10 “Ndërtuesit e Uebfaqeve” më të mirë për Mac (Nr. # 1 është i Mrekullueshëm)

MacOS është sistemi i dytë operativ më i përdorur pas Microsoft Windows. Kjo u fillua fillimisht në vitin 2001 nga Apple Inc. Me kalimin e viteve, MacOS është rafinuar dhe janë lëshuar disa azhurnime.


Megjithatë, përdoruesit e MacOS do të pajtoheshin që krijimi i ndërfaqeve të përdoruesve të kutisë do të ishte një detyrë sfiduese në MacOS. Kështu që, nëse varet plotësisht nga MacOS për të krijuar faqen tuaj të internetit, atëherë do të duhet të rimendoni.

MacOS nuk e mbështet ndërtimin themelor të uebfaqes, megjithatë, kur flasim për faqet e internetit të niveleve të mëdha të ndërmarrjeve, kjo do të duhet diçka shtesë.

MacOS me të gjithë UI-në, modelin dhe sigurinë e saj të lartë është larg nga të qenit një platformë plotësisht e përsosur për të krijuar faqe interneti.

Po, po flas për ndërtuesit e faqeve të internetit. Ndërtuesit e faqeve në internet ju ndihmojnë të krijoni uebfaqe tërheqëse vizuale me më pak përpjekje.

Sidoqoftë, a e dini se ekzistojnë posaçërisht ndërtues të dedikuar të faqeve të internetit edhe për MacOS?

Me krijues të tillë të faqeve të internetit për MacOS, ju mund të relaksoheni dhe të krijoni një faqe interneti të shkëlqyeshme.

Me shumë hulumtime të bëra rreth krijuesve të faqeve të internetit për MacOS, kam gjetur 10 ndërtuesit më të mirë të faqeve të internetit për MacOS. Këtu do të tregoj secilën prej këtyre opsioneve me detaje.

hostingpill10 kryesuesit e faqeve të internetit për MacOS

 1. Rrjedha e internetit (e preferuara ime)
 2. GoCentral
 3. Mobirise
 4. uCraft
 5. Realmac
 6. Jimdo
 7. vetëtin
 8. Pinegrow
 9. Blocsapp
 10. EverWeb

1. Rrjedha e internetit (e preferuara ime)

Baner i rrjedhës së faqes

Rrjedha e faqeve në internet është një krijues i fuqishëm i faqeve të internetit. Nëse jeni përdorues i MacOS dhe jeni në kërkim të krijimit të një faqe interneti komplekse, atëherë Webflow nuk ju jep një listë të mirë karakteristikash.

Rrjedha e internetit gjithashtu ofron një plan falas. Plani falas ofron veçori themelore. Rrjedha e internetit siguron një mjedis në skenë ku së pari mund të kontrolloni ndryshimet tuaja para se të shkoni live.

Features:

Rrjedha e internetit është e mbushur me veçori dhe sigurisht që nuk është një ndërtues i thjeshtë i faqeve të internetit. Mbi MacOS-in tuaj, duke përdorur ndërtuesin e faqes Webflow, ju mund të krijoni UI-faqe të pasura dhe tërheqëse vizuale.

Ndërsa Webflow ka një dizajn plotësisht të përgjegjshëm, ai gjithashtu siguron fleksibilitet për të lejuar redaktimet e kodit ose të shkruani kod semantik.

Rrjedha e faqes ofron karakteristika të tilla si efektet lëvizëse, animacionet, dhe siguron një redaktues të fortë që mund të rregullojë çdo përbërës të faqes së internetit.

Karakteristikat e rrjedhës së internetit

Nëse po mendoni të ndërtoni një dyqan online, atëherë Webflow përfshin shumë mirë tiparet e dyqaneve në internet.

Planet dhe Prmimet:

Me Webflow ju mund të përfitoni nga plani i tyre falas në rast se ju kërkoni karakteristikat themelore të zhvillimit të faqes në internet.

Plani i paguar fillon me 16 $ / muaj dhe jep një mori karakteristikash.

Planet e rrjedhës së uebit

Planet e paguara janë dizajnuar në mënyrë të përkryer për zhvillimin e tregtisë elektronike. Rrjedha e internetit mbështet mbi 100 modele të përgjegjshme dhe siguron Fonts Google, shkronjat tuaja personale, simbole të ripërdorshme dhe një mori karakteristikash të tjera për krijimin e faqeve të internetit.

Pro për rrjedhën e internetit:

 • Dizajnimin e faqes së internetit të MacOS të pasur me karakteristika
 • Mbështetje e mirë për klientët
 • Mbështetje e mirë për tregtinë elektronike
 • Mbështet personalizimet bazë të nivelit të kodit

Kundërvajtjet e rrjedhës së internetit:

 • Për fillestarët, Webflow ka një kurbë të mprehtë të të mësuarit

Provoni Webflow falas

2. GoCentral

Banner GoCentral

GoCentral është një krijues i njohur i faqeve në internet të GoDaddy. Me një bazë të madhe klientësh, nuk ka mendime të dyta se pse kjo është shtuar në këtë listë të krijuesve të faqeve të internetit për MacOS.

GoCentral është kompatibil me platforma të ndryshme dhe nuk ka asnjë mënyrë që GoDaddy të kishte humbur MacOS-in. Thjeshtësia e ndërtimit të faqes në internet me GoCentral është një lehtësim i shkëlqyeshëm për përdoruesit e MacOS.

Features:

GoCentral ofron një provë 14-ditore falas, kështu që ju mund të provoni tiparet e saj për MacOS. Modelet janë plotësisht të përgjegjshëm për celular dhe do të punojnë në rezolucione të ndryshme të pajisjeve Apple.

GoCentral është i lehtë për t’u përdorur dhe është po aq i mirë për faqet e internetit, si dhe dyqanet online.

Karakteristikat GoCentral

Zgjedhja e një shablloni, temat, skema e ngjyrave është gjithçka çështje e tërheqjes dhe rënies. Ju mund ta rregulloni faqen tuaj në disa klikime.

Bazuar në planin tuaj, mund të përfitoni edhe përfitime të tjera të GoCentral si SEO, integrime të mediave sociale, marketing me email.

Nëse jeni duke kërkuar për karakteristikat e dyqaneve në internet, atëherë GoCentral ka pagesa fleksibël, menaxhim të lehtë në internet, transportim të rregullueshëm, zbritje, menaxhim të inventarit.

Në përgjithësi, ai ofron të gjitha karakteristikat themelore që mund t’ju ndihmojnë shpejt të zhvilloni uebfaqen tuaj në rast se përdorni MacOS.

Planet dhe Prmimet:

Ndërsa GoCentral duket tërheqës, sa e mirë është çmimi i krijuesit të faqes në internet? Për të filluar, GoCentral ka 4 plane.

Planet GoCentral

Planet më themelore fillojnë me 5.99 $ / muaj dhe përfshijnë hostimin e faqes në internet dhe SSL. Ju keni plane më të larta që japin karakteristika të përparuara.

Në rast se kërkoni posaçërisht të ndërtoni një dyqan online, atëherë mund të zgjidhni planin e dyqanit Online që fillon me 29.99 $ / muaj.

Proçet e GoCentral:

 • Mbështet rreth 300 tema dhe shabllone
 • Siguron një gjykim falas
 • Mbështetje e mirë e klientit me bazën e njohurive të brendshme
 • Lehtë për t’u përdorur për dizajnimin dhe ndërtimin e faqes në internet

Kundërvajtjet e GoCentral:

 • Karakteristikat shumë themelore në ndërtuesin e faqes në internet
 • Plani i ndërtimit të dyqaneve në internet është i shtrenjtë

Provoni GoCentral falas

3. Mobilizim

Baner Mobilise

Ndërtuesi i faqes Mobirise është një zgjidhje falas e zhvilluar nga Mobirise. Kjo është e thjeshtë për t’u përdorur ndërtues drag and drop.

Mobirise mbështet Windows, Android dhe gjithashtu MacOS. Me përpjekje për kodim zero, Mobirise është jashtëzakonisht e thjeshtë. Për të shtuar veçori, mund të blini shtesa.

Features:

Ky është një mjet offline për të ndërtuar një faqe në internet dhe është një mjet i përsosur për përdoruesit pa ekspertizë teknike. Mobirise është plotësisht falas për përdorim komercial.

Mobirise ofron një kombinim të mbi 1800 shablloneve dhe blloqeve në internet. Kjo ka një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur dhe përfshin teknikat më të fundit për të krijuar faqe interneti.

Blockdo bllok mund të personalizohet dhe nuk kërkon përpjekje për kodim. Shtimi i rrëshqitësve të figurave, hartave të Google, sfondit të videos, formave të kontaktit, ndryshimi i temave të ngjyrave është po aq i thjeshtë.

Karakteristikat e Mobirise

Mobirise siguron menutë celularë, mbi 800 shkronja Google, ikona të gatshme për retina, butona për ndarje, galeri të gjerë imazhesh. Mobirise është plotësisht i përgjegjshëm dhe mund t’ju ndihmojë të rritni renditjen tuaj.

Planet dhe Prmimet:

Shtë e mahnitshme të dini se Mobirise ofron kaq shumë karakteristika intuitive me përpjekje për kodim zero. Pra, a është çmimi i Mobirise i kushtueshëm për të ofruar kaq shumë karakteristika?

Epo, lajmi i mirë është, ju mund ta shfrytëzoni shumicën e kësaj falas. Në rast se keni nevojë për tema më të mira, atëherë mund të shkoni në premium dhe të zgjidhni kitin për ndërtuesin e faqes në internet për 149 dollarë.

Planet e Mobirise

Sidoqoftë, në rast se ndiheni se nuk mund të keni nevojë për të gjitha këto shabllone por jeni duke kërkuar për një kamare specifike, atëherë mund të zgjidhni një nga planet e tyre të personalizuara.

Ju mund të zgjidhni një nga AMP-të e tyre (Faqet e përshpejtuara të celularit) me një çmim prej 39 $. Me çmimet e saj të përballueshme, kjo është një zgjedhje e mirë për MacOS.

Mirat e Mobirise:

 • Ky është një mjet offline dhe është falas
 • Lehtë për t’u përdorur pa kërkesë për kodim
 • Zgjedhje e pasur për shabllone dhe blloqe
 • Mbështetje e mirë për zgjerimet dhe personalizimet

Cons të Mobirise:

 • Pritja e faqes suaj të internetit dhe emri i domain nuk është trajtuar nga Mobirise
 • Mbështetje e ulët për klientët
 • Jo i përshtatshëm për faqet e internetit të tregtisë elektronike

4. artizanale

Baner i Artizanatit

uCraft është një tjetër ndërtues falas në internet i disponueshëm për MacOS. Ai gjithashtu siguron një gjykim 14-ditor falas për planet e tjera premium.

uCraft është një ndërtues i thjeshtë në përdorim i faqes në internet dhe ofron disa karakteristika intuitive. Ky është një nga çelësit

arsyet se është një ndërtues i përshtatshëm i faqes në internet për MacOS.

Features:

uCraft ju lejon të lidheni me domenin tuaj ekzistues falas. Me planin falas, ju mund të përfitoni nga karakteristikat themelore të krijuesit të faqes në internet.

Këtu mund të personalizoni elementët bazë, të bëni ndryshime në skemën e ngjyrave, mbështetje SEO dhe mbështetje të Google Analytics.

uCraft ka një koleksion të mirë modelesh të cilat mund të përfshihen në MacOS dhe nuk kërkon përpjekje për kodim. Kjo është po aq e mirë për ndërtimin e e-tregtisë.

Karakteristikat e artizanatit

uCraft ofron modele të përgjegjshme për celularin dhe ju ndihmon të renditeni më mirë gjatë Kërkimit. Për të shtuar më tej, uCraft ka mbështetje të fuqishme integrimi për dizajn, analitikë, marketing dhe karakteristika të ngjashme.

Planet dhe Prmimet:

uCraft është një nga krijuesit e internetit të përballueshëm për MacOS për shkak të planit të tij të lirë. Plani falas i shkon aftësive themelore të krijimit të faqes në internet.

Nëse zgjidhni ndonjë plan të paguar, atëherë plani fillon me 10 $ / muaj. Planet janë në dispozicion veçmas për ndërtimin e një dyqani online.

Planet e Artizanatit

Me planet e paguara është përfshirë një domain falas me porosi.

Pro-të e artizanatit:

 • Siguron një plan themelor falas
 • Të ndërtuara në dispozicion tipare të sigurisë
 • Lehtë për t’u përdorur dhe për të filluar
 • Ofron mjete shtesë për SEO, marketing

Cons të uCraft:

 • Modelet më të vogla, por po rritet gradualisht
 • Jo i përshtatshëm për dizajnimin shumë kompleks të faqes në internet

Provoni Ucraft falas

5. Realmac

Baner Realmac

Realmac Rapid Weaver 8 është krijues i dedikuar i faqeve në internet për MacOS. Shtë një mjet i fuqishëm dhe i lehtë për t’u përdorur për krijimin e faqes në internet.

Me përzierjen e tij të përsosur të karakteristikave, Realmac është një krijues i mirë i faqeve në internet për MacOS me një përzierje të mirë të UI-së.

Features:

Realmac jep dizajne të përsosur të përgjegjshëm të internetit. Mund të ndërtoni pothuajse gjithçka mbi MacOS duke e përdorur këtë pa kodim.

Realmac ofron një koleksion të mirë të temave së bashku me temat e palës së tretë që janë gjithashtu në dispozicion. Realmac përfshin veçori të tilla si përputhshmëria e shfletuesit, SEO, injektimi i kodit, navigimi automatik dhe ton të veçorive të tjera të dobishme.

Karakteristikat e Realmac

Një nga avantazhet e Realmac është se ju mund të punoni jashtë linje. Realmac është një zgjidhje e përkryer për të ndërtuar një faqe interneti statike dhe uebfaqe me bazë PHP.

Ndërfaqja Realmac

Kjo është plotësisht e pajtueshme me Mojave daljen më të fundit të Apple. Weaver Rapid siguron më shumë se 1500 shtesa.

Planet dhe Prmimet:

Realmac ofron disa karakteristika intuitive dhe i është kushtuar thjesht pajisjeve MacOS. Pra, a do të thotë kjo Realmac është e kushtueshme?

Epo, është pak e kushtueshme nëse përdorni vetëm një pajisje të vetme.

Ju mund të shkarkoni provën e tyre falas. Ka plane të ndara që janë në dispozicion këtu. Sidoqoftë, duhet të paguani për licencën në dispozicion për endacakun e shpejtë.

Liçensa mund të përdoret në deri në 5 pajisje Mac. Kjo kushton rreth 99 dollarë.

Mirat e Realmac:

 • Një mjet i mirë për ndërtimin e faqeve të internetit në MacOS
 • Një koleksion i mirë temash dhe modelesh
 • Mbështet shtesa të shumta
 • Mund të funksionojë jashtë linje

Cons të Realmac:

 • Leja është e shtrenjtë

Shkarkoni Realmac falas

6. Jimdo

faqja kryesore e xhimit

Jimdo është një krijues i faqeve në internet që funksionon në mënyrë të barabartë në macOS. Përshtatjet dhe fleksibiliteti i tij i fuqishëm janë mënyra për të shkuar.

Karakteristikat delikate të Jimdo me asgjë shumë komplekse duke e bërë atë një perfekt për të provuar ndërtuesin e faqeve në internet për MacOS.

Ndërtuesi i faqes në internet Jimdo është një nga më të mirët në varg dhe mos e prish përdoruesin me shumë kompleksitet.

Features:

Jimdo është më popullor për temat e tij të ndara mirë dhe opsionet e shablloneve. Ka një plan themelor që vjen falas.

Duke përdorur këtë, ju mund të krijoni uebfaqe shpejt dhe është jashtëzakonisht e thjeshtë për t’u përdorur. Redaktori është i efektshëm dhe i strukturuar, duke ju ndihmuar të krijoni faqe më të mira në internet.

SEO, integrimet në mediat sociale, mbështetja e tregtisë elektronike, modelet e reagimit celular, siguria HTTPS janë disa nga karakteristikat të cilat janë lehtësisht të disponueshme.

Planet dhe Prmimet:

Me Jimdo, ju mund të ndërtoni një faqe interneti themelore falas. Sidoqoftë, për tipare më të përparuara dhe zhvillim të tregtisë elektronike, do të duhet të shfrytëzoni një nga planet e paguara.plan jimdo

Me çdo plan të paguar, ju merrni një domain falas për vitin e parë. Pritja përfshihet në plan i cili është një avantazh i shtuar.

Mirat e Jimdo:

 • Lehtë për t’u përdorur dhe për të filluar
 • Mbështet redaktorin e thjeshtë me një zvarritje dhe rënie si dhe redaktorin për kodim
 • LogoMaker i integruar për hartimin e logove të markave
 • Lista e biznesit & Gjenerator Ligjor i Teksteve për indeksimin më të mirë & Pajtueshmëria e GDPR
 • Baza e njohurive të mira / Seksione FAQ

Cons të Jimdo:

 • Karakteristikat e kufizuara të tregtisë elektronike
 • Fleksibiliteti i modeleve është i kufizuar gjatë përdorimit të redaktorit drag and drop.
 • Asnjë mbështetje Chat Live

Filloni me Jimdo

7. Shkëndijë

Banner i ShkëndijësSparkle intuitivisht ju lejon të hartoni uebfaqe tërheqëse vizuale dhe është një zgjedhje e mirë për MacOS. Sparkle përqendrohet në sigurimin e një ndërtese në internet me performanca të larta.

Ndërsa Sparkle është i mirë për dizajnimin, është gjithashtu e thjeshtë të filloni të përdorni Sparkle. Kjo mund të shkarkohet dhe përdoret. Megjithatë, një mjet offline.

Features:

Sparkle e lehtëson ndërtimin e faqeve në internet edhe për fillestarët. Ajo funksionon mirë me aplikacionin Mac dhe ofron veçori të integruara të SEO.

Uebsajti i zhvilluar duke përdorur Sparkle është i shpejtë për tu ngarkuar dhe është i optimizuar për motorët e Kërkimit. Ka karakteristika për të mundësuar ndarjen sociale, dhe integrimin e palëve të treta për zhvillimin e faqes elektronike të tregtisë elektronike.

Karakteristikat e Shkëndijës

Sparkle përqendrohet më shumë në pajisjet Mac dhe funksionon në mënyrë të përkryer me versionin e fundit të MacOS. Ai mbështet softuerët më të fundit të softuerit dhe pajisjeve të tilla si Mode Dark, Touch Bar.

Planet dhe Prmimet:

Ju mund ta shkarkoni Sparkle falas dhe të filloni të përdorni karakteristikat e tij themelore. Për veçori më të përparuara mund të zgjidhni një nga planet e tij.

Versioni falas Sparkle mbështet 3 faqe dhe ofron markë Sparkle.

Planet e Shkëndijës

Në rast se keni nevojë për më shumë licenca, atëherë mund ta merrni këtë duke kontaktuar mbështetjen e tyre.

Mirat e Sparkle:

 • Projektuar posaçërisht për MacOS
 • Modelet intuitive
 • Ofron aftësi themelore të ndërtimit të faqes në internet

Cons të Sparkle:

 • Mbështetje e ulët për klientët
 • Mbështet krijimin e faqes themelore të internetit

8. Pinegrow

Banderolë Pinegrow

Pinegrow është një krijues i faqes në internet që mundëson redaktime të gjera të kodit. Ndërsa kjo mbështet Windows, Linux, Pinegrow gjithashtu mbështet MacOS.

Pinegrow është një mjet që ju lejon të krijoni uebfaqe të optimizuara dhe mundëson disa komponentë të zgjuar në hartimin dhe krijimin e faqeve të internetit.

Features:

Pinegrow është një ndërtues i zgjuar i faqes që mbështet krijimin dhe rënien e faqes në internet. Ju mund të redaktoni elemente individuale.

Me Pinegrow gjithashtu mund të ndryshoni kodin. Pinegrow mund të integrohet lehtësisht me mjetet e tjera të zhvillimit të faqes në internet.

Karakteristikat e Pinegrow

Gjykimi falas siguron të gjitha funksionalitetet. Ju lehtë mund të redaktoni komponentët CSS, SASS, LESS duke përdorur Pinegrow.

Planet dhe Prmimet:

Pinegrow siguron një provë falas, në të cilën mund të testoni shumicën e karakteristikave të saj. Për më tepër, ajo gjithashtu ka një garanci të kthimit të parave 30-ditore.

Pinegrow ka 3 plane me planin themelor duke filluar nga 49 dollarë për licencë.

Planet e Pinegrow

Për 1 vit do të merrni përditësime falas. Postoni vitin e parë që mund të vazhdoni të përdorni versionin aktual ose ta rinovoni atë për të marrë azhurnime.

Mirat e Pinegrow:

 • Mbështet kornizat e shumta të përparme, të tilla si Bootstrap, Foundation, dhe WordPress
 • Redaktimi dhe veçoritë teknike të mira
 • Karakteristikat thelbësore të redaktimit për të krijuar një faqe në internet vizualisht mbresëlënëse
 • Paraprakisht në kohë reale është mbështetur

Cons të Pinegrow:

 • Kompleks për fillestarët
 • Jo i përshtatshëm për ndërtimin e e-tregtisë

9. Bllokapp

Banderolat e bllokut

Blocs është një krijues i tërë ekskluziv i faqeve të internetit për MacOS. Kjo ju lejon të krijoni uebfaqe vizualisht tërheqëse dhe të përgjegjshme për pajisjen tuaj Mac.

Mund ta provoni falas. Blloqet nuk kërkojnë ndonjë kodim. Kjo ju jep seksione të paracaktuara, duke e bërë më të lehtë ndërtimin e faqeve të internetit.

Features:

Blloqet ju lejojnë të krijoni me lehtësi faqet e internetit të cilat kanë një pamje dhe tërheqje tërheqëse. Kjo ka një mbështetje të brendshme për lëvizje, animacion dhe veçori vizuale.

Karakteristikat e bllokut

Paraqitja e bërë nga paraja e bën Bllokun të lehtë për të menaxhuar seksione të ndryshme. Kjo mundësohet nga korniza e ueb-dizajnit Bootstrap 4.

Karakteristikat kryesore të bllokut

Blloqet mund të integrohen pa probleme me CMS. Kjo funksionon jashtë linje dhe përdor sitinap për të përmirësuar SEO. Duke përdorur Blocs, ju mund të ndërtoni një numër të pakufizuar në internet pa kufizime.

Planet dhe Prmimet:

Ju mund të provoni Blloket falas. Një licencë e vetme e Bllokut mund të përdoret mbi 2 pajisje. Blloqet 2 mund të blihen me 99,99 dollarë.

Planet e bllokut

Blloqet 3 përdor kuadrin Bootstrap 4. Në rast se ju keni një licencë të vlefshme të Blocs 2, atëherë mund ta azhurnoni atë në çdo kohë në Blocs 3.

Blloqet 3 mund të blihen gjithashtu me 117,99 dollarë.

Mirat e bllokut:

 • Fleksibël dhe i lehtë për t’u përdorur
 • E pajtueshme me platformat CMS
 • Mbështetje e mirë për klientët
 • Dizajnimi i përgjegjshëm

Kundrat e bllokut:

 • Mimi i shtrenjtë
 • Karakteristikat kufizuese të redaktimit

10. EverWeb

Banner EverWeb

EverWeb është përsëri një krijues i faqeve të internetit që i përshtatet përdoruesve të MacOS. EverWeb ka disa karakteristika intuitive që kujdesen posaçërisht për MacOS.

Me shumë karakteristika të dobishme për ndërtimin e faqes në internet, ky është një nga krijuesit më të njohur të faqeve të internetit për MacOS.

Features:

Nëse po flasim për veçori, atëherë EverWeb siguron disa tipare intuitive të krijuara posaçërisht për dizajnerët në internet MacOS.

Karakteristikat EverWeb

Ju lehtë mund të krijoni një faqe në internet plotësisht të përgjegjshme. EverWeb ofron aftësi të brendshme për Blogging.

Duke përdorur ndërtuesin e faqes EverWeb ju mund të krijoni uebfaqe të pakufizuara pa kufizime. Kjo është e kombinuar me një koleksion të mirë të temave, fotot e aksioneve, efektet e animacionit, integrimin e mediave sociale, SEO të integruar.

Ndërfaqja EverWeb

EverWeb ka mbështetje po aq të mirë të klientit.

Planet dhe Prmimet:

EverWeb mund të përdoret jashtë linje. Mund të shkarkohet falas. Ju gjithashtu mund të blini licencën për të eksploruar funksionalitetin e plotë të EverWeb.

Planet vijnë me një garanci 60-ditore të kthimit të parave. Në total ka 3 plane.

Planet EverWeb

Planet gjithashtu mbështesin strehimin.

Miratimet e EverWeb:

 • Koleksion i mirë i temave dhe fotove
 • Mbështetje 24/7 e klientit
 • Karakteristikat e sigurisë së lartë
 • Disa veçori intuitive të krijuara për MacOS

Kundërvajtjet e EverWeb:

 • EverWeb siguron disa karakteristika, megjithatë, është e shtrenjtë

Cili është ndërtuesi më i mirë i faqes në internet Mac ?:

emër
Mbështetja e klientit
Lehtësinë e përdorimit
Kostoja (Mujore)
Webflow★★★★★★★★12 – 36 dollarë Plani i vizitave
GoCentral★★★★★★★★★★5,99 $ – 29,99 dollarë Plani i vizitave
Mobirise★★★★★★$ 99 Plani i vizitave
uCraft★★★★★★★★10 deri në 39 dollarë Plani i vizitave
Realmac★★★★★★★★$ 99 Plani i vizitave
Jimdo★★★★★★★4 deri në 39 dollarë Plani i vizitave
vetëtin★★★★★★★29 dollarë – 199 dollarë
Pinegrow★★★★★★★49 dollarë – 149 dollarë
Blocsapp★★★★★★★★$ 99.99
EverWeb★★★★★★★★79,95 dollarë – 199,75 dollarë

Në qoftë se keni menduar ndonjëherë se si mund të ndërtoni uebfaqe tërheqëse vizuale në MacOS, atëherë ky është një mit.

Ndërtuesit e sipërpërmendur të faqeve të internetit për MacOS sigurisht vërtetojnë se është më së paku sfiduese për të hartuar faqe interneti për MacOS.

Këtu kam dhënë detaje mbi ndërtuesit e faqeve të internetit që posaçërisht kujdesen për MacOS dhe disa që punojnë në platforma të tjera së bashku me MacOS.

Në përgjithësi, nëse më duhej të dorëzoja një, atëherë pa asnjë mendim të dytë do të zgjidhja Rrjedhin në internet.

Rrjedha e internetit ka një gamë të veçorive dhe është një nga arsyet kryesore që është një zgjedhje e mirë për të ndërtuar faqet e internetit në MacOS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map