5 найкращих генераторів імен Podcast на 2020 рік (із порадами щодо найменувань)

Чи знаєте ви, що 23% американців регулярно слухають подкасти. Подкасти стають відомими день у день.


Вирішив запустити подкаст і все ще плутав кроки його налаштування і не впевнений, триватиме він чи ні?

Не хвилюйтеся, ці проблеми є загальними.

Однією з найважливіших частин подкасту є визначення назви каналу, який ви збираєтеся запустити.

Генератори імен подкастів

Правильно, ці веб-сайти зроблять роботу за вас. Генератори імен полегшують вашу роботу, надаючи кілька пропозицій щодо назв подкастів.

Це веб-сайти, на яких буде запропоновано ввести якусь інформацію від вас, як ваше ім’я, друге ім’я, жанр вашого подкасту тощо. Ці введені дані потім обробляються та використовуються генераторами імен, щоб запропонувати імена для вашого подкасту..

хостинг-таблетки5 кращих генераторів імен подкастів

 1. Натовп
 2. Копірайтінг Курс
 3. BizNameWiz
 4. BNG
 5. Поважний

Давайте подивимось на кілька найкращих генераторів імен подкастів:

1. Натовп

натовп

Crowdspring забезпечує всі види потреб у бренді. Ви можете створити проект іменування та залучити професійних співробітників до роботи з вами. Тривалість проекту зазвичай триває тиждень, але може закінчитися і через день.

Сайт намагається зрозуміти ваші вимоги через інтерактивний контроль якості. Більше того, кожен готовий проект постачається разом із юридичними контрактами. Тож шансів на спори щодо авторських прав немає.

Так, я хочу використовувати Crowdspring

2. Курс копірайтинг

Копірайтинг Курс

Kopywriting Kourse – це агентство з копірайтингу, а також навчальне агентство для підприємців, письменників, що займаються вмістом тощо, щоб навчити їх копірайтингу. Вони розробили цей інструмент генератора назв подкастів, який допоможе вам, запропонувавши імена для вашого подкасту.

Приклад курсу копірайтерингу

Тут, на їхній сторінці, вас попросять ввести кілька деталей, таких як ваша тема, ваше ім’я та ваше місто. Після введення він протягом декількох секунд генерує 100+ іменних ідей. Ці назви подкастів будуть творчими і використовуватимуть ваше ім’я, місто чи тему.

3. BizNameWiz

BizNameWiz

Це веб-сайт, створений деякими спеціалістами з брендингових імен, щоб допомогти вам створити імена для вашого бізнесу. Тут він просить вас ввести будь-які випадкові слова, які ви хочете зберегти в імені свого підкасту.

Приклад BizNameWiz

Після введення на них цей веб-сайт генерує кілька пропозицій, а потім перенесе вас на веб-сайт GoDaddy, якщо ви також хочете придбати доменне ім’я. Ви можете використовувати назву шоу, а також розробити веб-сайт для свого подкасту.

Експерти з брендингу на цьому веб-сайті поділилися своїми думками щодо того, яким має бути назва фірм, щоб залучити широку аудиторію.

4. BNG

BNG

BNG – веб-сайт, який допомагає генерувати назви для вашого бізнесу, розробив інструмент для створення імен для подкастів та перевірки його доступності. По-перше, що вам потрібно зробити, це ввести слова, які ви хочете бути у своєму імені подкастів, а потім натиснути на створення.

Приклад BNG

Цей інструмент перенаправить вас на сторінку, де потрібно відфільтрувати тип галузі та кількість символів у назві подкастів.

Ви можете залишати назву подкастів коротшою або довгою, залежно від найкращого. Виберіть той, який найкраще підходить для вашого подкасту, а потім приступайте до придбання доменного імені для веб-сайту подкастів.

5. Поважний

Поважний

Портент – це, в основному, генератор заголовків або іншими словами, генератор контентних ідей. Тим не менш, його можна використовувати для створення ідей для назви вашого подкасту.

прихильний приклад

Все, що вам потрібно зробити, – це ввести потрібні вам слова у свою назву, і цей інструмент створить ім’я, пояснюючи вам стратегію слів, що використовуються у запропонованому заголовку. Portent – послуга цифрового маркетингу, яка допомагає генерувати контент-ідеї.

Ось кілька порад, як вирішити, якою має бути назва вашого подкасту.

1. Використовуйте слова, схожі на вашу тему

Подібні слова

Це означає, що виберіть ім’я, яке відповідає темі, про яку ви говорите. Назва вашого подкасту має бути такою, щоб вона була пов’язана з нішею вашого подкасту.

Це не має сенсу, якщо ваш подкаст стосується науки, а ви називаєте це «мистецтво музики». Користувачеві повинно бути досить легко вгадати нішу вашого подкасту, просто подивившись на назву свого подкасту.

2. Використовуйте своє ім’я у назві

Використовуйте своє ім’я

Ви також можете додати своє ім’я до назви подкасту. Ви можете творчо вписати своє ім’я в заголовок так само: Скотт Хензельман зробив у своєму підкасті Hanselminutes.

Це може допомогти вам швидко визначити назву свого подкасту, і вам не доведеться турбуватися про те, про яку тему ви говорите.

3. Використовуйте перехрестя або задайте питання в заголовку

Питання підкастів

Це зовсім інший та творчий підхід, щоб дати назву вашому подкастовому шоу. Використання вигуків чи питань у якості заголовка розвиває цікавість у ваших слухачів подкастів.

Типи жанрів Podcast

Так, навіть подкаст має різні жанри. Підкастри розповідають про різні речі у своєму шоу, а теми, які вони висвітлюють, визначають жанр їхнього під-шоу.

Іноді може трапитися, що ви вирішите розпочати показ подкастів і вибрати собі ім’я, але не знаєте, що воно повинно охоплювати та як діяти далі. Отож, ось кілька жанрів, щоб очистити вашу плутанину та допомогти розпочати ваше подкаст-шоу:

1. Розповідальний підкаст

Розповідь історії

Це може здатися нудним, але так, це жанр. Тут у цьому типі подкастів ведучий розповідає історію. Звучить так просто, правильно?

Але це не так просто, як ви думаєте. Для цього потрібна відповідна фонова музика, можливість змінювати тон вашого голосу, коли це потрібно, паузи і перерви в реченнях, а також можливість змусити слухачів уявляти, що вони слухають.

Отже, не тільки чудова історія (вигадка чи нехудожня література), але те, як ви її розповідаєте, вирішує, наскільки успішним буде ваш подкаст, що розповідає історію.

Приклади – швидке судження, ризик !, радіолабораторія тощо.

2. Сольний подкаст

Індивідуальний подкаст

Тут ви самі ведете шоу, і ви єдиний, хто говорить і робить коментар. Це допомагає вам створити власний бренд, оскільки ви безпосередньо спілкуєтесь зі своєю аудиторією.

Наприклад – комік, експерт тощо може розмістити сольний подкаст. Приклад – 99% невидимий.

3. Інтерв’ю Podcast

Інтерв'ю Podcast

Коли ви телефонуєте комусь у своєму шоу і інтерв’юєте їх, то це підпадає під цей жанр. Тут вам потрібно зробити багато досліджень щодо людини, яка буде опитана у вашому подкасті.

Це добре для вас, щоб охопити різноманітну аудиторію, але, з іншого боку, вам буде важко забронювати гостей на інтерв’ю, і вам доведеться запланувати інтерв’ю відповідно до їх зручності..

Приклади – WTF з Marc Maron, Show Tim Tim Ferris тощо.

4. Панельне шоу

Підкаст на панелі шоу

Це інформативний тип шоу-подкастів, де ви ведете дискусії або викликаєте експерта для бесіди на певну тему. Іноді дискусії закінчуються добре, тоді як іноді це може перетворюватися на гарячий аргумент, і це може бути трохи поза темою.

Найкраще, що дискусії можна проводити в кімнаті, зателефонувавши всім або навіть на скайп або будь-яку іншу комунікаційну платформу.

Приклад – The Beancast.

І, таким чином…

Підкастинг – це набагато більше, ніж просто спілкування. Це один із способів, який допоможе вам заробити гроші в Інтернеті. Це не обмежується лише розвагами. Різні теми, як ток-шоу, навчальні шоу, історії, технологічні дискусії тощо, висвітлюються підкастом.

Навіть якщо вирішити назву – це не все, вам потрібне відповідне обладнання для підкастів, а також платформи, на яких можна публікувати свій подкаст..

Важливе значення має не тільки найкраще програмне забезпечення для запису та аудіо, але наявність ефективного та унікального заголовка може допомогти вам завоювати аудиторію.

Отже, який із цих генераторів ви оберете, щоб створити бренд для свого подкасту? Поділіться своїми думками з цього приводу і сміливо залишайте коментар нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map