25 najlepszych projektów stron internetowych dla Twojej inspiracji w 2020 roku

Budowanie strony internetowej dla czegokolwiek stało się obecnie trendem. Masz witryny z grami, zakupami, mediami społecznościowymi, streamingiem wideo, audiobookami, wiadomościami i wieloma innymi rzeczami.


Chcesz założyć własną stronę internetową? Jak oceniasz skuteczność swojej witryny po jej uruchomieniu? Nie możesz nic powiedzieć, prawda? Wybór innowacyjnego szablonu projektu witryny może dać przewagę nad konkurencją.

Zanotowaliśmy kilka najlepszych projektów witryn, aby zainspirować Cię do stworzenia unikalnego projektu witryny dla siebie.

Spójrz…

1. Cześć Fly

Inspirujące projekty stron internetowych

Hi Fly to strona internetowa dla specjalistów ds. Leasingu samolotów, która oferuje usługi czarterowe i leasingowe innym firmom lotniczym. Gdy otworzysz tę stronę, wokół wzrośnie zestaw ruchomych chmur i powoli wyskoczy samolot.

To może dać ci wyobrażenie o tym, jak możesz pracować z projektem strony głównej swojej witryny, jeśli chcesz czegoś, co wyskoczy, aby zaskoczyć odwiedzających..

2. Nasze prace

Inspirujące projekty stron internetowych

Ta witryna ma niesamowite efekty – wskaźnik myszy to kropka pokryta małym pierścieniem, który rozszerza się, gdy przesuwamy wskaźnik w kierunku dowolnego słowa, które ma zostać kliknięte. Strona główna prosi o przewijanie, a gdy to robisz, tło powiększa się i przechodzi do następnej strony.

Strony wywołują efekt fali wodnej, a pokaz slajdów zdjęć jest naprawdę płynny podczas przewijania do przodu.

3. Jomor Design

Najedź, aby wyświetlić podgląd

Jomor Design

Jomor Design pomaga tworzyć markowe strony internetowe dla Twojej firmy. Możesz obejrzeć fajne projekty tego artysty na stronie głównej i w segmencie pracy. Efekty są miłe, gdy kursor myszy znajdzie się na linkach na stronie głównej, linki pojawią się w formacie obrazu witryny lub pracy.

Podczas przewijania w dół tytuły i obrazy rosną, a przycisk „wyświetl projekt” obraca się i przesuwa swobodnie w pobliżu obrazu tego projektu.

4. ROKY

Inspirujące projekty stron internetowych

Unikalna strona cyfrowego studia produkcyjnego, która pomaga projektować i kodować wszelkiego rodzaju projekty internetowe. Witryna pozwala nam przewijać zarówno w górę, jak i w dół, mając różne informacje o swojej pracy.

Pośrodku ekranu znajduje się kula, która rozszerza się na ekranie, co daje 360º widok sekcji witryny, dzięki czemu jest kreatywna i inna.

5. Autonomia

Najedź, aby wyświetlić podgląd

Autonomia

Autonomy ma bardzo kreatywny projekt strony internetowej z unikalnym ekranem głównym. Strona główna jest wyposażona w ankietę do przesuwania i przechodzenia na inną stronę. Na drugiej stronie znajduje się również ankieta, która przesuwa się, gdy zwiększasz kwotę pożyczki, którą chcesz, i wybierasz czas trwania poniżej.

Atrakcyjny design sprawia, że ​​odwiedzający dłużej angażują się na stronie.

6. VS + CO

Inspirujące projekty stron internetowych

Ta strona internetowa stanowi platformę zarządzania dla artystów i fotografów. Witryna wydaje się prosta, gdy odwiedzasz ją jako pierwsza, ale gdy przesuwasz mysz w kierunku logo, kolor tła ciągle się zmienia (jeden kolor na raz).

Ten projekt może ci pomóc, jeśli chcesz wybrać prosty i kreatywny układ swojej witryny.

7. DeepCube

Inspirujące projekty stron internetowych

Podczas przewijania w dół tło unosi się i zmienia kolor i kształt. Również po prawej stronie ekranu pokazane są atomy połączone ze sobą w określonym kształcie za pomocą linii. Linie te znikają w tle, pozostawiając atomy w postaci czarnych kropek.

8. Przyszłość zrównoważonego rozwoju

Inspirujące projekty stron internetowych

To jest artykuł, który jest tworzony w formie strony internetowej. Ma atrakcyjny wygląd, a pokaz slajdów rozdziałów eskaluje do przodu podczas przewijania strony. W tle tematu odtwarzane są pliki GIF.

9. Kultura domowa

Inspirujące projekty stron internetowych

Strona główna tej witryny ma układ ze znakami pióra na ekranie. Pokaz slajdów zmienia się z efektem falistym, a po kliknięciu projektów prowadzi do nowej strony, na której wznosi się projekt.

Jest to w zasadzie strona internetowa projektantów wnętrz, którzy chcą wprowadzać innowacje w projektach Twojego domu.

10. Chameleon Media

Inspirujące projekty stron internetowych

Projekt Twojej witryny powinien być taki, aby odzwierciedlał jakość Twojej pracy z samym projektem. Chameleon Media to agencja reklamowa i twórca filmów, które można obserwować na podstawie projektu strony głównej.

Podczas poruszania wskaźnikiem myszy w dowolnym miejscu ekranu występuje efekt fal.

11. Zeeman

Najedź, aby wyświetlić podgląd

Zeeman

Zeeman zaprojektował dwa trampki, jeden z limitowanej edycji hybrydowej, a drugi ma prosty design. Oba są wyświetlane na stronie internetowej, a na stronie głównej znajduje się kółko odtwarzania, które obraca się po najechaniu kursorem.

12. Akufen

Inspirujące projekty stron internetowych

Strona główna tej witryny zawiera bloki 3D, które poruszają się podczas przesuwania wskaźników. Po kliknięciu podanych sekcji pokaz slajdów ich projektów rozpoczyna się od bloków pojawiających się na półprzezroczystym tle.

13. Akademia Mercury

Inspirujące projekty stron internetowych

Projekt strony internetowej jest po prostu niesamowity. Jeśli jesteś miłośnikiem gier kosmicznych, na pewno interesująca będzie grafika. Zasadniczo uczą Cię, jak tworzyć oprogramowanie.

Asteroidy i satelity poruszają się po stronie, a kiedy przewijasz w dół, statek kosmiczny przesuwa się w dół do następnej sekcji wraz ze wskaźnikiem.

14. 36 dni typu

Inspirujące projekty stron internetowych

Decydując się na zbudowanie interaktywnego projektu strony internetowej, dobrze może pomóc układ 36 dni typu. Z każdą literą, do której przesuniesz wskaźnik, będziesz mógł kontrolować ruch tej litery. Po kliknięciu ENTER zobaczysz alfabety i liczby zaprojektowane przez różnych artystów.

15. Jeden niebieski poślizg

Inspirujące projekty stron internetowych

Projekt jednego niebieskiego slipu oparty jest na statku marynarza na morzu. Na środku ekranu znajduje się koło lub hełm, który ma różne sekcje, które wyglądają tak, jakby były uchwytami. W tle nieprzerwane odtwarzanie fal morskich.

16. To jest dalej

Najedź, aby wyświetlić podgląd

To jest dalej

Strona internetowa firmy zarządzającej wydarzeniami, która buduje odpowiedni tłum, aby pomóc im w biznesie i rozwoju osobistym. Na stronie głównej znajduje się logo po lewej stronie, z którego jest wideo z wydarzeń, które zrobili do tej pory.

Prosty w projektowaniu, ale z efektywną treścią, ten projekt strony internetowej może ci pomóc, jeśli jesteś firmą organizującą wydarzenia.

17. ADN

Najedź, aby wyświetlić podgląd

ADN

ADN jest firmą zajmującą się marketingiem cyfrowym i projektowaniem stron internetowych. Wskaźnik myszy na tej stronie internetowej to kropka, po której następuje ruchomy trójkąt, który porusza się wraz ze wskaźnikiem za nim. Zjedź w dół i zobacz ich pracę.

Projekt strony internetowej ma tylko 2 kolory czcionki i tła, ładny i łatwy. Nic nie wyskakuje i prosty układ.

18. Comptoir Libanais

Najedź, aby wyświetlić podgląd

libański

Strona restauracji z kolorowym tłem i starą grafiką. Po przewinięciu w dół elementy będą odtwarzane w postaci plików GIF.

19. Kazuki

Inspirujące projekty stron internetowych

To jest strona portfolio artysty. Gdy przesuwasz się w dół, pokaz slajdów jej kompozycji rozpoczyna się na zmiennym tle.

20. ARVR Magic

Inspirujące projekty stron internetowych

To jest strona twórcy Augmented Reality and Virtual Reality. Strona główna zawiera obraz 3D, który porusza się po przeciwnej stronie niż ruch kursora.

21. Mirrorball

Inspirujące projekty stron internetowych

Kolejny pomysł na stronę agencji reklamowych lub projektantów to Mirrorball. Wszystkie linki do innych stron i pracy są zintegrowane z kulą sferyczną widoczną na stronie internetowej. Suwak poniżej pozwala nam zmienić rozmiar piłki.

Użyj kontroli, aby powiększyć i kliknij + przesuń, aby obrócić piłkę. Po kliknięciu dowolnego ekranu na kulce strona z informacjami o tej konkretnej pracy zostanie pomniejszona.

22. Krzycz

Inspirujące projekty stron internetowych

Interaktywna strona audiowizualna zaprojektowana w celu pozyskiwania funduszy na wzmocnienie pozycji kobiet i powstrzymanie przemocy domowej wobec nich. Tutaj strony przebiegają jak opowieść, a postać kobieca 3D reaguje, gdy porusza się wskaźnik myszy.

23. H-termo

Inspirujące projekty stron internetowych

H-thermo to strona internetowa instalatorów instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych w pojazdach transportowych. Kiedy przewijasz w dół, urządzenie (tj. H-termo box) rozpakowuje się, pokazując znajdujące się wewnątrz części z krótkim opisem każdej części. Pomaga to odwiedzającemu lub klientowi zrozumieć, jak działa produkt.

24. Corphes

Najedź, aby wyświetlić podgląd

Corphes

To jest strona dla produktów ekologicznych i ziołowych. Mówi Ci, aby przewinąć w górę, a kiedy to zrobisz, po lewej stronie ekranu pojawi się suwak, który pokazuje wysokość, która zmienia się podczas przewijania.

25. Panda Monk

Najedź, aby wyświetlić podgląd

Panda Monk

Panda Monk to strona internetowa cyfrowego studia produkcyjnego i marketingowego. Podczas przewijania w górę sekcje również unoszą się do góry i tworzą pasek. Animowana panda zawiera także pasek „Najnowsze przypadki” ich pracy, który wygląda niesamowicie.

Wniosek

Oto kilka świetnych pomysłów na projektowanie stron internetowych, z których można czerpać inspirację. Śmiało i stwórz estetyczną stronę internetową z najlepszym dla niej układem.

Jak znalazłeś te strony internetowe? Jak cię zainspirowali? Który efekt najbardziej Ci się podobał i używałbyś go przy projektowaniu strony?

Daj nam znać wszystko w sekcji komentarzy poniżej…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map