TMDHosting Review (2020): Můj čestný názor s klady a zápory

TMDHosting Review (2020): Můj čestný názor s klady a zápory

TMDHosting Review (2020): Můj čestný názor s klady a zápory

Co je to TMDHosting?

TMDHosting je jednou z nejvíce podceňovaných hostingových společností, se kterou jsem se setkal.


To by mohlo být mírné zkreslení: pro ty, kdo to ohodnotili, se TMDHosting daří docela dobře.

Jediná věc je, že mnoho lidí se na TMDHosting opravdu dobře a dobře nepodívalo.

TMDHosting není příliš známý – ještě neexistuje ani článek z Wikipedie! To je překvapivé vzhledem k jeho vysokým recenzím.

Než jsem začal používat TMD, sotva jsem o tom slyšel – hádal bych, že hostil tisíce nebo desítky tisíc stránek. Počet je blíže k 300 000 webům!

TMD se za 11 let hodně rozrostla, zabrzdila vlastní firmu a poskytovala kvalitní služby.

Samozřejmě se objeví obvyklé otázky: pokud to není příliš slavné, můžeme věřit kvalitě?

V čem je háček?

Je tento produkt nejlepší pro konkrétní publikum?

V této recenzi se budu věnovat všem těmto otázkám a dalším, využívám své vlastní zkušenosti s TMDHosting.

Nechci nic pokazit, ale myslím si, že by tento plukovník měl dostat mnohem více pokrytí, než je tomu v tomto případě – proto tuto recenzi považujte za první krok tímto směrem.

TMDHosting: Nevýhody

Samozřejmě nemohu jen říci, že TMDHosting je dobrý, aniž bych toto tvrzení zpřesnil.

Jistě, může to být dobré, ale nemůže to být dokonalé. Co dělá špatně, kde je slabý?

TMDHosting podle mého názoru netrpí mnoha slabinami.

Jaké slabé stránky se však do velké míry soustředí na podporu zákazníků.

Pro jednoho, TMDHosting postrádá kvalitní informace na místě.

Není to úplně neplodné, ale znalostní báze je v podstatě stránka s odpověďmi – pokud si chcete přečíst odpověď, kterou potřebujete, musíte počítat s tím, že se na ni někdo zeptá.

znalostní báze

Nebo se můžete zeptat a získat odpověď na otázku na stránce znalostní báze … nebo můžete jít přímo k zástupci.

Takže nedostatek připravených článků, videonávodů a podrobných průvodců je trochu neobvyklý a nešťastný.

Ačkoli je telefonická podpora obecně dobrá, není to 24/7.

Kromě toho nabízí TMDHosting některé hostovací plány založené na Linuxu a Windows.

To je dobré, ale problém je, že někdy mohou být v rozporu s plány Windows – nabízí je pouze několik hostitelských produktů a většina z nich je Linux.

Ve všech případech se jedná o velmi malé stížnosti.

Pojďme se podívat na věci, které jdou správně.

TMDHosting: Pros

Možná jste si všimli, že většina věcí, na které jsem se právě zaměřil, byla trochu omezená.

To proto, že TMD dělá většinu jiných věcí správně.

Zákaznická podpora je, ano, trochu ohromná. Jeden pozitivní je však, pokud jsou tito zástupci obecně nápomocní a pohotoví a máte tři cesty, pomocí kterých je můžete kontaktovat (telefon, live chat nebo lístky).

Je nešťastné, že TMD není v souladu s možnostmi hostování Windows, ale dobrá zpráva je, že TMD stále nabízí celou řadu produktů.

Stále existuje spousta možností.

Ještě lepší je, že mnoho z nich je velmi dobrá cena. Neviděl jsem žádné produkty, které jsou výrazně vyšší, než je obvyklé, a hodně je na spodní straně průměru.

Toto je skutečnost, že většina produktů TMDHosting je dobře vybavena funkcemi.

Dokonce i nejlevnější, nejzákladnější plány – sdílený web hosting a hosting WordPress – nabízejí spoustu funkcí, které jiné společnosti ne vždy nabízejí..

Funkce sdíleného hostování TMD

TMDHosting je obecně velmi snadno použitelný – ve skutečnosti se mi líbí jeho uživatelské rozhraní (uživatelské rozhraní) více než docela málo dalších hostingových společností..

A konečně, TMDHosting má velmi dobrou bezpečnost, podle mého názoru nadprůměrnou úroveň, a velmi konzistentní vysokou dostupnost.

Takže ano, s tím je několik věcí špatných a budete samozřejmě muset pochopit, co hledáte, ale TMDHosting na to má hodně práce. Ale hej – to byla krátká odpověď.

Dovolte mi, abych vám řekl více o tom, jak jsem se sem dostal.

Ceny

Nyní, když jsem se zabýval celkovými klady a zápory přihlášení k TMDHosting, ráda bych se ponořila do něčeho, co bude ve vaší mysli první: cena.

Je TMD underdog, protože je předražený, nebo je nedostatečně oceněn v poskytování dobrých obchodů? Ani to není úplně, ale odpověď se naklání mnohem blíže k druhé.

TMD má trvale konkurenceschopné ceny. Uvidíte v další části, ale funkce se také dobře váží.

Na TMDHosting oceňuji to, že vám dává možnosti Linux i Windows. U sdíleného webhostingu začínají plány Linuxu na 2,95 dolaru měsíčně a až na 12,95 dolaru měsíčně.

Sdílené plány hostování TMD

V systému Windows není příliš velký rozdíl s rozsahem 3,99 až 11,99 $.

Hosting WordPress má ceny rovnocenné cenám sdílených hostingových plánů v systému Linux.

Cloud hosting začíná docela cenově dostupný, od 5,95 do 10,95 $.

VPS hosting má rozmezí od 19,97 do 64,97 $ mezi pěti vrstvami místo obvyklých tří.

Plány TMD VPS

Možnosti hostování distributora se pohybují mezi 19,95 a 49,95 $.

Dedikované servery jsou v typickém rozmezí: 79,97 až 149,97 $ mezi čtyřmi úrovněmi.

TMD dedikované hostingové plány

Tyto ceny jsou do značné míry rozumné. Neměly příliš mnoho kolísání a jsou v normálním cenovém rozpětí pro tyto produkty, bez mnoha výjimek.

Něco jiného, ​​co je příjemné, je docela málo produktů, které mají 60denní záruku vrácení peněz. Opět ne všechny: některé produkty mají běžnou 30denní záruku.

Nicméně období, které je dvakrát tak dlouhé, je velmi užitečné a hovoří o důvěře TMD.

Také jsem si nevšiml mnoha skrytých nákladů. Za chvíli to budu více pokrývat, ale mnoho funkcí zahrnutých v určitých plánech by bylo samostatné volitelné upgrady u jiných společností (například denní zálohy).

S sebou je, že TMDHosting má rovnoměrně nižší až průměrnou cenu, která je ještě vylepšena pevnou sadou funkcí.

Pro potenciálního zákazníka je k dispozici celá řada plánů, takže existuje dostatek možností a skryté nebo neočekávané náklady nebyly podle mého názoru problémem.

Abych vám dal krátkou odpověď: TMDHosting má velmi rozumnou cenu a je konzistentní v dodávkách vysoce kvalitních produktů za nízkou cenu (nebo přinejmenším spodní stranu průměru).

Funkce

Jaké jsou tedy tyto vlastnosti, díky nimž je TMD tak dobrý, zejména za cenu?

Začněme s možnostmi sdíleného webhostingu, které patří mezi nejoblíbenější produkty pro každou společnost.

Všechny sdílené produkty webhostingu mají 99,99% záruku dostupnosti, neomezené e-mailové účty a možnosti vytváření webových stránek (můžete použít CMS jako WordPress, Magento atd. Nebo zahrnutý webový tvůrce).

Funkce sdíleného hostování TMD

Nejlevnější plán, Starter, také umožňuje neomezený prostor SSD, neomezenou šířku pásma, bezplatnou doménu, prémiovou podporu, Pojďme šifrovat SSL a další.

Bezprostředně netopýr je produkt základní úrovně TMD jedním z nejlepších nabídek pro levný sdílený web hosting – mnoho společností nezahrnuje bezplatné domény, neposkytuje neomezený úložný prostor, je dražší nebo nepřichází s tvůrci webových stránek. Nebo všechny ty věci.

Další sdílené plány webhostingu následují tyto řádky – přicházejí s lepšími specifikacemi, umožňují neomezené množství webových stránek, lepší SSL, lepší výkon atd..

Přicházejí za docela normální ceny, ale mají více funkcí, než mnoho jiných společností.

Funkce sdíleného hostování TMD

Hosting WordPress nabízí v podstatě stejnou řadu funkcí jako webhosting. To není příliš překvapivé, ale některé společnosti omezují funkce WordPress odlišně od funkcí webhostingu a jsem rád, že TMDHosting to nedělá.

Vzhledem k tomu, že hosting WordPress přichází za stejné ceny jako webhosting, je WordPress také dobrým obchodem s TMDHosting.

Cloud hosting je výjimečně levný. Ve skutečnosti jsem přemýšlel, jestli by to mohlo být až příliš levné – nízká cena, ale také skromná funkce. Ve skutečnosti jsou cloudové možnosti TMD některé z nejlepších, které najdete.

Nejprve si pečlivě prohlédněte specifikace, ale 2 procesorová jádra a 2GB DDR4 RAM spolu s neomezenou šířkou pásma a prostorem SSD za 5,95 $ – to je docela působivá první úroveň.

TMD Cloud Hosting Hosting

VPS Hosting je místo, kde se věci trochu více „normální“. Plány začínají 40 GB SSD prostoru, 3TB šířky pásma, 2 jádry CPU a 2 GB DDR4 RAM. Tyto povolenky dosahují až 200 GB SSD prostoru, 10TB šířky pásma, 6 jader jádra a 12 GB nebo DDR4 RAM na nejvyšší.

Ceny jsou na spodní straně průměru, takže je to hezké a nakonec se zdroje hromadí celkem dobře, ale není to nic výjimečného.

Hosting hostitele je v pořádku, ale myslím si, že je o něco omezenější, než je třeba – počínaje 700 GB šířky pásma a sahajícím až do 2 000 GB a prostor SSD od 65 GB do 200 GB. Není to špatné, ale existují lepší možnosti, pokud se budete kopat kolem.

A konečně vyhrazené servery s TMD jsou velmi kvalitními možnostmi.

Začínáte se 4 jádry CPU, 8 GB paměti DDR4 RAM, 1 TB úložiště a neomezenou šířkou pásma a můžete skončit úložištěm 2 × 2 TB, 8 jádry CPU a 32 GB paměti DDR4 RAM. To jsou také pevně zabezpečené možnosti, které jejich přitažlivost zvyšují.

Funkce dedikovaného serveru TMD

TMDHosting nenabízí žádné špatné nabídky.

Nejhorší produkt, který s nimi získáte, bude asi průměrný pro hosting produktů – s větší pravděpodobností než ne, dostanete něco, co stojí za peníze.
Zejména specializovaný hosting, sdílený web hosting a hosting WordPress jsou velmi dobré dobře vybavené produkty.

Cloud hosting může nabídnout některé dobré možnosti, v závislosti na tom, co hledáte.

Nakonec si myslím, že TMDHosting nabízí některé z nejlepších produktů tam venku – zejména pro menší uživatele má TMD co nabídnout.

Snadnost použití

Kdo samozřejmě chce mít spoustu věcí, pokud je to bolest? Snadné použití je důležité, a to nejen proto, že začátečníci mohou zvládnout platformu, ale i zkušení uživatelé mohou mít velmi efektivní čas.

TMDHosting se překvapivě snadno používá. Je pravda, že většina hostingových společností je celkově snadno použitelná, ale myslel jsem si, že TMDHosting bude z nějakého důvodu trochu technicky více orientovaný.

Jakmile jsem to začal používat, zjistil jsem, že TMD je stejně snadné jako každá jiná hostingová společnost.

Jedna věc, která je trochu otravná, je, že by na vás mohla být spousta propagačních akcí – ale to není neobvyklé a můžete se jich zbavit.

CPanel je organizován podobně jako mnoho jiných cPanelů, s řadou kategorií a každá kategorie obsahuje různá tlačítka a funkce. Je to velmi přímý zážitek.

TMD-cpanel

Něco, na čem mě osobně hodně záleží, je dobrý design. Alespoň čistý a příjemný design.

Nechci se pohybovat kolem něčeho, na co nenávidím pohled a bohužel se mnoho hostitelských společností příliš nezaměřuje na estetiku cPanelu nebo palubní desky..

Naštěstí TMD Hosting ano. Není to nic šíleného, ​​ale zjistil jsem, že navigace TMD Hosting je elegantní, hladký a obecně pozitivní zážitek.

Instalace a používání WordPress na TMD Hosting je obzvláště snadné, příjemné překvapení.

Celkově je TMD Hosting ve skutečnosti nejen velmi snadno použitelný, ale má také jedno z lepších uživatelských rozhraní a zejména bezproblémovou integraci WordPress..

Zákaznická podpora

Samozřejmě, i když se TMD snadno používá, mohou nastat problémy.

Možná prostě nedokážete najít určitou funkci, nebo chcete vědět něco, co není specifikováno na stránkách TMD, nebo máte technické potíže.

Důležitá je pevná zákaznická podpora. Jak se zde dělá TMD Hosting?

Podle mých zkušeností je TMD většinou v pořádku. Nabízejí tři hlavní způsoby, jak kontaktovat zástupce: live chat, telefonická podpora a prodej vstupenek.
O TMD Hosting si hned všimnete, že se jedná o velmi pro-life chat.

Říkám to proto, že stránka TMD je jednou z těch, která způsobuje, že se při každé návštěvě objeví malé chatovací chatky.

Zpravidla to nesnáším, když to webové stránky dělají. Když jsem však testoval jako host, měl jsem docela dobrý zážitek.

Zákaznická podpora TMD
Zákaznická podpora TMD 1
Zákaznická podpora TMD 2

Zástupce zákaznického servisu vždy odpověděl během minuty (za poslední dva snímky jsem byl ten, kdo dal zpožděnou odpověď).

Podle mého názoru, jakmile se přihlásíte, podpora živých chatů je přibližně stejná, i když o něco lepší.

Někteří lidé dávají přednost výrazně lepší léčbě, jakmile se skutečně stanou zákazníky, ale zdá se mi, že dobrá služba je dobrá služba.

Pokud jde o informace TMDHosting na místě, mají především znalostní základnu.

Tato znalostní báze je na první pohled trochu matoucí – na rozdíl od jiných znalostních databází, které jsou v podstatě organizovanými články a průvodci, je tato stránka v podstatě odpovědí..

Stále máte spoustu kategorií a funkci vyhledávání, ale v zásadě se díváte na spoustu otázek, které lidé položili, a na odpovědi. Je to stále užitečný nástroj, ale přeji si, aby jejich znalostní báze měla stále více tradiční obsah.

Je pravděpodobné, že většina otázek, které budete mít, bude položena, ale vždy existuje šance, že jednoduše nemůžete najít to, co hledáte, protože se na to nikdo neptal..

K dispozici je také firemní blog (jako obvykle), ale to není zrovna nejlepší zdroj pro lidi, kteří hledají pomoc.

Bohužel, TMDHosting nemá pro své online zdroje mnoho dalšího – žádná stránka pro webináře nebo videonávody atd..

Podle mého poctivého názoru by tedy TMDHosting mohl použít upgrade na informace na místě. Není to špatné, ale je to daleko za tím, co většina konkurentů nabízí na svých stránkách.

Z jasného hlediska jsou zástupci zákaznických služeb TMDHosting vynikající, ať už jde o live chat, telefon nebo prodej vstupenek.

Ve skutečnosti mají jeden z nejlepších systémů prodeje vstupenek, které jsem zažil: TMD zaručuje dobu odezvy 15 minut nebo méně, a to pro mě platí.

Přestože TMDHosting může mít lepší materiály na místě, má skvělé zástupce, kteří tvoří celkově silný (pokud nedokonalý) faktor zákaznické podpory.

Zabezpečení a spolehlivost

A konečně musíme řešit jednu z nejdůležitějších věcí pro hostingovou společnost, aby uspěla v zabezpečení a spolehlivosti.

Mnoho společností se daří mimořádně dobře v mnoha faktorech, ale (úměrně) zklamalo provozuschopnost a / nebo nemluvilo o svých bezpečnostních opatřeních. Padá TMD na stejnou past?

TMDHosting nás ujišťuje, že poskytnutá bezpečnostní opatření jsou více než dostatečná.

To je sotva všechno, ale na tom záleží, zvláště když mnoho společností nebude ani mluvit o jejich bezpečnosti.

Na jedné straně jsou servery monitorovány nepřetržitě a jsou zabezpečeny „stacionárními a rovingovými důstojníky“, protokoly anti-tailgating, přístupem na klíčovou kartu, biometrickým přístupem, kamerami a dalšími.

Zabezpečený web

To je docela působivé – zní to, že servery TMD jsou stejně bezpečné jako Bílý dům.

TMD také zaručuje, že každý účet získá nejnovější specifikace serveru: úložiště typu SSD, gigabitové připojení a procesory Intel nejnovější generace (abychom jmenovali alespoň některé).

Považuji to za naprosto uvěřitelné. TMD je přesvědčena, že jde z hlediska bezpečnosti nad rámec, a moje zkušenost to odráží. Nedokážu vymyslet žádné problémy, které jsem měl s TMDHosting, pokud jde o bezpečnost.

Abych toho ještě více doplnil, můj provozuschopnost s TMD byl vynikající.

Navzdory tomu, co TMD říká o svých serverech a datových centrech, nebyla pro mě TMD jedničkou v provozu. Hodí se však velmi dobře a také po dobu odezvy.

Celkově si myslím, že TMDHosting má nejlepší zabezpečení, jaké jsem kdy viděl, a je vysoce spolehlivý při poskytování kvalitního výkonu.

Doporučuji TMDHosting?

Možná budete schopni uhodnout, jak bude tento závěr znít, ale stejně to udělám.

TMDHosting je podceňován a měli byste ho využít. Samozřejmě existuje určitá nuance – ne každý produkt, který TMDHosting nabízí, je hodně. Musíte se sami přesvědčit, co chcete a jak to TMD dokáže.

Na základě mých vlastních zkušeností a znalostí hostitelského průmyslu je však TMD před křivkou. Její produkty jsou obecně levné a plné funkcí. Fungují dobře a fungují celkem důsledně.

Kromě toho je TMDHosting snadno použitelný a přestože jeho zákaznická podpora může nějakou práci využívat, samotní zástupci jsou velmi nápomocní.

Přidejte k těmto vysoce kvalitním bezpečnostním opatřením a skvělé době provozu a je těžké pochopit, proč TMDHosting není slavnější.

Ne, není dokonalý a žádná společnost nebude optimální pro každého. Mám ale pocit, že TMD Hosting je pro většinu lidí lepší, než známe. A samozřejmě, pokud si nejste jisti, můžete to zkusit za vratný měsíc nebo dva.

Navštivte TMDHosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector