4 najlepsze alternatywy dla witryny (numer 1 jest po prostu niesamowity)

4 najlepsze alternatywy dla witryny (numer 1 jest po prostu niesamowity)

4 najlepsze alternatywy dla witryny (numer 1 jest po prostu niesamowity)

Jestem pewien, że SiteGround nie jest czymś nowym dla twoich uszu, na pewno wiele byś o tym wcześniej słyszał. Ale czy wiesz, że ostatnio wielu użytkowników szuka alternatyw dla SiteGround.


Użyłem SiteGround do hostowania kilku stron internetowych i tak, czasami frustrujące jest to, że nie osiągasz oczekiwanego rezultatu.

Kiedy SiteGround jest zalany tak dużą liczbą witryn, to dlaczego dokładnie użytkownicy szukają alternatywnych rozwiązań SiteGround?

Z SiteGround zaczynasz od niskiej ceny i stopniowo płacisz ponad trzykrotność początkowej ceny za kolejne przedłużenie. Czy to nie jest trochę niesprawiedliwe?

To nie wszystko. SiteGround twierdzi, że zapewnia niezmierzony ruch, jednak każdy plan ma miesięczną ograniczoną wizytę. Czy to nie dławienie? Jest to z pewnością okropne, jeśli planujesz zwiększyć ruch.

SiteGround nie ma wielu funkcji bezpieczeństwa zawartych w swoim planie i musiałbyś wybrać minimalny 12-miesięczny plan. Po prostu niska elastyczność planu.

Tak więc, proszę bardzo, skarga użytkowników SiteGround. Jeśli jesteś jednym z takich użytkowników i gorączkowo szukasz alternatyw SiteGround, pozostań włączony.

Dokładnie to omówię tutaj i przedstawię 4 dobre alternatywy dla SiteGround.

hostingpill4 najlepsze alternatywy dla witryny

  1. GreenGeeks (My Favorite)
  2. Bluehost
  3. FastComet
  4. Hosting A2

Alternatywa nr 1: GreenGeeks

Baner GreenGeeksZacznę od GreenGeeks. Dobra ekologiczna platforma hostingowa, GreenGeeks może być odpowiednią alternatywą dla SiteGround.

GreenGeeks istnieje już od prawie 10 lat. Chociaż nie są to najbardziej znane platformy hostingowe, GreenGeeks z pewnością wydaje się obiecujące na kilka sposobów.

Powód 1 – Gwarancja bezawaryjności:

Greengeeks uptimeGreenGeeks zapewnia dobry i spójny czas pracy. W większości przypadków utrzymuje stały 100% czas sprawności.

GreenGeeks daje 99,9% gwarancji nieprzerwanej pracy na dzielonym hostingu. W pewien sposób zapewnia to nieprzerwany czas pracy. Niestety SiteGround nie zapewnia takiej gwarancji dla hostingu współdzielonego.

Powód 2 – Ceny:

GreenGeeks oferuje 3 plany wspólnego hostingu. Najbardziej podstawowy plan zawiera wiele przydatnych funkcji i nadal kosztuje tylko 2,95 USD miesięcznie w przypadku wyboru planu trzyletniego.

W szczególności GreenGeeks zapewnia elastyczność, jeśli chodzi o plany i ceny. Możesz wybrać abonament minimum 1 miesiąc lub maksimum 3 lata.

Plany GreenGeeksGreenGeeks obejmuje opłatę konfiguracyjną i opłatę rejestracyjną domeny w planie. W rzeczywistości za większość usług nie trzeba płacić dodatkowo.

W przeciwieństwie do tego SiteGround, jak wiadomo, nie ma takiej elastyczności cenowej i jest droższy.

Powód 3 – Funkcje bezpieczeństwa:

Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne, jeśli chodzi o hosting stron internetowych.

GreenGeeks najlepiej rozumieją twoje obawy dotyczące bezpieczeństwa. Wszystkie plany obejmują absolutne minimum Let’s Encrypt Wildcard SSL.

Dodatkowo możesz wybrać Premium SSL. Infrastruktura GreenGeeks wykorzystuje technologię kontenerową, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i skalowalność.

Zapewnia izolację konta hostingowego, proaktywne całodobowe monitorowanie serwera, skanowanie w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania, automatyczne aktualizacje poprawek bezpieczeństwa, ulepszoną ochronę przed spamem z zaplanowanymi nocnymi kopiami zapasowymi.

GreenGeeks zapewnia pewne zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, których całkowicie brakuje w SiteGround.

Powód 4 – Dodatki:

GreenGeeks obejmuje kopie zapasowe i przywracanie jako część każdego planu. Otrzymasz bezpłatną nazwę domeny wraz z bezpłatną migracją witryny.

Wszystkie plany obejmują wsparcie techniczne 24/7. GreenGeeks jest przyjazny dla programistów i obsługuje szeroki zakres technologii. Jeśli wybierzesz hosting e-commerce, otrzymasz bezpłatną instalację koszyka.

Plany obejmują bezpłatny kreator przeciągnij i upuść, bezpłatne konta e-mail, nieograniczoną bazę danych, cPanel i softaculous.

Powód 5 – Brak ograniczania przepustowości:

GreenGeeks zapewnia skalowalne zasoby komputerowe. Ma wiele centrów danych i zawiera pamięć SSD-RAID 10.

Bazy danych i serwery są zoptymalizowane i obejmują bezpłatną integrację CDN, która zapewnia dobrą prędkość dzięki buforowaniu.

Wydajność GreenGeeksMożesz także wybrać ich pamięć podręczną mocy. Nadmiarowa infrastruktura zapewnia nieograniczoną przepustowość przy minimalnym ograniczeniu przepustowości.

Tak, chcę GreenGeeks

Alternatywa nr 2: Bluehost:

Baner BlueHostNastępnie zasugerowałbym Bluehost jako dobrą alternatywę SiteGround. To znowu jest popularna platforma hostingowa i jest oficjalnie zalecana dla WordPress.

Bluehost obsługuje ponad 2 miliony witryn internetowych na całym świecie. Oferuje wszechstronne usługi i różne funkcje ułatwiające hosting witryn internetowych.

Powód 1 – Brak ograniczania przepustowości:

To jest mój pierwszy powód, Bluehost jest dobrą alternatywą SiteGround. Wszystkie plany mają standardową wydajność. Podstawowy plan zapewnia 50 GB miejsca na dysku SSD.

Wszystkie plany obsługują niezmierzone pasmo. Chociaż plany mogą mieć ograniczenia zasobów, które można skalować w dowolnym momencie, nie ogranicza to jednak w żaden sposób twojego wzrostu.

Jest obsługiwany z pamięcią SSD wraz z CloudFlare CDN, aby zapewnić znaczną wydajność.

Powód 2 – Ceny:

Bluehost zapewnia 4 plany z podstawowymi planami już od 2,95 USD / miesiąc. Jest to wystarczające dla jednej strony internetowej. Plan odnawia się za 7,99 USD / miesiąc, co jest nadal przyjazne dla budżetu w porównaniu z SiteGround.

Plany BlueHostWszystkie plany obejmują domeny, kopie zapasowe, podstawowe funkcje bezpieczeństwa, obsługę klienta, certyfikaty SSL i umożliwiają zwiększenie skali zasobów w locie.

Powód 3 – Funkcje:

Bluehost obsługuje hosting dzielony, dedykowany, VPS, WordPress. Rejestracja domeny jest uwzględniona przez 1 rok po zarejestrowaniu się w Bluehost.

Bluehost zapewnia możliwości tworzenia stron internetowych dzięki wbudowanemu narzędziu do tworzenia stron internetowych używającym Weebly. Alternatywnie możesz użyć WordPress lub innych dostępnych opcji innych firm.

Jako dodatek możesz uzyskać dodatkowe funkcje, takie jak SiteLock, unikalny adres IP, CodeGuard, prywatność domeny, ochrona przed spamem, kontrola dostępu, ekspert ds. Spamu.

Powód 4 – Obsługa klienta:

Możesz skontaktować się z obsługą klienta Bluehost za pośrednictwem biletów, czatów, e-maili, telefonu. Korzystanie z czatu i telefonu daje natychmiastową odpowiedź.

Dysponuje specjalistyczną wiedzą WordPress i zapewnia całodobową obsługę klienta w zakresie technologii oraz zapytań sprzedażowych. Bluehost zapewnia bezpłatne konsultacje z ekspertami internetowymi.

Eksperci internetowi pomagają użytkownikom w blogach, witrynach, generowaniu ruchu, SEO, bezpieczeństwie sieci, szybkości, projektowaniu. Uwzględniono także ich usługę marketingową, która działa w zakresie projektowania stron internetowych, SEO i tworzenia treści.

Powód 5 – Hosting WordPress:

Bluehost jest rekomendowanym partnerem hostingowym dla stron WordPress. Hostuje ponad 8,50 000 stron WordPress.

Dzięki temu Bluehost obsługuje hosting WordPress, a plany zaczynają się od 2,95 USD / miesiąc. Obejmuje to instalację WordPress, aktualizacje i zapewnia środowisko przejściowe.

Jest zbudowany z wieloma motywami i jeśli chcesz bardziej zaawansowanych funkcji, możesz wybrać plan WP Pro. Bluehost obsługuje również handel elektroniczny dzięki planom WooCommerce, które zaczynają się od 6,95 USD / miesiąc.

Tak, chcę Bluehost

Alternatywa nr 3: FastComet:

baner fastcometFastComet to kolejna dobra alternatywa dla SiteGround. Daje tyle co SiteGround i wiele więcej. Nie można pominąć platformy hostingowej, FastComet znacznie się rozrósł w ciągu ostatnich kilku lat.

Ma bezkonkurencyjną listę funkcji z konkurencyjną ceną, a otrzymasz mnóstwo gadżetów w ramach planu. FastComet bije wszelkie kryteria, jeśli chodzi o hosting i tworzenie stron internetowych.

Powód 1 – Ceny:

FastComet ma 3 różne plany, jeśli chodzi o hosting dzielony. Teraz jest coś niewiarygodnego. FastComet ma najniższą cenę za plan w wysokości 2,95 USD / miesiąc.

Przy najwyższym planie wydawałoby się tylko 5,95 USD miesięcznie. Jest to znacznie niższy niż podstawowy plan SiteGround po odnowieniu.

Fastcomet cena regularna i wyprzedażowa

Oczywiście jest to opcja hostingu przyjazna dla budżetu. Większość funkcji jest uwzględniona w planie.

Powód 2 – Korzyści i gratisy:

Jak wspomniano wcześniej, w planie znajduje się wiele funkcji. Na początek otrzymasz bezpłatny transfer domeny, bezpłatny transfer strony internetowej.

Funkcja FastComet

W skład planu wchodzi również bezpłatne zarządzanie DNS, prywatny DNS, cPanel, ponad 300 bezpłatnych aplikacji, softaculous, FTP i hosting poczty e-mail.

Wybierając plan FastComet, otrzymujesz również kilka korzyści. Otrzymasz za darmo Zopim LiveChat, Attractiona SEO. Dodatkowo otrzymujesz 20% rabatu na WP Rocket i SiteCake, które można wykorzystać do tworzenia stron internetowych.

Powód 3 – Optymalizacja prędkości i wydajność:

FastComet ma dobrą bazę do optymalizacji prędkości i wydajności. Na podstawowym poziomie FastComet składa się z niestandardowych zoptymalizowanych serwerów.

FastComet ma wiele funkcji buforowania i optymalizacji. Niektóre z nich to: Varnish, Memcached, APC do buforowania PHP, OPCache dla modułów PHP, CloudFlare CDN buforowanie, bezstratna kompresja danych.

funkcje szybkiego buforowania i optymalizacji prędkości

Funkcje takie jak asynchroniczne ładowanie zasobów, automatyczne minimalizowanie plików js / CSS / HTML, agresywny gzip, wiązanie JavaScript, optymalizacja przeglądarki zapewniają szybsze ładowanie strony.

Powód 4 – Bezpieczeństwo:

FastComet zawiera dobre funkcje bezpieczeństwa, a wszystko to jest zawarte w każdym planie, co stanowi dodatkową zaletę. Oprócz protokołu SSL ma kilka innych funkcji.

FastComet zapewnia bezpieczeństwo poprzez zaporę sieciową, zaporę sieciową, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, ochronę przed brutalną siłą, wykrywanie złośliwego oprogramowania z usunięciem, hotlink i ochronę hasłem.

Niektóre funkcje bezpieczeństwa na poziomie zaawansowanym są również zawarte w każdym planie. Obejmuje to bezpieczeństwo serwera BitNinja, izolację konta, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, bezpieczeństwo CageFS.

Jako podstawowa kontrola FastComet zapewnia całodobowe monitorowanie serwera wraz z codziennymi kopiami zapasowymi.

Powód 5 – Funkcje programisty:

Chociaż FastComet jest dobry, jeśli chodzi o wydajność, stabilność, czas ładowania, bezpieczeństwo, ale jednocześnie jest wyposażony w funkcje przeznaczone wyłącznie dla programistów.

Ich wsparcie obejmuje wiele technologii bez żadnych ograniczeń. Aby wymienić tylko kilka, funkcje programistyczne FastComet obejmują obsługę Bash, obsługę Pythona, obsługę Perla, obsługę PHP, MySQL, SSH.

Są to podstawowe funkcje, które można uzyskać na większości platform.

Ale poczekaj. Istnieje tutaj kilka dodatkowych funkcji.

FastComet obsługuje również Node.js, GIT, WP-CLI dla WordPress, Drush dla Drupal, Ray media server (RMS), Laravel, genesis, Phalcon, Symfony i nie można pominąć integracji aplikacji Google.

Tak, chcę, aby użytkownicy FastComet68 kupili to

Alternatywa nr 4: Hosting A2

Baner hostingowy A2
Moja czwarta alternatywa dla SiteGround to hosting A2. Hosting A2 ma wiele opcji hostingu i obsługuje hosting Windows i Linux.

Przy dobrym zaangażowaniu w czasie pracy i mnóstwie funkcji hosting A2 ma wiele do zaoferowania. A2 Hosting jest opcją przyjazną dla budżetu i działa jako dobra alternatywa SiteGround.

Powód 1 – Czas pracy i wydajność:

Jeśli chodzi o hosting dzielony, większość platform hostingowych nie zapewnia gwarancji dostępności. W przeciwieństwie do tego, hosting A2 zapewnia 99,9% gwarancji dostępności.

Hosting A2 wykorzystuje pamięć SSD i zapewnia nieograniczoną przestrzeń i nieograniczoną przepustowość. Wyższe plany zapewniają serwery Turbo, które zapewniają 20-krotną prędkość.

A2 Uptime Hosting

Po monitorowaniu szybkości hostingu A2 i czasu pracy mogę wyraźnie stwierdzić, że hosting A2 zapewnia średnio 99,98% czasu pracy. W przypadku hostingu dzielonego jest to znaczny czas bezczynności.

a2 hosting uptime

Oto różnica: SiteGround upright nie zapewnia żadnej gwarancji dostępności z dzielonym hostingiem.

Powód 2 – Plany i ceny:

Hosting A2 na wyższym poziomie obsługuje wiele rodzajów hostingu. Obejmuje to hosting dzielony, hosting WordPress, hosting VPS i hosting dedykowany.

A2 Plany hostingowe

Mówiąc o ich najpopularniejszych udostępnianych planach hostingowych, zaczyna się to od 3,92 USD / miesiąc. Zapewnia to 3 różne plany.

A2 Hosting Plany wspólne

Dzięki wielu wszechstronnym planom hosting A2 zapewnia lepszy wybór planów i jest równie przystępny cenowo. Plany mają gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie.

Plany są prawie jednakowo wycenione na SiteGround. Jeśli jednak przyjrzysz się bliżej, zdasz sobie sprawę, że przedłużenia są tańsze w przypadku hostingu A2 w porównaniu z SiteGround.

Powód 3 – Bezpieczeństwo i niezawodność:

Hosting A2 oferuje dobre wbudowane funkcje bezpieczeństwa. Na początek hosting A2 zapewnia certyfikaty SSL Let’s Encrypt.

Jeśli masz szczególne wymagania dotyczące protokołu SSL, z pewnością znajdziesz dobry wybór podczas korzystania z hostingu A2. Możesz mieć protokół SSL dla jednej witryny lub wieloznaczny protokół SSL dla wielu witryn. Obsługiwane jest również Premium i zaawansowane SSL.

Aby chronić twoją stronę, hosting A2 zapewnia ochronę HackScan, która jest uwzględniona w planie.

A2 hosting Skanowanie włamań

Do zabezpieczeń dodano podwójną zaporę ogniową, obronę Brute Force, aktualizacje jądra KernelCare i inne intuicyjne funkcje bezpieczeństwa.

Hosting A2 zapewnia również ochronę DDoS. Chociaż ma mnóstwo funkcji bezpieczeństwa, jest również niezawodny. Ciągłe tworzenie kopii zapasowych i infrastruktura zapewniają stały czas pracy.

Powód 4 – Dodatkowe funkcje:

Mówiłem o planach hostingowych A2, czasie pracy, wydajności, szybkości, bezpieczeństwa i niezawodności. Jednak hosting A2 nie ogranicza się tylko do tych parametrów.

Hosting A2 oferuje gwarancję pieniędzy w dowolnym momencie. Plany obejmują bezpłatny transfer strony internetowej i są obsługiwane przez obsługę klienta hostingowego A2.
cPanel jest uwzględniony w planie. A2 Hosting to platforma czysto przyjazna dla programistów. Zapewnia kilka funkcji specyficznych dla programistów.

Kilka z nich obejmuje obsługę PHP dla wszystkich wersji, MariaDB, MySQL, PERL, Python, PostgreSQL, FTP / SFTP, Node.js, SSH, Apache 2.4. Działa to doskonale dla hostingu Java, PHP, Asp.net, Node.js.

Powód 5 – Obsługa klienta:

Łatwo jest znaleźć informacje, gdy korzystasz z hostingu A2. Masz dostępną dedykowaną obsługę przez całą dobę.

Możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem biletów lub czatu na żywo. Jeśli szukasz pomocy technicznej dotyczącej konfiguracji protokołu SSL lub transferu witryny, uzyskasz wystarczającą pomoc tutaj.

Dostępna jest przejrzysta baza wiedzy, zawierająca często zadawane pytania, blogi i podobne samouczki pomocy. Początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy, znajdą wystarczającą pomoc podczas korzystania z hostingu A2.

Rozpocznij pracę z A2 Hosting24 użytkownicy kupili to

Końcowe przemyślenia:

Hosting
Przechowywanie
Łatwość użycia
Czas pracy
Koszt (miesięczny)
Nasza ocena
GreenGeeksbez limitu★★★★★★★★★★2,95 USD / mc.★★★★★
Bluehost50 GB SSD★★★★★★★★★★2,95 USD / mc.★★★★★
FastComet15 GB SSD★★★★★★★★2,95 USD / mc.★★★★
Hosting A2bez limitu★★★★★★★3,92 USD / mies.★★★★

Dzięki temu zapewniłem ci dobry zestaw alternatyw SiteGround. Chociaż wszystkie są dobre, jeden z nich się wyróżnia.

Gdybym miał wybrać jedną alternatywę, wybrałbym GreenGeeks. Jest to platforma zapewniająca stosunek jakości do ceny dzięki zestawowi obejmujących ją funkcji.

Dobrze przemieszana najnowsza architektura oparta na technologii zapewnia dobrą prędkość i wydajność oraz gwarantowany czas sprawności.

Chociaż możesz wypróbować dowolną z nich, GreenGeeks jest jedną z takich opcji, którą można zbadać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector