9 дурних питань щодо веб-хостингу, яких ви завжди боялися задати

Прийняття рішень – найпокірніше завдання у світі; люди, як правило, приймають рішення на основі емоційних та особистих інстинктів, але рішення завжди повинні базуватися на фактах та даних. Вибір веб-хостингу – одне з тих рішень, які завжди слід приймати, зберігаючи факти. Будь-яке рішення, прийняте на основі реферальної програми або великої знижки, може викликати проблеми та помилки в найближчому майбутньому.


Багато людей вважають, що веб-хостинг є заплутаним набором жаргонів; вони не знають, що це має визначну роль у розвитку їхнього інтернет-бізнесу. Тут ми збираємось відповісти на 9 дурних питань веб-хостингу, які ви завжди боялися задати:

Contents

1. Чи можна збільшити швидкість сайту, якщо я розміщую свій сайт на Виділеному хостингу проти Спільного хостингу?

швидкість веб-сайту

Відповідь: Переходимо прямо до відповіді, так! Швидкість завантаження вашого сайту збільшиться, якщо ви розмістите свій сайт на Виділеному хостингу замість Спільного хостингу.

Ось чому: Компанія, яка продає спільний хостинг (як випливає з назви, все, що на спільному хостингу, СПІЛЬНО, включаючи дисковий простір, пропускну здатність тощо), має сотні або, можливо, тисячі клієнтів. Вони повинні надати кожному з них хороший досвід клієнтів, отже вони поділять серверні ресурси, які вони отримали, однаково серед кожного клієнта. ТОЗ змушує ваш веб-сайт завантажуватися повільніше.

Хоча, коли ваш сайт працює на спеціалізованому хостингу, ресурси сервера не поділяються, вони лише “присвячені” вам. Отже, швидкість вашого веб-сайту точно збільшиться, якщо ви перейдете на спеціальний хостинг. Дізнайтеся більше про виділений хостинг тут.

2. Чи знизиться швидкість мого сайту, якщо я розміщую кілька веб-сайтів на своєму хостинг-акаунті?

Відповідь: Є два різні сценарії, давайте обговоримо обидва сценарії по одному:

Якщо у вас є спеціалізований хостинг, а потім ви розміщуєте кілька сайтів: Якщо у вас є спеціалізований хостинг, а потім ви розміщуєте до 10 сайтів, то швидкість вашого сайту не буде значно зменшуватися, оскільки виділених хостинг-серверів приходить багато ресурсів.

Якщо у вас є спільний хостинг-акаунт, а потім ви розміщуєте кілька сайтів: Якщо у вас є спільний хостинг-акаунт і ви розміщуєте більше двох сайтів, то швидкість вашого веб-сайту знизиться, оскільки ресурси вашого сервера вже обмежені веб-хостингом компанії, і ви обмежуєте це додатково, розміщуючи кілька сайтів.

3. Чи повинен веб-хостинг-сервер бути поруч із моїм місцезнаходженням або з моїм користувачем?

сервер веб-хостингу

Відповідь: Якщо ваш інтернет-магазин орієнтований на певну область чи країну, важливо, щоб сервер знаходився поруч із користувачем / відвідувачем. Наприклад: Якщо у вас є інтернет-магазин, який продає рідину Vape в Австралії, важливо, щоб сайт розміщувався на сервері в Австралії, це вплине на SEO, рейтинг та швидкість завантаження вашого сайту.

З іншого боку, якщо ви орієнтована аудиторія настільки широка, як у Amazon, і це весь світ, то для вас не важливо розміщувати ваш сайт на серверах по всьому світу. У таких випадках CDN (мережа доставки вмісту) прийде в дію, і вони будуть зберігати дані, які часто отримують доступ, на найближчих до клієнта серверах. CDN будуть робити це автоматично; вам не доведеться турбуватися про це. Ви можете дізнатися більше про інші важливі фактори, пов’язані із серверами, тут.

4. Якщо я зареєструю свій домен у одного хостинг-провайдера та розміщую його на сайті іншої веб-хостингової компанії, це вплине на швидкість роботи веб-сайту?

Відповідь: на швидкість завантаження сайту не буде впливати, якщо DNS та веб-сайти розміщуються на різних серверах.

5. Windows Server порівняно з Linux Server – який саме вибрати і чому?

Windows проти Linux

Відповідь: Компанії та веб-майстри завжди повинні вибирати Linux Server для Windows Server для розміщення своїх сайтів, оскільки Linux забезпечує кращу безпеку, високу стабільність та більше TCO – загальна вартість власності – надані пакети програм Linux завжди доступні безкоштовно. Ви можете знайти більше причин вибору Linux-сервера для Windows-сервера тут.

6. Чи варто хвилюватися щодо резервного копіювання сайту, навіть коли веб-хостинг-компанія надає автоматичне резервне копіювання?

Відповідь: Незалежно від того, на якому веб-сайті розміщено спеціалізований хостинг або спільний хостинг, ви завжди повинні робити резервну копію свого сайту, навіть коли веб-хостинг-компанія надає автоматичне резервне копіювання..

Кожна нова автозавантаження замінює попередню автоматичну резервну копію, тому настійно рекомендується підтримувати особисті резервні копії. Віддалене / особисте резервне копіювання буде корисним для відновлення після аварій.

7. Якщо я переключу свою веб-хостинг-компанію, це вплине на рейтинг Google?

Відповідь: Перехід від однієї хостингової компанії до іншої не вплине на SEO або ваш рейтинг Google, доки DNS-хостинг та веб-хостинг залишаються в одній країні. 1% вашого рейтингу Google може постраждати, якщо ви перейдете на поганий веб-хостинг. Тримайте час простою низьким, а якість вмісту на вашому веб-сайті високою, а рейтинг Google ніколи не загине.

8. Я знайшов веб-сайт, який пропонує БЕЗКОШТОВНИЙ веб-хостинг. Чи варто піти на це?

Безкоштовний веб-хостинг

Відповідь: Веб-сайти, що пропонують безкоштовний веб-хостинг, як правило, забезпечують дійсно низьку швидкість завантаження та дуже високий час простою. Ці фактори знищать ваш рейтинг Google. На такому безкоштовному хостингу ви не можете розміщувати повноцінні професійно розроблені сайти. А оскільки вартість хостингу знизилася настільки багато років, що розміщення на сервері спільного хостингу все ще досить економічне.

9. Я збираюся запустити свій новий веб-сайт. Чи варто їхати на спільний хостинг або присвячений хостинг?

Відповідь: Під час запуску нового веб-сайту завжди слід обчислювати свій бюджет, майбутні потреби та базу клієнтів, перш ніж вибирати спеціалізовані або спільні хостингові послуги. Якщо ви з нетерпінням чекаєте великого розвитку в майбутньому, а також плануєте розмістити більше одного сайту, тоді виберіть Виділений хостинг, але якщо ви є індивідуальною, і ваші потреби обмежені, продовжуйте спільний хостинг і насолоджуйтесь своєю присутністю в Інтернеті.

Тепер, коли ми відповіли на всі ці запитання, настав час, щоб ви розпочали свою наступну діяльність в Інтернеті.

Приємного хостингу!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map