10 najlepszych darmowych kreatorów stron internetowych (tak, całkowicie za darmo – bez płatności)

Jesteś zainteresowany bezpłatnymi narzędziami do tworzenia witryn. Czemu nie? W końcu jest mnóstwo bezpłatnych rzeczy w Internecie. Niestety, twórcy bezpłatnych stron internetowych o jakości są nieco trudniej znaleźć.


Istnieje wiele bezpłatnych narzędzi do tworzenia witryn. Ale prawda jest taka, że ​​będziesz musiał być gotowy na pewne ustępstwa, jeśli chcesz mieć darmowego kreatora stron – ponieważ większość darmowych kreatorów stron jest częścią modeli „freemium”.

Jak sama nazwa wskazuje, struktury cen freemium oferują opcje bezpłatne i premium. Naturalnym rezultatem jest to, że darmowe opcje są mniej dobrze prezentowane lub mają pewne godne uwagi wady.

Ale hej – nadal warto przyjrzeć się darmowemu narzędziu do tworzenia witryn. Może po prostu chcesz poeksperymentować z oprogramowaniem, zanim zaczniesz za niego płacić. Być może chcesz stworzyć witrynę dla swojego pomysłu i potrzebujesz natychmiastowego gniazdka.

A może zwykłe wady bezpłatnych planów nie wprowadzają Cię w fazę.

Słusznie. Cóż, wiele doświadczeń z budowaniem stron internetowych i darmowymi twórcami stron internetowych skłoniło mnie do stworzenia tej listy najlepszych darmowych twórców stron internetowych.

Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o tej liście… przede wszystkim przykładam dużą wagę do nazw domen. Wiele osób będzie oglądać stronę, którą odwiedzają inaczej, jeśli znajduje się ona w subdomenie, i słusznie. Wygląda mniej legalnie.

I prawie każdy darmowy twórca witryny będzie musiał zbudować witrynę pod subdomeną, chyba że przejdziesz na płatny plan. Jeśli więc witryna umożliwia bezpłatne podłączenie nazwy domeny (pamiętaj, że nadal musisz zapłacić za nazwę domeny) lub jeśli subdomena witryny nie stanowi większego problemu, daję temu odpowiedni ciężar.

I tak, nawet jeśli niektóre inne rzeczy – takie jak dostosowywanie – zostaną poświęcone.

Kolejna rzecz: nie zwracaj zbytniej uwagi na liczbę zalet i wad na tej liście. Zamiast tego zwróć uwagę na to, co mówią. Na przykład coś może mieć wiele wad technicznych, ale pozytywne są tak ważne, że znacznie przewyższają negatywne.

Prawie każdy darmowy program do tworzenia witryn będzie oferował reklamy firmy, subdomenę i tylko kilka funkcji.

Ale zawsze są wyjątki. Więc bez zbędnych ceregieli, oto moja lista najlepszych darmowych twórców stron.

hostingpill
Najlepsze bezpłatne kreatory stron internetowych

 1. WordPress.com
 2. Wix
 3. WebStarts
 4. Weebly
 5. Blogger
 6. Witryny Google
 7. Jimdo
 8. UCraft
 9. Site123

Pozycja 1: WordPress.com

Najedź, aby wyświetlić podgląd

Wordpress

WordPress jest niezwykle popularny – tak bardzo, że trudno go zrozumieć. Istnieje już od 2005 roku i od tego czasu wzrosła do obsługi niezliczonych milionów witryn.

Według jednego szacunku WordPress obsługuje 30% blogerów internetowych, a WordPress to 50 najpopularniejsza strona internetowa na świecie. Co jeszcze bardziej imponujące, CNN, CBS, BBC, Reuters i Fortune używają WordPress.

Tak, to całkiem udana platforma. I oczywiście dużym powodem popularności jest jego bezpłatna opcja.

Moje umiejscowienie WordPress.com jako numer jeden nie przychodzi lekko ani łatwo. Zarówno Wix, jak i Weebly mają znacznie więcej funkcji i możliwości dostosowywania niż WordPress.

Biorą to jako twórcy stron internetowych. Jednak WordPress jest tak bardzo popularny, że posiadanie poddomeny z WordPress może wpłynąć na bloga znacznie mniej niż w przypadku korzystania z innej witryny.

Ponadto bycie częścią społeczności WordPress ma wiele zalet. Z pewnością zależy to od tego, co chcesz od konstruktora witryny, ale jeśli jest to blog, WordPress jest prawdopodobnie najlepszą bezpłatną opcją.

Podgląd WordPress (łatwość użycia: 3/5)

Plusy

 • W przypadku darmowego produktu istnieje dość dobry wybór motywów / szablonów. Mimo że edycja jest przeciętna, nadal możesz dokonać sporego dostosowania.
 • Bardzo łatwo jest importować i eksportować treści, w tym między blogiem WordPress a blogiem z inną platformą (taką jak Medium lub Wix).
  Importuj w WordPress
 • Solidne narzędzia do blogowania (oczywiście), a także podstawowe narzędzia do wglądu oraz funkcje referencji i stron kontaktowych.
 • Popularność WordPress oznacza, że ​​znajdziesz o wiele więcej porad na temat korzystania z WordPress niż na prawie każdej innej platformie.
 • Również ze względu na swoją popularność posiadanie poddomeny na WordPressie może nie zaszkodzić ci tak bardzo. Wielu blogerów korzysta z subdomeny WordPress, więc posiadanie subdomeny niekoniecznie zaszkodzi wyglądzie Twojej witryny (przynajmniej nie tak bardzo, jak w przypadku innych darmowych konstruktorów).
 • W związku z tym – WordPress.com obsługuje bardziej społeczną społeczność, taką jak Blogger. Bardzo łatwo jest śledzić inne blogi w społeczności WordPress i wchodzić z nimi w interakcje, a także umożliwiać im interakcję z Tobą – dobry sposób na zwiększenie ruchu i zdobycie popularności.

Cons

 • Podczas gdy narzędzia dostosowywania są w porządku, tak naprawdę jesteś ograniczony do mniejszych przedmiotów (takich jak kolory). Zasadniczo trzeba przeszukiwać motywy, aby uzyskać preferowany układ.
 • Aplikacje (znane w WordPress jako wtyczki) nie są dostępne dla bezpłatnych planów.
 • Nawet podstawowe narzędzia SEO są niedostępne dla bezpłatnych planów.
 • Brak czatu na żywo.

Zbuduj moją darmową witrynę WordPress

Pozycja 2: Wix

Najedź, aby wyświetlić podgląd

Wix

Wix jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych darmowych programów do tworzenia stron internetowych. W rzeczywistości jest to po prostu jeden z najpopularniejszych twórców stron internetowych.

Podobnie jak Weebly, został założony w 2006 roku. Jednak Wix ma ponad dwa razy więcej użytkowników niż Weebly, przy 110 milionach.

Wix jest znany z tego, że jest fantastycznym i elastycznym edytorem, i dlatego jest używany przez wiele osób, od zwykłych blogerów po firmy z najwyższej półki.

Istotą Wix jest to, że otrzymujesz bardzo funkcjonalny edytor i wiele funkcji – ale oczywiście nadal będziesz musiał płacić za najważniejsze rzeczy, domenę i usunięcie reklam Wix.

Podgląd Wix (łatwość użycia: 4/5)

Plusy

 • Wix ma bardzo dużą społeczność użytkowników, która może być przydatnym źródłem informacji, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości.
 • Bardzo solidne narzędzie do edycji. Jest to nie tylko łatwe, ale wydajne, a nawet darmowa wersja pozwala na duży stopień dostosowania. Wix zajmuje wysoką pozycję, ponieważ ten edytor jest naprawdę jednym z najlepszych dostępnych za darmo.
  edytor wix
 • W związku z tym Wix ma szeroki wybór szablonów jakości.
 • Wix ma podstawowe SEO, zarządzanie kontaktami, marketing, spostrzeżenia, a nawet blogowanie. Narzędzie do blogowania jest szczególnie imponujące. W przypadku darmowego konstruktora Wix jest prawie w pełni funkcjonalny jak pełny konstruktor – oczywiście wciąż brakuje kluczowych bitów.

Cons

 • Reklamy Wix są częścią bezpłatnego planu.
 • Jednym z takich braków Wix jest formularz kontaktowy, który zawiera wielu darmowych konstruktorów.
 • Model cenowy firmy Wix do niedawna był bardziej przystępny cenowo. Mianowicie, pierwszy poziom premium wynosił zaledwie 5 USD miesięcznie i pozwolił ci połączyć domenę. Zostało to usunięte, a teraz pierwszy poziom to 11 USD, co oznacza, że ​​darmowy program do tworzenia stron internetowych jest jeszcze bardziej usuwany z planów premium. Oznacza to również, że jeśli chcesz korzystać z narzędzia do tworzenia witryn za darmo i po prostu płacić za domenę, nie masz szczęścia.
 • Brak czatu na żywo. Ale dotyczy to nawet płacenia klientom Wix, więc nie ma to nic wspólnego z darmowym kontem.

Wypróbuj Wix za darmo

Pozycja 3: WebStarts

Najedź, aby wyświetlić podgląd

WebStarts

WebStarts to firma często wymieniana na listach najlepszych twórców stron internetowych. Kiedy po raz pierwszy odwiedziłem ich stronę internetową, byłem dość sceptyczny. Dlaczego? Ponieważ ich strona główna wyświetla: „Jak widać na… Facebooku, Bing, Google, Yahoo”. Naprawdę?! Bycie widocznym w wyszukiwarce różni się znacznie od bycia widocznym w magazynie.

Ale hej, ma darmową opcję, więc spróbowałem. Okazuje się, że jest dość niedocenianym, solidnym darmowym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Większość firm sprzedaje się na swoich stronach internetowych – WebStarts jest na odwrót.

Niektóre elementy na oficjalnej stronie cenowej witryny są nieaktualne, a wynik jest taki, że rzeczywisty produkt jest nawet lepszy niż myślisz. Powiedziałbym, że WebStarts współpracuje z Weebly i Wix pod względem swoich możliwości, ale ma znacznie mniej rozpoznawalności nazw, a rozpoczęcie gry jest jeszcze szybsze niż u większych rywali.

Plusy

 • Podstawowe funkcje eCommerce / sklepu.
 • WebStarts ma narzędzie do zarządzania kontaktami, które nie jest super solidne, ale wciąż bardzo przydatne, biorąc pod uwagę, że jest bezpłatne.
 • WebStarts ma przyzwoite narzędzie do blogowania, które działa dobrze w kreatorze.
 • Reklamy WebStarts nie są przytłaczające.
 • Ogólnie rzecz biorąc, narzędzie do budowania / edytowania jest łatwe w użyciu i funkcjonalne, a także przyzwoicie wyposażone (na równi z Weebly i Wix).

profesjonaliści webstarts

 • Łatwiejszy w zarządzaniu niż Weebly lub Wix, które czasami wydają się przepełnione.

Cons

 • Jak to zwykle bywa w przypadku darmowych konstruktorów, ograniczone miejsce.
 • Interfejs konstruktora jest ogólnie dobry, ale czasami może być nieco niezręczny lub nieintuicyjny. Poza tym nie jestem fanem estetyki, ale to tylko moja opinia, a nie poważna wada.

Zacznij od WebStarts za darmo

Pozycja 4: Weebly

Najedź, aby wyświetlić podgląd

słabo

Firma Weebly, założona w 2006 roku, stała się jednym z najpopularniejszych twórców witryn z ponad 50 milionami klientów na całym świecie.

Często myślę o Weebly jako alternatywie dla Wix. Oba są bardzo podobne na wiele sposobów, ponieważ działają na modelach freemium, są znane z tego, że są jednymi z najlepszych twórców stron internetowych i mają popularność swoich bezpłatnych produktów.

Oto moje streszczenie: Weebly jest jednym z najlepszych darmowych twórców stron internetowych, ale nie jest tak dobrze wyposażony jak Wix. Powiedziawszy to, ma coś lub dwa Wix nie, więc zachęcam do wypróbowania obu.

Podgląd Weebly (łatwość użycia: 3/5)

Plusy

 • Edytor jest bardzo solidny i zbliżony do edytora Wix lub na równi z nim.
  Redaktor Weebly
 • Weebly ma podstawowe narzędzia SEO, blogowanie, a nawet narzędzia e-commerce / produktu. Jest to bardzo wyjątkowe w przypadku bezpłatnych produktów. Oczywiście nikt, kto jest naprawdę zainteresowany e-commerce, prawdopodobnie nie powinien wybrać darmowego narzędzia do tworzenia witryn, ale mimo to jest to imponująca konfiguracja.
 • Weebly ma kilka aplikacji dostępnych do zainstalowania nawet przez darmowych użytkowników. To nie są też słabe aplikacje, ale przydatne rzeczy, takie jak wykresy cen, Eventbrite, FAQ i tak dalej.

Cons

 • Nawet po zalogowaniu się Weebly ma mnóstwo dodatkowej sprzedaży. Możesz spodziewać się sprzedaży dodatkowej w prawie każdym darmowym narzędziu do tworzenia witryn, ale jest to szczególnie denerwujące w Weebly, ponieważ Weebly jest jednym z najlepszych bezpłatnych narzędzi do tworzenia witryn.
 • Obsługa klienta nie jest tak dobra jak obsługa Wix. Weebly ma jednak czat na żywo.
 • Redaktor Weebly jest bardzo dobry, ale jesteś trochę bardziej ograniczony niż w Wix.

Pozycja 5: Blogger

Najedź, aby wyświetlić podgląd

Blogger

Blogger budzi we mnie nostalgię. Najpierw zacząłem używać Bloggera jako młody chłopak, podekscytowany testowaniem łatwych narzędzi do tworzenia stron internetowych. Wracając do Bloggera, aby go przetestować, zdziwiłem się, gdy zauważyłem, że wiele pozostało bez zmian.

Jeśli przejrzysz listy bezpłatnych narzędzi do tworzenia witryn, zwykle nie znajdziesz na nich Bloggera. Wynika to prawdopodobnie z tego, że Blogger koncentruje się głównie na tworzeniu blogów (duh), a nie na bardziej ogólnych typach witryn.

Mimo to Blogger jest o wiele pełniej dostępny za darmo niż większość twórców stron internetowych, a pod koniec dnia nadal budujesz witrynę, nawet jeśli jesteś ograniczony do formatu blogu.

Podgląd Bloggera (łatwość użycia: 2,5 / 5)

Plusy

 • Aktualizacja jest całkowicie opcjonalna i istnieje silna społeczność bezpłatnych użytkowników. Jednym z powodów, dla których tak wysoko oceniłem Bloggera, jest to, że ludzie często mają blogi w domenie __.blogspot.com. Odwiedzający może rzadziej szydzić z Twojej witryny z powodu subdomeny Bloggera.
 • Użytkownicy mogą utworzyć 100 blogów na konto.
 • Chociaż opcje dostosowywania są ograniczone, nadal można zmieniać rozmieszczenie niektórych elementów strony i wybierać kolory, czcionki itp. Edycja HTML jest dostępna, ale większość ludzi nie chce twórców stron, aby mogli edytować HTML.
 • Użytkownicy mogą podłączyć domenę bez konieczności aktualizacji. Samo to jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, do których zmierza Blogger: osoba, która chce po prostu prostego formatu blogowania, ale nadal chce własnej domeny, może pójść na kompromis, korzystając z Bloggera, a tym samym zachować bezpłatną platformę edycji.Bolgger dla darmowej domeny

Cons

 • Jak wspomniano, jest to tylko format bloga.
 • Tematy są bardzo ograniczone, podobnie jak opcje dostosowywania. Mniejsze szczegóły (kolory, czcionki) można dostosowywać, ale większa kontrola stron i całej witryny zasadniczo zależy od wyboru motywu i przełączania kolorów.
 • Brak czatu na żywo, a nawet kompleksowego systemu sprzedaży biletów – Blogger jest zbyt duży i oparty na bezpłatnych użytkownikach. Duża społeczność użytkowników może jednak wypełnić większość problemów.

Pozycja 6: Witryny Google

Kreator stron internetowych Google

Google naprawdę ma oprogramowanie do wszystkiego. Witryny Google przypominają Dokumenty Google dotyczące tworzenia witryn. Jest łatwy w użyciu i dobry do współpracy, a ponadto jest całkowicie darmowy.

Jedyny problem? To jest zbyt proste.

Witryny Google najlepiej nadają się do tworzenia bardzo prostych stron internetowych, nic zbyt dynamicznego, a nawet ważnego. Ze względu na charakter współpracy nadaje się do tworzenia stron informacyjnych lub stron typu wiki.

Podgląd witryn Google (łatwość użycia: 3/5)

Plusy

 • Niezwykle darmowy: Witryny Google zostały stworzone jako bezpłatne narzędzie. Dla niektórych może to być wadą – Witryny Google nie mają nawet opcji uaktualnienia w celu uzyskania większej liczby funkcji. Jeśli chodzi o bezpłatne narzędzia do tworzenia witryn, trudno jest znaleźć platformę, która ma być bezpłatna.
 • Witryny Google są bardzo dobre we współpracy, podobnie jak jej kuzyn, Dokumenty Google.
 • Bardzo łatwy w użyciu. Jest wielu twórców witryn, ale Witryny Google są jednymi z najprostszych i najprostszych.
  Interfejs witryn Google

Cons

 • Bardzo podstawowy. Witryny Google mają tylko najbardziej podstawowe narzędzia i czasami wydaje się, że edytujesz PowerPoint lub Google Slide więcej niż witrynę. Narzędzia dostosowywania są szczególnie ograniczone. Z tego powodu Witryny Google są naprawdę dobre tylko do tworzenia witryn o prostym wyglądzie.
 • Jak wspomniano, Witryny Google nie mają nawet możliwości uaktualnienia lub dodania funkcji premium. Jest tylko darmowa wersja. Niektórzy mogą uznać, że lubią Witryny Google, ale potrzebują tylko trochę więcej możliwości dostosowania. Przepraszam, nie ma kości.
 • Podczas gdy większość darmowych twórców stron internetowych ma małą pojemność, Liczba witryn Google jest szczególnie niska i wynosi 100 MB.
 • Prawdopodobnie powinno to być oczywiste, ale Witryny Google są tak proste, że prawie nie mają obsługi klienta.

Pozycja 7: Jimdo

Najedź, aby wyświetlić podgląd

Jimdo

Jimdo jest mniej popularną marką w porównaniu do Bloggera, WordPressa, a nawet Wix, ale nadal jest znany jako jeden z silniejszych darmowych twórców stron internetowych.

Pomimo swojej mniejszej strony pod względem nazwy, Jimdo nadal pomógł stworzyć ponad 20 milionów stron internetowych.

Jimdo, podobnie jak wielu na tej liście, opiera się na modelu freemium. Jedną z rzeczy, które szczególnie lubię w Jimdo, jest to, że bardzo wspiera jego darmowy produkt, w przeciwieństwie do innych stron, które oferują darmowy produkt, ale wydają się go nienawidzić jednocześnie na korzyść swoich wersji premium.

Jimdo jest zasadniczo solidnym darmowym narzędziem do tworzenia stron internetowych ze zwykłymi ograniczeniami.

Jimdo Preview (łatwość użycia: 3.5 / 5)

Plusy

 • Opcja Creator umożliwia natychmiastowe tworzenie stron. Jest to typowe narzędzie do tworzenia stron internetowych, do którego jesteś przyzwyczajony.
 • Dość szeroki wybór szablonów (ponad 100) dla darmowego konstruktora.Szablony Jimdo
 • Aplikacja Jimdo dostępna na Androida i iOS
 • Bardzo podstawowe narzędzia SEO i narzędzia do sklepów internetowych (również bez opłat transakcyjnych!)
 • 500 MB miejsca. Nic wielkiego, ale nieźle jak na darmowy kreator stron internetowych.
 • LogoMaker, aby pomóc Ci stworzyć / dostosować obraz logo własnej marki.

Cons

 • Należy zaktualizować, aby móc korzystać z domeny.
 • Chociaż ogólnie ich edytor jest w porządku, czasem może być niezręczny. Ludzie mają mieszane uczucia na ten temat.
 • Jimdo poprawił edytor stron, ale czasami może to być trochę nieintuicyjne.
 • Brak opcji czatu na żywo, ale istnieje system sprzedaży biletów.

Pozycja 8: UCraft

konstruktor stron internetowych ucraft

UCraft to kolejna firma, która nie jest zbyt dobrze znana poza podmiotami zainteresowanymi firmami zajmującymi się tworzeniem stron internetowych.

UCraft ma również niewielką reputację ze względu na swój bezpłatny poziom tworzenia stron internetowych.

Moim zdaniem UCraft jest niedoceniany. Nie jest tak, że darmowy produkt UCraft zasługuje na najwyższą ocenę, dokładnie, ale zasługuje na większe uznanie. Jak to zwykle bywa, UCraft działa na modelu freemium.

Darmowy produkt to jednak tylko strona docelowa. Tak więc nie jest to do końca pełny kreator witryn za darmo. Niemniej jednak ten konstruktor stron docelowych jest całkiem zdolny i, co najważniejsze, możesz połączyć domenę za darmo.

Podgląd UCraft (łatwość użycia: 3/5)

Plusy

 • Użytkownicy mogą podłączyć domenę nawet w ramach bezpłatnego abonamentu. Już samo to czyni, moim zdaniem, jedną z lepszych opcji darmowego tworzenia stron internetowych.
  Domena Ucraft Connect
 • Całkiem dobre możliwości dostosowywania, choć w uczciwości, głównie dlatego, że edytujesz jedną stronę, a nie całą witrynę.
 • Podstawowe narzędzia SEO, Google Analytics i SSL. Niezbyt imponujący, ale wciąż solidny.

Cons

 • Funkcja eCommerce wymaga aktualizacji.
 • Czat na żywo przez całą dobę może czasem nie odpowiadać, choć ogólnie działa dobrze.
 • Kreator stron internetowych to tak naprawdę kreator stron docelowych. Nadal może być przydatny, szczególnie dlatego, że możesz połączyć domenę, ale nadal jesteś ograniczony do zasadniczo jednej dużej strony.

Zacznij od UCraft za darmo

Pozycja 9: Site123

Najedź, aby wyświetlić podgląd

Strona 123

Site123 nie jest najlepszym wyborem do darmowego tworzenia stron internetowych, ale z pewnością jest opcją. Site123 zdecydowanie promuje się jako darmowy kreator stron internetowych (poważnie, po prostu Google go, a zobaczysz, co mam na myśli).

Site123 oczywiście działa na modelu freemium, ale w przeciwieństwie do wielu innych, ma tylko jedną warstwę premium zamiast kilku.

Poza tym wpada w ogólne zalety i wady, których można oczekiwać od pół przyzwoitego kreatora witryn: jest bezpłatny, kreator działa, ale nie dostaniesz domeny i będziesz mieć reklamy.

Podgląd strony123 (łatwość użycia: 3,5 / 5)

Plusy

 • Podstawowe funkcje eCommerce (w tym narzędzie do marketingu e-mailowego) i narzędzia SEO. Co ciekawe, możesz akceptować płatności offline tylko w wersji bezpłatnej (biorąc numer telefonu klienta lub szczegóły przelewu).
 • Dostęp do sklepu z aplikacjami, który obejmuje aplikacje dostępne dla bezpłatnych użytkowników. Jest to ważne, ponieważ część tego, czego brakuje Site123 domyślnie (pamiętaj, że Site123 nie udostępnia tak wielu narzędzi od samego początku, jak wyżej wymienione nazwy), które możesz uzyskać w sklepie z aplikacjami.Site123 Apps
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7 – nawet Wix i WordPress nie oferują tego (za darmo).
 • Przyzwoity edytor: nie ma o czym pisać, ale z pewnością funkcjonalny.Interfejs Site123
 • Zaskakująco mała presja na przejście na płatny plan.

Cons

 • Zauważalny baner Site123, nawet jeśli jest mały. Ale hej, to dość powszechne.
 • Ograniczony pod względem szablonów i chociaż edytor działa dobrze, nadal jesteś nieco ograniczony, ile możesz edytować.
 • Ogólnie mówiąc, Site123 nie ma mnóstwa funkcji dostępnych od razu po wyjęciu z pudełka.

Wypróbuj Site123 Toda

Specjalny przedmiot: 000Webhost

Najedź, aby wyświetlić podgląd

000webhost

000Webhost to usługa hostingowa, dlatego oddzieliłem ją od innych opcji na tej liście. Ale hej, jeśli to hosting, po co w ogóle o tym mówić?

Po pierwsze, ponieważ 000Webhost jest jedną z niewielu darmowych usług hostingowych, a jedna z nich jest prawdopodobnie najbardziej znana. Po drugie, 000Webhost oferuje możliwości tworzenia stron internetowych.

Mówiąc najprościej, można założyć konto za darmo i zacząć korzystać z możliwości tworzenia stron internetowych za darmo. 000Webhost ma być darmową platformą hostingową, ale konsekwencją uboczną jest to, że jest to również darmowy program do tworzenia stron internetowych.

000Webhost Preview (łatwość użycia: 3,5 / 5)

Plusy

 • Ponieważ zadbano o hosting, możesz po prostu kupić domenę, a następnie połączyć ją za darmo. Podczas gdy Weebly, Wix, WordPress i inni będą płacić za połączenie domeny, którą już posiadasz, 000Webhost pozwala ci płacić tylko za domenę.
 • Ponadto, ponieważ 000Webhost jest przede wszystkim platformą hostingową, możesz wybierać między użyciem narzędzia do tworzenia witryn 000webhost lub możesz zainstalować WordPress.org i używać go do tworzenia bloga. Konstruktor witryny jest dość dobrze wyposażony i obsługuje wysoki stopień dostosowania.
  000webhost do budowy strony
 • W przypadku łączenia się z WordPress.org: WordPress.org różni się od WordPress (wspomniany powyżej), mianowicie pod tym względem, że WordPress.org jest darmową usługą. WordPress.org jest bardzo podobny do WordPress, z tym wyjątkiem, że jest o wiele pełniej funkcjonalny i ma całkowicie za darmo. Jednak aby korzystać z WordPress.org, musisz zadbać o hosting… a jeśli używasz 000Webhost, możesz to zrobić nawet za darmo. Oznacza to, że łączenie się z WordPress.org na 000Webhost zapewnia najbardziej w pełni funkcjonalne oprogramowanie do budowania blogów, które można uzyskać za darmo.

Cons

 • Edytor może być nieco skomplikowany, a czasem irytujący w użyciu. Krzywa uczenia się nie jest ogromna, ale nadal jest znacznie mniej przyjazna dla użytkownika niż inne opcje tutaj. Chociaż do tworzenia bloga używasz WordPress.org, stanie się to łatwiejsze.
  Pulpit nawigacyjny 000webhost
 • Musisz być bardziej obeznany z technologią, aby poruszać się po ustawieniach konta. Dostępnych jest wiele zasobów, ale nadal może to być uciążliwe, ponieważ niektóre rzeczy trzeba konfigurować ręcznie (np. Podłączanie domeny).
 • Z powodu miejsca przydzielonego na darmowe konto prawdopodobnie nie będziesz w stanie utworzyć więcej niż jednej lub dwóch witryn.
 • O ile nie uaktualnisz do jednego z płatnych planów Hostingera (Hostinger uruchamia 000Webhost), możesz cierpieć z powodu słabej dostępności.

Odwiedź 000webhost

Bezpłatne porównanie kreatorów stron internetowych:

Kreator strony internetowej
Przechowywanie
Pasmo
Użyteczność
Wsparcie
Nasza ocena
Totalnie wolny?
Cena abonamentu
WordPress3 GB1 GB★★★★★★★★★★★★★★★Tak, z subdomeną4 do 45 USD
Wix500 MB500 MB★★★★★★★★★★★★★★★Tak, z subdomeną13 do 39 USD
WebStarts1 GB1 GB★★★★★★★★★★★★★★★Tak, z subdomeną7,16 USD do 19,99 USD
Weebly500 MB250 MB★★★★★★★★★★★★Tak, z subdomeną6 do 26 USD
Bloggerbez limitubez limitu★★★★★★★★Tak, z subdomenąTotalnie wolny
Witryny Googlebez limitubez limitu★★★★★★★★Tak, z subdomenąTotalnie wolny
Jimdo500 MB2 GB★★★★★★★★★★Tak, z subdomeną4 do 39 USD
UCraft100 MBbez limitu★★★★★★★★★★Tak, z subdomeną10 do 39 USD
Site123500 MB1 GB★★★★★★★★★★Tak, z subdomeną5,80 USD / mies.

Najlepsze bezpłatne narzędzia do tworzenia witryn: Podsumowanie

Podsumowując, jakie są najlepsze bezpłatne narzędzia do tworzenia witryn?

Jeśli chcesz zbudować prostą Wiki lub prostą stronę informacyjną (i być może z innymi osobami), sugerowałbym Witryny Google.

Jeśli chcesz zbudować solidny blog, sugeruję WordPress. Blogger też nie jest zły – dostaje drugie miejsce dla tych, którzy chcą stworzyć darmowego bloga (chociaż Weebly i Wix mają również przyzwoite narzędzia do blogowania).

A jeśli chcesz po prostu zbudować w pełni funkcjonalną stronę internetową (i nic ci nie jest, mając tylko subdomenę), sugerowałbym najpierw Wix, a WebStarts i Weebly jako najbliższe sekundy.

Ale hej, wszystkie te witryny są warte wypróbowania – a ponieważ są one bezpłatne, nie ma w tym przeszkody.

Udanych łowów!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map