5 найкращих хостингових постачальників Wiki 2020 року (номер 1 – дивовижний)

Вікі відіграють неодмінну частину нашого дня в день, коли справа стосується обміну знаннями.


Ви точно знаєте, як це важливо, коли ви шукаєте кожен і все у Вікіпедії.

Створення бази чи спільноти знань для вашої ніші – це прекрасний спосіб обміну інформацією.

Послуги хостингу Wiki також іноді називають Wiki farm. Послуги хостингу Wiki повинні включати веб-сторінки, що редагуються у вікі-стилі.

Небагато речей, які впливають на ваш вибір, – такі функції, як – вартість, ліцензування, наявність реклами, рейтинг Alexa.

До інших технічних деталей належать: редагування, функції, підтримка синтаксису, зберігання, підтримка багатомовної та вікі-механізм.

Хостинг Wiki дещо відрізняється від звичайного хостингу, а значить, вам потрібно вибрати правильного вікі-хостингу.

хостинг-таблетки5 кращих постачальників хостингів у Вікі

 1. Хмарні доріжки
 2. GreenGeeks
 3. Сайт
 4. А2
 5. ХостПапа
Відеохостинг
Вартість (щомісяця)
Зберігання
Підтримка
Корисність
Наш рейтинг
Екологічно?
Хмарні доріжки$ 10 / міс.25 ГБ★★★★★★★★★★★★★★★Ні
GreenGeeks3,95 дол. / Міс.Необмежений★★★★★★★★★★★★★★★Так
Сайт3,95 дол. / Міс.10 Гб★★★★★★★★★★★Ні
А2 хостинг3,92 дол. / Міс.Необмежений★★★★★★★★★Ні
ХостПапа3,95 дол. / Міс.100 ГБ★★★★★★★★★★Ні

За допомогою цього допису я надам вам детальну інформацію про 5 кращих постачальників послуг вікі-хостингу.

1. Cloudways Wiki хостинг

cloudways wiki хостинг банер

Cloudways – це вікі-хостинг платформа. Платформа веб-хостингу була запущена в 2011 році.

Cloudways забезпечує прості у використанні масштабовані рішення хостингу. Штаб-квартира знаходиться на Мальті, а додаткові представництва в ОАЕ та Іспанії.

Особливості:

Cloudways підтримує хмарний хостинг MediaWiki. Він пропонує цілодобову підтримку. Ви можете почати користуватися ним безкоштовно.

Cloudways використовує CDN для забезпечення високої продуктивності. Він підтримує Apache, Nginx, PHP, MySQL, MariaDB. Також підтримується шифрувати SSL.

Особливості Cloudways

Ви можете вибрати бажану частоту для автоматичного резервного копіювання. В рамках заходів безпеки Cloudways забезпечує регулярний патч ОС, двофакторну автентифікацію та сервери автоматичного зцілення.

Все це інтегровано з розширеними кешами, підтримкою декількох версій PHP та встановленням в один клік декількох додатків. Міграція безкоштовна з будь-яким обраним вами планом.

Підтримка клієнтів:

Cloudways надає цілодобову підтримку клієнтів. Ви можете отримати службу підтримки за допомогою телефону, чату в реальному часі або квитків.

Він має базу знань та сильну підтримку громади. Ви також можете відправити електронну пошту Cloudways.

Я спробував їхній чат наживо. Перш ніж розпочати чат в реальному часі, потрібно надати основну інформацію, таку як ім’я, електронна адреса та тип запиту.

cloud1 cha1 для вікі-хостингу

cloudways chat 2 для вікі-хостингу

Чат розпочався негайно, коли представник служби підтримки клієнтів запропонував швидку допомогу. Представник служби підтримки клієнтів швидко надавав корисну інформацію.

Плани Wiki хостингу Cloudways:

Що стосується планів, то є на вибір достатньо широких планів. Оскільки це все хмарні плани, ви можете вибрати з декількох планів.

Перевага в тому, що ви платите по мірі використання. Можна вибрати різні центри обробки даних. Сюди входять Digital Ocean, Linode, Vultr, Amazon, Google Cloud Platform.

Основний план починається з 10 доларів на місяць і може платити за користування щогодини.

Плани вікі Cloudways

Ціна в розмірі 0,033 долара застосовується для зберігання в резервному режимі за межами сайту.

Почніть безкоштовно

2. Відеохостинг GreenGeeks

GREENGEEKS WIKI HOSTING BANNER

GreenGeeks є одним з першопрохідців зеленого хостингу та пропонує екологічно чисті варіанти хостингу. Штаб-квартира знаходиться у Каліфорнії, США.

Він є на ринку вже майже 10 років і обслуговує понад 300000 веб-сайтів. GreenGeeks надає послуги вікі-хостингу.

Особливості:

GreenGeeks дозволяє легко створювати веб-сайт Wiki. Він пропонує безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, наприклад MediaWiki, TwikiWiki, DokuWiki та багато іншого.

З базовим планом ви отримуєте встановлення Wiki в один клік. Він оптимізований для веб-сайтів Wiki. Крім цього, Ви отримуєте безкоштовну послугу CDN, необмежену пам’ять SSD RAID-10, необмежену передачу даних, безкоштовну реєстрацію доменного імені.

Функції хостінгу для вікі Greengeeks

План також включає передачу домену, безкоштовну передачу веб-сайтів, безкоштовні щоденні резервні послуги. Основний план починається з $ 2,95 на місяць.

План також включає в себе Let’s Encrypt Wildcard SSL, cPanel та Softaculous. З кожним вищим планом ви отримуєте подвійний приріст продуктивності.

Підтримка клієнтів:

GreenGeeks забезпечує живий чат, параметри електронної пошти, щоб отримати службу підтримки. Він також має спеціальну базу знань з вичерпним переліком висвітлених тем.

На додаток до цього, я спробував їх варіант чату в прямому ефірі. Перш ніж розпочати чат в прямому ефірі, вам потрібно заповнити кілька деталей, таких як ім’я, ідентифікатор електронної пошти, запит. Часу очікування взагалі не було.

greengeeks чат для вікі-хостингу

greengeeks чат 2 для вікі-хостингу

Представник служби підтримки клієнтів надав відповідну інформацію разом із посиланнями на веб-сайті.

Плани Вікі-хостингу GreenGeeks:

GreenGeeks пропонує 3 плани платежів, але найдешевшим буде 2,95 дол. / Місяць з 3-річною авансовою платою. Безкоштовний домен та багато інших функцій, включених у Річні плани.

У планах є-

 1. 1 місяць обслуговування: $ 9,95 + $ 15 Налаштування + Реєстрація домену
 2. 12 місяців обслуговування: 59,4 дол. США (4,95 х 12)
 3. 24 місяця обслуговування: 94,8 дол. США (3,95 х 24)
 4. 36 Місяць служби: 106,2 дол. США (2,95 х 36)

Ви можете розмістити Wiki в рамках спільного плану хостингу та встановити Wiki на доменне ім’я лише одним клацанням миші, використовуючи опцію встановлення Softaculous App у cPanel.

SoftaculousAppsInstaller для wiki greengeeks

Поновлення на те саме коштує $ 9,95 / місяць.

Почніть з GreenGeeks

3. Вікі-хостинг на сайті

СІТЕЙНИЙ ВІКІ БАННЕР

SiteGround – ще одна хостингова платформа, яка підтримує вікі-хостинг. Вперше це було запущено у 2004 році.

Штаб-квартира знаходиться в Софії, Болгарія. Компанія SiteGround отримала понад 1 000 000 доменів у всьому світі.

Особливості:

За допомогою SiteGround Wiki хостинг можна вмикати одним натисканням кнопки. Основний план включає безкоштовну установку Wiki.

Завдяки цьому ви отримуєте оптимізовані Вікі-сервери, безкоштовне щоденне резервне копіювання та безкоштовний CDN, що є частиною плану.

Характеристики вікі-сайтів для сайту

Плани також включають реєстрацію домену та передачу сайту. Сервери розподіляються по декількох місцях, щоб забезпечити більш високу продуктивність.

SiteGround також пропонує інші важливі функції, такі як накопичувачі SSD для всіх планів, сертифікат SSL, правила безпеки брандмауера та автоматичні оновлення для всіх програм.

Все це входить із цілодобовою допомогою та підтримкою клієнтів. Плани включають безкоштовний хостинг електронної пошти, установку безкоштовних додатків, cPanel, неметофікований трафік та 30-денну гарантію повернення грошей.

Підтримка клієнтів:

SiteGround пропонує цілодобову підтримку клієнтів. На сайті є спеціалізований довідковий розділ, який містить багато тем, з яких можна переглядатись.

Ви можете звернутися до служби підтримки користувачів за допомогою прямого чату, телефону чи квитків. Щоб вивчити це далі, я спробував їх варіант чату в прямому ефірі.

Перш ніж розпочати чат в реальному часі, потрібно надати кілька деталей, таких як електронна пошта, ім’я та питання.

Чат 1 на сайті для вікі-хостингу

Чат на сайті для вікі-хостингу

Чат розпочався негайно, і представник служби підтримки клієнтів був досить швидким, щоб надати відповідну інформацію.

Плани Wiki хостингу SiteGround:

У планах підтримуються TikiWiki, MediaWiki, DokuWiki та всі інші популярні інструменти Wiki. SiteGround надає 3 плани для хостингу у Wiki.

SiteGround_ Вікі-хостинг-плани

План StartUp поновлюється на рівні $ 11,95 / місяць. План GrowBig поновлюється на рівні 19,95 дол. США на місяць, а план GoGeek – на 34,95 дол. США на місяць.

Початок роботи з SiteGround

4. Відеохостинг A2

A2 ВІДБУДЖЕННЯ WIKI BANNER

Хостинг A2 – це ще одна хостингова платформа, яка підтримує хостинг Wiki. A2 забезпечує 99,9% безперервного часу.

Він був вперше запущений у 2001 році і користується популярністю завдяки своїм друзям-розробникам рішень. Хостинг A2 підтримує програмне забезпечення для Wiki, зокрема MediaWiki, DokuWiki, Tiki Wiki та багато іншого.

Особливості:

Хостинг A2 надає спеціальну підтримку специфічних інструментів Wiki і включає велику кількість інструментів Wiki.

Основний план включає необмежене зберігання, необмежену передачу, безкоштовну SSL. SSD включений у кожен план.

Хостинг A2 має підтримку Windows, а також хостинг на базі Linux. Плани підтримують сховище RAID-10. SSL включається як частина плану.

Функції хостингу a2 для wiki

Плани підтримують хостинг електронної пошти, кілька локацій сервера, CloudFlare CDN, безкоштовну міграцію сайтів, розширений інструмент безпеки Patchman, резервне копіювання сайтів, безкоштовний хакскан.

Підтримує специфічні для розробника функції, такі як Node.js, Apache 2.4, Python, Ruby, FFT, спільний сертифікат SSL, SSH та багато іншого.

Підтримка клієнтів:

Хостинг A2 забезпечує підтримку клієнтів цілодобово. Ви можете отримати службу підтримки за допомогою телефону, чату в реальному часі або квитків.

Ви можете подати окремі квитки на продаж, підтримку та виставлення рахунків. На веб-сайті також є база знань, яка охоплює декілька тем, що цікавлять хостинг.

Я спробував їх варіант чату в прямому ефірі. Однак для прямого чату не було доступних агентів з обслуговування клієнтів.

a2хостинг-чат для вікі-хостингу

Я зачекав майже 20 хвилин, перш ніж міг завершити сесію.

Плани:

A2 підтримує 3 різні плани Wiki. Це схоже на спільний план хостингу. Доступні плани:

A2 Хостинг планів Wiki

Продовження плану Lite становить 7,99 дол. США на місяць. Поновлення плану Swift становить $ 9,99 / місяць. Тоді як план Turbo має відновлення 18,99 дол. США на місяць.

Почніть з хостингу A2

5. Відеохостинг HostPapa Wiki

ХОСТПАПА ВІКІ БАННЕР

HostPapa також пропонує Вікі-хостинг разом з кількома іншими хостингами. Вперше він був запущений у 2006 році.

Її штаб-квартира знаходиться в Берлінгтоні, штат Онтаріо, Канада. HostPapa обслуговує понад 180 000 веб-сайтів. Він поширений у різних регіонах, серед яких Німеччина, Австралія, Великобританія, США.

Особливості:

HostPapa гарантує 99,9% часу роботи. Це 100% сумісний з MediaWiki. План підтримує безкоштовну реєстрацію доменних імен разом із цілодобовою підтримкою.

Установка включає встановлення MediaWiki одним натисканням кнопки. Основний план підтримує дискове зберігання на 100 Гб. Сценарій MediaWiki включений як частина плану.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ХОСТАПА ВІКІ

HostPapa також підтримує хостинг електронної пошти. Він має 30-денну гарантію повернення грошей. За допомогою плану ви отримаєте шифрувати SSL Let’s.

План HostPapa підтримує PHP та MySQL. Основний план включає в себе розробник веб-сайтів HostPapa. Все це підтримує необмежену пропускну здатність.

Підтримка клієнтів:

HostPapa гарантує підтримку клієнтів 24/7/365. Ви можете отримати службу підтримки клієнтів по телефону та в чаті наживо.

Веб-сайт має добре відокремлену базу знань і охоплює різні теми. Також HostPapa має систему квитків.

Я пішов вперед і вивчив їхній варіант спілкування в чаті. Чат в реальному часі починається після введення вашого електронного ідентифікатора та імені.

hostpapa chat 1 для вікі-хостингу

hostpapa chat 2 для вікі-хостингу

Чат розпочався негайно без часу очікування. Представник служби підтримки клієнтів запропонував коротку інформацію та відповідні посилання.

Плани хостингу для HostPapa Wiki:

HostPapa пропонує плани, подібні до спільного хостингу. У планах підтримуються MediaWiki, Tiki Wiki та DokuWiki.

HostPapa пропонує 3 різні плани.

Плани хостингу для HostPapa Wiki

Продовження плану для початківців коштує $ 7,99 / місяць. Бізнес-план починається з тієї ж ціни, що і план Стартера. Однак оновлення бізнес-плану становить $ 12,99 / місяць.

План Business Pro поновлюється на рівні $ 19,99 / місяць.

Почніть з HostPapa

ВИСНОВОК:

Хостинг Wiki – простий, але складний. Я надав вам найкращі 5 варіантів вікі-хостингу.

Кожне з цього має певні переваги перед іншими. Що ж, вибір залежить від того, яка ваша вимога.

Якщо вам потрібна лише підтримка MediaWiki, тоді ви можете розглядати Cloudways як один із варіантів. Це можна розпочати безкоштовно, а ще доступніше.

GreenGeeks – хороший варіант, але підтримує лише хостинг Linux.

Навпаки, A2 хостинг, а також SiteGround – сильні конкуренти. Вони забезпечують безліч функцій і підтримують як Windows, так і Linux хостинг.

Однак між двома хостингами A2 є багато можливостей для розробників та забезпечує безліч функцій, включених у план.

Найголовніше, хоча A2 і SiteGround стартують за аналогічною ціною, A2 має нижчий показник оновлення. Це робить хостинг A2 більш кращим вибором.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map