8 дивовижних постачальників послуг хостингу PHP (№1 – це моє улюблене)

Не маючи жодної другої думки, ви погоджуєтесь, що PHP – це потужна сценарна мова, яку можна використовувати для створення деяких найпривабливіших веб-сайтів.


Популярні веб-сайти, такі як Facebook, Yahoo, Wikipedia та деякі інші, використовують PHP. Це одна з причин, чому PHP хостинг придбав величезну популярність за останні кілька років.

Вибір правильного постачальника послуг хостингу PHP не менш важливий, щоб ваш веб-сайт, що базується на PHP, міг безперешкодно працювати без ікони.

Технічні можливості, продуктивність, підтримка сценаріїв, простота використання та, безумовно, ціна плану хостингу, відіграє ключову роль у вирішенні питання про те, чи хостинг платформи PHP підходить вашим вимогам.

Тут я запропону детальний огляд кількох найкращих хостингових платформ PHP. Але перед цим дозвольте мені пояснити, чому саме вам потрібен PHP хостинг.

Якщо ви поспішаєте, ви можете з першого погляду побачити кращий список постачальників хостингів PHP 2020 року:

PHP хостинг
Зберігання
Час роботи
Ціна
Рейтинг
BlueHost50 Гб99,98%$ 2,95 / міс.★★★★★
GreenGeeksНеобмежений100%3,95 дол. / Міс.★★★★
FastComet15 Гб100%$ 2,95 / міс.★★★★
Амезмо2 ГбБезкоштовно★★★★
SiteGround10 Гб99,99%3,99 дол. / Міс.★★★★
МохохостНеобмежений$ 1,95 / міс.★★★
В русіНеобмежений99,97%3,99 дол. / Міс.★★★
Хостпапа100 Гб99,97%3,95 дол. / Міс.★★★

Навіщо використовувати хостинг на PHP?

PHP – це відповідна мова для створення веб-сайтів та блогів. Незважаючи на те, що PHP є гнучким, ви все ще потребуєте хостингової платформи PHP, яка може легко створити ваш веб-сайт. Нижче наведено деякі причини, з яких слід використовувати PHP-хостинг:

 • Масштабованість: Хостингові платформи PHP надають декілька планів, включаючи декілька хмарних хостингів, які швидко дозволять вам масштабувати ресурси. Отже, хоча трафік вашого веб-сайту збільшується, вам не потрібно турбуватися про ефективність веб-сайту.
 • Управління: Хостинг PHP дозволяє легко керувати всіма вашими потребами PHP за допомогою однієї інформаційної панелі або консолі. В основному, вони розроблені для полегшення управління PHP для веб-сайтів
 • Гнучкість: PHP вимагає додаткових ресурсів, які можуть бути компонентом різних гібридних технологій, таких як LAMP. Використовуючи план хостингу PHP, ви можете встановити ці залежності з меншими технічними труднощами.
 • Економічно: Хоча PHP і залежні технології є здебільшого відкритим кодом, проте, можливо, вам знадобиться веб-розробник для інтеграції цих компонентів. З іншого боку, хостинг-платформи PHP пропонують самостійно підійти до бюджету.
 • Оптимізація. Вибираючи платформу хостингу PHP, вам не потрібно турбуватися про швидкість, продуктивність, надійність та найголовніше оптимізацію веб-сайтів. Провайдери хостингу PHP мають ці функції вбудовані.

Звичайно, існує багато переваг використання PHP-хостингу, в якому ви можете швидко створювати та запускати візуально привабливі веб-сайти.

Перейшовши далі, дозвольте мені ознайомитись із деталями, які є найкращими платформами хостингу PHP.

1. BlueHost

Bluehost банер

Bluehost не нове ім’я, коли ми говоримо про хостинг платформ. Це так популярно, що також пропонує PHP хостинг і є хостинговою платформою, яку ви не можете пропустити з цього списку.

Bluehost відомий своїми універсальними послугами. Плани мають 30-денну безкоштовну пробну версію і включають безкоштовне доменне ім’я на 1 рік.

Bluehost PHP хостинг має 4 плани.

Ціни на Bluehost

Особливості Bluehost PHP:

 1. Продуктивність та швидкість: Bluehost підтримує PHP хостинг у своєму спільному плані. Плани забезпечують необмежену пропускну здатність. Bluehost забезпечує зберігання на основі SSD для забезпечення високої швидкості. У планах передбачено стандартне виконання. CloudFlare CDN забезпечує оптимізацію продуктивності сайту. План Pro підтримує високу продуктивність і забезпечує краще управління ресурсами для спільного плану.
 1. Безпека та надійність: Bluehost однаково корисний, коли мова йде про безпеку веб-сайту. Для cPanel доступна ізоляція облікового запису та захист паролем. Bluehost забезпечує повну конфіденційність домену, щоб забезпечити крадіжку особистих даних, спам та фішинг. Крім того, доступний SiteLock.Bluehost SecurityCodeGuard використовується для регулярного резервного копіювання веб-сайтів. Щоб додати, Bluehost також включає безкоштовний сертифікат SSL.
 1. Підтримка клієнтів: Bluehost – одне з найпопулярніших хостингових рішень і має гарну підтримку клієнтів. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою дзвінків, електронних квитків або чату в прямому ефірі. Є достатньо ресурсів, які доступні в Інтернеті, а також на офіційному веб-сайті. Ви також можете отримати додаткову допомогу від їхніх поширених запитань та блогів.
 1. Підтримка PHP: Bluehost оснащений хорошою вбудованою підтримкою для хостингу PHP. Він підтримує всі основні версії PHP. Ви отримуєте технічну допомогу для конфігурацій на основі PHP, а також для оновлення PHP. Ви також знайдете відповідні посібники з підтримки PHP у своїй базі знань.
 1. Додатки: Bluehost у своїх планах вищої версії підтримує необмежену кількість пам’яті. Це поєднується з незміреною пропускною здатністю. Окрім базового плану, Bluehost надає спеціалістам із спаму, CodeGuard Basic, конфіденційності домену для всіх інших планів.Блухост аддони

Отримайте BlueHost PHP хостинг

2. GreenGeeks

Greengeeks банер

GreenGeeks завдяки своєму екологічно чистому хостингу надає хороші можливості використання, якщо мова йде про хостинг PHP.

Хоча це швидко, але це також безпечно і забезпечує просте управління PHP. Завдяки цілодобовому моніторингу сервера GreenGeeks забезпечує хороший час роботи.

GreenGeeks PHP хостинг пропонує 3 різні хостинг-плани.

Плани GreenGeeks

GreenGeeks PHP Особливості:

 1. Швидкість та швидкість: GreenGeeks забезпечує зберігання RAID-10 на основі SSD для всіх своїх планів, щоб забезпечити хорошу швидкість. У міру збільшення вашої вимоги ви можете збільшувати ресурси. Усі плани включають безкоштовну інтеграцію CDN. Сервери оптимізовані для забезпечення високої продуктивності та підтримки постійного часу роботи. GreenGeeks забезпечує підтримку 99,9% часу роботи. (Дивіться записаний час роботи GreenGeeks)Виступ Greengeeks
 1. Безпека та надійність: GreenGeeks має надлишкові ресурси. Завдяки великій кількості центрів обробки даних, GreenGeeks забезпечує найкращі функції безпеки. GreenGeeks використовує технологію на основі контейнерів, ізоляцію облікових записів, цілодобовий моніторинг сервера, сканування безпеки в режимі реального часу, автоматичне оновлення, щоб забезпечити найвищі стандартні функції безпеки. Хоча є зайві ресурси, кожен план також включає нічне резервне копіювання. Його технологія керування потужністю забезпечує швидше завантаження сторінки.

Greengeeks безпеки

 1. Додатки. Вибираючи хостинг PHP в GreenGeeks, він не обмежується лише наданням основних функцій. Ви також отримуєте додатки. Плани GreenGeeks мають 30-денну гарантію повернення грошей. Один безкоштовний домен включений у план. Крім того, ви отримуєте безкоштовний конструктор веб-сайтів та безкоштовний веб-сайт transfer.cPanel та інсталятор Softaculous, які дозволяють встановити різні додатки. Це знову включено в план. Хостинг електронної пошти також включений у план.
 1. Підтримка PHP: Маючи понад 35 тис. Клієнтів, GreenGeeks надає значну підтримку хостингу PHP. Це підтримує як більш стару, так і останню версії PHP.GreenGeeks, дозволяє встановлювати PHP 7.1, 7.0 та 5.5. PHP увімкнено за замовчуванням, тому вам не доведеться окремо встановлювати його. З різною підтримкою версій GreenGeeks забезпечує попередню оптимізацію PHP, безпечне кодування PHP та швидше виконання PHP.
 1. Підтримка клієнтів: Ще одна не пропущена функція – підтримка клієнтів GreenGeeks. Ви можете отримати їх підтримку через чат, телефон, квитки або електронні листи. GreenGeeks надає підтримку цілодобово. Крім того, GreenGeeks має спеціальну базу ресурсів та знань, яка містить основні та розширені теми. Якщо існує цілодобова підтримка, є також технічна допомога для керівництва міграцією веб-сайтів..

Ексклюзивно для читачів хостингу

Тепер GreenGeeks пропонує БЕЗКОШТОВНУ міграцію сайтів для всіх, хто переходить на Greengeeks від будь-якої хостингової компанії.

Для отримання детальної інформації натисніть тут

Отримайте GreenGeeks PHP хостинг

3. FastComet

Fastcomet банер

FastComet – це ім’я, яке добре резонує під час хостингу на PHP.

Існує декілька інтуїтивно зрозумілих функцій, які роблять FastComet підходящим вибором для хостингу PHP. Без додаткових витрат PHP можна встановити та модернізувати.

Доступні 3 плани PHP FastComet PHP:

Функції хостингу PHP Fastcomet PHP

Більш попередні плани містять 5-шарове кешування та оптимізацію. Сюди входить кілька стиснення для інтерфейсу користувача, оптимізація браузера, автоматичне мінімізація та подібні функції.

Характеристики PHP FastComet:

 1. Безпека та надійність: FastComet забезпечує хороший поєднання функцій безпеки, включених у план. Це містить основні функції безпеки, вбудовані з декількома вдосконаленими функціями безпеки. FastComet забезпечує повну ізоляцію облікового запису, захист BruteForce, SSL, включений у план, виявлення та видалення зловмисних програм, захист DDoS.Безпека FastcometFastComet забезпечує постійний моніторинг сервера, двофакторну автентифікацію, брандмауер веб-додатків, безпеку сервера BitNinja та ряд інших розширених функцій. Плани включають щоденні резервні копії, які зберігаються до 30 днів.
 1. Підтримка PHP: FastComet поставляється з попередньо встановленим PHP, який можна оновити в будь-який момент часу. Додаткові функції PHP також попередньо встановлені та налаштовані. FastComet включає також безкоштовну установку шаблонів PHP. Підтримуються кілька версій PHP, такі як 7.3, 7.2, 7.1, 7.0, 5.6. Також включає підтримку клієнта PHP.ini та має phpMyAdmin, який надається для легкого управління базами даних.
 1. Додаткові можливості: FastComet PHP включає в себе серію доповнень. Усі функції включені в план. Ви погоджуєтесь, що плани доступні. Деякі додаткові можливості – це зламане відновлення веб-сайтів, остання програма cPanel, програма встановлення Softaculous, менеджер відновлення в один клік, хостинг електронної пошти, захищені паролем каталоги. Загалом, FastComet має кілька інтуїтивно зрозумілих функцій, дуже добре вбудованих в плани. Це також є ідеальним рішенням для розвитку електронної комерції.
 1. Служба підтримки: Завдяки FastComet вам ніколи не вистачить допомоги. Підтримка клієнтів доступна 24/7. Ви можете отримати службу підтримки за допомогою електронної пошти, телефону, чату та квитків. Під час перегляду їх веб-сайту ви знайдете підтримку чату в реальному часі. Крім того, FastComet має чудовий підручник та базу знань. Охоплюючи декілька тем, FastComet також надає значну технічну допомогу для хостингу PHP.

Отримайте FastComet PHP хостинг

4. Амезмо

амезмо
Amezmo робить хостинг PHP доступним для всіх. Це економить ваш час, спрощуючи процес налаштування серверів. Чудова річ, що хостинг не є спільним, тому ви отримуєте повністю ізольований судно з виділеною пам’яттю, процесором та пам’яттю.

За допомогою Amezmo ви можете запустити будь-яку PHP-версію за вашим уподобанням від 5.6 до 7.4 з включеними розширеннями, щоб заощадити клопоту самостійно налаштувати їх..

Доступні 3 плани PHP Amezmo:
цінність амезмо
Як бачите, концептуальний план пропонує приватний домен, розгортання з простою простою з Git, розумний менеджер пакетів, сповіщення про розгортання тощо. У той час як стандартні та розширені плани ще більше збільшуються в порівнянні з функціями з необмеженим обсягом пам’яті, 2xCPU, відкат, SSH доступ тощо.

Особливості PHP Amezmo:

 1. Безпека: Amezmo надає найновіші оновлення безпеки, підтримуючи останні версії PHP. Amezmo стежить за останніми циклами випуску PHP та інформує вас про будь-які нові або майбутні версії. Ви можете вибрати автоматичне або ручне оновлення.
  Існують також автоматичні оновлення сертифікатів SSL, про які Amezmo піклується безкоштовно, і, як додаток, він також підтримує доменні символи.
 2. Продуктивність: Amezmo не є спільним хостингом і працює на повністю ізольованих і виділених ресурсах, щоб забезпечити найкращий досвід за ціною. Ви отримаєте абсолютно чистий простір за вибором версії PHP та достатньо пам’яті, процесора та пам’яті.
  Чудова річ, що стосується виділених серверів, – це те, що ваші сервери не обмінюються з іншими веб-сайтами. Це означає, що ваша робота не піддається компрометації, а отже, повністю присвячена вам.
 3. Інші особливості: Amezmo має досить багато функцій у кожному плані. З такими функціями, як необмежені черги, приватні мережі, одноденне зберігання резервного копіювання, розширені показники сервера, автоматичні оновлення безпеки, автоматичний брандмауер тощо, ви знаєте, що ви отримаєте гроші.
  Плани розширеного рівня включають основні функції плану, а також додаткові функції, такі як віддалені показники MySQL, гачки розгортання, 6 користувацьких доменів з автоматичним SSL, спільним використанням екземплярів, Wildcard SSL сертифікатами та багато іншого.
 4. Підтримка клієнтів: Amezmo пропонує підтримку клієнтів у вигляді пріоритетних варіантів електронної пошти та чату для усунення негайних проблем. Підтримка електронної пошти може бути використана для повідомлення про помилки виконання або про помилки коду для отримання технічної допомоги.
  Більше того, план “Розширений” має 15-хвилинний час відповіді на підтримку, що допоможе вам примхнути або часи, коли у вас є більше завдань..

Отримайте Amezmo PHP хостинг

5. SiteGround

SiteGround Banner

SiteGround розміщує понад 2 000 000 доменів. Хоча SiteGround популярний, він також має однаково гарну підтримку хостингу PHP.

Завдяки чудовій продуктивності, SiteGround пропонує багато у своєму списку функцій. Він пропонує певну функціональність PHP, яка дозволяє створювати кращі веб-сайти.

SiteGround має 3 різні плани хостингу PHP.

Плани SiteGround

Особливості PHP SiteGround:

 1. Продуктивність та швидкість: SiteGround забезпечує інфраструктуру, яка дозволяє швидко та просто завантажувати веб-сайти. Завдяки хорошому розповсюдженню розташування серверів, SiteGround забезпечує значну продуктивність. Зберігання SSD з настроюваною настройкою ресурсів дозволяє оптимізувати швидкість веб-сайту. Це разом із CDN підвищує загальну швидкість. SiteGround також надає SuperCacher для різних планів. Це ще більше підвищує продуктивність веб-сайту. Правильна суміш компонентів інфраструктури забезпечує хорошу швидкість.

Продуктивність SiteGround

 1. Підтримка PHP: Якщо ви шукаєте підтримку декількох версій, то SiteGround, безумовно, надає її. Це підтримує, PHP 7.3, 7.2, 7.1, 7.0 та 5.6.SiteGround PHPТут ви можете легко перемикати версії PHP. Це супроводжується оптимізацією на основі PHP. Додатково підтримується широкий спектр модулів PHP і вони доступні. Щоб налаштувати будь-який конкретний модуль, ви також отримаєте технічну допомогу від SiteGround.
 1. Безпека та надійність: На більш високому рівні SiteGround має хороші функції безпеки. Сервери постійно контролюються.SiteGround забезпечує ізоляцію облікових записів і має анти-хак-систему. Плани включають автоматичне оновлення та виправлення серверів.Безпека сайтуЗа допомогою SiteGround у вас є автоматизовані резервні копії, а також ви можете створювати резервні копії на вимогу. У системах є надлишки обладнання та енергії для забезпечення безперебійного та надійного обслуговування.
 1. Інші функції: SiteGround має хороший список вбудованих функцій. Деякі з них включають окреме інсценізаційне середовище, де ви можете протестувати зміни перед переміщенням в реальному часі.SiteGround також пропонує безкоштовний конструктор веб-сайтів, cPanel, інсталятор Softaculous, розміщення електронної пошти. Завдяки цим можливостям у вас також підтримуються різні технічні характеристики. SiteGround підтримує безпроблемну розробку веб-сайтів та забезпечує підтримку різних бібліотек, таких як CURL, Zend Optimizer, Zlib та ще декілька.
 1. Клієнтська підтримка: SiteGround надає підтримку по телефону, що є найшвидшим способом отримати підтримку клієнтів. Крім того, ви також можете зареєструвати квиток або ініціювати продаж чату в реальному часі. Офіційний веб-сайт заповнений декількома підручниками, блогами, поширеними запитаннями, які однаково корисні. Загалом, SiteGround має досить хорошу підтримку клієнтів.

Отримайте хостинг PHP SiteGround

6. Мохохост

Mochahost Banner

Mochahost був запущений у 2002 році і є однією з небагатьох платформ хостингу, які забезпечують 100% гарантію бездротового використання мережі.

Будучи повністю заснованим на хмарній технології, Mochahost вкладає кілька інтуїтивних особливостей у кожен із своїх планів. Хоча це підтримує багаторазовий хостинг, він також має рівну підтримку хостингу PHP.

Mochahost PHP хостинг має 3 плани.

Плани Mochahost

Плани починаються від $ 1,95 / місяць, а також поновлюються при тих же початкових цінах.

Особливості PHP Mochahost:

 1. Час роботи: Mochahost вимагає особливої ​​згадки про час його роботи. Інфраструктура Mochahost забезпечує 100% гарантію безперебійної роботи мережі. За винятком планового технічного обслуговування та кількох інших, що згадуються у їхньому домовленості про домовленість, все інше гарантує 100% бездротовий доступ до мережі..Mochahost SLAБільше того, навіть базовий план має 100% гарантію тривалості роботи.
 1. Продуктивність та швидкість: кожен план Mochahost унікальний і забезпечує достатню потужність сервера. Існує також окремий план, який найбільше підходить для веб-сайтів електронної комерції. Плани підтримують необмежений щомісячний трафік і забезпечують необмежену кількість дискового простору. Хмарна технологія забезпечує високу надмірність, стабільність та продуктивність. Більш досконалі плани надають блискавичну гарантію та оптимізують відповідь вашого веб-сайту PHP.

Виступ Mochahost

 1. Додаткові можливості: Mochahost має універсальне ціноутворення на все життя. Це означає, що вам не потрібно турбуватися про цінові плани, коли ви поновлюєте. Мобільні плани надають безкоштовний SSL на все життя, безкоштовне доменне ім’я, розробник веб-сайтів та доступ до понад 450 сторонніх додатків. Підтримує всі основні версії PHP та безліч інших залежних бібліотек.Мохохост аддониЇх зелений сервер – це накопичувач на основі SSD, і плани надають необмежену кількість дискового простору. Плани включають в себе cPanel, Lets Encrypt підтримку, 180 днів безризикового використання, кеш-керування, інструменти SEO та інші подібні функції. Усі включені в план.
 1. Підтримка клієнтів: Mochahost має спеціальний розділ підтримки. Підтримку клієнтів можна отримати за допомогою дзвінків, квитків та чату в реальному часі. Якщо ви шукаєте виділені ресурси, то Mochahost має низку тем, які вони стосуються хостингу. Чітко визначена база посібників та знань – це єдине рішення для більшості технічних питань. Мохохост також має відеоуроки, блоги, і ви можете підняти квитки, щоб отримати спеціальну технічну допомогу. Вони, безумовно, мають службу підтримки клієнтів для просування, а також користувачів початкового рівня.
 1. Безпека та надійність: Mochahost базується на хмарі і забезпечує їхні сервери повністю захищеними. Сервери завжди в курсі сучасних програм. Mochahost не перезавантажує сервери і надає НІКОЛИ не захист від перезавантаження. Незважаючи на регулярні оновлення виправлень, ви не втрачаєте часу простою. Послуги 100% GDPR сумісні з підвищеною безпекою над хмарною архітектурою. Сюди також входить підтримка відмови. Плани вищого кінця підтримують автоматичне резервне копіювання.

Отримайте Mochahost PHP хостинг

7. Хостинг InMotion

Помилка банер

InMotion разом з багатьма іншими рішеннями для хостингу також підтримує PHP хостинг. Хостинг PHP підтримує цілий ряд додаткових функцій.

Плани включають безкоштовне доменне ім’я. InMotion пропонує гнучкий PHP-хостинг, який може створювати повністю настроювані веб-сайти.

InMotion забезпечує 3 хостинг PHP.

Плани інмоції

Особливості InMotion PHP:

 1. Час роботи та продуктивність: InMotion дає хороший час для спільного хостингу. PHP також підтримується у спеціалізованому хостингу, VPS хостінгу. Спеціалізований PHP-хостинг має 99,999%. SSD на спільному хостингу забезпечує високу продуктивність. InMotion підтримує PHP 7.0 та забезпечує оптимізацію веб-сайтів для підвищення швидкості завантаження сторінки.
 1. Безпека та надійність: плани InMotion включають безкоштовний SSL, а також захист від зловмисного програмного забезпечення. Хостинг електронної пошти підтримує захист від спаму. Резервне копіювання та відновлення веб-сайтів включено в план. Хоча немає попередніх функцій безпеки, InMotion дуже добре забезпечує основну безпеку.
 1. Розробка веб-сайтів: за допомогою InMotion ви можете переносити веб-сайти з нульовим простоєм. Плани включають безкоштовний веб-сайт builder. Розробник веб-сайтів простий у використанні та налаштуваннях. План включає безкоштовні теми та має редактор перетягування. InMotion додатково забезпечує підтримку розробки веб-сайтів.
 1. Додаткові можливості: InMotion з усіма своїми планами включає безкоштовний домен, розробник веб-сайтів, хостинг електронної пошти, резервне копіювання веб-сайтів та відновлення.Забавляння адмонтівВи знайдете плани, які корисні для розвитку електронної комерції. InMotion постачається з декількома попередньо встановленими додатками та підтримує понад 400 програм. Плани InMotion мають гарантію повернення грошей на 90 днів.
 1. Підтримка клієнтів: InMotion цілодобово підтримує клієнтів. Ви можете отримати службу підтримки через чат, телефон або через Skype. Центр підтримки включає декілька посібників, навчальних посібників та поширених запитань. Все це однаково корисно, коли ви намагаєтеся створити веб-сайт на базі PHP.

Отримайте InMotion PHP хостинг

8. Хостпапа

Hostpapa банер

Hostpapa – одна з найкращих хостингових платформ і розміщує понад 500 000 веб-сайтів. Використовуючи Hostpapa, ви можете легко створювати візуально привабливі веб-сайти.

У Hostpapa є сервери, оптимізовані для швидкості та забезпечення плавного хостингу PHP. Завдяки гарному набору функцій, Hostpapa – це однаково хороша платформа хостингу для вашого веб-сайту PHP.

У Hostpapa є 3 плани хостингу PHP.

Плани Хостпапа

Характеристики PHP Hostpapa:

 1. Швидкість та продуктивність: Hostpapa дає 99,9% гарантії тривалості роботи. Сервери створені для забезпечення оптимізованої швидкості. Hostpapa використовує SSD-накопичувачі, які забезпечують стабільно високу продуктивність і високу швидкість. CacheCade Pro 2.0 LSI використовується для кешування SSD. Це додатково підтримується CloudFlare CDN.Швидкість хостпапаПлани вищого рівня мають сервери, призначені для підвищення продуктивності. У хості спільного хостингу на кожному сервері виділяється менше облікових записів.
 1. Безпека та надійність: Hostpapa пропонує безліч функцій безпеки. Це обумовлено постійним моніторингом, брандмауерами та системами виявлення вторгнень. Hostpapa має запобігання DDoS, безпеку вхідного / вихідного трафіку, моніторинг мережі, виявлення грубої сили, захист CloudLinux O / S, автоматичні виправлення, давайте шифруємо SSL, захист конфіденційності домену, виявлення SiteLock , і ModSecurity.Hostpapa забезпечує надмірність RAID-10 із надмірною мережею. Плани включають автоматичне резервне копіювання. Це включає в себе безліч вдосконалених функцій безпеки у кожному зі своїх планів.
 1. Підтримка клієнтів: Hostpapa, безумовно, не залишається позаду, коли йдеться про підтримку споживачів. Ви можете отримати їх підтримку по телефону, в чаті та за допомогою квитків. Підтримка працює цілодобово та пропонує багатомовну підтримку. Міграція веб-сайтів повністю підтримується. Ви також можете скористатися своїми безкоштовними 30-хвилинними навчальними заняттями. У Hostpapa є самодостатня база знань, яка охоплює більшість тем.
 1. Додаткові функції: Маючи 3 плани щодо PHP, Hostpapa пропонує широкий спектр додаткових функцій. Плани мають 30-денну гарантію повернення грошей. Плани мають нерегульовану пропускну здатність і включають безкоштовну реєстрацію домену. Також вбудовані інші функції, такі як хостинг електронної пошти, сканування вірусів електронної пошти, SpamExperts, підтримка встановлення понад 400 додатків.Hostpapa має зручний cPanel, підтримка аналітики для веб-сайту, доступ до необроблених файлів, встановлення Softaculous. Плани однаково підходять для створення веб-сайтів електронної комерції.
 1. Побудова веб-сайтів: Hostpapa – одна з хостингових платформ, яка має достатньо підтримки для створення багатих веб-сайтів. Використовуючи PHP, ви можете ефективно включати вбудовані шаблони, надані Hostpapa. Розробник веб-сайтів включений в план і простий у використанні та налаштуваннях дизайнів веб-сайтів. Це підтримує розширене редагування HTML.Веб-сайт HOstpapaВи можете вибрати дизайн із понад 120 шаблонів.

Отримати Hostpapa PHP хостинг

Який хостинг PHP ми рекомендуємо?

Добре знати, що для вашого PHP-веб-сайту є широкий вибір. PHP, будучи такою потужною мовою, не менш важливо вибрати відповідне хостинг-рішення.

Всі перераховані вище варіанти є ідеальними платформами хостингу PHP. Кожен з них має унікальні можливості та розуміє потреби користувача.

Однак у випадку, якщо я мав би вибрати один, це був би BlueHost, і для цього є кілька причин.

BlueHost забезпечує високу продуктивність, хороший час роботи, підтримку PHP, широкий спектр функцій безпеки та дозволяє легко розробити веб-сайт. Більше того, це один із найбільш зручних для бюджету варіантів, коли ми говоримо про хостинг PHP.

Якщо ви хочете зробити перший крок до хостингу PHP, тоді BlueHost варто спробувати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map