5 najlepszych HideMyAss Alternatives 2020 (numer 3 jest po prostu niesamowity)

Jeśli interesuje Cię perspektywa technologii VPN lub sam korzystałeś z sieci VPN, być może spotkałeś się z HideMyAss!


HideMyAss! jest niezwykle popularnym VPN, który został założony w 2005 roku przez 16-latka próbującego ominąć ograniczenia szkoły w Internecie i jest własnością firmy Avast od kilku lat (Avast jest jednym z największych konglomeratów bezpieczeństwa cybernetycznego na świecie).

Jeśli korzystałeś z HideMyAss! prawdopodobnie ci się podobało. Jest popularny, ponieważ w końcu działa dobrze, ale nic nie jest idealne. I hej, to także możliwe HMA! nie spełniał Twoich oczekiwań.

Rynek VPN rozwija się i jest mnóstwo opcji, więc nie musisz ograniczać się do HideMyAss! Oto kilka świetnych alternatyw dla HMA!

Aby ustawić te alternatywy we właściwym kontekście, krótko omówię to, co może ci się spodobać w HideMyAss! i czego możesz nie lubić.

Prawdopodobnie największy punkt HMA! dąży do tego, aby nazwa mocy. HMA! istnieje już od dłuższego czasu i jest jedną z najpopularniejszych sieci VPN. Korzystanie z HideMyAss! oznacza skorzystanie z usługi, z której skorzystało niezliczona liczba innych, co jest doskonałą miarą niezawodności.

Oczywiście popularność to nie wszystko. HideMyAss! ma też wiele do zrobienia: jedno konto może działać na maksymalnie 5 urządzeniach, masz dostęp do 900 serwerów w ponad 190 krajach (więc prawie w każdym kraju), obsługa klienta jest solidna i ogólnie działa dobrze.

Wow, to brzmi idealnie – dlaczego znów interesują nas alternatywy? O tak…

Niektóre z negatywów zbliżają się do sedna technologii VPN. W zależności od potrzeb i widoków VPN HideMyAss! może być trochę rozczarowaniem, jeśli chodzi o podanie rządowi Wielkiej Brytanii informacji o użytkowniku zaangażowanym w hakowanie Sony w 2012 r., który używał HMA!

To stawia pytanie, czy HMA! można naprawdę zaufać dzięki zasadom braku dzienników. Oczywiście, większość z was, którzy to czytają, nie planuje włamać się do dużej korporacji lub rządu, ale przede wszystkim implikacje VPN mające informacje o działaniach użytkowników do przekazania – cóż, to z pewnością wystarczy, aby pokonać punkt VPN dla wielu ludzi.

Kolejnym, mniej istotnym punktem jest to, że HideMyAss! kosztuje co najmniej 4,99 USD miesięcznie, i to w przypadku zobowiązania do 2 lat. Ceny te same w sobie nie są wysokie – są całkiem normalne, biorąc pod uwagę wszystkie sprawy – ale nadal możesz znaleźć tańsze opcje, które sprawdzają się dobrze.

Krótka uwaga: nie wyróżnię podstawowych funkcji. Na przykład nieograniczona przepustowość jest standardem w płatnych sieciach VPN – te z ograniczeniami przepustowości, które nie są bezpłatne, byłyby wyjątkiem.

hostingpill5 najlepszych alternatyw HideMyAss

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. PureVPN
 4. CyberGhost
 5. IPVanish

Teraz dokładnie przyjrzyj się 5 najlepszym alternatywom HideMyAss:

Alternatywa # 5: IPVanish

banner ip-vanish

Ta lista to bitwa tytanów. Wszystkie wymienione tutaj nazwy są popularnymi rozwiązaniami VPN, a IPVanish jest z pewnością jednym z nich. IPVanish to świetne rozwiązanie typu „podnieś i podnieś”.

Jeśli potrzebujesz naprawdę niezawodnej usługi VPN, IPVanish to świetna opcja. Jego ceny są w porządku i działa bardzo dobrze (być może dlatego, że jest właścicielem i bezpośrednio obsługuje ogromną większość swoich serwerów, a nie pozostawia stronom trzecim).

Chociaż IPVanish jest zasadniczo solidną opcją, ma kilka wad, które obniżają jego pozycję w mojej książce.

Plusy

 • Wiele opcji serwerów i adresów IP: ponad 1100 serwerów i ponad 40 000 adresów IP. Około 90% centrów danych i serwerów należy bezpośrednio do IPVanish, a nie do stron trzecich, co stanowi doskonałą obietnicę niezawodności.
 • IPVanish jest niezwykle łatwy w użyciu na wielu urządzeniach. Tak, wszystkie sieci VPN z tej listy są łatwe w użyciu i instalacji, ale IPVanish jest naprawdę szczególnie prosty. Pomyśl o celu IPVanish, który jest bardzo prostym procesem: instalujesz go i używasz od razu. Jest dobry do natychmiastowych rozwiązań potrzeb w zakresie prywatności.

 • więcej niż zwykle 5 lub 7.

Cons

 • W 2016 r. IPVanish przekazał dane użytkownika Departamentowi Bezpieczeństwa Wewnętrznego Stanów Zjednoczonych. Teraz, według wszystkich kont, użytkownik, o którym mowa, był absolutnym śmieciem. Nie ma to jednak znaczenia; IPVanish w tamtym czasie miał ustaloną zasadę braku dzienników, ale wydawanie dzienników użytkowników wydaje się być wyraźnym wskazaniem, że polityk stanowych IPVanish nie można traktować według wartości nominalnej. Z drugiej strony IPVanish wycofał się z działalności w Rosji z powodu konfliktu z lokalnym prawem i polityką zerowego dziennika – więc kto wie? Nadal uważam, że lepiej być bezpiecznym i sceptycznie podchodzić do zasad dziennika IPVanish osobiście.
 • Serwery IPVanish obejmują tylko 60 krajów. To więcej niż wystarcza dla większości ludzi, ale jest daleko w tyle za HideMyAss! Jak już wspomniałem, IPVanish obsługuje bezpośrednio większość swoich serwerów, co jest jednym z powodów, dla których ludzie tak bardzo go lubią. Może uda mi się trochę poluzować IPVanish.
 • Ograniczona liczba opcji płatności, głównie kart.
 • IPVanish nie jest tak obciążony funkcjami, jak niektóre inne opcje z tej listy.
 • IPVanish ma dość standardowe ceny, ale nie jest to najtańsze. Z pewnością istnieją tańsze opcje z równie dobrą lub lepszą obsługą i funkcjami (czytaj dalej!)

Ceny ipvanish-VPN

Odwiedź IPVanish1 użytkownicy kupili to

Alternatywa # 4: CyberGhost VPN

cyberghost-banner

CyberGhost VPN jest, podobnie jak wiele na tej liście, jedną z najpopularniejszych i najlepiej odbieranych usług VPN. Od momentu założenia w 2011 r. CyberGhost zyskał reputację: jako pierwszy VPN opublikował raport przejrzystości i obsługuje ponad 20 milionów użytkowników.

Istota CyberGhost: doskonale nadaje się do przesyłania strumieniowego, działa bardzo dobrze i ma przyzwoite ceny. Nie ma w tym nic złego, ale ponieważ inne sieci VPN na tej liście mają mnóstwo świetnych rzeczy, CyberGhost pojawia się na czwartym miejscu. Powiedziawszy to, jest to fantastyczna sieć VPN i gorąco zachęcam wszystkich zainteresowanych do wypróbowania jej za darmo.

Plusy

 • CyberGhost ma siedzibę w Rumunii, która nie ma przepisów dotyczących zatrzymywania danych.
 • Ceny CyberGhost są niższe (jak na dłuższe zobowiązania, jak zawsze) i są proporcjonalne do jakości CyberGhost, co czyni go fantastyczną wartością VPN. Ponadto CyberGhost ma 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy zamiast tygodniowej lub 30-dniowej gwarancji.

plan cyberghost

 • CyberGhost jest naprawdę świetny do przesyłania strumieniowego. Tak, wszystkie najlepsze sieci VPN nadają się do odblokowywania zawartości, ale CyberGhost robi wszystko, aby znaleźć najlepsze serwery do przesyłania strumieniowego lub torrentowania.

cyberghost-streaming

 • Z uwagi na serwery CyberGhost daje dostęp do ponad 3000. To tylko 60 krajów, ale hej, wciąż nie brakuje ci opcji.
 • Jeśli chodzi o inne funkcje, CyberGhost oferuje wiele protokołów VPN, blokowanie reklam, blokowanie złośliwego oprogramowania, zapobieganie wyciekom DNS / IP oraz automatyczny przełącznik zabijania.
 • Wreszcie, CyberGhost ma wyjątkowo użyteczny interfejs użytkownika. Oprogramowanie komputerowe CyberGhost może być bardzo małe za pomocą tylko przycisku „on” lub rozwinąć się do menu pełnoekranowego, które ma o wiele więcej narzędzi i opcji.

cyberghost-menu

Cons

 • Obsługa klienta CyberGhost może być trochę bezproblemowa: nie ma wsparcia telefonicznego, a baza wiedzy to nie wszystko. Większość sieci VPN nie ma fantastycznych baz wiedzy, ale co mogę powiedzieć? Nie ma nic złego w CyberGhost, chyba że wolisz naprawdę proste sieci VPN, które mają tylko przełącznik „włączony”.
 • Jeśli porównamy HMA!, Więcej krajów byłoby lepszych.

Odwiedź CyberGhost

Alternatywa # 3: PureVPN

purevpn-banner

PureVPN jest jedną z najlepszych dostępnych opcji. Ma świetne funkcje, w tym dostęp do ogromnej liczby serwerów, przełącznik zabijania Internetu i możliwość ukrywania korzystania z VPN. Minusem? Może się okazać, że VPN będzie nieco droższy.

Plusy

 • Jedna z najbardziej cenionych sieci VPN. PureVPN został zatwierdzony przez New York Times, Cnet, Mashable i dobrze przyjęty przez Huffington Post, a także Wired, a także niezliczone inne.
 • Ogromny wybór opcji płatności.

płatność purevpn

 • Bardzo przystępne, jeśli masz zniżkę.
 • Różnorodne funkcje / narzędzia: wiele protokołów bezpieczeństwa, ochrona przed wyciekami adresów IP i DNS, przełącznik zabijania Internetu, a co najważniejsze…

purevpn-internet-kill

 • Narzędzie, dzięki któremu korzystanie z VPN będzie niewidoczne dla Twojego dostawcy usług internetowych! Nie jest to niespotykane, ale dalekie od powszechnego nawet wśród płatnych VPN. Niektórzy usługodawcy internetowi mogą ograniczyć prędkość internetu, jeśli zobaczą, że Twoje połączenie internetowe jest szyfrowane przez VPN – PureVPN może pomóc uniknąć ryzyka ograniczenia przepustowości i ukryć fakt, że korzystasz z VPN.

Cons

 • Drogie bez rabatu, nawet jeśli poświęcasz więcej czasu.

plan purevpn

Odwiedź PureVPN

Alternatywa # 2: NordVPN

baner nordvpn

Podczas gdy wszystkie sieci VPN dbają o prywatność, możesz w pewnym sensie zrozumieć różne aspekty prywatności VPN. Wszystkie sieci VPN zwiększają zdolność do odblokowywania rozrywki, ale niektóre wydają się bardziej skoncentrowane na transmisji strumieniowej niż inne.

NordVPN został założony i działa w odpowiedzi na ingerencje rządu w prywatność w Internecie. NordVPN ma własny manifest (choć krótki) i poświęca energię na wymuszenie swojego wizerunku jako narzędzia ochrony prywatności (które pozwala również na przesyłanie strumieniowe, jeśli chcesz).

Istota NordVPN? To świetna sieć VPN, ale znacznie tańsza.

Plusy

 • NordVPN jest jedną z bardziej przystępnych cenowo opcji VPN, pod warunkiem, że jesteś gotów poświęcić dwa lata lub dłużej.

nordvpn-plan

 • NordVPN ma narzędzia, które są dobre dla dodatkowych warstw prywatności. Na przykład podwójne narzędzie VPN pozwala dwukrotnie szyfrować połączenie, CyberSec pozwala blokować reklamy, a Onion-over-VPN pozwala łączyć się z siecią Onion w aplikacji NordVPN. Jest to bardzo przydatne i zapewnia korzyści zarówno VPN, jak i Tora dla naprawdę prywatnego połączenia.
 • NordVPN ma do wyboru ogromną liczbę serwerów. Oprócz posiadania ponad 5000 serwerów w 62 krajach, NordVPN pozwoli ci kupić serwer dedykowany, jeśli jesteś zainteresowany i ma różne serwery zoptymalizowane pod kątem różnych poziomów prywatności. Możesz na przykład użyć standardowego serwera VPN lub serwerów Onion over VPN (wspomnianych wcześniej).

serwery nordvpn

 • NordVPN ma świetną politykę prywatności, infrastrukturę bezpieczeństwa i przejrzystość. Spójrz na to oświadczenie i porównaj je z wyżej wymienionymi problemami HMA z danymi użytkownika.

nordvpn-warrant-kanarek

Cons

 • Podczas gdy NordVPN jest zdecydowanie jedną z najlepszych dostępnych sieci VPN w porównaniu do HideMyAss! nie ma również serwerów rozmieszczonych geograficznie. Chociaż NordVPN ma znacznie więcej serwerów, są one skoncentrowane w 62 krajach. Jest to wystarczające dla większości użytkowników, ale jest niczym w porównaniu do 190 krajów HMA! działa w.

Odwiedź NordVPN 1 użytkowników kupiło to

Alternatywa nr 1: ExpressVPN

express-vpn-banner

Oto najważniejsze cechy VPN: wszyscy mówią, że są najlepsi. Zawsze mówią „NAJSZYBSZY VPN NA ŚWIECIE”, „NAJBARDZIEJ BEZPIECZNY VPN NA ŚWIECIE” lub „NAJBARDZIEJ POPULARNY VPN”.

Oczywiście takie rzeczy są subiektywne i nie ma wyraźnego zwycięzcy. Ale jeśli istnieje, ExpressVPN może być właśnie taki.

ekspresowy dostawca VPN

… Można powiedzieć, że ExpressVPN został dobrze przyjęty.

Plusy

 • ExpressVPN ma 148 lokalizacji serwerów w 94 krajach, co daje łącznie 2000 połączeń z serwerami. Niewiele sieci VPN innych niż HideMyAss! oferują dostęp do ponad stu krajów.
 • ExpressVPN ma kilka solidnych narzędzi zawartych w pakiecie, w tym wiele protokołów, zerową wiedzę DNS (dodatkowa warstwa ochrony w przypadku, gdy nie ufasz VPN w celu utrzymania polityki braku logów) oraz dzielone tunelowanie VPN, które pozwala ci przenieś tylko część twojego ruchu internetowego przez VPN (w razie potrzeby).

funkcje express-vpn

 • Najbardziej wyjątkową cechą ExpressVPN jest lokalizacja: Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Tak, raj podatkowy na morzu, w którym miliarderzy ukrywają swoje pieniądze – to także miejsce, w którym ExpressVPN ukrywa twoje informacje. Albo jeszcze lepiej, gdy Express ledwie cokolwiek rejestruje: dzieje się tak, ponieważ na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych nie ma żadnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych. W przypadku większości sieci VPN musisz ufać, że nie będą prowadzić dzienników – dzięki ExpressVPN jest o wiele bardziej prawdopodobne, że dotrzymają słowa.
 • Załóżmy, że lokalizacja VPN nie zapewnia ci pewności. Pod koniec 2017 r. Tureccy śledczy próbujący znaleźć informacje o zabójstwie politycznym nie byli w stanie znaleźć żadnych dzienników pomocnych w ich dochodzeniu. To brzmi jak dziwna rzecz nazywać dobrą nowiną – w rzeczywistości nie jest to dla rodziny ofiary – ale dla klientów ExpressVPN jest to świetny znak, że ExpressVPN spełnia swoje zasady dotyczące braku logów.

Cons

 • Niestety ExpressVPN umożliwia tylko 3 jednoczesne połączenia. To nie jest wielka sprawa, ale jest szczególnie niefortunne, ponieważ ExpressVPN jest znaną siecią VPN najwyższej klasy, a standard to 5.

 • Pod względem cenowym ExpressVPN nie jest najtańszy, nawet jeśli kupujesz na dłuższy okres. Nie nazwałbym tego drogim i zdecydowanie twierdzę, że ceny ExpressVPN są tego warte. Jednak dla kogoś, kto chce zaoszczędzić, ExpressVPN może nie być najlepszą opcją.

express-vpn-plan

Odwiedź ExpressVPN

Wniosek: która alternatywa dla HideMyAss! czy polecam?

Dzięki tym wszystkim opcjom, jak ktokolwiek może wybrać alternatywę? Oprócz IPVanish wymienione tutaj nazwiska mają bardzo mało, co robią źle. Nawet IPVanish jest w porządku dla większości użytkowników, którzy chcą tylko szybkiego i łatwego rozwiązania VPN!

Być może zauważyłeś, że nie mówiłem wiele o prędkościach ani wydajności. Jak dziwnie, prawda? Oto rzecz: wszystkie elementy na tej liście są tutaj, ponieważ wysoka wydajność jest dana. Oczywiście, niektóre mogą być szybsze niż inne, ale testowanie prędkości Internetu nie jest twardą nauką i chociaż mogę powiedzieć, że wydajność z grubsza pokrywa się z pozycją VPN na tej liście, powinieneś wziąć to z odrobiną soli.

Chociaż nie mogę zagwarantować określonych wyników dla żadnego z was, jest wysoce prawdopodobne, że którykolwiek z nich będzie jednym z najszybszych VPN, które spróbujesz.

W każdym razie, chociaż wszystkie te opcje są dobrą alternatywą dla HideMyAss !, niektóre z nich są lepsze w różnych rzeczach. Uważam, że IPVanish i CyberGhost są lepsze do szybkich i łatwych rozwiązań dla potrzeb VPN, które są mniej poważne – tj. Strumieniowanie i torrentowanie.

Oczywiście PureVPN, NordVPN i ExpressVPN działają doskonale do przesyłania strumieniowego. Ale mają mnóstwo funkcji i są świetne dla osób, które są poważnie zainteresowane ochroną swojej prywatności.

Z tych trzech NordVPN jest konsekwentnie najlepszą opcją dla tych, którzy są zainteresowani oszczędzaniem pieniędzy, a ExpressVPN jest najbardziej pewny pod względem prywatności.

Jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić, możesz zajrzeć do bezpłatnych opcji VPN (nawet jeśli tylko tymczasowo). Oczywiście możesz wypróbować wszystkie te opcje za darmo – więc zastanów się, która z nich działa dla Ciebie, ponieważ płacenie za VPN jest często tego warte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map