10 кращих безкоштовних тем WordPress для музикантів: Колекція вибраного

WordPress – одна з найбільш бажаних платформ для створення веб-сайтів. Загальновідомо, що сприяє створенню інтуїтивно зрозумілих веб-сайтів.


Створення веб-сайту музиканта дорівнює простому за допомогою налаштувань WordPress. WordPress надає додатковий штрих творчості своїми темами.

Веб-сайт музиканта повинен бути творчим, привабливим та швидким для завантаження. Відомий факт: добре розроблений веб-сайт може зробити магію для вашого бізнесу.

Щоб створити привабливий веб-сайт, схильний до музикантів, потрібно зосередитись на кількох менших аспектах веб-дизайну.

Отже, ви взяли на себе завдання створити веб-сайт на основі музикантів. Це дивовижно!!

Однак питання полягає в тому, як ви знаєте, яка тема WordPress відповідає вашим вимогам?

Повірте, не всі теми підходять для створення веб-сайту музиканта.

Ну, тримайся. Я б спростив ваш пошук, надавши ексклюзивний список безкоштовних тем WordPress для музикантів.

Але перш ніж ми дістаємось далі, швидкий погляд на те, що так різниться між безкоштовними та платними темами WordPress.

Пов’язане: Безкоштовний хостинг WordPress: Успіх, не платячи долар

Contents

Безкоштовні теми WordPress з оплатою теми WordPress:

Дуже просто знати, що ви можете використовувати безкоштовну тему WordPress для створення веб-сайту, орієнтованого на музику. Хто зневажає вільну тему?

Перш ніж вибрати якусь конкретну тему WordPress, вам потрібно визначитися, яку з них ви обрали б – безкоштовну чи платну тему.

Добре, що між безкоштовними та платними темами WordPress чітко розмежовано безліч розмежувань.

 • Підтримка: Безкоштовні теми WordPress розроблені багатьма любителями технологій і можуть охоплювати нульову або обмежену підтримку. На відміну від платних тем, які зазвичай мають достатню підтримку з хорошою документацією.
 • Ціноутворення: Безкоштовні теми, як випливає з назви, абсолютно безкоштовні. Платні теми, які також називаються темами Premium, мають певні ціни. У більшості випадків оплачувані теми доступні.
 • Огляд: безкоштовна тема перед тим, як потрапити до списку на WordPress.org, повинна пройти офіційний огляд. Навпаки, оплачувані теми не вимагають проходити офіційних оглядів.
 • Особливості: Не всі, але багато безкоштовних тем мали б менші можливості порівняно з преміальними темами.
 • Налаштування: безкоштовні теми обмежують параметри налаштування порівняно з платними темами. Платні теми зазвичай розроблені, враховуючи швидкість, час завантаження та підтримку швидкого налаштування.
 • Безпека: безкоштовні теми мають менше оновлень безпеки, а отже, вони можуть бути вразливими. У більшості випадків платна тема надаватиме регулярні оновлення.
 • Установка: Доступ та встановлення безкоштовної теми простий з офіційного веб-сайту WordPress. Доступ до платної теми не є складним, однак, можливо, знадобиться знання про загальні ринки та шляхи доступу до неї.

Ну, це завершує основну диференціацію між безкоштовними та платними темами WordPress.

WordPress надає вичерпний вибір тем і пошук потрібних може бути геркулесовим завданням, якщо хтось не може звузити ваш пошук.

Сідайте і відпочивайте !! Спростити пошук – це саме те, що я буду тут робити.

хостинг-таблетки10 кращих реєстраторів домену

 1. Music Lite
 2. Мій музичний гурт
 3. TrapMusic
 4. Музичний гурт
 5. Musicmacho
 6. Sungit-lite
 7. Сонічний
 8. Сонорама
 9. Fundit
 10. Мерехтіння

Я б почав це з надання списку безкоштовних тем WordPress, призначених виключно для музикантів.

1. Музична література:

Тема Musiclite wordpress

Music Lite – бюджетна тема, доступна для музикантів. Це легка версія преміум музичної теми.

Особливості:

В рамках своєї теми Music Lite охоплює кілька корисних віджетів. Це добре працює з WordPress версії 4.9 або вище.

Він підтримує шрифти Google, кілька макетів стовпців, просте налаштування, спеціальні логотипи, спеціальний фон та ряд інших функцій, які допомагають створити привабливий веб-сайт.

Особливості музичної літератури

Простота використання:

Завантажити тему Music Lite легко з офіційного веб-сайту або з офіційного веб-сайту WordPress. Поточна версія теми – 1.2.2 та підтримує понад 2000 установок.

Використання теми є простим і підтримується кількома посібниками, що спрощує того, хто починає використовувати Music Lite.

Посібник з музичної літератури

Підтримка:

Music Lite популярний, і тому ви можете знайти підтримку цієї теми на форумі WordPress.

Якщо цього недостатньо, у Music Lite є власний форум технічної підтримки. Ви також можете вибрати пріоритетну підтримку в розмірі 49 доларів США або підтримку налаштування теми, яка коштуватиме 199 доларів.

Колекція тем: Music Lite дозволяє легко додавати посилання в соціальних мережах. Він побудований з чуйним каркасом і оптимізований для сітківки.

Music Lite підтримує HTML5 та CSS3. Ви можете мати кілька бічних панелей, зображені зображення, слайд-шоу та додати багато творчості для створення веб-сайту.

Переглянути демонстраційну версію

2. Мій музичний гурт:

Наведіть курсор на попередній перегляд

Тема моєї музичної групи

My Music Band – це проста у використанні безкоштовна тема WordPress. Його поточна версія 1.2.3 та підтримує WordPress 4.7 та вище.

Особливості:

Як частина його головних функцій, він дозволяє легко налаштувати, що дозволяє вмикати або вимикати функції. Ви можете налаштувати макети, змінити кольори, шрифти, логотипи, фони.

Мої музичні групи

Використовуючи My Music Band, ви можете додавати посилання в соціальних мережах та користувацький CSS. My Music Band підтримує більшість рудиментарних функцій, таких як створення списків відтворення у своїй безкоштовній темі.

Однак його платна тема підтримує більш високі функції, корисні для створення веб-сайту музиканта.

Простота використання:

На веб-сайті ви знайдете детальну інформацію про те, як встановити цю тему в існуючий WordPress, а також як оновити тему до останньої версії.

У ньому понад 900 активних установок. За допомогою безкоштовної теми ви можете створити простий веб-сайт, який підтримує прості керування налаштуваннями.

Підтримка:

У моєї музичної групи є власний розділ підтримки, який відповідає на поширені запитання та поширені теми щодо встановлення та використання тем.

Підтримка мого музичного гурту

Ви також можете підняти квитки на підтримку або ж взяти підтримку на його форумі громади.

Колекція тем:

У поєднанні з PHP CSS My Music Band повністю чуйний. Він готовий до Instagram і може підтримувати заголовок відео.

Тема відповідає стандартам WordPress з точки зору безпеки та своєчасно оновлюється. Інша корисна функція включає додавання відгуків та портфоліо.

Переглянути демонстраційну версію

3. TrapMusic:

Тема TrapMusic wordpress

TrapMusic популярний серед людей, які шукають безкоштовні теми WordPress. Його поточна запущена версія – 3.0.

Особливості:

Хоча TrapMusic підтримує основні функції, такі як прокрутки, форми зворотного зв’язку, спеціальні бічні панелі, він також має деякі корисні для реалізації функції.

Особливості TrapMusic

Деякі з цих додаткових функцій включають GoogleMaps, динамічний завантажувач вмісту, варіанти перекладу.

Він підтримує власні віджети, користувацькі меню, шорт-коди, інтеграцію соціальних медіа, лише деякі інші функції.

Простота використання:

TrapMusic легко налаштувати, як і більшість тем. Його багато функцій прості для досвідчених користувачів.

Однак, хтось, хто починає його використовувати, може зайняти деякий час, щоб розвісити всі функції.

Підтримка:

Якщо говорити про підтримку, TrapMusic спеціально не має окремого розділу підтримки або посібників.

Це не вказано на офіційному веб-сайті WordPress, а значить, це ускладнює випадок, якщо ви шукаєте широкої підтримки, пов’язаної з темами..

Колекція тем:

Без сумнівів, TrapMusic підтримує чуйний дизайн. Він побудований на SMT Framework 2.0 і підтримується Ecwid.

Це один з небагатьох безкоштовних шаблонів, який підтримує оптимізацію SEO, надає варіанти перекладу та має функцію захисту від спаму.

Переглянути демонстраційну версію

4. Музичний гурт:

Тема WordPress Music Band

Ну, це знову музикальна група, яка є безкоштовною темою. Однак це від Темези. Themezy – це добре відомий ресурс для отримання безкоштовних тем.

Особливості:

Музична група підтримує сувої, бібліотеку зображень та кілька інших основних функцій, які допоможуть вам створити гідно обладнаний музичний веб-сайт.

Ви можете додати майбутні події набору календаря, налаштувати меню та підтримувати інтеграцію соціальних медіа. Це ідеальний варіант для створення базового веб-сайту.

Особливості музичного гурту

Однак у більшості випадків веб-сайту музиканта потрібно більше творчості. Це щось, що може бути важко досягти з Music Band.

Простота використання:

Музичний гурт має обмежений набір функцій. Завдяки цьому, це просто. Дуже ймовірно, що ви можете знайти щось дуже складне під час використання Music Band.

Незалежно від того, починаєте ви свіжим чи досвідченим, користуватися цим буде просто.

Підтримка:

У Themezy є розділ поширених запитань. Однак це не дуже допоможе, якщо ви шукаєте більше технічних рішень.

Загалом, він не пропонує великих посібників із підтримки. Ви можете отримати до них контактну форму, яка розміщена на їх веб-сайті.

Колекція тем:

Однією з їх важливих особливостей є додавання дозволу на підтримку музики, яку можна завантажити, яку також можна передавати та слухати.

Це також містить спільні посилання з найбільш популярними платформами соціальних медіа. Тема реагує на робочий стіл, планшет та мобільний телефон.

Переглянути демонстраційну версію

5. Musicmacho:

Musicmacho wordpress тема

Musicmacho – це відома тема серед любителів музики. Він надає ліцензовані теми GPL3. Поточна робоча версія – 1.0.16.

Особливості:

Musicmacho підтримує креативний та привабливий дизайн веб-сайтів. Він повністю настроюється та підтримує багатомовний дисплей.

Ці сторінки оптимізовані для SEO та розроблені відповідно до стандартних інструкцій WordPress, що робить його більш безпечним.

Особливості Musicmacho

Це не менш вдалий варіант для створення музичного веб-сайту для гуртів, подій та музичних магазинів.

Простота використання:

Початок роботи з Musicmacho надзвичайно простий. Установка теми та створення базових налаштувань легко для тих, хто має попередній досвід WordPress.

Тема підтримує просту налаштування та підтримується великою документацією, яка робить її занадто простою.

Підтримка:

Musicmacho має чудову підтримку, враховуючи підтримку, яку ви отримуєте для інших безкоштовних тем.

Це висвітлено тематичну документацію, поширені запитання та має довідкову службу.

Підтримка Musicmacho

Цей список вказаний на офіційному веб-сайті WordPress та підтримується форумом підтримки WordPress.

Колекція тем:

Безкоштовна тема Musicmacho – хороший варіант для невеликих та середніх веб-сайтів. В якості базової технології використовується фреймворк Twitter Bootstrap.

Це повністю мобільний адаптивний і має підтримку проти спаму. Однак це не підтримує оптимізацію сітківки або високу роздільну здатність у вільній темі.

Це понад 300 активних установок.

Переглянути демонстраційну версію

6. Sungit-lite:

Наведіть курсор на попередній перегляд

Тема WordPress-Sungit-Lite

Sungit-lite – це абсолютно зручна та інтерактивна безкоштовна тема, доступна для музикантів. Це частина Yudlee, яка також пропонує ту саму премиальну тему з більш розширеними функціями.

Особливості:

Докладаючи нульових зусиль із кодування, Sungit-lite дозволяє створити повністю настроюваний веб-сайт. Він поєднується з декількома інноваційними функціями для створення візуально привабливого веб-сайту.

Деякі з включених функцій – інтеграція соціальних медіа, індивідуальне меню, налаштовані бічні банери, багато макетів сторінок, налаштований розділ нижнього колонтитулу.

Особливості Sungit-Lite

Сторінки готові до перекладу та оптимізовані для високої продуктивності. Sungit-lite також підтримує користувацький CSS.

Простота використання:

Sungit-Lite легко використовувати та інтегрувати в WordPress. Параметри теми та налаштування легко керувати.

Навряд чи вам буде важко дослідити Sungit-Lite.

Підтримка:

На офіційному веб-сайті Sungit-Lite є документація з окремим розділом підтримки. Також доступний розділ довідки та поширені запитання для відповідей на основні запити.

Тема вказана на офіційному веб-сайті WordPress, а також підтримується на форумі спільноти WordPress.

Колекція тем:

Sungit-Lite має понад 700 активних установок. Його поточна робоча версія – 1.1.10. Тема повністю чуйна. Це включає ландшафт, а також портретний режим на всіх часто використовуваних пристроях.

Тема працює у всіх відомих браузерах і вимагає WordPress 4.0 або новішої версії. Крім WordPress, він повністю сумісний з Bootstrap 3.x та WooCommerce.

Переглянути демонстраційну версію

7. Сонічне:

Наведіть курсор на попередній перегляд

звукова тема

Sonic – одна з останніх безкоштовних тем WordPress, присвячена музикантам. Він був випущений під ліцензією GPL 2.0 і чекає огляду теми WordPress.

Особливості:

Підтримка Bandthemes, Sonic забезпечує легко настроюваний шаблон, за допомогою якого ви можете легко додавати графіку, зображення, а також відео, включаючи mp4.

Він також підтримує коментарі, блоги та поплавки автоматичного очищення для CSS, вирівнювання сторінок та розмітку сторінки з попередньо визначеним форматуванням.

Простота використання:

На перший погляд Sonic легко реалізувати та налаштувати. Він використовує стандартний процес інтеграції WordPress, який спрощує інтеграцію з WordPress.

Підтримка:

Оскільки це відносно нова тема, яка доступна на ринку, ви не знайдете багато документації чи підтримки.

Можливо, вниз, коли популярність зростає, ви можете знайти більше ресурсів, що стосуються цієї теми.

Колекція тем:

Sonic підтримує пряму трансляцію, яка є однією з ключових складових музичного веб-сайту. Він може ефективно просувати вашу музику із Soundcloud та Mixcloud.

Тема добре відома як мобільний адаптив. Ви можете продемонструвати програвач Soundcloud на своїй домашній сторінці.

Незважаючи на те, що він підтримує кілька інших інтуїтивних особливостей, саме такі привертають увагу.

Переглянути демонстраційну версію

Платні теми для музикантів:

Хоча безкоштовні теми доступні за ціною, факт безкоштовних тем має невеликі обмеження. Кожна безкоштовна тема дозволяє отримати різні функції та блокує деякі інші функції.

Створюючи веб-сайт, ви ніколи не знаєте, яка функція може стати в нагоді. Найгірше, якщо цього немає у вільній вибраній темі.

Щоб уникнути цих клопотів, багато людей вибирають платну тематику. Ви платите за тему і користуєтесь усіма функціями без будь-яких умов.

Далі я надав кілька платних тем, доступних виключно для музикантів.

8. Сонорама:

Наведіть курсор на попередній перегляд

Тема заплаченого WordPress Sonorama

Сонорама – це платна тема, доступна для музикантів, створена в 2014 році. Вона має понад 1000 активних установок і працює з WordPress 4.5 або новішою версією.

Особливості:

Sonorama сприяє створенню захоплюючих музичних веб-сайтів. Його візуальний конструктор сторінок дозволяє створювати найскладніші макети без будь-яких зусиль з кодування.

Особливості сонорами

Ви можете легко вставляти аудіо та відео контент. Це сумісно з Soundcloud, Bandcamp, Youtube та багатьма іншими.

Сонорама – це модульна, налаштована, сітківка готова та оптимізована.

Простота використання:

Сонорама супроводжується простими параметрами перетягування, що полегшує налаштування дизайну.

Інтеграція з WordPress однаково проста.

Підтримка:

Sonorama має потужну документаційну підтримку. Офіційні веб-сайти також містять окремий розділ довідки.

Крім того, ця тема також підтримується широкою підтримкою та форумом спільноти.

Колекція тем:

Сонорама реагує на 100%. Він готовий до віджетів і сумісний з найпопулярнішими браузерами, такими як IE9 та новіші версії, Firefox, Safari, Chrome та Opera.

Тема побудована за допомогою JS, CSS та PHP. Тема коштує 39 доларів за звичайну ліцензію. Сюди входять майбутні оновлення та 6 місяців підтримки.

Переглянути демонстраційну версію

9. Фонд:

Тема платних wordpress платних коштів

Fundit – це преміальна тема WordPress, яка фокусується не лише на музикантах, а й на художниках, кінорежисерах і пропонує рішення, яке зосереджено на зборі коштів.

Особливості:

Fundit забезпечує просту навігацію та підтримує дизайн на одній сторінці. Тема дозволяє створити всеосяжний і простий у користуванні веб-сайт.

Ви можете додавати зображення, відео та слайд-шоу. Все це підтримується основними налаштуваннями.

Щоб приймати платежі, він інтегрований з PayPal.

Простота використання:

Fundit підтримує просте створення однієї сторінки. Він підтримує основні налаштування, що дозволяє початківцям легко почати використовувати цю тему.

Щоб інтегрувати його в WordPress, ви можете завантажити його і почати використовувати, як і будь-яку іншу тему.

Підтримка:

Fundit має окрему документацію на своїх офіційних веб-сайтах.

Документація фонду

У рамках підтримки ви також знайдете кілька поширених запитань.

Fundit має окрему підтримку, яку можна отримати у разі будь-яких питань, проблем або запитів щодо особливостей.

Колекція тем:

Тема побудована за допомогою PHP, JS, CSS, PNG та GIF. Тема стиснута за розміром і становить близько 2 Мб.

Макет повністю чуйний. Тема Fundit коштує 49 доларів для GPL 2.0.

Переглянути демонстраційну версію

10. Мерехтіння:

Наведіть курсор на попередній перегляд

Тема Flicker платного wordpress

Flicker – ще одна преміальна тема, доступна для співаків, музикантів та гуртів. Цей повністю віджет готовий і працює з версіями WordPress 4.9 і вище.

Особливості:

Flicker дозволяє вибирати тематичну та широку версії теми. Тема підтримує налаштування кольорів разом із загальнодоступними шрифтами.

Ви можете налаштувати майже кожен аспект свого веб-сайту за допомогою його підтримки PSD. Інтеграція соціальних медіа підтримується за допомогою AccessPress.

Функції мерехтіння

Flicker підтримує маркетингові послуги за допомогою MailChimp. Серед інших підтримуваних функцій – контактна форма 7 та SEO-оптимізація сторінок.

Простота використання:

Flicker підтримує майже всі типи налаштувань, включаючи віджети та заголовки. Включити ці налаштування просто.

Конструктор сторінки підтримує функції легкого перетягування. Щоб додати, тему можна легко компілювати за допомогою встановленої програми WordPress.

Підтримка:

Flicker має обмежену підтримку, де можна подавати квитки. Тема також підтримується детальною документацією.

Коли ви придбаєте тему, це також включає підтримку на 6 місяців.

Колекція тем:

Тема використовує Unyson в якості основи, яка підтримує функції з легким перетягуванням. Поряд із цим, він підтримує бібліотеку Google Fonts та піктограми FontAwesome.

Це повністю реагує на кілька резолюцій. Це побудовано за допомогою PHP, JS, CSS, PSD та багатошарової PSD.

Це працює в загальних браузерах, таких як IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge. Flicker також сумісний з Woocommerce 3.2.x та Bootstrap 3.x.

Переглянути демонстраційну версію

ВИСНОВОК:

Безкоштовних тем вистачає більшості основних функцій і є хорошим варіантом, якщо бюджет є обмеженням. Вибір правильної безкоштовної теми залежить від переліку функцій, які потребує ваш веб-сайт.

Хоча функції важливі, не менш важливим фактором є підтримка версії WordPress, простота використання та підтримка, а також безпека.

Серед безкоштовних тем Music Lite – хороший варіант, якщо ви використовуєте WordPress 4.9 або вище. Інші хороші для випробування теми – Musicmacho та Sungit-Lite.

Якщо ви все ще не задоволені безкоштовними темами, то ви можете перевірити одну з платних тем.

Sonorama і Flicker – це хороші варіанти з невеликою різницею в ціні. Flicker ідеально поєднує технологію для створення візуально привабливого веб-сайту музиканта.

Безкоштовні інфографіки теми WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map