vám ukázal dříve.

Možnosti VPS společnosti InMotion jsou přesto slušné ceny i přes nešťastné poplatky za obnovení a mají dobré zdroje a funkce. Považuji je za docela solidní možnosti.

InMotion má také celou řadu hostingových plánů WordPress. Začínají na 4,99 $ měsíčně:

inmotion wp1A pohybují se MUCH více než 5 babek za měsíc:

inmotion wp2Ano. Stačí říct, že InMotion má k dispozici TON WordPress plánů. Nyní je pravda, že mezi posledními dvěma úrovněmi existuje obrovská mezera ve srovnání s prvními čtyřmi úrovněmi.

Ceny se nicméně přiměřeně přizpůsobují množství webových stránek a jejich cílem je progresivně zpracovávat více věcí na WordPressu. Takže je to tady fér.

Samozřejmě můžete také nainstalovat WordPress do „běžných“ sdílených webhostingových plánů, které jsem vám ukázal dříve. Ale to, co je skvělé na plánech InMotion WordPress?

Skvělé funkce.

Některé z nich přicházejí s vyhrazenými adresami IP a určitým množstvím vyhrazených serverových prostředků.

Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly více návštěvníkům, a jak vidíte, vyšší úrovně mohly ubytovat zhruba stovky tisíc měsíčně měsíčně.

Navíc většina plánů WordPress přichází s určitou úrovní placených plánů JetPack včetně, což vám samo o sobě ušetří peníze.

Navíc všichni z nich přicházejí s BoldGrid.

inmotion boldgridBoldGrid je plugin, který je skvělý pro snadnější používání WordPress.

Umožňuje vám využívat sílu WordPress, ale poskytuje trochu větší kontroly nad přímými změnami návrhu, což je užitečné, pokud nevíte, jak kódovat. Plus další věci jako SEO, zálohy atd.

InMotion je tedy pro WordPress skvělý. Je zde spousta plánů na výběr, skvělé funkce a zdroje a dobré ceny.

Ve skutečnosti považuji InMotion za jeden z nejlepších hostitelů pro WordPress.

Možnosti hostování distributora InMotionu jsou podobné jeho možnostem WordPress v tom, že začínají nízko:

prodejce motivů1A pokračujte ve vysoké ceně za celkem 6 úrovní:

inmotion reseller2Nyní podle mého názoru jsou to docela dobré balíčky pro distributory. Ceny se přiměřeně přizpůsobují příjmu zdrojů.

Zda jsou prostředky pro vás dost dobré – dobře, to opravdu záleží zcela na tom, jak byste použili svůj účet distributora.

Myslím, že existuje spousta potenciálu a prostoru pro růst s InMotion, takže řeknu, že je to solidní program pro distributory, ale ne výjimečný.

V neposlední řadě se podívejme na velké zbraně InMotion:

oddaný oddanýVyvolávací ceny nejsou upřímně tak špatné! Ano, shledávám poplatky za obnovení InMotionu nešťastné, ale celkově jsou to stále slušné ceny.

Bojíte se, že nebudete moci zaplatit InMotion více? Neboj se, příteli:

oddaný oddanýNebudu ti lhát. Toto jsou některá řešení pro velké zatížení.

Nemohu projít VŠECHNO, takže obecně řečeno, pokud máte zájem o dobré dedikované servery, myslím, že InMotion má to, co potřebujete.

Servery mají dobré specifikace a podle mého názoru přiměřené ceny.

Například počáteční server vám poskytne 8 GB DDR3 RAM, 4 jádra a 500 GB SSD místa (nebo 1 TB HDD místa, pokud dáváte přednost) za pouhých 100 $ měsíčně.

Na druhém konci máte servery s nejnovějšími specifikacemi, spoustou paměti RAM, velkou bezpečností, spoustou IP a kapacitami pro přenos dat … Myslím, v podstatě všechno, co byste hledali v dedikovaném serveru špičkové úrovně.

Navíc, tyto servery jsou docela otevřené přizpůsobení a je k dispozici podpora.

InMotion má tedy určitě nějaké skvělé plány dedikovaných serverů.

Dobře, vím, že jsem na vás hodil spoustu informací. Zde je krátký souhrn cen a funkcí:

InMotion je ve všem dobrý. Dobré zdroje, dobré vlastnosti a slušné ceny. Nejlepší ze všeho je, že InMotion má spoustu možností na výběr.

InMotion MOST však vyniká v oblasti sdíleného hostování a hostování WordPress.

Je však zřejmé, že funkce nejsou všechno. To nás vede k další položce:

Zákaznická podpora

Pokud jste začátečník, budete potřebovat dobrý zákaznický servis, který vám pomůže na palubě.

I když jste profesionál a kupujete nejkomplikovanější plán na InMotionu, budete stále potřebovat zákaznický servis, který vám pomůže s neočekávanými technickými problémy..

Neboj se, příteli. InMotion má skvělou zákaznickou podporu. Pro začátek má InMotion k dispozici mnoho spravovaných řešení.

inmotion zvládlTo neznamená jen spravovaný VPS, který jsem vám ukázal. Chcete-li získat zvláštní podporu pro další plány, můžete kontaktovat společnost InMotion. Samozřejmě existuje cenovka.

Naštěstí některé plány (jako některé z vyhrazených plánů) zahrnují krátké množství času spravovaného hostingu, které vám mohou pomoci se situovat.

Podobně jako podpora řízeného hostingu můžete získat služby webového designu od InMotion:

Inmotion webdesignové službyNení to zdarma, ale alespoň konzultace.

Nyní kromě této zvláštní vrstvy podpory je také lepší základní (a bezplatná!) Podpora. InMotion jako zdroje na webu můžete procházet nebo vyhledávat podle vlastního uvážení.

Většinou mluvím o středisku podpory:

centrum podpory motivuToto je užitečná znalostní báze, která má v podstatě několik různých zdrojů podpory shromážděných do jednoho centra, jako jsou nejčastější dotazy, průvodce produktem, návody atd..

Existují dokonce i některé bezplatné nástroje, které můžete použít k rychlým kontrolám a snadným opravám, i když nejsou užitečné pro šílení:

inmotionové nástroje a zdrojeNe všechny materiály InMotion na místě jsou zlato. Vezměte si to například:

inmotion infographicInMotion má stránku infografiky, která jen vysvětluje různé typy hostingu.

Jistě, pokud jste začátečník, může to být užitečné. Ale pokud jste začátečník, měli byste více přemýšlet a zkoumat než číst infographic.

Jedná se tedy o pěkný zdroj pro všechny, kteří nejsou obeznámeni s hostováním, ale pro stávající zákazníky InMotion to není příliš užitečné.

CELKEM jsou informace na místě VELKÉ. Existuje spousta informací v různých formátech a je dobře organizovaná. Navíc vše jde do jednoho střediska podpory.

Můžete také samozřejmě kontaktovat zástupce zákaznického servisu.

komunikační kanályExistuje několik způsobů, jak to udělat, ale nejčastější a nejpřístupnější jsou samozřejmě telefon, live chat a e-mailová podpora..

Můžete také kontaktovat lidi přes Skype a je jich docela málo. Ve skutečnosti existuje spousta Skype ID, telefonních čísel a e-mailových adres pro různé druhy podpory.

Je to skvělá investice a zajišťuje, že se ke správným lidem dostanete relativně rychle.

Telefonická a e-mailová podpora byla podle mých zkušeností docela dobrá. Zástupci jsou k věci a užitečné. Doba odezvy se liší, ale nikdy jsem nemusel čekat příliš dlouho.

Živý chat je v pořádku:

inmotion chatJo, nesnáším vzhled chatu. Je zastaralé a ošklivé. Ale stejně to není důležité. Jak můžete vidět:

inmotion chatTrvalo 5, než mi zástupce dal přímou odpověď. Je pravda, že jsem neměl prioritní podporu, ale i když nemáte prioritní podporu, jedná se o jednoduchou otázku.

A každý by se měl stejně spolehnout na dobré služby.

Přesto to není konec světa. Stále dostanete odpovědi v relativně krátkém čase. Přinejmenším je to podřízený live chat – telefon a e-mail byly podle mého názoru spolehlivě dobré.

Jaký je tedy výrok o zákaznické podpoře InMotion? Zástupci jsou slušní na výchozí úrovni, ale nic hvězdného. Jakmile však začnete platit, dostanou se opravdu dobře.

A zdroje na místě? Fantastický.

Ale je tu ještě jedna věc, na kterou se musíme podívat, něco, co bude-li správně, minimalizuje vaše interakce se zákaznickým servisem. A jo, to je dobrá věc:

Bezpečnostní

Ano. Co hosting bez kvalitního zabezpečení?

Zaprvé, nezapomeňte, že i nejdostupnější plány společnosti InMotion přicházejí s určitou bezplatnou a slušnou ochranou. Navíc některé z plánů vyšší úrovně přicházejí s upgradem zabezpečení a lepšími specifikacemi.

Mluvil jsem o tom, místo toho se chci zaměřit na to, co InMotion dělá na svém konci, aby tě ochránil. Zde jsou základy:

inmotion datových center na východním pobřežíPodívej, chci vědět víc. VUT v Brně, alespoň nám řekli, co je podstatné, a z toho, co nám řekli, je to docela solidní.

Jednoduše řečeno, InMotion monitoruje datová centra 24/7 s průběžnými kontrolami výkonu. Navíc jsou datová centra plně redundantní, což znamená, že vždy existuje záloha.

InMotion tvrdí, že i v případě velké přírodní katastrofy by záloha udržovala váš web v provozu a datová centra jsou chráněna ozbrojeným zabezpečením, „ručními skenery a uzamknutými úložišti“.

InMotion má méně datových center než mnoho větších hostitelů, ale podle mého názoru je lepší mít malý počet vysoce kvalitních a dobře udržovaných datových center než velké množství center se špatnou bezpečností a malou redundancí.

Být nezávislým vlastníkem znamená, že konglomerát nenaplňuje servery InMotionu vedle banda serverů jiných hostingových společností v jediném centru a nepotřebuje zbytečné zálohování. To je dobré.

Takže celkový dojem?

InMotion má docela dobré zabezpečení. Nic křičí hvězdné, ale rozhodně silné a spolehlivé, aby se na něj mohlo spolehnout.

Myslím, že je čas, přátelé. Podívejme se na všechny ostatní věci o InMotionu, které lze nazvat „dobré“.

Klady

To je to, co se InMotionu daří dobře:

 • Moje doba provozu nikdy neklesla pod 99,5% a byla obvykle na vyšší straně. Navíc jsou doby odezvy na rychlejší straně.
 • InMotion je celkově snadno použitelný, i když možná ne pro 100% začátečníky.
 • V tomto ohledu je jeho portál pro správu účtu (AMP) jedinečný a jeden z nejlepších hostitelských portálů, které jsem kdy viděl.
 • To nesouvisí s tím, o čem jsem doposud mluvil, ale InMotion je šetrný k životnímu prostředí:

Inmotion zbarví zeleně

 • CELKEM, plány InMotionu poskytují dobrou návratnost investic se spoustou zdrojů a funkcí pro docela slušné ceny.
 • Konkrétně některé z dedikovaných serverů InMotionu na nižší úrovni mají stále skvělé alokace zdrojů za slušné ceny.
 • A sdílené hostování InMotionu a plány WordPress jsou obzvláště VELKÉ možnosti, nabité věcmi za normální ceny.
 • InMotion má spoustu zvláštní podpory, pokud budete platit.
 • Existuje celá řada způsobů, jak kontaktovat podporu InMotion a více linek pro každou metodu (např. Mnoho telefonních čísel pro telefonickou podporu).
 • Zabezpečení InMotionu se zdá být docela silné a spolehlivé.

Nevýhody

Myslel jsem, že to znělo pěkně? Omlouvám se. Nic není dokonalé. Nechte mě na vaší přehlídce pršet:

 • Během mého formálního testování InMotion se moje dostupnost nikdy nedostala na 99,99% nebo 100%.
 • Zákaznický servis může být občas průměrný, ale zdá se, že mnoho lidí má rád zákaznický servis InMotion, takže jsem možná jen smůlu. Naštěstí trpí většinou jen živý chat.
 • Přál bych si, aby InMotion mluvil o svých bezpečnostních opatřeních trochu víc, i když to, co již říkají, je slušné.
 • Pokud jste v oblasti hostování zcela nováčkem, může být pro InMotion trochu obtížné začít. Celkově se snadno používá, ale ne tak zaměřený na začátečníky, jako někteří jeho větší konkurenti, jako je GoDaddy nebo Bluehost.
 • I když InMotion není drahý, nejedná se přesně o „hostitele rozpočtu“. Některé z těchto plánů jsou krádeže, ale ne každý potřebuje skvělé funkce nebo tuny serverových zdrojů – pouze slušnou cenu za rychlý a levný hosting. InMotion na to opravdu není určen.
 • Většina hostitelů má vyšší poplatky za obnovení sdíleného hostování a někdy i cloudového hostování. Ale jak se kvalita hostingu zvyšuje, na server VPS nebo hosting vyhrazeného serveru, obnovovací ceny mají tendenci zůstat stejné jako původní registrace. InMotion to NEDĚLÁ. V podstatě VŠECHNY plány mají vysoké obnovovací ceny.

Závěr: Doporučuji InMotion?

Dobře, já vím, já znát. Pojďme to zabalit, že? Zde je verdikt:

Hostování InMotionu je NEPŘIDAŽENÉ Není zdaleka tak populární jako většina hostitelů, které jste slyšeli.

Ale to už bylo řečeno, ti, kteří znají hosting, o InMotionu určitě slyšeli. A to proto, že je stále konkurenceschopné pro ROKY, důsledně.

Hlavní myšlenkou je, že ceny InMotionu jsou slušné, jeho výkon je celkově celkem dobrý a nabízí spoustu různých hostingových plánů. A některé z jeho plánů jsou načteny s funkcemi.

Pokud potřebujete perfektní nebo téměř dokonalý provoz, ale nechcete investovat do vyhrazeného nebo VPS hostingu, nejsem si jistý, zda je InMotion nejlepší.

Pokud to NENÍ VÁS, je InMotion skvělou volbou a doporučuji ji alespoň VYZKOUŠET.

Většina jeho nedostatků není příliš důsledná, takže provozuschopnost bude pravděpodobně největším faktorem pro ty z vás, kteří jsou na plotě. Pokud ano, dost fér.

Ale pokud jste v pořádku s celkovou dobou dostupnosti, průměrnými cenami a spoustou funkcí a možností, z nichž si můžete vybrat – InMotion je vynikající kandidát.

Pokud jste stále na plotě, máte štěstí: můžete zkusit bez rizika InMotion po dobu 90 dnů, TŘI ČASY, pokud to většina ostatních hostů povolí.

Navštivte InMotion

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map