7 najlepszych alternatyw BlueHost 2020 [numer 2 jest niesamowity]

Kilka obaw związanych z korzystaniem z usług Bluehost dotyczy szybkości, wydajności, struktury cen, wysokich odnowień, ograniczonych dodatków zawartych w podstawowym planie hostingowym, słabej obsługi klienta, żeby wymienić tylko kilka.


Z powodu tych ograniczeń wielu użytkowników Bluehost szuka innych alternatyw. Poniżające usługi Bluehost skłaniają użytkowników do wyboru innych platform hostingowych.

W tym poście przedstawię 5 najlepszych alternatyw dla Bluehost, które pomogą Ci wybrać idealną platformę hostingową.

hostingpill7 najlepszych alternatyw BlueHost

 1. SiteGround
 2. FastComet
 3. GreenGeeks
 4. Kinsta
 5. Namehero
 6. ICDSoft
 7. Hostinger

Contents

Teraz spójrz dokładnie 5 najlepszych alternatyw BlueHost:

Alternatywa nr 1: SiteGround

siteground-banner

SiteGround to jedna z najszybciej rozwijających się platform hostingowych. Podobnie jak Bluehost, SiteGround jest również jedną z zalecanych platform hostingowych WordPress.

Rozpoczęło się to w 2004 roku i ma siedzibę w Sofii w Bułgarii. SiteGround ma ponad 1 000 000 domen na całym świecie.

SiteGround ma wiele dobrych w użyciu funkcji oraz w pełni obsługiwaną obsługę klienta. Chociaż obsługa klienta nie jest jedynym kryterium, dlaczego ludzie wybierają SiteGround, cieszę się, że mogę otrzymać znacznie więcej.

SiteGround znajduje się na szczycie kilku platform hostingowych, jeśli chodzi o szybkość i wydajność. Jest zbudowany do pracy na CentOS, Apache, MySQL, PHP i ma obsługę cPanel. Dodatkowo obsługuje Joomla, WordPress, Magento i inne.

Oto dlaczego SiteGround jest dobrą alternatywą Bluehost:

Powód 1 – Szybkość i wydajność:

Dzięki SiteGround nie musisz się martwić szybkością ani wydajnością.

Jednym z faktów jest to, że jeśli przejrzysz witrynę SiteGround, zobaczysz duże zaangażowanie w szybkość i wydajność. I z radością przeciwstawiają się swojemu zaangażowaniu.

Aby lepiej to zilustrować, zanotowałem Czas do pierwszego bajtu, który jest parametrem, który określa, jak szybko serwer wysyła pierwszy bajt pierwszego pliku w odpowiedzi na konkretne żądanie.

Poniżej znajduje się miara wydajności i jest to dość imponujące.

pierwszy bajt siteground

Używają dysków SSD do wszystkich planów. Oprócz tego wykorzystują najnowszą technologię prędkości, która może zapewnić lepszą wydajność. Niewiele z nich to NGINX, CDN.

Bluehost ma dość dobrą prędkość, jednak ostatnio pojawiają się skargi dotyczące zgodności wydajności Bluehost.

Powód 2 – Wybór hostingu i usług:

Jeśli szukasz szerokiego wyboru hostingu, oto miejsce, w którym można go zdobyć. SiteGround ma większość opcji hostingu obsługiwanych przez innych dostawców hostingu.

Jednak dodatkowo znajdziesz również kilka dodatkowych opcji hostingu, których możesz nie dostać nigdzie indziej.

Oprócz najpopularniejszego hostingu współdzielonego, SiteGround oferuje hosting w chmurze, hosting dedykowany, hosting korporacyjny.

Zapewniają szereg hostingu aplikacji, w tym hosting WordPress, hosting Joomla, hosting Drupal, hosting Magento, hosting PrestaShop i hosting WooCommerce.

SiteGround ma listę usług, które obejmują hosting FTP, PHP, MySql, e-mail i cPanel. Usługi i aplikacje są automatycznie aktualizowane przez SiteGround.

W tle serwery te mają niezawodne kontenery Linux (LXC), stały monitoring serwera, automatyczne kopie zapasowe, a także natychmiastowe kopie zapasowe na żądanie, AI przeciw botom, aby zapobiec atakom Brute force przez botnety.

SiteGround_claims_for_security

Podczas gdy w SiteGround jest tak wiele do wyboru, Bluehost, wręcz przeciwnie, ma tradycyjne rozwiązania hostingowe i ogranicza się do najpopularniejszych form hostingu, takich jak Shared, VPS, Dedicated, Cloud.

Nawet przeprowadziłem ankietę na Facebooku, gdzie SiteGround otrzymał 76 głosów, a BlueHost 23 głosów.

siteground_vs_bluehost_poll

Zobacz plany hostingowe SiteGround tutaj…

Powód 3 – Obsługa klienta:

Możesz skontaktować się z obsługą klienta SiteGround 24/7 przez telefon, czat na żywo, e-mail i bilety. Oprócz tego mają dobrą kolekcję bazy wiedzy, która jest dobrze posegregowana pod względem zawartości.

Baza wiedzy SiteGround

Oprócz bazy wiedzy, SiteGround posiada również tutoriale na inne tematy, takie jak WordPress, Joomla, Magento, Drupal. Oprócz tego znajduje się sekcja FAQ.

Samouczki są proste i są przeznaczone dla początkujących. SiteGround zapewnia również kilka e-booków.

Dobrze znanym faktem jest to, że Bluehost ma ogromną bazę klientów, a wielu osobom trudno jest szybko uzyskać pomoc techniczną. Jest to dodatkowa zaleta, jeśli korzystasz z SiteGround.

Powód 4 – Bezpieczeństwo i niezawodność:

SiteGround prowadzi, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Zapewnia bezpieczną izolację konta na współdzielonych serwerach i ma automatyczne kopie zapasowe.

Jest to jedna z pierwszych platform hostingowych, które zawierają anty-bot sterowany sztuczną inteligencją, aby uniemożliwić botnetom wykonanie ataku Brute Force.

Obsługuje HTTP2 i zapewnia bezpłatne certyfikaty SSL. SiteGround zapewnia regularne i automatyczne aktualizacje oprogramowania. Ponadto SiteGround zdefiniował ponad 800 reguł WAF w celu stworzenia solidnych reguł bezpieczeństwa zapory i jest zgodny z RODO.

SiteGround zapewnia niezawodne usługi i ma dostępność na poziomie 99,99%.

Aby monitorować wydajność serwera, kupiłem hosting współdzielony SiteGround.

czas pracy na siteground

Poniżej znajdują się statystyki dotyczące wskaźników czasu pracy w ciągu ostatnich kilku miesięcy-

 • Mar 2020: 99,92%
 • Luty 2020: 99,99%
 • Styczeń 2020: 99,73%
 • Gru 2019: 99,72%
 • Listopad 2019: 99,99%
 • Paź 2019: 99,97%
 • Wrz 2019: 100,00%
 • Sierpień 2019: 99,93%
 • Lip 2019: 99,98%
 • Czerwiec 2019: 100%
 • Maj 2019: 99,99%
 • Kwi 2019: 99,99%
 • Mar 2019: 99,99%
 • Luty 2019: 100%
 • Styczeń 2019: 99,96%
 • Grudzień 2018: 99,99%
 • Listopad 2018: 100%
 • Paź 2018: 100%
 • Wrz 2018: 99,99%
 • Sierpień 2018: 100%
 • Lipiec 2018: 100%
 • Czerwiec 2018: 100%
 • Maj 2018: 100%
 • Kwi 2018: 100%
 • Mar 2018: 100%
 • Luty 2018: 100%
 • Styczeń 2018: 99,99%
 • Grudzień 2017: 100%
 • Listopad 2017: 100%

Szczegółowe dane można zobaczyć tutaj.

Ponownie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Bluehost zapewnia bezpłatne SSL, ale nie otrzymujesz nic innego w ramach swojego planu. Korzystanie z SiteGround zapewnia lepszą dostępność funkcji bezpieczeństwa.

Powód 5 – łatwość użycia:

SiteGround ma intuicyjny pulpit, który jest prosty w obsłudze. Jest przyjazny dla użytkownika, a jednocześnie łatwy w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników.

siteground_cPanel

CPanel jest dobrze posegregowany i można go łatwo przeglądać, zapewniając bezproblemową obsługę.

Nie trzeba dodawać, że nawigacja jest nie tylko prosta, ale można także wyszukiwać różne opcje dostępne na ich cPanelu.

Zarówno SiteGround, jak i Bluehost są łatwe w użyciu, więc po migracji do SiteGround praktycznie nic się nie zmienia.

Powód 6 – Funkcje:

SiteGround ma podstawowy wspólny plan hostingowy, który zapewnia szereg przydatnych funkcji. Plan obejmuje darmowy kreator stron internetowych i cPanel. Każdy plan ma wsparcie 24/7.

Inne niezbędne funkcje to pamięć SSD, bezpłatna usługa Cloudflare CDN, SSH i automatyczne kopie zapasowe.

Nawet w przypadku planu podstawowego masz automatyczne instalatory, bezpłatne konta e-mail, obsługę SSL, HTTP2 i niezmierzony ruch.

funkcje
Plan StartUp obejmuje
Darmowy kreator stron internetowych
Bezpłatny CDN Cloudflare
cPanel & Dostęp SSH
Darmowa konfiguracja & Transfer
Wsparcie techniczne 24/7
Pamięć SSD
Bezpłatna codzienna kopia zapasowa
Nieograniczone konta e-mail & DB
Cena £zwykle 11,95 $
3,95 USD / mies.

SiteGround zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W przypadku innych planów otrzymasz bezpłatny transfer witryny. To również obsługuje SuperCachera, aby zapewnić duże prędkości i zapewnia bezpłatne przywracanie kopii zapasowych w przypadku problemów.

SiteGround zapewnia większość niezbędnych funkcji w ramach planu. Jest to dodatkowa zaleta, ponieważ nie musisz wydawać dodatkowych na te funkcje.

Podczas gdy SiteGround zapewnia wiele funkcji w ramach planu, tak samo nie jest w przypadku Bluehost. Odnowienie planu Bluehost jest drogie, a ponadto będziesz musiał wydać dodatkowe pieniądze na dodatkowe funkcje.

OK, zmień mnie na użytkowników SiteGround1, którzy to kupili

Jeśli chcesz zmienić swoją witrynę z BlueHost na SiteGround, możesz zatrudnić naszego eksperta ds. Migracji witryny, klikając tutaj.

Alternatywa nr 2: FastComet

baner fastcomet

Kolejną alternatywą Bluehost jest FastComet, która jest również przyjazna dla budżetu. Obejmuje to wiele bogatych w funkcje dań na wynos.

FastComet istnieje już od 9 lat, ale od 2013 roku świadczy usługi hostingowe. Główna siedziba firmy znajduje się w San Francisco w Kalifornii w USA..

Względnie nowsza platforma hostingowa miała tę zaletę, że uczyła się i ewoluowała na podstawie wad innych platform hostingowych.

Jest to jeden z głównych powodów, dla których FastComet ewoluuje solidnie i rozprzestrzenia się na rynku.

Obecnie obsługuje ponad 45 000 klientów w 83 krajach.

Oprócz ceny i funkcji, korzystanie z FastComet ma więcej zalet.

Powód 1 – Ceny:

Jak wspomniałem, wycena jest jednym z pozytywnych aspektów FastComet. Mają trzy plany we wspólnym hostingu-

 • FastCloud
 • FastCloud Plus
 • FastCloud Extra

Najbardziej podstawowy plan FastCloud zapewnia wszystkie niezbędne funkcje i kosztuje 2,95 USD miesięcznie. O funkcjach zawartych bardziej szczegółowo będę mówić w dalszej części mojej recenzji.

Inne plany są wycenione na 4,45 USD miesięcznie w przypadku FastCloud Plus i 5,95 USD miesięcznie w przypadku FastCloud Extra.

Niska cena to nie tylko hosting dzielony, ale nawet hosting w chmurze i hosting dedykowany są elastyczne i niedrogie jednocześnie.

Shared Hosting
Hosting w chmurze
Dedykowane

Cena £2,95 USD / mc59,95 USD / mc139 USD / miesiąc

Nie trzeba dodawać, że użytkownicy Bluehost zdają sobie sprawę, ile mogą zaoszczędzić, migrując do FastComet.

Zobacz pełne plany FastComet tutaj …

Powód 2 – Funkcje:

FastComet jest zdecydowanie bogaty w funkcje. Dotyczy to nie tylko drogich planów, ale także planu podstawowego z listą funkcji.

Niezależnie od wybranego planu otrzymujesz wsparcie SSD. Podstawowy plan obsługuje dyski SSD o pojemności 15 GB z niezmierzonym ruchem.

Inne dostępne funkcje to: nieograniczona liczba kont e-mail, instalator aplikacji 1-kliknięciem, bezpłatna instalacja aplikacji i aktualizacje. Uwzględniono również bezpłatny przeciągnij i upuść SiteBuilder.

FastComet zapewnia niektóre niezbędne usługi w ramach każdego planu. To zawiera:

funkcje
W każdym planie
cPanel i Softaculous
Bezpłatne transfery stron internetowych
Nieograniczone konta FTP
Nieograniczona baza danych
Nieograniczone poddomeny
CloudFlare CDNStorage
Codzienna kopia zapasowa
Cena £2,95 USD / mc.

Ma również 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Przechodząc od planu podstawowego, zyskujesz bardziej zaawansowane funkcje.

Obejmuje to większą pojemność pamięci RAM, nieograniczoną liczbę domen dodatkowych, menedżera przywracania jednym kliknięciem, Google PageSpeed, bezpłatny prywatny DNS, bezpłatną dynamiczną pieczęć SSL, 3 bezpłatne transfery stron internetowych i wiele innych.

Wbudowana lista funkcji FastComet jest wyczerpująca i wyprzedza Bluehost.

Powód 3 – Bezpieczeństwo:

FastComet ma dobre wsparcie w zakresie bezpieczeństwa. Zapewnia dysk SSD wraz z CloudFlare CDN, który zapewnia większą prędkość, a także większe bezpieczeństwo.

Ma zoptymalizowaną zaporę ogniową, która chroni wszystkie aplikacje, a także ma izolację konta. Każde konto ma bezpłatną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i skanowaniem antywirusowym. Oprócz tego ma bezpłatne uaktualnienie oprogramowania i aplikacji.

Oprócz tego ma bezpłatny SSL w ramach każdego planu. Z zaporą sieciową i aplikacją sieciową ma również ochronę Brute-force.

Ich pakiet bezpieczeństwa zawiera więcej. Obsługują ochronę przed exploitami i złośliwym oprogramowaniem, usuwanie złośliwego oprogramowania, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, ochronę Hotlink i hasło, CageFS Security, CloudLinux Servers, bezpieczeństwo serwera BitNinja, monitorowanie serwera 24/7 oraz ModSecurity Manager.

plan bezpieczeństwa Fastcomet

W porównaniu do tego, co może zapewnić FastComet, Bluehost jest prawie tylko pod względem funkcji bezpieczeństwa.

Powód 4 – Czas pracy i niezawodność:

Pod względem czasu pracy FastComet jest spójny. Nie tylko utrzymuje stały czas pracy, ale również czasy reakcji są dobre.

Aby zmierzyć ich wskaźniki dostępności, kupiłem hosting od FastComet.
szybki czas pracy
Oto przegląd historii czasu pracy. Szczegółowe dane można zobaczyć tutaj.

 • Mar 2020: 99,93%
 • Luty 2020: 99,71%
 • Styczeń 2020: 99,93%
 • Gru 2019: 99,97%
 • Listopad 2019: 99,93%
 • Paź 2019: 99,83%
 • Wrz 2019: 99,87%
 • Sierpień 2019: 99,90%
 • Lipiec 2019: 100%
 • Czerwiec 2019: 99,44%
 • Maj 2019: 99,98%
 • Kwi 2019: 99,86%
 • Mar 2019: 99,90%
 • Luty 2019: 99,99%
 • Styczeń 2019: 100%
 • Gru 2018: 99,90%
 • Listopad 2018: 100%
 • Paź 2018: 100%
 • Wrz 2018: 99,97%
 • Sierpień 2018: 100%
 • Lipiec 2018: 100%
 • Czerwiec 2018: 100%
 • Maj 2018: 100%
 • Kwi 2018: 99,99%
 • Mar 2018: 100%
 • Luty 2018: 100%
 • Styczeń 2018 r .: 100%
 • Grudzień 2017: 100%
 • Listopad 2017: 100%
 • Paź 2017: 100%

Tak, a także zapewniają niezawodne usługi. FastComet zapewnia regularne kopie zapasowe. Ma pięciowarstwowe buforowanie i stosuje różne techniki optymalizacji prędkości.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy czas działania Bluehost spadł do 99,78%. Dzięki FastComet możesz zobaczyć, jak istnieje spójny prawie 100% czas sprawności.

Wykorzystuje kilka technik buforowania i optymalizacji prędkości, aby zapewnić wysoką prędkość i wydajność Twojej witryny.

Niektóre z nich to: CloudFlare CDN buforowanie, wiązanie JavaScript, optymalizacja przeglądarki, optymalizacja nagłówka pamięci podręcznej, bezstratna kompresja danych i wiele innych.

Szybkość to coś, co FastComet jest równie kompetentny w Bluehost.

Powód 5 – Obsługa klienta:

Ponownie obsługa klienta jest punktem, w którym FastComet przoduje. Możesz się z nimi skontaktować przez czat na żywo, e-mail, telefon. Zapewniają wsparcie 24/7.

Obejmuje to bezpłatną konfigurację szablonu, instalację aplikacji, instalację dodatkowych modułów, uaktualnienia oraz bezpłatne usuwanie wirusów / złośliwego oprogramowania.

Ich strona internetowa zawiera tutoriale z różnych domen hostingowych. Obejmuje to również oddzielną sekcję FAQ.

FastComet ma również system zgłoszeń do rozwiązywania problemów. Oprócz tego wsparcie pomaga również w konfiguracji strony internetowej, instalacji SSL, odzyskiwaniu zaatakowanych stron internetowych, aktualizacjach wtyczek.

Ponieważ FastComet ma rosnącą bazę klientów, zapewnia priorytetowe wsparcie. I tak, jest to coś, czego możesz nie być w stanie korzystać z Bluehost.

A oto, jak porównują pod względem funkcji:

FastComet
BlueHost

Serwery tylko SSD
RocketBooster
Szyfrujmy
Codzienne kopie zapasowe
Usuwanie złośliwego oprogramowania
Okres zwrotu45 dni30 dni
Cena / mies.2,95 USD7,99 USD

OK, przełącz mnie na kupionych przez użytkowników FastComet3

Jeśli chcesz zmienić swoją witrynę z BlueHost na FastComet, możesz zatrudnić naszego eksperta ds. Migracji witryny, klikając tutaj.

Alternatywa nr 3: GreenGeeks

GreenGeeks_Banner

Idąc dalej, moją trzecią alternatywą dla Bluehost jest GreenGeeks.

GreenGeeks jest jednym z niewielu zielonych hostingu dostępnych na rynku. Tak, mają być energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

GreenGeeks powstał po raz pierwszy w 2008 roku, a jego główna siedziba znajduje się w Kalifornii w USA. Ma ponad 35 000 klientów i hostuje ponad 300 000 stron internetowych.

GreenGeeks wypada wysoko pod względem wydajności i prędkości. Nie tylko to, ma umiarkowane ceny i jest wyposażony w kilka istotnych funkcji.

Wszystko to w połączeniu z szybką obsługą klienta, co czyni go jednym z najlepszych hostingu.

Poniżej znajduje się kilka powodów, dla których GreenGeeks jest dobrą alternatywą dla Bluehost.

Powód 1 – Szybkość i wydajność:

GreenGeeks jest dość przyzwoity, jeśli chodzi o szybkość. Ponadto wydajność jest zgodna z dobrym czasem reakcji.

To pokazuje, jak szybki jest GreenGeeks. I tak, jest dość szybki. Następnie pozwól, że przedstawię ci szczegóły czasu do pierwszego bajtu.

pierwszy bajt greengeeks

Jest to również wystarczająco szybki, aby być na równi z Bluehost. Aby zapewnić wysoką i efektywną wydajność, GreenGeeks łączy w sobie kilka technologii.

Obejmuje to skalowalne zasoby komputerowe, SSD, Optimized LiteSpeed ​​i MariaDB, PowerCacher, CDN.

Jeśli porównasz ekosystem GreenGeeks z Bluehost, zdasz sobie sprawę, jak dobrze GreenGeeks ma skonfigurowaną i skalowalną architekturę, która może zapewnić stałą prędkość.

Powód 2 – Obsługa klienta:

Obsługa klienta jest ważną częścią wyboru platformy hostingowej. GreenGeeks ma zróżnicowaną obsługę klienta. Otrzymujesz wsparcie techniczne 24/7. Wsparcie klienta można uzyskać za pośrednictwem czatu na żywo, e-maila i telefonu.

Dodatkowo GreenGeeks ma dedykowaną bazę wiedzy na kilka tematów. Zawiera tutoriale witryny, które mają uproszczony widok na korzystanie z GreenGeeks.

Jest to sytuacja korzystna dla GreenGeeks w porównaniu do Bluehost.

Powód 3 – Czas pracy i niezawodność:

Kolejnym parametrem, który rozważę, jest czas sprawności i niezawodność. GreenGeeks gwarantuje dostępność na poziomie 99,99%.
Greengeeks uptime
Poniżej znajdują się statystyki dotyczące ich czasu pracy w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

 • Mar 2020: 98,97%
 • Luty 2020: 99,87%
 • Styczeń 2020: 100%
 • Gru 2019: 99,96%
 • Lis 2019: 100%
 • Paź 2019: 100,00%
 • Wrz 2019: 100,00%
 • Sierpień 2019: 99,97%
 • Lipiec 2019: 100%
 • Czerwiec 2019: 99,98%
 • Maj 2019: 100%
 • Kwiecień 2019: 99,96%
 • Marzec 2019: 100%
 • Luty 2019: 100%
 • Styczeń 2019: 100%
 • Grudzień 2018 r .: 100%
 • Listopad 2018: 100%
 • Październik 2018: 99,96%
 • Wrzesień 2018: 99,99%
 • Sierpień 2018: 100%
 • Lipiec 2018: 99,96%
 • Czerwiec 2018 r .: 100%
 • Maj 2018: 100%
 • Kwiecień 2018 r .: 100%
 • Marzec 2018: 99,89%
 • Luty 2018: 100%
 • Styczeń 2018 r .: 100%
 • Grudzień 2017 r .: 100%
 • Listopad 2017 r .: 100%

Możesz przeczytać szczegółową recenzję GreenGeeks, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czas pracy jest prawie stały. Utrzymuje wiele redundancji sprzętowych i zasilających wraz z nocnymi kopiami zapasowymi.

Cóż, to znowu dla GreenGeeks jest znacznie lepsze niż Bluehost, który spada nawet do 99,78%.

Powód 4 – Funkcje:

GreenGeeks, w przeciwieństwie do innej platformy hostingowej, nie zapewnia zbyt wielu planów hostingu współdzielonego. Mają jeden plan, który wystarcza na wszystkie funkcje.

Plan zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie, jeśli zostanie wybrany na okres 3 lat. Dodatkowo obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Obejmuje to nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD, nieograniczony transfer danych, nieograniczoną liczbę domen na 1 koncie, bezpłatną rejestrację nazwy domeny podczas transferu za pomocą bezpłatnych usług transferu, darmowy kreator stron internetowych, darmowe szablony.

Plan obsługuje cPanel, miękką, nieograniczoną subdomenę i zaparkował domenę, nieograniczoną bazę danych MySQL.

funkcje
Plan obejmuje
Domenybez limitu
SSD Spacebez limitu
Konfiguracja domeny & TransferWolny
Wsparcie techniczne 24/7tak
Kreator strony internetowejWolny
Narzędzia marketingowe i SEOWolny
Konta emailZabezpiecz IMAP / POP3
Cena £2,95 USD / mc.

GreenGeeks jest przyjazny dla programistów i oferuje wiele opcji. Niewiele z nich to wiele wersji PHP, bezpłatny SSH, bezpieczny dostęp FTP, obsługa Perla i Pythona, baza danych MySQL, konta FTP, Git i wiele innych.

Jest to również oparte na ogromnym wsparciu handlu elektronicznego. Zawarte funkcje są bezpłatne do szyfrowania wieloznacznego SSL, bezpłatnej instalacji koszyka, certyfikatu SSL wraz z obsługą WordPress, Drupal, hostingu Joomla.

Dodatkowo GreenGeeks oferuje 99,99% czasu sprawności oraz 300% przesuniętej energii odnawialnej.

GreenGeeks zapewnia szereg funkcji zawartych w planie, za co użytkownicy Bluehost musieliby płacić dodatkowo.

Powód 5 – łatwość użycia:

Korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn GreenGeeks i cPanel jest dość proste. Konstruktor przeciągnij i upuść jest łatwy w użyciu. Jest to przeznaczone zarówno dla użytkowników skłonnych technicznie, jak i dla początkujących użytkowników.

cpanel-greengeeks

Wszystkie zastosowania funkcji są dobrze podzielone na cPanel. Jest to nie tylko łatwe w użyciu, ale także zapewnia łatwą migrację. Dzięki temu możesz bardzo łatwo migrować swoją witrynę Bluehost do GreenGeeks.

Nawet jeśli przeprowadzasz migrację, GreenGeeks jest tak prosty w użyciu, jak Bluehost. Więc nie ma się czym martwić.

Powód 6 – Bezpieczeństwo:

GreenGeeks ma dobre funkcje bogate w zabezpieczenia. Na poziomie podstawowym zapewnia izolację konta. Jest to połączone z proaktywnym monitoringiem bezpieczeństwa 24/7.

Plan obejmuje bezpłatny SSL wraz z HTTP2. GreenGeeks wykonuje skanowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym z codziennymi kopiami zapasowymi.

Automatyczne aktualizacje i poprawki bezpieczeństwa są automatycznie stosowane do każdego konta. Każde konto ma ulepszoną ochronę przed spamem.

Dodatkowo obejmuje dostęp SSH, blokowanie adresów IP, ochronę Hotlink, ochronę przed pijawkami, do której można uzyskać dostęp z cPanel.

Chociaż GreenGeeks nie ma nadmiernie klubowych elementów bezpieczeństwa, wciąż mają wszystkie niezbędne elementy, aby zapewnić bezpieczeństwo i dobrą ochronę Twojej witryny.

GreenGeeks ma dobre zintegrowane funkcje bezpieczeństwa, coś, co Bluehost pozostaje w tyle.

Alternatywa nr 4: Kinsta (dla zarządzanego hostingu WordPress)

Kinsta

Kinsta może nie jest zbyt popularną platformą hostingową, ale najwyraźniej jest to moja czwarta alternatywa. Szczerze mówiąc, istnieją powody, dla których Kinsta trafia na tę listę.

Nie może być lepsza niż alternatywa dla Bluehost, która jest jedną z wiodących marek.

Kinsta jest bardziej popularna dzięki zarządzanym usługom hostingowym WordPress i wyraźnie to zaznacza w swoich planach. Rozpoczęty w 2013 r. Kinsta stał się jedną z dobrze zarządzanych platform hostingowych WordPress.

Chociaż ciągle słyszałeś, że Bluehost jest rekomendowanym partnerem dla hostingu WordPress, niemniej Kinsta jest równie atrakcyjną alternatywą.

Oto moje powody, dla których uważam Kinstę za równie dobrą alternatywę Bluehost.

Powód 1 – Hosting WordPress:

Kinsta po prostu koncentruje się tylko na hostingu WordPress. Chociaż możesz uważać, że nie jest to wszechstronne, powiedziałbym, że najlepiej sobie radzą, koncentrując się na WordPress.

Jest to kompleksowe rozwiązanie dla każdego wymagania hostingowego WordPress. Od czasu zarządzanego hostingu nie musisz się martwić o hosting.

Hosting WordPress Wix

Hosting jest obsługiwany przez ekspertów branżowych WordPress, którzy stale prowadzą Cię przez hosting witryny. Idealne miejsce na wypadek, gdybyś zaczął wypróbowywać hosting WordPress.

Jeśli to nie wystarczy, możesz szybko powiększyć swój hosting WordPress z jednej witryny do poziomu korporacyjnego. Dostajesz najlepsze prędkości dzięki ich planom hostingowym, a dodatkowo jest to obsługiwane przez bezpłatną instalację WordPress.

Powód 2 – Plany:

Plany mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, coś podobnego do Bluehost. Jeśli jednak wybierzesz abonament roczny, otrzymasz 2 miesiące za darmo.

Oto różnica. Kinsta zapewnia zarządzany hosting i szereg usług z znacznie lepszą listą funkcji. Tak więc porównanie ich cen będzie porównaniem jabłka do pomarańczy.

W Kinsta podobały mi się ich wszechstronne plany, które pasują do każdego rodzaju strony internetowej.

plan Kinsta

Wierz lub nie, nie musisz nic płacić, wybierając Kinsta. Plany zapewniają łatwą skalowalność w dowolnym momencie.

Powód 3 – Uptime i odpowiedź:

Po skorzystaniu z Kinsta zgadzasz się, że zapewnia ona prawie 100% nieprzerwany czas pracy w większości przypadków. Chociaż ma stałą dostępność, Kinsta ma również dobry czas reakcji.

Kinsta daje średnio około 300-400 ms czasów ładowania, co jest równie atrakcyjne. Pozwól, że przedstawię ci więcej szczegółów na temat tego, co różni się w architekturze Kinsta i jak zapewnia ona tak dobry czas działania i szybkość reakcji.

Wszystkie serwery Kinsta są umieszczane w Google Cloud, który korzysta z SSD. Ma to wbudowaną redundancję i utrzymuje integralność danych.

czas działania kinsta

Kinsta ma bezpłatny CDN obsługiwany przez KeyCDN w czasie rzeczywistym CDN obsługiwany przez IPv6 i HTTP / 2, który może przyspieszyć dostarczanie obrazu, JS i CSS wraz z innymi statycznymi treściami. Kinsta świadczy usługi w 19 lokalizacjach i zapewnia lepszą dostępność w oparciu o bliskość lokalizacji.

Kinsta ma coś, co nazywa się wtyczką pamięci podręcznej oznaczoną białą etykietą. Jest to wewnętrzna wtyczka buforująca, która obsługuje buforowanie na poziomie serwera. Zapewnia to lepszą widoczność i bardziej szczegółowe podejście, w którym można automatycznie wyczyścić pamięć podręczną po dokonaniu aktualizacji witryny.

Ma ciągłe monitorowanie czasu pracy. Kinsta regularnie sprawdza dostępność, sprawdzając co 2 minuty dostępność strony. Poziom monitorowania jest również jednym z kluczowych powodów, ponieważ Kinsta może zapewnić stały czas pracy.

Powód 4 – Funkcje:

W przypadku Kinsta podstawowa infrastruktura pozostaje taka sama, tylko różne konfiguracje są różne. Jest to jeden z powodów, dla których możesz wybrać dowolny plan i nadal cieszyć się dobrym czasem pracy i czasem reakcji.

Infrastruktura, o której wspomniałem wcześniej, jest zbudowana na platformie chmurowej Google. Dzięki platformie bazowej Kinsta zapewnia użytkownikom automatyczną skalowalność, niezawodność i dobrą wydajność.

funkcje kinsta

Kinsta zapewnia całodobową obsługę klienta i ma ekspertów WordPress do rozwiązywania problemów. Ma 100% współczynnik rozwiązywania problemów. W przeciwieństwie do tradycyjnego cPanel, Kinsta zapewnia wbudowanego administratora MyKinsta, który ponownie jest łatwym w użyciu interfejsem.

Masz swobodę wyboru centrum danych spośród 19 lokalizacji. Usługi hostingowe mają środowisko przejściowe i są powiązane z kilkoma funkcjami przyjaznymi dla programistów.

Opcjonalnie do dowolnego planu, który możesz dodać, zwrotnego proxy Nginx, Redis, Cloudflare Railgun, Elastic Search. Możesz także uzyskać ich pomoc w optymalizacji witryny.

Powód 5 – Bezpieczeństwo:

Kinsta korzysta z Google Cloud, który w pewien sposób zabezpiecza transport danych. Oprócz tego zapewnia bezpłatny certyfikat SSL wraz z całodobowym monitoringiem serwera.

Możesz także zaimportować własne certyfikaty SSL. Infrastruktura jest zasilana odpowiednimi protokołami, zaporą ogniową, kontrolami czasu działania i regularnymi kopiami zapasowymi.

bezpieczeństwo kinsta

Kinsta gwarantuje, że jego zasoby będą całkowicie odporne na włamanie. Aktualizacje oprogramowania i poprawki są stosowane w regularnych odstępach czasu.

Powód 6 – Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie:

Z Kinsta twoja kopia zapasowa zawsze będzie tworzona. Chciałbym podkreślić, że Kinsta wykonuje kopie zapasowe i odbudowy bez dodatkowych kosztów.

Kopia zapasowa strony jest wykonywana przynajmniej raz dziennie. Kinsta zapewnia osobną kopię zapasową dla środowiska pomostowego i produkcyjnego. Jest to niewiarygodne, ponieważ w większości przypadków środowiska pomostowe nigdy nie są tworzone.

Opcjonalnie możesz również zwiększyć częstotliwość tworzenia kopii zapasowych. Możesz również mieć godzinowe kopie zapasowe na wypadek, gdybyś wymagał tego od firmy.

kopia zapasowa kinsta

Jeśli instalujesz nowy motyw lub aktualizujesz wtyczkę, możesz skonfigurować punkt ręcznej kopii zapasowej. Za pomocą tego możesz łatwo cofnąć zmiany.

W większości przypadków okres przechowywania kopii zapasowych wynosi 14 dni. Jednak wraz ze wzrostem planów rośnie także okres przechowywania. W dowolnym momencie od administratora możesz łatwo przywrócić kopię zapasową.

Podoba mi się sposób, w jaki Kinsta zbudował swoje usługi tworzenia kopii zapasowych i przywracania. Obejmuje to prawie każdy istotny aspekt projektowania stron internetowych.

Kinsta obsługuje również klonowanie witryny, co umożliwia szybką replikację istniejącego szablonu. Obsługiwana jest również bezpłatna migracja, która jest opcjonalnie obsługiwana przez ich ekspertów WordPress.

Rozpocznij pracę z Kinsta

Jeśli chcesz zmienić swoją witrynę z BlueHost na Kinsta, możesz zatrudnić naszego eksperta ds. Migracji witryny, klikając tutaj.

Alternatywa nr 5: Namehero

Banner Namehero

Namehero to dobra alternatywa dla BlueHost. Jest to stosunkowo nowa funkcja, która rozpoczęła się w 2015 r., A jej główna działalność prowadzona jest w USA.

Namehero to usługa hostingowa oparta na chmurze i ma duże centra danych, aby zapewnić niezawodne usługi.

Przystępna cena z ciągłą obsługą klienta jest niezwykle atrakcyjna i stanowi dobry powód, aby być alternatywą dla Bluehost.

Chociaż jest to krótkie omówienie funkcji Namehero, jest w tym coś więcej.

Powód 1 – Ceny:

Namehero ma plany, które zaczynają się od 3,59 USD / miesiąc, co jest prawie podobne do Bluehost. Jednak w przypadku Namehero podstawowy plan zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD, co nie ma miejsca w przypadku Bluehost.

Namehero ma w sumie 4 plany.

Plan Namehero

Wybierając plan high-end, zauważysz, że Namehero jest bardziej przystępny cenowo w porównaniu do Bluehost.

Zarówno Bluehost, jak i Namehero, mają wyższe odnowienie w porównaniu do cen po raz pierwszy.

Chociaż jest to prawdą, istnieje niewielka różnica między tymi dwoma przedłużeniami. W Namehero odnowienia są tańsze w porównaniu do Bluehost.

Namehero ma większość funkcji w ramach planu i dlatego nie musisz wydawać dodatkowych na dodatki.

Powód 2 – Funkcje:

Jeśli martwisz się, jakie funkcje oferuje Namehero, to zapewniam, że Namehero ma bogatą listę funkcji.

Na początek zapewnia niezmierzone pasmo wraz z nieograniczoną przestrzenią dyskową do limitu Inode. Plany Namehero są obsługiwane przez solidne technologie zgodne ze standardami branżowymi.

Ceny Namehero

Niektóre z zawartych funkcji to serwery LiteSpeed, stała obsługa klienta, dobry czas pracy, pamięć SSD Raid 10, regularne kopie zapasowe, hosting poczty e-mail. Plany obejmują bezpłatną domenę na pierwszy rok.

Namehero zapewnia instalację jednym kliknięciem dla kilku aplikacji. Aby dodać na Namehero jest jednym z popularnych wyborów do hostingu WordPress.

Powód 3 – Bezpieczeństwo:

Namehero uwzględnił wystarczającą liczbę zabezpieczeń we wszystkich swoich planach. Warto wspomnieć, że większość tych funkcji jest uwzględniona w planie i nie ma osobnych cen.

Na podstawowym poziomie, z każdym planem, otrzymujesz darmowe SSL. Mają zabezpieczone centra danych i infrastrukturę oraz całkowicie przejrzystą usługę.

Kilka z wbudowanych funkcji bezpieczeństwa obejmuje ochronę DDoS, kontrolę ruchu z monitorowaniem,
optymalizacja strony, firewall aplikacji internetowych.

Wszystkie plany Namehero obejmują codzienne skanowanie i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Zasoby są automatycznie aktualizowane i łatane w regularnych odstępach czasu.

Powód 4 – Czas pracy i niezawodność:

Namehero ze swoją infrastrukturą chmurową zapewnia utrzymanie dobrego czasu pracy. Namehero jest znany z przejrzystych usług i zgodnie z tym publikuje raport o czasie pracy.

Prawie utrzymuje 99,99% czasu pracy, a gwarantuje 99,9% czasu pracy. W ciągu ostatniego roku wystąpiły przestoje na wszystkich serwerach krótsze niż 2 godziny.

Namehero Uptime

Pamięć SSD dla wszystkich planów sprawia, że ​​Twoja witryna działa lepiej. Namehero zawiera serwer sieciowy LiteSpeed, CloudFlare CDN, który zapewnia wysoką wydajność.

Powód 5 – Obsługa klienta:

Namehero ma pełne wsparcie. Jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i można go uzyskać przez telefon, czat na żywo, e-maile, bilety.

Obsługa klienta Namehero

Namehero zapewnia również obsługę hostingu i migracji. Jeśli zajrzysz do działu wsparcia, znajdziesz długą listę bazy wiedzy.

Namehero zawiera również samouczki wideo i materiały szkoleniowe. Znajdziesz tutaj różne przewodniki dotyczące rozwiązywania problemów, pełne samouczki konfiguracji oraz niektóre zaawansowane tematy.

Ogólnie rzecz biorąc, Namehero ma kompleksowy mechanizm wsparcia.

Powód 6 – Kopie zapasowe i migracja:

Namehero zapewnia nocne kopie zapasowe bez dodatkowych kosztów. Utworzono kopię zapasową każdego konta cPanel.

Kopie zapasowe są dostępne i są dostępne przy użyciu Cpremote. Przy najmniejszym wsparciu klienci mogą przywrócić wszystko, czego potrzebują, w tym pojedynczy plik, katalog lub e-mail.

Namehero zapewnia środowisko przejściowe, w którym możesz przetestować swoje funkcje przed uruchomieniem.

Podobnie migracja strony internetowej może być łatwo wykonana. Migracja jest bezpłatna przez pierwsze 30 dni. Obejmuje to migrację przy użyciu cPanel, a także bez cPanel.

OK, przełącz mnie na NameHero2 użytkownicy kupili to

Jeśli chcesz zmienić swoją witrynę z BlueHost na NameHero, możesz zatrudnić naszego eksperta ds. Migracji witryny, klikając tutaj.

Alternatywa nr 6: ICDSoft

icdsoft

ICDSoft działa głównie na rynku od dłuższego czasu i rozpoczął hosting w 1999 roku. To kolejna nie do pominięcia alternatywa dla Bluehost.

Jest to rozłożone na wiele krajów i obsługuje ponad 58 000 stron internetowych. ICDSoft oferuje szeroki zakres usług oprócz hostingu współdzielonego.

Dzięki wielu funkcjom ICDSoft jest również znany z zapewniania niezawodnych usług i doskonałego czasu pracy. Większość funkcji jest uwzględniona w planie, dzięki czemu jest opłacalny.

Chociaż jest to krótkie omówienie ICDSoft, istnieje kilka innych funkcji, które sprawiają, że jest to idealna alternatywa dla Bluehost.

Powód 1 – Plany i ceny:

ICDSoft zapewnia 3 różne plany wspólnego hostingu. Plany te są oparte na różnych regionach.

Ceny na pierwszy rzut oka mogą nie wydawać się bardzo niskie. Warto jednak zauważyć, że ICDSoft ma niższe ceny odnowienia w porównaniu z cenami po raz pierwszy.

Ich strategia dotycząca cen wydaje się inna w porównaniu z innymi rozwiązaniami hostingowymi.

plan icdsoft

Plan podstawowy zaczyna się od 6 USD / miesiąc i odnawia się za 4,80 USD / miesiąc. Podobnie wszystkie pozostałe plany odnawiają się po niższych cenach.

Więc ostatecznie na dłuższą metę w porównaniu do Bluehost, oszczędzasz więcej, wybierając ICDSoft.

Powód 2 – Wszechstronna obsługa hostingu:

Hosting dzielony jest najpopularniejszy i często dyskutowany. Jednak wiele firm wybiera alternatywne opcje hostingu.

Wspólny plan hostingowy ma 100-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

ICDSoft nie tylko udostępnia hosting dzielony, ale obsługuje również hosting dzielony z wieloma planami, a różne regiony mają nieco inne ceny. Możesz więc wybrać region.

icdsoft udostępnił hosting

ICDSoft obsługuje również hosting WordPress, zarządzany VPS, hosting Node.js, hosting osCommerce i hosting Drupal.

Każda z tych opcji hostingu jest pełna funkcji i zapewnia wszechstronne plany, co stanowi dodatkową zaletę.

Powód 3 – Funkcje:

ICDSoft zawiera większość funkcji w ramach planu. W przypadku hostingu współdzielonego podstawowy plan obsługuje 1 GB miejsca na dysku i umożliwia transfer danych do 20 GB / miesiąc.

Kopie zapasowe, migracja i protokół SSL są uwzględnione we wszystkich planach. Obsługuje hosting e-maili z nieograniczoną liczbą kont e-mail.

ICDSoft zapewnia obsługę Python, PHP, Perl Ruby i TCL. Daje to również darmowy kreator stron wraz z wieloma wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa i ciągłym monitorowaniem.

funkcje icdsoft

ICDSoft obsługuje wiele zewnętrznych instalatorów, a także zapewnia statystyki strony internetowej.

Powód 4 – Obsługa klienta:

ICDSoft na swojej stronie internetowej zapewnia osobną sekcję pomocy technicznej. Tutaj możesz przesłać bilet z 15-minutowym czasem reakcji.

Możesz również skorzystać z funkcji czatu na żywo, która jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu lub wysłać e-mail do ich wsparcia.

funkcja icdsoft

Próbowałem ich czatu na żywo i była to bardzo szybka odpowiedź bez czekania.

icdsoft czat na żywo

Możesz także znaleźć wiele zasobów w pomocy technicznej, która zawiera kilka samouczków online. Tutaj Icdsoft zapewnia również wystarczającą przejrzystość, wyświetlając ich szczegółowy czas pracy.

icdsoft uptime

Powód 5 – Bezpieczeństwo:

Bezpieczeństwo to jedna z bardzo krytycznych kwestii, gdy mówimy o ICDSoft. Uwzględniają wszystkie te elementy w planie.

Na podstawowym poziomie obejmuje on darmowy Let’s Encrypt SSL dla każdego planu. Hosting poczty e-mail jest obsługiwany przez zaawansowaną ochronę przed spamem.

W razie potrzeby możesz także kupić certyfikat handlowy.

Wszystkie serwery są monitorowane w czasie rzeczywistym przez zautomatyzowane systemy. ICDSoft zapewnia wielopoziomową ochronę przed spamem. Obejmuje SpamAssassin do wiadomości e-mail.

Dostępne są również dodatkowe narzędzia bezpieczeństwa, takie jak wybrana przez użytkownika szara lista, filtrowanie wirusów, DKIM (DomainKeys Identified Mail) i SPF.

ICDSoft obsługuje również katalogi chronione hasłem, ochronę przez hotlinking, 2FA dla panelu sterowania i HTTP / 2.

Powód 6 – Tworzenie kopii zapasowych i migracja:

Obsługa tworzenia kopii zapasowych zapewniana przez ICDSoft jest ponownie ważnym powodem, aby stać się alternatywą dla Bluehost.

Kopie zapasowe, a także migracje, są uwzględnione w planie. Kopie zapasowe są wykonywane codziennie i są przechowywane przez 7 dni. Kopia zapasowa obejmuje bazy danych, pliki i skrzynkę pocztową.

kopia zapasowa icdsoft

ICDSoft zapewnia również kopie zapasowe na żądanie, które są przechowywane przez 3 dni przed automatycznym usunięciem.

Za pomocą menedżera przywracania możesz przywrócić kopię zapasową zarówno osobistą, jak i systemową. Jest to obsługiwane z większą elastycznością, zapewniając 3 różne tryby przywracania.

przywrócenie icdsoft

Rozpocznij pracę z ICDSoft2 użytkownicy kupili to

Jeśli chcesz zmienić swoją witrynę z BlueHost na ICDSoft, możesz zatrudnić naszego eksperta ds. Migracji witryny, klikając tutaj.

Alternatywa nr 7: Hostinger

Hostinger-Banner

Moja ostatnia alternatywa dla Bluehost to Hostinger.

Hostinger to kolejny popularny dostawca hostingu dostępny na rynku. Po raz pierwszy uruchomiono go w 2004 r.

Od momentu swojego powstania Hostinger przeszedł kilka przekształceń marki. W 2004 r. Powstała osobista firma Hosting media.

Rozpoczął bezpłatny hosting pod hasłem 000webhost.com. W 2008 roku została uruchomiona nowa marka Hosting24.com. W 2011 r. Media hostingowe przemianowano na Hostinger. Firma ma swoją siedzibę główną w Kownie na Litwie.

Obecnie serwery Hostinger obsługują ponad 29 milionów klientów w 178 krajach. Zapewnia szereg usług i oferuje niedrogie opcje hostingu.

Hostinger jest z pewnością jednym z tych pretendentów, którzy mogą być alternatywą dla Bluehost. Przedstawię ci powody, dla których wybrałeś Hostingera jako alternatywę dla Bluehost.

Powód 1 – Obsługa klienta:

Innym doskonałym aspektem korzystania z Hostinger jest obsługa klienta. Zawiera treści bogate w informacje. Witryna zapewnia ogromną bazę wiedzy, samouczki i blogi.

Zasoby są szczególnie przydatne, jeśli korzystasz z ich usług po raz pierwszy. Możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem czatu na żywo lub e-maila. Hostinger zapewnia natychmiastowe wsparcie 24/7.

Aby przetestować obsługę klienta, sprawdziłem czat na żywo. Czat na żywo rozpoczął się w prawie 30 sekund.

hostinger-livechat

hostinger-livechat2

Witryna zawiera także zestaw często zadawanych pytań, który odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Hostinger przekracza listę baz wiedzy w porównaniu do Bluehost. Co więcej, dzięki Hostinger możesz łatwo skontaktować się z obsługą klienta.

Powód 2 – Funkcje:

Hostinger ma obszerną listę funkcji, która zaspokaja większość niezbędnych funkcji. W przypadku planu podstawowego otrzymujesz 1 witrynę internetową, 10 GB miejsca na dysku, przepustowość 100 GB, 1 konto e-mail, 1 konto FTP i 1 baza danych MySQL.

funkcje
Detale
Miejsce na dysku10 GB
Pasmo100 GB
Użytkownik FTP1
Konto e-mail1
Kopie zapasoweCo tydzień
Subdomeny2)
Bazy danych MySQL1
Cena £0,80 USD / mc.

Plan obejmuje również cPanel i narzędzie do tworzenia stron internetowych. Po uaktualnieniu planu możesz cieszyć się pamięcią SSD wraz z optymalizacją WordPress.

Specyfikacje techniczne dla planu podstawowego obejmują 50 skryptów automatycznego instalatora oprogramowania, wiele wersji PHP, MariaDB, InnoDB, narzędzie PHPMyAdmin, FTP, zadania Cron, SSL i cotygodniowe kopie zapasowe.

Każdy plan jest obsługiwany z 30-dniową gwarancją, która jest podobna do Bluehost. Po uaktualnieniu planu masz dostęp do ponad 90 skryptów automatycznego instalatora oprogramowania.

Hostinger ma dobrą listę funkcji i obejmuje je jako część planu. Coś, do czego nie będziesz mieć dostępu za pomocą Bluehost.

Powód 3 – łatwość użycia:

Hostinger jest łatwy w użyciu, bez wątpienia. Jednak instrukcje krok po kroku dostępne na ich stronie internetowej ułatwiają.

Ma dobrze posegregowany i prosty w użyciu cPanel.

Hostinger-cpanel

Więc nie musisz się martwić, jeśli planujesz migrację z Bluehost do Hostinger, ponieważ oba są przyjazne dla użytkownika.

Powód 4 – Ceny:

Ceny hostingera są zdecydowanie bardziej przyjazne dla budżetu w porównaniu do Bluehost. Hostinger ma 3 plany-

 • Single Shared hosting
 • Hosting dzielony premium
 • Business Shared hosting

Plan podstawowy zaczyna się od 2,15 USD / miesiąc, jeśli zostanie wybrany na okres 48 miesięcy. Hostinger ma program Lojalnościowej Gwarancji, który gwarantuje, że nie musisz płacić wygórowanych cen za przedłużenie.

Jest to punkt, w którym Hostinger wyróżnia się w porównaniu z drogimi cenami i przedłużeniami Bluehost.

Rozpocznij pracę z Hostinger1 użytkownicy kupili to

Jeśli chcesz zmienić swoją witrynę z BlueHost na Hostinger, możesz zatrudnić naszego eksperta ds. Migracji witryny, klikając tutaj.

Wniosek:

Przedstawiłem ci szczegółowy opis różnych powodów, dla których możesz wybrać wyżej wymienione platformy hostingowe jako alternatywę Bluehost.

Sprawdziłem SiteGround, FastComet, GreenGeeks i Hostinger.

Z tych czterech SiteGround to niedrogi hosting, który oferuje wspaniałe funkcje i bezpieczeństwo.

Hostinger ma dodatki, które są osobno ładowane i nie zawierają żadnych zabezpieczeń.

Między GreenGeeks a FastComet wybrałbym FastComet. FastComet ma wysoką prędkość, wydajność i czas pracy bez przestojów. Ponadto jest opłacalny i zapewnia całą arenę funkcji, które są uwzględnione w ramach planu.

Co więcej, jest przejrzysty i odnawiasz w tej samej cenie.

FastComet to bezpieczny zakład i jest klasyczną alternatywą dla Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map