Recenze Rediffmail: Stojí za to se zaregistrovat v roce 2020? Pojďme to zjistit…

Poštovní servery jsou odesílatelé internetu & doručovat zprávy po celém světě během několika sekund (sakra, milisekundy dnešní doby).


Společnosti nabízejí poštovní servery ve formě e-mailových služeb jednotlivcům & podniky za přijatelné ceny nebo dokonce zdarma. Tyto služby se neomezují pouze na osobní nebo obchodní použití, ale také na e-mailový marketing.

Některá hlavní jména ve hře by mohla být uvedena jako Gmail, Yahoo, Outlook nebo ProtonMail, pokud jste příliš dobrodružní.

V tomto přehledu jsme se však rozhodli pokrýt něco, co bylo již velmi dlouho, ale jeho jádro zůstalo nedotčeno případnými ponižujícími změnami:

Rediffmail.

Rediffmail je e-mailová služba od Rediff.com, zpravodajského portálu, který se zabývá současnými událostmi v oblasti sportu & zábava.

Rediffmail má základnu uživatelů skládající se převážně z Indie a má také některé uživatele ve Spojených státech & Japonsko.

Stojí za to se zaregistrovat dnes, když konglomeráty, jako je Gmail & Outlook zuřivě rozdrtí jakoukoli konkurenci?

No, dali jsme mu zkušební jízdu, abychom vám pomohli se rozhodnout …

Ceny & Funkce

Rediffmail nabízí služby ve 3 hlavních variantách:

 • Standardní plán
  • Standardní plán 2 nebo „Nejoblíbenější“
 • Rozšířený plán
 • Enterprise Plan

Počínaje Standardním plánem nabízí Rediffmail vlastní název domény, Webmail klienta & mobilní aplikace za 270 GBP / ID ročně.

Standardní plán

Také 1 GB úložiště & Ochrana proti spamu / virům. Ačkoli by někdo očekával, že tyto funkce budou standardní a dostupné zdarma; spadají pod vlastní doménu.

Ne příliš skromný, aby zvážil, ale plán „nejoblíbenější“ nebo standardní 2 přichází se stejnými funkcemi jako standardní, ale kromě mimořádného úložiště 10 GB.

Nejoblíbenější

Další úložiště by se mohlo hodit, v některých případech, jako je hromadný přenos dat nebo cloudové úložiště. Zbytek je stejné funkce, Rediffmail vítá tento plán jako jeho nejoblíbenější.

Pokročilá úroveň nabízí rozšířenější funkce než standardní plány.

Pokročilý

Počínaje 10 GB úložiště, ochrana proti spamu a virům & Vlastní přihlašovací stránka a Branding s cloudovým úložištěm & DMARC, cítili jsme, že se jedná o prémiovější službu, kterou si objednáte.

Uživatelské rozhraní

Administrátorský modul nabízí intuitivní databázi pro správu úkolů, jako je správa uživatelských doručených zpráv, MIS zprávy, informační bulletiny, skupinové e-mailové adresy & mnohem více.

Modul Uživatelské rozhraní nabízí flexibilitu pro správu pošty z jakéhokoli zařízení se synchronizací dat pomocí zabezpečeného nastavení IMAP / POP3.

Funkce

Hlavní funkce lze shrnout jako skvělé přizpůsobení, zabezpečení, nástroje pro spolupráci při zpracování textu a tabulky, optimální dostupnost & zákaznická podpora pro jakékoli stížnosti / dotazy.

Nakonec přicházíme do podnikových plánů, není tam žádná konkrétní stránka, na kterou byste se měli podívat, pro případ, že byste měli zájem je zkontrolovat.

Narazili jsme na jejich podnikovou stránku, která požádala o jméno & e-mail pro další diskusi.

Poté, co jim dali e-mail, odpověděli odpovědí vyžadující další podrobnosti, aby mohli pokračovat.

Co se jeví jako automatická odpověď z webu, vyžaduje zásadní dotazy k určení vlastního plánu, který bude vytvořen pro náš účel.

Proto je těžké určit funkce & ceny podnikové úrovně bez shromažďování určitých parametrů.

Snadnost použití

Nejprve jsme se zaregistrovali k bezplatnému e-mailovému účtu, což je samozřejmě standard pro každou e-mailovou službu.

Přihlašovací stránka je velmi klasický vzhled, barebone, „zadejte alternativní e-mail“.

Vytvořit účet

Zatímco většina služeb požaduje váš e-mail nebo telefonní číslo s možností captcha zde nebo tam & dovnitř. Rediffmail jde celou cestu až k výběru země a města se standardním narozením & podrobnosti o pohlaví.

A pokud zaškrtnete políčko „Pokud nemáte alternativní ID“, bude k dispozici možnost nastavit bezpečnostní otázku..

bezpečnostní otázka

Přestože jsou stará, ale osvědčená bezpečnostní opatření k vyřešení blokování v případě, že zapomenete své heslo nebo ID.

Naštěstí máme spoustu Správců hesel, které vám pomohou zabránit takovýmto problémům.

Po úspěšném přihlášení se konečně setkáte s uživatelským rozhraním, které je opět velmi základní, ale není příliš složité nebo nevhodné.

Poštovní schránka

Zatímco většina e-mailových služeb zahrnuje více barev, zvony & píšťaly na uživatelské rozhraní. Rediffmail používá konzervativnější přístup k e-mailu a udržuje mnoho barev ztlumený & ikony funkční.

Rediffmail vylučuje vytvoření moderního uživatelského rozhraní e-mailu kvůli svému důraznému zaměření na produktivitu, než na dočasné zapojení. Takže se můžete dostat do práce bez rozptylování.

Ukázalo se, že Rediffmail prostě nemusí být tak nudný, jak si myslíte.

Pokud přejdete na tlačítko nastavení, klikněte na kartu Obecné a poté na témata…

… Voila!

Nové téma

K dispozici je celkem 18 barevných motivů, jako je plážové téma, vesmírné téma, jaro, vesnice, X’mas & mnohem více. Pravděpodobně ne tak nudný, že jo?

Kliknutím na první možnost „Napsat e-mail“ se otevře karta hned vedle doručené pošty, kde můžete okamžitě začít psát..

Doručená pošta

Spolu s nástroji pro úpravu textu jsou k dispozici další možnosti, jako je Kopie, Skrytá kopie, příloha k souboru, adresář.

Boční panel je vždy otevřen zleva a obsahuje standardní možnosti navigace & řízení.

Nabídka pošty

Rediffmail se tak spoléhá na tradiční hodnoty e-mailové služby. Zachází s vámi mnohem praktičtěji než s jakýmkoli vizuálním kouzlem.

Bezpečnostní

Každý den se odesílají, přijímají, čtou nebo odpovídají miliony e-mailů. Pokud zabezpečení při zvažování e-mailové služby není jedním z vašich hlavních problémů, můžete se dostat pod spam nebo phishing.

Rediffmail postavil více než několik bezpečnostních opatření k boji proti jakékoli škodlivé činnosti, která se může na jejich platformě vyskytnout:

Bezpečné a soukromé

 • Protokoly jako pokročilá ochrana před hrozbami & Prevence úniku dat chrání vaše data před konkrétním malwarem & útoky založené na hackerech, které cílí na citlivá data.

Anti Spam

 • Strojové učení lze považovat za moderní ekvivalent německého enigmatického kódu Alana Turinga. Zjednodušeně řečeno, AI používá velmi složitou škálu vzorů pro automatické učení & diagnostikovat problémy.

Dodržování

 • Rediffmail znamená úplnou shodu se všemi & každé podnikové předpisy týkající se ochrany heslem / e-mailem, aktivního monitorování e-mailů nebo používání určitých omezení.

Kromě výše uvedených základních opatření má Rediffmail také několik pokročilých protokolů ochrany:

 • Rámec politiky odesílatele (SPF)
  SPF je v podstatě metoda ověřování e-mailů, která detekuje falešné adresy odesílatele, když je přijat e-mail.

  SPF se používá v tandemu s DMARC k detekci kování viditelného odesílatele v e-mailech, které se běžně používají pro útoky proti spamu / phishingu.

  SPF ověří skutečnost, zda byla IP adresa domény odesílatele ověřena správcem této domény.

 • DKIM (DomainKeys Identified Message)
  DKIM je autorizační technika. Ověří se, zda přijatý e-mail byl vlastně vytvořen vlastníkem, kontrolou digitálního podpisu.

  Podpis DKIM & autentizace probíhá na úrovni serveru, takže uživatel s touto metodou nikdy nereaguje.

  DKIM v praxi brání uživatele před škodlivými e-maily. Těmito e-maily mohou být viry, spam, automatizované programy pro roboty nebo phishingové útoky & ukrást vaše osobní údaje.

 • Spear Phishing-Guard
  Není to tak zábavné, jak by to mohlo znít, Spear Phishing je kybernetický útok, jehož hlavním cílem je krást citlivé přihlašovací údaje uživatele za účelem manipulace nebo vydírání osoby k vydírání..

Útočník by mohl poslat e-mail, který se jeví jako neškodný nebo nevinný, aby oklamal uživatele, aby pustil jakékoli stráže nebo podezření.

Rediffmail zahrnuje umělou inteligenci & Strojové učení. Pomáhají při odhalování jakýchkoli pokusů o oštěpování v jeho počátečních fázích, aby se zabránilo jakémukoli náznaku potíží.

Zákaznická podpora

Chcete-li vyřešit jakékoli dotazy týkající se zákazníků na jejich webových stránkách, nabízejí sekci FAQ na webu Rediff.com. Chcete-li vyřešit jakékoli populární otázky, které můžete mít ohledně služby, která vypadá, ano, uhodli jste to … FUNKČNÍ.

Rediffmail má podivné pobláznění s tímto uživatelským rozhraním barebones, ne že jsou hrozné nebo tak, ale pojď! Alespoň nějaký styl nemůže ublížit. Nebo pravděpodobně, po letech péče o velké UI, Rediffmail prostě vyčnívá jako bolavý palec.

Péče o zákazníky

Jak můžete vidět na levé straně v péči o zákazníky. Zobrazí se možnosti týkající se různých částí webu k vyřešení problémů, které se v této sekci vyskytnou.

Otázky obsahují dílčí otázky, které vám podrobněji vysvětlí váš dotaz. Po kliknutí na otázku dostanete přesměrování na odpověď.

Smazat poštu

Odpovědi jsou intuitivní & snadno pochopíte a ujistíte se, že čtenář rozumí právě tak, aby pohodlně vyřešil svůj problém.

Načíst smazanou poštu

Kromě části FAQ nabízí Rediffmail plně fungující zákaznickou podporu, ale pouze prostřednictvím e-mailu.

Formulář

Věci na straně podpory jejich živého chatu nejsou tak skvělé.

Živý chatový klient je pouze automatizovaný chatbot s přednastavenými odpověďmi, ze kterých si můžete vybrat.

Chat1

Kinda naštve, že nezahrnují živého zástupce / manažera, se kterým by si mohli promluvit & zadáním do pole zprávy nebude žádný rozdíl. Poskytuje stejnou typickou odpověď.

Chat2

Když vyberete možnost, začne se ptát na vaše jméno, e-mailové ID & telefonní číslo.

Chat3

Pokud se pokusíte & zadejte některá náhodná čísla, tj. nejedná se o skutečná telefonní čísla, nenamítá a neověřuje ověření. Místo toho klade další přednastavené otázky.

Chat 4

Pokusili jsme se vyvolat dotaz na počet e-mailů, které nám Rediffmail umožňuje odeslat za den.

Chat5

Byl to jen obecný dotaz, který jsme vznesli „před“ vytvořením účtu. Ale vidíte, že v komunikaci s chatbotem spadá bariéra.

Chat6

Podpora live chatu proto není tak skvělá. S automatickými odpověďmi & předem nastavených vět, může to být také nejslabší prodejní místo Rediffmailu.

Klady

 • Jednoduché uživatelské rozhraní, které nepřekonává uživatele. Také zahrnout témata, která ne zcela izolují zážitek, aniž by došlo ke snížení produktivity.
 • Prémiové servisní poplatky jsou přiměřené & cenově dostupné s velkými přidanými výhodami, jako jsou nástroje pro spolupráci & Lokalizace dat.
 • Prostá, ale účinná bezpečnostní opatření se zahrnutím dvoufaktorové autentizace, modernější metody ověřování.
 • Snadné použití, které by návyky začalo & veteráni
 • Intuitivní sekce FAQ k vyřešení případných rázů na silnici a poskytnutí přesných odpovědí na mnoho otázek.
 • Mobilní klient pro snadný přístup k vaší e-mailové databázi na cestách kdykoli jako bezplatná služba.

Nevýhody

 • Archaické uživatelské rozhraní může odradit nové uživatele, kteří jsou příliš zvyklí na poutavější uživatelské rozhraní s více přizpůsobeními.
 • Podpora live chatu není tak skvělá, protože klient pro chatování na webu je automatizovaný robot s odpovědí.
 • Limit smazaného e-mailu nesmí přesáhnout 20 MB.
 • Odstraněné e-maily jsou odstraněny navždy po 24 hodinách. Pokud jste omylem něco smazali & pak zapomněli, šance jsou – je to pryč.

Závěr

Rediffmail lze považovat za „pokud se nerozbije, neopravujte“, druh služby, tedy vysvětlující jeho archaické, ale funkčně vypadající rozhraní.

Ale za svými omezeními & vtípky, je to stále stojí za to použít dnes, když výše uvedená konkurence, která je drcena?

3 slovy:
Jistě proč ne.

Záleží na tom, co byste mohli hledat.

Je-li jednoduchost & přísné zabezpečení je vaše nejvyšší priorita, s Rediffmail nemůžete pokazit.

Pokud se cítíte jako většina e-mailových klientů & služby vás považují za batole. Rediffmail, který držel váš prst každým krokem, by vás určitě nechal běžet.

Křičí profesionálně a zároveň má páteř nejmodernějších e-mailových služeb.

Z tohoto důvodu, osobní nebo profesionální, je Rediffmail stále aktuální & určitě na dlouhou dobu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map