Top 10 poskytovatelů elektronického obchodování v roce 2020

Takže hledáte ideální hostingový partner pro váš web s elektronickým obchodem?


Bez ohledu na to, zda zavádíte internetový obchod s trička nebo obchod s prodejem ručně vyráběných šperků, je důležité pochopit, že požadavky na hostování webových stránek elektronického obchodu se liší od běžných obchodních webových stránek. Protože uvedete velké množství produktů a provoz vašeho webu se v průběhu času zvýší, musíte investovat do plánu hostingu, který dokáže zvládnout náhlé dopravní špičky, aniž by došlo k poškození funkcí vašeho webu..

Jak každá hostingová společnost tvrdí, že je nejlepší, je docela náročné najít ten správný hostingový plán.

Jaké je řešení? Budete muset vyzkoušet každý hostingový plán, než dokončíte ten? Nebojte se; jsme tu, abychom vám pomohli.

Sestavili jsme seznam 10 nejlepších poskytovatelů hostingu elektronického obchodování. Dáme vám krátkou recenzi každého poskytovatele, abyste se mohli rozhodnout, která hostingová společnost nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

Takže bez jakéhokoli dalšího zpoždění začneme.

hostitelská tabletkaTop 10 poskytovatelů elektronického obchodování

 1. Bluehost
 2. GreenGeeks
 3. DreamHost
 4. SiteGround
 5. HostGator
 6. V pohybu
 7. A2 Hosting
 8. Hostinger
 9. iPage
 10. Velký kámen

1. Bluehost

Bluehost

Hostující více než 2 miliony domén, Bluehost je jedním z nejpopulárnějších a největších webových hostitelů na světě. Pokud na internetu vyhledáváte „cenově dostupný hosting“, můžete se setkat s tímto jménem, ​​protože náklady na jejich startovací plán dosahují pouhých 2,95 $ / měsíc.

Vzhledem k tomu, že naše obavy se neomezují pouze na dostupnost plánu, podívejme se, jak dobrý je poskytovatel, pokud jde o zacházení s webovým serverem pro elektronický obchod..

Bluehost má vyhrazený hosting pro weby WooCommerce, který stojí mezi 6,95 – 12,95 $ / měsíc. Malé podniky elektronického obchodování s jedním internetovým obchodem mohou jít s plánem Starter WooCommerce, který poskytuje 100 GB SSD úložiště, certifikát SSL zdarma a soukromí domény.

Uptime je důležitá věc, kterou je třeba zkontrolovat při výběru webového hostitele pro webové stránky elektronického obchodu. Bluehost tvrdí, že nabízí 99,98% dostupnosti, což je docela blízko dokonalému.

Jejich skutečný stav dostupnosti můžete zkontrolovat na naší kalkulačce uptime.

kalkulačka dostupnosti

Pokud máte internetový obchod na WooCommerce, Bluehost může být dobrou volbou, protože poskytuje hladkou integraci WordPress.

Pokud jde o systém podpory zákazníků, Bluehost vám umožní zvednout váš dotaz prostřednictvím 24/7 telefonu a live chatu.

Když vezmeme v úvahu všechno dohromady, můžeme říci, že Bluehost je celkově dobrá volba.

Klíčové vlastnosti

 • Vynikající záruka dostupnosti
 • Hladká integrace WooCommerce
 • Cenově dostupné ceny

Začněte s hostingem Bluehost

2. GreenGeeks

GreenGeeks

Jak název napovídá, GreenGeeks je ekologická hostingová společnost, která provozuje svá datová centra větrnou energií.

Pokud tedy chcete provozovat své webové stránky elektronického obchodu bez viny způsobující jakékoli poškození životního prostředí, můžete se obrátit na GreenGeeks..

Společnost nabízí také různé výhodné funkce elektronického obchodování. Jejich Pro plán, který je považován za perfektní pro internetové obchody, vám poskytne neomezený webový prostor a zástupný SSL za cenu 5,95 $ / mo.

GreenGeeks také nabízí vynikající provozuschopnost, což je hlavním zájmem většiny majitelů webových stránek.

Klíčové vlastnosti

 • Uživatelsky přívětivý cPanel
 • Přátelský k životnímu prostředí
 • Podporuje různé platformy elektronického obchodování, jako jsou PrestaShop, Magento, OpenCart

Vyzkoušejte GreenGeeks ještě dnes

3. Dreamhost

dreamhost

DreamHost, který provozuje 1,5 milionu webových stránek, je v hostitelském průmyslu známým názvem. Podporuje rychlé úložiště SSD, bezplatné denní zálohy a neomezený provoz na každém plánu.

DreamHost má 3 hostingové plány WooCommerce; Všechny poskytují výkonné ukládání do mezipaměti, inscenaci jediným kliknutím a podporu WooCommerce 24/7.

Mezi dvě věci, které vás mohou snížit, patří průměrná doba provozu a žádná přímá telefonická podpora zařízení.

Klíčové vlastnosti

 • Spolehlivé úložiště SSD
 • Bezplatné denní zálohy
 • Vynikající možnosti skladování.

Vyzkoušejte DreamHost Today

4. SiteGround

WooCommerce Hosting

SiteGround je další populární hostingové řešení, které přichází s vzrušujícími plány pro webové stránky elektronického obchodování. Plán GrowBig, který stojí 5,95 $ / měsíc, podporuje různé funkce elektronického obchodování, jako jsou servery kompatibilní s PCI, technologie SuperCacher pro rychlé načítání, automatická instalace pro aplikace elektronického obchodu a další.

Když už mluvíme o záruce dostupnosti, SiteGround má 99,99% dostupnosti, což znamená, že se nemusíte bát, že se váš web zhasne..

Společnost nás nezklame ani z hlediska bezpečnosti. Nabízí bezplatné SSL prostřednictvím Let’s Encrypt.

Díky plánu GrowBig můžete hostit neomezený počet internetových obchodů a každý měsíc ubytovat až 25 000 návštěvníků.

Kromě toho také poskytuje bezplatné automatické denní zálohování, nepřetržitý live chat, telefonickou podporu a prohledávatelnou znalostní databázi pro dotazy související s hostingem..

Klíčové vlastnosti

 • Mnoho funkcí elektronického obchodování
 • Automatické zálohování & Aktualizace WordPress
 • 99,98% záruka dostupnosti

Pokud se tedy více zaměřujete na funkce, SiteGround pro vás může být dobrou volbou.

Vyzkoušejte SiteGround ještě dnes

5. HostGator

HostGator

V posledních několika letech se HostGator stal první volbou mnoha nových podniků v oblasti elektronického obchodování. Tento hostitel nejenže nabízí instalaci jedním kliknutím pro obchody s elektronickým obchodem, ale také nabízí brány plateb a nákupního košíku na všech svých hostitelských plánech.

HostGator nabízí širokou škálu hostingových služeb, které zahrnují sdílený, VPS a dedikovaný hosting. Můžete si však nejprve vyzkoušet jejich sdílený obchodní plán. Tento plán vás bude stát 5,95 $ / měsíc. Budete moci hostit neomezené domény a používat neměřenou šířku pásma.

Pokud čtete recenze HostGator přes internet, zjistíte, že většina uživatelů oceňuje jeho zákaznickou podporu. Pokud je vynikající zákaznická podpora jednou z vašich hlavních priorit, můžete jít na hostGator.

Spolu s nepřetržitým živým chatem a telefonickou službou má komplexní znalostní základnu pro všechny dotazy související s hostingem. Navíc nabízejí nepřetržité monitorování serveru, aby se zabránilo útokům DDoS.

Klíčové vlastnosti

 • Výkonná podpora 24/7 a rozsáhlá znalostní báze
 • 99,99% záruka dostupnosti
 • Nákupní vozíky se všemi hostitelskými plány

Vyzkoušejte HostGator ještě dnes

6. InMotion

InMotion Hosting

Nikdo nemůže popřít důležitost vhodné platební metody pro webové stránky elektronického obchodu. Dokud svým zákazníkům nezajistíte snadno použitelný systém elektronických plateb, nemůžete očekávat dobrý prodej.

Naštěstí InMotion podporuje více platebních možností, takže si můžete vybrat, co vám vyhovuje. Mezi další funkce elektronického obchodování, díky nimž je InMotion ideální volbou hostingu, patří instalace jedním kliknutím pro aplikace elektronického obchodování, kompatibilní s PCI, SSD server atd..

InMotion má vyhrazené eCommerce hostingové plány od 29,99 $ / měsíc. Díky jejich startovacímu plánu získáte 4 GB RAM, 60 GB úložiště a 2TB šířku pásma.

Klíčové vlastnosti

 • SSD Sdílený eCommerce hosting
 • Více platebních metod
 • Instalace jedním kliknutím pro aplikace elektronického obchodování

7. A2 Hosting

A2 Hosting

Pokud nehledáte žádnou konkrétní funkci, ale místo toho potřebujete dobře poskytnutého poskytovatele hostingu v oblasti elektronického obchodování, můžete vyzkoušet A2 Hosting. Jejich plán Turbo, který stojí 9,31 $ / měsíc, se jeví jako ideální plán pro středně velké webové stránky elektronického obchodu.

Plán umožňuje hostovat více online obchodů současně a poskytuje neomezené úložiště SSD a e-mailové účty. Protože tento plán přichází s turbo servery (20x rychlejší než běžný server), můžete očekávat rychlejší načítání stránky.

A2 Hosting také podporuje instalaci jedním kliknutím na hlavní platformy elektronického obchodování, což znamená, že si můžete nainstalovat svou oblíbenou platformu elektronického obchodování přímo z panelu Hosting A2..

Smutná část je, že vás společnost může trochu zklamanit, pokud jde o provozuschopnost. Poskytuje minimální záruku dostupnosti 99,95%. Protože se jedná o minimální záruku, můžete očekávat mnohem lepší dobu bezporuchovosti.

Zde můžete zkontrolovat stav dostupnosti a doby odezvy na našem testovacím webu, který je hostitelem hostování A2 Hosting.

Přečtěte si recenzi hostování A2.

hosting

Klíčové vlastnosti

 • Instalace jedním kliknutím pro všechny prominentní platformy elektronického obchodování
 • Turbo servery, které zajišťují rychlé načítání webových stránek
 • Bezplatná bezpečnostní opatření

Vyzkoušejte A2 hosting ještě dnes

8. Hostinger

Hostinger

Hostinger byl uveden do provozu v roce 2004 a obsluhuje více než 29 milionů uživatelů ve více než 178 zemích. Přestože Hostinger nabízí širokou škálu hostingových služeb, jejich cloudový hosting je ideální pro internetové obchody.

Plán hostingu cloud hostingu začíná na 7,45 USD za měsíc a umožňuje hostit neomezený počet webů. Navíc s tímto plánem získáte neomezený počet e-mailových účtů a šířku pásma. Společnost poskytuje vynikající dostupnost 99,99%, ale nemá telefonickou podporu.

Klíčové vlastnosti

 • Certifikát SSL zdarma
 • Denní zálohy
 • Neomezená šířka pásma.

Vyzkoušejte Hostinger ještě dnes

9. iPage

iPage Web Hosting

iPage má pravděpodobně jeden z dostupných hostingových plánů na trhu. Budete překvapeni, když víte, že jejich základní plán nabízí neomezenou šířku pásma, místo na disku, databáze MySQL, certifikát SSL zdarma, bezplatný převod domény za 1,99 $.

Kromě toho také podporuje integraci PayPal a umožňuje přidat na váš web různé nákupní vozíky.

Klíčové vlastnosti

 • Neomezené místo na disku a šířku pásma
 • Snadná instalace jedním kliknutím
 • 30denní záruka vrácení peněz

10. BigRock

Velký kámen

BigRock poskytuje Linux i Windows hosting za dostupnou cenu. Jejich počáteční plán, který stojí 1,32 $ / měsíc, vám umožní hostit neomezené domény s neměřeným diskovým prostorem. Kromě toho získáte také bezplatný certifikát SSL, který chrání informace o kreditní kartě vašich klientů při nakupování z vašeho webu.

BigRock podporuje uživatelsky přívětivý cPanel, který vám umožňuje instalovat více bran elektronického obchodování a nákupních vozíků.

Klíčové vlastnosti

 • Neomezená šířka pásma & úložný prostor
 • 99,9% záruka dostupnosti
 • Nízká startovací cena

Vyzkoušejte BigRock ještě dnes

Takže to byla rychlá recenze 10 nejlepších poskytovatelů e-commerce hosting. Nyní se musíte rozhodnout, co je pro vás nejlepší. Nezáleží na tom, jaký poskytovatel si vyberete, nezapomeňte si ověřit následující body.

 • Nikdy neříkej ano pro volné doménové jméno. Zeptejte se svého poskytovatele hostingu na vlastnictví domény a poplatky za obnovení předem.
 • Investujte do prémiového webhostingového plánu, který poskytuje alespoň standardní dostupnost a dobrou rychlost načítání stránky. Nezapomeňte, že 53% návštěvníků opouští web, který načítání trvá déle než 3 sekundy.
 • Nepřehlížejte zabezpečení dat svých zákazníků. Vyberte poskytovatele hostingu, který se stará o zabezpečení a poskytuje šifrování SSL. Chcete-li do své bezpečnosti přidat další vrstvu, můžete také investovat do služby VPN.
 • Vyhledejte poskytovatele, který pravidelně nabízí automatické zálohy.
 • Nezapomeňte také zkontrolovat kapacitu úložiště a rychlost databáze.
 • Zkontrolujte, zda poskytovatel nabízí nepřetržitou podporu.

Doufejme, že tento průvodce vám pomůže vybrat toho správného hostitele pro vás. Dejte nám vědět, co si myslíte v následující diskusní krabici.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map