Recenze LemonStand: Klady a zápory Na základě mých celkových zkušeností

Už jste slyšeli zprávy o LemonStand?


Myslím, že jste pravděpodobně ne. Ani já ne. Snažil jsem se hledat a ve skutečnosti jsem nenašel nic nebo alespoň nic důvěryhodného z velké zpravodajské stanice.

To je ale dobrá věc! Proč? Protože to znamená, že se nestalo nic výrazně špatného. To znamená, že LemonStand vykonává svou práci, že nedošlo k žádným závažným narušením bezpečnosti, že LemonStand své zákazníky podvodně.

Ale ve světě hostingu a elektronického obchodování byste raději věřili, že LemonStand je docela dobře známý. Najděte téměř jakýkoli článek o nejlepších možnostech elektronického obchodování a je pravděpodobné, že mnoho z nich bude mít solidní zmínku o LemonStand.

Jaký je tedy problém s touto tichou, přesto dobře fungující možností hostování? Možnost, která je rutinně zařazena mezi velká jména v hostitelském světě, Shopify, BigCommerce a Volusion, ale bez veškerého velkého tisku těch slavných těžkých váh?

Dobře, zjistíte to dostatečně brzy, ale dovolte mi jen říci, že LemonStand si snadno zaslouží svou pozici nejvyšší platformy elektronického obchodování a podle mého skromného názoru si může dokonce zasloužit, aby byl zařazen ještě výše, než je norma, málo uživatelů.

Program LemonStand není dokonalý, ale ve skutečnosti obsahuje punč s některými jedinečnými službami. Zájem?

Podívejte se na ceny plánů LemonStand zde …

Pokračujte ve čtení a zjistěte více.

Celkově: Nevýhody

Líbí se mi být účelný a přímý, a pokud jste četli moje články, pravděpodobně víte, že někdy rád uvedu špatné zprávy jako první. Dobrou zprávou je, že o LemonStand není příliš špatných zpráv.

Zaprvé, ceny mohou být neúmyslně drahé pro některé uživatele provozující menší podniky v závislosti na povaze jejich obchodů.

Velká mezera mezi těmito třemi vrstvami může navíc některým uživatelům ztěžovat nalezení plánu, který by jim opravdu vyhovoval.

LemonStand cena

Podívejte se na ceny plánů LemonStand zde …

Zadruhé, je zapotřebí vysoká křivka učení, aby bylo možné LemonStand co nejlépe využít.

Abychom to vyjasnili, nejde o to, že by se LemonStand těžko používalo, ale aby se skutečně využily jeho nejlepší funkce a aby se vaše peníze vyplatily, budete na konci potřebovat nějaké znalosti.

Nakonec nemohu říci, že zabezpečení je nutně špatné, ale nevím, jak pohodlné říkám, že je to zvlášť silné. Na webu není mnoho informací o bezpečnostních opatřeních, což mě (a možná i vy) cítím nejistě.

Celkově vzato, nic z toho není příliš vážné nebo definující, takže jo! Pojďme do výhod.

Celkově: Pros

Zde jsou hlavní výhody.

I když pro některé může být cena drahá, je obecně výrazně levnější než jiné srovnatelné balíčky od jiných společností, a alespoň ceny jsou velmi jednoduché.

Lemonstand
Nakupujte
BigCommerce

PlánSTARTÉRZÁKLADNÍSTANDARD
Cena / měsíc.19 $ / měsíc.29 $ / měsíc.29,95 $ / měsíc.

Podívejte se na ceny plánů LemonStand zde …

Pokud jde o funkce … no, nejsilnějším bodem programu LemonStand jsou skutečně jeho vlastnosti. Může to znít jako krátký seznam pozitiv, ale věřte mi, že funkce poskytované i začínajícím účtům jsou opravdu solidní.

Nyní, abyste je mohli opravdu využít, ano, potřebujete nějaké znalosti o designu nebo přístup k osobě se znalostí designu. Jakmile však budete moci přizpůsobitelnost skutečně využít, zjistíte, že jste dostali opravdu solidní smlouvu.

A za to stojí za to, že i nenavrhující, nepřizpůsobitelné funkce jsou četné a spolehlivé.
Samozřejmě je to vždycky složitější. Pokračujte ve čtení a zjistěte trochu více specifik!

Ceny LemonStand

Ceny mohou být pro většinu z vás nejdůležitějším bodem, a to právem. Než se do toho pustím, můžete se podívat na oficiální stránku s více podrobnostmi zde.

Naštěstí to LemonStand udržuje velmi jednoduché.

Existují tři hlavní úrovně cen: Starter, Growth a Professional.

Startér platí za 19 USD měsíčně, Růst je 69 USD měsíčně a Professional je 199 USD měsíčně.

Plány citronového stolu

Funkce
STARTÉR
RŮST
PROFESIONÁLNÍ
Transakční poplatky0%0%0%
Úložný prostorNeomezenýNeomezenýNeomezený
Šířka pásmaNeomezenýNeomezenýNeomezený
Počet produktůNeomezenýNeomezenýNeomezený
Cena19 $ / měsíc.69 $ / měsíc199 $ / měsíc
Více informacíVíce informacíVíce informací

K dispozici je také čtvrtá, méně běžná úroveň nazvaná Premium, která začíná na 399 $ měsíčně.

Existuje zkušební verze zdarma? Ano!

Snadné, že? Jo, ale trochu příliš snadné. Jak se tyto ceny skutečně hromadí?

No, samozřejmě je obtížné přímo porovnávat kvůli rozdílům ve funkcích (více o tom brzy).

Například počáteční plán BigCommerce je 29,95 $ měsíčně a Shopify je také 29 USD měsíčně, ale limit prodeje BigCommerce pro jeho plán zahájení je 50 000 $ za prodej ročně a počáteční limit LemonStand je 75 prodejů za měsíc.

Takže pokud je váš e-shop primárně zaměřen na prodej malého množství dražších předmětů, pak vám styl cenových limitů prodeje LemonStand může nabídnout hodně.

Pokud se naopak vaše potřeby elektronického obchodu zaměřují na prodej mnoha položek, může se cena LemonStand ukázat jako trochu drahá, protože mezi Starterem a růstem je docela skok..

Celkově není cena LemonStand vůbec v porovnání s jinými špičkovými platformami elektronického obchodování příliš špatná, ale v závislosti na vašem online podnikání se může ukázat jako nečekaně nákladná..

Přehled funkcí

Dobře, funkce. Kromě cen jsou funkce pravděpodobně nejdůležitějším bodem jakékoli hostingové služby. Samozřejmě nemohu všechno vysvětlit tady, takže si můžete prohlédnout oficiální stránku zde a zde.

Hlavní požadavek LemonStandu na slávu je jeho funkce přizpůsobení, ale i přes ty, tam je docela slušná sada poskytována i těm nejnižší úrovni účtů.

Pro začátek vám LemonStand umožňuje používat jakýkoli front-end framework, který chcete navrhnout své uživatelské rozhraní.

Vaše stránky check-out jsou přizpůsobitelné a existuje spousta bezplatných otevřených zdrojových motivů a šablon, se kterými si můžete hrát, takže můžete vypadat z obchodu přesně v pořádku.

customized-citronstand

Pro všechny cenové úrovně jsou k dispozici také tuny funkcí, které by kromě přizpůsobitelnosti ještě učinily z LemonStand komplexní platformu..

Mezi ně patří neomezené účty zaměstnanců, žádné transakční poplatky, neomezené produkty a varianty, neomezené ukládání souborů a šířka pásma, HTTPS na celém webu, slevy a kupóny, pokročilá pomoc s SEO a další tuna – některé z těchto věcí jsou k dispozici pouze za sekundu nebo účty třetí úrovně na jiných hostitelských službách.

LemonStand POKROČILÉ funkce

Hlavní síla balíčku funkcí LemonStand však zůstává vysoká přizpůsobitelnost. Téměř vše o vašem e-shopu lze přizpůsobit a některé funkce, které jsem si ani úplně nepochopil (nebo alespoň některé z nich mi trvalo nějaký čas přijít na to).

Budu o tom mluvit později, ale řeknu vám, že vaše znalosti jsou důležité pro co nejlepší využití funkcí LemonStand. Non-customizing funkce jsou solidní, ale ne výjimečné, a nemusí být skvělý obchod pro vás, pokud nemáte nějaký web-design know-how.

Ale pokud tak učiníte a chcete-li převést online frontum vaší firmy do svých rukou, aniž byste se spoléhali na základní témata a funkce přetahování a předávání šablon, je LemonStand v oddělení funkcí výjimečně silný.

Snadné použití a přizpůsobení

LemonStand má pravděpodobně nejunikátnější sekce „snadného použití / přizpůsobení“, kterou jsem kdy napsal.

Odpovím vám opravdu rychle – LemonStand je pravděpodobně nejlepší z populárních hostingových platforem pro přizpůsobení, ale abyste toho mohli opravdu využít, potřebujete nějaké technické znalosti.

Je snadné použití? No, jasně. Snadno se používá v tom, že vás základní funkce příliš nezaměňují.

Přizpůsobit LemonStand

Pokud nechcete, aby se vzhled vaší prodejny opravdu vzal do vašich rukou, a pokud z nějakého důvodu kliknete s LemonStand, budete stále moci spravovat svůj obchod v pořádku. Nejedná se o uživatelsky nejpříjemnější možnost, ale není to vůbec nemožné.

Jde však o to, abyste mohli skutečně využít možnosti přizpůsobení, kterou vám poskytuje LemonStand, potřebujete nějaké technické know-how.

Potenciál pro přizpůsobení vašeho obchodu je jednou z největších výhod LemonStand, ale musíte mít technické dovednosti sami nebo musíte být schopni najmout někoho, kdo dokáže kódovat a rozvíjet.

Přesto nepodceňujte přizpůsobení LemonStand – je to snadno jedna z nejotevřenějších platforem, která dnes existuje, a určitě osloví mnoho uživatelů, kteří mají možnost přímo spravovat vzhled svého e-shopu..

Opravdu, jsem si jistý, že mnoho klientů LemonStand (pokud ne nejvíce) je na technicky zdatnější straně, a pro potenciální zákazníky, kteří čtou toto, kteří jsou podobně kódově gramotní, řeknu, že snadné použití není problém a vaše možnosti přizpůsobení jsou vynikající.

Pro méně zkušené? Není to nemožné použít, ale budete muset mít nějaké další schopnosti, abyste mohli opravdu plně využívat LemonStand.

Bezpečnostní

Bezpečnost je rozhodně důležitá pro každého.

A je to obzvláště důležité pro vás. Bezpečnost vašeho elektronického obchodu je nezbytná nejen proto, že obsahuje vaše data, ale také proto, že drží i vaše zákazníky, a kromě morálního problému nezajištění dat svých klientů je zde také praktický problém – žádný zákazník bude chtít jít do vašeho obchodu, pokud je to poloviční čas nebo se nezdá být bezpečné.

Takže je LemonStand na rychlosti? Uvidíme.

LemonStand má strukturu kompatibilní s PCI DSS, což je důležitý zlatý standard důvěryhodnosti v hostitelském průmyslu.

zabezpečení citronového stojanu

Používá SSL na všech svých stránkách, nejen odhlášení, takže vaši technologičtější zákazníci mohou být při návštěvě vašeho obchodu spokojeni..

Navíc, mnoho dalších bezpečnostních kontrol je zahrnuto i ze Starter účtu, který LemonStand říká, že jsou obvykle používány pro nejvyšší úrovně cenových plánů jinými hostingovými platformami, i když nejsem si jistý, jestli je to docela pravda.

V každém případě tyto kontroly zahrnují neustálé sledování stavu, denní a dokonce i hodinové zálohy a celosvětovou síť pro doručování obsahu (což znamená, že zákazníci a návštěvníci webu z celého světa mají přístup k vašemu e-shopu).

V dnešní době jsem si docela jistý, že se jedná o průmyslová bezpečnostní opatření, ale přesto jsou skvělá.

Jde ale o to, že jejich stránky opravdu nejsou příliš podrobné, než co jsem vám zde právě řekl, a není tam opravdu mnoho ověřitelných informací o kybernetické bezpečnosti LemonStand..

Řeknu, že bezpečnost je předběžně alespoň standardní a pravděpodobně v pořádku, a ve zprávách zatím nebyly žádné velké problémy, což je povzbudivé, ale pro bezpečnou stránku nemusí být zabezpečení LemonStand také super silné.

Rád bych jim dal větší kredit, kdyby měli snadněji dostupné informace, ale prozatím řekněme, že je to alespoň dost dobré, ale pravděpodobně nic zvláštního.

Závěr

Dobře, to bylo docela dost věcí, které jsem ti právě hodil! Pojďme to všechno dohromady.

LemonStand je relativně nízká cena, ale může být pro některé uživatele s určitými typy obchodů / prodejních potřeb trochu drahá. Cenová struktura je velmi jednoduchá a snadno srozumitelná, ale je tu také nedostatek toho, že nemáme dostatek možností pro různé potřeby.

Podívejte se na ceny plánů LemonStand zde …

Funkce LemonStand jsou jeho nejsilnější výhodou. Neupravitelné možnosti nejsou výjimečné, ale přesto silné a jejich funkce přizpůsobení jsou, jak jsem řekl, vynikající a pravděpodobně nejlepší v okolí.

Největším profesionálem je samozřejmě také největší podvodník – musíte vědět, jak tyto funkce využít, aby se vaše peníze opravdu vyplatily, takže snadné používání není s LemonStand nijak zvlášť silné.

Konečně, bezpečnost je něco, co jsem většinou neutrální. O bezpečnostních metodách a nástrojích LemonStand není mnoho důvěryhodných informací, což mě znepokojuje.

Neexistují však žádné významné zprávy k obavám a zdá se, že to, co víme, zaručuje bezpečnost, která je „dost dobrá“ pro drtivou většinu uživatelů. Navrhuji, pokud máte opravdu obavy, kontaktujte přímo LemonStand a získejte další informace.

Celkově je LemonStand opravdu silná služba, která, i když není bez upozornění, je velkolepou možností, pokud můžete využít její nejlepší aktiva.

Začínáme s Lemonstand

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map