4 найкращих альтернативи Shopify

Із часом електронна комерція стає все більш актуальною.


Незалежно від того, як ви ставитесь до Shopify, це досить незаперечне, що це панує програмне забезпечення для електронної комерції. Це зароблений титул, оскільки Shopify пакує у дуже потужному наборі послуг зі своєю платформою.

Однак те, що воно найпопулярніше, не означає, що воно для всіх Можливо, зв’язки Breitbart з Shopify відключають вас, а може, Shopify просто не робить однієї речі, яка вам справді потрібна досить добре. Можливо, це почуття не правильно.

Ну, не хвилюйтеся, існує різноманітність альтернатив Shopify. Їх ціна варіюється, і ви можете легко знайти її, тому я тут не буду надто детальним, але вони можуть бути варті того, що залежить від того, що ви хочете.

Кожен із них пропонує всі основи, необхідні для хорошого досвіду роботи у вашому магазині, але надайте певні переваги, які можуть бути набагато більш підходящими для вас, а речі, які Shopify просто не роблять. І звичайно, деякі з них можуть просто натиснути з вами більше.

хостинг-таблетки4 найкращих альтернативи Shopify

 1. Волюзія
 2. BigCommerce
 3. Сельц
 4. 3dcart

Розгляньте порівняння альтернатив на перший погляд

Деталі
Шопіруйте
Волюзія
BigCommerce
Сельц
3dcart
Рахунки персоналу2НеобмеженийНеобмежений12
Транс. плата2,0%Без зборівБез зборів2%Без зборів
ЗберіганняНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
ОсобливостіБАА+БА
Ціна$ 29 / міс.$ 15 / міс.29,95 дол. / Міс.$ 17 / міс.$ 29,00 / міс.
Спробуй цеСпробуй це

Тепер уважно подивіться на Топ-4 альтернатив Shopify:

приймати-оглядати-шопірувати-альтернативи

Зміст

 1. Волюзія
 2. BigCommerce
 3. Сельц
 4. 3dcart
 5. Переможець

Альтернатива № 1: Волюзія

volusion банер 2

Ще одна хороша альтернатива Shopify – Volusion. Щось варто зазначити, що Volusion має ціну, яка ідеальна для всіх. Найнижчий план починається з 15 доларів на місяць.

Це підтримує до 100 продуктів. Вигідна пропозиція для магазину електронної комерції меншого масштабу. З іншого боку, Shopify починається від $ 29 / місяць. Тож якщо ви вважаєте, що Shopify коштує дорого, то ось набагато дешевший варіант – Volusion.

Найвищий план Volusion-Premium, який підтримує необмежену кількість продукції, коштує 135 доларів на місяць.

Volusion не стягує плату за транзакції, але обмежує пропускну здатність.

Що означає, якщо у вас не вистачає пропускної здатності, вам доведеться придбати більш високий план або оплатити додаткову пропускну здатність. Отже, точно сказати це; вибір між Shopify та Volusion базується на пропускній здатності та ціновій компромісії.

Далі дивлячись на теми Volusion, вона має гарний поєднання платних та безкоштовних тем. Теми, що сплачуються, становлять близько 180 доларів, що майже така ж ціна, як і Shopify.

Обидві ці платформи надають надзвичайно професійну тематику. Єдина проблема з Volusion – це обмежена колекція тем порівняно з Shopify. Якщо ви не шукаєте дуже важкого дизайнерського магазину електронної комерції, то Volusion робить те саме; ефективно.

Дивлячись на бортовий сервіс Volusion, він має кілька відповідних відео, путівників та блогів.

Volusion_Resources Це особливо корисно для початківців і досить легко переглядати та шукати вміст, подібний до того, що пропонує Shopify.

Shopify пропонує експертні послуги, де ви можете передавати аутсорсинг на розвиток магазину електронної комерції; за допомогою Volusion ви можете присвятити роботу спеціалістів для створення вашого веб-сайту. Тож із Volusion ви отримуєте внутрішні послуги, які дозволяють вам продовжувати розробляти приміщення.

Volusion має так само хорошу підтримку клієнтів, як і Shopify, яка знову 24/7. Ви можете зв’язатися з ними електронною поштою, в чаті або по телефону.

Volusion_SupportУ Shopify є дискусійний форум, чого не вистачає в Volusion.

Однак, завдяки ефективному обслуговуванню клієнтів Volusion, відсутність дискусійного форуму навряд чи має значення.

Shopify підтримує понад 1500 програм, тоді як Volusion наразі підтримує близько 60 програм. Це набагато менше, ніж Shopify. Хоча Volusion має менше програм, вони інтегрували кілька функцій у свою платформу електронної комерції.

Це означає, що вам не потрібно стільки додаткової підтримки. Volusion підтримує вбудовані функції для декількох функцій, що також включає маркетингові послуги, розсилку електронної пошти, підтримку клієнтів та багато іншого. За великим рахунком, я виявив, Volusion надає такі послуги, як Shopify.

Нарешті, оглянувши обидві клієнтські бази цих платформ. Shopify підтримує понад 5 000 000, а Volusion підтримує понад 1,80 000 магазинів. Volusion має вагомий досвід, щоб підтвердити свою достовірність.

Особливості мудрого порівняння: Volusion vs. Shopify

Волюзія
Шопіруйте

ПланХвОсновні
Ціна / міс.$ 15 / міс.$ 29 / міс.
Рахунки персоналуНеобмежений2
Кількість профі100Необмежений
Зберігання файлівНеобмеженийНеобмежений
Комісії за транзакціїБез зборів2,0%
Веб-сайт та блогТакТак
Безкоштовний період випробовування14 днів14 днів

Початок для користувачів Free102 придбали це

(Безкоштовно протягом 14 днів. Без кредитної картки. Без ризику.)

Якщо ви хочете переключити свій веб-сайт з Shopify на Volusion, ви можете найняти наш експерт із міграції сайтів, натиснувши тут.

Альтернатива № 2: BigCommerce

альтернатива-Bigcommerce

Ах, BigCommerce. Можливо, ви нещодавно чули новини про те, що генеральний директор заявив, що компанія буде публічною. Це, безумовно, чудовий сервіс, який за останні роки набув популярності, щоб стати, мабуть, найкращим претендентом на Shopify.

Якщо чесно, я б охарактеризував BigCommerce в цьому контексті за його розмірами. Це велика послуга за більш високою початковою ціною, ніж хотіли б деякі, але вона, безперечно, всеосяжна у тому, що вона пропонує своїм користувачам.

Основний мінус BigCommerce – це вартість. Якщо ви вважаєте, що Shopify занадто дорогий, ви, можливо, також вважаєте, що BigCommerce занадто дорогий.

Цінові плани коливаються від $ 29,95 на місяць за найнижчим рівнем (Standard) до $ 249,95 на місяць (Pro), причому четвертий рівень, Enterprise, є звичайним.

Правда, ціни не відрізняються: від Basic Shopify вгору він практично ідентичний плану ціноутворення BigCommerce, за винятком того, що третій рівень BigCommerce фактично дешевший, ніж Shopify.

Крім того, для кожного цінового плану передбачено щорічну межу прибутку від продажів – якщо ви заробляєте понад 50 000 доларів США в онлайн-продажах за стандартним планом ціноутворення, вам доведеться перейти на Plus, де ваш ліміт складе 150 000 доларів.

Питання та відповіді щодо планів, облікових записів та налаштування магазину BigCommerce

Це ще не кінець світу, але це може бути трохи зайвим. Нечасто для великих програмних служб електронної комерції це роблять, щоб врахувати збільшення вашого пропускної здатності.

Окрім загальної ціни, я б сказав, що інші недоліки є більш незначними. Існує обмежена кількість безкоштовних тем, особливо порівняно з Shopify – насправді лише 7. Варіантів набагато більше, але вони коштують вам, і навіть безкоштовні теми виглядають досить схожими.

Нарешті, служба клієнтів працює цілодобово, але вона може використовувати більше спілкування між особами, і немає офіційного мобільного додатка (але є кілька сторонніх додатків, які здаються пристойними).

Підтримка клієнтів-BIGCOMMERCE

Чудово, приємні речі! Плюси BigCommerce в основному … все інше.

Якщо ви хочете платити лише менше, BigCommerce може не дуже допомогти вам, якщо ви не переглянете його рахунок третього рівня. Але якщо ви хочете отримати більше коштів від тієї самої суми, BigCommerce – це добре.

Насправді, оновлюючи обліковий запис, ви не отримуєте набагато більше функцій – ви отримуєте деякі, але основна їх частина доступна від стандартного облікового запису – лише більший обсяг продажів.

Окрім кількох додаткових функцій, які ви отримуєте, коли оновлюєте, вони є досить солодкими, як-от Занедбана заставка, яка автоматично надсилає електронні листи користувачам, які перейшли на сторінку оформлення замовлення, але не завершили покупку, або відгуки клієнтів Google.

Занедбана заставка

Інші позитиви: плати за транзакції немає, безпека є вбивчою, і багато ресурсів надаються не лише для того, щоб допомогти в борту, але і щоб ви могли бути обізнаними та конкурентоспроможними, навіть якщо ви добре орієнтовані.

Що важливо, BigCommerce дуже добре інтегрується з іншими каналами, такими як Amazon, eBay, Google Shopping тощо, навіть із стандартного облікового запису.

Його також легко використовувати з досить гладким інтерфейсом, який насправді нагадує Shopify’s, тому якщо ви переходите з Shopify, працювати з BigCommerce буде легко.

Подивіться, основні мінуси, які має BigCommerce, приблизно подібні до Shopify’s. Обмеження продажів на план ціноутворення все ще існує, і ціноутворення дуже схоже. Однак BigCommerce не має плати за трансакції.

Відмінність полягає в тому, що BigCommerce загалом є більш функціональною, і вона забезпечує більше ресурсів для своїх користувачів. Якщо ви вважаєте, що платите занадто багато за Shopify, навряд чи ви відчуєте це таким чином за допомогою BigCommerce.

Прочитайте повний огляд BigCommerce.

Функція мудрого порівняння: BigCommerce проти Shopify

BigCommerce
Шопіруйте

ПланСтандартнийОсновні
Ціна / міс.29,95 дол. / Міс.$ 29 / міс.
Рахунки персоналуНеобмежений2
Кількість товарівНеобмеженийНеобмежений
Зберігання файлівНеобмеженийНеобмежений
Комісії за транзакціїБез зборів2,0%
Веб-сайт та блогТакТак
Безкоштовний період випробовування15 днів14 днів

Почніть свої безкоштовні користувачі Trial71

(Спробуйте безкоштовно, кредитна картка не потрібна)

Якщо ви хочете переключити свій веб-сайт з Shopify на BigCommerce, ви можете найняти наш експерт із міграції сайтів, натиснувши тут.

Альтернатива № 3: Сельц

selz

Selz – це сюрпризний пакет, що стосується розвитку електронної комерції. Це повністю настроюється і працює як чарівна паличка для створення інтернет-магазину.

Тож це дає вам підказку, чому Selz є потенційною альтернативою для Shopify.

Порівняно з Shopify, ви можете почати працювати з Selz, хоча у вас немає знань з кодування. Щось подібне між Selz і Shopify – це плата за транзакції, якої не уникнути.

Однак Сельц дає перепочинок, надаючи дійсно доступні плани. Отже, ви в основному можете починати з $ 17 / місяць. На щастя, Сельц також пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію. Отже, ви можете вивчити всі функції, перш ніж взяти на себе будь-який план.

Selz пропонує безліч особливостей електронної комерції. Хоча не всі наявні в базовому плані.

Хоча я вже згадував, Selz простий у використанні до основи, одне, що варто згадати, це те, що він підтримує повну налаштування.

Інформаційна панель Selz

Це, очевидно, ідеально підходить для початківців. Більшість елементів ви можете налаштувати просто за допомогою перетягування. Речі, які могли бачити громіздких для початківців під час використання Shopify, досить спрощено за допомогою Selz.

Ви отримуєте максимум функцій електронної комерції у кожному плані Selz.

Особливості Selz

Не пропустіть, їх клієнтська підтримка однаково грамотна і нарівні з Shopify. Маючи безліч путівників, Selz не пропускає живий чат, підтримку електронною поштою та багато відео для керівництва користувачами.

Selz пропонує гарну підтримку сторонніх програмних засобів. Для кращого контролю над розвитком вашого магазину та легкого життєвого циклу розвитку Selz має хороший шанс стати альтернативою Shopify.

Особливості мудрого порівняння: Selz vs. Shopify

Сельц
Шопіруйте

ПланЛитератураОсновні
Ціна / міс.$ 17 / міс.$ 29 / міс.
Рахунки персоналуНеобмежений2
Кількість товарівНеобмеженийНеобмежений
Зберігання файлівНеобмеженийНеобмежений
Комісії за транзакції2%2,0%
Веб-сайт та блогТакТак
Безкоштовний період випробовування14 днів14 днів

Почніть з Selz зараз12 користувачів придбали це

Якщо ви хочете переключити свій веб-сайт з Shopify на Selz, ви можете найняти наш експерт із міграції сайтів, натиснувши тут.

Альтернатива № 4: 3dcart

альтернатива-3dкарт

3dcart може бути менш відомим, ніж Selz, BigCommerce та Shopify, але це нітрохи не гірше будь-якого з них. Як завжди, почнемо спочатку з мінусами.

На жаль, у 3dcart раніше був дешевший варіант початкового рівня, який упаковував у нього значно більше за тією ж ціною, що і Shopify Lite. Дійсно, загальна структура ціноутворення була складнішою, але все спрощено, і тепер є чотири рівні, які по суті ідентичні Shopify та BigCommerce.

На відміну від Shopify та BigCommerce, обмеження щодо кількості облікових записів персоналу є обмеженими, і лише четвертий рівень ціноутворення, Enterprise, дозволяє здійснювати необмежену кількість облікових записів персоналу (як і у BigCommerce, ціна четвертого рівня – договірна, залежно від потреб вашого бізнесу).

Незважаючи на безкоштовні шаблони, нібито вони в основному досить приємні, і налаштування – це те, в що вам доведеться інвестувати. Особисто я думаю, що безкоштовні шаблони, якщо не зоряні, то все-таки прекрасні..

Тема 3dcart

Обслуговування клієнтів піддавали критиці за те, що вона повільна і часом не реагує, але мені це здавалося пристойним. Однак вони стягуватимуть з вас кошти за допомогу на борту.

Хороший матеріал? Ви все ще отримуєте багатий на функцію пакет, і там є безліч безкоштовних тем. Всі хороші речі, які ви хочете запустити свій електронний магазин, будуть для вас. Крім того, 3dcart інтегрується із значно більшими шлюзами платежів, ніж Shopify чи BigCommerce.

В основному кожна функція доступна для кожного плану ціноутворення, а збільшена пропускна здатність – це головна причина оновлення облікового запису (у цьому сенсі це аналогічно BigCommerce).

Чому я згадую 3dcart як альтернативу Shopify? 3dcart вже не значно дешевший, але перший рівень пакує набагато більше функцій, ніж Shopify і, можливо, навіть BigCommerce. По-різному, це може бути те, що вам потрібно.

Особливості мудрого порівняння: 3dcart проти Shopify

3DCart
Шопіруйте

ПланОсновніОсновні
Ціна / міс.29,95 дол. / Міс.$ 29 / міс.
Рахунки персоналуНеобмежений2
Кількість товарівНеобмеженийНеобмежений
Зберігання файлівНеобмеженийНеобмежений
Комісії за транзакціїБез зборів2,0%
Веб-сайт та блогТакТак
Безкоштовний період випробовування15 днів14 днів

Почніть з 3DCART зараз17 користувачів придбали це

Якщо ви хочете переключити свій веб-сайт з Shopify на 3dcart, ви можете найняти наш експерт із міграції сайтів, натиснувши тут.

Переможець:

ПереможецьBigcommerce

Я використовував BigCommerce у багатьох своїх інших проектах і вважав їх непоганими.

Їх сервери досить швидкі & їх клієнтська підтримка дуже чуйна.

BigCommerce має бути вашим вибором №1, якщо ви шукаєте хороше співвідношення ціни та якості.

Відвідайте BigCommerce

Висновок:

Зрештою, усі ці сервіси пропонують щось, чого Shopify не робить. Всі вони мають свої сильні та слабкі сторони і пропонують більше підприємцям, ніж інші.

BigCommerce як альтернатива:

BigCommerce – це альтернатива, яку я вважаю в цілому дуже сильною, маючи декілька визначальних слабких місць. Нічого не ідеально, але його основні недоліки – обмежені безкоштовні теми, відсутність офіційного додатка, обмеження продажів та ціни, які ледве дешевші, ніж Shopify, – в кінцевому рахунку незначні.

В обмін ви отримуєте безліч функцій для всіх планів облікових записів, хорошу безпеку, плату за транзакції, прямий інтерфейс користувача та надійну підтримку клієнтів, з великою кількістю ресурсів, щоб інформувати вас, навіть якщо ви досвідчений користувач.

Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map