23 найкращих інструментів SEO для активізації маркетингу сайтів у 2020 році

Гарна оптимізація пошукових систем (SEO) – це все.


Тому що, якщо ви хочете, щоб люди бачили ваш сайт, купували товари з вашого магазину чи читали ваш вміст, ви хочете, щоб люди знаходили ваш сайт через пошукові системи..

Гаразд, ви, мабуть, це знаєте. Але:

Вам може бути цікаво, чому вам потрібно знати про інструменти SEO – це не так просто, як Гугл навколо, і обов’язково використовуйте певні слова, які, здається, можуть викликати пошук?

Використання ключових слів є частиною цього, але це далеко від усієї історії.

Існує велика кількість технологій, які вивчають спосіб сортування та визначення пріоритетності сайтів у пошукових системах. Отримати ваш сайт рейтингом все вище і вище в результатах пошуку НАЙВІЛЬКО можливо, але ви повинні бути в курсі різних речей.

На щастя, є багато програмного забезпечення для роботи з SEO. Для цього існує цілий діапазон – деякі прості безкоштовні інструменти SEO, які допоможуть вам підібрати ключові слова.

Інші – це складні і цінніші програмні продукти, які мають безліч інструментів SEO в одній службі.

У цьому огляді я перегляну 23 найкращі інструменти SEO для моніторингу та аудиту вашого сайту (але, звичайно, деякі роблять набагато більше).

Я перегляну суть програмного забезпечення / компанії, а потім функції та завершуватимуться з ціновим діапазоном. Оскільки це довгий список, зрозумійте, що я не можу охопити все… але найважливіші речі будуть там!

Після перших кількох елементів у цьому списку ви зрозумієте, що багато функцій однакові – або перетинаються.

Через це я перестаю їх пояснювати досить рано, щоб заощадити кожному трохи енергії.

хостинг-таблеткиНайкращі інструменти SEO для активізації маркетингу сайтів у 2020 році

 1. ПізнавальнийSEO
 2. Ворон інструменти
 3. БАВОКО
 4. SEOptimer
 5. SEO перевірка сайту
 6. SEO PowerSuite
 7. Мангули
 8. Keywordtool.io
 9. SmallSEOTools.com
 10. Грошовий робот-передавач

Готові? Ходімо:

1. ПізнавальнийSEO

когнітивнийSEO

О, класне, розумне звучання!

CognitiveSEO розпочався ще в 2009-2010 роках і офіційно почав діяти в 2011 році. З тих пір компанія зросла в кількості користувачів, членів команди та особливостей.

CognitiveSEO пишається функціями, які пропонує, і регулярно випускає нові.

когнітивне

Отже коротко кажучи – у чому полягає використання цього інструменту?

CognitiveSEO – це набір інструментів, розроблених для того, щоб допомогти вам краще оцінювати та контролювати свої сайти. CognitiveSEO надає безліч оглядів та аналізу стратегій цифрового маркетингу.

Це відразу багато речей – найкраще думати про CognitiveSEO як про багатофункціональний інструмент. Ось деякі важливі особливості:

Особливості:

 • Аудит сайту: цей інструмент розчісується через ваш сайт і дає вам знати про основні проблеми, які може мати ваш сайт, які можуть вплинути на ваш трафік.
 • Аналіз зворотних посилань CognitiveSEO агрегує дані з надійних баз даних, а потім надає вам великі варіанти зворотного зв’язку.
 • Останні події Google Penguin знищили багато рейтингів пошуку на сайті. Але CognitiveSEO пропонує інструмент для відновлення пінгвінів Google, який дозволяє вам з’ясувати, чому вас покарали, і швидко усунути проблеми..
 • Інструмент відстеження рейтингу – це те, що вам, мабуть, добре знайоме – він в основному дозволяє відстежувати рейтинг ключових слів. АЛЕ, це глибше, ніж у середньому. І зокрема, він може наводити конкретні дані щодо відслідковуваних ключових слів за містом, країною, мовою тощо.
 • Звіти про цифровий маркетинг CognitiveSEO підлаштовуються під вашу стратегію цифрового маркетингу.
 • Інформаційна панель SEO унікальна тим, що вона дуже настроюється і може показувати ДИЗЕНИ показників за вашим бажанням.
 • Прекрасні інструменти для наочності вмісту дозволяють вам переглядати діяльність соціальних медіа на вашому ринку, щоб ви могли знайти стратегії своїх конкурентів і перевершити їх.

Діапазон цін CognitiveSEO досить простий:

Ви можете оплатити або пакет Starter, або Business. Пакет Starter – це $ 129,99, що виплачується щомісяця, але в середньому становить 89 доларів на місяць, якщо ви вирішите платити щороку замість цього.

Ціновий рівень бізнес-рівня є спеціальним, і він має більше функцій, ніж план для початківців. Starter має багато функцій, не помиляйтеся, але Business Tier значно покращує справи.

В цілому, CognitiveSEO дійсно виділяється як найвищий SEO мультитул, маючи безліч функцій!

2. Інструменти ворон

Ворон інструменти

Raven Tools – досить успішна компанія SEO.

За його веб-сайтом, тисячі агентств та фрілансерів ним користуються. І одна з найпомітніших?

інструменти для ревелів

Thomson Reuters – компанія, до складу якої входить всесвітньо відома група новин Reuters. Отже, це досить великий клієнт!

Тепер, Raven Tools дуже схожий на CognitiveSEO тим, що це в першу чергу багатофункціональний інструмент: це все-в-одному пакет SEO.

Ось декілька найважливіших можливостей, які пропонує Raven Tools:

Особливості:

 • Raven Tools дозволяє робити маркетингові звіти на основі тонн різних джерел та тонн різних речей. Від аналітики веб-сайтів до звітів у соціальних мережах, ви можете в основному використовувати їх, щоб переглянути щось.
 • Інструмент дослідження конкурентів насправді має в собі купу інструментів / функцій. Існують інструменти для перегляду ефективності вашого власного сайту, перегляду конкуренції та доступу до Центру досліджень домену.
 • Інструмент аудиту сайту, зручно організований в єдину інформаційну панель, на яку припадає 6 різних типів випусків.
 • Відстеження рейтингу пошукової системи (SERP), перевірка рейтингу ключових слів і перевірка зворотної посилання.
 • Link Spy: дозволяє знаходити хороші посилання на основі рейтингу сайтів у ключових ключових словах та перевершувати гру зворотних посилань ваших конкурентів.

Ціни на Raven Tools варіюються від 79 доларів на місяць до 399 доларів на місяць за ЧЕТВЕРДІ яруси. Крім того, є також план підприємства з індивідуальним ціноутворенням, тому є багато варіантів на вибір!

Це якщо ви платите щороку. Платний місяць у місяць, плани коливаються від 109 до 479 доларів на місяць.

В цілому, Raven Tools – це ще один чудовий ревізор та репортер SEO. Це зручно для користувачів і робить майже все.

Спробуйте Raven Tools

3. БАВОКО

бавоко

Я багато говорив про інструменти “все в одному”. Ну, підготуйте себе:

Тому що Bavoko – це ще один універсальний інструмент SEO. Але чи знаєте ви, що відрізняє Бавоко?

Це:

плагін для бавоко wordpress

Bavoko – плагін для WordPress!

Це означає, що це чудовий інструмент для веб-сайтів WordPress, зокрема, і може легко інтегруватися у ваше управління WordPress.

Ось дещо з того, що робить Бавоко:

Особливості:

 • Інструменти оптимізатора вмісту дозволяють максимально оптимізувати ваші сторінки та публікації. Інструменти додаються до верху кожного допису в редакторі WordPress.
 • Пошук за ключовими словами до 25 000 ключових слів за допомогою Google Search Console. Бавоко надає безліч даних та розумінь ключових слів.
 • Інтегрований веб-сканер забезпечує швидке (і детальне) звітування про вміст, внесення швидких змін до мета-назв та описів тощо.
 • Аналіз зворотних посилань та відключення інструменту для видалення спам-посилань.
 • Насправді Bavoko пропонує детальний аналіз швидкості сторінки, що чудово, оскільки швидкість вашого веб-сайту збільшує ваш рейтинг пошуку (і приємніше для відвідувачів).

Ви, напевно, цікавитеся, скільки це все коштує. Ну, на щастя, Bavoko – це один із доступніших наборів інструментів SEO.

Зокрема, перший план БЕЗКОШТОВНО! Навіть якщо вони обмежені, про безкоштовні інструменти SEO завжди приємно знати.

Платні плани мають достатньо можливостей, щоб їх справді можна вважати інструментарієм, і вони становлять від 19,99 дол. США на місяць (професійні) до 99,99 доларів (бізнес). І звичайно, є й варіанти для підприємств, також із спеціальними цінами!

Загалом, Bavoko – це інструмент “все в одному”, але він є меншою стороною і особливо орієнтований на сайти WordPress.

Спробуйте безкоштовний інструмент Bavoko

4. SEOптимер

SEOptimer

SEOptimer має досить гарну історію походження:

Спочатку він був лише інструментом аудиту сторінки в 2012 році і став одним з найпопулярніших інструментів безкоштовного аудиту в Інтернеті.

Зараз SEOptimer має набагато більше можливостей, але все ще в основному це стосується аудитів – насправді його виробляються МІЛІОНИ.

seo оптимізатор

Так, як я вже сказав, SEOptimer – це головним чином інструмент аудиту. Ось що він пропонує:

Особливості:

 • Інструмент SEO аудиту Білої мітки – ОСНОВНА особливість SEOptimer. Це, по суті, дає змогу генерувати SEO-аудити Білої Мітки. Вони написані просто та виглядають елегантно, і вам просто потрібно завантажити логотип компанії та агентства та реквізити, щоб ви могли доставляти фірмові звіти своїм клієнтам..
 • Аудити Білої етикетки в основному перевіряють усе, що стосується, і можуть бути налаштовані за зовнішнім виглядом. Ви можете вибрати кольори, шаблони, різні мови тощо.
 • Вбудований інструмент аудиту: це дозволяє вбудовувати просту форму аудиту на ваш сайт. Інструмент “вставляти” використовується у всіх основних мережах CMS та розробника веб-сайтів, і це досить просто. Тоді вашим відвідувачам потрібно просто натиснути на нього та здійснити швидкий аудит.
 • Вбудований інструмент аудиту дозволяє також надсилати клієнтам електронний лист із подякою, який включає аудит, який вони отримали у вигляді PDF. Плюс власні повідомлення та логотип компанії та естетичний дизайн.
 • SEO-сканер надає особливо прості (прочитані: читабельні та зручні для користувача) звіти про всі проблеми на сторінках вашого сайту. Проблеми відображаються в режимі реального часу, коли сканування працює по вашому сайту, якщо ви хочете їх швидко побачити.

Ви, можливо, помітили, я сказав, що SEOptimer – популярний БЕЗКОШТОВНИЙ інструмент аудиту.

Ну, справа в тому, що раніше було. На сьогоднішній день у нього є безкоштовний ПРОБЛЕМ протягом 14 днів, але він насправді не безкоштовний.

Дійсний ціновий діапазон поширюється на три рівні: $ 19, 29 та 59 $ на місяць.

Кожен рівень має різні функції: насамперед, перший рівень простий і дозволяє обробляти більше речей. Другий і третій рівні в основному дають білу мітку та вбудовувані інструменти (згадані вище).

Суть SEOptimer полягає в тому, що він фокусується на більш простому боці, але він все ще має багато функцій. Це ВЕЛИКИЙ інструмент для масової звітності та аудиту великої кількості клієнтів або потенційних клієнтів.

Не кажучи вже про те, що це добре для догляду за власними сайтами!

5. SEO перевірка сайту

SEO перевірка сайту

SEO Site Checkup – це дуже проста компанія з дуже прямим фоном.

Це купа професіоналів SEO, які намагалися створити простий набір інструментів SEO для підвищення рейтингу пошукових систем вашого веб-сайту..

Таким чином, SEO Site Checkup – це набір інструментів, спрямованих на спрощення управління SEO, насамперед як інструмент моніторингу та звітності.

Коротше кажучи, подумайте над назвою – це SEO перевірка. Легко!

Ось деякі основні моменти:

Особливості:

 • Існує досить багато БЕЗКОШТОВНИХ інструментів SEO, хоча вони трохи прості.
 • SEO Site Checkup також має швидкий, простий для редагування білий звіт SEO звітів.
 • SEO-звіти написані дуже просто і мають чіткі рекомендації щодо виправлення певних проблем.
 • Побічне порівняння SEO для до 5 конкурентів.
 • Необмежений аналіз та автоматизований моніторинг на основі 30+ змінних підкажуть, як змінюється ваш загальний показник SEO.
 • Більшість основних інструментів, як перевірка зворотних посилань, можливість контролю за регіонами, моніторинг швидкості сайту тощо.

SEO Site Checkup має три рівні: базовий, веб-майстер та професійний. Перший рівень отримує максимум 300 звітів про аналіз SEO, тоді як інші два отримують необмежену кількість звітів.

Чим вищий рівень, тим більше ключових слів, конкурентів та регіонів ви можете відстежувати.

Щорічно сплачується, ціни коливаються від 22,45 доларів на місяць до 71,95 доларів на місяць. Коли виплачуєте щомісяця, діапазон не відрізняється – від 24,95 до 79,95 дол.

Суть: SEO Site Checkup орієнтована на поєднання різноманітних інструментів та глибини з простотою використання, що чудово – адже багато інструментів «все в одному» можуть ускладнити початківців.

Тому це трохи простіше, але все-таки досить потужне.

6. SEO PowerSuite

SEO-пакет набору

Без сумніву, SEO PowerSuite – це один із найвідоміших і найвідоміших наборів інструментів SEO на ринку зараз.

SEO PowerSuite не так сильно відрізняється від багатьох інших імен тут. Це набір декількох потужних інструментів SEO.

Але, як я вже сказав, SEO PowerSuite особливо створений:

SEO PowerSuite

Зрозуміло, що це ВЕЛИЧЕЗНІ імена, які можна впізнати всім, тому не повинно бути сумнівів у ефективності SEO PowerSuite.

Зараз, як я вже сказав, SEO PowerSuite – це кілька інструментів в одному пакеті. Зокрема, це ЧОТРИ основні інструменти, кожен з яких припадає на іншу частину процесу SEO:

Рейтинговий трекер, SEO SpyGlass, Ревізор веб-сайтів та LinkAssistant.

Напевно, ви вже знаєте суть цих, але я перегляну деякі основні моменти:

Особливості:

 • Ранк трекер розглядає рейтинги в понад 300 пошукових системах і має понад 17 інструментів дослідження ключових слів. Крім того, рейтинги та звіти конкурентів надаються легко.
 • SEO SpyGlass – це в основному поглиблене дослідження зворотного зв’язку та анти-штрафний аудит. Є понад 50 метрик, побічні порівняння сайтів, роботи!
 • Аудитор веб-сайтів саме так виглядає: детальне сканування, що включає все, від технічних питань до проблем із вмістом.
 • LinkAssistant – це саме те, що звучить: допомагає швидко керувати та перевіряти посилання, знаходити нові, має звіти про створення посилань тощо.
 • Взагалі, SEO PowerSuite дуже зручний у користуванні.

SEO PowerSuite має три рівні: Безкоштовний, Професійний та Підприємницький.

Як ви здогадалися, безкоштовний рівень БЕЗКОШТОВНИЙ! В основному це обмеження, щоб не дозволяти вам зберігати проекти чи експортувати дані. Таким чином, ви в основному можете робити свої розслідування та аудити, але ви не можете багато чого тримати.

Але хто справді скаржиться на безкоштовні інструменти SEO?

У будь-якому разі, наступні два рівні – $ 299 та $ 699.

Я знаю, я знаю — ЩО?!

Ну, це не місяць. Ціни передбачають повний щорічний доступ до набору без додаткових комісій. На відміну від більшості послуг за дещо порівнянними цінами, SEO PowerSuite не обмежує кількість проектів, веб-сайтів, ключових слів або зворотних посилань для аналізу.

Тож, безумовно, правда, що для деяких підприємств це може бути трохи крутим. Це, безумовно, окупається в довгостроковій перспективі, але якщо ви не можете дозволити собі заощадити, оплативши все відразу, можливо, вам буде краще з іншим варіантом.

Але … якщо ви вже готові придбати SEO-пакет для щорічного пакету, ці ціни ВЕЛИКИ.

SEO PowerSuite, очевидно, є надійним набором інструментів SEO … що насправді є дуже рентабельним у довгостроковій перспективі!

7. Мангули

Мангули

Ах, що примітно про Мангули?

Назва, справді. Якщо ви не зайшли на їхній сайт, так, Mangools – це справді тематика манго. Це схоже, манго + інструменти для SEO. Весело.

У будь-якому випадку, Mangools існує з 2014 року, тож він ще досить молодий, але за цей час він досить добре зарекомендував себе.

Ось як налагоджено:

Мангули

Гаразд, даг.

Тепер, якщо ви прочитаєте останній елемент – SEO PowerSuite – ви знайдете Mangools трохи знайомим. Як і SEO PowerSuite, Mangools використовується як звичайними людьми, так і великими брендами.

І, Mangools по суті складається з п’яти інструментів SEO:

KWFinder (для пошуку ключових слів), SERPChecker, SiteProfiler, SERPWatcher та LinkMiner.

Ось деякі основні моменти:

Особливості:

 • KWFinder – так, пошук ключових слів. Це ДУЖЕ зручно для користувачів і фокусується на тому, щоб розповісти вам про те, як легко / високо шукати певні ключові слова. Крім того, швидке рейтинг конкурентів, історичні дані щодо обсягу пошуку тощо.
 • Крім того, що SERPChecker, окрім того, що є досить поширеним інструментом аналізу Google SERP, також локалізував SERP для більш ніж 50 000 місць. Швидкі симуляції та прогнози впливу ваших багатих фрагментів (наприклад, скриньки відповідей або каруселі), а також більше рейтингів від ваших конкурентів.
 • SiteProfiler є ефективним SUPER. Він навіть більш спрощений, ніж більшість користувачів веб-сайтів, і в основному розповідає вам більшість того, що вам потрібно знати про авторитет SEO для будь-якої введеної URL-адреси. Це чудовий інструмент для швидкого розуміння того, чим займається ваша конкуренція… чи ні.
 • Знову ж, SERPWatcher є дійсно зручним для користувачів, що чудово підходить для обробки більш складної інформації. Це в основному дозволяє вам знати ОРГАНІЧНИЙ потенціал трафіку вашого сайту.
 • LinkMiner – ви вже будете з цим ознайомлені, але це в основному потужна перевірка зворотної лінії.
 • Загалом, однією з головних переваг Mangools є його доступ до масивних баз даних та його здатність використовувати багато інформації. Але Mangools має велику силу, щоб НЕ надто складно ставитись до інформації, яку вона представляє.

Гаразд, тому, коли я підсумував SEO PowerSuite, загальним висновком було те, що він був економічно ефективним у довгостроковій перспективі, але все-таки трохи сильно кашляти відразу.

Mangools має багато таких самих сильних сторін, що і SEO PowerSuite – так це теж трохи обтяжена одноразова покупка?

Власне, НІ!

Mangools також має три рівні: Basic, Premium та Agency. На жаль, жодна з них не є безкоштовною.

Тим не менш, ціновий діапазон, якщо платити щорічно, становить 29,90 доларів на місяць до 79,90 доларів на місяць. Оплачується щомісяця, це значно дешевше:

Діапазон – від 49 доларів на місяць до 129 доларів на місяць.

На мій погляд, функції досить врівноважені між рівнями – Mangools Basic не є базовим, і для більшості людей це буде достатньо.

Підсумовуючи, Mangools – це високоцінний SEO-набір, який в цілому є, з великим упором на зручність.

Відвідайте Мангули

8. Ключове словоtool.io

Інструмент добору ключових слів

Keywordtool.io, також відомий як Інструмент добору ключових слів, є однією з найбільш захоплюючих записів.

Чому??

Оскільки багато записів тут є різними дорогими, всебійними наборами інструментів для SEO, інструмент добору ключових слів – це досить проста послуга:

Це інструмент для ключових слів.

І це БЕЗКОШТОВНО Але я до цього доїду пізніше.

Перш за все, наскільки це надійно? Спочатку це може здатися трохи ескізом … поки ви не побачите, хто ним скористався:

Keywordtool.io

Гаразд, так, дуже поважно. Але що це насправді робить?

Суть проста: серйозно покращити гру з ключовими словами. Замість того, щоб намагатися робити купу різних речей гідно, інструмент добору ключових слів намагається робити ключові слова дуже добре.

Тож майте на увазі, що Інструмент добору ключових слів трохи більш сфокусований, коли ви дивитесь на цей важливий список / функції:

Особливості:

 • Обсяг пошуку та тенденції з часом.
 • Рівень конкуренції за ключовими словами.
 • Оцінки ціни за клік / оцінки ціни на ключові слова в Google Ads.
 • Взагалі, Keywordtool.io добре дає швидкі корисні результати.
 • Кілька облікових записів користувачів (залежить від версії).
 • Ще раз, основи інструмента добору ключових слів ВІДПОВІДНО БЕЗКОШТОВНО Безкоштовна версія в основному зосереджена на легких пошуках, які генерують безліч ключових слів фокусування та ключових слів із довгим хвостом.

Гаразд, правда, цей список функцій здається трохи менш вражаючим порівняно з деякими з інших тут. Але важливо пам’ятати, що ключовий слово.io просто більше орієнтований на конкретний аспект SEO.

Крім того, досить хороші дані доступні просто безкоштовно. Так що, безумовно, версія Pro не була б такою дорогою, правда?

Гм:

В основному три рівні: Pro Basic, Pro Plus і Pro Business.

Оплачується щорічно, діапазон становить від 69 доларів на місяць до 159 доларів на місяць. Оплачується щомісяця – від 89 доларів на місяць до 199 доларів на місяць.

А тепер подивіться, це гідна інвестиція для вас?

Це дійсно залежить від вашого власного бізнес-контексту. Для деяких людей багатофункціональні інструменти та набори є надмірними, і зосередити увагу на ключових словах – це прекрасна інвестиція.

Для інших найкраще про інструмент добору ключових слів – безкоштовна версія.

9. SmallSEOTools.com

SmallSEOTools com

Отже, вам може бути цікаво, про що йдеться в SmallSEOTools.com.

Зрештою, він називає себе МАЛИМ – чому? Про що це??

SmallSEOTools.com в основному базується на ідеї, що багато людей не мають доступу до преміальних інструментів SEO, оскільки багато з них є надмірними з точки зору функцій та дорогих.

Отже, SmallSEOTools.com обслуговує користувачів нижчого рівня та надає менші інструменти, які все ще корисні. Цей фокус на доступності робить його одним з найбільш унікальних SEO-послуг там!

SmallSEOTools.com

То як це працює? Як ти ним користуєшся?

Це дуже просто. Ви переходите на smallseotools.com, а потім натискаєте на інструмент, який хочете використовувати – це виглядає так, як на знімку екрана вище.

Інструменти SmallSEO мають багато функцій, багато з них менші індивідуальні інструменти, але ось короткий підсумок:

Особливості:

 • Інструменти текстового контексту: цей набір інструментів дозволяє переглядати насамперед ваш вміст. Перевірте наявність плагіату, граматики, правопису, великої літери та малої літери тощо.
 • Інструменти редагування зображень: пошук зворотного зображення, зміна розміру, обрізання, генерація фавікону, розмова відео в GIF тощо.
 • Інструменти добору ключових слів: як ви бачили на малюнку, це включає позицію ключових слів, перевірку щільності ключових слів, аналіз конкуренції та основні інструменти дослідження, пропозиції щодо ключових слів із довгим хвостом, перевірку складності та багато іншого.
 • Інструменти зворотної посилання: основна перевірка зворотних посилань, творець зворотної посилання, калькулятор цін посилань, перевірена непрацююча посилання, конкуренти із зворотною посиланням тощо.
 • Управління веб-сайтами: SEO-перевірка результатів, перевірка Google Pagerank, тести на швидкість сторінки, генератори QR-кодів, детектор тем WordPress, сканування вірусів, завантажувач відео на сайти, такі як Instagram, Facebook тощо та багато іншого.
 • Інструменти відстеження веб-сайтів: відстеження посилань, перевірка стану сервера, пошук Whois, перевірка Mozrank, перевірка SSL та багато іншого.
 • Проксі-інструменти, які в основному розглядають ваш IP-адресу та надають щоденні проксі.
 • Інструменти домену: перевірка віку доменного імені, записи DNS, масовий рейтинг домену, пошук IP-адрес домену тощо.
 • Інструменти PDF для здійснення будь-якого виду PDF-перетворення або редагування: __ у PDF, PDF в __, водяні знаки тощо.
 • Перетворення одиниць, інструменти розробки, засоби керування паролями, інструменти метатегів… список продовжується.

Гаразд, я знаю, що ти думаєш: це ВЕЛИЧИЙ список МАЛИХ інструментів.

Що на землі це коштуватиме?

Що ж, ось хороша новина. Це все БЕЗКОШТОВНО.

Це насправді не так дивно. Smallseotools.com – не зовсім інструмент “все в одному”. Це не програмне забезпечення, яке поєднує різні інструменти в одній інформаційній панелі.

І деякі інструменти, які ви можете знайти безкоштовно в Інтернеті в будь-якому випадку, наприклад, будь-хто може в Google “зображення в PDF” і знайти безкоштовні сайти, які виконають цю роботу..

Але це має сенс. Smallseotools.com повинен бути колекцією, так, невеликих інструментів SEO…, які БЕЗКОШТОВНО.

Не всі хочуть цього – це менш складено, ніж преміальні SEO-пакети. Але всі інструменти на сторінці SEO охоплюють багато різних цільових цілей і будуть дуже корисними для бюджетних та бюджетних користувачів.

Легко одна з найкращих колекцій на сторінці інструментів SEO та безкоштовних інструментів SEO навколо! Тут ви можете зняти будь-який їхній інструмент.

10. Грошовий робот-передавач

Грошовий робот-передавач

Можливо, ви чули про деякі інші пункти у цьому списку… але якби ви не чули про грошового роботодавця, я б не здивувався.

… І добре, я не можу вам брехати:

Грошовий робот Submitter має один із найскладніших сайтів із усіх імен у цьому списку.

Але будьте впевнені, Money Robot Submitter – справжня частина програмного забезпечення для SEO.

Суть? Грошовий робот Submitter в основному зосереджений на побудові зв’язків та автоматизованих процесах (звідси частина роботи імені).

Але це не все, що він робить. Давайте перевіримо це:

Особливості:

 • Програмне забезпечення для створення SEO-посилань спрощує процес подання посилань та автоматизує безліч зв’язків. Ви можете легко створювати кампанії з побудови посилань на SEO, хоча я не прихильник того, як виглядає програмне забезпечення.
 • Доступ до безлічі ресурсів сервера, а це означає, що Money Robot Submitter може швидко забезпечити безліч зворотних посилань на ваш сайт.
 • Вбудовані функції перезапису статті та віджимання, які знижують ризик штрафувати за дублікат вмісту.
 • Щоденні списки веб-сайтів, що надаються програмним забезпеченням, яке постійно сканує сервери, тому у вас завжди є місця для подачі вмісту.
 • Автоматичне розв’язання капчу автоматично обробляє найпростіші капчу і забезпечує підтримку більш складних.

Гаразд – кілька інструментів, але Money Robot Submitter все ще в основному зосереджений на посиланнях SEO роботи.

Отже, що це коштує?

Ціни дуже прості: ви можете платити 67 доларів на місяць за підписку, АБО можете заплатити 497 доларів за довічну ліцензію на програмне забезпечення.

Чи варто того? Ну, це справді залежить від вас. Особисто мені здається, що грошовий робот Submitter трохи ескізний і застарілий. Але, за своєю суттю, він виконує своє призначення досить добре.

Не всі хочуть однаково зосередитися на своїй грі на посиланнях, але для тих, хто дійсно хоче підняти свої посилання на SEO-посилання, Money Robot Submitter має хороший фокус.

Завантажте грошовий робот Submitter

11. SEOTools для Excel

SeoTools для Excel

Отже, говорячи про менші та менш відомі програмні засоби SEO – коли-небудь чули про SEOTools для Excel?

Я думаю, що більшість із вас цього не зробили, якщо ви вже не шукали інструментів SEO, які працюють з Excel.

Отже, чи можете ви здогадатися, для чого цей інструмент?

Так, SEOTools для Excel орієнтована спеціально на інтеграцію керування SEO в Microsoft Excel.

Це означає, що воно перебуває на більш досконалій стороні програмного забезпечення SEO, але це, безумовно, дуже корисне програмне забезпечення для тих, хто багато використовує Excel у своїх SEO-кампаніях.

Особливості:

 • По суті, головною особливістю є функціонування на сторінці SEO. Вони в основному створюють та розширюють можливості Excel перевірити правильність налаштування сторінок та оптимізацію їх під пошукові системи..
 • SEOTools для Excel також постачається з інструментами для перегляду зовнішніх SEO факторів, наприклад, за допомогою перевірки зворотних посилань.
 • Поставляється з великою кількістю інтеграцій для популярних сервісів, таких як Google Analytics або Majestic.
 • Павук: дозволяє надати кореневу URL-адресу або список URL-адрес, які Павук-інструмент продовжить сканувати.
 • Досить просто створити власний роз’єм для інтеграції із зовнішніми API-програмами або службами. Ну, легко, якщо ви вже використовуєте Excel для SEO.
 • Незначні «помічники» інструментів для менших або непарних функцій, пов’язаних з SEO, яких Excel відсутній.

Ціна на все це? Це досить просто: 99 євро на машину на рік.

І якщо ви купуєте кілька ліцензій, ви отримуєте знижки на ліцензію!

Якщо ви не знайомі з використанням Excel для управління сайтами та SEO, це здасться досить складним. І якщо бути відвертим, це так.

Але ті, хто вже це знайде, SEOTools для Excel прекрасно заповнить нішу: Excel – це вже потужний інструмент в руках професійних інтернет-маркетологів, але в ньому відсутні деякі речі, які роблять його ідеальним для експертів.

12. TheSEOTools.net

seo tools.net

Згадайте, коли я говорив про Smallseotools.com раніше?

І як це було спрямовано на надання доступних (тобто безкоштовних) інструментів SEO для людей, які не входять у преміум-набори SEO?

Що ж, ви можете вважати Інструменти SEO як свого брата чи родича.

Заціни:

TheSEOTools.net

По суті, theseotools.net – це список БЕЗКОШТОВНИХ інструментів SEO. Вам просто потрібно зайти на сайт, вибрати потрібний і скористатися ним.

Ось деякі з запропонованих:

Особливості:

 • Більшість основних інструментів SEO, таких як рецензенти веб-сайтів, пропозиції ключових слів, шукачі зворотних посилань та виробники зворотних посилань, загальні генератори та аналізатори мета-тегів тощо..
 • Генератор скріншотів веб-сайтів
 • Шашки для: Індекс Google, швидкість сторінки, авторитет сторінки, доменний орган, кількість посилань на веб-сайті, соціальна статистика тощо.
 • Інструменти, пов’язані з доменом, як шахи вікових доменних і Whois шашки.
 • Інструменти, що стосуються вмісту: перевірка граматики, лічильники слів, перевірки позиції ключових слів, а також інструменти плагіатування та спінінг статті.

Отже, ціновий діапазон – я впевнений, що він безкоштовний?

Так, я. Ви можете дізнатися самі, зайшовши на сайт і спробувавши будь-який інструмент!

13. Програмне забезпечення Netpeak

Програмне забезпечення Netpeak

Програмне забезпечення Netpeak є одним з найбільш унікально структурованих елементів у цьому списку.

Більшість елементів тут, в основному, пропонують інструмент «все в одному», розміщують безліч окремих інструментів на своїх сайтах або мають інструмент, який фокусується на певній частині процесу SEO.

Але Netpeak?

Netpeak пропонує ДВОЕ окреме програмне забезпечення, пов’язане з SEO, для двох частин процесу SEO:

Програмне забезпечення Netpeak

Тож це не інструмент «все в одному», і ви можете використовувати один або обидва за своїм бажанням.

Netpeak Spider – це програмне забезпечення для аудиту сайту, а Netpeak Checker – для порівняння веб-сайтів та аналізу URL-адрес.

Ось деякі основні моменти (майте на увазі, що він розділений між різними програмними продуктами):

Особливості:

 • Netpeak Checker: включає понад 380 параметрів для перевірки URL-адрес.
 • Netpeak Checker: Використовуйте перелік проксі-сервісів і служб вирішення капчу під час обробки великої кількості URL-адрес
 • Netpeak Checker: дослідження профілів зворотного зв’язку та ефективності соціальних медіа.
 • Netpeak Spider: може переглянути понад 50 параметрів SEO на сторінках веб-сайтів, які ви скануєте
 • Netpeak Spider: встановіть власні правила для сканування всього веб-сайту або його частин

Отже, як я вже сказав, Netpeak Checker і Netpeak Spider – це два різних інструменти – це означає, що ви не можете придбати одну річ, яка має обоє.

Отже, вони мають і окремі ціни. Однак ці два продукти мають ТАКІ ж рівні ціни.

Кожен рівень є повнофункціональним – немає більш дорогих версій з більшою кількістю функцій. Натомість ціна залежить від часу, який ви хочете здійснити.

Один рік служби знижується до 15,20 доларів на місяць (рахунок 182,40 долара), і ви можете придбати протягом 6 місяців, 3 місяців або одного місяця.

З іншого боку, 1 місяць обслуговування становить лише 19,00 доларів США, що означає, що весь асортимент цін на продукцію становить від 15 до 19 доларів на місяць!

Коротше кажучи, програмне забезпечення Netpeak пропонує два окремі продукти, орієнтовані на різні частини процесу SEO – і ціна їх досить розумна..

Спробуйте безкоштовне програмне забезпечення Netpeak

14. Центр інструментів SEO

Цей менш відомий:

Коли-небудь чули про Центр інструментів SEO (також відомий як SEOToolsCentre)?

Ну, я теж багато чого не знав. Суть SeoToolsCentre полягає в тому, що він знаходиться в тому ж дусі, що і TheSEOTools.net та Smallseotools.com.

… Але це трохи менш налагоджено. Ось сторінка про інформацію:

центр інструментів seo

Тож, ви знаєте, це не найпрофесійніший і найповажніший веб-сайт. Але, це не означає, що це марно.

Оскільки, як і інші елементи, про які я згадував, SEOToolsCentre дозволяє використовувати купу окремих менших інструментів, розміщених на його сайті.

Значить, ви знаєте дриль. Ось деякі функції:

Особливості:

 • Більшість основних інструментів SEO включені.
 • Окрім інструмента для спінінгу статей, є також переписувач речень та інструмент перефразовування.
 • Цікаво, що є не лише граматичні та орфографічні шашки для англійської, але й граматична перевірка для німецької.
 • Павуковий симулятор пошукової системи (іншими словами, основний інструмент сканування вашого сайту).
 • Перетворювач тексту в мовлення, перевірка щільності статті, оптимізатор зображень та інструмент для набору тексту урду.

Тож, напевно, ви вже звикли до цього матеріалу: це безкоштовно, правильно?

Я маю на увазі, це має бути, побачивши цю сторінку?!

Насправді… не повністю.

Дивіться, всі інструменти, які я згадав – які в основному охоплюють ті ж типи інструментів, що і відповідні веб-сайти, про які я згадав, – безкоштовні.

Але SEOToolsCentre також має преміальний варіант членства. Що це пропонує?

Якщо чесно, то ідеї немає. У них є серйозні проблеми зі своїм веб-сайтом, тому він не відображатиме, з чого складається план преміум-класу.

… Так що це безкоштовно! І з усіх питань, які можуть виникнути на сайті … не потрібно скаржитися на безкоштовні інструменти SEO!

15. Веб-директор

Добре, після цього останнього пункту WebCEO буде трохи контрастним.

Тому що там, де SEOToolsCentre був трохи схематичним, що з’явився і сповнений безкоштовних речей … Веб-генеральний директор ДУЖЕ налагоджений і дуже преміальний..

Це було близько 2000 року, тобто майже ДВЕ ДЕКАДИ, що робить його одним із найстаріших SEO-сервісів у бізнесі.

Його клієнти мають близько 150 різних країн, а веб-директор навіть надає послуги на 24 різних мовах. Тож це не повинно бути сюрпризом:

web ceo

Гаразд, але що робить генеральний директор Web?

Якщо коротко сказати: це ще один із тих комплексів SEO все в одному. Він має понад 17 інструментів, але їх можна широко розділити на чотири категорії:

Інструменти аудиту сайтів, інструменти побудови посилань, інструменти соціальної метрики та інструменти маркетингової аналітики.

Ось деякі сильніші та менш поширені особливості:

Особливості:

 • Всі основи, які ви очікуєте від всебічного SEO-пакету.
 • Інструменти аудиту сайту включають: інструмент для оптимізації внутрішніх посилань на додаток до всіх інших аспектів аудиту сайту (SEO аналіз, технічний аналіз тощо).
 • Виберіть для моніторингу певних посилань.
 • Шпигунство за зворотним зв’язком конкурента.
 • Інструмент подання вмісту дозволяє отримувати доступ до багатьох сайтів різних типів: понад 30 місцевих сайтів та каталогів, 10 пошукових систем для покупок, 35 спільнот блогів тощо.
 • Моніторинг веб-шумів: дозволяє відстежувати актуальні теми у вашій галузі, слідкувати за репутацією вашого бренду в соціальних медіа, блогах та на сайтах новин, а також можливість перевіряти шум Twitter на цільові ключові слова.
 • Генерація звітів з білою етикеткою, яка налаштовується, тому ви можете просто ляпнути логотип / ім’я вашої компанії на речі та відправити її своїм клієнтам.
 • Звіти надходять на багато різних мов і можуть бути перекладені з англійської.

Такий налагоджений набір інструментів для SEO повинен бути дорогим, правда?

Ну … це в звичайному діапазоні цін на преміальні варіанти SEO, але з більш доступною точкою входу.

Ось як розбивається структура цін WebCEO:

Є чотири яруси, які можна платити щомісяця, щокварталу або щорічно. Якщо ви платите щомісяця, перший рівень (Solo) починається з 39 доларів на місяць і має обмежені можливості.

Найвищий показник, корпоративний, становить 299 доларів на місяць і настільки повно представлений, як дозволяє WebCEO.

Якщо ви платите щорічно, рівень входу складає всього 29 доларів на місяць, а корпоративний (четвертий рівень) – 225 доларів на місяць.

Отже, він не набагато вище середнього показника – це, безумовно, повнофункціональний набір SEO. Недарма веб-генеральний директор настільки популярний.

Спробуйте WebCEO Free

16. Інструменти ніндзя

Інструменти ніндзя

Описати інструменти Ninja трохи важко, особливо порівняно з усіма цими іншими іменами, про які я говорив.

Дивіться, інструменти Ninja – не зовсім набір інструментів. Але це більше, ніж просто один інструмент або каталог розміщених та окремих інструментів SEO.

Це пакет інструментів SEO – набір – але це не все, що потрібно. Дуже цікаво.

Інструменти ніндзя

Отже, конкретні інструменти тут мають велике значення. Насправді, ОСНОВНЕ залучення інструментів Ninja – це інструмент оптимізації фрагментів та інші його добре розвинені інструменти.

Ninja Tools більше схожий на набір якісних, специфічних інструментів, ніж загальний набір інструментів. Ось ще кілька цих інструментів:

Особливості:

 • Особливість інструменту оптимізації знімків: це щось, що Ninja Tools дійсно впровадило. Фрагменти Google, представлені в Google, дуже важливі, але їх важко захопити. Цей інструмент спрощує процес і в основному дозволяє отримувати фрагменти позицій на сторінці результатів.
 • Вищенаведений інструмент також містить дані з розділу “пов’язані пошуки” внизу результатів пошуку.
 • Він також містить дані функції Google “люди також запитують”.
 • Інструмент відео SEO: це дозволяє знайти, яке з рейтингових ключових слів повертає результати відео, переглядати дані конкурентів (у тому числі на YouTube та їх відеозахищеність), щоб ви могли підвищити свій рейтинг за допомогою своїх відео.
 • Інструмент зворотної зв’язку Ninja: відстежує ваш профіль зворотної посилання та витягує дані з TONS джерел.
 • Ninja Tools також має безкоштовний інструмент для перегляду вихідного мобільного коду. В майбутньому вони, можливо, запропонують більше безкоштовних інструментів, тому слідкуйте за новинами!
 • Материнська компанія, Інтернет-маркетинг Ninjas, має окремий сайт із ШЛЯХОМ БЕЗКОШТОВНІшими інструментами SEO.

Що ж, останній пункт – це хороша новина для ваших бюджетників там – безкоштовний інструмент! Але, звичайно, інші якісні інструменти, які надає Ninja Tools, НЕ безкоштовні.

На жаль, це трохи складно.

Дивіться, пакет інструментів Ninja включає інструмент Video SEO та Популярну оптимізацію фрагментів (яка включає інструменти “люди також запитують” та “пошуки, пов’язані з”) як один пакет.

Однак інструмент зворотного зв’язку вам доведеться купувати у материнської компанії: Internet Marketing Ninjas.

Отже, перший продукт – який є незначним набором інструментів – має три рівні: Expert, Pro та Enterprise.

Експерт – $ 4,99 на місяць, або $ 49,90 на рік, а Enterprise – 349 доларів на місяць або 3,490 доларів на рік.

Якщо ви платите щомісяця або щорічно, це вплине на ваші ціни не більше ніж на кілька доларів.

Гаразд, і інструменти зворотного зв’язку?

Вони є на сайті материнської компанії, як і кілька інших безкоштовних інструментів!

Схоже, інструменти Ninja – один з найбільш унікальних предметів у цьому списку.

17. SERPs.com

SERPs

Якби вам довелося здогадатися, що це за SERPs.com, що б це було?

Гаразд, просто жартую. Лагідне нагадування, якщо ви пролізли на початку цього списку: SERPs означає сторінку результатів пошуку. Це те, що ми всі бачимо щоразу, коли ми знаходимось в Інтернеті.

Таким чином, SERP – все про те, щоб підвищити ваше… ну, місце в результатах пошуку!

І це робить непогану роботу. Ось кілька помітних клієнтів:

SERPs.com

Тепер вам може бути цікаво, що саме пропонує SERP.

Це в основному набір інструментів, але це з більш простої сторони. Це не погано! У нього також є ще кілька унікальних особливостей, вкинутих.

Ось декілька особливостей функції:

Особливості:

 • Проста, зручна для користувача панель приладів, яка все ще містить багато інформації.
 • SERPs DataLab дозволяє переглядати мільярди щоденних даних SERP за допомогою зручного інтерфейсу. Ви також можете створити з них спеціальні звіти.
 • API для друку дозволяє розробляти щоденні рейтинги у власній системі звітності.
 • Додаток для Google Таблиць.
 • Функція білого маркування, яка досить настроюється.
 • Місцеві рейтинги на рівні міста чи поштового індексу та рейтинги для мобільних, настільних ПК та планшетів.
 • 400 різних комбінацій рейтингів Google та Yahoo за країною та мовою.
 • Усі основні функції, які ви очікуєте від всебічного набору SEO, хоча менше уваги приділяється аудиту сайту та зворотним посиланням.
 • Батьківська компанія (Authority Labs) має гідний набір надійних безкоштовних інструментів!

Отже, ось як платити за цей матеріал:

Існує три рівні: малий бізнес, агентство та підприємство. Підприємство має спеціальне ціноутворення, але інші два – не.

Малий бізнес складає $ 49 на місяць і обмежується 300 ключовими словами, 5 сайтами та 1 обліковим записом користувача.

Агентство складає 99 доларів на місяць, має до 1000 ключових слів, має повну функцію білої етикетки та необмежену кількість сайтів та користувачів.

Дехто може оцінити простіший вибір!

Але навіть якщо це не в бюджеті, ви не повинні нехтувати безкоштовними інструментами, наданими материнською компанією!

18. Арефс

ахрефи

Ах, Ареф! (Отримаєте?)

Кілька імен, про які я говорив, були досить добре зарекомендовані. У них тисячі або навіть мільйони клієнтів, включаючи деякі гучні імена.

Ну, Ареф НЕБЕЗПЕЧНО там.

З моменту заснування в 2011 році Ahrefs перетворився на дуже потужний сервіс програмного забезпечення SEO.

Просто подивіться на цей список клієнтів і скажіть мені, що він не вражає:

Арефс

Ahrefs – це в основному інший всебічний SEO-набір. Але унікальна частина полягає в тому, що Арефс є надзвичайно потужним не тільки завдяки потужним інструментам, але і великим ресурсам.

Ось подивіться, про що я говорю:

Особливості:

 • Ресурси Ahrefs є МАСИВНИМ: Ahrefs перебирає 5 мільярдів сторінок на день, має індекс 16 TRILLION відомих посилань та 3 TRILLION відомих URL-адреси.
 • Звіти про органічний пошук дозволяють переглядати рейтинг ваших конкурентів, які сторінки привертають найбільше трафіку на свої сайти, і все це на основі даних про сотні мільйонів ключових слів.
 • У цій примітці, у Провідника ключових слів є всі звичні інструменти, пов’язані з ключовими словами, про які я говорив (складність ключових слів, створення ключових слів тощо), але він працює на базі даних, що містить понад 3 мільярди ключових слів.
 • Дані зворотної посилання, знову ж таки, з мільярдів сканованих сторінок.
 • Дослідження вмісту, в якому розглядаються різні речі (соціальні медіа, органічний пошуковий трафік, зворотні посилання тощо).
 • Відстеження рейтингу, яке виходить дуже конкретним і детальним, як ви хочете.
 • Можливість встановлювати сповіщення, коли ви або ваші конкуренти виграєте / програєте зворотні посилання.
 • Підтримка клієнтів є дуже надійною, однією з найкращих пропозицій програмного забезпечення SEO.

Гаразд, очевидно, що у Ahrefs використовується шалений об’єм даних. Це має коштувати чогось, правда?

… Так, безумовно. Арефс має чотири яруси, які можна виплачувати щомісяця або щороку.

Платна щомісяця, ціна коливається від 99 доларів на місяць (Lite) до 999 доларів на місяць (агенція).

Щорічно сплачується, ціна коливається від 82 доларів на місяць до 832 доларів на місяць.

Так, так, початкова ціна на крутішій стороні, але вона все ще досить добре представлена. І, чесно кажучи, все, що скористається масовими базами даних Ареффа, гарантуватиме дещо більш високі ціни.

19. Моз

МОЗ

Важко підкреслити, наскільки велика угода Moz у світі програмного забезпечення SEO.

Ось як я можу найкраще поставити це на перспективу:

Досить багато імен у цьому списку похвалилися тим, як вони включають доступ до ресурсів Moz.

Очевидно, що Моз сам по собі має протистояти. Недарма його список клієнтів також вражає:

Моз

Отже, як бачите, Moz – це ще один всенабірний SEO-пакет. Існує чотири основні сфери набору: інструменти аудиту сайту, відстеження рангів, засоби зворотної посилання та інструменти дослідження ключових слів.

Особливості:

 • Як і в попередній запис, Moz має величезну кількість даних, з яких можна взяти: 35 TRILLION індексованих посилань, 7 мільйонів аналізованих SERP в день, 500 мільйонів пропозицій щодо ключових слів за допомогою інструмента добору ключових слів.
 • Аудит сайту не тільки всебічний, але і швидкий. Крім того, Moz має автоматичні щотижневі сканування та оповіщає про нові проблеми.
 • Оптимізація сторінки та вмісту.
 • Інструменти побудови зв’язків та досліджень також дозволяють вам складати списки відстеження посилань, завдяки яким дуже просто слідкувати за своїми цілями та прогресом.
 • Дуже простий та налаштований генератор звітів.
 • Чудові бортові та освітні ресурси.

Отже, ще один потужний і надійний всебійний набір інструментів SEO. Яка вартість цього разу?

Moz має чотири рівні із встановленими цінами, плюс план підприємства із спеціальними цінами та можливостями. Їм можна виплачувати щомісяця або щороку.

Якщо платять щомісяця, діапазон цін становить від 99 доларів на місяць до 599 доларів на місяць. Щорічно сплачується, діапазон зменшується: з 79 доларів на місяць до 479 доларів на місяць.

Ви знаєте, як це відбувається: для деяких підприємств це ідеальне рішення для SEO, а для інших – це зайве.

20. SEMrush

SEMrush

Отже, останні два імені у цьому списку були великими, добре утвердженими, використовувались найбільшими світовими брендами та мають багато ресурсів.

SEMrush … ну, це як і останні два.

Заснований у 2008 році, як невеликий стартап, компанія SEMrush виросла до 6 офісів у чотирьох різних країнах, де працюють понад 650 співробітників.

І вона має свою частку відомих клієнтів:

SEMrush

Отже, як ви здогадуєтесь, суть SEMrush полягає в тому, що це ще один всебійний набір SEO. У ньому є все необхідне, але його інструменти можуть отримати ще більш глибокий, ніж зазвичай.

Особливості:

 • Усі основи, до яких ви звикли – аудит сайту, технічний аудит SEO, створення ключових слів тощо.
 • Інструменти зворотної посилання звертають додаткову увагу на те, чи посилаються сайти .edu чи .gov на ваш сайт, а також справді проникливі звіти про географічні джерела.
 • Інструменти соціальних медіа не тільки мають поглиблене звітування та аналіз, але також дозволяють створювати контент і планувати його в 5 різних соціальних мережах.
 • Чудові інструменти маркетингового контенту, які можуть генерувати трендові ідеї та спільні календарі для вашої команди.
 • Звіти Analytics для мільйона різних речей, швидко сформовані та зручні для читання графіки для порівняння сайтів, можливість генерування спеціальних звітів тощо.

Оскільки SEMrush, як і останні два пункти, є дуже всеосяжним пакетом SEO, ви будете правильно очікувати підвищення цін.

SEMrush має три яруси з фіксованими цінами плюс план Enterprise із спеціальними цінами. Ви можете платити щомісяця або щороку – ви знаєте, що свердло.

Платно щомісяця, ціновий діапазон становить від 99,95 до 399,95 доларів на місяць. Сплачується щорічно – від 83,28 до 333,28 доларів на місяць.

Тож SEMrush не надто відрізняється від своїх однолітків з SEO-набору.

Запустіть безкоштовну пробну версію SEMrush

21. Ubersuggest

малопомітний

Ubersuggest – це приємна зміна темпу після тих інтенсивних рішень SEO, які я щойно висвітлював.

Дивіться, Ubersuggest – це не набір інструментів чи навіть пара інструментів. Ubersuggest навіть не має власного веб-сайту – це єдиний інструмент, розміщений на веб-сайті Ніла Пателя.

Звучить ескіз? Це не. Ніл Патель – один із найвідоміших підприємців та маркетологів у світі.

Раніше я говорив, що Ubersuggest – це один із інструментів. Технічно кажучи, це: це одна панель пошуку на веб-сайті Ніла Пателя.

Але, на практиці, Ubersuggest можна використовувати для кількох речей і має кілька різних інструментів. Таким чином, це як міні-багатофункціональний інструмент.

Особливості:

 • Генератор ідей ключових слів та огляд пошукової фрази.
 • Змістові ідеї також!
 • При введенні домену Ubersuggest також стає аналізатором рейтингу трафіку та SEO.
 • SEO-перевірка надає суцільний перелік помилок / проблем, над якими потрібно працювати.
 • Аналізатор трафіку також розглядає головні сторінки та ключові слова.
 • Інструмент аудиту сайту, який займає максимум кілька хвилин і розкриває масу інформації досить просто.
 • Інструмент зворотних посилань, схожий на аудит сайту за структурою та швидкістю.

Подивіться, нехай буде реально – чи цей інструмент є базовим порівняно з програмним забезпеченням «все в одному»?

Безумовно. Але правда, це, мабуть, один з найкращих безкоштовних інструментів SEO на ринку. Це правильно – це абсолютно безкоштовно.

Крім того, це простий у використанні, інформативний та надійний.

22. ВідповідьПублічно

відповідьпублічні

AnswerThePublic має ту саму ноту, що і Ubersuggest – це менший інструмент, який все ще досить авторитетний.

Але о хлопче … це один з найбільш унікальних предметів тут. У ньому певний фокус на певному аспекті SEO, що дозволяє легко зрозуміти.

Немає сенсу битися навколо куща. Ось як це виглядає в дії:

ВідповідьTubPlic

AnswerThePublic можна розглядати як генератор інфографіки для даних пошукових систем. Це надмірне спрощення, і існують відмінності між безкоштовною та платною версіями, але це суть!

Особливості:

 • Загалом створюється візуалізація даних та інфографіка для ключових слів, які ви вводите.
 • Залучає багато інформації та даних, тому це не марно – але інфографіка дійсно допомагає полегшити перетравлення.
 • Порівняйте дані та перегляньте нові пропозиції.
 • Результати на основі мови та місцеположення.
 • Можливість збереження звітів!
 • Необмежена кількість членів команди.
 • Зображення вищої якості та можливість приховувати ділянки, які ви не хочете.

Гаразд, тут я маю бути трохи збитим – ні, AnswerThePublic не ВІДПОВІДНО. Більшість тих перерахованих мною функцій призначені для платної версії.

Якщо ви користуєтеся платною версією, це 99 доларів на місяць. Якщо чесно, мені це звучить трохи круто, але ей – багато людей просто гарно з цим.

На щастя, ви можете використовувати безкоштовну версію. Існує обмежена кількість пошукових запитів, і ви не можете робити побічні порівняння або більшість речей, які робить платна версія… але ви все одно можете робити основи безкоштовно!

Спробуйте AnswerThePublic Free

23. WooRank

Woorank

Я закриваю цей список інструментів SEO з WooRank.

WooRank – це досить великий набір програмного забезпечення для SEO – сьогодні його зареєстровано понад мільйон користувачів.

Це не найбільша компанія, що займається програмним забезпеченням SEO, але все ще досить примітна.

Так, як я вже сказав, WooRank – це набір інструментів. Але це з меншої сторони. Технічно це може бути інструментом «все в одному», але це не так охоплює, як деякі інші тут.

Однак, це дуже багато пропонує.

Особливості:

 • Інструмент добору ключових слів досить складний.
 • Проекти WooRanks: дозволяє в основному завантажувати дані як звіт і налаштовувати їх.
 • Сканування сайту / аудит.
 • Постійний моніторинг SEO вашого сайту, включаючи звіти електронною поштою та моніторинг стану здоров’я / тривалості роботи. В цілому WooRank робить великий акцент на SEO-перевірку.
 • На цій ноті ви можете спробувати SEO-перевірку безкоштовно!
 • WooRank робить особливий акцент на простоті та простоті користування. Це не означає, що інструменти не потужні, але вони особливо зручні.
 • Інструменти продажу дозволяють створювати звіти та огляди сайтів, щоб надсилати їх клієнтам або потенційним клієнтам.
 • Інструмент Lead Gen допоможе вам автоматизувати ці інструменти продажу раніше.

Бачите, що я маю на увазі? Навіть незважаючи на те, що WooRank багато чого відбувається, він не такий комплексний, як набір інструментів “все в одному”, які я охоплював.

Так що, сподіваємось, він дешевший, ніж вони?

Насправді, так! Існує три рівні: Pro, Premium та Enterprise. Усі вони мають попередньо встановлені ціни.

Вони надходять від 59,99 дол. На місяць до 249,99 дол. США на місяць, і відрізняються функціями – хоча приємно, що рівень професійного рівня навіть не такий обмежений.

Висновок: який інструмент SEO я рекомендую?

Якщо ви прочитали весь цей список – привітайте! Ви пам’ятаєте будь-яке з імен?

Жарти вбік, дозвольте сказати, який із цих інструментів я рекомендую. Всі вони мають достатньо переваг, які варто згадати, але ми все ще можемо звузити це з 23.

Звичайно … не існує жодного інструменту, який би відповідав усім розмірам. У мене є кілька рекомендацій:

Не дивно, що інструменти SEO, які мають конкретні фокуси, досить хороші для своїх областей. Наприклад:

Bavoko особливо чудово підходить для тих, хто широко використовує WordPress, а SEOTools для Excel корисний для користувачів Excel.

AnswerThePublic чудовий, якщо ви хочете генерувати яскраві інфографіки та звіти, а NinjaTools чудово підходить для фокусування на оптимізації фрагментів функцій.

І хоча я не завжди рекомендую компаніям використовувати безкоштовні інструменти SEO, вони, безумовно, можуть бути чудовими.

Тож для тих, я б сказав, Ubersuggest – один з найкращих безкоштовних інструментів SEO, а Smallseotools.com і TheSEOTools.net – хороші каталоги безкоштовних інструментів..

А для великих знарядь – бізнесу, яким потрібні справді надійні інструменти всеодинного SEO:

Я б сказав, що Арефф, Семруш і Моз, мабуть, є одними з найкращих, оскільки вони мають найкращі ресурси, репутацію та добре побудовані інструменти. Хоча Вуранк і Мангули також досить солідні!

Не хвилюйтесь, якщо відчуваєте себе трохи переповненим. Ми тут, щоб допомогти!

Пам’ятайте, що у нас є деякі ресурси, які допоможуть вам почати працювати з деякими основами – важливими основами, що сприяють рейтингу сторінки вашої пошукової системи.!

Оскільки ефективність веб-сайту безумовно впливає на ваш рейтинг, ви можете скористатися нашим калькулятором часу роботи, щоб побачити, що насправді означає, що реально означає для вашого сайту.

Крім того, ми можемо перевірити, чи ваш веб-сайт або ваш конкурент не працює, і сказати вам, що їх хост – таким чином ви можете перевірити деякі основи!

SEO є складним, але його можна спростити, використовуючи програмне забезпечення, яке я перераховував і рекомендував. А якщо ви хочете дізнатися більше – просто запитайте нас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map