10 najlepszych firm hostingowych, których do tej pory nie słyszałeś

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, który chce założyć swoją obecność online, czy też osobą, która chce założyć osobisty blog, powód jest taki, aby znaleźć odpowiednie firmy hostingowe.


I naprawdę myślałeś, że wybór hostingu to bezproblemowe wydarzenie? Przemyśl to! Istnieją różne przypadki, w których małe i średnie grupy zachowują własny serwer WWW.

Wynik?

Większość z nich po prostu kończy się niepowodzeniem, ponieważ utrzymanie i utrzymanie serwera sieciowego okazuje się bardzo kosztowne i czasochłonne.

Rozwiązanie? Poszukaj odpowiednich firm hostingowych.

Oni zajmą się resztą, podczas gdy ty będziesz koncentrować się na innych ważnych zadaniach.

hostingpill10 najlepszych nieznanych firm hostingowych

 1. WebHostFace
 2. Fast Web Host
 3. Chmura SSD
 4. Sky Net Hosting
 5. Hostimul
 6. Yourlasthost.com
 7. Host IT Smart
 8. Mała pomarańcza
 9. 34sp
 10. LCN

Spójrz poza BlueHost i HostGator, ponieważ przedstawiamy ci dobrze zbadaną listę 10 najlepszych firm hostingowych, o których do tej pory nie słyszałeś!

1. WebHostFace

WebHostFace został uruchomiony w pierwszym kwartale 2013 roku i oferuje wskaźnik satysfakcji około 98%. Od ponad 4 lat działalności firma webhostface oferuje swoim klientom niezwykle niezawodne i bogate w funkcje usługi hostingowe i doświadczenie.

Są w stanie oferować usługi, których wiele innych firm hostingowych nie zapewnia; wyjątkowa satysfakcja klienta poparta bezproblemową, bez żadnych zobowiązań 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

W WebHostFace uważają, że każdy ich klient otrzymuje prawo do uzyskania usług najwyższej klasy, bez żadnych problemów i zobowiązań.

Zapewniają współużytkowane i odsprzedawane pakiety usług hosta internetowego na serwerach napędzanych SSD, serwerach dedykowanych, wirtualnych serwerach prywatnych, rejestracji nazwy domeny i zarządzania oraz najwyższej klasy usługach SSL.

Są również znane z oferowania dodatkowych usług premium, takich jak skanowanie złośliwego oprogramowania McAfee i codzienne kopie zapasowe R1Soft, które również za darmo.

WebHostFace

Odwiedź stronę główną

2. Fast Web Host

Fast Web Host oferuje rozwiązania hostingowe dla wielu firm i prywatnych stron internetowych od 2008 roku.

Fast Web Host znajduje się na liście najszybciej rozwijających się firm hostingowych posiadających około 200 000 domen, solidny system wsparcia i wysoko cenioną infrastrukturę sieciową.

Pakiety hostingowe pomagają firmom i ludziom uzyskać wysokiej jakości usługi, a także za ułamek kosztów.

Ich sieć hostingu jest całkowicie oparta na szybkim i niezawodnym serwerze Apache, który jest połączony z dominującym serwerem bazy danych MySQL i serwerem poczty Horde.

Serwer jest nadzorowany 24/7 pod kątem wszelkich nienormalnych działań, a testy porównawcze są wykonywane w sposób ciągły. To pozwala im natychmiast reagować na wszelkiego rodzaju krótkoterminowe problemy z siecią, a także optymalnie rozbudowywać swój system, tj. Utrzymywać i utrzymywać go w stanie szerokopasmowym, opłacalnym i w pełni operacyjnym.

To, co wyróżnia ich spośród reszty bloku, to ich niesamowity czas pracy – są w pełni zaangażowani w oferowanie bezpiecznego i spójnego ustawienia hostingu.

Witryny ich klientów są hostowane bezpośrednio na wysokiej jakości i aktualnych serwerach z czterema procesorami, a ich centrum danych jest w pełni wyposażone w generator zasilania awaryjnego 24 * 7 UPS, oferując również 99,9% czasu działania serwera i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

FastWebHost.com

Odwiedź stronę główną

3. Chmura SSD

SSD Cloud to dostawca usług w chmurze i oferuje wiele usług w chmurze. Znajduje się w Orlando na Florydzie. Dzięki usługom w chmurze chmura SSD pomaga zarządzać podstawową infrastrukturą i zapewniać wsparcie techniczne.

Chmura SSD została zaprojektowana do obsługi dużych prędkości, około 10 gig na każdym serwerze. Dzięki szybkości SSD chmura zapewnia również niezawodne usługi z całodobowym monitoringiem infrastruktury. Cała sieć ma nadmiarowe serwery, sieci SAN, aby zapewnić długi czas bezawaryjnej pracy z infrastrukturą samonaprawiającą się.

W ramach hostingu masz hosting premium, który gwarantuje dostępność na poziomie 99,99%. Plany są wspierane 24/7, dobrą przepustowością, hostingiem poczty e-mail, bezpłatnym transferem i obsługą FTP. Hosting premium zaczyna się już od 3,9 USD / miesiąc.

Inne dostępne opcje hostingu to hosting w chmurze, samodzielnie zarządzany VPS, zarządzany VPS, samodzielnie zarządzane serwery dedykowane, zarządzane serwery dedykowane, hosting dla sprzedawców i hosting SEO. Istnieją wszechstronne plany w każdym z nich i jest przyjazny dla budżetu. Co więcej, każdy plan zapewnia dobrą przepustowość, pamięć i gwarancję bezawaryjności.

Istnieje wiele sposobów skontaktowania się z obsługą klienta chmury SSD. Można to uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej, biletów i czatu na żywo. Wsparcie pomocy zawiera wiele przewodników i samouczków na różne tematy związane z hostingiem.

Usługom hostingowym towarzyszy bezpłatna migracja, bezpłatny transfer, bezpłatne certyfikaty SSL, bezpłatny dedykowany adres IP, darmowy kreator stron z szablonami oraz bezpłatne koszyki e-commerce.

Chmura SSD

Odwiedź stronę główną

(Użyj tego kodu kuponu „HOSTINGPILL”, który zapewnia 25% powtarzających się rabatów na wszystkie udostępnione / sprzedawane plany hostingowe)

4. Sky Net Hosting

Sky Net Hosting powstał w 2004 roku z myślą o oferowaniu klientom wysokiej jakości usług hostingowych.

Uczciwość, z którą mają do czynienia, w stosunku do swoich klientów, wyróżnia ich. W przeciwieństwie do innych firm uważają, że ich klienci mają prawo do wiedzy o tym, jak i gdzie ich strona internetowa jest hostowana i obsługiwana oraz dokąd trafiają zainwestowane pieniądze.

Każde konto hostingowe, niezależnie od tego, czy pochodzi z ich planów hostingowych, czy z hostingu internetowego dla dystrybutorów lub serwerów wirtualnych, jest w całości obsługiwane 24/7 przez nieograniczoną liczbę dostępnych najlepszych procesów centrum danych.

Mają około 9 lat doświadczenia w wielu hostach IP klasy C. Zapewniają również gwarantowaną SLA dostępności sieci i serwera na poziomie 99,9% z pełną 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Dają gwarancję, że wszystkie zapytania przesłane przez klientów do ich działu technicznego zostaną rozpatrzone i rozstrzygnięte w ciągu godziny od otrzymania zapytania..

Ale nie zdziw się, jeśli firma zareaguje i rozwiąże problem w mniej niż 15 minut. Zapewniają również i wykonują codzienną i cotygodniową kompletną usługę tworzenia kopii zapasowych dla każdego konta hostingowego na swoim serwerze.

skynethosting

Odwiedź stronę główną

5. Hostimul

Kolejną nową platformą hostingową jest Hostimul, który został uruchomiony w 2017 roku. Jako platforma hostingowa oferuje kilka funkcji. Na poziomie podstawowym Hostimul zapewnia hosting dzielony, hosting dedykowany oraz rozwiązania Cloud VPS. Usługi obejmują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Hostimul zapewnia 99,9% gwarancji nieprzerwanej pracy. Serwery używają zaawansowanej architektury infrastruktury, aby utrzymać dobry czas reakcji i zapewnić znaczną wydajność.

VPS i serwery dedykowane korzystają z CloudLinux, który jest systemem operacyjnym zaprojektowanym w celu zapewnienia bardziej stabilnego hostingu.

Hostimul wykorzystuje serwery sieciowe Litespeed, które zapewniają dobrą wydajność, szybkość i bezpieczeństwo.

Istnieje wiele planów dotyczących SSL wraz z filtrem antyspamowym, codziennym skanowaniem w poszukiwaniu wirusów i ochroną przed DDoS. Hostimul zapewnia automatyczne codzienne kopie zapasowe danych. Ma to niezawodne i oparte na bezpieczeństwie funkcje.

Plany są niedrogie i zapewniają wartość pieniądza. Hosting dzielony zaczyna się już od 1,76 USD / miesiąc w przypadku planu 12-miesięcznego. Hostimul obsługuje Linux, a także Windows VPS. W przypadku pamięci SSD jest to całkowicie konfigurowalne. Obsługuje to także VPS w kontenerach, VPS w pamięci masowej i VPS w chmurze.

Hostimul ma dobry zestaw opcji dedykowanego hostingu z większą ilością procesora i pamięci. To znowu jest całkowicie konfigurowalne.

Hostimul ma dobre opcje obsługi klienta z czatem na żywo, obsługą poczty e-mail, filmami instruktażowymi, często zadawanymi pytaniami i dedykowanymi samouczkami.

banner hostimul

Odwiedź stronę główną

6. Yourlasthost.com

Yourlasthost to stosunkowo nowa platforma hostingowa, która została uruchomiona po raz pierwszy w styczniu 2016 r. Mają wiele serwerów umieszczonych w różnych lokalizacjach i do tej pory mają ponad 7000 serwerów obsługujących ponad 50000 hostowanych stron internetowych.

Yourlasthost zapewnia hosting, VPS, serwery dedykowane, hosting dla sprzedawców i serwery hybrydowe. Zapewniają prawie 100% czasu sprawności. Trzeba przyznać, że Yourlasthost obsługuje hosting oparty na systemie Windows i Linux.

Zapewniają wsparcie 24/7/365 i monitorowanie bezpieczeństwa. Infrastruktura została zaprojektowana w celu utrzymania nadmiarowości i natychmiastowych kopii zapasowych, co zapewnia również utrzymanie 100% SLA czasu pracy sieci.

Yourlasthost utrzymuje codzienną kopię zapasową online i zapewnia bezpłatne usługi migracji witryn. Zapewniają 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Usługi hostingowe wykorzystują serwery LiteSpeed, aby zapewnić wysoką prędkość, i towarzyszą im dobre funkcje baz danych, PHP i hosting poczty e-mail.

Yourlasthost zajmuje średnio 30 minut na rozwiązanie każdego zapytania. Obsługa klienta jest dostępna przez całą dobę i można się z nią skontaktować przez telefon, czat na żywo lub bilety.

Dzięki tym funkcjom Yourlasthost obsługuje instalację jednym kliknięciem za pomocą Softaculous, zapewniając dostęp do ponad 100 aplikacji. Mają wiele funkcji bezpieczeństwa z systemem wykrywania włamań warstwy sieciowej, hartowaniem serwerów i inteligentnym routingiem przepustowości.
yourlasthost

Odwiedź stronę główną

7. Host IT Smart

Ta firma hostingowa została założona w 2012 roku przez pana Kartika Mehta i ma ponad 100 000 klientów na całym świecie.

Oferują usługi hostingu takie jak Linux Hosting, WordPress Hosting, Java Hosting, Windows Hosting itp. Z czatem 24/7, a także wsparcie telefoniczne. Oprócz tego oferują one również 99,9% gwarancję bezawaryjności.

Mają tanie hostingi, ponieważ ceny są przystępne i zapewniają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Pozwoli ci to poprosić o zwrot pieniędzy przed 30 dniami zakupu.

Nie ograniczyły wykorzystania miejsca na dysku, liczby domen, a także liczby kont e-mail. Oznacza to, że możesz przechowywać dowolną formę zawartości bez obawy o zużycie miejsca na dysku.

Host IT Smart oferuje narzędzia bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie wiadomości e-mail, certyfikaty SSL, bezpieczne serwery SSL, ochrona zapory itp. Ich strona internetowa zawiera sekcję blogów oraz sekcję FAQ.

Host IT Smart

8. Mały pomarańczowy

Small Orange zawsze był określany jako wiodąca firma hostingowa od 2003 roku i została założona w Atlancie. Ta firma jest znana z tworzenia czegoś magicznego; mają nieujawniony, tajny przepis na tworzenie delikatnego hostingu stron internetowych.

Nie trzeba dodawać, że są w pełni świadomi tego, czego potrzeba, aby być ekspertem w dziedzinie hostingu.

Oferowane przez nich dodatkowe usługi to: hosting dzielony, hosting biznesowy, VPS w chmurze, usługi projektowania stron internetowych, kreator stron internetowych i zarządzanie clementine.

Tym, co stawia firmę ponad resztę automatów, jest jej przekonanie. Small Orange nie wierzy i nie zapewnia żadnych „nieograniczonych planów”, ponieważ uważa, że ​​spełnienie oczekiwań i wymagań klientów faktycznie wymaga kosztownych aktualizacji.

Uważają, że klient powinien zapłacić za usługę, której pragnie i potrzebuje. Rzeczywiście logiczne!

mała pomarańcza

9. 34sp

34SP.com jest brytyjskim dostawcą usług hostingowych założonym w 2000 roku. Zostało założone z myślą o wypełnieniu luki między wysokiej klasy usługami hostingowymi a rozsądnymi cenami.

Od niedrogich planów hostingu stron internetowych po hosting VPS, rejestrację nazw domen i dedykowane usługi hostingowe, 34sp oferuje wszystko, a to wszystko w przystępnych cenach.

Oferują również dostosowane produkty do wszelkiego rodzaju potrzeb hostingowych.

Oferują różnorodne opcje, z których możesz wybierać, gdy szukasz profesjonalnych usług hostingowych. W 34sp odkryjesz opcje usług, od dedykowanych serwerów WWW po udostępnione pakiety hostingowe.

Ich najwyższej klasy zespół wsparcia technicznego jest wynikiem idealnego połączenia wiedzy technicznej z elastycznym personelem i niezawodnym zarządzaniem.

Ich siedziby główne i centra danych znajdują się w Central Manchester (Anglia) i Central London (Anglia).

Ich centra danych są zatłoczone personelem technicznym, aby upewnić się, że inżynieria na miejscu, mechanizm, funkcje i działania konserwacyjne są utrzymywane na wysokim poziomie.

34SP

10. LCN

Firma została założona w lutym 2000 r. I ma ponad 180 000 zadowolonych klientów w Wielkiej Brytanii. Mają także centrum danych w Wielkiej Brytanii.

Ich zaangażowanie w obsługę jest wyjątkowe, w przeciwieństwie do innych firm hostingowych, które sprzedają miejsce na dysku, skrzynki e-mail i przepustowość.

W Icn.com są znani ze sprzedaży swoich usług. Dział usług w Icn.com składa się z przeszkolonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są w pełni przeszkoleni przez samą firmę i mają głęboką wiedzę we wszystkich obszarach hostingu klienta konto.

Dają one serwisowi swój pierwszy priorytet i właśnie z tego są znani. W rzeczywistości członkowie zespołu wykonawczego Icn.com bezpośrednio odpowiadają na wezwania obsługi klienta.

To odzwierciedla jakość i szybkość ich reakcji na usługi.

LCN.com

To, co wyróżnia ich na tle innych, to ich wola oferowania osobistego wsparcia każdemu ze swoich klientów, a oni są bardziej niż gotowi pomóc każdemu, kto chce rozpocząć projekt lub każdemu, kto chce porady rozwojowej.

Jest to ich wiodąca koncepcja, której brakuje wielu dużym firmom hostingowym.

Udostępniają również kupony rejestracyjne dla czytelników Hosting Pill. Każdy nowy użytkownik, który się zarejestruje, otrzyma 60% zniżki, jeśli zastosuje kod promocyjny „HostingPill” w momencie realizacji transakcji.

Porównanie firm hostingowych

Firmy hostingowe
Miejsca na dysku
Pasmo
Darmowa domena
Cena £
WebHostFace
Shared Hosting
30 GBbez limituTAK0,69 USD / mc
Szybki serwer internetowy
Plan wartości
50 GBbez limituTAK2,95 USD / mc
Chmura SSD
Hosting premium
3 GB30 GBTAK3,9 USD / mies
Skynet Hosting
Hosting w USA
2 GB100 GBNIE1,95 USD / mc
Hostimul
Shared Hosting
5 GBbez limitu2,07 USD / mc
Yourlasthost
Shared Hosting
50 GB1500 GB platynyTAK7,95 USD / mies
Host IT Smart
Shared Hosting
bez limitubez limitubez limitu1,5 USD / mies
Mały pomarańczowy
Plan uruchomienia
40 GB600 GBNIE20,00 $ / mies
34sp
Profesjonalny hosting
5 GBbez limituNIE5,95 £ / mies
LCN
Plan początkowy
5 GBbez limituNIE2,92 USD / mies

Wniosek:

Tak więc następnym razem, gdy pomyślisz o hostingu swojej witryny lub przejściu na nowego dostawcę, powyższe firmy hostingowe zasługują na szansę na założenie firmy. Daj mi znać, poniżej którego wybierasz.

Powodzenia i szczęśliwego hostingu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map