9 niesamowitych darmowych generatorów nazw firm (nr 2 jest moim ulubionym)

“Co jest w imieniu?” – Powiedzmy Juliet, że imiona i tytuły są naprawdę ważne. Możesz mieć dobre treści lub najlepsze pomysły do ​​dzielenia się, ale bez skutecznego tytułu ludzie mogą nie zastanowić się nad tym.


Czy prowadzisz firmę, czy dopiero start-up, ale wciąż masz problemy z przyciągnięciem klientów do swojej witryny? Czy chcesz stworzyć markę??

Aby pomóc Ci rozwiązać ten problem, zanotowaliśmy kilka niesamowitych DARMOWYCH generatorów nazw firm. Tak, nie musisz płacić im za pomoc.

Rzućmy okiem na każdą z nich i sprawdź, jak są one korzystne dla Twojej firmy …

hostingpill9 niesamowitych darmowych generatorów nazw firm

 1. Crowdspring
 2. Namelix
 3. Brandlance
 4. BNG
 5. NameBounce
 6. Generator nazw firm
 7. Kowalski
 8. Naminum

1. Crowdspring

tłum

Crowdspring to nie tylko odpowiedź na potrzeby nazewnictwa Twojej firmy / produktu, ale całe rozwiązanie brandingowe. Po wybraniu z menu „Nazwa firmy / produktu” i kliknięciu „Rozpocznij projekt nazewnictwa”, aby rozpocząć interaktywne pytanie Q&Proces.

Crowdspring NIE jest generatorem nazw. Jest to zespół ekspertów i projektantów, którzy wykorzystują swój zestaw umiejętności i dane z Q&Wymyślić spersonalizowane nazwy firm, które posiadają gwarancję 100% zwrotu i prawne umowy chroniące twoje unikalne nazwisko.

Wygeneruj nazwę firmy za pomocą Crowdspring

2. Namelix

Namelix

Namelix to generator nazw biznesowych, który sugeruje nazwy firm. Poprosi Cię o podanie słów kluczowych związanych z Twoją firmą lub może opisać Twoją firmę. Następnie przetwarza wprowadzone przez Ciebie słowa i generuje unikalne słowo z ograniczonymi literami.

Sugeruje wszystkie możliwe słowa markowe, które można utworzyć, łącząc wprowadzone słowa kluczowe. Istnieją dwa inne kryteria, o które prosi ta strona internetowa – długość i styl słowa.

Na przykład wprowadziliśmy nazwę „hostingpill”, aby wygenerować sugestie:

Namelix

Poniżej znajdują się wyniki, które otrzymaliśmy od Namelix: (i wiele innych)

Namelix

Pozwala na zapisanie nazw, które lubisz i możesz bezpośrednio kupić domenę z tej witryny.

3. Brandlance

strona główna brandlance
Brandlance może zasugerować dostępne nazwy firm, chwytliwe nazwy firm, pomysły dla Twojej firmy, a nawet szczegółowy przewodnik na temat tworzenia unikalnych nazw z nieograniczonymi zmianami.

cechy brandlance

Brandlance oferuje 2 usługi: Logo Designer i Business Name Generator. Projektant logo ma wiele gotowych projektów logo do wyboru i dostosowania.

Generator nazw firm umożliwia użytkownikom opisanie firmy, a następnie sugerowanie nazw na podstawie tego opisu. Możesz także sprawdzić istniejącą nazwę, aby sprawdzić jej dostępność.

brandlance

4. BNG

BNG

Tutaj musisz wpisać słowa związane z Twoją firmą, a BNG wygeneruje sugestie, z których możesz wybrać nazwę i sprawdzić dostępność tej domeny za pomocą GoDaddy.

BNG

Użyliśmy słowa „Hosting Pill” i kliknęliśmy wyszukiwanie, aby zobaczyć wyniki. Powyższe zdjęcie zawiera listę sugerowanych słów. Mają także opcję filtra branżowego, w której można wybrać kategorie.

Na przykład możesz wybrać kategorie, takie jak „Technologia”, „Sport”, „Zdrowie” itp., A ten generator zaproponuje odpowiednie pomysły na nazwy firm.

5. NameBounce

NameBounce

NameBounce to generator nazw firm, w którym możesz wpisać słowa kluczowe, a także wybrać rozszerzenie dla swojej domeny. Po wpisaniu słów kluczowych wygeneruje kilka pomysłów, używając synonimów słów pisanych i łącząc je.

NameBounce

Wygenerowaliśmy kilka sugestii, używając słów „hosting” i „pigułka”. Pozwala filtrować słowa według długości i umiejscowienia słowa. Możesz dodać wybrane słowa na ulubionym pasku i później sfinalizować nazwę firmy.

6. Generator nazw firm

BusinessNameGenerator

To narzędzie do generowania nazw pomaga generować sugestie dotyczące wprowadzonego słowa. Wygeneruje nazwy, dodając kilka liter przed i po wprowadzonym słowie.

BusinessNameGenerator

Użyliśmy słowa „hostingpill” i takie były nasze sugestie. Generuje losowe nazwy firm, z których możesz wybrać nazwę swojej witryny internetowej.

7. Kowalski

Kowalski

Namesmith używa wprowadzonych słów kluczowych do generowania kreatywnych słów. Wprowadzone dane, tj. Słowa kluczowe, nie będą udostępniane nikomu i nie zarejestrują wygenerowanych przez Ciebie nazw domen.

Kowalski

Powyższe sugestie otrzymaliśmy od słów „hosting” i „pigułka”. Sprawdzają dostępne nazwy domen i odpowiednio sugerują słowa. Możesz wybrać nazwy, które lubisz i dodać je do ulubionych.

8. Naminum

Naminum

Naminum prosi o wprowadzenie słowa podstawowego lub słowa kluczowego, które chcesz uwzględnić w nazwach swoich firm.

Naminum

Wygenerowaliśmy kilka sugestii dotyczących słowa „hostingpill”. To narzędzie pozwala ustawić sugestie zgodnie z lokalizacją grupy docelowej. Otrzymasz sugerowane nazwy z literami dodanymi przed słowem kluczowym i po nim.

Po wybraniu nazwy, którą lubisz, możesz kupić i dokonać płatności za pomocą tej nazwy domeny od GoDaddy.

9. Novanym

Novanym

Novanym to narzędzie, które nie używa dokładnie wprowadzonego słowa kluczowego. Zamiast tego znajdzie i użyje podobnych słów.

Novanym

Tutaj możesz ustawić typ firmy i styl nazwy, aby narzędzie mogło odpowiednio generować nazwy. Nazwy firm generowane przez to narzędzie można stąd kupić i są dostępne z rozszerzeniem „.com”.

Projekt logo jest również dostępny z nazwą domeny, którą wybierzesz i kupisz. Nie musisz się więc martwić o zaprojektowanie logo.

Wskazówki dotyczące wybierania nazwy firmy

Powyższa lista była zestawem narzędzi, które mogą pomóc w generowaniu pomysłów na nazwy firm. Możesz znaleźć wiele narzędzi, które pomogą Ci wybrać nazwę domeny, ale nie pomogą Ci zdecydować, który jest najlepszy lub który przyciągnie więcej klientów w Twojej witrynie.

Nigdy nie wiadomo, czy nazwa, z którą zdecydowałeś się wybrać, przyniesie odwiedzających lub zwiększy współczynnik konwersji. Ale z pewnością możesz postępować zgodnie z kilkoma wskazówkami, które przynajmniej zapobiegną złemu wyborowi nazwy.

Gotowy? Sprawdźmy wszystkie wskazówki jeden po drugim –

1. Uzyskaj informacje zwrotne od ludzi

Sprzężenie zwrotne

Po dodaniu kilku nazwisk z witryn generatora nazw biznesowych pokaż je najbliższym, tj. Znajomym, członkom rodziny, kolegom itp. I uzyskaj ich opinię.

Zobacz, jak je znajdują, weź swoje opinie na temat nazwisk, a następnie zdecyduj, która nazwa ma zostać sfinalizowana. Możesz także uzyskać informacje zwrotne od odbiorców, na które będziesz kierować reklamy.

2. Unikaj posiadania nazwy podobnej do konkurentów

SameBrandNames

Sprawdź, jakie są nazwy firm konkurencyjnych i NIE wybieraj nazwy podobnej do ich. Często ludzie mogą pomylić Twoją firmę z jej działalnością i możesz stracić klientów.

Nie możesz używać podobnych logo, podobnych nazw ani podobnych czcionek, takich jak konkurencja. Chcesz, aby nazwa Twojej firmy była marką. W tym celu musi być wyjątkowy.

3. Użyj rozszerzenia „.com”

Dotcom

„.Com” to domena najwyższego poziomu, która jest szeroko używana i ma zalety SEO. Korzystanie z tej TLD daje przewagę nad innymi rozszerzeniami domen. Około 52% stron internetowych ma rozszerzenie „.com”.

4. Prosty i łatwy do wymówienia / zapamiętania

Nazwy marek

Zobacz to – Projektant graficzny sugeruje dwie twórcze nazwy: „Hipenostalgiczny graficzny” lub „HyGraph” – który wybierzesz?

Większość ludzi powiedziałaby „HyGraph”, a to dlatego, że jest krótki, prosty i łatwy do zapamiętania. Ponadto przekazuje znaczenie pracy, którą wykonuje projektant.

Dlatego nazwy powinny być krótkie, proste i zrozumiałe dla wszystkich. Stanie się marką powinno być również skuteczne i kreatywne.

5. Nie używaj łączników ani znaków specjalnych

NoSpecialCharacters

Zauważyłeś, że najlepsze marki, takie jak Google, Facebook, Pinterest, Cocacola itp. Mają coś wspólnego. Oczywiście są łatwe do przeliterowania i czytania, ale mają coś, z czego nie korzystają.

To prawda – Znaki specjalne. Dlatego unikaj używania znaków specjalnych w nazwie marki oraz w nazwie domeny.

6. Bądź kreatywny, ale nie kreatywny

GoldenGaytime

LOL! To prawda. Bądź kreatywny, wybierając swoje imię, ale nie kreatywny. Jak ta marka lodów z Kwality Swirls została nazwana „Golden Gaytime”, a marka pasty do zębów „Oral-me” (dosłownie twój mózg myśli z innej perspektywy).

Te nazwy mogą być naprawdę najgorsze i możesz stracić klientów lub zostać materiałem memowym. Unikaj więc nadmiernej kreatywności, bo czasami spowodowałoby to, że Twoja marka byłaby katastrofą.

Wniosek

Wybór nazwy jest trudny, ponieważ nigdy nie możesz być pewien, czy pomoże ci to osiągnąć sukces w biznesie, czy nie. Posiadanie krótkiej i prostej marki zyskuje większą przyczepność. Ale bycie kreatywnym (a nie bardzo kreatywnym) jest również konieczne.

Tak więc wymienione wyżej narzędzia są jednymi z najlepszych generatorów nazw na rynku, których można użyć do sugestii. Nie zapomnij też pamiętać o wspomnianych tutaj wskazówkach.

Powiedz nam, jakie narzędzie wybrałbyś dla nazwy swojej firmy. Jeśli masz jakieś inne generatory nazw lub porady, których nie omówiliśmy, napisz je w sekcji komentarzy, a chętnie zamieścimy je na tej liście.

A teraz idź, stwórz markę!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map