9 прикладів веб-сайту Beautiful Wix для вашого натхнення (2020)

Коли ви входите у світ побудови свого магазину чи створення власного бізнесу, вам стає простіше прийти з початковою ідеєю і розпочати свої речі. Але з цим потрібно набагато більше, щоб ця ідея зростала за допомогою нових експериментів та була кращою, ніж ваша конкуренція.


Хоча ці речі мають відігравати життєво важливу роль, найголовнішим правилом буде генерувати чудову ідею. А для її розширення потрібна гарна платформа; що може бути краще, ніж запускати Інтернет?

Таким чином, щоб потрапити в цей технічний світ, кроковим каменем для досягнення гір стає ваш веб-сайт. Сьогодні люди планують створити свій веб-сайт для багатьох цілей, таких як продукти харчування, квітковий магазин, послуги з догляду за тваринами, продукти та інше!

Для створення веб-сайту головне – знайти найкращу платформу для того ж. Не хвилюйтесь, ось кілька чудових шаблонів Wix, які допоможуть вам налаштувати веб-сайт.

1. Соня ван Дуельмен

Соня ван Дюльмен

Якщо ви проявляєте деякий інтерес до суміші як мистецтва, так і дизайну, то Соня ван Дуельман – найкращий приклад.

Цей веб-сайт Wix є самим прекрасним втіленням того, як поєднувати мистецтво з дизайном веб-сайту, оскільки його неповторний аромат видно, коли ви прокручуєте його сторінку. Маючи кілька захоплюючих шаблонів, цей веб-сайт ідеально підходить для початку вашого починання.

2. Сир на грилі

Наведіть курсор на попередній перегляд

гриль-сирцефабрика

Сама назва настільки сирна. Рот наповнюється водою, і що може бути краще, ніж веб-сайт, який пропонує вам найкращий сир на грилі. Його веб-сайт пропонує вам свіжий хліб, свіжі інгредієнти тощо, і що може бути більш навантажувальним для вашого шлунку, ніж сир.

На сайті представлені такі функції, як меню, відео, пов’язані з місцем, посилання в Instagram, замовлення на бронювання тощо.

3. Привіт сусід

Наведіть курсор на попередній перегляд

Привіт сусід

Чудовий веб-сайт, створений темою Wix. Якщо вам цікаво грати в ігри і у вас є великий інтерес до жаху., Цей веб-сайт дає вам найкращий досвід, щоб вкусити обидва разом. Hello Neighbor – гра, яка заснована на темі жахів.

Ця гра спочатку була запущена на youtube, а тепер також доступна в різних ігрових місцях.

4. Їжте живий сон

Наведіть курсор на попередній перегляд

Їжте живий сон

Веб-сайт, ім’я якого навіть звучить як життєва мантра. Оскільки їжа є найважливішою частиною життя, яка змушує вас інакше, ніж дихати, цей веб-сайт розповідає про класичні рецепти французької країни.

Веб-сайт – це чудовий сайт із керованою домашньою сторінкою, наповненою безліччю прекрасних, привабливих фотографій. Також є галерея, яка містить фотографії різних рецептів та повний інформаційний зміст про них.

5. Порізи та синці

Порізка та синяки перукарня

Порізи та синці – це перукарня, яка використовувала Wix для створення свого веб-сайту з темою, яка відповідає їхньому магазину.

Найкраща частина сайту полягає в тому, що він містить всю інформацію, представлену на одній сторінці, яку користувачі хочуть знати. На сайті також є такі функції, як чати в реальному часі та засоби для покупок.

6. Кафе з семи грамами

Наведіть курсор на попередній перегляд

Сім грамів кава

Цей веб-сайт, безумовно, є цікавим місцем, оскільки його перший перегляд сам дає глядачам зрозуміти, про що йдеться в цілому. Він надає точну інформацію у зручному для користування зображенні та, таким чином, допомагає користувачам швидко купувати свої продукти.

Крім того, вони можуть забронювати харчування та навіть перейти на всі посилання на веб-сайт.

7. Добре почуваючи себе товарами

Наведіть курсор на попередній перегляд

добрі смачні товари

Цей приклад веб-сайту Wix, який має приголомшливі ефекти та розділи, ідеально підходить для плану вашого веб-сайту. Цей веб-сайт стосується конкретного продукту для хлопчиків, тобто протиалергічного бальзаму для губ.

Ви перейдете на кілька шаблонів компонування, коли ви переходите на інші сторінки через розділ навігації з деякими захоплюючими банерами та розділами.

8. Французькі студії вузлів

Наведіть курсор на попередній перегляд

французькі студії

Прекрасний спосіб використання Wix, на цьому веб-сайті є все про фотографії. Зберігаючи його дуже елегантним, але стильним, на сайті є ціла купа кольорів та елегантності, змішаних із спогадами. На сайті представлені фотографії з короткими гаслами, які відображають їх, та слайд-шоу для всіх.

Зверху є посилання в соціальних мережах, а інформація розроблена таким чином, що опис малюнка знаходиться прямо під ескізом.

9. Музика тварин

Наведіть курсор на попередній перегляд

твариннамузика

Один з найбільш вдячних і вражаючих способів представити себе, на цьому веб-сайті є все, що пояснюється на домашній сторінці про себе. На домашній сторінці є мініатюри, які пропонують інші варіанти, ніж портфоліо компанії, наприклад фотографії, відео, музику тощо.

Найкраще те, що оскільки параметри соціальних медіа спрямовані на лівий кут, користувачі можуть в будь-який час переходити на них.

Чудовий спосіб розширити свій бізнес та продати продукцію клієнтам, веб-сайти – це чудова платформа, оскільки вони забезпечують таку діяльність не лише платформою для представлення, а й для того, щоб переказувати себе та заробляти більше.

Висновок

Wix, безумовно, представила чудову платформу для використання своїх функцій та втілення їх у створення декількох барвистих, привабливих та щелепних веб-сайтів. Їх є чимало як прикладів, деякі з яких були показані вище. Сподіваємось, що в майбутньому через Wix буде більше таких чудових творінь.

Хоча створення веб-сайтів здається легкою роботою, це не так. Веб-сайт не лише про презентації; це також про вміст і про те, наскільки добре вам вдалося все поставити на свої місця. Піктограми, повзунки, розміщення, зовнішній вигляд, кожен біт враховується на веб-сайті. Ви не можете пропустити унікальну функцію, оскільки тоді це буде виглядати неповно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map