8 крок контрольного списку, щоб досягти часу завантаження менше 1 секунди

У цій статті я розповім, як можна покращити швидкість веб-сайту за допомогою 8 практичних порад для кращої роботи веб-сайту. Отже, ми йдемо:


Ви замислювались про те, що повільна швидкість сторінки (вона також може означати ефективність веб-сайту) для вашого веб-сайту та вашого бізнесу? Швидкість сторінки впливає на дві найважливіші речі щодо вашого веб-сайту:

1. Рейтинг пошукових систем

З тих пір, як Google в 2010 році оголосив, що швидкість сторінки буде вважатися фактором для ранжування сторінок, власники веб-сайтів шукають способи поліпшити швидкість сторінки..

Прочитайте: Використання швидкості сайту в рейтингу веб-пошуку

Погляньте на цей звіт про тенденції, який чітко показує значне зростання інтересу до швидкості сторінки:
трафік

Також подивіться відео Діна Мозгового про те, як швидкість веб-сайту впливає на рейтинг.

Проведення безкоштовного аудиту SEO на вашому веб-сайті є важливим, оскільки це дозволить отримати цінну інформацію про те, чи слід ваш веб-сайт виконувати найкращі практики Google щодо органічного ранжирування..

Якщо ви не можете оптимізувати свій сайт для рейтингу в Google, вам слід найняти SEO Expert або пройти онлайн-навчання.

2. Відвідувачі

Ніхто не любить чекати на сторінці, яка завантажується занадто довго. Це стосується навіть ваших відвідувачів. Якщо ваша сторінка завантажується занадто довго, вони залишать ваш веб-сайт, що призводить до втрати бізнесу.

Що означає мати хороші показники роботи веб-сайту?

Ефективність веб-сайту разом зі швидкістю сторінки є критичними факторами щодо оптимізації пошукових систем. Найбільш очевидна причина хорошої швидкості сторінки – це покращення рейтингу пошукових систем. Зрештою, до цього прагнуть усі власники веб-сайтів.

Хороший рейтинг пошукової системи означає, що ви отримуєте більше відвідувачів. Більше відвідувачів означає більше шансів перетворити їх на клієнтів та розширити ваш бізнес.

швидкість роботи веб-сайту

Отже, для збільшення кількості відвідувачів та рейтингу пошукової системи вашої сторінки необхідно оптимізувати час завантаження. Для цього ви можете також спробувати послуги оптимізації швидкості від WP Buffs.

Хочете поділитися цим на своєму сайті? Просто скопіюйте код нижче!

Як пришвидшити роботу веб-сайту (інфографіки) командою на Hostingpill.com

’How

Джерело: Як прискорити ефективність роботи вашого веб-сайту (інфографіки)

Поради щодо ефективності веб-сайту

1. Отримайте хороший хостинг-сервер

Отримайте хороший хостинг-сервер

Потрібно сказати, що якщо у вас немає хорошого хостинг-сервера, жоден із наведених нижче кроків нічого не означатиме. Отже, перше, що ви робите – це ПОСЛУГИЙ СЕРВІР!

І під швидким сервером я маю на увазі той, який використовує SSD-накопичувачі – оскільки у них немає рухомих частин, вони можуть відповідати на запит сторінки набагато швидше, ніж традиційні дисководи.

Деякі з хостинг-компаній, які використовують накопичувачі SSD, є: InMotionHosting, BlueHost & DreamHost.

2. Проаналізуйте свій веб-сайт

Проаналізуйте свій веб-сайт

Це дасть вам вихідну точку для підвищення швидкості сторінки. Це також допоможе вам визначити проблемні області, на які слід сфокусуватись спочатку.

Для аналізу вашого веб-сайту доступна низка безкоштовних інструментів, нижче – найпопулярніші:

Статистика сторінок: просто введіть URL-адресу свого веб-сайту та дозвольте Google сканувати ваш веб-сайт та запропонувати області для вдосконалення. Відвідайте PageSpeed ​​Insights, щоб почати сканувати ваш веб-сайт.

WebPageTest: Інструмент, який надає вичерпну інформацію про ваш веб-сайт, такий як час, необхідний для початку запиту, пошук DNS, перший байт тощо. Він також включає діаграму водоспаду, яка вказує на різні етапи запиту HTTP, зробленого на ваш веб-сайт. Щоб сканувати веб-сайт за допомогою WebPageTest, перейдіть на сторінку www.webpagetest.org/.

Тест швидкості веб-сайту Pingdom: Pingdom сканує ваш веб-сайт з кількох тестових місць. Він надає детальну інформацію, таку як час завантаження, розуміння продуктивності та пропозиції щодо покращення швидкості сторінки. Перейдіть на сторінку https://tools.pingdom.com/, вставте свою URL-адресу та тестуйте місце, щоб почати сканувати ваш веб-сайт.

Необхідні зусилля: | Загальний вплив – низький

3. Увімкніть стиснення GZIP

Стиснення GZIP дозволяє стискати сторінки, перш ніж надавати їх відвідувачам. Стислі сторінки мають менші розміри і швидше доставляються. Якщо ви не впевнені в тому, що компресія GZIP увімкнена на вашому веб-сайті, перевірте це за допомогою простого інструмента, наприклад https://varvy.com/tools/gzip/

Необхідні зусилля: | Загальний вплив – Високий

4. Оптимізація зображень

Оптимізація зображень

Зображення чудово підходять для вашого веб-сайту – це допомагає відвідувачу візуалізувати ваш вміст. Однак наявність неоптимізованих зображень може негативно вплинути на швидкість сторінки вашого веб-сайту.

Щоб покращити швидкість сторінки, переконайтеся, що ви використовуєте лише необхідну кількість зображень та потрібний формат зображення. Використовуйте JPEG, коли це можливо, використовуйте PNG інакше.

Також зменшіть розмір зображення, використовуючи такі інструменти, як Photoshop, не надто зменшуючи якість. Менший розмір зображення означає швидше завантаження, що призводить до кращої швидкості сторінки.

Відвідайте Оптимізація зображень, щоб переглянути повний перелік оптимізації зображень.

Необхідні зусилля: | Загальний вплив – Високий

5. Мінімізуйте та мінімізуйте

Частини вашого веб-сайту, такі як зображення, сценарії та CSS, збільшують кількість запитів HTTP, необхідних для їх завантаження. Більше HTTP запитів означає більше часу завантаження сторінки.

Мінімізуйте кількість запитів HTTP за рахунок зменшення кількості скриптів та елементів CSS на вашій сторінці.

Використовуйте такий інструмент, як YUI Compressor (http://yui.github.io/yuicompressor/) для мінімізації коду CSS та Javascript. Використовуйте PageSpeed ​​Insights, щоб мінімізувати свій HTML-код.

Необхідні зусилля: | Загальний вплив – Середній

6. Використовуйте CDN

Використовуйте CDN

Мережа доставки вмісту – це простий спосіб доставки веб-контенту. Використання CDN означає, що ваш вміст поширюється на декілька серверів по всьому світу.

Коли надходить запит HTTP для вашого веб-сайту, вміст доставляється з найближчого до користувача сервера, що призводить до більш швидкої швидкості сторінки.

Найкраща мережа CDN, яку я використовую, є KeyCDN.

Ви, безумовно, побачите покращення швидкості сайту після того, як сайт налаштується на CDN.

Необхідні зусилля: | Загальний вплив – Високий

7. Усуньте переадресації

Щоразу, коли ваша сторінка переспрямовує, ваш браузер повинен переходити на нове місце, шукаючи ресурс. Це означає, що кожне переадресація додає час очікування на запит та відповідь. Це може значно збільшити час завантаження вашої сторінки.

Усуньте якомога більше переспрямувань. Використовуйте такий інструмент, як https://varvy.com/tools/redirects/, щоб перевірити, чи має веб-сайт переспрямування.

Необхідні зусилля: | Загальний вплив – Середній

8. Поставте JavaScript внизу

JavaScripts може спричинити відстрочку візуалізації сторінки. Якщо розмістити JavaScript вгорі, це означає, що ці сценарії спочатку завантажуються, а потім надходить вміст сторінки. Це може значно збільшити час завантаження сторінки.

Щоб уникнути цього, не забудьте розмістити свій JavaScript внизу вмісту сторінки. Це дозволить зробити сторінку відвідувачем першою, перш ніж проаналізувати ваш JavaScript.

Використовуйте такий інструмент, як Gtmetrix, щоб перевірити наявність у вас JavaScript, який блокує показ вашої сторінки.

Необхідні зусилля: | Загальний вплив – Середній

Висновок

Хороший контент з кращою ефективністю веб-сайту – це те, що потрібно для рейтингу пошукових систем, відвідувачів та бізнесу. Підвищення швидкості сторінки та продуктивності веб-сайту – це не разова діяльність.

Вам потрібно продовжити зусилля з оптимізації під час додавання нових сторінок на свій сайт.

Сім наведених вище рад – не єдині, але це хороша відправна точка для того, щоб почати покращувати роботу веб-сайту.

Супутні ресурси:

Прискоріть свій веб-сайт WordPress за допомогою цих 6 порад

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map