8 кращих Magento хостинг-провайдерів (номер №1 – просто відмінно)

Для тих із вас, хто не чув про Magento, це платформа електронної комерції з відкритим кодом.


Протягом багатьох років це було відокремлено як платформу Magento Opensource або Community Edition та Magento commerce, яка є платформою Enterprise Edition.

Чи знаєте ви, що Magento можна альтернативно використовувати замість WordPress для створення інтернет-магазину.

У більшості випадків WordPress разом із WooCommerce використовується для створення інтернет-магазину. Це можна просто зробити за допомогою хостингу Magento.

Обидва вони є однаково потужними платформами, дозвольте мені провести вас через фактичні відмінності між ними.

Contents

Magento v / s WordPress

Вибір між Magento та WordPress, безумовно, важке завдання. Обидва є платформами з відкритим кодом та добре по-своєму.

Тут я виділяю відмінності між двома платформами за кількома конкретними параметрами.

 • Розвиток електронної комерції: Magento – це насамперед платформа електронної комерції. Як Magento, так і WordPress підтримують основні та вдосконалені функції електронної комерції. Однак для WordPress вам знадобиться додатковий плагін для розвитку електронної комерції. І навпаки, з Magento вам знадобиться плагін для підтримки блогу.
 • Підтримка розробки: Користувачі WordPress повністю згодні зі мною, що WordPress простий у використанні. Однак, з іншого боку, Magento призначений для більш просунутих користувачів і вимагає технічної експертизи. Це стосується побудови електронної комерції на рівні підприємства.
 • Розширюваність: Поряд з базовою підтримкою, і WordPress, і Magento мають хорошу підтримку сторонніх плагінів. Обидва забезпечують необхідну гнучкість платформи.
 • Безпека: і WordPress, і Magento мають хороші функції безпеки разом із плагінами. WordPress, що має більше плагінів, більш чутливий до вразливості безпеки порівняно з Magento.
 • Підтримка SEO: Маючи декілька плагінів, Magento, а також WordPress забезпечують відмінну підтримку SEO. WordPress побудований з урахуванням вмісту, і тому SEO тут більш інтуїтивно зрозумілий порівняно з Magento. З Magento вам доведеться зробити свій біт для оптимізації.
 • Підтримка: WordPress має хорошу підтримку спільноти. У Magento є основна підтримка, але це менше в порівнянні з WordPress. Завдяки розширеним можливостям, доступним у Magento, підтримка потребує більш технічно орієнтованих користувачів.

Для подальшого спрощення, я б сказав, якщо ваша основна увага приділяється зростанню вашого бізнесу та продажу в Інтернеті, то Magento – це хороший вибір. Однак якщо ваша основна мета полягає у цифровому видавництві та контент-маркетингу, то WordPress – це корисний варіант.

Але зачекайте, що це ще не все. Якщо ви хочете найкращого з обох світових, тоді ви також можете використовувати комбінацію Magento та WordPress.

Ну, все, що сказано, Magento, безумовно, є потужною платформою і що може бути краще, ніж знати найкращі варіанти хостингу Magento, доступні на ринку.

хостинг-таблетки8 кращих Magento хостинг-провайдерів

 1. Nexcess.net (Моя улюблена)
 2. А2 хостинг
 3. Хмарні доріжки
 4. MilesWeb
 5. GreenGeeks
 6. FastComet
 7. GoDaddy
 8. Сайт

Без зайвих прихильностей, зануримось у детальний огляд кожного хостингу Magento.

1. Nexcess.net

Некцес
Nexcess добре відомий своїм керованим хмарним хостингом – це платформа, яка існує на ринку вже понад 18 років. Цей штаб-квартира знаходиться в Мічигані та розміщує понад 45 000 веб-сайтів.

Пробіг:

Якщо я згадаю, що Nexcess має хороший час роботи, то це буде заниженням. Nexcess підтримує величезні 99,99% тривалості роботи.

Завдяки хмарній інфраструктурі Nexcess забезпечує Magento 2, оптимізовану PHP, Apache оптимізацією. Автоматичне масштабування ресурсів гарантує, що ваш веб-сайт не впливає на збільшення трафіку.

У сервісі використовується Nexcess Cloud Accelerator, який використовується для покращення часу завантаження і працює від NGINX, для підвищення швидкості завантаження статичного вмісту.

nexcess

Надійність та безпека:

Коли я кажу про надійність, Nexcess гарантує, що вона надає надійні послуги.

Поряд з прискорювачем хмар, Nexcess має MicroCache, який підтримує вміст, такий як зображення, JavaScript тощо. Це забезпечує завантаження швидше.

SSD разом із Nginx забезпечує хороший швидкість, продуктивність та надійне обслуговування Nexcess хостингу. Служби постійно контролюються.

Nexcess включає сертифікат SSL разом з OpenVPN, який можна додатково включати.

Послуги резервного копіювання:

Маючи стільки доступних функцій, Nexcess надає власні резервні послуги. Він містить щоденну резервну копію, яка архівується протягом 30 днів.

Тут ви можете створити сайти розробки з очищенням баз даних, які забезпечують хороший рівень безпеки.

Плани:

Усі плани включають безкоштовну міграцію. Я виявив, що Nexcess дає своїм користувачам багато варіантів, коли мова йде про ціноутворення.

Тут розміщено загалом 5 планів з різною конфігурацією та обслуговують різний трафік веб-сайту. Отже, якщо ви знаєте вимогу свого веб-сайту, ви можете вибрати найбільш відповідний план.

Самий базовий план підтримує до 100 щоденних відвідувачів і коштує $ 19,95 на місяць для річного плану.

Плани «Некцесс»Клієнтська підтримка:

Підтримку клієнтів Nexcess можна отримати по телефону, і це, безсумнівно, найпростіший спосіб зв’язатися з ними.

Крім цього, Nexcess має спеціальний розділ довідки, який містить велику бібліотеку знань, блоги та

FAQ. Ви також можете підняти квитки або електронну службу підтримки клієнтів.

Nexcess забезпечує цільову підтримку клієнтів 24/7/365.

Відвідайте Nexcess

2. Хостинг A2

А2 БанерХостинг A2 – це ім’я, яке ви, мабуть, чули часто. Однак чи знаєте ви, що A2 також підтримує Magento хостинг? З 2008 року A2 приймає Magento. З досить хорошою швидкістю, це знову-таки не пропустити варіант хостингу Magento.

Пробіг:

Хостинг A2 забезпечує сервери Turbo, які дають майже в 20 разів швидкість. Послуги супроводжуються 99,9% часу роботи.

Далі дозвольте надати докладніші відомості про їх тривалість роботи.

a2 хостинг

Протягом багатьох років ми спостерігали за роботою сервера хостингу A2 впродовж багатьох років.

Хостинг A2 дав майже послідовний час роботи, хоча це дуже рідко 100%. Грудень спричинив поганий час роботи.

Надійність та безпека:

Завдяки хостингу A2 Magento попередньо встановлений, а також оптимізований. Автоматичні налаштування гарантують найкращу ефективність, а також високу безпеку.

Отже, це щось, про що вам не доведеться хвилюватися під час базових налаштувань.

Турбо-сервери з зручними для розробників функціями, SSD, RAID-10 зберігання дають хорошу швидкість з надійними послугами. Оптимізований прискорювач сайту, підтримуваний Turbo Cache, APC / OPcache та Memcached, забезпечує швидший час завантаження.

Ви можете обирати їх декілька центрів обробки даних. Послуги підтримуються CloudFlare, оптимізатором Railgun та надмірною мережею.

З кожним планом ви отримуєте безкоштовний SSL, постійний захист, який містить – захист DDoS, сканування вірусів, загартовування сервера, захист від грубої сили, постійний моніторинг сервера, подвійний брандмауер веб-хостингу та догляд за ядром.

Також включено безкоштовне сканування зламаної програми разом із інструментом підвищення безпеки Patchman.

Хостинг A2 Magento надає широкі захищені функції, що робить його послуги більш надійними.

Послуги резервного копіювання:

Хостинг A2 здійснює безкоштовну міграцію вашого веб-сайту. Усі плани містять резервну копію “Видалити мій сайт (поза сайтом)”. Це зберігає резервну копію в окремому місці і може бути зроблено з cPanel.

Ви також можете скористатись їхніми резервними копіями, які захищають вас від випадкового видалення чи пошкодження даних. Це знову можна зробити за допомогою cPanel.

Плани:

Хостинг A2 забезпечує Спільний хостинг та VPS-хостинг для Magento. Кожен із цих планів добре побудований і надає кілька вбудованих функцій.

Спільний план – Turbo коштує $ 9,31 / місяць та підтримує необмежену кількість веб-сайтів. Керовані плани VPS коштують $ 32,99 / місяць.

Плани розміщення A2Клієнтська підтримка:

Щоб звернутися до служби підтримки клієнтів, ви можете користуватися чатом, телефоном або подавати квитки.

Хостинг A2 пропонує величезний посібник з ресурсів і має гарну колекцію FAQ.

Щоб далі вивчити це, я спробував їхній чат наживо. Ну, це, звичайно, довга черга. Хоча це було згадано, я також міг передати повідомлення на свою підтримку.

Підтримка хостингу A2Вони мають хорошу і багатогранну підтримку, яка корисна.

Відвідайте хостинг A2

3. Хмарні доріжки

Банер CloudwaysCloudways кероване хмарне рішення забезпечує хостинг Magento. Найкраща частина Cloudways полягає в тому, що ви можете повністю залежати від їх підтримки технічних складностей.

Пробіг:

Маючи 62 центри обробки даних, хостинг Cloudways Magento підтримує хороший час роботи. Я б визнав, що в більшості випадків це 100% тривалість роботи.

Хостинг Magento тут швидко проходить, і є причина, чому він швидкий.

Cloudways використовує вбудовану формулу стека Thunder, яка використовує передові технології кешування, такі як

Memcached, Varnish, повний плагін кеш-сторінки, у власній Cloudways CDN для підвищення продуктивності веб-сайту.

особливості magento cloudways

Передові технології гарантують, що сервери постійно працюють і працюють, щоб забезпечити майже ідеальний час роботи.

Надійність та безпека:

Як я вже згадував раніше, численні центри обробки даних із передовими технологіями кешування забезпечують, що Cloudways може надавати надійні послуги у будь-який час.

Будь то масштабність сервера, швидкість, продуктивність або час завантаження, все це чудово із Cloudways. Cloudways забезпечує переваги наявності інфраструктури над хмарою.

У ньому є цілодобовий моніторинг сервера, оновлення патча безпеки із доданим шаром захисту брандмауера. Інші функції безпеки включають в себе спеціальні брандмауери, SSL, сервери автоматичного зцілення, IP-список, двофакторну автентифікацію.

Інженерами Cloudways автоматично керують безпекою, і вам не потрібно це турбувати.

Послуги резервного копіювання:

Будучи інтуїтивно зрозумілою хостинговою платформою, Cloudways надає послуги резервного копіювання та відновлення, що входять до складу плану.

Це можна зробити на інформаційній панелі одним клацанням миші. Крім резервного копіювання та відновлення, Cloudways також підтримує масштабування та клонування.

Cloudways також забезпечує планове автоматичне резервне копіювання з настроюваною частотою на ваш вибір. Це може змінюватись від години до тижня залежно від вашої потреби резервного копіювання.

Cloudways забезпечує окреме інсценізаційне середовище, щоб забезпечити, щоб ваш виробничий код залишався безпечним і з найменшим ризиком у всі часи.

Плани:

Cloudways забезпечує оплату, як ви йдете, модель. Це означає, що ви платите лише за витрачені вами ресурси. Він має підтримку різних постачальників хмарних послуг.

Плани CloudWaysВи можете спробувати плани за допомогою 3-денної безкоштовної пробної версії.

Клієнтська підтримка:

Cloudways надає постійну підтримку в чаті, формі запиту або по телефону. Він має базу знань, яка охоплює декілька тем.

Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою. Перш ніж почати спілкуватися, вам буде показано низку довідкових посилань, які допоможуть вам отримати різні теми.

CloudWays ChatВеб-сайт також охоплений безліччю поширених запитань, які однаково корисні.

Відвідайте Cloudways

4. MilesWeb

хостинг в миль веб-магенто

MilesWeb пропонує Magento хостинг з веб-сервером LiteSpeed ​​для обробки нерегулярного трафіку. LiteMage забиває кластери кешу, щоб ваш Інтернет-магазин працював безперебійно & швидко.

На базі 500 користувачів MilesWeb накопичує дані, перевіряючи свої ефективні сервери.

Особливості мильвеб магент

Особливості Magento включають:

 • Redis backkend & кеш сесії
 • Оптимізований сервер
 • Хмарний простір CDN & Залізнична рушниця
 • Безкоштовна установка
 • Підтримка клієнтів

Що стосується ціноутворення, MilesWeb тут коштує трохи дорожче, але не до недоступного через особливості & переваги.

Час роботи

MilesWeb пропонує такі самі результати роботи, як і всі інші плани у каталозі. MilesWeb також обіцяє 99,95% тривалості роботи на своїх Magento хостинг планах.

милі часу веб-магенто

Вони мають глобальний рівень 3 & 4 центри обробки даних, щоб полегшити якомога менший час простою з надійними підключеннями, щоб ваш сайт електронної комерції ніколи не виходив з ладу.

Безпека

LiteSpeed ​​пропонує власну вбудовану функцію захисту від DDoS. Він захищає вас від найпоширеніших до серйозних атак HTTP, які можуть пошкодити або закрити ваш веб-сайт.

Багато компаній залишаються під постійними загрозами DDoS-атак, які можуть вплинути на їхній бізнес та понести непоправні збитки.

безпека миль веб-магент

Magento 1 та Magento 2 – дуже поширені приклади категорії, яка зазвичай є жертвою DDoS-атаки.

Захист DDoS від MilesWeb визначає загальні зразки всередині вашого трафіку. Він попереджає вас про будь-яку зловмисну ​​активність у вашому трафіку від потрапляння на ваш сайт.

Підтримка клієнтів

MilesWeb пропонує повну консультаційну підтримку щодо їх хостинг-сервісу Magento. Вони надають допомогу у всьому щодо оновлення, пропозиції щодо різних питань та навіть підтримують запити, пов’язані з базою даних.

Служба підтримки клієнтів milesweb

MilesWeb стверджує, що надає професійну підтримку через свою кваліфіковану команду експертів. Це робить послугу ще більш надійною для розгляду. Зазвичай важко знайти таку кількість підтримки в інших службах.

Ціноутворення & Особливості

Ціноутворення на миль веб-магенто

MilesWeb пропонує щоденне резервне копіювання, LiteMage, Redis Backend, Cloudflare CDN, SSL сертифікат & Виділений IP як за замовчуванням у всіх планах. Також можливе налаштування білої етикетки для відображення логотипу вашого бренду та доменного імені.

З 60960 / місяць ви можете розпочати роботу відразу з планом рівня M1. Вона включає в себе 1 сайт, 250 відвідувачів, 30 Гб пам’яті, пропускну здатність 200 ГБ, двоядерний процесор і 4 ГБ оперативної пам’яті. Враховуючи ці особливості, не дуже високотехнологічні, але досить хороші для початківців.

М2, М3 & Плани M4 дуже ідентичні M1 з тією лише різницею, що вдвічі перевищує кількість розміщених веб-сайтів, сховища, пропускну здатність, відвідувачів, процесор та оперативну пам’ять. Отже, по мірі збільшення масштабів ви платите за те, що вам потрібно.

Плюси

 • LiteSpeed & LiteMage для швидкої продуктивності & зменшення кешу
 • Безкоштовна установка Magento
 • Особливості високого класу
 • Консультація Magento для оновлень & Пропозиції

Мінуси

 • Дорога комусь на бюджет
 • Поновлення дорого коштують

Відвідайте MilesWeb

5. GreenGeeks

GreenGeeks банерGreenGeeks повне екологічно чисте хостинг рішення підтримує Magento хостинг. Це поставляється із власною установкою Magento та оптимізовано під Magento.

Пробіг:

Послуги надаються з 30-денною гарантією повернення грошей. GreenGeeks надає 99,9% гарантії безперервного часу.

Я контролював час роботи GreenGeeks, і ось що я знайшов:

GreenGeeks Uptime

Ви можете побачити останні Uptime тут.

Продовження не може бути кращим за те, що я вказав вище. Це відмінне тривалість експлуатації.

Надійність та безпека:

На базовому рівні GreenGeeks використовує SSD, щоб забезпечити хорошу швидкість. Веб-сайти працюють за допомогою CloudFlare CDN разом із технологією PowerCacher.

Це забезпечує хороший час завантаження. GreenGeeks об’єднує декілька технологій, щоб забезпечити хороші показники.

Це включає резервування обладнання та енергії, а також технологію на основі контейнерів, ізоляцію облікового запису, постійний моніторинг сервера, сканування безпеки в режимі реального часу, посилений захист від спаму та автоматичні оновлення.

В цілому, я б сказав, що GreenGeeks забезпечує хороші функції безпеки.

Послуги резервного копіювання:

За замовчуванням GreenGeeks забезпечує нічну резервну копію, щоб забезпечити збереження ваших даних у будь-який час.

Плани також включають безкоштовну міграцію веб-сайтів. Дані можна відновити з cPanel. Резервні копії підтримуються протягом 24 годин і призначені для відновлення після аварій.

Плани:

GreenGeeks надає Magento хостинг зі своїм спільним планом хостингу. У цьому є єдиний план, який підтримується.

Плани починаються від $ 2,95 / місяць та поновлюються з $ 9,95 / місяць.

Плани GreenGeeksКлієнтська підтримка:

GreenGeeks забезпечує хорошу базу знань, що охоплює більшість тем. Тут також містяться навчальні посібники.

На веб-сайті також є декілька відеоуроків. Ви можете звернутися до служби підтримки користувачів електронною поштою, телефоном або в чаті.

Хоча телефон доступний у певний робочий час, чат доступний 24/7. Так само електронний лист має тривалість очікування близько 20 хвилин.

Живий чат починається негайно.

Чат GreenGeeks

Відвідайте GreenGeeks

6. FastComet

Fastcomet Magento банер
FastComet підтримує Magento хостинг зі своїми спільними планами хостингу. Це дає 45-денну гарантію повернення грошей. Установка Magento, передача веб-сайтів, передача домену та встановлення розширень включені до кожного плану.

Пробіг:

Мій досвід роботи з FastComet показує, що він страждає, як мінімум, простою. FastComet забезпечує зберігання SSD з безкоштовним CloudFlare CDN. Це хмарний хостинг Магнето.

Я відзначив час роботи FastComet, і ось воно.

Фасткоммет тривалість роботи від Pingdom

Тут ви можете побачити останню версію Uptime.

FastComet має хороший час роботи, крім грудня, де він впав трохи різко.

Надійність та безпека:

Хмарна інфраструктура із вбудованими методами кешування надає надійні послуги.

Постійний моніторинг забезпечує роботу та функціонування послуг. FastComet має декілька серверів, які надають надійні послуги з хорошою продуктивністю.

Інфраструктура містить брандмауер веб-додатків, шифруємо SSL, SpamExperts, скануємо віруси, видаляємо зловмисне програмне забезпечення, спам Apache Assassin, мережевий брандмауер, безкоштовні оновлення.

Усі ці функції забезпечують найвищий рівень безпеки в усі часи.

Послуги резервного копіювання:

FastComet надає більшість функцій як частина планів. Перевага в тому, що ви отримуєте бюджет, сприятливий для бюджету. Резервне копіювання та відновлення також є частиною плану.

У вас буде повний і необмежений доступ до ваших резервних копій. Це може бути щоденне, а також щотижневе резервне копіювання.

За допомогою менеджера відновлення одним клацанням миші ви можете відновити резервні копії.

Безкоштовні передачі домену здійснюються FastComet.

Плани:

З усього, про що я говорив, FastComet має найдоступніші ціни. Нічого, що може перемогти цей план та ціноутворення.

Ви отримуєте 3 плани на хостинг Magento. Основний план починається з $ 2,95 на місяць.

Плани містять безліч функцій, що робить його ще більш бюджетним.
план фасткоммету магенто

Клієнтська підтримка:

FastComet має різноманітні послуги з обслуговування клієнтів. Ви можете зв’язатися з їхньою службою підтримки електронною поштою, телефоном або в чаті. Кожне з них дорівнює легко дістатися до них.

Навчальні посібники та посібники є вичерпними та охоплюють велику низку тем. Якщо говорити лише про те

Magento хостинг, ви знайдете достатньо навчальних посібників. Це охоплює основні, а також розширені теми.

Отже, я кілька разів намагався зв’язатися зі службою підтримки FastComet через чат. Якщо чесно, це щоразу стає кращим. Представники служби підтримки швидко дають вам інформацію про різні плани хостингу.

чат швидкого коменту

Як тільки ви переглядаєте їхній веб-сайт, ви побачите спливаюче місце їх чату, яке, без сумнівів, є цілодобовою підтримкою.

Відвідайте FastComet

7. GoDaddy

Годді БанерGoDaddy зі своїми різноманітними послугами не відстає від хостингу Magento. GoDaddy – одна з популярних хостинг-платформ і обслуговує величезну кількість доменів. Ідеальна причина, чому це додано до списку найкращих хостингів Magento.

Пробіг:

GoDaddy для свого Magento спільного хостингу гарантує 99,9% часу роботи. Інфраструктура побудована з постійним моніторингом, зберіганням SSD та CDN, що забезпечує постійну швидкість та постійний режим роботи.

Хостинг Magento доступний через спільний хостинг, бізнес-хостинг та віртуальний приватний сервер GoDaddy.
godaddy UptimeОднак насправді GoDaddy забезпечує набагато кращий час роботи, ніж те, що гарантує. Це видно з історії, яку я записав, і яку можна побачити тут.
безперервний час

Надійність та безпека:

Що стосується хостингу Magento, якщо ви дотримуєтесь спільного хостингу GoDaddy, тоді більш досконалі плани включають SSL та преміальний DNS. Сюди входить захист від DDoS 24/7.

Декілька інших функцій безпеки – CageFS, резервне копіювання бази даних та відновлення, каталоги, захищені паролем, захист від вірусів / спаму, конфіденційність електронної пошти з 256-бітним шифруванням.

За допомогою VPS ви отримуєте постійний моніторинг безперервного часу, автоматичні виправлення та оновлення програмного забезпечення, щотижневі резервні копії, а також резервне копіювання OnDemand.

В цілому, який би тип хостингу ви не вибрали, GoDaddy забезпечує хороші функції безпеки та доповнює надання надійних послуг.

Послуги резервного копіювання:

Спільний хостинг підтримує резервне копіювання за окремою ціною. Управління аварійними ситуаціями та їх відновлення можна отримати за $ 2,99 / місяць.
Резервне копіювання GoDaddyПлани керованих VPS включають резервне копіювання та відновлення. Є автоматичне резервне копіювання, включене в план. Крім цього, доступні також резервні копії OnDemand.

Плани:

Оскільки Magento хостинг в GoDaddy доступний у кількох хостингах, вони мають дещо різні ціни, а також можливості.

Спільний хостинг починається з $ 5,99 / місяць і має 4 різні плани. Поновлення тут є дещо високими цінами порівняно з цінами вперше.
godaddy Спільні планиДля бізнес-хостингу доступний хостинг Magento і планується починаючи з $ 19,99 на місяць. Більш підходящий хостинг Magento Business коштує $ 44,99 / місяць.
Бізнес-плани GoDaddyЯкщо ви розглядаєте VPS, то це може бути хостингом із керуванням самостійно або керованим хостингом. Хоча хостинг із самокерованим хостингом починається від $ 9,99 / місяць, керований хостинг підтримує 4 плани і починається від $ 24,99 / місяць

Тут поновлення мають ту саму ціну, що і ціни вперше.
godaddy плани VPS

Клієнтська підтримка:

GoDaddy для свого Magento хостингу забезпечує підтримку цілодобово. Ви можете отримати їх службу підтримки через телефон, електронну пошту та чат в прямому ефірі.
підтримка клієнтів godaddyЇх офіційний веб-сайт містить блоги, поширені запитання та розділ довідки. Довідковий розділ охоплює більшість тем і розроблений для задоволення рівня початківців, а також розширених тем.

Щоб додати, GoDaddy також має підтримку громади.

Відвідайте GoDaddy

8. Місце майданчика

SiteGround BannerSiteGround, відомий популярністю інших хостинг-сервісів, не залишається позаду, коли мова йде про хостинг Magento. Маючи однаково привабливу підтримку, ви можете скористатися Magento 2 у SiteGround.

Пробіг:

SiteGround забезпечує інфраструктуру, яка може підтримувати максимальний час роботи. На ньому розміщені сервери по декількох місцях.

Зберігання SSD забезпечує постійний час завантаження. Сервери побудовані разом з CentOS разом з Apache та Nginx, що може забезпечити хорошу швидкість.

Ось час, який я записав дотепер для SiteGround.

тривалість роботи на майданчику

SiteGround дав досить хороші показники часу роботи.

Надійність та безпека:

SiteGround забезпечує безкоштовний CDN з кожним обліковим записом. Його налаштована настройка сервера з рівнем мудрого супер кешаря забезпечує постійну швидкість.

Потужність, як і апаратне забезпечення, надлишкові для забезпечення стабільного та надійного хостингу. Це поєднано з контейнерами стабільності Linux, які можуть забезпечити легку масштабованість.

Що стосується безпеки, то я б сказав, що SiteGround пропонує безліч функцій. Він має ізоляцію облікових записів, найшвидший моніторинг сервера для забезпечення максимальної тривалості роботи, анти-хак-систему, автоматичні оновлення та виправлення, SPAM-експерти з запобігання спаму.

Усі ці функції, безумовно, роблять SiteGround безпечним.

Послуги резервного копіювання:

Плани містять автоматичне щоденне резервне копіювання. Це зберігається протягом 30 днів. У будь-який момент часу ви можете використовувати менеджер відновлення та відновлення файлів.

Служба реставрації безкоштовна. Деякі плани підтримують попереднє резервне резервне копіювання. Ви можете одночасно робити до 5 резервних копій. Це забезпечує миттєве резервне копіювання та зберігає ваші дані.

Плани:

SiteGround пропонує 3 плани для хостингу Magento. Основний план починається з $ 3,95 / місяць.

Плани SiteGroundОсновний план підтримує 10000 відвідувань сайтів на місяць, один веб-сайт розміщується.

Ці плани включають безкоштовну установку Magento, попередню безпеку Magento, підтримку, пов’язану з Magento. Плани поновлюються за вищими цінами порівняно з цінами, що вперше з’являються.

Клієнтська підтримка:

За допомогою SiteGround ви можете провести чат продажів. Якщо ви вже є учасником SiteGround, ви можете користуватися їх пріоритетною підтримкою.

Що стосується ресурсів, SiteGround має гарний набір навчальних посібників. Ви можете зв’язатися зі своєю командою підтримки електронною поштою, в чаті або за допомогою квитків.

Команда підтримки допомагає встановити Magento, безкоштовну міграцію та кілька інших проблем, пов’язаних з Magento. Підтримуються також специфічні модулі та додатки, пов’язані з додатками.

Відвідайте SiteGround

Висновок

Всі перераховані вище варіанти однакові, якщо ви хочете вивчити хостинг Magento.

Жоден із цих варіантів не відповідає цілі.

Вони мають гарну підтримку, яка є одним з ключових аспектів хостингу в Magento, враховуючи той факт, що Magento є більш складним.

Однак на завершальну ноту я б кивнув спробувати GreenGeeks або Nexcess. Рівні конкурентоспроможні варіанти, це впевнені варіанти отримання хостингу для Magento хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map