23 Najlepsze narzędzia SEO w celu zwiększenia marketingu witryny w 2020 roku

Dobra optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) to wszystko.


Ponieważ jeśli chcesz, aby użytkownicy widzieli Twoją witrynę, kupowali produkty ze sklepu lub czytali Twoje treści – chcesz, aby użytkownicy mogli znaleźć Twoją witrynę za pośrednictwem wyszukiwarek.

OK, pewnie o tym wiesz. Ale:

Być może zastanawiasz się, dlaczego musisz wiedzieć o narzędziach SEO – nie jest tak proste, jak Googling w okolicy i używanie pewnych słów, które wydają się prowadzić do wyszukiwania?

Używanie słów kluczowych jest częścią tego, ale DALEKO od całej historii.

Istnieje wiele technologii, które pozwalają wyszukiwarkom sortować witryny i nadawać im priorytety. Zwiększenie pozycji witryny w rankingu w wynikach wyszukiwania jest bardzo możliwe, ale musisz być na bieżąco.

Na szczęście istnieje wiele programów do obsługi SEO. Ich zakres jest dość szeroki – niektóre z nich są prostymi bezpłatnymi narzędziami SEO, które pomagają wymyślić słowa kluczowe.

Inne to złożone i droższe oprogramowanie, które ma wiele narzędzi SEO w jednej usłudze.

W tej recenzji omówię 23 najlepsze narzędzia SEO do monitorowania i kontrolowania Twojej witryny (ale oczywiście niektóre robią znacznie więcej).

Omówię istotę oprogramowania / firmy, następnie funkcje i podsumuję przedział cenowy. Ponieważ jest to długa lista, zrozum, że nie mogę objąć wszystkiego… ale najważniejsze będą!

Po kilku pierwszych elementach z tej listy zauważysz, że wiele funkcji jest takich samych lub się nakłada.

Z tego powodu przestanę je wyjaśniać dość wcześnie, aby oszczędzić każdemu trochę energii.

hostingpillNajlepsze narzędzia SEO do zwiększenia marketingu witryny w 2020 roku

 1. CognitiveSEO
 2. Narzędzia Raven
 3. BAVOKO
 4. SEOptimer
 5. Kontrola witryny SEO
 6. SEO PowerSuite
 7. Mangoole
 8. Keywordtool.io
 9. SmallSEOTools.com
 10. Money Robot Submitter

Gotowy? Chodźmy:

1. CognitiveSEO

cognitiveSEO

Ooh, fajnie brzmiąca nazwa!

CognitiveSEO rozpoczęła działalność w latach 2009-2010, a oficjalnie rozpoczęła działalność w 2011 roku. Od tego czasu firma wzrosła pod względem liczby użytkowników, członków zespołu i funkcji.

CognitiveSEO jest dumny z oferowanych przez siebie funkcji i regularnie wprowadza nowe.

cognitiveseo

Krótko mówiąc – jaki jest pożytek z tego narzędzia?

CognitiveSEO to ZESTAW narzędzi zaprojektowanych w celu lepszego pozycjonowania i monitorowania witryn. CognitiveSEO zapewnia wiele spostrzeżeń i analiz cyfrowych strategii marketingowych.

Robi wiele rzeczy naraz – najlepiej myśleć o CognitiveSEO jako narzędziu wielofunkcyjnym. Oto niektóre z ważnych funkcji:

Funkcje:

 • Audyt witryny: to narzędzie przeczesuje twoją witrynę i pozwala poznać w zasadzie wszystkie problemy, które może mieć Twoja witryna, które mogłyby wpłynąć na ruch.
 • Analiza linków zwrotnych CognitiveSEO agreguje dane z zaufanych baz danych, a następnie zapewnia doskonałe opcje linków zwrotnych.
 • Ostatnie zmiany w Google Penguin spowodowały obniżenie wielu pozycji wyszukiwania w witrynie. Ale CognitiveSEO oferuje narzędzie Google Penguin Recovery, które pozwala dowiedzieć się, dlaczego zostałeś ukarany, i możesz szybko usunąć problemy.
 • Narzędzie do śledzenia pozycji to coś, co zapewne znasz – zasadniczo pozwala śledzić rankingi słów kluczowych. ALE, jest bardziej dogłębna niż średnia. W szczególności może podać szczegółowe informacje na temat śledzonych słów kluczowych według miasta, kraju, języka itp.
 • Raporty marketingu cyfrowego CognitiveSEO są dostosowane do Twojej strategii marketingu cyfrowego.
 • Pulpit nawigacyjny SEO jest wyjątkowy, ponieważ można go łatwo dostosowywać i może wyświetlać DOZENSY metryk według własnego uznania.
 • Świetne narzędzia do widoczności treści pozwalają spojrzeć na działania społecznościowe na rynku, dzięki czemu możesz znaleźć strategie konkurencji i prześcignąć je.

Przedział cenowy CognitiveSEO jest dość prosty:

Możesz zapłacić za pakiet Starter lub Business. Pakiet startowy kosztuje 129,99 USD miesięcznie, ale średnio wynosi 89 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się płacić rocznie.

Ceny w warstwie biznesowej są niestandardowe i mają więcej funkcji niż plan początkowy. Starter ma mnóstwo funkcji, nie zrozumcie mnie źle, ale poziom biznesowy znacznie podnosi poziom.

Ogólnie rzecz biorąc, CognitiveSEO naprawdę wyróżnia się jako najlepszy multitool SEO z mnóstwem funkcji!

2. Narzędzia Raven

Narzędzia Raven

Raven Tools to odnosząca sukcesy firma SEO.

Według strony internetowej tysiące agencji i freelancerów korzysta z niej. I jeden z najbardziej znaczących?

narzędzia ravel

Thomson Reuters, firma, która obejmuje znaną na całym świecie grupę informacyjną Reuters. To całkiem duży klient!

Teraz Raven Tools jest bardzo podobny do CognitiveSEO, ponieważ jest przede wszystkim narzędziem wielofunkcyjnym: jest to wszechstronny pakiet SEO.

Oto niektóre najważniejsze funkcje Raven Tools:

Funkcje:

 • Raven Tools pozwala tworzyć raporty marketingowe na podstawie ton różnych źródeł i ton różnych rzeczy. Od analityki internetowej po raporty w mediach społecznościowych, możesz w zasadzie użyć ich, aby zobaczyć wszystko.
 • Narzędzie badawcze konkurenta zawiera w sobie mnóstwo narzędzi / funkcji. Istnieją narzędzia do sprawdzania wydajności własnej witryny, konkurencji i dostępu do Domain Research Central.
 • Narzędzie kontroli witryny, wygodnie zorganizowane w jeden pulpit, który odpowiada za 6 różnych rodzajów problemów.
 • Śledzenie pozycji w wyszukiwarkach (SERP), sprawdzanie pozycji słów kluczowych i sprawdzanie linków zwrotnych.
 • Link Spy: pozwala znaleźć dobre linki na podstawie stron w rankingu pod kątem kluczowych słów kluczowych i prześcignąć grę backlink konkurencji.

Ceny Raven Tools wahają się od 79 USD miesięcznie do 399 USD miesięcznie na CZTERECH poziomach. Ponadto istnieje również plan dla przedsiębiorstw z niestandardowymi cenami – więc istnieje wiele opcji do wyboru!

Tak, jeśli płacisz rocznie. Płatne z miesiąca na miesiąc, plany wahają się od 109 $ do 479 $ miesięcznie.

Ogólnie rzecz biorąc, Raven Tools to kolejny świetny audytor i reporter SEO. Jest przyjazny dla użytkownika i robi wszystko.

Wypróbuj Narzędzia Raven

3. BAVOKO

bavoko

Do tej pory dużo mówiłem o narzędziach typu „wszystko w jednym”. Przygotuj się:

Ponieważ Bavoko jest kolejnym wszechstronnym narzędziem SEO. Ale czy wiesz, co wyróżnia Bavoko??

To:

Wtyczka bavoko wordpress

Bavoko to wtyczka WordPress!

Oznacza to, że jest to doskonałe narzędzie szczególnie dla witryn WordPress i może bezproblemowo zintegrować się z zarządzaniem WordPress.

Oto niektóre z działań Bavoko:

Funkcje:

 • Narzędzia do optymalizacji treści pozwalają optymalizować strony i posty w jak największym stopniu. Narzędzia są dołączane na początku każdego postu w edytorze WordPress.
 • Wyszukiwanie słów kluczowych do 25 000 słów kluczowych za pomocą Google Search Console. Bavoko zapewnia wiele danych i informacji na temat słów kluczowych.
 • Zintegrowany przeszukiwacz na stronie zapewnia szybkie (i szczegółowe) raportowanie treści, szybkie edytowanie tytułów i opisów meta itp..
 • Analiza linków zwrotnych i narzędzie do usuwania spamu.
 • Bavoko w rzeczywistości oferuje szczegółowe analizy prędkości strony, co jest świetne, ponieważ szybkość Twojej witryny zwiększa rankingi wyszukiwania (i jest przyjemniejsza dla odwiedzających).

Prawdopodobnie zastanawiasz się, ile to wszystko kosztuje. Na szczęście Bavoko jest jednym z bardziej dostępnych zestawów narzędzi SEO.

W szczególności pierwszy plan jest BEZPŁATNY! Nawet jeśli są ograniczone, bezpłatne narzędzia SEO są zawsze mile widziane.

Płatne plany mają wystarczającą liczbę funkcji, aby naprawdę można je uznać za zestaw narzędzi, i wahają się od 19,99 USD miesięcznie (Professional) do 99,99 USD (Biznes). Oczywiście istnieją również opcje dla przedsiębiorstw z niestandardowymi cenami!

Ogólnie rzecz biorąc, Bavoko to narzędzie typu „wszystko w jednym”, ale jest ono mniejsze i jest szczególnie ukierunkowane na strony WordPress.

Wypróbuj bezpłatne narzędzie Bavoko

4. SEOptimer

SEOptimer

SEOptimer ma całkiem niezłą historię pochodzenia:

Pierwotnie było to tylko narzędzie do audytu strony w 2012 roku i stało się jednym z najpopularniejszych DARMOWYCH narzędzi do audytu w Internecie.

Teraz SEOptimer ma o wiele więcej funkcji, ale nadal zasadniczo dotyczy audytów – w rzeczywistości wyprodukował MILIONY z nich.

SEO Optimer

Tak jak powiedziałem, SEOptimer jest zasadniczo nadal narzędziem kontroli. Oto, co oferuje:

Funkcje:

 • Narzędzie SEO Audit White Label jest GŁÓWNĄ funkcją SEOptimer. Pozwala to generować audyty SEO White Label. Są napisane prosto i wyglądają elegancko, a Ty po prostu musisz przesłać logo firmy / agencji i szczegóły – abyś mógł dostarczać klientom markowe raporty.
 • Audyty White Label w zasadzie sprawdzają wszystko, co istotne, i można je również dostosować pod względem wyglądu. Możesz wybrać kolory, szablony, różne języki itp.
 • Wbudowane narzędzie kontroli: pozwala osadzić prosty formularz kontroli w witrynie. Narzędzie do osadzania było używane w każdym głównym CMS-ie i kreatorze stron internetowych i jest dość łatwe. Następnie odwiedzający muszą tylko kliknąć i rozkwitnąć – uzyskać szybki audyt.
 • Wbudowane narzędzie do audytu umożliwia również wysyłanie klientom wiadomości e-mail z podziękowaniem, która obejmuje audyt otrzymany w formacie PDF. Plus niestandardowe wiadomości oraz logo i estetyka Twojej firmy.
 • Robot indeksujący zapewnia szczególnie proste (czytaj: czytelne i przyjazne dla użytkownika) raporty o wszystkich problemach na stronach Twojej witryny. Problemy są wyświetlane w czasie rzeczywistym, gdy indeksowanie przebiega przez Twoją witrynę, jeśli chcesz szybko je zobaczyć.

Być może zauważyłeś, że powiedziałem, że SEOptimer jest popularnym DARMOWYM narzędziem do audytu.

Chodzi o to, że kiedyś tak było. Obecnie ma bezpłatną PRÓBĘ na 14 dni, ale tak naprawdę nie jest darmowa.

Rzeczywisty przedział cenowy jest podzielony na trzy poziomy – 19 USD, 29 USD i 59 USD miesięcznie.

Każdy poziom ma inne funkcje: przede wszystkim pierwszy poziom jest prosty i pozwala obsłużyć więcej rzeczy. Drugi i trzeci poziom w zasadzie dają białą etykietę i narzędzia do osadzania (wspomniane powyżej).

Istotą SEOptimer jest to, że koncentruje się na prostszej stronie – ale wciąż ma wiele funkcji. To WIELKIE narzędzie do tworzenia raportów zbiorczych i przeprowadzania audytu dużej liczby klientów lub potencjalnych klientów.

Nie wspominając o tym, że dobrze jest dbać o własne witryny!

5. Kontrola witryny SEO

Kontrola witryny SEO

SEO Site Checkup to bardzo prosta firma z bardzo prostym doświadczeniem.

To grono profesjonalistów SEO, którzy próbowali stworzyć łatwy zestaw narzędzi SEO, aby podnieść pozycję witryny w wyszukiwarkach.

Ogólnie rzecz biorąc, SEO Site Checkup to pakiet narzędzi mających na celu uproszczenie zarządzania SEO, przede wszystkim jako narzędzie do monitorowania i raportowania.

Krótko mówiąc, pomyśl o nazwie – to sprawdzanie SEO. Łatwy!

Oto niektóre z najważniejszych:

Funkcje:

 • Istnieje wiele DARMOWYCH narzędzi SEO, choć są one nieco proste.
 • Kontrola witryny SEO ma również szybkie, łatwe do edycji raporty SEO z białą etykietą.
 • Raporty SEO są napisane w bardzo prosty sposób i zawierają bardzo jasne zalecenia dotyczące sposobu rozwiązania niektórych problemów.
 • Bezpośrednie porównania SEO dla maksymalnie 5 konkurentów.
 • Nieograniczona analiza i automatyczne monitorowanie w oparciu o ponad 30 zmiennych pokażą Ci, jak zmienia się Twój ogólny wynik SEO.
 • Większość podstawowych narzędzi, takich jak sprawdzanie linków zwrotnych, możliwość monitorowania regionów, monitorowania prędkości witryny i tak dalej.

Kontrola witryny SEO ma trzy poziomy: podstawowy, webmaster i profesjonalny. Pierwszy poziom otrzymuje maksymalnie 300 raportów analizy SEO, podczas gdy pozostałe dwa raporty są nieograniczone.

Im wyższy poziom, tym więcej słów kluczowych, konkurentów i regionów można monitorować.

Płatne rocznie ceny wahają się od 22,45 USD miesięcznie do 71,95 USD miesięcznie. W przypadku płatności miesięcznej zakres nie różni się tak bardzo – od 24,95 USD do 79,95 USD.

Istota: SEO Site Checkup skupia się na łączeniu różnych narzędzi i głębokości z łatwością obsługi, co jest świetne – ponieważ wiele narzędzi typu „wszystko w jednym” może się skomplikować dla początkujących.

Jest więc nieco prostszy, ale mimo to jest dość potężny.

6. SEO PowerSuite

Pakiet mocy SEO

Bez wątpienia SEO PowerSuite jest obecnie jednym z najbardziej znanych i uznanych zestawów narzędzi SEO na rynku.

SEO PowerSuite nie różni się zasadniczo od wielu innych nazw tutaj. Jest to pakiet kilku potężnych narzędzi SEO.

Ale SEO PowerSuite jest szczególnie ugruntowane, jak powiedziałem:

SEO PowerSuite

Oczywiście są to OGROMNE nazwy rozpoznawalne dla wszystkich – dlatego nie powinno być wątpliwości co do skuteczności SEO PowerSuite.

Teraz, jak powiedziałem, SEO PowerSuite to kilka narzędzi w jednym pakiecie. W szczególności są to CZTERY główne narzędzia, z których każde odpowiada za inną część procesu SEO:

Narzędzie do śledzenia rang, SEO SpyGlass, audytor witryny i LinkAssistant.

Prawdopodobnie znasz już ich istotę, ale omówię kilka najważniejszych rzeczy:

Funkcje:

 • Narzędzie do śledzenia pozycji analizuje rankingi w ponad 300 wyszukiwarkach i ma ponad 17 narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych. Ponadto rankingi i raporty konkurencji są łatwo dostępne.
 • SEO SpyGlass to zasadniczo dogłębne badania linków zwrotnych i audyty przeciw karom. Istnieje ponad 50 wskaźników, porównania witryn obok siebie, prace!
 • Audytor witryny jest dokładnie tak, jak wygląda: szczegółowe indeksowanie, które obejmuje wszystko, od problemów technicznych po problemy z treścią.
 • LinkAssistant jest również dokładnie tak, jak to brzmi: pomaga szybko zarządzać i weryfikować linki, znajdować nowe, ma raporty dotyczące budowania linków itp..
 • Ogólnie rzecz biorąc, SEO PowerSuite jest bardzo przyjazny dla użytkownika.

SEO PowerSuite ma trzy poziomy: bezpłatny, profesjonalny i korporacyjny.

Jak się domyślacie, bezpłatny poziom jest BEZPŁATNY! Ogranicza się głównie do tego, że nie pozwala ci zapisywać projektów ani eksportować danych. Możesz więc zasadniczo prowadzić dochodzenia i audyty, ale nie możesz wiele.

Ale kto tak naprawdę narzeka na bezpłatne narzędzia SEO?

W każdym razie kolejne dwa poziomy to 299 USD i 699 USD.

Wiem, wiem – CO?!

To nie jest na miesiąc. Ceny oznaczają pełny roczny dostęp do apartamentu bez dodatkowych opłat po drodze. W przeciwieństwie do większości usług po nieco porównywalnych cenach, SEO PowerSuite nie ma ograniczeń co do liczby projektów, stron internetowych, słów kluczowych lub linków zwrotnych do analizy.

Jest więc zdecydowanie prawdą, że w przypadku niektórych firm może to być nieco strome. Z pewnością opłaca się na dłuższą metę, ale jeśli nie możesz sobie pozwolić na oszczędzanie, płacąc jednocześnie, możesz lepiej skorzystać z innej opcji.

ALE… jeśli już planujesz kupić pakiet SEO dla pakietu rocznego, te ceny są świetne.

SEO PowerSuite to zdecydowanie solidny zestaw narzędzi SEO… które w rzeczywistości są bardzo opłacalne w dłuższej perspektywie!

7. Mangoole

Mangoole

Ach, co jest warte uwagi w Mangools?

Naprawdę nazwa. W przypadku, gdy nie odwiedziłeś ich witryny, tak, Mangools rzeczywiście jest w tematyce mango. To tak, jak mango + narzędzia SEO. Zabawa.

W każdym razie Mangools istnieje od 2014 roku, więc wciąż jest dość młody, ale w tym czasie ugruntował swoją pozycję.

Oto, jak dobrze ugruntowane:

Mangoole

Okej, cholera.

Teraz, jeśli przeczytasz ostatni element – SEO PowerSuite – Mangools okażą się nieco znajome. Podobnie jak SEO PowerSuite, Mangools są używane zarówno przez zwykłych ludzi, jak i duże marki.

Mangools składa się zasadniczo z pięciu narzędzi SEO:

KWFinder (dla wyszukiwarki słów kluczowych), SERPChecker, SiteProfiler, SERPWatcher i LinkMiner.

Oto kilka najważniejszych informacji:

Funkcje:

 • KWFinder to tak, wyszukiwarka słów kluczowych. Jest BARDZO przyjazny dla użytkownika i skupia się na przedstawieniu sedna tego, jak łatwo / często wyszukiwane są określone słowa kluczowe. Plus, szybkie rankingi konkurentów, dane historyczne dotyczące liczby wyszukiwań itp.
 • SERPChecker, oprócz tego, że jest dość popularnym narzędziem analitycznym Google SERP, ma także zlokalizowane SERP dla ponad 50 000 lokalizacji. Szybkie symulacje i prognozy wpływu twoich fragmentów rozszerzonych (takich jak pola odpowiedzi lub karuzele) oraz więcej rankingów konkurencji.
 • SiteProfiler jest SUPER wydajny. Jest jeszcze bardziej usprawniony niż większość profilerów witryn i w zasadzie mówi ci większość informacji o autorytecie SEO dla każdego wpisanego adresu URL. To świetne narzędzie do szybkiego wglądu w to, co robi konkurencja… lub nie.
 • SERPWatcher, znowu, jest naprawdę przyjazny dla użytkownika, co świetnie nadaje się do obsługi bardziej złożonych informacji. Zasadniczo pozwala poznać ORGANICZNY potencjał ruchu w Twojej witrynie.
 • LinkMiner – już się z tym zapoznasz, ale jest to w zasadzie potężny moduł sprawdzania linków zwrotnych.
 • Zasadniczo jedną z wielkich zalet Mangools jest dostęp do ogromnych baz danych i możliwość wykorzystania DUŻEJ informacji. Ale Mangools ma wielką siłę, że NIE są zbyt skomplikowane w zakresie prezentowanych informacji.

Ok, więc kiedy podsumowałem SEO PowerSuite, ogólny wniosek był taki, że na dłuższą metę był opłacalny, ale wciąż trochę do odrobienia.

Mangools ma wiele tych samych zalet, co SEO PowerSuite – jest to również trochę duży jednorazowy zakup?

Właściwie nie!

Mangools ma również trzy poziomy: podstawowy, premium i agencyjny. Żaden z nich nie jest niestety darmowy.

Niemniej jednak zakres cen, jeśli jest płacony rocznie, wynosi 29,90 USD miesięcznie do 79,90 USD miesięcznie. Płatne co miesiąc, jest znacznie droższe:

Zakres wynosi od 49 USD miesięcznie do 129 USD miesięcznie.

Moim zdaniem, funkcje są dość zrównoważone między poziomami – Mangools Basic nie jest tak podstawowy i będzie wystarczający dla większości osób, które go używają.

Podsumowując, Mangools to niedrogi, wszechstronny pakiet SEO z dużym naciskiem na użyteczność.

Odwiedź Mangools

8. Keywordtool.io

Narzędzie propozycji słów kluczowych

Keywordtool.io, znany również jako Narzędzie propozycji słów kluczowych, jest jednym z bardziej ekscytujących wpisów tutaj.

Dlaczego?

Ponieważ podczas gdy wiele wpisów tutaj jest odmianą drogich, wszechstronnych pakietów narzędzi SEO, Narzędzie propozycji słów kluczowych jest dość prostą usługą:

To narzędzie słów kluczowych.

I jest ZA DARMO. Ale przejdę do tego później.

Przede wszystkim, na ile jest to niezawodne? Na początku może to brzmieć trochę szkicowo… dopóki nie zobaczysz, kto go używał:

Keywordtool.io

Okej, więc bardzo renomowany. Ale co tak naprawdę robi?

Istota jest prosta: poważnie ulepszyć grę słów kluczowych. Zamiast próbować robić różne rzeczy przyzwoicie, Narzędzie propozycji słów kluczowych naprawdę dobrze wykonuje słowa kluczowe.

Pamiętaj, że Narzędzie propozycji słów kluczowych jest nieco bardziej skoncentrowane, gdy spojrzysz na tę listę najważniejszych / funkcji:

Funkcje:

 • Liczba operacji wyszukiwania i trendy w czasie.
 • Poziom konkurencji dla słów kluczowych.
 • Szacunkowe koszty kliknięcia / szacunkowe ceny słów kluczowych w Google Ads.
 • Zasadniczo Keywordtool.io dobrze SZYBKO daje użyteczne wyniki.
 • Wiele kont użytkowników (w zależności od wersji).
 • Po raz kolejny podstawy Narzędzia propozycji słów kluczowych są CAŁKOWICIE DARMOWE. Darmowa wersja zasadniczo skupia się na łatwym wyszukiwaniu, które generuje wiele kluczowych słów kluczowych i słów kluczowych z długim ogonem.

Ok, więc co prawda, ta lista funkcji wydaje się nieco mniej imponująca w porównaniu do niektórych innych tutaj. Ale ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że keywordtool.io jest po prostu bardziej skoncentrowany na określonym aspekcie SEO.

Ponadto całkiem dobre dane są dostępne po prostu za darmo. Na pewno wersja pro nie byłaby tak droga, prawda?

Hm:

Istnieją zasadniczo trzy poziomy: Pro Basic, Pro Plus i Pro Business.

Rocznie płatny zakres wynosi od 69 USD do 159 USD miesięcznie. Płacone co miesiąc, to 89 USD miesięcznie do 199 USD miesięcznie.

A teraz popatrz, czy to godna inwestycja dla Ciebie?

To naprawdę zależy od twojego kontekstu biznesowego. Dla niektórych osób narzędzia wielofunkcyjne i apartamenty to przesada, a skupienie się głównie na słowach kluczowych to dobra inwestycja.

Dla innych najlepszą rzeczą w Keyword Tool jest wersja darmowa.

9. SmallSEOTools.com

SmallSEOTools com

Być może zastanawiasz się, o co chodzi w SmallSEOTools.com.

W końcu nazywa się MAŁYM – dlaczego? O co chodzi?

SmallSEOTools.com opiera się w zasadzie na założeniu, że wiele osób nie ma dostępu do wysokiej jakości narzędzi SEO, ponieważ wiele z nich ma nadmiar umiejętności i jest drogi.

Tak więc SmallSEOTools.com jest przeznaczony dla użytkowników z niższej półki i zapewnia mniejsze narzędzia, które są nadal przydatne. Koncentracja na dostępności sprawia, że ​​jest to jedna z najbardziej unikalnych usług SEO na rynku!

SmallSEOTools.com

Jak to działa? Jak tego używasz?

To jest bardzo proste. Wejdź na stronę smallseotools.com, a następnie kliknij narzędzie, którego chcesz użyć – wygląda tak, jak na powyższym zrzucie ekranu.

Narzędzia SmallSEO mają wiele funkcji, wiele z nich jest mniejszymi pojedynczymi narzędziami, ale oto podsumowanie:

Funkcje:

 • Narzędzia kontekstu tekstowego: ten zestaw narzędzi pozwala przede wszystkim patrzeć na treść. Sprawdź plagiat, gramatykę, pisownię, wielkie litery na małe itd.
 • Narzędzia do edycji obrazu: wyszukiwanie obrazu do tyłu, zmiana rozmiaru, kadrowanie, generowanie ulubionych, konwersacja wideo do GIF i inne.
 • Narzędzia słów kluczowych: jak widać na zdjęciu, obejmuje to pozycję słów kluczowych, sprawdzanie gęstości słów kluczowych, analizę konkurencji i podstawowe narzędzia badawcze, sugestie słów kluczowych z długim ogonem, sprawdzanie trudności i więcej.
 • Narzędzia linków zwrotnych: podstawowy sprawdzanie linków zwrotnych, kreator linków zwrotnych, kalkulator cen linków, sprawdzanie uszkodzonych linków, konkurenci linków zwrotnych itp..
 • Zarządzanie witryną: narzędzie do sprawdzania wyników SEO, narzędzie do sprawdzania Google Pagerank, testy szybkości strony, generatory kodów QR, wykrywacz motywów WordPress, skany wirusów, programy do pobierania filmów z witryn takich jak Instagram, Facebook itp..
 • Narzędzia do śledzenia witryny: śledzenie linków, sprawdzanie statusu serwera, wyszukiwanie Whois, sprawdzanie Mozrank, sprawdzanie SSL i wiele więcej.
 • Narzędzia proxy, które w zasadzie patrzą na twoje IP i zapewniają codzienne proxy.
 • Narzędzia domeny: sprawdzanie wieku domeny, rekordy DNS, zbiorcza ocena domen, wyszukiwanie adresów IP domeny itp.
 • Narzędzia PDF do wykonywania zasadniczo dowolnej konwersji lub edycji związanej z PDF: __ do PDF, PDF do __, znaki wodne itp..
 • Konwersja jednostek, narzędzia programistyczne, narzędzia do zarządzania hasłami, narzędzia do metatagów … lista jest długa.

Okej, wiem o czym myślisz: to OGROMNA lista MAŁYCH narzędzi.

Ile to kosztuje?

Oto kilka dobrych wiadomości. Wszystkie są całkowicie BEZPŁATNE.

To właściwie nie jest takie zaskakujące. Smallseotools.com nie jest dokładnie narzędziem typu „wszystko w jednym”. To nie jest oprogramowanie, które łączy różne narzędzia w jeden pulpit.

A niektóre z narzędzi, które i tak możesz znaleźć za darmo online – na przykład każdy może znaleźć w Google „obraz do pliku PDF” i znaleźć bezpłatne strony, które wykonają zadanie.

Ale to ma sens. Smallseotools.com ma być zbiorem tak małych narzędzi SEO…, które są BEZPŁATNE.

Nie każdy będzie tego chciał – jest mniej złożony niż pakiety premium SEO. Ale wszystkie narzędzia SEO na stronie obejmują mnóstwo różnych niszowych celów i będą bardzo przydatne dla użytkowników z niższych klas i budżetu.

Z łatwością jedna z najlepszych kolekcji narzędzi SEO na stronie oraz bezpłatnych narzędzi SEO! Tutaj możesz spróbować swoich narzędzi.

10. Money Robot Submitter

Money Robot Submitter

Być może słyszałeś o niektórych innych pozycjach na tej liście … ale jeśli nie słyszałeś o Money Robot Submitter, nie byłbym zaskoczony.

… I dobrze, nie mogę cię okłamywać:

Money Robot Submitter ma jedną z najbardziej szkicowych stron ze wszystkimi nazwami na tej liście.

Ale zapewniamy, że Money Robot Submitter to prawdziwy kawałek oprogramowania SEO.

Istota? Money Robot Submitter koncentruje się głównie na tworzeniu linków i zautomatyzowanych procesach (stąd nazwa robota).

ALE to nie wszystko. Sprawdźmy to:

Funkcje:

 • Oprogramowanie do budowania linków SEO upraszcza proces przesyłania linków i automatyzuje wiele z nich. Możesz łatwo tworzyć kampanie budowania linków SEO, chociaż nie jestem fanem tego, jak wygląda oprogramowanie.
 • Dostęp do wielu zasobów serwerowych, co oznacza, że ​​Money Robot Submitter może szybko dostarczyć wiele linków zwrotnych do Twojej witryny.
 • Wbudowane funkcje przepisywania artykułów i pokrętła, które zmniejszają ryzyko kary za powielanie treści.
 • Codzienne listy stron internetowych dostarczanych przez oprogramowanie, które stale przeszukuje serwery, więc zawsze masz miejsca do przesyłania swoich treści.
 • Automatyczne rozwiązywanie captcha automatycznie obsługuje najprostsze captcha i zapewnia obsługę bardziej złożonych.

W porządku – wiele narzędzi, ale Money Robot Submitter nadal koncentruje się przede wszystkim na linkowaniu strony SEO.

Więc ile to kosztuje?

Ceny są bardzo proste: możesz zapłacić 67 USD miesięcznie za subskrypcję, LUB możesz zapłacić 497 USD RAZ za dożywotnią licencję na oprogramowanie.

Czy warto? To naprawdę zależy od ciebie. Osobiście uważam, że Money Robot Submitter jest trochę szkicowy i przestarzały. ALE, u podstaw, całkiem dobrze spełnia swoje zadanie.

Nie każdy chce skupić się na swojej grze linkowej jednakowo, ale dla tych, którzy naprawdę chcą ulepszyć swoje kampanie SEO link, Money Robot Submitter ma dobry cel.

Pobierz Money Robot Submitter

11. SEOTools dla programu Excel

SeoTools dla programu Excel

Mówiąc o mniejszym i mniej znanym oprogramowaniu SEO wokół – słyszałem kiedykolwiek o SEOTools dla Excela?

Oczekuję, że większość z was tego nie zrobi, chyba że szukaliście już narzędzi SEO współpracujących z Excelem.

Czy możesz zgadnąć, do czego służy to narzędzie??

Tak, SEOTools for Excel koncentruje się szczególnie na integracji zarządzania SEO z Microsoft Excel.

Oznacza to, że jest to bardziej zaawansowana strona oprogramowania SEO, ale z pewnością jest to bardzo przydatne oprogramowanie dla tych, którzy często używają Excela w swoich kampaniach SEO.

Funkcje:

 • Zasadniczo główną cechą są funkcje SEO na stronie. Zasadniczo rozbudowują one i rozszerzają zdolność Excela do weryfikowania poprawności konfiguracji stron i optymalizacji ich pod kątem wyszukiwarek.
 • SEOTools dla programu Excel zawiera również narzędzia do sprawdzania czynników SEO poza stroną, na przykład z funkcją sprawdzania linków zwrotnych.
 • Posiada wiele integracji popularnych usług, takich jak Google Analytics lub Majestic.
 • Spider: pozwala podać główny adres URL lub listę adresów URL, które Spider Tool będzie dalej indeksować.
 • Całkiem łatwo zbudować własny konektor do integracji z zewnętrznymi interfejsami API lub usługami. Cóż, łatwe, jeśli już korzystasz z programu Excel dla SEO.
 • Niewielkie narzędzia pomocnicze do mniejszych lub nieparzystych funkcji związanych z SEO, których brakuje Excelowi.

Cena za to wszystko? To całkiem proste: 99 EUR na maszynę rocznie.

A jeśli kupisz wiele licencji, otrzymasz rabaty na licencję!

Jeśli nie znasz programu Excel do zarządzania witryną i SEO, będzie to wydawać się dość skomplikowane. I szczerze mówiąc, to prawda.

Ale ci, którzy już to znajdą, SEOTools dla programu Excel doskonale wypełni niszę: Excel jest już potężnym narzędziem w rękach profesjonalnych sprzedawców internetowych, ale brakuje w nim niektórych rzeczy, które sprawiają, że jest idealny dla ekspertów.

12. TheSEOTools.net

seo tools.net

Pamiętaj, kiedy wcześniej mówiłem o Smallseotools.com?

I w jaki sposób ma na celu zapewnienie niedrogich (czyli bezpłatnych) narzędzi SEO dla osób, które nie są zainteresowane pakietami SEO premium?

Cóż, możesz myśleć o Narzędziach SEO jako rodzeństwie lub kuzynie.

Spójrz na to:

TheSEOTools.net

Zasadniczo theseotools.net to lista DARMOWYCH narzędzi SEO. Musisz po prostu wejść na stronę, wybrać tę, którą chcesz, i użyć jej.

Oto niektóre z oferowanych:

Funkcje:

 • Najbardziej podstawowe narzędzia SEO, takie jak recenzenci stron internetowych, sugestie słów kluczowych, wyszukiwarki linków zwrotnych i twórcy linków zwrotnych, generatory i analizatory Meta Tag itp..
 • Generator zrzutów strony
 • Sprawdzanie: Indeks Google, szybkość strony, autorytet strony, domain authority, liczba linków do strony, statystyki społecznościowe i więcej.
 • Narzędzia związane z domeną, takie jak sprawdzanie wieku domeny i kontrolery Whois.
 • Narzędzia związane z treścią: sprawdzanie gramatyki, liczniki słów, sprawdzanie pozycji słów kluczowych oraz narzędzia do plagiatu i obracania artykułów.

Przedział cenowy – jestem pewien, że jest bezpłatny?

Tak, jestem. Możesz się o tym przekonać, wchodząc na stronę i wypróbowując dowolne z narzędzi!

13. Oprogramowanie Netpeak

Oprogramowanie Netpeak

Oprogramowanie Netpeak jest jednym z bardziej unikatowych elementów na tej liście.

Większość przedmiotów tutaj oferuje w zasadzie narzędzie „wszystko w jednym”, hostuje wiele oddzielnych narzędzi na swoich stronach lub posiada narzędzie, które koncentruje się na określonej części procesu SEO.

Ale Netpeak?

Netpeak oferuje DWIE oddzielne oprogramowanie związane z SEO dla dwóch części procesu SEO:

Oprogramowanie Netpeak

Nie jest to więc narzędzie typu „wszystko w jednym” i możesz użyć jednego lub obu z nich, jak chcesz.

Netpeak Spider to oprogramowanie do kontroli witryn, a Netpeak Checker służy do porównywania stron internetowych i analizy adresów URL.

Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń (pamiętaj, że są one podzielone na różne programy):

Funkcje:

 • Netpeak Checker: zawiera ponad 380 parametrów do sprawdzania adresów URL.
 • Netpeak Checker: Korzystaj z listy serwerów proxy i usług rozwiązywania problemów captcha podczas obsługi dużej liczby adresów URL
 • Netpeak Checker: badanie profili linków zwrotnych i wydajności mediów społecznościowych.
 • Netpeak Spider: może przeglądać ponad 50 parametrów SEO na stronie dla indeksowanych stron
 • Netpeak Spider: Ustaw niestandardowe reguły indeksowania całej witryny lub jej części

Jak już powiedziałem, Netpeak Checker i Netpeak Spider to dwa różne narzędzia – co oznacza, że ​​nie można kupić jednej rzeczy, która ma oba.

Mają też osobne ceny. Jednak oba produkty mają TAKIE SAME ceny warstwowe.

Każda warstwa jest w pełni funkcjonalna – nie ma droższych wersji z większą liczbą funkcji. Zamiast tego cena zależy od czasu, który chcesz zobowiązać.

Roczny okres świadczenia usług spada do 15,20 USD miesięcznie (rozliczane 182,40 USD) i można je kupić przez 6 miesięcy, 3 miesiące lub jeden miesiąc.

Z drugiej strony 1 miesiąc usługi to tylko 19,00 USD, co oznacza, że ​​cała gama cen produktów wynosi od 15 do 19 USD miesięcznie!

Krótko mówiąc, Netpeak Software oferuje dwa oddzielne produkty, które koncentrują się na różnych częściach procesu SEO – i są dość rozsądnie wycenione.

Wypróbuj bezpłatne oprogramowanie Netpeak

14. Centrum narzędzi SEO

Ten jest mniej znany:

Słyszałem kiedyś o SEO Tools Center (znanym również jako SEOToolsCentre)?

Cóż, ja też niewiele wiedziałem. Istotą SeoToolsCentre jest to, że jest w tym samym stylu co TheSEOTools.net i Smallseotools.com.

… Ale to trochę mniej ugruntowane. Oto strona o stronie:

centrum narzędzi SEO

Wiesz, to nie jest najbardziej profesjonalna ani renomowana strona internetowa. ALE to nie znaczy, że jest bezużyteczne.

Ponieważ podobnie jak inne elementy, o których wspomniałem, SEOToolsCentre pozwala korzystać z wielu oddzielnych, mniejszych narzędzi, które są hostowane na jego stronie.

Więc znasz wiertło. Oto niektóre z funkcji:

Funkcje:

 • Uwzględniono większość podstawowych narzędzi SEO.
 • Oprócz narzędzia do obracania artykułów dostępne jest również narzędzie do przepisywania zdań i narzędzie do parafrazowania.
 • Co ciekawe, istnieją nie tylko sprawdzanie gramatyki i sprawdzania pisowni dla języka angielskiego, ale także sprawdzanie gramatyki dla języka niemieckiego.
 • Symulator pająka wyszukiwarki (innymi słowy, podstawowe narzędzie indeksujące w Twojej witrynie).
 • Konwerter tekstu na mowę, sprawdzanie gęstości artykułów, optymalizator obrazu i narzędzie do pisania w języku urdu.

Więc do tej pory prawdopodobnie przyzwyczaiłeś się do tych rzeczy: jest to bezpłatne, prawda?

To znaczy, musi być, po obejrzeniu tego o stronie?!

Właściwie… nie do końca.

Widzisz, wszystkie narzędzia, które wymieniłem – które obejmują zasadniczo te same typy narzędzi, co powiązane witryny, o których wspomniałem – są bezpłatne.

Ale SEOToolsCentre ma również opcję członkostwa premium. Co oferuje?

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Mają poważne problemy z witryną, więc nie wyświetla się, z czego składa się plan premium.

… Tak skutecznie to jest darmowe! A w przypadku wszystkich problemów na stronie może nie być… nie trzeba narzekać na bezpłatne narzędzia SEO!

15. Web CEO

Dobra, po tym ostatnim elemencie WebCEO będzie trochę kontrastem.

Bo gdzie SEOToolsCentre było trochę szkicowe i pełne darmowych rzeczy… Web CEO jest BARDZO dobrze ugruntowany i bardzo premium.

Istnieje od 2000 roku – co oznacza prawie DWIE DEKADY, co czyni go jedną z najstarszych usług SEO w branży.

Jego klienci są rozproszeni w ponad 150 różnych krajach, a CEO Web zapewnia nawet usługi w 24 różnych językach. To nie powinno być zaskoczeniem:

web ceo

Okej, ale co robi CEO Web?

Krótko mówiąc: to kolejny z tych wszechstronnych pakietów SEO. Ma ponad 17 narzędzi, ale można je ogólnie podzielić na cztery kategorie:

Narzędzia do audytu witryny, narzędzia do budowania linków, narzędzia do pomiarów społecznościowych i narzędzia do analityki marketingowej.

Oto niektóre z silniejszych i mniej powszechnych funkcji:

Funkcje:

 • Wszystkie podstawy, których oczekujesz od wszechstronnego pakietu SEO.
 • Narzędzia audytu strony obejmują: narzędzie do optymalizacji wewnętrznych linków, oprócz wszystkich innych aspektów audytu strony (analiza SEO, analiza techniczna itp.).
 • Wybierz monitorowanie niektórych linków.
 • Szpiegowanie wstecznego konkurenta.
 • Narzędzie do przesyłania treści umożliwia dostęp do wielu różnych rodzajów witryn: ponad 30 lokalnych witryn i katalogów, 10 wyszukiwarek zakupów, 35 społeczności blogów itp..
 • Monitorowanie buzza w sieci: pozwala śledzić popularne tematy w branży, monitorować reputację marki w mediach społecznościowych, blogach i serwisach informacyjnych, a także sprawdzać buzza na Twitterze pod kątem docelowych słów kluczowych.
 • Generowanie raportów z białą etykietą, które można dostosowywać, dzięki czemu możesz po prostu uderzyć logo / nazwę firmy w przedmiot i wysłać go do klientów.
 • Raporty są dostępne w wielu różnych językach i mogą być tłumaczone z języka angielskiego.

Tak dobrze ugruntowany pakiet narzędzi SEO musi być drogi, prawda?

Cóż … jest w normalnym przedziale cenowym dla opcji SEO premium, ale z bardziej przystępnym cenowo punktem wejścia.

Oto jak rozkłada się struktura cenowa WebCEO:

Istnieją cztery poziomy, za które można płacić miesięcznie, kwartalnie lub rocznie. Jeśli płacisz co miesiąc, pierwszy poziom (solo) zaczyna się od 39 USD miesięcznie i ma ograniczone funkcje.

High-end, korporacyjny, kosztuje 299 USD miesięcznie i jest tak w pełni funkcjonalny, jak pozwala WebCEO.

Jeśli płacisz rocznie, poziom wejścia wynosi zaledwie 29 USD miesięcznie, a Korporacja (czwarty poziom) – 225 USD miesięcznie.

Tak więc nie jest tak naprawdę dużo wyższy od średniej – a na pewno jest to w pełni funkcjonalny pakiet SEO. Nic dziwnego, że CEO Web jest tak popularny.

Wypróbuj WebCEO za darmo

16. Narzędzia ninja

Narzędzia Ninja

Opis narzędzi Ninja jest trochę trudny, szczególnie w porównaniu do wszystkich innych nazwisk, o których mówiłem.

Widzisz, Ninja Tools to nie jest kompletny zestaw narzędzi. Ale JEST to coś więcej niż pojedyncze narzędzie lub katalog hostowanych i oddzielnych narzędzi SEO.

To pakiet narzędzi SEO – pakiet – ale to nie wszystko, czego potrzebujesz. Bardzo interesujące.

Narzędzia Ninja

Tak więc konkretne narzędzia mają tutaj duże znaczenie. W rzeczywistości GŁÓWNĄ atrakcją Ninja Tools jest polecane narzędzie do optymalizacji fragmentów oraz inne dobrze opracowane narzędzia.

Narzędzia Ninja bardziej przypominają zestaw jakości, konkretnych narzędzi niż ogólny zestaw narzędzi. Oto kilka więcej na temat tych narzędzi:

Funkcje:

 • Zawiera narzędzie do optymalizacji Snippet: jest to coś, co Ninja Tools naprawdę wprowadziło na rynek. Fragmenty polecane przez Google są bardzo ważne, ale trudno je uchwycić. To narzędzie upraszcza proces i zasadniczo pozwala uzyskać pozycje fragmentów na stronie wyników.
 • Powyższe narzędzie zawiera również dane z sekcji „wyszukiwania związane z” u dołu wyników wyszukiwania.
 • Zawiera także dane z funkcji Google „ludzie pytają”.
 • Narzędzie SEO wideo: pozwala dowiedzieć się, które ze słów kluczowych w rankingu zwracają wyniki wideo, sprawdzają dane konkurentów (w tym na YouTube i ich zaangażowanie w wideo), dzięki czemu możesz podnosić swoje pozycje za pomocą swoich filmów.
 • Narzędzie Ninja Backlink: monitoruje profil linku zwrotnego i pobiera dane z TON źródeł.
 • Ninja Tools posiada również darmowe narzędzie do przeglądania mobilnego kodu źródłowego. W przyszłości prawdopodobnie pojawią się więcej bezpłatnych narzędzi, więc bądź na bieżąco!
 • Firma macierzysta, Internet Marketing Ninjas, ma osobną stronę z DARMOWYMI narzędziami SEO.

Cóż, ta ostatnia kwestia to dobra wiadomość dla budżetowych – bezpłatne narzędzie! Ale oczywiście inne narzędzia wysokiej jakości, które zapewnia Ninja Tools, NIE są darmowe.

Niestety jest to trochę skomplikowane.

Zobacz, pakiet narzędzi Ninja zawiera narzędzie SEO SEO i funkcję Optymalizowanego fragmentu kodu (która obejmuje „ludzie również pytają” i „wyszukiwania związane z” narzędziami) jako JEDEN pakiet.

Narzędzie wsteczne należy jednak kupić od firmy macierzystej: Internet Marketing Ninjas.

Tak więc pierwszy produkt – niewielki zestaw narzędzi – ma trzy poziomy: Expert, Pro i Enterprise.

Ekspert kosztuje 4,99 USD miesięcznie, czyli 49,90 USD rocznie, a Enterprise kosztuje 349 USD miesięcznie, czyli 3490 USD rocznie.

To, czy płacisz co miesiąc, czy co rok, wpłynie na twoje ceny tylko o kilka dolców.

Dobra i narzędzia do linku zwrotnego?

Znajdują się na stronie firmy macierzystej, podobnie jak kilka innych bezpłatnych narzędzi!

Wygląda na to, że Ninja Tools to jeden z najbardziej unikalnych przedmiotów na tej liście.

17. SERPs.com

SERP

Gdybyś musiał zgadnąć, o co chodzi w SERPs.com, co by to było?

Okej, tylko żartuję. Delikatne przypomnienie, jeśli przejrzałeś początek tej listy: SERPs oznacza stronę wyników wyszukiwania. To wszystko widzimy za każdym razem, gdy jesteśmy w Internecie.

SERP polega więc na zwiększeniu… no cóż, miejsca w wynikach wyszukiwania!

I robi całkiem niezłą robotę. Oto niektóre z godnych uwagi klientów:

SERPs.com

Być może zastanawiasz się, co dokładnie oferuje SERP.

Jest to w zasadzie zestaw narzędzi, ale jest prostszy. To nie jest złe! Ma także kilka bardziej unikalnych funkcji.

Oto kilka najważniejszych funkcji:

Funkcje:

 • Prosty, przyjazny dla użytkownika pulpit, który wciąż pokazuje mnóstwo informacji.
 • SERP DataLab pozwala spojrzeć na MILIONY codziennych danych SERP z przyjaznym interfejsem użytkownika. Możesz również tworzyć z niego niestandardowe raporty.
 • Przyjazny dla programistów interfejs API pozwala wprowadzać codzienne rankingi do własnego systemu raportowania.
 • Dodatek do Arkuszy Google.
 • Funkcja białego etykietowania, którą można bardzo dostosować.
 • Lokalne rankingi na poziomie miasta lub kodu pocztowego oraz rankingi dla urządzeń mobilnych, komputerów stacjonarnych i tabletów.
 • 400 różnych kombinacji rankingu Google i Yahoo według kraju i języka.
 • Wszystkie podstawowe funkcje, których oczekujesz od wszechstronnego pakietu SEO, chociaż mniejszy nacisk kładziony jest na audyt witryny i linki zwrotne.
 • Firma macierzysta (Authority Labs) ma przyzwoity zestaw wiarygodnych narzędzi!

Oto, jak działa płacenie za te rzeczy:

Istnieją trzy poziomy: Small Business, Agency i Enterprise. Enterprise ma niestandardowe ceny, ale pozostałe dwa nie.

Small Business kosztuje 49 USD miesięcznie i jest ograniczony do 300 słów kluczowych, 5 witryn i 1 konta użytkownika.

Agencja kosztuje 99 USD miesięcznie, ma do 1000 słów kluczowych, ma pełną funkcję białej etykiety oraz nieograniczoną liczbę witryn i użytkowników.

Niektórzy mogą docenić prostszy wybór!

Ale nawet jeśli nie ma go w budżecie, nie należy zaniedbywać bezpłatnych narzędzi dostarczanych przez firmę macierzystą!

18. Ahrefs

ahrefs

Ah, Ahrefs! (Zdobyć?)

Kilka nazwisk, o których mówiłem, jest dość dobrze znanych. Mają tysiące, a nawet miliony klientów, w tym niektóre znane nazwiska.

Ahref jest tam na pewno.

Od momentu założenia w 2011 roku Ahrefs stał się bardzo potężnym serwisem oprogramowania SEO.

Spójrz tylko na listę klientów i powiedz, że nie robi to wrażenia:

Ahrefs

Ahrefs to w zasadzie kolejny kompletny pakiet SEO. Ale wyjątkową częścią jest to, że Ahrefs jest super potężny, nie tylko ze względu na silne narzędzia, ale także duże zasoby.

Oto, o czym mówię:

Funkcje:

 • Zasoby Ahrefsa są OGROMNE: Ahrefs indeksuje 5 miliardów stron dziennie, ma indeks 16 trylionów znanych linków i 3 tryliony znanych adresów URL.
 • Raporty bezpłatnych wyników wyszukiwania pozwalają sprawdzić, w jaki sposób twoi konkurenci zajmują pozycję w rankingu, jakie strony generują największy ruch w ich witrynach, a wszystko opiera się na danych setek milionów słów kluczowych.
 • W tej notatce Eksplorator słów kluczowych ma wszystkie zwykłe narzędzia związane ze słowami kluczowymi, o których mówiłem (trudność słowa kluczowego, generowanie słów kluczowych itp.), Ale jest zasilany przez bazę danych zawierającą ponad 3 miliardy słów kluczowych.
 • Dane zwrotne z miliardów zaindeksowanych stron.
 • Badanie treści, które obejmuje wiele rzeczy (media społecznościowe, organiczny ruch związany z wyszukiwaniem, linki zwrotne itp.).
 • Śledzenie pozycji, które staje się bardzo szczegółowe i szczegółowe, jak chcesz.
 • Możliwość ustawiania alertów, gdy ty lub twoi konkurenci wygrywasz / tracisz linki zwrotne.
 • Obsługa klienta jest bardzo solidna, jedne z najlepszych oferowanych przez oprogramowanie SEO.

Jasne, Ahrefs używa niesamowitej ilości danych. To musi coś kosztować, prawda?

…Tak, zdecydowanie. Ahrefs ma cztery poziomy, które można wypłacać co miesiąc lub co rok.

Płatne co miesiąc, ceny wahają się od 99 USD miesięcznie (Lite) do 999 USD miesięcznie (Agencja).

Płacona co roku cena waha się od 82 USD miesięcznie do 832 USD miesięcznie.

Tak, cena początkowa jest bardziej stroma, ale nadal jest dość dobrze prezentowana. I szczerze mówiąc, wszystko, co korzysta z ogromnych baz danych Ahrefs, będzie gwarantować wyższe ceny.

19. Moz

MOZ

Trudno podkreślić, jak duży jest Moz w świecie oprogramowania SEO.

Oto jak najlepiej przedstawić to w perspektywie:

Sporo nazwisk na tej liście chwali się, w jaki sposób obejmują dostęp do zasobów Moz.

Tak wyraźnie, sam Moz jest siłą do walki. Nic dziwnego, że lista klientów robi wrażenie:

Moz

Jak widać, Moz to kolejny wszechstronny pakiet SEO. Istnieją cztery główne obszary pakietu: narzędzia do kontroli witryny, śledzenia pozycji, narzędzia linków wstecznych i narzędzia do badania słów kluczowych.

Funkcje:

 • Podobnie jak poprzedni wpis, Moz ma ogromne ilości danych do pobrania: 35 TRILLION indeksowanych linków, 7 milionów SERP analizowanych dziennie, 500 milionów sugestii słów kluczowych za pomocą narzędzia propozycji słów kluczowych.
 • Audyty witryny są nie tylko kompleksowe, ale szybkie. Ponadto Moz ma automatyczne cotygodniowe indeksowanie i powiadamia o nowych problemach.
 • Optymalizacja strony i treści.
 • Narzędzia do budowania linków i badań pozwalają także tworzyć listy śledzenia linków, które ułatwiają śledzenie twoich celów i postępów.
 • Bardzo prosty i wysoce konfigurowalny generator raportów.
 • Świetne zasoby związane z wdrażaniem i edukacją.

Kolejny potężny i renomowany zestaw narzędzi SEO typu „wszystko w jednym”. Ile kosztuje tym razem?

Moz ma cztery poziomy z ustalonymi cenami, a także abonament korporacyjny z niestandardowymi cenami i funkcjami. Mogą być wypłacane co miesiąc lub co rok.

W przypadku płatności miesięcznej zakres cen wynosi od 99 USD miesięcznie do 599 USD miesięcznie. Rocznie płatny zakres spada: z 79 USD miesięcznie do 479 USD miesięcznie.

Wiesz, jak to wygląda: dla niektórych firm będzie to idealne rozwiązanie SEO, a dla innych będzie to przesada.

20. SEMrush

SEMrush

Tak więc dwa ostatnie nazwiska na tej liście były duże, ugruntowane, używane przez największe światowe marki i mają mnóstwo zasobów.

SEMrush… cóż, to tak jak dwa ostatnie.

Założona w 2008 roku jako niewielki startup SEMrush ma 6 biur w czterech różnych krajach i zatrudnia ponad 650 pracowników.

Ma też swoją część znanych klientów:

SEMrush

Jak można się domyślić, sednem SEMrush jest to, że jest to kolejny wszechstronny pakiet SEO. Ma w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz, ale jego narzędzia mogą być jeszcze bardziej szczegółowe niż zwykle.

Funkcje:

 • Wszystkie podstawowe przyzwyczajenia – audyty witryn, techniczne audyty SEO, generowanie słów kluczowych itp.
 • Narzędzia linków zwrotnych zwracają szczególną uwagę na to, czy witryny .edu lub .gov odnoszą się do Twojej witryny, a także naprawdę wnikliwe raporty na temat źródeł geograficznych.
 • Narzędzia mediów społecznościowych nie tylko mają dogłębne raporty i analizy, ale także pozwalają tworzyć treści i planować je w 5 różnych sieciach społecznościowych.
 • Świetne narzędzia content marketingu, które mogą generować trendy pomysłów na tematy i udostępniać kalendarze dla Twojego zespołu.
 • Raporty analityczne dla miliona różnych rzeczy, szybko generowane i łatwe do odczytania wykresy do porównywania witryn, możliwość generowania niestandardowych raportów i więcej.

Ponieważ SEMrush, podobnie jak dwa ostatnie elementy, jest bardzo kompleksowym pakietem SEO, możesz mieć rację, oczekując wyższych cen.

SEMrush ma trzy poziomy ze stałymi cenami plus plan Enterprise z niestandardowymi cenami. Możesz płacić miesięcznie lub rocznie – znasz wiertło.

Płatne miesięcznie, zakres cen wynosi od 99,95 USD do 399,95 USD miesięcznie. Płacony rocznie, wynosi od 83,28 USD do 333,28 USD miesięcznie.

Tak więc SEMrush nie różni się zbytnio od swoich wysokiej jakości zestawów SEO.

Uruchom bezpłatną wersję próbną SEMrush

21. Ubersuggest

ubers Sugestia

Ubersuggest to miła zmiana tempa po tych intensywnych rozwiązaniach SEO, które właśnie omówiłem.

Widzisz, Ubersuggest nie jest zestawem narzędzi ani nawet kilkoma narzędziami. Ubersuggest nie ma nawet własnej strony internetowej – to pojedyncze narzędzie hostowane przez stronę Neila Patela.

Brzmi szkic? To nie jest. Neil Patel jest jednym z najbardziej uznanych przedsiębiorców i marketerów na świecie.

Wcześniej powiedziałem, że Ubersuggest jest jednym z narzędzi. Technicznie rzecz biorąc, jest to: jeden pasek wyszukiwania na stronie Neila Patela.

ALE w praktyce Ubersuggest może być używany do wielu rzeczy i ma kilka różnych narzędzi. To trochę jak mini-narzędzie.

Funkcje:

 • Generator pomysłów na słowa kluczowe i przegląd wyszukiwanego hasła.
 • Idee treści również!
 • Po wejściu do domeny Ubersuggest staje się również analizatorem ruchu i pozycjonowania SEO.
 • Kontroler SEO zapewnia solidną listę błędów / problemów, nad którymi należy pracować.
 • Analizator ruchu sprawdza także najważniejsze strony i słowa kluczowe.
 • Narzędzie Site Audit, które zajmuje najwyżej kilka minut i ujawnia wiele informacji po prostu.
 • Narzędzie linków zwrotnych, podobne do audytu strony pod względem struktury i szybkości.

Spójrzmy, bądźmy szczerzy – czy to narzędzie jest podstawowe w porównaniu do fantazyjnego oprogramowania schmancy all-in-one?

Zdecydowanie. Ale prawda jest taka, że ​​jest to prawdopodobnie jedno z najlepszych bezpłatnych narzędzi SEO na rynku. Zgadza się – jest całkowicie darmowy.

Poza tym jest łatwy w użyciu, pouczający i godny zaufania.

22. Odpowiedz publicznie

odpowiedzieć publicznie

Odpowiedź ThePublic ma tę samą notatkę, co Ubersuggest – jest to mniejsze narzędzie, które wciąż cieszy się dużą renomą.

Ale och, chłopcze… czy to jeden z bardziej unikalnych przedmiotów tutaj. Koncentruje się na pewnym aspekcie SEO, co ułatwia zrozumienie.

Nie ma sensu owijać w bawełnę. Oto jak to wygląda w akcji:

Odpowiedź ThePublic

Odpowiedź ThePublic można traktować jako generator infografiki dla danych wyszukiwarki. To nadmierne uproszczenie i istnieją różnice między wersją bezpłatną i płatną, ale to sedno!

Funkcje:

 • Ogólnie tworzy wizualizacje danych i infografiki dla wprowadzonych terminów kluczowych.
 • Zawiera wiele informacji i danych, więc nie jest bezużyteczne – ale infografiki naprawdę ułatwiają ich trawienie.
 • Porównaj dane i zobacz nowe sugestie.
 • Wyniki oparte na języku i lokalizacji.
 • Możliwość zapisywania raportów!
 • Nieograniczona liczba członków zespołu.
 • Obrazy o wyższej jakości i możliwość ukrywania niepotrzebnych sekcji.

Okej, muszę być trochę przygnębiony – nie, AnswerThePublic nie jest CAŁKOWICIE darmowy. Większość wymienionych przeze mnie funkcji dotyczy wersji płatnej.

Jeśli wybierzesz wersję płatną, kosztuje ona 99 USD miesięcznie. Szczerze mówiąc, brzmi to dla mnie trochę stromo, ale hej – wiele osób jest w porządku.

Na szczęście możesz skorzystać z darmowej wersji. Liczba wyszukiwań jest ograniczona i nie można wykonywać porównań bocznych ani większości czynności wykonywanych przez płatną wersję… ale nadal można wykonać podstawowe czynności za darmo!

Wypróbuj AnswerThePublic za darmo

23. WooRank

Woorank

Zamknę tę listę narzędzi SEO za pomocą WooRank.

WooRank to dość duży pakiet oprogramowania SEO – obecnie zarejestrowało go ponad milion użytkowników.

Nie jest to największa firma zajmująca się oprogramowaniem SEO, ale nadal jest dość godna uwagi.

Tak jak powiedziałem, WooRank to zestaw narzędzi. Ale to jest na mniejszą stronę. Technicznie może to być narzędzie typu „wszystko w jednym”, ale nie obejmuje tak wielu innych użytkowników.

To powiedziawszy, oferuje wiele.

Funkcje:

 • Narzędzie propozycji słów kluczowych jest dość wyrafinowane.
 • Projekty WooRanks: pozwala w zasadzie pobierać dane jako raport i dostosowywać je.
 • Indeksowanie witryny / audyt.
 • Stałe monitorowanie SEO witryny, w tym raporty e-mail i monitorowanie stanu zdrowia / czasu pracy. Ogólnie rzecz biorąc, WooRank kładzie duży nacisk na sprawdzanie SEO.
 • Przy tej notatce możesz bezpłatnie wypróbować narzędzie do sprawdzania SEO!
 • WooRank kładzie szczególny nacisk na prostotę i łatwość użytkowania. Nie oznacza to, że narzędzia nie są potężne, ale są szczególnie użyteczne.
 • Narzędzia sprzedaży umożliwiają tworzenie raportów i recenzji witryn, które można wysłać do klientów lub potencjalnych klientów.
 • Narzędzie Lead Gen pomaga wcześniej zautomatyzować te narzędzia sprzedażowe.

Widzisz co mam na myśli? Mimo że WooRank wiele się dzieje, nie jest tak wszechstronny jak kompleksowe zestawy narzędzi, które omówiłem.

Mamy nadzieję, że jest tańszy od nich, prawda?

Właściwie tak! Istnieją trzy poziomy: Pro, Premium i Enterprise. Wszystkie mają ustalone ceny.

Przychodzą od 59,99 USD miesięcznie do 249,99 USD miesięcznie i różnią się funkcjami – choć przyjemnie, poziom Pro nie jest nawet tak ograniczony.

Wniosek: które narzędzie SEO polecam?

Jeśli przeczytałeś całą tę listę – gratulacje! Czy pamiętasz któreś z imion??

Żarty na bok, pozwól mi powiedzieć, które z tych narzędzi polecam. Wszystkie mają wystarczająco wiele zalet, o których warto wspomnieć, ale wciąż możemy je zawęzić od 23.

Oczywiście… nie ma jednego narzędzia, które pasowałoby do wszystkich rozmiarów. Mam kilka rekomendacji:

Nic dziwnego, że narzędzia SEO, które mają określone cele, są całkiem dobre w swoich obszarach. Na przykład:

Bavoko jest szczególnie świetny dla osób intensywnie korzystających z WordPressa, a SEOTools dla programu Excel jest dobry dla użytkowników programu Excel.

Odpowiedź ThePublic jest świetny, jeśli chcesz generować krzykliwe infografiki i raporty, a NinjaTools doskonale nadaje się do skoncentrowania się na optymalizacji fragmentów funkcji.

I chociaż nie zawsze zalecałbym firmom korzystanie z bezpłatnych narzędzi SEO, z pewnością mogą być świetne.

Dla tych osób powiedziałbym, że Ubersuggest jest jednym z najlepszych bezpłatnych narzędzi SEO, a Smallseotools.com i TheSEOTools.net to także dobre katalogi bezpłatnych narzędzi.

A dla wielkich dział – firmy, które potrzebują naprawdę niezawodnych, wszechstronnych narzędzi SEO:

Powiedziałbym, że Ahrefs, SEMrush i Moz są prawdopodobnie jednymi z najlepszych, ponieważ mają najlepsze zasoby, reputację i dobrze zbudowane narzędzia. Chociaż Woorank i Mangools są również dość solidne!

Nie martw się, jeśli czujesz się trochę przytłoczony. Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Pamiętaj, że mamy zasoby, które mogą pomóc Ci w zapoznaniu się z podstawami – ważnymi podstawami, które podnoszą pozycję strony w wyszukiwarce!

Ponieważ wydajność witryny zdecydowanie wpływa na pozycję w rankingu, możesz skorzystać z naszego kalkulatora czasu pracy, aby zobaczyć, co naprawdę oznacza czas pracy witryny.

Ponadto możemy sprawdzić, czy Twoja witryna lub konkurencja nie działa, i powiedzieć, kto jest ich gospodarzem – w ten sposób możesz sprawdzić niektóre z podstawowych zasad!

SEO jest złożone, ale można to ułatwić za pomocą oprogramowania, które wymieniłem i poleciłem. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – po prostu zapytaj nas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map