Recenze Snel.com VPS Hosting Recenze; Po použití (2020)

Recenze Snel.com VPS Hosting Recenze; Po použití (2020)

Recenze Snel.com VPS Hosting Recenze; Po použití (2020)

VPS Hosting je to sladké místo mezi vyhrazeným hostingem a sdíleným hostingem. Získáte sílu specializovaného hostování za cenu sdíleného hostingu. Snel je jednou z takových hostingových společností, která nabízí dostupné plány s důvěryhodnými funkcemi.


Ale dnes jsme tu, abychom mluvili pouze o VPS Hosting pro nadšence, kteří se do něj chtějí dostat, ale nevědí, kde začít. Pokud vás opravdu zajímají plány VPS společnosti Snel.com, můžete to udělat zde.

Pojďme tedy s revizí pokračovat?

Ceny & Funkce

Vaše vlastní cloudové VPS s nebeskými funkcemi - Snel.com

Začněme velkým, ceny. Ačkoli ne každý založí své rozhodnutí na koupi něčeho na základě svého rozpočtu, je normou zvážit, když do něčeho investovat.

Nyní nabízí Snel cenově dostupné ceny s úložištěm SSD, nastavení je snadné & rychle a čísla dostupnosti jsou hvězdná. Snel má 6 plánů VPS, z nichž každý má více funkcí než ten předchozí.

VPS Jar nabízí jednojádrové jádro, 1 GB RAM, 100 GB SSD, 1 snímek pro zálohování a šířku pásma 2TB @ 9,90 EUR / měsíc. Funkce lze také upgradovat, aby vyhovovaly vašim potřebám, a podle toho vám budou účtovány poplatky.

Stejně tak máte progresi funkcí & cena s každým plánem. VPS Bucket má 2 jádra, 4 GB RAM, 200 GB SSD @ 19,90 € / měsíc. VPS buben má 6 jader, 16 GB RAM, 600 GB úložiště a 20TB šířku pásma @ 89,90 EUR / měsíc atd..

Posledním plánem je VPS Tun, který vám poskytne 10 jader, která lze upgradovat až na 16 jader, 64 GB RAM, úložný prostor 1 TB také upgradovatelný s dalšími 500 GB, ale stále jen 1 snímek pro zálohování a 30 TB šířky pásma. Vše stojí neuvěřitelných 259,00 € / měsíc.

Závěrem lze říci, že vlastnosti jsou určitě cenově výhodné. Většina společností ráda nabízí neomezené množství, když nabízí obrovské množství, ale často se ukáže, že jsou omezené, ale Snel se rozhodne jinak. Každý plán má však ve výchozím nastavení k dispozici pouze 1 snímek, i když je možné jej upgradovat.

Snadnost použití

Cloud VPS

Když poprvé kliknete na „Konfigurovat VPS“, web vás přesměruje na stránku, kde můžete nastavit množství každé funkce individuálně, jako je počet jader, RAM, úložiště, šířka pásma a počet IP adres.

Snel Cloud VPS

Poté získáte výběr operačního systému, který se má v systému spustit. Jak vidíte, vyberete si pouze určité linuxové distribuce nebo rozhraní CMS jako Plesk a cPanel.

Snelcom Cloud VPS

Nakonec poté, co projdete krátký souhrn všeho, co jste vybrali, přejdete na stránku pokladny, kde můžete provést poslední platbu. Nyní se podívejme, co získáme po přihlášení ke službě.

cPanel-dashboard

Zpočátku jsme vybrali cPanel jako vyhrazené prostředí, takže jsme se dostali na palubní desku a pokud víte něco o cPanel, můžete snadno spravovat své stránky bez jakýchkoli potíží..

Na jednom místě můžete konfigurovat soubory, místo na disku, zálohy, obrázky, databáze MySQL, e-maily, DNS atd. cPanel má také podporu pro aplikace třetích stran a doplňky pro další funkce.

Tím se uzavírá část Snadnost použití. Výběr plánu a jeho nastavení je poměrně jednoduchý a má pro OS mnoho možností.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je často přehlížena a je nezbytnou součástí každé služby, ať už jde o hotelový servis nebo webhosting. Bez řádné znalostní základny se mohou ztratit i ti nejzkušenější uživatelé.

Portál podpory Snel.com pro specializovaný a virtuální hosting

Pro začátečníky má Snel.com řádnou znalostní základnu s řadou sekcí, jako jsou Obecné, Sítě, Fakturace, E-mail, Počáteční nastavení, Online pracovní prostor atd..

Jak nastavit relé SMTP pomocí Sendmailu

V kategorii E-mail jsme klikli na první téma týkající se nastavení SMTP a to je nejméně užitečné. Článek měl podrobné kroky s kódem, který má být použit v procesu, což je skvělé pro lidi, kteří se nechtějí pustit do kódu.

Kontaktujte nás

Dále jsme vyzkoušeli jejich možnost Live Chat pro získání okamžité pomoci. Do chatového klienta jsme zaslali otázku a během minuty jsme dostali odpověď s žádostí o vysvětlení. Doba odezvy byla skutečně působivá.

Kontaktujte nás Jsme zde, abychom zodpověděli vaše dotazy

Jak vidíte, po vyjasnění pochybnosti zástupce chatu odpověděl mnohem zdravou odpovědí. Ve všech je chatová služba jistě uspokojivá a ukázala by se jako užitečná.

Další dobrou věcí je, že klient chatu není pouze textový, můžete také přiložit soubory (nejlépe obrázky), jako jsou screenshoty vašeho problému, které vám pomohou.

Nyní je třeba prozkoumat také telefonickou podporu a e-mailovou podporu, ale pro většinu lidí je podpora chatu hlavně tam, kde hledají odpovědi..

Z tohoto důvodu je znalostní báze informativní a podpora chatu je uspokojivá, pokud jde o řešení problémů při řešení základních dotazů..

Závěr

Nakonec jediná skutečná otázka zní: Měli byste pokračovat & koupit službu?

Jednoduše řečeno: Samozřejmě.

Tato služba je určitě doporučena s ohledem na vlastnosti ceny, možnosti, které je třeba prozkoumat, intuitivitu pro obcházení a více než schopnou zákaznickou podporu.

Ano, ceny se mohou cítit trochu strmé, ale ne všechno musí být levné. Kromě toho zde nejsou uzavřeny žádné smlouvy, takže pokud nejste spokojeni, můžete jednoduše nechat službu vypršet.

Tím je přezkum ukončen. Tak co si myslíte? Našli jste tento článek informativní? Vyzkoušeli jste Snelův VPS hosting? Jaká byla vaše zkušenost? Prosím komentář níže a dejte nám vědět.

Vyzkoušejte Snel VPS Hosting ještě dnes

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector